1 171
“ Серце Таміеля”
Анотація до книги "Хвилі, штиль і зорепад"
Ліарін відчуває, що її життя йде зовсім не в тому напрямку... Робота нудна, стосунки, здається, вичерпали себе, а власні здібності, про які вона й не підозрювала – починають активно прокидатися та трохи лякають. Здається, відповіді потрібно шукати у сусідньому королівстві, а то ті скелі так і переслідуватимуть усе життя в рекламних буклетах, якщо вона до них не поїде.
Еріан - живе своє цікаве життя, працюючи гідом на легендарних скелях Муерно - Арі. Він обожнює свою роботу, але останнім часом посміхається все менш щиро, бо ніяк не може розгадати загадку, яка здатна допомогти його сестрі. В цьому році усі зірки мають зійтися, аби нарешті отримати бажане, але чи вистачить Еріану власних знань та здібностей щоб досягти успіху?
Еріан - живе своє цікаве життя, працюючи гідом на легендарних скелях Муерно - Арі. Він обожнює свою роботу, але останнім часом посміхається все менш щиро, бо ніяк не може розгадати загадку, яка здатна допомогти його сестрі. В цьому році усі зірки мають зійтися, аби нарешті отримати бажане, але чи вистачить Еріану власних знань та здібностей щоб досягти успіху?
курортний романпригоди і романтикатаємниця з минулого
Зміст книги: 37 глав
83 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВітаю всіх, хто завітав до цієї історії! Я все ще в процесі вичитки та редагування, тому перепрошую за незручності, які можуть виникнути в зв'язку з цим (вам можуть відкриватися не ті розділи, на яких ви закінчили або взагалі перекидувати на початок.)
Щаслива, що ви обираєте мою творчість. Дякую за вашу присутність❤️
вау,далі буде..
Svatik Lana, Рада, що книга подобається;) Дякую за коментар!
3.
Хочу підкреслити долю гумору, який Ви майстерно вплітаєте. Це дуже оживляє загальну атмосферу. "Щоб тебе морський диявол зжер", " морського їжака тобі під спідьнє", "кам'яний йолоп, трясця печерна")))
З задоволенням читаю далі й напишу коментар.
Ви тут питали про приквел — гадаю це було б цікавим. Взагалі люблю приквели. У мене також є)) Рекомендацію зможу додати в кінці тижня. На жаль вони доступні авторам у кого більше 100 підписників й то дві раз на сім діб. До речі, якщо хочете набрати швидко сотню — підписуйтесь навзаєм на інших авторів, взаємодійте з ними, коментуйте їх. Це до того ж неабияка підтримка.
Ромул Шерідан, Дуже дякую вам за відгуки і поради! Приквел вже пишеться:) хоч я і мала невеличкий "творчий ступор", але на щастя, він вже минув:)
2.
Дуже зворушлива арка Лейі й Ріка. Дуже хочеться, щоб їм вдалося допомогти. Взагалі, я ще недочитав... Ви можете бачити де я зупинився за зірочками під розділами. Я їх натицяв у повному обсязі. Але встиг вловити, що з тим Рікаелем є якийсь сюрприз...Тема божественності і сама божественість й жертовність заради кохання поділитися нею — дуже цікава і зворушлива. Щиро радий за Темі й Ателя. Зрештою вони дуже важливі для Ліарін, як і Теалін. Трішки Ліарін, природньо, розгнівалася на матір, але загалом причини вона швидко просікла. Я спочатку думав, що вона, тобто Ліарін обрана. Але ні. Це спадкове)) Велике. Родове.
Ромул Шерідан, Щиро дякую за зірочки, я бачу ви дісталися до найважчого розділу і вчасно зупинились :D я прокрастинувала його написання кілька днів. Буде дуже цікаво почути вашу думку стосовно цієї ситуації як дочитаєте.
1.
Ну, це неможливо відірватися, якщо що)) Ледве зупинився на 33 розділі. Думаю, треба писати коментаря)) Звісно писатиму без особливих спойлерів, нехай читачі самі переживають разом з Ліарін її пригоди й неабиякі потрясіння. У попередньому коментарі я написав, що нехай богиня Темі буде прихильною до Ліарін, але я не думав, що вона буде прихильною аж настільки)) Це було потрясіння. Не тільки для Ліарін та Еріана. Дійсно малюнки Ліарін з Муерно-Арі не були випадковістю. Але ж як це гарно пов'язано. Ви дуже гарно продумали світ. Насолодою було глянути на ті вози узбережжям, магічні потяги та паротяги. І всі ті загадкові страви та напої, які існують тільки у світі Таріеля. Ну а "стіл по-Таріельськи" — це взагалі бімба)) До речі, я також у своїй фетезі та фантастиці вдаюся до аналогічного прийому: вигадувати страви, напої, рослини. Це мені дуууже імпонює) Як і ці чарівні імена. Трохи серденько йокнуло на початку, бо у мене є Ліарен. Але вона фоновий персонаж)))
Ромул Шерідан, Сміюся з початку коментаря :) А взагалі я дуже рада що історія захоплює. Дякую, що такі розгорнуті відгуки мені даєте ❤️
Стосовно імен теж цікаво, бо я буває називаю персонажів, а потім згадую що подібні імена/назви бачила в книгах інших авторів. Мозок походу йде найлегшими шляхами і підкидає те, що вже чув:) Але часто в книгах зустрічаються схожі на слух імена/назви.
Приєднуйтесь до обговорення рецензії.
https://booknet.ua/blogs/post/436096
Книга вийшла неймовірно цікава. Дякую вам за таку легку та цікаву історію.
Анастасія Чепіжко, Дякую, що обрали мою книгу ❤️ Рецензія чудова!
Вітаю всіх, хто завітав до цієї історії! Я все ще в процесі вичитки та редагування, тому перепрошую за незручності, які можуть виникнути в зв'язку з цим (вам можуть відкриватися не ті розділи, на яких ви закінчили або взагалі перекидувати на початок.)
Щаслива, що ви обираєте мою творчість. Дякую за вашу присутність❤️
Вітаю! Взяв цю Вашу книжку на прочитання в марафоні пані Уляни. Отже — перші враження: Я прочитав 5 глав. Це, звісно, тільки початок. Але одразу кидається до уваги гарна продуманість і деталізація фентезійного світу. Авжеж, Ваші неперевершені ілюстрації дуже доповнюють картину. Також мені імпонує мова написання. Вона легка, не перенавантажена метафорами й попівняннями. Текст гарно вичитаний і гармонійний. Дуже цікаво, що зрештою очікує Ліарін. Думаю, богиня Темі буде прихильна до неї і в наступних розділах її очікують бажані пригоди й справжні стосунки з вогником. Читаю далі. Писатиму коментарі. Рекомендація — також згодом)
Ромул Шерідан, Щиро дякую вам за розгорнутий відгук. Для мене дуже цінно отримувати такі коментарі! Сподіваюсь, книга подобатиметься вам і надалі:)
Вітаю із завершенням книги!!!
Агнія Бурне, Гарно дякую!
я вже звикла до цих героїв,як рідні вже ) ви велика молодець,у вас дуже вийшла гарна історія) вже читаю про Богиню Темі ))
Oksana Vision, Щиро дякую!
яка гарна історія))
Oksana Vision, дякую!
Вітаю із завершенням книги!!! Так радісно, що все гарно закінчилося! Натхнення вам, і успіху в написанні інших книг! Після історії Темі дуже хотілося б почитати ще про кохання Муерно та Арі
Вікторія), Щиро дякую! Мені приємно, що мої історії знаходять відгук. Сподіваюсь, Муз і далі буде зі мною)
Як добре, що Ріка змогли зрозуміти, хоч і прощення не буде швидким. Але він хоча б зможе виправити свої помилки))
Вікторія), Все в його руках..) Дякую за коментар!
все таки якось і жалко Ріка ,він не винен що народився в такій сім'ї. Я надіюсь ,що все таки він все наладиться.
Oksana Vision, І мені його дуже шкода. Я думаю над тим, аби дати Рікові і Єларейн окремий простір для їхньої історії. Але невідомо, коли зможу це реалізувати)))
Шкода Ріка, що з народження йому все це вбивали в голову. Але провини з нього це не знімає, і він сам це розуміє))
Асея Мітрель, І я на це сподіваюся, і надіюся, що Лей буде мати в собі сили його пробачити))
Оце так поворот, якого я точно не очікувала! Читаючи, я вкотре переконалася, що й у нашому світі люди заради влади здатні на все, аби досягти своєї мети, і далеко не завжди чесними способами.
Рік ніби й можна зрозуміти він наче і кохає Єларей і хотів зробити щось, щоб уберегти її. Але водночас дуже хочеться назвати його не найкращими словами, особливо коли згадуєш про його родичів.
Oksana Vision, Так і є. Родину ми не обираємо, і інколи, на жаль, вона пропагує занадто шкідливу ідеологію, як у випадку з Ріком. Він виріс на цьому, а коли побачив світ трохи іншим, і почав формувати свою думку – все одно не розумів, що варто б з цієї ідеології вийти повністю. Йому пощастило лише в тому, що усвідомлення сталось все ж не надто пізно. Бо тепер він ще має шанси все змінити.
Ох і засмутили ви мене)) не очікувала такого від Ріка, то виходить, що кохання не було, якщо вони не змогли зачати дитину))
Вікторія), Розумію ваші емоції:) але думаю слід все ж таки дати Рікові слово, і послухати, що він може розповісти. Можливо, все не так однозначно...
Як я рада, що все так закінчилося! Ви мене дуже порадували, а ваш талант ще більше!!!
Вікторія), Щиро вам дякую! Фінал ще трошки полоскоче наші нерви, але хепі енд обіцяю:)
як хорошо закінчився розділ ) почти без інтриг ))))))
Oksana Vision, я старалась, але ввечері мене не сваріть, будь ласка :D
напруга страшна
але дуже смішно коли Еріан сказав " що ваше сімейство доведе ,мене до нервого зриви ""
Oksana Vision, Бідолашний, він не знав на що підписався)) Але я думаю, він все ж не надто жаліється на результат :)
оце напруга ....
Oksana Vision, трошки ще потримає нас до кінця книги...:)
оце напруга ,оце інтрига ,оце прям даааа. ))) цей розділ я читала ,і дуже переживала )
Oksana Vision, розумію. писати теж було дуже хвилююче:) дякую за коментар!
оце поворот звісно )) я думаю Ліарін в такому шоці ,як зараз ми ) і як завжди,на самому цікавому місці )
Oksana Vision, це її перманентний стан після приїзду в Таміель)))
Любі читачі, перед фіналом книги хочу відредагувати розділи (перевірити помилки, одруки, дописати назви розділів тощо). Якщо раптом у вас не оновитися автоматично (за назвами розділів можна зрозуміти, замість просто 1,2,3, має бути цифра і назва), а ви захочете перечитати, то слід видалити книгу з бібліотеки і додати знову.
Також сьогодні були певні проблеми з візуалом, якщо у вас не відображаються зображення, будь ласка — напишіть про це в коментарях.
Буду вдячна вам за підтримку моєї книги вподобайками та коментарями!
Вітаю, успіхів та натхнення вам))) Підписалась на вас, надіюся навзаєм ❤️
О,господи))) шок !!)
Oksana Vision, :) дякую за коментар)
щось я вже сильно переживаю за Лей...
Oksana Vision, І справді, звістки досить тривожні, але, вона з усім впорається — з такою то командою підтримки))
поцілунок був ,і це головне )))) аха...))
Oksana Vision, Нарешті дочекалися)))
оце да ))) цікаво прям)
Oksana Vision, Дуже приємно, що ця історія викликає інтерес) Дякую!
Захоплююче!!! Мені б хотілося спочатку прочитати історію Темі і Ателя))
Тетяна Худя, Більшість голосів саме за неї:) Отже, скоро буде! Дякую за коментар:)
Гарна історія!
Любисток, Приємно чути, дякую!
оце даааа) жду продовження,вже не можу дочекатись ) вже якось так звикла до цих героїв ,вже як рідні ) а цікаво б почитати історію Темі
Oksana Vision, Розумію..І я так само. Не хочеться з ними прощатися. Дякую за коментар!
ну Рік ,ну що ж він так ))) не міг пізніше постукати ?)))))) аххх...))
Oksana Vision, та якби він знав, то почекав би десь під деревом)))
Бабуся Єларейн і Еріана дуже гарна зовні і мудра жінка! Єларейн дійсно дуже схожа з нею))
Тетяна Худя, Рада, що Аландрієлла викликала симпатію. Я сама її дуже полюбила:) Дякую за коментар!
Коментар видалено
оце даааа )) мій шок в шоці )) цей розділ такий чуттєвий ((
Oksana Vision, Думаю, біль Єларейн може бути знайомий багатьом. Дякую за коментар!
яка гарна бабуся вийшла ))( дуже чарівна )) і така щира добре ))
Oksana Vision, рада, що Аландрієлла сподобалась:) хоч в неї поки що була лише одна сцена, але я сама її дуже полюбила.
Мені більше подобається герб з чорною підложкою. На ній він виглядає чіткішим і яскравішим.
Але які відповіді зможе знайти на цьому гербі Ліарін, не зрозуміло. Скільки не розглядай цей герб, на якому в колі, охваченому полум'ям, зображена корона (рід то королівський), а під нею кристал (що то за кристал?) і чомусь якір (???), зрозуміти, яким чином можна допомогти Єралайн вирішити її проблему, важко. Але можливо Еріан знає, про що свідчить таке поєднання елементів, зображених на гербі, і це дасть підказку, як допомогти Єралайн?
Тетяна Худя, Сімейство високостей, як каже Ліарін, вже знає чий це герб, і можливо, це дійсно допоможе їм відшукати деякі відповіді :) Дякую за ваш коментар!
герб гарний ,особливо на чорному фоні ) тепер цікаво ,що віз означає ))
Oksana Vision, дякую! в наступному розділі вже є відповідь :)
я б оце теж би скуштувала такого пирога ;)
Oksana Vision, він трохи кисленький, але дуже смачний. особливо з полуницею!
Дякую за насолоду, яку я отримую від читання цієї історії :)
Тетяна Худя, Скажено радію, що ця історія дарує вам задоволення! Безмежно вдячна, що читаєте і коментуєте!:)
і як завжди на самому цікавому моменті закінчилося )))
Oksana Vision, я перепрошую:) це не навмисно, воно саме так виходить))
в шоці :) оце Еріан , молодець:) а так можна було ?) Оце б таких чоловіків в сучасному світі ) він такий класний :) А можна мені його?) і нічого що я заміжня))))))
Oksana Vision, 0 засудження ;) теж би не відмовилась, але, здається такі живуть переважно у книжках)) хоча впевнена, є і в реальному світі, але в дещо обмеженій кількості :D дякую за коментар!
Ой, Боже, як же я чекала продовження)
Еріан ,такий чуйний турботливий :-)А Ліарін ,мені здається зараз у своїх думках і переливаннях,що поки не розумію не до кінця що відбувається) Але ці моменти між ними,просто одне кохання))))Але я думаю ,що вона десь але розумію,і що по трошки прокидається почуття)
Коротше ,історія все сильніше затягую,і тепер чекаю новий розділ )
Oksana Vision, Так, так, Еріан дійсно в мене вийшов суцільний green flag, А Ліарін вже теж близька до усвідомлення, насправді:) Наступний розділ вже дасть деякі відповіді. Дякую за коментар!
Фантастичне місто
Svatik Lana, Я теж його полюбила поки писала:)
Цікаво далі
Svatik Lana, Оновлення щодня о 6-7 ранку.) Дякую за інтерес до книги!
Еріану з Ліарін мають всі шанси стати дуже гармонійною парою.))
Тетяна Худя, Згодна:) вони дуже схоже мислять, та і загалом в багатьох поглядах на життя співпадають)
,
ООО, мені прям дуже цікаво )) історія ще більше набирає обертів,цікавість росте ще більше :) Маю відчуття що Еріан ,вже втюхався конкретно ;)
дуже цікаво ,як все буде розвиватися далі;)
Oksana Vision, Рада, що книга викликає цікавість:) дякую за коментар!
Ні, ну усвідомлювати себе провідником Божої волі куди приємніше, ніж артефактом))) Тож Еріану слід відповідальніше підходити до перекладу чи трактування термінів або висловів древньої мови)))
Тетяна Худя, Еріан як Еріан:) йому головне що він щось накопав, і що він сам для себе дав цьому якесь визначення, а деталі вже не завжди враховує :) Дякую за коментар!
оце я розумію- починаються найцікавіше=)
І щось Мані підказує ,що мати Ліарін поїхала збирати трави,не просто так ;)
Відчуваю що буде така двіжуха,що я буду в шоці ))
Oksana Vision, Саме так і є:) Сподіваюсь, подальші події не розчарують:) дякую за коментар!
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати