39 930
Анотація до книги "Гріховне Місто"
Елара фон Діррей — безсмертна дружина головного інквізитора, крижана красуня Едему, для якої розкіш та вічне життя стали пасткою. Тікаючи від шантажу чоловіка, вона спускається на дно священного Міста, в Яму, до легендарного Привида з незвичайним проханням: вбити її. Та Елара не здогадується які таємниці ховає той, до кого вона звернулась.
*
Темне романтичне фентезі про ціну свободи та кохання, що може зруйнувати їх обох або врятувати.
*
Темне романтичне фентезі про ціну свободи та кохання, що може зруйнувати їх обох або врятувати.
заборонене коханнявимушена угодавіднайдена родина
“Коли історія не тільки захоплива, а ще і майстрно написана, читати її справжній кайф. Елара – безсмертна жінка зі справжнього раю, яка бажає єдиного чого в неї немає – смерті. Що ж штовхнуло її до такого рішення? ”
“Коли молода, красива, титулована жінка з міста безсмертних замовляє власне вбивство у вигнанця з самого дна суспільства - це не порожня примха. Розкішне темне фентезі з нотками детектива і вайбом антиутопії. РЕКОМЕНДУЮ!”
Зміст книги: 100 глав
278 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиТак, я загубилася, чий то щоденник. Треба перечитати попередні глави, здається, там щоденник згадувався
Анні Кос, Та ні, це новий предмет. Просто у них там дуже модно вести щоденники)
Ого ! Тобто , Еллара може бути …..?
Тіна Никитенко, Хммм о_О
Ого (( в інквізиції завжди є очі та вуха …((((
О-па-па! Оце так поворот! А що, благословення отримує не пара, а хтось один? Це нічогенько так міняє справу!
Анні Кос, Та є нюанси ;)
Вітаю з передплатою! Натхнення, успіхів книзі та вдячних читачів!
Светлана, Щиро дякую! :))
Вітаю з передплатою! Давно пора, ще Бурштин вартий був підписки, в принципі , як і всі ваші книги. Бажаю багато вдячних читачів та легкого написання ❤️
Тіна Никитенко, Дуже дякую!
Приємна така оцінка моєї творчості ❤️
Але іноді переважує та нарцисична частина моєї натури, яка вимагає показувати свою творчість якомога більшій кількості людей, навіть безоплатно :)))
Дуже цікаво! Купила не задумуючись❤️
Дякую❤️❤️❤️
Натхнення, легкого пера та вдячних читачів❤️❤️❤️
Khrystia B, Щиро дякую за довіру! Дуже приємно! ❤️❤️
Ну, анотація нічогенька, додав до бібліотеки, дякую, гарного вам вечора⚡❣️✨
Іван Павелко, Дякую! ❤️
Захоплююча книга! Натхнення вам❤️
Анастасія Квітка, Щиро дякую! ❤️
Юху!!!! Купила аж бігом, з нетерпінням чекаю кожну главу!!!!! Авторці натхнення, вдячних читачів та слухняних героїв! ❤️❤️❤️
Анні Кос, Дуже-дуже дякую! ❤️❤️❤️
Вітаю з передплатою! Книга дуже цікава і захоплююча! Дуже загадкові головні герої. Не даремно вони зустрілися.
Бажаю Вам творчого натхнення і багато вдячних читачів!
Наталія Діжурко, Щиро дякую! Дуже приємно! :)))
Які цікаві збіги з тими лозами. І як неоднозначна взагалі вся ця система. Що ж сталося з містом взагалі, як воно розмежувалося і чому? Можливо, там не продумана стратегія по розподілу була, а якась випадковість, вдала для одних і фатальна для інших? А тепер ключові елементи цієї випадковості зрушили з місця. Та й сам Привид, хто ж він?! Словом, страшенно чекаю продовження!!!
Хто ж насправді були батьки Елари... Чому Привід шукає інформацію як загинула жінка... Що це за кулон , що знадобився всім ... Так багато таємниць. А Елара ходить по тонкому льоду... Чекаю продовження
Дуже атмосферна й болюче красива історія. Темрява тут не лякає, а притягує, а кохання постає не порятунком, а випробуванням. Образ Елари сильний і трагічний, а Привид — загадковий і небезпечний саме настільки, щоб у нього повірити. Читається на одному подиху й залишає післясмак гіркої свободи та запитань, від яких неможливо відмахнутися.
Підтримав та підписався, якщо буде цікаво, запрошую і на мою сторінку.
Завжди радий взаємній підписці.
Хто ж батьки Елари? І чому так ретельно приховують правду? Вийде у Привида знайти відомості?
А от пропозиція про лікування здивувала. Привид не чекав такого від Світлої. Вийде у них?
Дякую за проду і чекаю на продовження!
Ласкава така Ласка, але не на ту шкіриться ;) Зараз їй Елару залякати просто немає чим. Цікаво, що скаже Привид про ті відомості, щось мені підказує, що для нього це дуже мало
Анні Кос, Еге ж :( доведеться ще шукати..
Я в шоці зі швидкості оновлень!
Лілія Іщенко, Дякую за відгук! Мені дуже-дуже приємно! ;)))
Обложили Еллару зі всіх сторін. Капець просто. Треба бути дуже обережною та майстерно грати в шахи.
Тіна Никитенко, Та в неї і раніше не те щоб багато свободи було)
Всім щось треба від Елари. Тепер і чоловік умови ставить. Фактично - шантажує.
Дякую за проду і чекаю на продовження!
Наталія Діжурко, Там у всіх є свої інтереси, а досягають тими способами, якими звикли.
От тільки починаєш думати, що в тому інквізиторові є хоч щось людське, як він розтуляє свого гнилого рота й щось ляпає. Люба авторка, передайте Привиду, що в мене для нього ділова пропозиція, так би мовити, ідея для активного та корисного дозвілля!
Анні Кос, Ну за фанфік можна і все місто там перекроїти :))
Невже це мама привида ?
Тіна Никитенко, Або та, хто себе нею вважає :/
Упс! Добре хоч ключ не просто в неї в руках. Так ще можна послатися на історію зі служницею, але якщо він відчує стежку, буде Еларі гаряче
Що ж то за кулон такий? Що так всім треба?
О, а як Елара пояснить прихід до спальні чоловіка?!
Дякую за проду і чекаю на продовження!
Але ж і Яма колись була містом?! Руїни, залишки будівель - це ж усе було колись містом?! Що ж розділило людей на "рівні"?
Такий контраст між Верхнім містом і Ямою! Там - розкіш і розваги, вічне життя. Тут - боротьба за можливість жити. Ще й якась епідемія...
Дякую за проду і чекаю на продовження!
З такими перспективами виживання за замовлення світлих йому доведеться братися аж бігом...
Да, вічне життя ще той мед! І постійно одні і ті обличчя! Тому і шукають різні розваги!
Чи знайде щось Елара? Ніхто не побачить?
Дякую за проду і чекаю на продовження!
Наталія Діжурко, Хоч щось вона точно має знайти :/
В одному Шані права: життя таки треба брати у свої руки. Ілара і взяла, тільки не з того боку.
А що там з королем та його помилками? Цікаво!
Анна Ліє Кейн, Мабуть, розваги веселі. Недарма ж є інквізиція ;)
Можливо Елара там знайде і для себе щось несподіване, що спонукатиме її до дій, а не до смерті.
Тіна Никитенко, Ну щось точно знайде :/
Що ж таке ховає головний інквізитор? А довіри до жінки канцлера якось немає. Ніколи не спілкувалися близько, а тут - і допомога, і світле майбутнє.
Що ж то таке сталося? Поштовхи на всіх ярусах.
Дякую за проду і чекаю на продовження!
Агааа, тобто головний інквізитор щось дуже важливе приховує, якщо таке масштабне полювання почалося. Але тій жінці поки довіри немає, як і слугам.
Чесно: поведінка Привида в ямі поки виглядає щирішою, ніж оці всі реверанси.
Неймовірно цікаво, що загнало Привила в яму і хто він насправді?
Хм. Щось відбулося на всіх ярусах міста. Цікаво що за причина, чи можливо хто ?
І чому всім потрібна та річ? Люблю, коли сюжет закручується з кожним разом все більше ;)
Я так і подумала, що дівчина бігла не через переляк, а поспіх.
Чоловік у Елари - на рідкість неприємний тип!
Стільки не світлих засобів для світлого, ну це якийсь повний треш. Мені здавалося, що має бути відповідність між настільки великою місією - підтримувати життя в місті - і між внутрішнім змістом тих, хто це робить)
Такий драматичний та загадковий початок - щось сумніваюся, що у тому місті стан речей такий, як проголощує король.
Десь там є приховані секрети ...
Цікаво, що король теж хоче отримати секрет Інквізитора зі скарбниці... Еларі чоловік заборонив наближатись до скарбниці і щоб знайти документ для Привіда , їй треба не попастися... Хто ж це з'явився в дім Інквізитора в самий невідповідний момент.... Дякую! Чекаю продовження
Що ж сталось в ямі... Що це за вибух, що головний інквізитор спустився в Яму . ..
Хто ж насправді Привід та які докази намагається знайти...
Що ж таке сталося, що головний інквізитор особисто явився? І хто ж такий у нас Привид? Дуже вже цікава особистість!
Дякую за проду і чекаю на продовження!
Не вбили, бо він такий собі козир в рукаві…. Яким можна скористатися, або потім скинути всі гріхи
Тіна Никитенко, Як варіант
Той незручний момент, коли вже двічі з ранку перевірила, чи є оновлення ❤️
Анні Кос, Оновила ;) ❤️
Ото Ласка влаштувала взбучку Кею! Зовсім як мама! Але хто ж буде слухати? А от із вибухом - що ж то таке? Чи встигла Елара вибратися?
Дякую за проду і чекаю на продовження!
Наталія Діжурко, Дякую! Та мала б встигнути :/
Ахахаха
Діалог з Ласкою це щось. Не дивлячись на гнітючу атмосферу, я насміялася))))
Тіна Никитенко, Так, вона дещо своєрідна ))
Класні в Кея тіні, наче слуги, а наче й сім'я! Але щодо вбивства світлої, то він дарма переймається: якщо замовлень два, то його відмова - не кінець її неприємностей.
А можна ще главу? Чи десять?
Елара встигне повернутися, щоб ніхто нічого не зрозумів? Найта ж не понесе покарання?
А от друге замовлення. Дізнається Привид хто ж замовник?
Дякую за проду і чекаю на продовження!
Найту шкода... Інквізітор вже контролює переміщення Елари, але Найта допомогла вислизнути з-під ковпака... Елара зібралась знову до Привида. Чи вдасться задумане... Чекаю продовження
Анна Ліє Кейн, Дякую за пояснення.
Ох, боюся, щоб Найту потім не звинуватили в крадіжці. Така добра й розумна дівчина, але ж інквізитор - той ще мстивий козел. Хвилююся за дівчат!!!!
PS. Люба авторка, всі ми знаємо, що зазвичай буває з добрими персонажами. Не робіть Найті нічого невідворотного
Анні Кос, Я спробую стриматися, але нічого не можу обіцяти ;))
Я думаю, має ще щось статися, щоб Елара забажала смерті….
Так, зараз стан не найкращий, але вона ще бореться, відстоює себе.
Тіна Никитенко, Тут скоріше гнітить усвідомлення свого становища :(
Тепер зрозумілі мотиви такого дивного прохання до Привида. Терпіти таке життя нестерпно. І чоловік виконає свої погрози. Тим більше, життя там вічне.
Дякую за проду і чекаю на продовження!
Наталія Діжурко, Дякую, що читаєте ❤️
О, то так виглядають ті живі тіні очима звичайних людей? Схоже, коло замкнулося, тепер треба чекати й самого Привида
Мддда. Світлі та Едем, які того зовсім не заслуговують…
Тіна Никитенко, :ʼ(
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати