З мажором на безлюдному острові
104 678
Букнет Любовні романи Романтична комедія З мажором на безлюдному острові

З мажором на безлюдному острові

Романтична комедія

Лана Рей

Лана Рей · автор

Повний текст · 153 стор.
195
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 424
Анотація до книги "З мажором на безлюдному острові"
Самовпевнений мажор ненавидить свою одногрупницю, але коли під час круїзу вони опиняються вдвох на безлюдному острові, дивлячись, як лайнер, на який вони спізнилися, відпливає геть, то розуміють - тепер доведеться уживатись. Про кокоси, банани, спільний шалаш - і не тільки.

від ненависті до коханнягероїня з характероммажор і проста дівчина

Зміст книги: 102 глави
1 Яна
2 Назар
3 Яна
4 Назар
5 Яна
6 Назар
7 Яна
8 Назар
9 Яна
10 Назар
11 Яна
12 Назар
13 Яна
14 Назар
15 Яна
16 Назар
17 Яна
18 Назар
19 Яна
20 Назар
21 Яна
22 Назар
23 Яна
24 Назар
25 Яна
26 Назар
27 Яна
28 Назар
29 Яна
30 Назар
31 Яна
32 Назар
33 Яна
34 Назар
35 Яна
36 Назар
37 Яна
38 Яна
39 Аріна
40 Аріна
41 Назар
42 Яна
43 Яна
44 Яна
45 Аріна
46 Яна
47 Назар
48 Назар
49 Яна
50 Назар
51 Аріна
52 Яна
53 Назар
54 Яна
55 Назар
56 Яна
57 Назар
58 Яна
59 Аріна
60 Яна
61 Аріна
62 Назар
63 Аріна
64 Яна
65 Назар
66 Назар
67 Яна
68 Назар
69 Яна
70 Назар
71 Андрій
72 Аріна
73 Назар
74 Аріна
75 Яна
76 Яна
77 Андрій
78 Аріна
79 Назар
80 Яна
81 Назар
82 Назар
83 Яна
84 Аріна
85 Андрій
86 Назар
87 Яна
88 Назар
89 Назар
90 Яна
91 Яна
92 Андрій
93 Назар
94 Яна
95 Яна
96 Назар
97 Яна
98 Андрій
99 Назар
100 Аріна
101 Яна
102 Епілог

424 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Закріплений коментар від автора
avatar
Ліза
07.05.2026, 14:20:15

Як же майстерно Аріна все це підлаштувала під випадковість і звісно, що Яна їй повірила, адже в неї немає причин думати, що Аріна могла це зробити спеціально. Дякую!

Показати 2 відповіді
avatar
Ліза
08.05.2026, 09:59:59

Лана Рей, Дякую! Навзаєм!

avatar
Ліка Костюк
08.05.2026, 08:22:52

Ого, знав би Назар наскільки він правий
Адже виходить що справді Яна зухомутала хлопця в якого закохана Аріна.
Але ж яка гнила заздрість у дівчини це капець!

Лана Рей
08.05.2026, 09:58:49

Ліка Костюк, Яна ж нічого не знала про почуття Аріни до Назара. Аріна їй про це не розповідала. Дуже дякую за прекрасні коментарі. Гарного настрою і всього самого найкращого

avatar
Мілана
07.05.2026, 20:58:21

Дуже цікава книга. Дякую ❤️❤️❤️ Цікаво, як будуть розвиватися стосунки Назара і Яни. І як швидко вони зрозуміють, що Аріна не така проста, як здається ❤️❤️❤️

Лана Рей
08.05.2026, 09:56:40

Мілана, Величезне дякую за прекрасний коментар. Щастя, радості і всього самого найкращого

avatar
Andre Mark
07.05.2026, 02:37:03

Нехай я буду
Найгіршою людиною світу, але мені зовсім не шкода Аріну! Вона сама у всьому винна! З нетерпінням чекаю продовження! Дякую!

Лана Рей
07.05.2026, 10:52:26

Andre Mark, Так, Аріна сама влаштувала все це. І тепер Яна має три нові сукні, а вона плаче від злості в туалеті. Щиро вдячна за такі чудові, емоційні коментарі. Успіхів, всього самого найкращого і здійснення всіх мрій

Треба бути просто трохи добрішим. І тоді легше буде в світі жити. Аріна від злості точно, якийсь план вигадає і зіпсує вечірка. Назар уже зрозумів, що вона дивна, Яна цього не помічає. Дуже дякую ❤️

Лана Рей
07.05.2026, 10:50:20

Світлана Романюк, Аріна в шоці від того, що проблема із сукнею так легко вирішилась і Янка отримала значно більше, ніж втратила. Дуже дякую за чудові коментарі. Гарног настрою, багато класних ідей і натхнення

Ох, ну дуже не хочеться, щоб Яна розповідала Аріні про побачення з Назаром. Це ж знову, щось від заздрості начудить. Дуже дякую за проду ❤️❤️❤️ Бажаю успіхів книзі

Лана Рей
07.05.2026, 10:47:46

Світлана Романюк, Яна довіряє Аріні і вважає подругою, бо вони давно знайомі і завжди підтримували одна одну. Але вирішла, що хлопець їй важливіший за подругу. Велике дякую за класнючі коментарі. Творчого натхнення і дуже багато вдячних читачів

avatar
Анжеліка Горан
06.05.2026, 19:29:46

58-59 У Яни з Назаром все так мило й солодко)) А ось Аріна зовсім
розклеїлась через свої заздрощі. Я б могла її пожаліти, якби не її
зловтішанння. А так, сама винна.
Дякую за чудові розділи❤️❤️❤️

Лана Рей
07.05.2026, 10:44:57

Анжеліка Горан, Аріна справді дуже заздрісна і підло вчинила з Яною. Велике дякую за круті коментарі. Безмежного натхнення і багато читачів

avatar
Ліза
06.05.2026, 15:25:19

На які тільки жертви не піде Назар щоб побути поруч з Яною.

Лана Рей
07.05.2026, 10:43:36

Ліза, Це точно) Назар дуже старається. Дуже дякую за класнючі коментарі. Щастя, успіхів і гарного настрою

avatar
Andre Mark
06.05.2026, 01:51:18

Мені так не хочеться, щоб до вечірки, Аріна дізналася про плаття. Якщо сказати чесно, не хочу щоб їй Яна розповідала про них з Назаром. Назар дуже потішив! Розділ дуже сподобався! Дякую!

Показати 3 відповіді
Лана Рей
07.05.2026, 10:42:27

Andre Mark, Щиро вдячна

avatar
Ліза
05.05.2026, 20:34:13

Почуття Аріни до Назара теж можна зрозуміти, але не варто їй намагатись розлучити Назара з Яною, бо Назар все одно вже її не полюбить, адже вже любить Яну й окрім цього вона може втратити єдину подругу.

Лана Рей
06.05.2026, 10:06:04

Ліза, Так, почуття Аріни до Назара можна зрозуміти, але намагатись розлучити цих двох - це точно не варіант. Величезне дякую за класнючі коментарі. Гарного настрою, успіхів і мирного неба

avatar
Анжеліка Горан
05.05.2026, 18:38:09

А Яна ще той провокатор)) Але Назар цього так не залишить))
Точно вигадає щось цікавеньке))
Дякую за чудовий розділ ❤️❤️❤️

Лана Рей
06.05.2026, 10:00:53

Анжеліка Горан, Так, Яні вдалося Назара трохи змусити ревнувати)) Щиро вдячна за класнючі коментарі. Творчого натхнення, успіхів і всього самого найкращого.

avatar
Анна
05.05.2026, 15:53:52

Так, Назар вже починає заробляти плюсові бали, в моїх очах. Ще трішки, і йому ціни не буде))))

Лана Рей
06.05.2026, 09:59:23

Анна, Так, Назар дуже старається)) Дуже дякую за прекрасні коментарі. Щастя, радості і здійснення всіх мрій

avatar
Анна
05.05.2026, 15:28:11

Гадина ця Аріна!!! Тума гадина яка не дорожить їх дружбою!

Лана Рей
06.05.2026, 09:58:10

Анна, Це точно. Вона жахливо поводиться(( Велике дякую за класні, емоційні коментарі. Успіхів, радості і всього самого найкращого

avatar
Анжеліка Горан
04.05.2026, 19:14:09

У Яни, без сумніву, смачніший попкорн, тому й не дивно, що Назар
захотів його покуштувати)) Прямо ціле побачення)))
Дякую за чудовий розділ ❤️❤️❤️

Лана Рей
04.05.2026, 19:26:08

Анжеліка Горан, Це точно)) У Янки попкорн смачніший)) Щиро вдячна за класні коментарі. Успіхів, щастя і радості

avatar
Анжеліка Горан
03.05.2026, 20:24:44

Яна могла б не уточнювати щодо поглядань на інших дівчат)) Мені здається,
а точніше я впевнена, що ні на кого він задивлятись не буде)) Цікаво, на який
фільм вони підуть?)))
Дякую за чудовий розділ ❤️❤️❤️

Лана Рей
04.05.2026, 19:24:21

Анжеліка Горан, Яна поки що не знаєнаскільки сильно подобається Назару, тому і хвилюється.) Дуже дякую за класні коментарі. Успіхів, натхнення і багато гарних ідей

О поводяться, як справжня пара. Навіть Яна ревнує Назара. Цікаво, як пройде побачення в кінотеатрі добре, що вони не відклали це на потім. Дуже дякую ❤️

Лана Рей
03.05.2026, 12:19:10

Світлана Романюк, Так, вони обох дуже милі. ) Незабаром дізнаємось, як там все буде далі. Дуже дякую за чудові коментарі. Успіхів і здійснення всіх мрій

avatar
Анжеліка Горан
02.05.2026, 20:58:15

Який же він класний))) Аж три неймовірні сукні придбав для Яни))
І в кафе запросив, і ще й у кіно пропонує піти)) Треба погоджуватися,
бо такі мажорики на дорозі не лежать))
Дякую за чудовий розділ ❤️❤️❤️

Лана Рей
03.05.2026, 12:16:33

Анжеліка Горан, Це точно) Такий шанс втрачати неможна ) Дуже дякую за класнючі коментарі. Успіхів і всього самого найкращого

avatar
Анжеліка Вереск
02.05.2026, 19:16:11

Ха-ха-ха план дурної Аріни не спрацював!!!
Назар просто купить їй нову сукню!!

Лана Рей
03.05.2026, 12:14:24

Анжеліка Вереск, Так. Аріна ще не знає, що її план провалився)) Величезне дякую за класні коментарі. Гарного настрою і багато читачів

avatar
Анжеліка Вереск
02.05.2026, 19:15:30

Я вмію шити на швейній машинці, я обов'язково б допомогла Янці зробити сукню ніби новою! Капець...

Лана Рей
03.05.2026, 12:12:39

Анжеліка Вереск, Ти дуже крута. Класно вміти шити. Можна створити собі якесь класне вбрання чи перепобити щось.

avatar
Анжеліка Вереск
02.05.2026, 19:14:13

От блін доведеться тепер зізнаватися про сукню...

Лана Рей
03.05.2026, 12:10:23

Анжеліка Вереск, Так і Яна дуже через це хвилюється. Щиро вдячна за прекрасні коментарі. Безмедного натхнення і дуже багато читачів

avatar
Анжеліка Вереск
02.05.2026, 19:12:59

Яке ж стерво нахабне ця Аріна!!
Зіпсувала сукню!
Тримаю тепер кулачки за Янку щоб вона могла її полагодити хоч якось...

Лана Рей
03.05.2026, 12:08:55

Анжеліка Вереск, Так, Аріна дуже паскудна(( Веике дякую за класнючі коментарі. Гарного настрою, успіхів, натхнення і всього самого найкращого

avatar
Анжеліка Вереск
02.05.2026, 19:08:00

Здається що Назар зовсім не дурень і підозрює що Аріна не така вже й вірна подружка якою може здатися

Лана Рей
03.05.2026, 12:07:43

Анжеліка Вереск, Назар це помітив, але поки що нічого не сказав Яні. Дуже дякую за чудові коментарі. Щастя, натхнення і дуже багато читачів

Виглядає, як справжнє побачення. Хоч би Янка промовчала і не запросила Аріну, бо зіпсує все. Дуже дякую за проду ❤️❤️❤️

Лана Рей
03.05.2026, 12:06:20

Світлана Романюк, Незабаром дізнаємось, як там все станеться. Велике дякую за чудові коментарі. Щастя, радості і всього самого найкращого

avatar
Andre Mark
02.05.2026, 00:28:21

Молодець Назар! Та він неперевершений! Якби тільки знала Аріна, що завдяки її маніпуляції, Яна має нові три сукні, Назар зводив її в кафе і запросив в кіно. Посміхаюся. Дякую за такий чудово позитивні розділ! З нетерпінням чекаю продовження!

Лана Рей
03.05.2026, 12:05:16

Andre Mark, Назар порадував)) Уявляю, що буде, коли Аріна про це дізнається. Щиро вдячна за прекрасні коментарі. Щастя, гарного настрою і міцного здоров'я

avatar
Анжеліка Горан
01.05.2026, 16:36:03

О, Назар прямо відчув, хто винен у біді Яни))) Аби ще вивести на чисту
воду ту подружку. І щоб більше ніхто не заважав стосункам Яни й Назара))
Дякую за чудовий розділ ❣️❤️❣️

Лана Рей
03.05.2026, 12:03:31

Анжеліка Горан, Так, Назар зрозумів те, чего поки не зрозуміла Яна. Щиро вдячна за чудові коментарі. Щастя, радості і натхнення

То міфи про Назара нарешті розвіюються. Можливо взагалі він і не легковажний бабій і мажор. Яна потроху його розкриває і дізнається про нього більше. Дуже дякую ❤️

Лана Рей
03.05.2026, 12:02:23

Світлана Романюк, Так, Назар не такий вже й безнадійний, як про нього думала Янка. Дуже дякую за класні коментарі. Успіхів, натхнення і багато читачів

О то те що мало роз'єднати Назара і Яну навпаки ще більше зблизило. У Аріни план не вдався і це радує. Дуже дякую за цікавий розділ ❤️

Лана Рей
01.05.2026, 09:37:04

Світлана Романюк, Так, Аріна дуже старалась накапостити. Незабаром дізнаємось, що з того вийшло. Успіхів, гарного настрою і натхнення

avatar
Andre Mark
30.04.2026, 04:17:34

Оце буде облом для Аріни! Вона ж дуже раділа, що зіпсувала сукню Яні. Яке ж її чекає розчарування. У Яни буде ще краща сукня за червону. Сміюся. Не можу дочекатися вечірки. Уявляю вираз її обличчя. З нетерпінням чекаю продовження! Дякую!
P.S.Ось мені дуже цікаво, коли Аріна не витримає і покаже своє справжнє лице Яні, своє до неї відношення і звісно розповість про свої почуття до Назара?

Лана Рей
01.05.2026, 09:35:42

Andre Mark, Так, Аріна ще не знає, що на неї чекає. Рано вона раділа. Величезне дякую за чудові, емоційні коментарі. Щастя, радості і всього найкращого

avatar
Анжеліка Горан
29.04.2026, 17:28:09

От і обламалась Арінка)) Рано раділа)) А Назар знову порадував)))
Зараз вони з Яною поїдуть і виберуть ще кращу сукню))
Дякую за чудові розділи❣️❤️❣️

Лана Рей
01.05.2026, 09:34:11

Анжеліка Горан, Так, Аріна ще не знає про те що сталось. Оце буде для неї облом) Дуже дякую за класнючі коментарі. Успіхів, щастя і радості

avatar
Andre Mark
29.04.2026, 05:20:40

Яке ж заздрісна і підла Аріна! Та таку "подругу" треба гнати від себе, як подалі! З нетерпінням чекаю коли вже Яна зрозуміє, що Аріна їй зовсім не подруга! Можливо Назар їй в цьому допоможе? Хочеться щоб Яна розповіла Назара про плаття . І дуже хочеться щоб він купив їй ще одне плаття і щоб вона пішла на вечірку КОРОЛЕВОЮ! Нехай Аріна від заздрощів, захлинеться! З нетерпінням чекаю продовження! Дякую!

Показати 2 відповіді
Лана Рей
29.04.2026, 10:33:56

Andre Mark, Аріна і справді дуже заздрісна і капосна. ((( Незабаром дізнаємось, як все складеться далі і чи отримає Яна нову сукню. Величезне дякую за прекрасні, емоційні коментарі. Успіхів, щастя, гарного настрою і всього самого найкращого

avatar
Анжеліка Горан
28.04.2026, 17:35:54

Сподобалася впертість Назара)) Правильно, нехай іде до кінця))))
Яна не витримає й точно відчинить двері)))
Дякую за чудовий розділ ❣️❤️❣️

Лана Рей
29.04.2026, 10:31:25

Анжеліка Горан, Незабаром дізнаємось, як вчинить Янка. Щиро вдячна за класні коментарі. Щастя, радості і багато читачів

Так, Назар дуже впертий і від свого не відступить поки не дізнається що сталося. Дуже дякую ❤️❤️❤️

Лана Рей
29.04.2026, 10:30:07

Світлана Романюк, Так, Назар і справді впертий) Величезне дякую за класнючі коментарі. Успіхів і багато читачів

avatar
Анна
28.04.2026, 12:10:04

От же подруга у Янки. Як вона могла їй так сукню споганити? Капець(((

Лана Рей
29.04.2026, 10:28:46

Анна, Підла зміюка, а не подруга(( Скоро дізнаємось, як Яна буде розбиратися з цією ситуацією. Щастя, радості і всього самого найкращого

avatar
Анна
28.04.2026, 11:48:30

Сукня то добре, і Яна просто повинна показати йому, як вона виглядає на ній))

Лана Рей
29.04.2026, 10:27:30

Анна, Так, нова сукня - це класно. Незабаром дізнаємось, чи отримає Назар її фото. Дуже дякую за прекрасні коментарі. Гарного настрою і здійснення всіх мрій

avatar
Анна
28.04.2026, 11:26:24

Цікаво, що він там вже придумав?

Лана Рей
29.04.2026, 10:24:51

Анна, Про це ми незабаром дізнаємось) Щиро вдячна за класні коментарі. Успіхів, гарного настрою і щастя

avatar
Анна
28.04.2026, 11:36:17

Ну накінець Назар став виправлятися. Молодець))

Лана Рей
29.04.2026, 10:25:36

Анна, Він старається) Величезне дякую за чудові коментарі. Щастя, радості і всього самого найкращого

avatar
Анна
27.04.2026, 19:20:46

Я тобі більше скажу: ти на неї не запав, ти закохався. І можливо, коли ти це зрозумієш, то почнеш головкою думати, поки я тебе сковорідкою не вгатила.

Лана Рей
27.04.2026, 22:18:57

Анна, Краще Назару взяти ь за розум, бо сковорідка - це вже серйозно)) Дуже дякую за класнючі коментарі. Щастя, радості і здійснення всіх мрій

Все буде добре. Назар все зрозуміє про зіпсовану сукню, то краще зізнатися. Дуже дякую за проду. Бажаю успіхів і натхнення ❤️

Лана Рей
27.04.2026, 22:16:56

Світлана Романюк, Скоро дізнаємось, як Назар відреагує на це. Велике дякую за класні коментарі. Успіхів, натхнення і дуже багато читачів

avatar
Andre Mark
27.04.2026, 17:44:39

Думаю краще розповісти, що Аріна зіпсувала плаття. Правда всерівно, рано чи пізно, випливе на поверхню. То краще всетаки розповісти самій. З нетерпінням чекаю продовження! Дякую!

Лана Рей
27.04.2026, 22:15:22

Andre Mark, Скоро ми дізнаємось, як вирішить зробити Янка. Величезне дякую за прекрасні коментарі. Гарного настрою, щастя і радості

avatar
Анжеліка Горан
27.04.2026, 17:11:19

Переховуватися від Назара точно не варіант, краще з ним поговорити)
Гадаю, він усе б зрозумів))
Дякую за чудовий розділ ❣️❤️❣️

Лана Рей
27.04.2026, 22:13:43

Анжеліка Горан, Незабаром дізнаємось, як вчинить Яна. Велике дякую за гарні коментарі. Щастя, радості і натхнення

Дякую за чудову проду

Лана Рей
27.04.2026, 22:12:38

Надежда Качанова, Я дуже рада, що вам сподобалось. Щиро вдячна за чудовий коментар. Успіхів, щастя і всього самого найкращого

avatar
Анжеліка Горан
26.04.2026, 16:06:45

Який милий Назар у цьому розділі)) Прямо мліє від Яни у червоній сукні.
Аое він же ще не знає, що сукня зіпсована(
Дякую за чудовий розділ ❣️❤️❣️

Лана Рей
27.04.2026, 22:11:40

Анжеліка Горан, Так, Назар справді милий)) Велике дякую за класні коментарі. Щастя, радості і всього самого найкращого

avatar
Andre Mark
25.04.2026, 12:11:03

Шановна пані авторко, дуже прошу маленький спойлер, скажіть, будь-ласка, чи скоро Яна дізнається, що Аріна їй зовсім не подруга, а заздрісне, закохане в Назара стерво, яке спеціально зіпсувало їй плаття? Дякую!

Показати 3 відповіді
Лана Рей
26.04.2026, 13:30:27

Andre Mark, Дуже дякую!

Всі думки Назара тільки про Яну в червоній сукні. Цікаво чи прийде в ній, щось придумає, чи вдягне іншу на вечірку. Але він закохався по самі вуха. Дуже дякую за проду ❤️❤️❤️

Лана Рей
26.04.2026, 08:30:43

Світлана Романюк, Незабаром дізнаємось, як там все складеться далі. Велике дякую за чудові коментарі. Натхнення, успіхів і багато читачів

avatar
Анжеліка Горан
25.04.2026, 15:33:10

46-47 от пакосна Аріна(( таке наробила з сукнею( сподіваюся, Назар
нову купить, а правда спливе на поверхню.
Ох, а Назар тільки й думає, що про Яну в новій сукні))
Дякую за чудові розділи❣️❤️❣️

Лана Рей
26.04.2026, 08:29:32

Анжеліка Горан, Так, Аріна дуже пакосна(( Незабаром дізнаємось, що там буде далі. Велике дякую за чудові коментарі. Успіхів, щастя і радості.

avatar
Анна
24.04.2026, 18:28:20

Скалко, зараз дуже класний момент, щоб вдарити об його голову зошит. Або одразу книгою, в нього така клепка, що не страшно))))

Лана Рей
25.04.2026, 01:39:02

Анна, Ото у неї і виникло таке бажання )) Велике дякую за класні коментарі. Щастя, радості і всього самого найкращого

avatar
Анна
24.04.2026, 18:22:54

Чи то Назар по натурі своєї тупий, чи прикидається? От як можна було так подумати. Всі проблеми у нього через його надмірні дії мозку. От точно.
Простіть мене авторко)

Лана Рей
25.04.2026, 01:37:11

Анна, Ну, у кожного бувають такі моменти, коли дурниці в голову лізуть)) Дуже дякую за класні коментарі. Гарного настрою і успіхів

avatar
Анна
24.04.2026, 18:15:13

Тільки не кажіть, що їй знову все зіпсують ті ідіотки) Якщо так станеться, то буду просити адресу академії і піду наводити порядки.

Лана Рей
25.04.2026, 01:35:54

Анна, Скоро дізнаємось, як там все буде)) Дуже дякую за класнючі коментарі. Успіхів у всьому і гарного настрою

avatar
Анна
24.04.2026, 18:05:24

Мені здається, а взагалі не здається, так в принципі і є, що молоді хлопчаки люблять придумувати проблеми там де їх не має. Бос би вже все вияснив і розпитав. Але момент з телефоном мені сподобався)))

Лана Рей
25.04.2026, 01:34:48

Анна, І хлопці і дівчата люблять вигадувати собі проблеми там, де їх нема) Велике дякую за гарні коментарі. Щастя і всього самого найкращого

avatar
Анна
24.04.2026, 17:59:58

Чи то мені підозрювати того Андрія, чи то довіряти, ох не знаю. Не люблю це ім'я, тому вважатиму його поганим))))

Лана Рей
25.04.2026, 01:33:21

Анна, Незабаром дізнаємось, що там з тим Андрієм)) Щиро вдячна за класні коментарі. Успіхів і щастя

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше