33 343
Анотація до книги "Старлайт. Терапія на краю світу "
Мене звати Еверлін, і я — психолог на космічній станції «Старлайт». Колись давно мені довелося покинути Землю через війну, й відправитись у космос.І тепер я допомагаю таким самим живим створінням не загубити себе серед космічного мотлоху та знайти трошки спокою та споріднених душ.
Всі ми різні та всі ми по-своєму божевільні. Але Всесвіт настільки неосяжний, що в ньому обов'язково знайдеться хтось, хто вас зрозуміє.
Жанр: гумористична космічна фантастика з любовною лінією.
В книзі є: ілюстрації та комікси.
Всі ми різні та всі ми по-своєму божевільні. Але Всесвіт настільки неосяжний, що в ньому обов'язково знайдеться хтось, хто вас зрозуміє.
Жанр: гумористична космічна фантастика з любовною лінією.
В книзі є: ілюстрації та комікси.
коханнякодвсесвітустріли_купідона
“Еверлін — психолог на космічній станції. І вона зробить все, аби допомогти своїм клієнтам. Навіть якщо для цього треба буде бути поруч з одним спокусливим капітаном 24/7.”
“Космічна, атмосферна історія з гумором та особливим авторським витонченим стилем Юліх Богути✅. Еверлін — психолог на станції «Старлайт», що допомагає загубленим душам знайти себе й кохання серед безмежного Всесвіту. ”
Зміст книги: 44 глави
354 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
Увійти«Старлайт» — це книга, в якій кожен знайде себе. Чи то в образі психолога, чи то в образі якось іншого героя. Це книга про те, наскільки важливо підтримувати інших та піклуватися про себе. Тому вона буде безкоштовною в процесі написання. Тому потребує вашої підтримки коментарями та переглядами.
Мирного неба вам. І нехай над нами літають лише зорі.
Дякую вам за містера Глоу. Йому нарешті вдалося знайти себе і місце ,де ти потрібен.♥️♥️♥️
Аня Осадчук, Нехай всі знайдусь таке місце.
І справді, дім там де є близькі нам люди
Неба Крайчик, Згодна
Дякую, затишна ніч в обіймах ,те що треба після важкого вечора.
Аня Осадчук, Дякую за коментар)
Дякую за вашу працю, як завжди прекрасна історія затишна та кумедна)
Чекаємо продовження ❤️❤️❤️
Ная Хорувата, Рада знову бачити)
Здається мені що цей красень і на підлозі заради її безпеки радий буде примоститися аби вберегти. Дякую
Олена Кондак, Буде. Він цілком дорослий чоловік і все розуміє
Борщ з бабусь, оригінально)) тішусь що навчить його справжнього борщу
Неба Крайчик, Дякую за коментар)
Так свої космічні свинтуси є у кожного
Неба Крайчик, Поменше б їх)
дуже цікава історія. коли я була маленькою, то мене дуже цікавив космос. та я зараз пишу книгу " Морті Мок у космосі". та рекомендую на мене підписатися.
Софія Анастасьєва, Успіху вам)
Як добре,що вони вспіли. Але Брайт правий,тепер вони обидві в небезпеці((.
Nata Bond, Але в них є вони
Святі слова =) У кожної їдальні є така своя поважна пані =)
Анна Лінн, Хороша жіночка)
Дякую за проду ❤️
Анна Стоун, Дякую)
Капітан налаштований серйозно, захищати дівчат від покидька.
Вікторія Нагаївська, Так, він хороший.
Загребла в бібліотеку ❤️
Неба Крайчик, Приємного перегляду)
Дякую за проду. ❤️
Евгения Дегтярева, Дякую)
Капітан правий, щось Пейн мабуть залишила собі з минулого життя. Що стало зачіпкою і привело колишнього до неї.
Вікторія Нагаївська, Так. Але такі люди мають нарцисичну травму і відмова жертви їх ще більше збуджує. Таке собі полювання.
Добре, що вона встигла, але вся ця ситуація дуже моторошна
Анна Стоун, Яка є(
Навіть не знаю ,що сказати. У мене була подруга, яка розійшлася через тиждень після весілля, бо він її побив. Рідні допомогли,не засуджували. Вона зняла побої , його на 15 діб посадили, якраз зібрала свої речі і подала на розлучення. Розійшлася, але морально відходила довго, боялася нових стосунків і чоловіків.
Аня Осадчук, Я не поважаю чоловіків, які підійммають руку на жінок. Навіть щоб налякати просто. Навіть якщо він кидається речами під час сварки чи кулаками в стіну. З такими стосунки не побудуєш. Я рада, що твоїй знайомій пощастило мати турботливу сім'ю. І вдалося спокійно розлучитися. Насправді велика частина жінок навіть не розповідають про це нікому. Бо про таке не прийнято говорити. Дуже багато осуду. Сорому. Болю. Тому я хотіла підняти цю тему.
Дуже гарна обкладинка ♥️
Джулі Мун, Дякую)
У розділа 5 є прям ВЕЛИЧЕЗНИЙ недолік: читаєш - і відразу їсти хочеться :)))) А якщо чесно - то браво!!!
Тетяна Філософ, Дякую) .Приємного перегляду та апетиту)
Дякую вам за проду ♥️
Аня Осадчук, Дякую за підтримку)
Це жахлива ситуація насправді. Єдине добре, що Еверлін була поруч з капітаном і він допоможе відвезти.
Аня Мельник, Шкода, що в реальності поруч таких людей частіше за все немає.
Дійсність, вона така, що потім ще й у всьому крайня буде... психолог.
Без коментарів.
Евгения Дегтярева, Особистий досвід увійшов у чат) Якщо чесно, теж бувало.
Бідна Пейн..((
Nata Bond, На жаль, таких "Пейн" багато
Який жах. Все таки Пейн не здавалося( Дуже сподіваюся що Еверін встигне
Анна Стоун, Обов'язково встигне)
Добре, коли дають можливість побути вразливою
Аня Мельник, Якщо завжди бути сильною, можна поїхати здоровим глуздом
Вітаю!!! Книга у топ-3 наукової фантастики й у віджеті топ на першій сторінці сайту =)) Клас!
Анна Лінн, Дякую) навіть не бачила)
Усім нам потрібно мати такій якір стабільності, чи кам'чну стінку за яку можна заховатися коли закінчуються сили. Дякую
Юлія Богута, Бажаю швидше його знайти і закріпити біля себе.
Мммм... для меня дом тоже пахнет борщем, мамиными пирогами и вкусняшками
Юлія Богута, О да, Монталь шоколад... мммм..
От після цієї сцени докажи капітану, що між ними нічого немає . Тут Гідеон признається, що обожнює Лін і кормить її.
Вікторія Нагаївська, Може і не треба. З часом сам зрозуміє
Ох якби капітан міг убивати поглядом то Ліну було б лихо.Як добре що є істоти які тебе підтримають і зрозуміють як Лін для великого друга )). Дякую
Олена Кондак, Добре, що він не може)
Оце Гідеон попав. Дякую вам за проду ♥️
Аня Осадчук, Будь ласка)
Вже аж хочеться взнати, чи вийде в бідолашного норммальний "бор-щик" :)))) Дуже цікава тема - земна кулінарія очима інопланетників... або техніки
Тетяна Філософ, Дякую за підтримку) рада бачити нових читачів)
Я в захваті)
Анна Стоун, Дякую)
Обожаю твои меткие сравнения: пахучая деспотия пассажира )))
талина лиепа, Болюча тема)
Внутри человека -кактуса доброе и нежное нутро)))) ага, а текила тоже из кактусов!
талина лиепа, У всіх нас є свої колючки)
Человек без третьей руки!!!! Ха! Милый ИИ, попробуй сгенерировать романтическое рукопожатие без шестого пальца))))
талина лиепа, Ти про що?
Хи хи хи! Оружие массового удовольствия)) так борщ ещё не называли))
талина лиепа, Головне, щоб не вдавилися)
Хороший борщ точно "мову вiднімає", ибо "язык можно проглотить" )))
талина лиепа, Так)
Даже странно стало: высмеиваешь клише и фобии клиентов психолога, и тут же клише своё - толстая кухарка-сплетница. Вроде бы и не на космической станции события, а в фазенде из фильма про Изауру))) так и представляю толстую афроамериканку-кухарку, передающую сплетни о хозяевах))
талина лиепа, Насправді не висміюю. Просто торкаюся соціальних тем. Через гумор краще сприймається
Смажена картопелька, то справжнє щастя. Обожнюю її їсти під серіал. замість попкорну))
Анна Стоун, Я теж)
Узнаю фирменный "черный юмор" автора: бабушка в жидком состоянии)) смешно!
талина лиепа, Дякую)
Іноді мені здається, що я містер Лейзі. Хочеться більше часу у дні, щоб все встигнути зробити та поспати
Анна Стоун, Я з себе писала
☀️☀️☀️
Nata Bond, Гарного вечора)
Дивно, чому Еверлін не їде на обід до Чумацького шляху на борщ. Я наприклад могла так ходити на обід до Пузатої цілий тиждень на борщ. І нормально, не набрид)))
Аня Мельник, Далеко) їде вечором)
Хіба немає адвокатів, що розлучають в таких випадках? А коли є розлучення, то вже можна домогтись заборони наближатись.
Аня Мельник, Є. Загалом дають заборону на найближення і часто навіть поселяють жінок в таємні сховища. Але їх все одно знаходять. Глянь статистику вбитих жінок. На жаль таких випадків море. Тому хотіла зачепити цю тему.
Ох і важкі ж пацієнти на Старлайті. Дякую за проду.Вітаю з святом .
Олена Кондак, Дякую)
Як страшно, але таких ситуацій безліч . Особливо, якщо є діти і вони також живуть у постійному страху. Дякую вам за проду ♥️
Аня Осадчук, Дітей завжди шкода. Вони заручники ситуації
Мері це щось) Ну як можна злити адресу??
Анна Стоун, Ось так)
Дякую за чудовий (практичний план) 23 розділ
Volant Volant, Дякую за підтримку) рада вас знову бачити
Яке чарівне залицяння і яка тактовна відповідь одночасно. Дякую за проду. Вітаю з святом.Миру, здоров'я, сімейного затишку, натхнення невгамовного.
Олена Кондак, Дякую)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати