1 051 116
Анотація до книги "Пастка для бабія"
ВІН: Денис Тарновський, представник столичного бомонду, успішний бізнесмен, власник стрімко зростаючої IT-компанії, красень, мачо і затятий бабій, але в той же час один із жаданіших женихів.
ВОНА: Софія Іскрицька, молода мати-одиначка, сіра миша, працівниця фінансового відділу і одна із десятків його підлеглих, що ретельно приховує своє яскраве і заможне минуле.
Вона не його типаж, а він, як загалом всі чоловіки, її взагалі не цікавить!!!
Та декому спало на думку об'єднати цих двох у пару.
Обкладинка: Надія Бродська
ВОНА: Софія Іскрицька, молода мати-одиначка, сіра миша, працівниця фінансового відділу і одна із десятків його підлеглих, що ретельно приховує своє яскраве і заможне минуле.
Вона не його типаж, а він, як загалом всі чоловіки, її взагалі не цікавить!!!
Та декому спало на думку об'єднати цих двох у пару.
Обкладинка: Надія Бродська
службовий романзустріч через рокибос та підлегла
“Рідна тітка розставляє пастку, щоб одружити єдиного племінника зі зручною дівчиною, коханка — щоб отримати цінну інформацію, але ніхто з них не знає, що його серце потайки сумує за незнайомкою.”
“Історія тримає в неймовірній напрузі від початку до кінця. Головна перевага — непередбачуваність; неочікувані повороти сюжету зустрічаються саме тоді, коли здається, що вже все зрозуміло.”
Зміст книги: 61 глава
304 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВітаю всіх Вас в моїй новій історії. "Пастка для бабія" - це моя перша книга з сучасної прози.
Якщо вам сподобалася книга, підтримай мене вподобайкою, коментарем і підпискою ♥️
О поки грім не гряне мужик не зачуха'єтбся.ак і пан Кізяк,бачте йому поміщали пасьянс розкладати на робочому компі.А тепер матеме великі неприємності,бо ледь не впустив злочинницю.
Lydmila, У пана Кізяка вже кінець робочого дня, він напрацювався)))) за вихідні Катя-Маргарита вже могла виїхати з країни((( А замовника якщо і найдуть, то крім штрафу йому нічого не буде, комерційне шпигунство - такий собі злочин, ну може юристи IT Global відсудять матеріальну шкоду. Побачимо.
Ох як заворушились.Чарівний пендель в дії)))А таких недолугих слідчих , як Кізяк,потрібно гнати в шию
Тетяна Маркова, Не шукають важких шляхів. Попередньо слідство провели, потерпілий вижив, підозрювана є, та й суботу-неділю - вихідні ніхто не відміняв. Слідчі залучаються до слідства у понаднормовий час тільки з розпорядження керівника, так що Васильович теж трохи прошляпав, не зря захвилювався, що на пенсію випруть.
Дякую за продовження.
Дуже добре ,що Тарновський дома мав приховані камери ,і що з них запис йшов на робочий комп'ютер.Тепер Катерині не відвертатися.
Lydmila, Скільки ниточці не витися, все одно кінець буде! Прокололася "Катя"
Хтось добре постарався підсунути Катю Денису знаючи його слабкості ((Пощастило з камерами,бо спихнули б все на Софію
Тетяна Маркова, Так, Софії б точно прийшлося шукати адвоката, а ще краще звернутися за допомогою до татка, чого їй геть не хочеться.
Цікава історія. Дякую.
Tamara Polovinska, Дякую, що читаєте))
Шкода, що я не можу поставити ще одну вподобайку))))
Любов Соломенко, )))) Дякую за ту єдину можливу!
Я і не думала, що на стільки все серйозно, хто ж замовник? Катька прокололася, мало того, що її Софія побачила, так ще з камерами.
Любов Соломенко, Катя хитра, вона знищила всю інформацію на домашньому комп'ютері, якби не копіювалися відеозаписи на робочий сервер - то Софії прийшлося б тяжко.
От тобі і Катя.
Тетяна Маркова, Ага, це ще не все, завтра спробую продовження викласти, ще не все відео додивилися
З кожним словом все цікавіше і цікавіше... Натхнення вам. Сюжет - просто не відірватися, з нетерпінням чекаємо продовження
Илона Волочай, Дякую Вам, що читаєте! Намагаюся написати щось з родзинкою. Я сама примхливий читач, то ж хочеться, щоб власні книги не були сірою посередністю.
Чесно кажучи не очікував, що так все закрутися, що дійде до статуєтки дельфіна)) і проломленої голови тарнавського.
Скоріше б продовження!
Адепт мухопітомника, Дякую за відгук)) іноді пишеш, сюжетна лінія продумана до дрібниць, а потім раз - і новий виток. Геть в детектив вдаватися не буду, бо жанр інший, але трохи покручу ситуацію:)))
Одною проблемою менше ,тепер треба щоб слідчий подивився запис з камер в квартирі.Друга проблема ,стан Тарнавського..Надіюсь Катю знайдуть.
Дякую за проду, гарних свят
Lydmila, Дякую Вам, далі буде цікаво)) І Вам гарних свят!
Отак допомагай людям ,правду кажуть ,,добрими намірами вимощена дорога в пекло,,.
Валентина Бродська, Дякую за коментарі, приємно, що читаєте))
А яка ж секретарка не вважає себе неперевершеною.Їх беруть для іміджу ,а помічниць для роботи.
Lydmila, Саме так, але вже і від неї толк;))
Цікава історія. Кожен розділ посилює нетерпіння до продовження. Але бос на обкладинці, здається, занадто молодим порівняно з тим, що уявляється за подіями твору).
Tamara Polovinska, Дякую за відгук, Денису 28, він створив перші стартапи ще студентом, Софії 26, Іву 27, Аліні 28. Це вік героїв на момент подій, які зараз розвиваються в книзі.
Це, мабуть, Катька ледь не вбила Тарновського?
Любов Соломенко, Цілком може бути. Ось Денис отямиться і все розповість))
Благодарю за удовольствие. Мило, не напрягает, читаю и улыбаюсь. Вдохновения во всём, мирного неба и тишины.
Нинель, Дякую,♥️, завтра точно буде продовження, вже почала писати.
Я перебрала всіх героїв, я думаю, що їй таємно пише Сергій
Любов Соломенко, )))) шукайте)))
Натрапила на вашу книгу. Дякую Автору, нууу дуже подобається сам сюжет і розвиток подій. Заінтригували , а ще дуже вже подобається ГГ. Бажаю натхнення , та частіше нас щасливити.
Валентина Бродська, ❤️
Гарне продовження!))
Чекаю, що ж буде далі після діалогу Аліночки з кур'єром)))
Адепт мухопітомника, Вже є)) скоро буде і в іншій книзі, дякую))
дуже цікаво.Велике, велике дякую.
Людмила Иоакимис, Дякую за підтримку))
Надіюсь у автора все добре,дуже чекаємо продовження( ˘ ³˘)♥
Снєжка Савчук, Доброго дня, трохи емоційно мене вибили події в моїй сім'ї. Пішли з життя один по одному двоє близьких родичів. Вони вже були у віці, але все одно це було важко, адже ці люди були невід'ємною часткою мого дитинства.
О, цікаво, що буде, коли котик повернеться з "відрядження"?
Любов Соломенко, Працюватиме, треба ж на дівчаток гроші заробляти))
ура ура....ви найкращі!
Людмила Иоакимис, Ой, я аж почервоніла трішки, спробую сильно не затримуватися з продовженням
початок цікавий.
Успіхів і натхнення.
Людмила Иоакимис, Дякую, є вже продовження))
Прийшов твій час ,гарно ж ти допомогла і чітко окреслила себе.Секретутка в аху@ї перебуває))).Всюди має бути порядок!!!) Думаю фірма з тобою почне заробляти)).
Снєжка Савчук, Попереду розмова з генеральним, треба вирішити питання, тільки от хто візьме слухавку?
Ось і перші зубки)
Я так зрозуміла,що вона була вагітна від Івасика?? І дитина його.Думаю,що ця сіра мишка стане собою( принцесою) і ще Івасик з'явиться і буде притендувати на неї).
Снєжка Савчук, В його квартирі не згадає, він тепер живе окремо від мами))) Ви дуже здогадливі)) В мене була така версія спочатку. Але я зробила цікавіше. ))
Господи, яка невихована секретарка і це ж є такі! Подивіться, яке велике цабе!
Любов Соломенко, Дівчина шукає місце під сонцем, ще з нею буде треш.
Добре, що є щоденне викладення, читаю з інтересом, задоволенням і бажанням знати, що далі.
Валентина Бродська, Чудово! Ще я так розумію, що і з секритуткою теж будуть гарнюні сцени)))
Надолужую втрачене, беру в бібліотеку і ставлю зірочку.
Єва Ромік, Щиро дякую♥️♥️♥️
І що тій начальниці потрібно?
Валентина Бродська, Дякую! Ви заінтригували!
Вітаю всіх Вас в моїй новій історії. "Пастка для бабія" - це моя перша книга з сучасної прози.
Якщо вам сподобалася книга, підтримай мене вподобайкою, коментарем і підпискою ♥️
з початком) натхнення та активних читачів!)))
Людмила Єрош, Дякую, сподіваюся, що цю історію напишу швидше))
Гарна обкладинка, чекаю з нетерпінням продовження
Qweeerf, Поки що планується 5-6 разів на тиждень продовження, все залежить від того чи сподобається книга читачам))
Вітаю з новинкою! Прочитавши перший розділ, склалося враження, що буде дуже цікава книга.
Тому залюбки буду читати продовження. Додаю в бібліотеку. Автору бажаю натхнення на продовження цієї книги!
Адепт мухопітомника, Дякую)))
Який цікавий початок,!
Любов Соломенко, Дякую, трохи передісторії про головну героїню.
Вітаю з новинкою ❤️
Успіхів та натхнення ✨
Анітка Санніфео, Дякую, навзаєм!♥️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати