39 933
Анотація до книги "Гріховне Місто"
Елара фон Діррей — безсмертна дружина головного інквізитора, крижана красуня Едему, для якої розкіш та вічне життя стали пасткою. Тікаючи від шантажу чоловіка, вона спускається на дно священного Міста, в Яму, до легендарного Привида з незвичайним проханням: вбити її. Та Елара не здогадується які таємниці ховає той, до кого вона звернулась.
*
Темне романтичне фентезі про ціну свободи та кохання, що може зруйнувати їх обох або врятувати.
*
Темне романтичне фентезі про ціну свободи та кохання, що може зруйнувати їх обох або врятувати.
заборонене коханнявимушена угодавіднайдена родина
“Коли історія не тільки захоплива, а ще і майстрно написана, читати її справжній кайф. Елара – безсмертна жінка зі справжнього раю, яка бажає єдиного чого в неї немає – смерті. Що ж штовхнуло її до такого рішення? ”
“Коли молода, красива, титулована жінка з міста безсмертних замовляє власне вбивство у вигнанця з самого дна суспільства - це не порожня примха. Розкішне темне фентезі з нотками детектива і вайбом антиутопії. РЕКОМЕНДУЮ!”
Зміст книги: 100 глав
278 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЯка відчайдушні пронизлива сцена на горищі!
Може так і вихід знайдеться з патової ситуації в ланцюжку Яма-Едем-Мідтаун-Яма!?
продовження @->--
Дуже тремтливі та ніжні почуття, справжні!
Теж сподіваюся, що вихід має знайтися.
І теж напрошується думка, що Кейран є чиїмось експериментом, бо це не в природі людини витягувати з когось енергію...
От Привид і розповів їй правду про Місто та артефакти.... Здається, що виходу з цієї агонії немає... Але все ж вірю, що він існує... Тільки зараз небезпека підібралась дуже близько... Він намагався змусити Елару піти, але вона цього не зробить... Що ж тепер буде... Звідки в Привида такі можливості, він що теж чий то експеримент... Дякую! Чекаю продовження
До речі, мені здається, що Кейран надто себе картає за витягування енергії. По-перше, він з себе черпає так само, як з інших. А по-друге, він свої здібності здебільшого для захисту інших використовує, а не для тупого самовдоволення, як в Едемі.
PS. Дякую за хвилинку ніжності!
Анна Ліє Кейн, Я закохана в цих героїв, тому за визначенням необʼєтивна :) :) :)
Мені здається, що чим більше ми з Ані просимо за поцілунок хоч, тим більше авторка з нас дражниться)))
ПС: але тут більші почуття, ніж фізична близькість. Вони один заради одного готові на все
Анна Ліє Кейн, Все вони як треба зблизилися, аж нерви тремтять, просто ми ж ненажерливі читачки, нам все мало))))
Кею, якщо ти про кулон не скажеш, не пригорнеш та не поцілуєш бідну дівчину, я тобі сама і світло і темряву знаєш, куди запхаю?! У вас двох взагалі може не бути наступної можливості побути разом. Арррр! Клацаю зубами від напруги, шановна авторка, ви ж знаєте, що це геніальна книга? Раптом ні, то ось: вона геніальна!
Анна Ліє Кейн, А, о, то по елітних клубах-борделях Едему заміжній жінці можна, а поцілувати в когось - ні-ні? Нечесно!
Напруга настільки зросла, що вже не знаю, як дочекатись наступної проди...
Так хочеться, щоб вже потроху починали відкриватись таємниці... Хто розплачується за вічне життя Світлих...
Дякую! Чекаю продовження
Светлана, Дякую! Скоро будуть пояснення!
офігіти то медальйон то артефакт?
Діана Салвай, Не зовсім))
Ох, скільки всього, і фактів, і емоцій!!!! Один той доторк до щоки як лісова пожежа. Оце я розумію Slow Burning, жодному 18+ тексту не дотягнути до такого рівня емоційної напруги ❤️
Ну й про артефакти та світлих - просто затамувала подих і мовчу!
(Цікаво, до речі, а не може Кейран в критичному випадку декого викрасти своєю силою? Сформувати дірку під ногами аж до Ями, а потім притиснути до стіночки й дуже ввічливо спитати, що за фігню вони тут коять? Добрим словом і пістолетом можна витягти більше відомостей, ніж просто добрим словом... Ну так, чисто технічно... Бо дехто ось прямо напрошується)
Анні Кос, Ага, я поцілунком в щоку можу до інфаркту довести )))
Ну чисто теоретично можна було б. Але якщо врахувати, що потім перенісший буде лежати та помирати, то перенесений може тумаків навішати і втекти ((
Автор ви чудові і книга теж ❤️
Римма Остапчук, Щиро дякую ❤️❤️❤️
Мені дуже приємно!))
Це як пекло та рай а ми у Мідтауні
це була дуже емоційна сцена, завжди з нетерпінням чекаю продовження)))))
Діана Салвай, Дуже дякую! Мені дуже приємно ❤️
Як я тішуся з таких великих оновлень. Я думала розділ закінчить тим, що Елара вийде до Привида (навчена іншими авторами))) але ви як завжди здивували ❤️
Дякую. Потужно, глибоко, щиро і більше за фізичний потяг - це все про ваших персонажів ✨✨✨✨
Анні Кос, Мене це неймовірно тішить )) що ви одна одну підтримуєте, а особливо те, що всіх ваших подруг-авторів я якраз і читаю, мені подобаються ❤️ і я лише переконуюсь , що не дарма ви мені подобаєтеся ❤️✨
А за час погоджуюсь, в мене в самої низка куплених книжок, але ще не прочитаних. Ех ((((
Можливо мати Елари хотіла захистити її саме від Беліана? Тоді Ліандер теж заручник ситуації? І можливо варто просити допомоги чи хоча б розʼяснення в нього?
Римма Остапчук, Та треба якось з ним поговорити. Напевно… :/
Оце та Беліен - зрадник! Дякую за проду Анно і з нетерпінням чекаю на продовження. Натхнення Вам :)
Ольга Поліщук, Щиро дякую! ❤️
Поки не можу зрозуміти, що змусило Баліена бажати смерті Елари... Мабуть він не той, яким себе показує... Щось є в його минулому, що йому загрожує зараз... І це якось пов'язано з Еларою.... Як можна так прикидатись другом, що про неї піклується і в той же час готувати вбивство... Добре, що вона йому не довірилась повністю... Дякую ❤️ Чекаю продовження
Светлана, Дякую, що читаєте! ❤️
Пу пу пу……….
Не думала, що скажу це, але я аж скучаю за Ліандером. Язик так і чухається поцікавитися, куди він дивився і чому дозволив самі-знаєте-кому всякою фігнею займатися
Анні Кос, Ага, наче в порівнянні ще норм варіант був XD
Бляха муха! Добре, що Елара йому все не розповіла. Але він явно зрозумів, що щось не те, по її поведінці
Тіна Никитенко, Шось точно зрозумів. Поки не ясно що :/
Сибіла зараз знову вибухне))
Римма Остапчук, Можливо))
Друг такий: а часом Найта мого імені не називала? А то я тебе замовив і тепер ніяк не второпаю, чому ти досі жива і бігаєш моїм садом…
(саркастична я, аж самій страшно, нікому не вірю)
Анна Ліє Кейн, Ні :) :) :) Впевнена, це неможливо, бо поки що все абсолютно непередбачено і дуже цікаво ❤️
Там і Ліандер не зло. І це все ж не він хоче вбити Елару. Просто чому він їй не хоче розповідати правди ? Можливо б вона зрозуміла його поведінку. Але в нього своє бачення та методи.
Тіна Никитенко, Та ото не вміють деякі нормально поговорити :/
А друг не такий простий та наївний, як думала Елара …
Дуже цікава історія я читаю її з захопленням, велика подяка вам авторе )))
Діана Салвай, Щиро дякую! Дуже приємно))
Найта не зрадила... І вона розуміла, що Елара намагатиметься її врятувати, тому і звернулась до Привида... Вона вирішила врятувати свою сім'ю пожертвувавши собою... А от дії. Баліена мені не подобаються. Він теж тримає її в клітці, чим він кращий за Ліандера... Здається у всіх в Едемі свої інтереси та вони грають в ігри, які не розуміє Елара... Дякую ! Чекаю продовження
Светлана, Він мав боротися зі злом, але вирішив до нього пристати :/
Щось в своїх методах Беліен не сильно відрізняється від чоловіка Елари.
Щось мені підказує, що він має свій інтерес і веде власну гру!
Lyudmila Sokolova, Так, щось і в нього своєрідне розуміння захисту :/
Плак плак плак! Нечесноооооо…. Хочу щееееее!!!!!
Анні Кос, Готово! ;)))
Невже Найта змогла зробити вибір: життя рідних в обмін на життя Елари... Сподіваюсь, що не все так, як здається. Вона ж для чогось просила Привида вислухати її. Хто ж той замовник... Дякую! Чекаю продовження
О, дякую за візуал. Здивувалася, бо чомусь уявляла Баліена трохи більш «в тілі». Він така значуща персона в житті Елари, що я подумки додала йому ваги :)
Анна Ліє Кейн, Я той ще теоретик :) :) :)
Цікаво дізнаватись історію Міста... Як насправді з'явились Світлі... Чомусь мені здається, що сили та енергію для існування Міста тягнуть з мешканців Ями... Безсмертя не виникло на рівному місці, хтось сплачує за нього своїм життям... Чекаю продовження
Светлана, Теж подумала, що світло-енергія зациклені, і переливають з місткості в місткість. Занадто підозріло виглядає вічне життя і необхідність в ямі заморювати таку кількість людей.
Ух ти, які сни. Боже збав, як говориться. І яка відвертість у розмовах! Елара ризикує
Можливо то були спогади ?
Хто ж цей замовник... І чому Найта погодилась виконати це доручення. Вона ж наче була на стороні Елари, захищала її як могла... Що ж заставило її змінитись...
Светлана, Вже дуже скоро можемо про це дізнатися о_О
Таааак, схоже, починається велика гра? І якраз тоді, коли Елара не під наглядом Ліандера. Зручно-то як, м-м-м. Не те, щоб я інквізиторові довіряла, але, скидаєть на те, що його близькість до Елари стримує замовника.
Кею-Кею…))))))) Ех, як же класнооооо :)
Ну от, тепер мені що, Ліандеру співчувати, чи як?! Крутить авторка читачами, як хоче :) :) :) Обожнюю! ❤️
Анні Кос, Навряд погані вчинки можна чимось виправдати :/
Але треба ще трохи розібратися ;)
Така мить між ними черівна була, ех, шкода, що скінчилася!
Зате тепер зрозуміло, чому Привид такий розумний. Все ж освіта навіть у Мідтауні не дуже доступна розкіш, а вже про Яму й казати нічого
Анна Ліє Кейн, ❤️❤️❤️
Такі собі діагнози у всіх. Не особо перспективні на довге життя з міцним здоров’ям. Хто ж їх вилікував ? І де тепер ця людина ? Навряд чи жива….раз вони всі при владі
Тепер зрозуміло, чому Привід так багато знає про їх світ... Цікаво, чи вдасться Еларі щось взнати про своє минуле з документів бібліотеки Інквізитора...
Цікаво, чому Елара не пам'ятає своє дитинство, хтось вплинув на її пам'ять... Які таємниці приховує Ліандера... Чому він одружився з Еларою... Так багато таємниць. Чекаю продовження
Мій же ти розумничку, Кею! Правильні запитання ставить! Я б ще на його місці спообувала зрозуміти, що то за кулон такий, явно ж магічного характеру, але звидки? Хто зробив, нащо? Бо виглядає загрозливо…
Все таки кулон у Привида... Цікаво, а хто та батьки Елари, та чому її вирішили видати за доньку короля... Таємниці множаться. А цільна картина тих подій не складається... Чекаю продовження
Оце поворот! Мені здається, що всі сюжетні повороти вже пройдені, а тут новий. Авторка - геній! Скажіть, на скільки відсотків книга написана? Чи плануєте продовження?
Лілія Іщенко, Щиро дякую! Рада, що Вам подобається!
На другу книгу розтягувати б не хотілося.
Мені здається, що дві третини вже є. Але можу помилитися, бо треба усі таємниці розкрити до кінця.
Привид - дуже гарний психолог, він точно виявив і причину, і наслідки. В нього видатний розум та здібності, не вірю, що все це має гнити в ямі і одного разу просто перетворитися на пил...
Мені мабуть здається, але все ж вони шукають кулон, який мати залишила привиду... Або я щось не так зрозуміла. Тоді хто справжні батьки Елари... З дітьми суцільна загадка. Якщо він та сама дитина, то чому в нього темрява.... Чекаю продовження
Твою ж туди сюди наліво! Я мовчу, мовчу, мовчу! І дякую за продовження!!!!!
Гм. От просто цікаво, чи не міг Привид бути тією самою дитиною? З тією поправкою, що щось пішло не так і замість світла в ньому вирує темрява? Тоді б його могли відправити в Яму у спробі банально сховати (ну, або позбутися «сорому»). Але це ну ніяк не пояснює розбіжність щодо Елари (записи акушера та малюнки на руках).
Такий заплутаний виходить сюжет, детективний та захопливий
Ніяк в голові не складається повна картина... Все настільки заплутано.
Хто ж та дитина... Не знаю де взяти терпіння, щоб зрозуміти мотиви Ліандера, Баліена... Чому привид дитиною опинився в Ямі... Дякую! Чекаю продовження
Светлана, Дякую, що читаєте! Я теж чекаю ))
Мила авторка! Дякую: так мої нерви давно ніхто не тріпав. Просто кожну бісову главу намотуєте по ниточці, ще на пів оберта, ще трохи… Я уже всіх покусати хочу: Ліандера, Феліора, Привида, Елару, Ласку, Баліена, себе і то місто до комплекту.
Капець. Дякую. Пишіть ще.
❤️❤️❤️❤️
PS. Давно мене книги настільки не захоплювали
Анні Кос, Я то пишу!
Головне, щоб ніхто в процесі читання не згриз пристрої з яких читає :))
❤️❤️
Вона встигла витягнути Привида з шахти, і тим врятувала. А тепер заложниця в будинку чоловіка. Цікаво,чи це правда, що він її взяв за дружину на прохання матері... І що тепер буде, бо прийшов король до Елари... Чекаю продовження
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати