104 678
Анотація до книги "З мажором на безлюдному острові"
Самовпевнений мажор ненавидить свою одногрупницю, але коли під час круїзу вони опиняються вдвох на безлюдному острові, дивлячись, як лайнер, на який вони спізнилися, відпливає геть, то розуміють - тепер доведеться уживатись. Про кокоси, банани, спільний шалаш - і не тільки.
від ненависті до коханнягероїня з характероммажор і проста дівчина
“Він — розбещений мажор, вона — проста дівчина. Безлюдний острів став їхньою пасткою, де головна мета — вижити. Та як врятуватися, коли ненависть зашкалює, а один випадковий поцілунок змінює правила гри?”
“Назар - нахабний, зухвалий мажор. Яна - звичайна дівчина. Вони навчаються разом в академії і ненавидять одне одного. Що станеться, якщо доля закине їх вдвох на безлюдний острів? Раджу!”
Зміст книги: 102 глави
424 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиРада вітати всіх у своїй новій історії. Оновлення будуть щодня о 00.00. Буду надзвичайно вдячна за ваші вподобайки та коментарі. Гарного настрою, успіхів і здійснення всіх мрій
О, вже і одноклітні дівчата з'явилися. Я б їх прибила за таке.
Анна, Це точно. Такі паскудні, що капець(( Велике дякую за чудові коментарі. Гарного настрою і успіхів
Оу, то виходить почуття до Янки в нього є)) Розумію його в тому питанні що він боявся зателефонувати і тільки трішки засуджую))
Анна, Він ще сам боїться визнати, що у нього є почуття до Янки)) Дуже дякую за прекрасні коментарі. Успіхів, щастя і всього самого найкращого
От сволоч заздрісна. Я так і знала, що вона зіпсує сукню. Щей так гарно зіграла, що вона засмутилася через це, а Яна повірила. Дякую за проду. Бажаю успіхів книзі ❤️
Світлана Романюк, Паскуда якась, а не подруга(( Щиро вдячна за чудові коментарі. Успіхів, натхнення і всього самого найкращого
Отже ж стерво заздрісна! Коли вже Яна зрозуміє що її " подруга", зовсім їй не подруга! З нетерпінням чекаю продовження! Дякую!
Andre Mark, Аріна дуже заздрить Яні(( Навіть забулась про те, що вони давно дружать. Величезне дякую за класні коментарі. Щастя, радості і всього самого найкращого
Чого тільки не говоритиме Аріна аби тільки розсварити Назара й Яну.
Ох і подруга( Сподіваюся, в неї нічого не вийде.
Дякую за чудовий розділ ❣️❤️❣️
Анжеліка Горан, Так, Аріна дарма всього того наговорила Яні( Незабаром дізнаємося, як у них все складеться. Дуже дякую за класні коментарі. Успіхів, натхнення і багато читачів
Ох, знала б Аріна що Яні з Назаром на тому екзотичному острові не дуже то й солодко було. То може і не говорила такого і не заздрила так. Кого кого, ну Яну вискочкой називати це вже занадто, до чого тільки заздрощі доводять. Цікаво, коли ця єхидна подруга покаже своє справжнє обличчя. Дуже дякую за проду ❤️❤️❤️ Бажаю успіхів книзі
Світлана Романюк, Так, Аріна дуже заздрісна. (( Щиро вдячна за класні коментарі. Успіхів, щастя, радості і всього самого найкращого
Ото нічого було нишпорити в кімнаті Яни. Мабуть, вирішила, щось погане зробити,
а тут сукню побачила й усе... істерика.
Дякую за цікавий розділ❣️❤️❣️
Анжеліка Горан, Так, Аріна дуже заздрісна(( Щиро вдячна за класні коментарі. Гарного настрою, успіхів і всього найкращого
Янкі потрібно триматися якнайдалі від таких подруг вона навіть не приховує своїх емоцій коли дивиться на Яну з сукеею. Хоч би не зіпсувала її. Ну і подруга. Дуже дякую❤️❤️❤️
Світлана Романюк, Яна не розуміє того, що Аріна їй заздрить. Незабаром дізнаємось, як там все складеться у них далі. Велике дякую за класні коментарі. Успіхів, натхнення і дуже багато читачів
Добре що їх знайшли. Погано, що вони не бачилися ціле літо. Інтригуюче, що вона згадує той поцілунок)))
Анна, Незабаром дізнаємось, як у них все складеться далі.) Дуже дякую за чудові коментарі. Щастя, радості і всього самого найкращого
Оу, вони так мило спали))
Анна, Так, довелося зігріватися)) Велике дякую за класнючі коментарі. Успіхів і всього самого найкращого
Розділ дуже сподобався! Дякую!
Andre Mark, Я дуже радію, що вам сподобалось. Велике дякую за чудові коментарі. Успіхів у всьому і багато радості
Ревнує Арінка й ледве стримується, щоб не зірватися( їй все це неприємно.
Тож треба їй швиденько якогось хлопця, щоб дурниць не наробила.
Дякую за чудовий розділ ❣️❤️❣️
Анжеліка Горан, Так, дуже ревнує Аріна. Незабаром дізнаємось, як там все складеться. Дуже дякую за класні коментарі. Гарного настрою і успіхів у всьому
Нехай Яна вже відправить те фото, та Назар заспокоїться й на
заставку поставить))) Такий класний подарунок, я теж хочу)))
Дякую за чудовий розділ ❣️❤️❣️
Послати таку подругу треба далеко і на довго. І не звертати уваги на неї, а будувати своє життя. Дуже дякую за проду ❤️
Світлана Романюк, Незабаром дізнаємось, як вчинить Яна. Велике дякую за класні коментарі. Щастя, радості і всього самого найкращого
В мене немає слів! Це капець! Що заздрощі роблять! Яно, відкрий очі і гарно роздивися навкруги, особливо придивися до своєї " подруги"! З нетерпінням чекаю продовження! Дякую!
Andre Mark, Яна ще не помітила нічого підозрілого в поведінці Аріни. Вона вважає її подругою і довіряє. Дуже дякую за прекрасні коментарі. Щастя, радості і всього самого найкращого
У мене двоякі відчуття щодо Аріни. З одного боку шкода її,
але з іншого Яна ж не винна, що у них симпатія з Назаром.
О, дуже цікаво почитати про вечірку. Там точно щось трапиться))
Дякую за чудові розділи ❣️❤️❣️
Анжеліка Горан, Незабаром дізнаємось, що там буде на вечірці. Велике дякую за чудові коментарі. Успіхів і багато читачів
Капець от тепер все ясно!
Аріна закохана в Назара, сподіваюсь не капоститиме подрузі...
Анжеліка Вереск, Закохана по самі вуха. А чи буде капостити, то ми скоро про це дізнаємось. Велике дякую за класні коментарі. Щастя, радості, натхнення і дуже багато читачів
Назар має рацію Аріна дійсно ще зіпсує їм нерви. І вечірка буде невдала для зближення з Яною. Дуже дякую за проду. ❤️❤️❤️
Світлана Романюк, Так, Назару не подобається Аріна і недарма. Щиро вдячна за класні коментарі. Щастя, радості, натхнення і дуже багато читачів
Ех, Аріна... Оце так тобі й маєш(( подруга називається((
Точно буде пакостити((
Дякую за цікавий розділ ❣️❤️❣️
Анжеліка Горан, Так, подруга Яні дісталася ще та(( Велике дякую за класні коментарі. Щастя, радості і всього самого найкращого
Ох, Яно, Яно, яка ти довірлива, хвилюєшся за подругу... Та краще жени її від себе, як подалі! Дякую!
Andre Mark, Яна навіть не підозрює про те, що Аріна відчуває насправді.((( Велике дякую за чудові та емоційні коментарі. Успіхів, гарного настрою і всього самого найкращого
Не довго він масажем насолоджувався)))
Анна, Хай радіє, що взагалі вона йому зробила масаж)) Велике дякую за класні коментарі. Успіхів, щастя і радості
Оце Так гарна помста вийшла!
Але сподіваюсь що тепер ця облита королева не влаштує відповідь...
Анжеліка Вереск, Незабаром про це дізнаємось. Дуже дякую за класні коментарі. Успіхів і багато читачів
Вітаю тебе з передплатою. Бажаю успіхів і гарних продажів.
Відчуваю, що Аріна, ще їм влаштує. От же паскуда. Дуже дякую ❤️❤️❤️
Світлана Романюк, Щиро вдячна за привітання і підтримку. Успіхів, натхнення і всього найкращого
Вітаю з передплатою! Успішних продажів!
Ліза, Щиро вдячна за привітання і чудові побажання. Успіхів, щастя, радості і здійснення всіх мрій
Ось же стерво не вдячне!!!
Andre Mark, Так, не пощастило Яні з подругою((( Велике дякую за чудові коментарі. Щастя, радості і здійснення всіх мрій
Вітаю з передплатою! Бажаю творчого натхнення, успіху та гарних продажів книзі та вдячних читачів!
Andre Mark, Величезне дякую за привітання і побажання. Гарного настрою, успіхів, щастя і всього самого найкращого
Карма вона така)) А Назар цікаво провчив Лілю. Тепер вона знатиме,
як відчувала себе Яна. Не факт, що зміниться, але наступного разу подумає
перш ніж вчинити погано.
Дякую за чудовий розділ ❣️❤️❣️
Анжеліка Горан, Так, тепер Ліля буде знати, що може і їй відповідь прилетіти) Велике дякую за класнючі коментарі. Щастя, радості і дуже багато читачів
Загалом їм обом на острові не позаздрити))
Тая Бровська, Так, їм там обом важко і навіть трохи страшно. Дуже вдячна за класні коментарі. Гарного настрою, натхнення і багато читачів
Оце шоу влаштували в їдальні. Красива помста. Цікаво що буде далі робити ця елітна свита. Дуже дякую за цікаву проду. ❤️❤️❤️
Світлана Романюк, Про це ми незабаром дізнаємось. Величезне дякую за класні коментарі. Успіхів, натхнення і дуже багато читачів
Це звичайно добре, що Назар провчив тих дівчат, але тепер через це вони ще більше можуть шукати можливостей щоб насолити Янці.
Ліза, Незабаром дізнаємося, як там все складеться. Дуже дякую за класні коментарі. Щастя, гарного настрою і здійснення всіх мрій
Ну і с@ка ця Аріна! Я вже її з ненавиділа! З нетерпінням чекаю, що буде далі. Сподіваюся на здоровий глузд Яни і Назара і, що вони не поведуться на її підставу і брехню. Емоції зашкалюють! З нетерпінням чекаю продовження! Дякую!
Andre Mark, Незабаром дізнаємось, що буде далі. Велике дякую за круті коментарі. Щастя, радості і всього самого найкращого
Отже стерво мале, таки влізе до Назара і Яни! Ось такі, вони подруги, тільки знають , що заздрити та плести інтриги. Сподіваюся, що в неї нічого не вийде і Назар і Яна будуть разом! З нетерпінням чекаю продовження! Дякую!
Andre Mark, Так, Яна навіть не підозрює про те, що Аріна така(( Щиро вдячна за чудові, емоційні коментарі. Успіхів, гарного настрою і всього самого найкращого
Я ржу.... німагу)))))))
От як мені тепер писати свій серйозний роман? Тут тільки на гумор переходити))))
Тая Бровська, Настрій ти вже підняла, зараз поп'єш чаю чи кави і серйозний роман буде класно писатись) Дуже вдячна за класні коментарі. Щастя, натхнення і багато читачів
5
Лена Яловенко, Дякую за коментар. Успіхів і гарного дня
Лілька точно помститься, треба бути на поготові)
Лана Нова, Від такої дівчини можно всього чекати. Дуже дякую за чудові коментарі. Успіхів, натхнення і багато читачів
Може коли Аріна побачить як Назар провчив Лільку з її подружками за те, що вони зробили, то змінить трохи свою думку про нього
Ліза, Скоро дізнаємось, як Аріна на все це відреагує. Велике дякую за чудові коментарі. Успіхів, щастя і гарного настрою
Та нормальний Назар хлопець, то Аріна упереджено
до нього ставиться. Що ж там за шоу?
Дякую за чудовий розділ❣️❤️❣️
Анжеліка Горан, Незабаром дізнаємось, що там за шоу буде) Щиро вдячна за класнючі коментарі. Гарного настрою, успіхів і всього самого найкращого
Аріна дуже дуже дивно себе поводить....
Анжеліка Вереск, Незабаром ми дізнаємось про неї більше) Велике дякую за класні коментарі. Успіхів, натхнення і багато читачів
Книга і цікава і настільки деякі моменти смішно описані що я не можу, гумор просто на висоті, дякую!!!!!
Мія Росс, Я дуже рада, що вам сподобалась ця історія. Щиро вдячна за такий крутий коментар. Успіхів, натхнення і багато читачів
Не хотілося,щоби і Аріна псувала життя Яні.Хай краще допомагають одна одній
Пацюк Червоній, Незабаром дізнаємось, що там буде далі. Велике дякую за класні коментарі. Успіхів, щастя, радості і всього найкращого
До чого ж вони мені подобаються, особливо Назар! Читаю з великим задоволенням! Дякую!
Andre Mark, Так, можна)) Є ще ) Ви десь впізнали мій стиль письма? Вікі Дрейк. Там я пишу фентезі
Ні, ну я б теж впала в обійми до такого красунчика)) Але нахаба він ще той))
Анна, Так, Назар - це ще той нахаба)) Велике дякую за чудові коментарі. Приємного читання, гарного настрою і успіхів у всьому
В же й притримати за талію не можна)) Ох і дівчина йому потрапилася))
Анна, Янка не довіряє такому ловеласу)) Щиро вдячна за класні коментарі. Гарного настрою, успіхів і здійснення всіх мрій
І знову погризлися)) Точно як кішка з собакою.
Анна, Як же без цього? )) Вони обох вперті і не хочуть поступатися)) Велике дякую за класнючі коментарі. Щастя, радості і всього самого найкращого
Яна і Назар відстали від групи в залишились на безлюдному острові. І тепер їм треба протриматися кілька днів, поки помітять, що їх немає і повернуться за ними. Але Назар, хоч Яна і вважає його криворуким, і вогонь розпалив і крабів добуває. Виживають як можуть.
Валентина Ліщук, Так, на цих двох чекає ще багато пригод. Дуже дякую за чудовий коментар. Успіхів, щастя і радості
Назар рішуче налаштований провчити Лілю та її подружок аби вони зрозуміли, що не варто ображати Янку.
Ліза, Так, він дуже рішуче налаштований. Щиро вдячна за чудові коментарі. Успіхів, щастя і радості
Яна і Назар несподівано залишилися на острові самі. І хоч вони недолюблювали один одного, але випробування на безлюдному острові зблизило їх. Тепер вже Назар переймається за Яну, і цікаво, що він ще придумав у покарання Лілі і її подружкам, бо про вечірки це теж гарна ідея. Дякую.
Светлана Марченко, Щиро вдячна за гарний коментар. Щастя, радості і всього найкращого
Гадаю, Аріна не надто завадить Назару та Яні, все ж подружка))
А з вечірка чудова ідея)) Це точно не сподобається Лілі)
Дякую за чудовий розділ ❣️❤️❣️
Анжеліка Горан, Незабаром про все дізнаємось) Велике дякую за класні коментарі. Успіхів, натхнення і багато читачів
Оце так поворот! Залишитися на острові з тим, кого терпіти не можеш — це справжнє випробування. Анотація звучить дуже легко та захопливо. Вже уявляю ці суперечки за кокоси та спільний шалаш. Додаю до бібліотеки, чекаю на пригоди Яни та її "мажора"!
Ганна Листопад, Дуже дякую за класний коментар. Успіхів, гарного настрою і всього самого найкращого
Цікаво який ще сюрприз окрім бойкоту чекає на цих дуреп..))))
Анжеліка Вереск, Незабаром про це дізнаємось. )Велике дякую за чудовий коментар. Успіхів, натхнення і дуже багато читачів
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати