104 675
Анотація до книги "З мажором на безлюдному острові"
Самовпевнений мажор ненавидить свою одногрупницю, але коли під час круїзу вони опиняються вдвох на безлюдному острові, дивлячись, як лайнер, на який вони спізнилися, відпливає геть, то розуміють - тепер доведеться уживатись. Про кокоси, банани, спільний шалаш - і не тільки.
від ненависті до коханнягероїня з характероммажор і проста дівчина
“Він — розбещений мажор, вона — проста дівчина. Безлюдний острів став їхньою пасткою, де головна мета — вижити. Та як врятуватися, коли ненависть зашкалює, а один випадковий поцілунок змінює правила гри?”
“Назар - нахабний, зухвалий мажор. Яна - звичайна дівчина. Вони навчаються разом в академії і ненавидять одне одного. Що станеться, якщо доля закине їх вдвох на безлюдний острів? Раджу!”
Зміст книги: 102 глави
424 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиРада вітати всіх у своїй новій історії. Оновлення будуть щодня о 00.00. Буду надзвичайно вдячна за ваші вподобайки та коментарі. Гарного настрою, успіхів і здійснення всіх мрій
Як же майстерно Аріна все це підлаштувала під випадковість і звісно, що Яна їй повірила, адже в неї немає причин думати, що Аріна могла це зробити спеціально. Дякую!
Лана Рей, Дякую! Навзаєм!
Ого, знав би Назар наскільки він правий
Адже виходить що справді Яна зухомутала хлопця в якого закохана Аріна.
Але ж яка гнила заздрість у дівчини це капець!
Ліка Костюк, Яна ж нічого не знала про почуття Аріни до Назара. Аріна їй про це не розповідала. Дуже дякую за прекрасні коментарі. Гарного настрою і всього самого найкращого
Дуже цікава книга. Дякую ❤️❤️❤️ Цікаво, як будуть розвиватися стосунки Назара і Яни. І як швидко вони зрозуміють, що Аріна не така проста, як здається ❤️❤️❤️
Мілана, Величезне дякую за прекрасний коментар. Щастя, радості і всього самого найкращого
Нехай я буду
Найгіршою людиною світу, але мені зовсім не шкода Аріну! Вона сама у всьому винна! З нетерпінням чекаю продовження! Дякую!
Andre Mark, Так, Аріна сама влаштувала все це. І тепер Яна має три нові сукні, а вона плаче від злості в туалеті. Щиро вдячна за такі чудові, емоційні коментарі. Успіхів, всього самого найкращого і здійснення всіх мрій
Треба бути просто трохи добрішим. І тоді легше буде в світі жити. Аріна від злості точно, якийсь план вигадає і зіпсує вечірка. Назар уже зрозумів, що вона дивна, Яна цього не помічає. Дуже дякую ❤️
Світлана Романюк, Аріна в шоці від того, що проблема із сукнею так легко вирішилась і Янка отримала значно більше, ніж втратила. Дуже дякую за чудові коментарі. Гарног настрою, багато класних ідей і натхнення
Ох, ну дуже не хочеться, щоб Яна розповідала Аріні про побачення з Назаром. Це ж знову, щось від заздрості начудить. Дуже дякую за проду ❤️❤️❤️ Бажаю успіхів книзі
Світлана Романюк, Яна довіряє Аріні і вважає подругою, бо вони давно знайомі і завжди підтримували одна одну. Але вирішла, що хлопець їй важливіший за подругу. Велике дякую за класнючі коментарі. Творчого натхнення і дуже багато вдячних читачів
58-59 У Яни з Назаром все так мило й солодко)) А ось Аріна зовсім
розклеїлась через свої заздрощі. Я б могла її пожаліти, якби не її
зловтішанння. А так, сама винна.
Дякую за чудові розділи❤️❤️❤️
Анжеліка Горан, Аріна справді дуже заздрісна і підло вчинила з Яною. Велике дякую за круті коментарі. Безмежного натхнення і багато читачів
На які тільки жертви не піде Назар щоб побути поруч з Яною.
Ліза, Це точно) Назар дуже старається. Дуже дякую за класнючі коментарі. Щастя, успіхів і гарного настрою
Мені так не хочеться, щоб до вечірки, Аріна дізналася про плаття. Якщо сказати чесно, не хочу щоб їй Яна розповідала про них з Назаром. Назар дуже потішив! Розділ дуже сподобався! Дякую!
Andre Mark, Щиро вдячна
Почуття Аріни до Назара теж можна зрозуміти, але не варто їй намагатись розлучити Назара з Яною, бо Назар все одно вже її не полюбить, адже вже любить Яну й окрім цього вона може втратити єдину подругу.
Ліза, Так, почуття Аріни до Назара можна зрозуміти, але намагатись розлучити цих двох - це точно не варіант. Величезне дякую за класнючі коментарі. Гарного настрою, успіхів і мирного неба
А Яна ще той провокатор)) Але Назар цього так не залишить))
Точно вигадає щось цікавеньке))
Дякую за чудовий розділ ❤️❤️❤️
Анжеліка Горан, Так, Яні вдалося Назара трохи змусити ревнувати)) Щиро вдячна за класнючі коментарі. Творчого натхнення, успіхів і всього самого найкращого.
Так, Назар вже починає заробляти плюсові бали, в моїх очах. Ще трішки, і йому ціни не буде))))
Анна, Так, Назар дуже старається)) Дуже дякую за прекрасні коментарі. Щастя, радості і здійснення всіх мрій
Гадина ця Аріна!!! Тума гадина яка не дорожить їх дружбою!
Анна, Це точно. Вона жахливо поводиться(( Велике дякую за класні, емоційні коментарі. Успіхів, радості і всього самого найкращого
У Яни, без сумніву, смачніший попкорн, тому й не дивно, що Назар
захотів його покуштувати)) Прямо ціле побачення)))
Дякую за чудовий розділ ❤️❤️❤️
Анжеліка Горан, Це точно)) У Янки попкорн смачніший)) Щиро вдячна за класні коментарі. Успіхів, щастя і радості
Яна могла б не уточнювати щодо поглядань на інших дівчат)) Мені здається,
а точніше я впевнена, що ні на кого він задивлятись не буде)) Цікаво, на який
фільм вони підуть?)))
Дякую за чудовий розділ ❤️❤️❤️
Анжеліка Горан, Яна поки що не знаєнаскільки сильно подобається Назару, тому і хвилюється.) Дуже дякую за класні коментарі. Успіхів, натхнення і багато гарних ідей
О поводяться, як справжня пара. Навіть Яна ревнує Назара. Цікаво, як пройде побачення в кінотеатрі добре, що вони не відклали це на потім. Дуже дякую ❤️
Світлана Романюк, Так, вони обох дуже милі. ) Незабаром дізнаємось, як там все буде далі. Дуже дякую за чудові коментарі. Успіхів і здійснення всіх мрій
Який же він класний))) Аж три неймовірні сукні придбав для Яни))
І в кафе запросив, і ще й у кіно пропонує піти)) Треба погоджуватися,
бо такі мажорики на дорозі не лежать))
Дякую за чудовий розділ ❤️❤️❤️
Анжеліка Горан, Це точно) Такий шанс втрачати неможна ) Дуже дякую за класнючі коментарі. Успіхів і всього самого найкращого
Ха-ха-ха план дурної Аріни не спрацював!!!
Назар просто купить їй нову сукню!!
Анжеліка Вереск, Так. Аріна ще не знає, що її план провалився)) Величезне дякую за класні коментарі. Гарного настрою і багато читачів
Я вмію шити на швейній машинці, я обов'язково б допомогла Янці зробити сукню ніби новою! Капець...
Анжеліка Вереск, Ти дуже крута. Класно вміти шити. Можна створити собі якесь класне вбрання чи перепобити щось.
От блін доведеться тепер зізнаватися про сукню...
Анжеліка Вереск, Так і Яна дуже через це хвилюється. Щиро вдячна за прекрасні коментарі. Безмедного натхнення і дуже багато читачів
Яке ж стерво нахабне ця Аріна!!
Зіпсувала сукню!
Тримаю тепер кулачки за Янку щоб вона могла її полагодити хоч якось...
Анжеліка Вереск, Так, Аріна дуже паскудна(( Веике дякую за класнючі коментарі. Гарного настрою, успіхів, натхнення і всього самого найкращого
Здається що Назар зовсім не дурень і підозрює що Аріна не така вже й вірна подружка якою може здатися
Анжеліка Вереск, Назар це помітив, але поки що нічого не сказав Яні. Дуже дякую за чудові коментарі. Щастя, натхнення і дуже багато читачів
Виглядає, як справжнє побачення. Хоч би Янка промовчала і не запросила Аріну, бо зіпсує все. Дуже дякую за проду ❤️❤️❤️
Світлана Романюк, Незабаром дізнаємось, як там все станеться. Велике дякую за чудові коментарі. Щастя, радості і всього самого найкращого
Молодець Назар! Та він неперевершений! Якби тільки знала Аріна, що завдяки її маніпуляції, Яна має нові три сукні, Назар зводив її в кафе і запросив в кіно. Посміхаюся. Дякую за такий чудово позитивні розділ! З нетерпінням чекаю продовження!
Andre Mark, Назар порадував)) Уявляю, що буде, коли Аріна про це дізнається. Щиро вдячна за прекрасні коментарі. Щастя, гарного настрою і міцного здоров'я
О, Назар прямо відчув, хто винен у біді Яни))) Аби ще вивести на чисту
воду ту подружку. І щоб більше ніхто не заважав стосункам Яни й Назара))
Дякую за чудовий розділ ❣️❤️❣️
Анжеліка Горан, Так, Назар зрозумів те, чего поки не зрозуміла Яна. Щиро вдячна за чудові коментарі. Щастя, радості і натхнення
То міфи про Назара нарешті розвіюються. Можливо взагалі він і не легковажний бабій і мажор. Яна потроху його розкриває і дізнається про нього більше. Дуже дякую ❤️
Світлана Романюк, Так, Назар не такий вже й безнадійний, як про нього думала Янка. Дуже дякую за класні коментарі. Успіхів, натхнення і багато читачів
О то те що мало роз'єднати Назара і Яну навпаки ще більше зблизило. У Аріни план не вдався і це радує. Дуже дякую за цікавий розділ ❤️
Світлана Романюк, Так, Аріна дуже старалась накапостити. Незабаром дізнаємось, що з того вийшло. Успіхів, гарного настрою і натхнення
Оце буде облом для Аріни! Вона ж дуже раділа, що зіпсувала сукню Яні. Яке ж її чекає розчарування. У Яни буде ще краща сукня за червону. Сміюся. Не можу дочекатися вечірки. Уявляю вираз її обличчя. З нетерпінням чекаю продовження! Дякую!
P.S.Ось мені дуже цікаво, коли Аріна не витримає і покаже своє справжнє лице Яні, своє до неї відношення і звісно розповість про свої почуття до Назара?
Andre Mark, Так, Аріна ще не знає, що на неї чекає. Рано вона раділа. Величезне дякую за чудові, емоційні коментарі. Щастя, радості і всього найкращого
От і обламалась Арінка)) Рано раділа)) А Назар знову порадував)))
Зараз вони з Яною поїдуть і виберуть ще кращу сукню))
Дякую за чудові розділи❣️❤️❣️
Анжеліка Горан, Так, Аріна ще не знає про те що сталось. Оце буде для неї облом) Дуже дякую за класнючі коментарі. Успіхів, щастя і радості
Яке ж заздрісна і підла Аріна! Та таку "подругу" треба гнати від себе, як подалі! З нетерпінням чекаю коли вже Яна зрозуміє, що Аріна їй зовсім не подруга! Можливо Назар їй в цьому допоможе? Хочеться щоб Яна розповіла Назара про плаття . І дуже хочеться щоб він купив їй ще одне плаття і щоб вона пішла на вечірку КОРОЛЕВОЮ! Нехай Аріна від заздрощів, захлинеться! З нетерпінням чекаю продовження! Дякую!
Andre Mark, Аріна і справді дуже заздрісна і капосна. ((( Незабаром дізнаємось, як все складеться далі і чи отримає Яна нову сукню. Величезне дякую за прекрасні, емоційні коментарі. Успіхів, щастя, гарного настрою і всього самого найкращого
Сподобалася впертість Назара)) Правильно, нехай іде до кінця))))
Яна не витримає й точно відчинить двері)))
Дякую за чудовий розділ ❣️❤️❣️
Анжеліка Горан, Незабаром дізнаємось, як вчинить Янка. Щиро вдячна за класні коментарі. Щастя, радості і багато читачів
Так, Назар дуже впертий і від свого не відступить поки не дізнається що сталося. Дуже дякую ❤️❤️❤️
Світлана Романюк, Так, Назар і справді впертий) Величезне дякую за класнючі коментарі. Успіхів і багато читачів
От же подруга у Янки. Як вона могла їй так сукню споганити? Капець(((
Анна, Підла зміюка, а не подруга(( Скоро дізнаємось, як Яна буде розбиратися з цією ситуацією. Щастя, радості і всього самого найкращого
Сукня то добре, і Яна просто повинна показати йому, як вона виглядає на ній))
Анна, Так, нова сукня - це класно. Незабаром дізнаємось, чи отримає Назар її фото. Дуже дякую за прекрасні коментарі. Гарного настрою і здійснення всіх мрій
Цікаво, що він там вже придумав?
Анна, Про це ми незабаром дізнаємось) Щиро вдячна за класні коментарі. Успіхів, гарного настрою і щастя
Ну накінець Назар став виправлятися. Молодець))
Анна, Він старається) Величезне дякую за чудові коментарі. Щастя, радості і всього самого найкращого
Я тобі більше скажу: ти на неї не запав, ти закохався. І можливо, коли ти це зрозумієш, то почнеш головкою думати, поки я тебе сковорідкою не вгатила.
Анна, Краще Назару взяти ь за розум, бо сковорідка - це вже серйозно)) Дуже дякую за класнючі коментарі. Щастя, радості і здійснення всіх мрій
Все буде добре. Назар все зрозуміє про зіпсовану сукню, то краще зізнатися. Дуже дякую за проду. Бажаю успіхів і натхнення ❤️
Світлана Романюк, Скоро дізнаємось, як Назар відреагує на це. Велике дякую за класні коментарі. Успіхів, натхнення і дуже багато читачів
Думаю краще розповісти, що Аріна зіпсувала плаття. Правда всерівно, рано чи пізно, випливе на поверхню. То краще всетаки розповісти самій. З нетерпінням чекаю продовження! Дякую!
Andre Mark, Скоро ми дізнаємось, як вирішить зробити Янка. Величезне дякую за прекрасні коментарі. Гарного настрою, щастя і радості
Переховуватися від Назара точно не варіант, краще з ним поговорити)
Гадаю, він усе б зрозумів))
Дякую за чудовий розділ ❣️❤️❣️
Анжеліка Горан, Незабаром дізнаємось, як вчинить Яна. Велике дякую за гарні коментарі. Щастя, радості і натхнення
Дякую за чудову проду
Надежда Качанова, Я дуже рада, що вам сподобалось. Щиро вдячна за чудовий коментар. Успіхів, щастя і всього самого найкращого
Який милий Назар у цьому розділі)) Прямо мліє від Яни у червоній сукні.
Аое він же ще не знає, що сукня зіпсована(
Дякую за чудовий розділ ❣️❤️❣️
Анжеліка Горан, Так, Назар справді милий)) Велике дякую за класні коментарі. Щастя, радості і всього самого найкращого
Шановна пані авторко, дуже прошу маленький спойлер, скажіть, будь-ласка, чи скоро Яна дізнається, що Аріна їй зовсім не подруга, а заздрісне, закохане в Назара стерво, яке спеціально зіпсувало їй плаття? Дякую!
Andre Mark, Дуже дякую!
Всі думки Назара тільки про Яну в червоній сукні. Цікаво чи прийде в ній, щось придумає, чи вдягне іншу на вечірку. Але він закохався по самі вуха. Дуже дякую за проду ❤️❤️❤️
Світлана Романюк, Незабаром дізнаємось, як там все складеться далі. Велике дякую за чудові коментарі. Натхнення, успіхів і багато читачів
46-47 от пакосна Аріна(( таке наробила з сукнею( сподіваюся, Назар
нову купить, а правда спливе на поверхню.
Ох, а Назар тільки й думає, що про Яну в новій сукні))
Дякую за чудові розділи❣️❤️❣️
Анжеліка Горан, Так, Аріна дуже пакосна(( Незабаром дізнаємось, що там буде далі. Велике дякую за чудові коментарі. Успіхів, щастя і радості.
Скалко, зараз дуже класний момент, щоб вдарити об його голову зошит. Або одразу книгою, в нього така клепка, що не страшно))))
Анна, Ото у неї і виникло таке бажання )) Велике дякую за класні коментарі. Щастя, радості і всього самого найкращого
Чи то Назар по натурі своєї тупий, чи прикидається? От як можна було так подумати. Всі проблеми у нього через його надмірні дії мозку. От точно.
Простіть мене авторко)
Анна, Ну, у кожного бувають такі моменти, коли дурниці в голову лізуть)) Дуже дякую за класні коментарі. Гарного настрою і успіхів
Тільки не кажіть, що їй знову все зіпсують ті ідіотки) Якщо так станеться, то буду просити адресу академії і піду наводити порядки.
Анна, Скоро дізнаємось, як там все буде)) Дуже дякую за класнючі коментарі. Успіхів у всьому і гарного настрою
Мені здається, а взагалі не здається, так в принципі і є, що молоді хлопчаки люблять придумувати проблеми там де їх не має. Бос би вже все вияснив і розпитав. Але момент з телефоном мені сподобався)))
Анна, І хлопці і дівчата люблять вигадувати собі проблеми там, де їх нема) Велике дякую за гарні коментарі. Щастя і всього самого найкращого
Чи то мені підозрювати того Андрія, чи то довіряти, ох не знаю. Не люблю це ім'я, тому вважатиму його поганим))))
Анна, Незабаром дізнаємось, що там з тим Андрієм)) Щиро вдячна за класні коментарі. Успіхів і щастя
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати