33 343
Анотація до книги "Старлайт. Терапія на краю світу "
Мене звати Еверлін, і я — психолог на космічній станції «Старлайт». Колись давно мені довелося покинути Землю через війну, й відправитись у космос.І тепер я допомагаю таким самим живим створінням не загубити себе серед космічного мотлоху та знайти трошки спокою та споріднених душ.
Всі ми різні та всі ми по-своєму божевільні. Але Всесвіт настільки неосяжний, що в ньому обов'язково знайдеться хтось, хто вас зрозуміє.
Жанр: гумористична космічна фантастика з любовною лінією.
В книзі є: ілюстрації та комікси.
Всі ми різні та всі ми по-своєму божевільні. Але Всесвіт настільки неосяжний, що в ньому обов'язково знайдеться хтось, хто вас зрозуміє.
Жанр: гумористична космічна фантастика з любовною лінією.
В книзі є: ілюстрації та комікси.
коханнякодвсесвітустріли_купідона
“Еверлін — психолог на космічній станції. І вона зробить все, аби допомогти своїм клієнтам. Навіть якщо для цього треба буде бути поруч з одним спокусливим капітаном 24/7.”
“Космічна, атмосферна історія з гумором та особливим авторським витонченим стилем Юліх Богути✅. Еверлін — психолог на станції «Старлайт», що допомагає загубленим душам знайти себе й кохання серед безмежного Всесвіту. ”
Зміст книги: 44 глави
354 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
Увійти«Старлайт» — це книга, в якій кожен знайде себе. Чи то в образі психолога, чи то в образі якось іншого героя. Це книга про те, наскільки важливо підтримувати інших та піклуватися про себе. Тому вона буде безкоштовною в процесі написання. Тому потребує вашої підтримки коментарями та переглядами.
Мирного неба вам. І нехай над нами літають лише зорі.
Розділ 11. О , запахи в громадському транспорті, особливо вранці, і мене напружують. Не переношу різкі, агресивні запахи.
Наталія Діжурко, Мене теж. Особливо ненавиджу курців. Моє улюблене. Зроблять зарядку перед входом і тобі в обличчя дим. Гади.
10 раздел. Нашла "рояль": сначала визитку капитана прячем "в шухляді", а потом "сжимаем в кармане". Телекинез?!
Ну чому це не має майбутнього?! В інших членах екіпажу є ж родини, чому неможливо це Брайту з Еверлін?!
Юлія Богута, Зрозуміло((
Ще одне врятоване життя, яке почнеться з початку. А можливо і нова історія . Хоч у капітана вистачило терпіння на такі зміни настрою нашої лікарки. ДЯКУЮ
Олена Кондак, Інколи всім нам треба почати спочатку. Дякую за підтримку)
І грустно,і смішно)). У Мері теж синдром рятівника)). Дякую,Сонечко!❤️
Nata Bond, Трохи є) Вона обожнює діяти на нерви)
Дякую вам за проду ♥️
Аня Осадчук, Будь ласка)
Ох ніколи не кажи ніколи, адже ніколи не знаєш що чекає попереду. А вони дійсно весела пара. Дякую
Олена Кондак, Згодна з тобою)
Десь у холодильнику повішалася одна миша, бо питання бути чи не бути було занадто складним... :)
Евгения Дегтярева, Шкода(
Короткочасний роман може допомогти отримати певні позитивні емоції. Ну або ж ящик шоколаду)
Аня Мельник, Короткочасний так. Є своя користь)
Чому це не має майбутнього? Еверлін буде психологом екіпажу його корабля
Валентина Бродська, Вона працює саме на станції. Немає, бо вона не хоче. Вона розуміє, що життя з капітаном буде між польотами. Рідкісні зустрічі. Підозри. Ревнощі. Сум. Багато всього в стосунках на відстані. Вона це знає і не хоче відчувати потім все це.
Дякую ♥️♥️♥️
Аня Осадчук, Будь ласка)
Людина, якщо не хоче змінитися, ніхто не допоможе. Спочатку потрібно усвідомити проблему, а потім шукати вихід. Деякі люди насолоджуються своїми проблемами і допомоги не хочуть.
Аня Осадчук, Так. Їм приємно бути в них. І ми з цим нічого не зробимо.
Того, хто будить мене зранку називаю жайворонком,прошу мене добити або летіти в поля.
Аня Осадчук, Як я тебе розумію) Ці недобиті жайворонки) Так і хочеться їх добити)
О так, коли не бачиш привабливі сторони себе, то катуєш своє тіло. Тут не РХП лікувати треба, а перш за все культивувати здорову самооцінку.
Аня Мельник, Так. Здебільшого РХП йде саме з самооцінки.
Дякую,люба авторка! Отримала порцію ранкового задоволення!❤️)))
Nata Bond, Дякую)
В розділі 17, капітан засинає в кріслі, а Еверлін йде працювати на диван. Зато в 18 розділі, вони чомусь разом вже на дивані. Я десь пропустила, коли це капітан катапультувався на диван?
Аня Мельник, Він прокинувся був і пішов до неї коли вона заснула. Заснув потім поруч з нею
Останню пані малювати б ще більше сушеною... Нажаль бачила пару дівчат з таким діагнозом.
Евгения Дегтярева, Я теж бачила. е хотіла лякати читачів, тому додала більш "м'яку". Оригінал я кидала тобі
Мені подобається Мері )))
Валентина Бродська, Дякую)
Успіхів книзі на конкурсі ❤️ та натхнення автору ❤️
Неба Крайчик, Я люблю темні кольори) В них затишно
Яка чудова трудоголік і її сплячий охоронець. Цікаво каву і сніданок забезпечить для дами? Дякую
Олена Кондак, Ол інклюзів)
На голодний шлунок це читати важко) Відразу йде слина від згадки борщика, вареничків. Так смачно описано)
Анна Стоун, Дякую)
Схоже сюжет буде затягувати не гірше чорних дір ;)
Ганна Листопад, Обов'язково)
Сподіваюся капітан її доставить додому, дякую за оновлення❤️
Валентина Бродська, Дякую за підтримку)
Шкодаьцю леді, адже вона свідомо себе вбиває не розуміючи цього
Олена Кондак, Так, свідомо. На жаль.
Розділ 18
Від того як підгодовуваВ шоколадом (закінчення)
Розділ 17
щось окрім місцевого потоПу (літера)
Розділ 16
як потерпілІ (не та літера) після кораблетрощі
З образом психолога автор ви промахнулись повністю. Хоч би самі походили на терапію, дивись і описали б більш правдоподібно. Не проводять психологи так сесії. А ви з перших рядків таку хрінь описуєте, що мені, як реальному психологу, очам боляче стало.
Оксана Лященко, Зверніть увагу, будь ласка, на жанр вказаний в описі книги. Це гумористична фантастика. Якщо ви шукаєте саме науковий контент, рекомендую завітати в жанр "не художня література" або ж у відділ бібліотеки з науковими трактатами.
Не чоловік, а мрія! Бажаю усім, щоб проблеми вирішувались після 1 слова, а не роки очікування:)
Anna Sumbaeva, Навзаєм)
Психологам крім шоколаду ще молоко потрібно. Потрібно к шеф-кухарю сходити. А капітан не тільки гарний стратег,але й чудова людина. А чоловік який?!!!! Його беремо!!! Мері права)).❤️❤️❤️
Nata Bond, І надбавка за нерви)
Робота не саме важливе в житті, треба хоч трохи відпочивати. Дякую вам за проду ♥️
Аня Осадчук, Треба) абсолютно згодна
Дякую за проду ♥️♥️♥️ Схоже капітан і Мері розуміють один одного з півслова.
Вікторія Нагаївська, Будь ласка)
Чому у кожній діжці меду десь щачаївся дьоготь ? Дякую.
Вітаю вас зі святом Бажаю міцного здоров'я ,терпіння, невгасаємого натхнення і перемоги
Олена Кондак, Скоріше навпаки. В кожній бочці дьогтю блукає ложка меду. Але поки до неї доберешся, то вже знудить.
Дивно, що з такою роботою, вони не тримають запасного одягу)
Аня Мельник, Він просто попіклувався про неї)
Брайт,це якраз той,зто зараз потрібен нашому психологу. Вони ж теж люди і їм іноді потрібна підтримка. Іноді після кожного клієнта)).
Nata Bond, Всім людям треба підтримка. Навіть самим сильним)
Які нестабільні пацієнти. Дякую вам за проду ♥️
Аня Осадчук, Дякую за коментар)
І як Брайт буде відігрівати Еверлін?
Валентина Бродська, Собою)
Цікавий початок. Енот, що капітан - прибиральник, і не чує порад. Влучно відмічено особливість енотів і деяких людей. Легко читається з гумором.
Анастасія Коваленко, Дякую за підтримку)
Дякую за продовження❤️❤️❤️
Валентина Бродська, Дякую за підтримку)
12. Ох, ці "солодкі хабарі"! Капітан Брайт точно знає шлях до серця Еверлін — через дефіцитний шоколад. Їхня взаємодія в цьому розділі просто неймовірна: ці іскри по шкірі, скорочення дистанції та специфічні компліменти... Це було одночасно і зворушливо, і дуже весело! А Марла в ролі скептичного глядача — справжня перлина.❤️❤️❤️
Віталій Козаченко, Дякую)
Успіхів на конкурсі)
Асія Край, Дякую за підтримку)
Успіху вам на конкурсі! Поки ви мій фаворит!
Ольга Волынчук, Дякую)
Гарні ілюстрації. Читати одне задоволення. Евер дуже турботлива та гарні думки має.
Alla, Дякую)
Успіху на конкурсі!
Руслан Шабельник, Дякую за підтримку)
Дуже милий початок. Веселі герої)
Сергій, Дякую)
Еверлін з капітаном по доброму здивували один одного. А авторка знову здивувала мене, своєю багатограністю. Дякую,дуже затишна глава!❤️
Nata Bond, Дякую)
Мабуть так і є. Для щастя потрібен поруч хтось,з ким тобі добре. І картопелька не завадить)).
Nata Bond, Краще і те, і те)
Наступними будуть відбивні? ;)
Евгения Дегтярева, Щось солодке)
Яка чарівна подушечка той Лейзі. ❤️
Евгения Дегтярева, Сумна подушечка
Розділ 11
Ви все ще будеТЕ тим самим (Мабуть автозаміна неправильно погралася з закінченням)
Евгения Дегтярева, Дякую
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати