Вибір Серця
27 290

Вибір Серця

Asteriya
Asteriya · автор
Повний текст · 742 стор.
142
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 64
Анотація до книги "Вибір Серця"
Раптова новина про заміжжя ввела Лілю у сум'яття, кардинально змінивши її сіре буття. Та якби ж тільки знала вона, що не закінчиться цим усе – у чудернацький вир пригод її із друзями згодом занесе! Подорожі, випробування, небезпеки і таємниці, які чекають на них, будуть точно не з легких! Там Ліля також зрозуміє, що нічого в світі не буває задарма – у щастя є й погана сторона… І збагне вона, що серцю своєму наказувати не може, якими б гіркими не були її сльози... Нелегко дівчи́ні доведеться з обранцем своїм, і дуже боїться, чи не муситиме заради нього пожертвувати всім... Якщо бажаєш детальніше все дізнатися – розгортай книжку, бо подорож починається!
Зміст книги: 43 глави
Присвята
ПРОЛОГ і Передмова
РОЗДІЛ 01. Нові одногрупники і Посватані без попередження
РОЗДІЛ 02. Провина ковбаси і Недолугий «принц»
РОЗДІЛ 03. Чудернацька допомога і Переїзд
РОЗДІЛ 04. Незваний гість і Кухонні посиденьки
РОЗДІЛ 05. Спогади і «Таємний шанувальник»
РОЗДІЛ 06. Маленьке непорозуміння і Рятівник
РОЗДІЛ 07. Чергова нахабність і Випускний
РОЗДІЛ 08. Незапланований прихід і Тепла бесіда
РОЗДІЛ 09. Примирення й Електричне знайомство
РОЗДІЛ 10. Підготовка до подорожі і Дикий кіт
РОЗДІЛ 11. Виконання обіцянки і Прибуття
РОЗДІЛ 12. Оговтання і Відьма-слідопитка
РОЗДІЛ 13. Заклятий готель і Місто, в якому погода сваволить
РОЗДІЛ 14. Трагічна історія портьє і Зміна курсу подорожі
РОЗДІЛ 15. Бісовий ранок і Неочікуване зізнання
РОЗДІЛ 16. Бажана відвертість і Довгождана зустріч
РОЗДІЛ 17. Пошуки коханої і Як усе було насправді
РОЗДІЛ 18. Винуватиця зла і «Тільки тепер назавжди»
РОЗДІЛ 19. Нова-стара сім'я і Ночівля у гуртожитку
РОЗДІЛ 20. Похід до короля й Екскурсія столицею
РОЗДІЛ 21. Підготовка до свята і Нічна допомога
РОЗДІЛ 22. «Я просто хотів розважитися» і Раптове рішення
РОЗДІЛ 23. Душевна розмова і Ворожнеча хлопців
РОЗДІЛ 24. Сердечні справи старшої сестри і Невдалий жарт
РОЗДІЛ 25. Неприємний капітан і Початок загартування
РОЗДІЛ 26. Безжальність тренера і «Це зовсім не смішно»
РОЗДІЛ 27. Пісня Меллі і Розповідь на вечір
РОЗДІЛ 28. Наслідки замисленості і Засідка
РОЗДІЛ 29. Тривоги і Небезпідставні звинувачення
РОЗДІЛ 30. Боротьба за справедливість і Справжні рятівниці
РОЗДІЛ 31. Оформлення загону і Страх за життя
РОЗДІЛ 32. Чесність ворога і Рішучий крок
РОЗДІЛ 33. Офіційне прийняття і Правда, що виринула назовні
РОЗДІЛ 34. Їхня історія і Чому сталося те, що сталося
РОЗДІЛ 35. Змінене ставлення і «Минуле не повернеш»
РОЗДІЛ 36. Бал і Відповідь
РОЗДІЛ 37. Довірена людина і Сумніви
РОЗДІЛ 38. Мимовільна злість і Колючі галузки тернового куща
РОЗДІЛ 39. Затишний ранок і Незаконні розмови
РОЗДІЛ 40. Підступна тривога і «Я повернуся»
ЕПІЛОГ і Післямова

64 коментаря

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
AlinkaShaposhnik
16.09.2023, 21:46:07

Не перший мій коментар, але хочу сказати що перечитую цю книжку вже який раз, з такою ж цікавістю, з тими ж емоціями, це просто неймовірно! Зазвичай я прочитаю книжку і не хочеться її перечитувати, але саме з цією книгою все навпаки, дякую автору за такий шедевр. Цю історію має прочитати весь світ, авторко, у вас талант!)
І ще хочу сказати, що з нетерпінням чекаю продовження, щоби сісти з чашечкою чаю почитати продовження нових пригод, і сильного кохання! Чи можу запитати коли буде продовження?
Удачі і успіхів у написанні продовження, сподіваюсь воно буде таким же цікавим і неймовірно захоплюючим,як і ця частина)
Дякую за ваш шедевр!(⁠^⁠^⁠)

Asteriya
18.09.2023, 20:38:22

AlinkaShaposhnik, По-перше, прийміть мою щиру подяку за те, що ви не забуваєте за мій “Вибір”, це для мене дуже важливо і неймовірно надихає, розчулює!! Хоча мені було вкрай дивно, коли ви сказали, що вже не вперше цю книжку перечитуєте, адже особисто я вважаю, що в ній багато що треба виправити (над цим працюю якраз), але все одно дякую, що повертаєтеся до неїo((>ω< ))o. Справді, не кожна історія і мене змусить її перечитувати, тому мені ще більш цінно, що ви мій “Вибір” читаєте ще раз:333. Останнім часом в мене багато змін у житті, і я постараюся серед них не загубити нитку писання:’3. Мені дуже приємно усвідомлювати, що є люди, які так нетерпляче чекають на продовження, особливо коли вони про це кажуть, це справді надихає!! Маю ще кілька розділів із першої частини відредагувати, а тоді візьмуся за викладання 2-ї\( ̄︶ ̄*\)). Дуже постараюся вже до кінця року викласти бодай перший розділ:)). Сподіваюсь, друга частина вам сподобається навіть більше за першу❤️. Щиро дякую, що чекаєте!!! Дякую за терпіння й увагу!! Сподіваюсь побачити вас у своїх читачах і до інших, майбутніх творів(。・ω・。). Обіймаю q(≧▽≦q)

avatar
AlinkaShaposhnik
23.01.2023, 19:19:03

Ця книжка... Це щось неймовірне... Навіть словами важко передати. Я стільки хвилювалася, переживала за всіх цих героїв, в деяких місцях навіть плакала. Проте я безмежно рада що такий гарний кінець. Це тепер моя улюблена книжка. дякую автору, за такий шедевр

Показати 7 відповідей
AlinkaShaposhnik
24.01.2023, 21:16:27

Asteriya, Уже з нетерпінням чекаю другу частину. Поки чекаю, час від часу перечитую свої улюблені розділи з вашої книги. Ви так майстерно описали, що нехай я прочитаю ці розділи тисячу разів, все одно цікавість ні зникає. Найближчим часом дочитаю вашу іншу книжку Третій гріх – Хідь, і дам відгук. А наразі я бажаю вам натхнення, легкого пера. І ще хотіла поцікавитися, друга книжка "Вибору" буде безплатною?

avatar
AlinkaShaposhnik
24.01.2023, 09:31:59

Той коментар я писала про "Вибір серця", а ту книжку "Третій гріх" я тільки починаю читати. Я просто дуже була рада, що Ліля пробачила Елеазара. Скоро вже почну читати вашу книжку третій гріх – проти хідь"

Asteriya
24.01.2023, 19:56:56

AlinkaShaposhnik, Ага! Я Вас зрозуміла, щиро дякую за відповідь:3. Бажаю, щоб ''Гріх'' Вам так само сильно припав до душі, як і ''Вибір''. Нехай легко читається!❤️

avatar
solomiya puhach
01.11.2022, 12:29:57

Ця книга заставила мене пережити різноманітні емоції.Дуже люблю її і з нетерпінням чекаю продовження

Показати 2 відповіді
Asteriya
02.11.2022, 16:53:46

Asteriya, Що Ви продовжили проживати це "життя", продовжили долати труднощі і тішитися файним митям разом із героями(⊃。•́‿•̀。)⊃. Я надзвичайно це ціную і безмежно вдячна Вам за те, що Ви не змовчали й написали в коментарях бодай кілька слів, це прекрасно і страшенно мотивує писати продовження, адже знаєш, що на нього чекають❤️. На жаль, точної дати виходу другої частини нема, і боюся, не буде ще довго:'). Але буде обов'язково, тільки дочекайтеся!(。・ω・。)ノ♡ А поки можу запросити до ще однієї не менш цікавої моєї книжки "Третій гріх – Хіть". Щиро сподіваюся, що вона теж припаде Вам до серця. Дякую, Соломійко!!❤️

avatar
Надя
10.10.2022, 16:28:26

Добрий день Вам,Асті) як Ваші справи,та як успіхи з продовженням цієї історії? Прошу Вас,хоча б трішки порадуйте!:)

Показати 3 відповіді
Asteriya
11.10.2022, 14:36:33

Надя, Ой, так, стільки вже люті має наш народ на ту нечисть, що тяжко це осягнути... Швидше б перемога(, віримо в ЗСУ і донатимо!:)
Тішуся, що з Вами все добре, мила)). Не думаю, що мене такі нагадування будуть засмучувати, ні, навпаки - мотивуватимуть писати. Тож не соромтеся морочити мені голову:''DD❤️. Дякую за побажання, дуже ціную те, що Ви в мене є:33.

avatar
Надя
18.08.2022, 03:02:55

Дякую,за чудову історію! Скажіть,а продовження буде? Дуже хочеться дізнатись,що ж буде далі?!

Показати 10 відповідей
Надя
22.08.2022, 10:51:53

Asteriya, Навзаєм :)

avatar
Христина Лаврів
21.07.2021, 22:06:23

Знаєте дуже люблю фентезі і повірте коли були сумні моменти плакала. І з нетерпінням чекаю продовження)

Показати 3 відповіді
Asteriya
22.07.2021, 19:41:29

Христина Лаврів,
Ві-і-і, красно дякую, Христинко! Мені дуже приємні Ваші слова!! Вони шалено надихають!(つ≧▽≦)つ Але новиною про те, що "Гріх" уже прочитаний, Ви мене неабияк здивували. Сподіваюсь, він Вам теж припав до серця(✯ᴗ✯)❤️. Дякую, що даруєте свій безцінний час моїм книгам!! Дякую, що підтримуєте мене і ділитеся своїми емоціями! Кожного разу я тішусь Вашому коментарю, як дитя, яке отримало несподіваний, але приємний подарунок)))))). Дякую за Вашу віру і терпіння, серденько!!

avatar
Христина Лаврів
21.07.2021, 18:58:07

Історія дуже захоплююча. Але коли буде продовження?

Показати 3 відповіді
Asteriya
21.07.2021, 21:41:55

Asteriya, (до того ж у ній романтики значно більше, ніж у "Виборі"♡(ӦvӦ。)) . Я буду дуже рада, якщо заглянете ще і до цієї історії, та й я лише недавно її завершила, не доведеться чекати на нові розділи; а ще це однотомник:)). Дякую! Дякую за все, серденько! Обіймаю Вас!(♡ω♡ )❤️

avatar
Лея Лісбон
19.12.2020, 13:24:45

Інтригуюче, такий цікавий підхід, музичний супровід завжди додає атмосфери!)

Показати 2 відповіді
Asteriya
19.12.2020, 14:14:13

Лея Лісбон, А ще можете прочитати мою відповідь на попередній коментар, який написала Айя Нея, якщо хочете трохи краще знати мою думку про те все:')))❤️.

avatar
Айя Нея
28.11.2020, 18:27:02

Сподобалося, що до кожного розділу є свій трек-лист! Початок такий затишний, добре прописані деталі та емоції! Я почитала лише кілька розділів поки що та мені сподобалося!

Показати 3 відповіді
Asteriya
28.11.2020, 20:42:37

Asteriya, До речі! Трек-лист – взагалі окрема тема! Я після редагування планую робити так, як робила в 35-40-х розділах. Тобто, не буду писати списку пісень до розділу, а протягом певної кількості слів писатиму пісню, яку би хотіла, щоб читач собі ввімкнув (якщо таки дійдете до того моменту, то краще зрозумієте))). Гаразд, щось я заговорилася ні про що, пробачайте)). Не знаю, що ще Вам тут сказати:'D. Дуже дякую, що взялися за цю книгу і написали такий милий коментар, незважаючи на її недосконалість! Це капець, як круто, сонечко! Щодо тих моїх слів про припинення читання скажу, що все вирішувати лише Вам. А я поки чекатиму на Вашу відповідь і шлю міцні обійми!(⊃。•́‿•̀。)⊃❤️❤️❤️
П.С.: Не думала, що ця відповідь вийде аж на три частинки, але ну і Бог з нею¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯❤️.

avatar
Nikka
22.06.2020, 17:39:33

Коли буде друга частина

Asteriya
22.06.2020, 22:15:58

Nikka, Салют, чарівний читачу! Зразу зізнаюся, що я моніторила перегляди на своєму "Виборі", тож бачила, що хтось його читає))))). Це мене дуже тішило і я чекала на відгук! Дякую, що заглянули до цього твору і, незважаючи на його недосконалість, дочитали до кінця! Я дуже щаслива, що Вам сподобалося, раз питаєте про другу частину)). Щодо неї... Я не знаю, чесно кажучи, коли вона буде. В мене немає точної дати і не впевнена, що це число колись з'явиться. На дану мить працюю над двома іншими книгами і старанно редагую цю))). Ось коли закінчу з редагуванням першого "Вибору", тоді поспішу до написання його другої частини, обіцяю))))). Якщо Ви не заперечуєте, я би страшенно хотіла дізнатися Ваші враження від прочитаного))))). Я вірю, що це додасть мені невимовну кількість натхнення і запалить до роботи над продумуванням другої частини. Наперед дякую, сонце! Мені неймовірно приємно, що Ви витратили свій час на знайомство і "бесіду" з моєю книгою! До речі, можете заглянути і до інших, якщо маєте бажання;). З нетерпінням чекаю на Вашу відповідь)))))).

avatar
Kv Kv (Julia Lime)
01.06.2020, 16:39:52

Не може бути !. .. так закінчитися все не може ..... вони тільки знайшли одне одного відкрилися ......і кінець ...... сподіваюсь друга частина буде більш щадливішою до наших героїв і вони зможуть бути разом щасливими.......

Asteriya
01.06.2020, 19:11:55

Ох, який Ваш коментар трагічний, у ньому стільки крапок!:'( Правильно кажете, люба! Ось так закінчитися все не може! Саме тому буде друга книга!;)) Можливо, вона справді буде більш легкою для долі наших героїв, але попереживати їм і там обов'язково доведеться! (ノ´•ω•)ノ ミ ┻━┻ Дуже дякую Вам, мила, що були з моїми дітьми до кінця цієї книжки! Дякую, що хвилювалися за них разом зі мною! Ух, кожного разу це так хвилююче – відповідати на коментар людині, яка разом із героями переживала всі їхні пригоди, якими би вони не були! Це дуже незвичне і зворушливе для мене відчуття!(๑♡⌓♡๑) Дякую, квіточко, що приділили мені і моєму "Вибору" свій безцінний час! Щиро сподіватимусь, що Ви ні краплини не шкодуєте про це і порините у різноманітні пригоди другої частини із захопленням! Буде бентежно, місцями лячно, чуттєво, романтично і , звісно, дуже цікавенько! Неодмінно дочекайтеся)))))). Обіймаю Вас міцно-міцно(。・//ε//・。)❤️❤️❤️.

avatar
Ніка Єнжель
01.06.2020, 09:39:27

Ні, я не плачу:"( Це кінець? Все? Через той триклятий "Стихійник" почнеться повний завал? Боже, вбережи тих героїв і подбай про ворогів, бо ті варнегорівці з глузду з'їхали:< Хоч би з Елом все було добре. Лільо ще з ним зустрінеться, обов'язково! Чекаю цю мить, чекаю другу книгу, чекаю-чекаю-чекаю... Як же ж так швидко написалася ця книга? Ох, час летить, і нікого не питає, чи треба йому спинитися. Скажу вже, врешті-решт, що ти чудово пишеш, твір приносив як і щиру усмішку, здивування, переживання, так і сльози, якими можна хату топити:') Багато емоцій, багато всього; не уявляю, що б я пропустила, якби не взялася за прочитання такої книженції. Така атмосфера, такі пісні... Ех, знай, не шкодую! Закидати тебе не помиями/тапками/столами, а сердечками:3 Успіхів, сонце!

Показати 2 відповіді
Asteriya
01.06.2020, 12:20:14

Дякую за те, що щиро переживала за героїв, раділа з ними, лякалася і навіть плакала! Це щось неймовірне, чесне слово! Спасибі, що весь той час ти йшла пліч-о-пліч зі мною і з героями! Буду вірити, що ти і в другій частині книги теж будеш поруч з нами)))))))❤️. Обіцяю – нам там точно нудьгувати не доведеться;))). Твої коментарі мене завжди надихали і підштовхували до написання розділів! Вже навіть не знаю, як тобі віддячити за всі ті добрі діяння і слова ෆ╹ .̮ ╹ෆ❤. Другий "Вибір" вийде нескоро, але обов'язково вийде))))). Люблю тебе, сонечко, і міцно обіймаю(つ≧▽≦)つ❤️❤️❤️.

Книга супер із нетерпінням чекатиму другої частини і дуже сподіваюся що Елеазар та Ліля зустрінуться дякую за таку книгу обіцяю що читатиму другу частину. Дякую усі книги які ви пишете дуже цікаві та не передбачувані.

Asteriya
31.05.2020, 23:33:22

Вай, мила! Я дуже-дуже щаслива, що Вам так припала до душі моя історія!! Я теж віритиму, що Ел і Ліля потім зустрінуться! Думаю, що без цього ніяк!;)) Я запам'ятаю Вашу обіцянку, квітко, і знайте, що вона грітиме мене у холодні й сумні вечори, мов найзатишніше полум'я))))). Я із задоволенням чекатиму на Ваші коментарі до другої частини свого "Вибору" і так само старатимусь не розчарувати Вас її різнобарвним сюжетом! Буде інтригуюче, весело, місцями сумно, хвилююче, романтично і цікаво-цікаво! Ще раз дуже дякую, що приділили цьому твору свій час! Дякую, що не побоялися і поділилася зі мною своїми враженнями від нього! Це для мене дуже важливо! Ви цим неймовірно надихнули мене на всілякі звершення! Ох, як це все-таки бентежно – коли книга вже завершена, а я відповідаю читачеві, який пройшов все разом із героями і так само хаилювався за них, як і я! Дивовижне відчуття, чесно кажучи! Обіймаю і цілую Вас у щічки, сонячна Ви моя! Бережіть себе й усміхайтеся))))))))❤️.

avatar
Ніка Єнжель
31.05.2020, 10:23:36

Ох, скільки пристрасті, скільки пристрасті... Мені жарко, відчиню-но вікно :"D А можна мені теж таке? Жила спокійно, але раз кімнату лишила провітрюватися, і до мене завітало кохання з фентезі світу? Запакуй мені когось, будь ласка (灬º‿º灬)♡ Незо, я розумію, що ми тебе "давно" не бачили, але чому ти так невчасно заходиш? Таке обломінго приносиш... Ех, ну нічого, в них ще попереду часу вдосталь:> От тільки інтрига вкінці насторожує. І навіть дуже, тому що у моїй голові нема жодних сценаріїв розвитку подальших подій// О, нарешті стану свідком тренувань Лілі з Клайдом! Чекаю цієї миті так, як дитина льодяника:D Пора би вже ту магію показати.// Всьо файно, пані авторко, тому того "Бальта" вже пробачено:) Стандартно сиджу на Букнеті, споглядаючи на дзвіночок, а вам там побільше натхнення(◍•ᴗ•◍)❤

Показати 3 відповіді
Ніка Єнжель
31.05.2020, 16:01:22

Asteriya, Ох, знову буде щось зле?((Чую, моря сліз на підході, ехх... Закидати - закидаю, але пробачаю. Підготую свою терплячку і нерви:') Ох, понеділок, яким ти будеш... І цікаво, і страшно, якщо чесно(●__●) Бідне моє сердечко, повинне це усе стерпіти, пора валеріану шукати/// Дякую люба, теж обіймаю, і тримати вікно довго відчиненим теж не раджу, а то вітер не питає, чи хочеш "пригод", чи ні:D Перед мішками казна-чого, закину у тебе натхненням та терпінням, як і завжди:3 ❤️

avatar
Ніка Єнжель
29.05.2020, 13:09:05

(Постараюся без спойлерів, заради блага читачів коментарів:>)Дивлюся я на нещасний весільний букет і...ні, я не шкодую, що використала його не по призначенню. У цьому розділі принцеса половину роботи(навіть більше) виконала за мене. Але та таємниця... Не буду стримуватися: ПРОСТО ДАЙТЕ ЦІЙ АВТОРЦІ НАГОРОДУ ЗА ТАКІ ПОВОРОТИ, БО ТАК ДАЛІ НЕ МОЖНА:D Що ти твориш, сонце? Як так у тебе виходить, не маю і здогадки... Такого не очікувала не лише я... Вийшло досить "душевно", з гіркою усмішкою. Ех, можливо, і я пробачила. Запевнитися у цьому щось не виходить, та я, знову ж таки, постараюся:") Бажаю тих самих успіхів та натхнення, а собі терпіння, бо продовження, як і завжди, дууууже хочеться. Обіймаю~

Показати 6 відповідей
Asteriya
29.05.2020, 17:19:59

Ніка Єнжель, Ей, ти сама не раз змушуєш мене червоніти, так що і я в боржниках не хочу залишатися!o(*////▽////*)q Постараюся відігнати ту апатію і насолодитися вільним часом, який у мене поки що є[]~( ̄▽ ̄)~*. Дякую (який раз), люба))))).

avatar
Ніка Єнжель
24.05.2020, 20:56:00

*Лупцює декого букетом* От бачиш, що сталося, бачиш? І сліз налилася, і в такі пригоди потрапила, хоч і не зовсім приємні. Ух, не авторка, затицяла б тобі дирку у грудях!/// А тепер про враження, вибачаюся за побої:> (то ще мало). Ну, я не знаю, яка б вийшла трагікомедія, якби за нашою принцесою поїхав Атріс... Було б і не сумно, і не весело, як на мене. А так, Бальт у нас мужчина хороший, вже серед фаворитів:3 Трішки попанькався Лільо в такий час, але з останньої я була трішки, або й не трішки в шоці. Вже намислила по чужих землях блудити і ще й так рятівника прозвала (хоч і в уяві, але якось образливо). Їм на шляху, як мені чується, не один ворог попадеться. Тому інтригу ти файну лишила (づ ̄ ³ ̄)づ А зустріч Ела і Лілі для мене взагалі... Не можу тепер її уявити. Важко, важко... Сподіваюся, що ти не ображаєшся за катування одного героя:) Я люблячи, гаразд? Може, колись відпущу, але побачимо (/¯◡ ‿ ◡)/¯ ~ ┻━┻

Показати 7 відповідей
Ніка Єнжель
25.05.2020, 12:24:19

Asteriya, Ох, та за що ти вибачаєшся, припини(~ ̄³ ̄)~ вважаю, що деякі герої повинні хоча б раз таке подібне викликати. Спостерігати за їхнім "примиренням", як на мене, буде дуже і дуже цікаво. Але, як ти і написала, не усвідомлюю що, де, коли і як. О так, думки Ела тільки "заштовхали" мене у ще більші глибини того сум'яття. Словом, побачимо. Терпляче очікую продовження ⊂(・▽・⊂) Також обіймаю, і також дякую❤️

avatar
Ніка Єнжель
12.05.2020, 23:05:36

Ну що ж... Вкотре ти там мене заставляєш "тріпати нерви", я гадки не маю. Але знай одне: за такий біль я запущу у тебе столиком(/¯◡ ‿ ◡)/¯ ~ ┻━┻ Вибач, що не одразу відгук настрочила, треба ж було відійти від такого повороту... Весільний букет додається до стола, але не для тебе. Я ним відлупцюю одного героя за його манери, бо так не можна ಠ︵ಠ Трішки мене заспокоїло налагодження відносин у цій сімейці, яка відродилася врешті-решт. Ну і Гонзо все-таки сказав це, нарешті! Чекаю на практику з ним, як і головна героїня(つ≧▽≦)つ Сподобався він мені, як тренер, уважний тренер (Ліля не така вже й проста!). Словом, продовження. Я його очікую, як і того балу, бо там, чую, щось та й трапиться(;;;・_・)...

Показати 3 відповіді
Asteriya
13.05.2020, 11:59:19

Ніка Єнжель, А може, ми й дочекаємося, не знати))). Дякую тобі, мила, що не ганьбиш мене так, як то робить сестра :'). І смачного :333❤️

avatar
Ніка Єнжель
08.05.2020, 17:10:51

Ну, сонце, в приємному очікуванні нових укусів твого "Гріха", я вирішила підібратися до "Вибору". І якщо анотація мене зацікавила, хоча початок здавався якимсь нудним, то зараз впевнено заявляю: історія ВАРТА уваги. Перші глави непомітно переросли в середину, і тепер дотягнули до кінця. Не знаю, на скільки ти там цього добра плануєш, але продовження, знай, чекаю. Спойлерити читачам коментарів не буду (бо такі є), але й описати всіх емоцій не можу, тому просто уяви кульку непристойних розмірів, яка вибухає і засипає тебе конфеті;) Пишеш ти цікаво, плавно (не знаю, як це правильно зрозуміти, але!) ну і любиш на кінчиках залишати інтригу, як без цього)///А тепер, на чому я хотіла "зосередити увагу". Чесно, дівчина (гг) ще не встигла нормально і спокійно пожити у своєму світі, як тут же її заштовхали в інший. Я теж так хочу, де у нас такий поїзд?:D До сих пір бентежить те викрадення нашої принцеси, яка, виявляється... Кхм, стримаюся:> І так, всі пари як пари, всі подобаються та коли-не-коли дарують усмішку своїми вчинками й емоціями. Все мене втішило, особливо два останні (на момент коментування) розділи, читаючи які я кипіла капець. Але, є одне але. Меліночко, сонечко моє)

Показати 7 відповідей
Ніка Єнжель
08.05.2020, 21:47:59

Asteriya, Ох, так то чудо у тебе в бібліотеці теж, юююй ⊂(・▽・⊂) Ну, буду і тебе у себе чекати в коментарях, і розділ до "Вибору"❤️

клас

Asteriya
06.05.2020, 01:19:34

Ов-ва! Давненько, ой, давненько вже під моїм "Вибором" не було нових коментарів :DD. Люба, я дуже щаслива, що Ви завітали сюди й оцінили моє дитя)))). Мені надзвичайно приємно, що Ви витратити свій час на читання моєї книги :333. Дуже Вам дякую! Для мене страшно важливо знати, що є люди, які читають її і чекають на продовження)))). Якщо говорити по секрету, то ця історія вже добігає кінця (ще кілька розділів;)). Я дуже вдячна Вам, що Ви приєдналися до мене і до героїв :33. Щиро сподіваюся, що Вам було цікаво, іноді страшно, хвилююче й захопливо переглядати ці сторінки!❤️ Чекатиму на Ваші відгуки щодо наступних розділів і надалі, мила)))). Нехай щастить))))))❤️❤️❤️.

avatar
Іванна
20.03.2020, 13:23:36

Цікаво які там секрети з'явилися в Елазара??? Він точно щось приховує. Прикро за Лілю, міг би з нею поділитися.

З поверненням) Приємно знову читати продовження, незважаючи на довгенький перерив

Asteriya
20.03.2020, 13:42:18

А я нікуди й не зникла, сонце, тому "з поверненням" тут зайве). У мене з розділами "Вибору" так часто, тому що я не пишу їх маленькими). Можливо, він навіть не встиг з нею поділитися? І, може, нічого він і не приховує... Ще дізнаємося)). І правильно "Елеазар", придивіться. Я розумію, що його ім'я складне, але не могла не виправити..). Дякую, що читаєте❤️.

avatar
Іванна
10.02.2020, 18:50:24

Молодець. Дуже захоплююче, Цікаво чому Ліля чула голоси дерев на тренуванні??? невже в неї теж з'являться якісь здібності, що ще не встигли відкритися??? І що буде з Меліною? Жаль що так рідко викладаються продовження (((

Показати 3 відповіді
Asteriya
11.02.2020, 08:50:22

Ага, якось той котяра таки мусив там опинитися! Далі будуть ще всілякі інтрижки))). Дякую, люба! (ㆁωㆁ)

avatar
Зоряна Джердж
24.01.2020, 10:56:07

Дуже гарне продовження. Знову можна вдосталь посміятись. Найбільшим сюрпризом виявилось зізнання Даніеля і Меліни. Приємно спостерігати за розвитком відносин між Незою і Еволом. Неочікувано те, що Орігамі закохався в Ріну. Та все ж таки найбільше хочеться, щоб Ліля і Ел зійшлися. Вони така гарна пара. Дуже кумедні у них завдання. Іноді смішно спостерігати за тими, хто не звик до таких умов, або ніколи не відчував такого. Очікую на продовження історії.

Asteriya
24.01.2020, 11:01:45

Який неймовірний коментар, люба! Ти мене несказанно потішила! Не можу припинити усміхатися))))). Твої побажання щодо Ела і Лілі я почула, не переживай;). І невже з Орігамом все настільки очевидно? Навіть якщо головна героїня про це так не думала?)) Ну що зробиш.. що правда - то правда. От тільки.. це, можливо, не таке кохання, яким воно може бути. У нього це тільки початок. Мабуть, він сам ще не розуміє, що щось таке відчуває до неї)))). Щаслива, що вийшло тебе здивувати подіями між Даніком і Меліною. Сподіваюсь, ти рада;). Дякую, що читаєш, люба! Цілую! ( ˶ ❛ ꁞ ❛ ˶ ) (●♡∀♡)

avatar
Оксамит
22.01.2020, 16:20:19

Вітаю з продовженням))

Показати 5 відповідей
Asteriya
22.01.2020, 17:29:32

Ой, знову широко всміхаюся! (≧▽≦)Дякую, люба))))))

avatar
Іванна
02.01.2020, 20:12:48

попередня обкладинка подобалась більше))) і героям підходила. Але автору видніше;)

Asteriya
02.01.2020, 21:07:54

Ух ти! Не думала, що хтось це прокоментує! :D Я лише спробувала, я так досить часто роблю)))). Якщо вам минула подобається більше, я її і поставлю. Все для читачів (つ≧▽≦)つ.

avatar
Зоряна Джердж
01.01.2020, 17:01:31

Прикольне продовження. Дуже кумедні у них тренування. Вже не дочекаюсь продовження ☺️

Показати 2 відповіді
Зоряна Джердж
01.01.2020, 18:02:45

Asteriya, А як без сміху над тими, хто не знає усієї важкості сільських пріоритетів.

avatar
Іванна
27.12.2019, 08:49:32

класне продовження))) веселий в них тренер і завдання придумувати мастак)

Asteriya
27.12.2019, 10:42:01

Правду кажете про того чоловіка! Чесно кажучи, він колись далеко не одну групу людей отак мучив, ахахах (≧▽≦). Ще доведеться їм добряче спітніти, аби стати сильними ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ. Дуже рада, що вам сподобалося)))))). Стараюся для вас!
(ノ≧∇≦)ノ ミ ┻━┻ А коментарі читачів для мене – як несказанно сильний поштовх для написання продовження (〃゚3゚〃).

avatar
Kv Kv (Julia Lime)
20.12.2019, 09:24:03

нічого страшного, живемо один раз, а виспатись можна і на старості літ))))))❤

Asteriya
20.12.2019, 09:34:01

Так ви вже мені любитесь, що словами не передати))))))❤️❤️❤️

avatar
Kv Kv (Julia Lime)
17.12.2019, 11:07:17

16 розділ

Показати 7 відповідей
Asteriya
20.12.2019, 08:57:24

Аж соромно стало, що моя книга змусила вас не спати до такої години. Та, попри те, дякую за це (◍•ᴗ•◍). Виспіться там потім))))

avatar
Kv Kv (Julia Lime)
17.12.2019, 09:18:23

Дуже схоже на написання сценарію до якогось молодіжного серіалу. про одних і тих самих дійових осіб , але кожної серії з ними відбуваються якісь незрозумілі пригоди. вік героїв заявлений як20-28, та коли читаєш здається, що їм від 16 до 20. Ну, можливо,що це в мене тільки склалося таке враження. та зважаючи на те що стоїть попередження, що це чернетка , сюжет досить цікавий.

Asteriya
17.12.2019, 10:24:54

Дякую за таку хорошу критику! Правда – герої справді можуть проводитися, схоже на підлітків, але я про це вас тоді попереджала. Так, це чернетка, тому я, коли завершу її, ще над усім буду кардинально працювати. Спасибі, що оцінили ідею)). Скажете, будь ласка, на якому розділі зупинилися? А то ті з перших і ті, що зараз виходять, здається, писали різні люди:')

avatar
Оф Лия
01.12.2019, 13:41:29

Оо..! Мені надзвичайно подобається!! Страшенно чекаю продовження! Вперше із таким захопленням читаю книжку українською, адже до цього траплялися якісь аж надто нецікаві(
Але ця полонила мене одразу! Дуже мила історія. Бажаю натхнення й успіхів)

Asteriya
01.12.2019, 17:59:35

Неймовірно рада, що вам так сподобалося!))) А ще більше тішуся, що один із головних задумів вас не розчарував і ви продовжили читання:"3. Дякую, дякую, дякую!))))
Радію, що в мене є такі віддані читачі)))). Хотілося б, аби ви були серед читачів і інших моїх книг. Як знайдете час, можете заглянути;)). А щодо книг на Літнеті, то, думаю, вам лишень варто їх пошукати, адже тут цікавих творів справді багацько)))))). Цілую у щічку*❤️

avatar
Зоряна Джердж
10.11.2019, 14:31:57

Божечки, та ти мене так захвилювала. У мені під час читання все підіймалось і опускалось. Та я місця не знаходила. Перед тим як піти дочитувати, я скажу, що це вщагі так хвилююче. Я місця собі не знаходила. В мене після їхньої ситуації дурнуватий смішок залишився. Я досі переживаю за них і їхню історію. Це так непередбачувано. В мині все неймовірно бурхає.

Показати 3 відповіді
Asteriya
11.11.2019, 22:51:06

Коротко і чітко). Дякую!

avatar
Іванна
10.11.2019, 13:24:19

Веселий відпочинок вийшов))) хоча Незу жаль, сподіваюся вони помиряться(

Показати 3 відповіді
Asteriya
10.11.2019, 19:56:08

Щаслива, що ви любите їх))). Ще раз дякую, що читаєте:33

avatar
Іванна
08.11.2019, 22:17:11

Дуже цікаве продовження))) Хоча Елу треба бути більш рішучим і не боятися проявляти свої почуття. Ліля цього дуже сильно чекає)

Asteriya
08.11.2019, 22:54:52

Страшенно тішуся, що вас зацікавило це продовження)))). А про Ела... Що я можу сказати?) У всього є своє пояснення і, швидше за все, не в нерішучості річ, моя люба, не в ній річ)). Цілком підтримую вашу думку! Ліля справді цього чекає. Але, боюсь, станеться "це" ще не скоро. Елеазар у мене трохи дивний герой, спробуйте надалі не засуджувати його і зрозуміти...)) Заінтригую вас трошки))). Ви для мене дуже цінний читач. Я завжди чекаю на ваш коментар, адже знаю, що він буде цікавим. Щиро вдячна, що читаєте)))). Залишайтеся зі мною і з моїми героями до останньої сторінки цієї історії, будь ласка)))))).

avatar
Зоряна Джердж
03.11.2019, 00:57:19

Що я хочу сказати. Сестра це завжди щось хороше. Ти з нею ділишя усіми секретами, а вона з тобою. Ви завжди разом, зідзвонюєтесь і таке подібне. Продовження дуже гарне. Хочеться, щоб нарешті між Елом і Лілею спалахнула іскра і таки величенька. Дуже хочу продовження. Все так чудово написано, що просто подиху не можу відвести. Та що там подих, очей не відвести від екрана телефону. Так легко читається і прямісінько на одному диханні. Вдячна за продовження.

Показати 2 відповіді
Зоряна Джердж
03.11.2019, 10:44:17

Asteriya, Завжди і залюбки, люба.

avatar
Іванна
08.10.2019, 11:56:15

Молодець!!! Вийшло класно. Надалі творчого натхнення.

Показати 3 відповіді
Asteriya
08.10.2019, 19:01:39

Які всякі думки! Спасибі, що так щиро висловилася))). Мені дуже приємно і цікаво таке читати)))))). Завжди б так!))) Ще раз красно дякую, що читаєш і чекаєш продовження;))))))

avatar
Зоряна Джердж
14.09.2019, 20:54:51

Божечки, я так рада, що нарешті довгоочікуване продовження. Знову ти дивуєш. Ти найкраща. Знову мене захвилювала. рада, що ти маєш натхнення. Чекаю на продовження.

Asteriya
14.09.2019, 22:43:56

Рада чути, що вийшло здивувати тебе і змусити переживати. Це важливо для мене!))) Дякую тобі, люба, що читаєш і терпляче чекаєш:333. А продовження напишу тоді, коли вийде(це слово має в мене багато значень):'). Ще раз дякую))))

avatar
Іванна
10.09.2019, 21:40:48

З поверненням))) рада , що так швидко втяглася в навчання!))) І ще приємніше бачити продовження.

Показати 3 відповіді
Asteriya
11.09.2019, 17:04:24

Дякую за відповідь, люба:3. Дуже тішуся, що вам сподобалося)))))

avatar
Іванна
23.08.2019, 20:28:33

Коли почала читати, того навіть не очікувала, що події повернуть в таке русло)))) це так цікаво і о захоплююче!!! Дуже хотілося б щоб Ел і Лілі були разом)

Показати 5 відповідей
Asteriya
24.08.2019, 18:19:17

Щиро дякую вам за такі теплі побажання!:3. Я теж дуже сподіваюсь, що так і буде))). Дуже вдячна вам, що чекаєте! Мене це так тішить:33. Обіймаю*)))))

avatar
Анюта
13.07.2019, 23:21:23

шедевр

Asteriya
14.07.2019, 01:38:24

Дякую за такі приємні слова. Дуже рада таке читати)))

avatar
Зоряна Джердж
26.06.2019, 15:39:58

Вибачте, що турбую, але в мене запитання до вас. Хто вам робить обкладинки до творів?

Показати 5 відповідей
Зоряна Джердж
27.06.2019, 13:52:06

Коментар видалено

avatar
Зоряна Джердж
27.06.2019, 13:51:36

Звісно

avatar
Зоряна Джердж
27.06.2019, 13:51:04

Звичайно

avatar
Зоряна Джердж
26.06.2019, 11:19:56

На сам перед дякую за продовження до цієї хорошої книги. Справді кажу, читала і не могла відірватись від неї. В мене просто немає слів від захоплення. Ви неймовірна письменниця. Дуже очікую на продовження.

Показати 2 відповіді
Asteriya
26.06.2019, 11:36:48

Божечки, як мені приємно таке читати!(≧▽≦) Та від такого щастя хочеться плакати і скакати по хаті! Дякую, дякую, дякую вам! Ви неймовірна!
Такі коментарі – це те, що мені потрібно! Вони просто нереально надихають і ощасливлюють! (//▽//)
Ще раз дуже дякую за такий теплий відгук!)))))) Він ще дуже довго буде гріти мою душу і серце! Я старатимусь для вас ще краще і ще швидше писати продовження! Мені просто не передати словами, яка я зараз щаслива! (ノ≧∇≦)ノ ミ ┻━┻ Ви, звичайно, зробили мій день! Тепер весь його залишок буду ходити з дурнуватою посмішкою на все обличчя!)))))))
Дякую, що ви зі мною і що читаєте! Для мене це дуже й дуже важливо! (。•̀ᴗ-)✧
Цілую вас у щічку і міцно-міцно стискаю в своїх обіймах σ(≧ε≦σ).

avatar
Тетяна Дударчук
09.06.2019, 19:24:16

Цікава історія, хочеться продовження)))

Asteriya
09.06.2019, 22:45:34

Дякую вам за теплий відгук(дуже давно я їх не бачила під своїм "Вибором"))). Мені дуже приємно чути, що вам цікава моя книга)))). Це така втіха для мене! Спасибі, що говорите про те, що хочете продовження, адже це дуже важливо для мене – знати, що є читачі, які хочуть продовження;)))). Мушу сказати, що на дану мить я пишу(а, радше, переписую) одну мою історію, з якої якраз і почалося моє письменницьке життя. Згодом(напевно, ще не скоро) я її опублікую тут. Тому не можу обіцяти продовження до "Вибору" ближчим часом. І за це щиро вибачаюся..)
Ще раз дуже дякую)) і бажаю, щоб ви були щасливою;3

avatar
Аня
25.04.2019, 22:52:06

Дуже цікава книжка. Мені понравилось, коли буде продовження?

Asteriya
26.04.2019, 16:39:50

Аня, Салют))
Дякую за чудовий коментар;)
Мені дуже приємно знати, що вам сподобався мій "Вибір"))))
Коли точно продовження я, на жаль, сказати не можу (o-_-o). На даний момент працюю над кількома розділами, щоб потім їх опублікувати:"). Цей весь процес може затримувати певна відсутність натхнення, деякі хатні справи і підготовка до важливих екзаменів *_*. Сподіваюсь, ви зрозумієте)))
Через це все вищесказане викладання тих розділів, швидше за все, станеться десь в травні. Ех, пробачте. Я безвідповідальний автор, який так довго нічого не викладає. Мені шкода, що я можу розчарувати своїх читачів. Ще раз вибачаюся і кажу "спасибі". Мені дуже важливо знати, що ви чекаєте!..)))))

Дуже цікава кнага!! Коли буде продовження??

Asteriya
23.03.2019, 17:40:17

Александра Пузанова, Божечки, дякую велике!! Мені страшенно приємно, що цікава!! Дуже тішуся, що вона сподобалась)))). Спасибі за коментар:))))(Сподіваюсь, зірочку поставили?:))))))
Коли продовження точно сказати не можу, пробачте:[. Там просто такі події в розділах будуть, що я планую опублікувати приблизно три на раз. Та й зараз посилено готуюся до важливих іспитів, які вже на носі, і до того ж хоч якось намагаюся писати продовження...:]. Пробачте за це, будь ласка:). І я ще раз скажу, що дуже-дуже рада, що вам цікава моя історія!) Звичайно, дуже хотілося б розгорнутіший коментар(без спойлерів), але і за це дуже вдячна;)))))

avatar
Hanna Dzhaha
12.03.2019, 14:55:43

у вас ця книга є на російські мові? бо вже десь її читала

Asteriya
12.03.2019, 16:03:13

Hanna Dzhaha, Вітаю:)
На Litnet'і у мене немає російської версії моєї книги. Але в програмі Surgebook є вона як українською, так і російською мовою. Якщо ви й могли читита її, то лише там. Адже більше я ніде свою книгу не публікую:)
Сподіваюсь, я змогла відповісти на ваше запитання:))

avatar
Anuta Tataryntseva
28.02.2019, 18:59:23

дуже цікава книга читаю із захопленням і чекаю з нетерпінням продовження

Показати 3 відповіді
Asteriya
02.03.2019, 15:39:40

Anuta Tataryntseva, Ох, дякую вам велике!)))
Ви надихаєте;)))))))

avatar
Анна Харламова
07.02.2019, 20:37:44

Доброго вечора!!! Додала книгу у бібліотеку!!! Анотація зацікавила)))) Успіхів, натхнення та вдячних читачів!!!!! P.S. Чекайте на коментарчик)))

Показати 7 відповідей
Asteriya
22.02.2019, 20:44:36

Анна Харламова, Обіймаю у відповідь*))))

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше