104 635
Анотація до книги "З мажором на безлюдному острові"
Самовпевнений мажор ненавидить свою одногрупницю, але коли під час круїзу вони опиняються вдвох на безлюдному острові, дивлячись, як лайнер, на який вони спізнилися, відпливає геть, то розуміють - тепер доведеться уживатись. Про кокоси, банани, спільний шалаш - і не тільки.
від ненависті до коханнягероїня з характероммажор і проста дівчина
“Він — розбещений мажор, вона — проста дівчина. Безлюдний острів став їхньою пасткою, де головна мета — вижити. Та як врятуватися, коли ненависть зашкалює, а один випадковий поцілунок змінює правила гри?”
“Назар - нахабний, зухвалий мажор. Яна - звичайна дівчина. Вони навчаються разом в академії і ненавидять одне одного. Що станеться, якщо доля закине їх вдвох на безлюдний острів? Раджу!”
Зміст книги: 102 глави
424 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиРада вітати всіх у своїй новій історії. Оновлення будуть щодня о 00.00. Буду надзвичайно вдячна за ваші вподобайки та коментарі. Гарного настрою, успіхів і здійснення всіх мрій
Екстремальні умови розкривають людей з іншої сторони. А що може бути екстемальнішим, ніж безлюдний острів? Тут вже не до ненавісті, треба виживати!
Марина Моргун, екстремальнішими за безлюдний острів можуть бути заздрісні одногрупниці
Пройшли роки але наш мажорчик і досі купує Янці гарненькі сукні))) І це просто чудово! Дуже рада за наших героїв а особливо прикольно що в них вже ціла сім'я із їхнім продовженням))) а от Аріні з Андрієм Здається було б теж прикольно попасти на безлюдний острів чого ні))хахах)) адже ж нашим героям було там весело? Дуже дякую за цю класнючу історію і бажаю натхнення та вдячних читачів ❤️❤️❤️❤️
Вітаю із завершенням цієї цікавої та легкої книги!
Під час читання я постійно чекала якогось підступу від Аріни, але, на щастя, все обійшлося. План Назара щодо возз'єднання Аріни з Андрієм виявився успішним. Назар і Яна ще більше відкрилися одне одному та створили чудову, теплу сім'ю.
Дякую за епілог і щасливий хепі-енд. Бажаю вам натхнення, творчих успіхів і вдячних читачів
Мілана, Щиро вдячна за прекрасний коментар Успіхів, щастя і всього самого найкращого
Вітаю з закінченням ще однієї крутої книги!Ви не перестаєте радувати щасливими хепі-ендами,круто,дякую!!!
Таня Гончар, Щиро вдячна за привітання. Багато щастя, радості і здійснення всіх мрій
Дякую за чудову книгу й класний епілог( ・∇・)(*^^*)
Успіхів вам, натхнення й побільше читачів))) Книга залишила після себе приємний післясмак) Рада, що всі щасливі)))
Дана Банні, Неймовірно рада, що вам сподобалася ця історія. Успіхів, щастя, радості і здійснення всіх мрій
Яка чудова вийшла з Назара і Яни пара! А їхня донечка так взагалі дуже мила! Дякую вам, Лано, за таку легку та неймовірно чуттєву історію! Нових цікавих ідей та успіхів!
Ліза, Я дуже радію, що вам сподобалась ця історія. Щиро вдячна за такий неймовірний коментар і чудові побажання. Ваші слова дуже надихають і допомагають рухатися далі. Я дуже розчулилась. Багато щастя, радості, успіхів у всіх справах і здійснення всіх мрій
Супер красива і цікава історія !Написано захополююче,і деякі розбіли мені так сподобались що я перечитувала їх по 2 рази.Дякую.
Оксана Леськова, Я дуже рада, що вам сподобалась ця книга. Неймовірно вдячна за такий прекрасний коментар. Я так розчулилась, що плачу від щастя. Дякую за такі чудові слова. Успіхів у всіх справах, щастя, міцного здоров'я і всього самого найкращого
Клас, суші) Я теж хочу. Де б собі такого турботливого Назарчика надибати?)))
Дана Банні, Я теж дуже люблю суші)) Тепер теж захотілось) Дуже вдячна за круті коментарі. Щастя, радості і всього самого найкращого
Ох, який турботливий хлопець цей Назар! Дякую!
Ліза, Так, Назар милий і турботливий хлопець. Величезне дякую за неймовірні коментарі. Щастя, багато радості і всього самого найкращого
Ну нарешті Аріна все зрозуміла)) Щиро радію її стосункам з Андрієм)))
Дана Банні, Так, нарешті вона визнала власні помилки і зробила правильні висновки. Дуже дякую за класні коментарі. Щастя, радості і здійснення всіх мрій
Як добре, що Аріна знову стала просто собою й тепер вони парами можуть гарно проводити час.
Ліза, Так, це справді, класно) Величезне дякую за чудові коментарі. Щастя, радості і всього самого найкращого
наче й різні мажорики, але обоє такі класні)) Побачення Андрія та Аріни неймовірне, а те, що Назар показав Яні своє мажорське лігво багато чого означає)))
Дана Банні, Це точно) Обоє хлопців хороші. А мажорське лігво - це вже не жарти)) Щиро вдячна за круті коментарі. Мирного неба і всього самого найкращого
Це чудово, що в Аріни з Андрієм все вийшло й тепер вона не буде думати над тим як посварити Назара з Яною, бо вже має такого класного хлопця. Дякую!
Ліза, Будемо на це сподіватись) Незабаром дізнаємось, як там все складеться далі. Гарного дня, успіхів у всьому і міцного здоров'я
Хм, якось сумнівно, що така заздрісна і, скажімо прямо, підступна людина, як Аріна, здатна по-справжньому кохати.
Тетяна Худя, Звісно, що бувають різні люди, а заздрість - це страшна річ. Аріна злилась і заздрила подрузі, бо не мала того, чого вона і вважала себе нещасною. Але, можливо, коли її серця торкнеться справжнє, взаємне кохання, вона зможе змінитися і зрозуміти свої помилки. Величезне дякую за чудові коментарі. Успіхів, мирного неба і здійснення всіх мрій
чоловік, що готує на вагу золота)) Тому я за Назара обома руками(*^^*)
Дана Банні, Так, такі чоловіки - це дуже класно. Дуже дякую за крутецькі коментарі. Успіхів, гарного настрою і всього самого найкращого
Ще один плюсик Назару, за те що так смачно готує аж самій захотілось спробувати.
Ліза, Це точно) Дуже класно, що Назар вміє смачно готувати. Велике дякую за класні коментарі. Щастя, радості, успіхів і всього самого найкращого
Блін, я теж хочу попити чайок в саду в альтанці(*^^*) Можна й без обіду)))
Дана Банні, Я теж люблю пити чай в альтанці)) Щиро вдячна за класнючі коментарі. Успіхів, щастя і багато радості
Як вдало вийшло що в них обох не склалося те що вони пообіцяли)) не довелося вже так сильно виправдовуватися за той пиріг
Ліка Костюк, Так, якщо в обох не склалося все так, як вони планували, то це не така вже й печаль. Головне, що вони гарно провели час разом. Дуже дякую за класні коментарі. Гарного дня і успіхів у всіх справах
З крабами та пирогом не пощастило, але попри це Назар з Яною все одно можуть гарно провести час.
Ліза, Так, головне, що вони можуть побути удвох і поспілкуватись. Велике дякую за класнючі коментарі. Щастя, радості і мирного неба
Ого, їх обох спіткала невдача(( аде насправді важливо, що вони разом, а решта дрібниці)))
Дана Банні, Так, трохи їм не пощастило(( Бувають такі дні. Щиро вдячна за чудові коментарі. Успіхів, мирного неба і всього самого найкращого
чому Янко?
Олена Кривенко, Дякую за коментар. Гарного настрою і всього самого найкращого
Може з деякими інгредієнтами щось не так, якщо вже другий раз за день в Яни не вийшов той пиріг, хоча до цього вона його вже готувала і все в неї виходило.
Ліза, Може вона перехвилювалась і помилилась або просто день невдалий у неї. Велике дякую за прекрасні коментарі. Успіхів, щастя і радості
Я щось незрозуміла що не так із тим тістом? Капець якийсь якщо вона його постійно робила то що зараз не так? Я вже у всьому вбачаю змову триндець!
Ліка Костюк, Щось у Янки пішло не так. Буває, що закон підлості спрацьовує. Велике дякую за чудові коментарі. Успіхів і всього самого найкращого
Хах, Андрій з Аріною настільки були зайняті своїми "справами", що й не помітили Назара з Яною, які прийшли їх рятувати, але це навіть добре, бо значить, що старання Назара не пройшли даром. Дякую!
Ліза, Так, Назару дуже пощастило, що все так склалося і він не отримає прочуханки) Величезне дякую за крутецькі коментарі. Щастя, радості і всього самого найкращого
Аріна не проти спробувати, а це вже багато про говорить.
Ліза, Так, головне, що вона погодилась. Дуже вдячна за прекрасні коментарі. Щастя, здоров'я і мирного неба
Ого, Аріна з Андрієм часу дарма не гаяли)) Який же милий Андрій. Прям закохався)))
Дана Банні, Це точно)) Андрію дуже пощастило, що випав такий шанс ) Щиро вдячна за класнючі коментарі. Успіхів у всьому і гарного дня
Я не здивована, що Яна вміє готувати)) А вишневий пиріг — це щось на смачному)))
Дана Банні, Скоро дізнаємось, чи впорається Янка з приготуванням пирога) Велике дякую за класні коментарі. Щастя і багато радості
Щось Яна вже надто на Назарчика накинулася)) Він же як краще хотів))
Дана Банні, Так, так старався, цілий план придумав)) І тепер отримує від неї на горіхи) Дуже дякую за чудові коментарі. Успіхів і гарного дня
От незадача,ну навіщо ті близькі подруги?Аріна дуже капосна і прямо бісить.
Оксана Леськова, Заздрість - страшна річ(( Аріна через свої ревнощі і заздрощі геть забулась про те, що Яна - її близька подруга(( Велике дякую за чудовий коментар. Гарного настрою, успіхів і мирного неба
Ойоойй... Я навіть боюся уявити що там зараз буде! Соколовський напевно наб'є морду Назару а Аріна Янці!
Ліка Костюк, Скоро дізнаємось, що буде далі)) Велике дякую за цікаві коментарі. Мирного неба і всього самого найкращого
Гадаю, Аріна там уже знайшла спільну мову з Андрієм)) Тому нехай Назар не хвилюється і спокійно їсть суші з Яною)))
Дана Банні, Незабаром про це дізнаємось) Щиро вдячна за класні коментарі. Успіхів у всьому і здійснення всіх мрій
Побоювання Назара цілком реальні, але все ж таки сподіваюсь, що до сильної сварки не дійде.
Ліза, Так, Назар не дарма хвилюється, бо чудово розуміє, що втнув. Дуже дякую за прекрасні коментарі. Гарного настрою і всього самого найкращого
Яна, капець)) Там романтика, а вона про ті шмарклі жартує))) Наш гарячий Назар не застудиться, а ще й її зігріє))))
Дана Банні, Так, Назар у нас - гарячий хлопець)) Велике дякую за класнючі коментарі. Багато щастя, радості і всього самого найкращого
Просто супер книга !Сміялася до сліз з Янки !Щире спасибі автору !Молодець !
Оксана Леськова, Я неймовірно рада, що вам сподобалася ця історія. Велике дякую за класний коментар. Щастя, радості і здійснення всіх мрій
Там годинка випадково ще не пройшла? Бо такими темпами вони про ту парочку можуть і не згадати.
Ліза, Це вечірка, розваги, танці. Можуть і забути) Незабаром дізнаємось, що там буде далі. Дуже вдячна за класні коментарі. Успіхів у всьому,міцного здоров'я і всього найкращого
Цікава книга з гумором, можна не тільки вболівати за
Назара і Яну як вони будуть справлятися на безлюдному острові,але й насміятися та натішитися їх перепалками та пригодами.
Таня Черевко, Щиро вдячна за такий чудовий коментар. Гарного настрою, успіхів у всіх справах і мирного неба
Вони разом розоряють запаси Макара І зовсім забули про Соколовського та Аріну)) цікаво що це за місце таке романтичне))
Ліка Костюк, Так, поки Яна з Назаром думають, де йм перекусити, Аріна і Андрій сидять замкнені в кімнаті і забуті всіма. Величезне дякую за прекрасні коментарі. Успіхів, щастя, радості і здійснення всіх мрій
Цікавий початок , який захоплює з перших слів. Чекаю продовження!
Оленка, Рада, що вас зацікавила ця історія. Велике дякую за чудовий коментар. Щастя, радості і всього самого найкращого
Боже, ця книга - це щось неймовірне! Стільки емоцій, стільки моментів, від яких то усміхаєшся, то переживаєш разом із героями. Давно мене так не затягувала історія. Щиро дякую автору за ці емоції, за живих персонажів і за те, що від книги просто неможливо відірватися!
Кейт Лорен, Величезне дякую за такий прекрасний коментар. Гарного настрою, успіхів і мирного неба.
Назар і Яна поїхала на безлюдний острів на екскурсію і відстали від групи. Група повернулась на круїзний лайнер без двох пасажирів. Хлопець з дівчиною тепер сподіваються на те, що батьки їх почнуть шукати і відправлять рятувальників на допомогу.
Катя, Так, цим двом не пощастило залишитися на острові. Дуже дякую за чудовий коментар. Успіхів, щастя і всього самого найкращого
Я розумію Яну. Коли хочеться їсти то важко зосередитись на романтиці чи вечірці))) А від суші я б теж не відмовилась))
Дана Банні, Я теж дуже люблю суші) Величезне дякую за класнючі коментарі. Гарного настрою і всього самого найкращого
Саме в екстремальних умовах з людей злітають усі маски, вони залишаються сміливими чи боягузами, добрими чи лихими, людьми чи... нелюдами. Побачимо, що з цього вийде...
Світлана Ганчук, Так, побачимо, як перебування на безлюдному острові вплине на цю парочку. Щиро вдячна за прекрасний коментар. Всього самого найкращого і здійснення всіх мрій
Очікувано що Андрію сподобається це усамітнення з Аріною, а їй ні. Бо і справді всі веселяться, а вона в чотирьох стінах сидить.
А Назар з Аріною тим часом розважаються. Оце влетить Янкі від Аріни , бо вона перший підозрюваний. Дякую за проду.
Мілана, Незабаром дізнаємось,як відреагує Аріна на те, що їх з Андрієм зачинили. Велике дякую за чудові коментарі. Успіхів у всіх справах, міцного здоров'я, щастя і всього самого найкращого
Головне щоб за своїми веселощами Назар та Макс з Дімою не забули про Андрія і Аріну.
Ліза, Це точно, бо веселощі дуже відволікають. Дуже дякую за прекрасні коментарі. Міцного здоров'я, щастя, радості і всього самого найкращого
Оце так втрапили.Як їм вижити,коли Назар не може не кусатись,а Яна на дух його не переносить???Тримайся острів)))
Alexia, Так, цим двом доведеться підлаштовуватися одне під одного, щоб вижити на безлюдному острові. Велике дякую за прекрасні коментарі. Багато щастя, радості і всього самого найкращого
Яна і Назар гаааарно комунікувати вміють) Я це називаю гир-гир) Назарчику, то ти задумайся, чого тобі так подобається псувати нерви Яні, може Скалка в серденько потрапила . Ну хотів на острів, то отримуй)
Светлана Селезнёва, Це точно)) Ця парочка вміє комунікувати)) Щиро вдячна за круті коментарі. Успіхів, щастя і гарного настрою
Нічого нічого! Аріні не завадить посидіти і поспілкуватися із кимось щоб нарешті викинути з голови того Назара і припинити пакостити Янці!
Ліка Костюк, Це точно)) Нехай трохи поспілкується з Андрієм краще. Велике дякую за прекрасні коментарі. Успіхів у всьому і здійснення всіх мрій
Цікава історія пригод Назара та Яни на безлюдному острові......
Ніна Михайловська- Спичак, Дуже дякую за чудові коментарі. Гарного настрою, міцного здоров'я і всього самого найкращого
Якщо б я стояла поряд з Повною, то дала б їй підзатильник))
Анна, Пощастило Аріні, що не отримала підзатильника) Велике дякую за класнючі коментарі. Багато радості, успіхів і мирного неба
Ну думаю що це усамітнення їх зблизить. Аріна в шоці так само, як і Андрій. Дякую ❤️
Мілана, Скоро дізнаємось, чи допоможе це їм зблизитися. Велике дякую за класні коментарі. Щастя, радості і всього самого найкращого
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати