Старлайт. Терапія на краю світу
33 343
Букнет Фантастика Наукова фантастика Старлайт. Терапія на краю світу

Старлайт. Терапія на краю світу

Наукова фантастика

Юлія Богута

Юлія Богута · автор

Повний текст · 154 стор.
355
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 354
Анотація до книги "Старлайт. Терапія на краю світу "
Мене звати Еверлін, і я — психолог на космічній станції «Старлайт». Колись давно мені довелося покинути Землю через війну, й відправитись у космос.І тепер я допомагаю таким самим живим створінням не загубити себе серед космічного мотлоху та знайти трошки спокою та споріднених душ.

Всі ми різні та всі ми по-своєму божевільні. Але Всесвіт настільки неосяжний, що в ньому обов'язково знайдеться хтось, хто вас зрозуміє.


Жанр: гумористична космічна фантастика з любовною лінією.
В книзі є: ілюстрації та комікси.

коханнякодвсесвітустріли_купідона

Зміст книги: 44 глави
Розділ №1. Космічні свинтуси
Розділ №2. Гастрономічна ностальгія та молекулярний борщ
Розділ №3. Спогади про дім
Розділ №4. Порожні крісла та цифрові привиди
Розділ №5. Зброя масового задоволення
Розділ №6. Незрозумілий прибулець без довідки
Розділ №7. Нещасне життя
Розділ №8. Міжгалактичні психи
Розділ №9. Гігантський кактус
Розділ №10. Особисте щастя
Розділ №11. У пошуках себе
Розділ №12. Підкуп солодким хабарем
Розділ №13. Занадто швидке життя
Розділ №14. Ліки проти смутку
Розділ №15. Шоколадний бартер і тягар відповідальності
Розділ №16. Несанкціонований басейн
Розділ №17. Безсовісний роздітий нахаба
Розділ №18. Статистична похибка
Розділ №19. Лікування невиліковних
Розділ №20. Ліки від смутку
Розділ №21. Синдром рятівника
Розділ №22. Дитячі травми
Розділ №23. Залізна пастка
Розділ №24. Чужа реальність
Розділ №25. Жахливий день
Розділ №26. Довіра
Розділ №27. Обіцянка
Розділ №28. Невиліковні хвороби
Розділ №29. Мій залицяльник
Розділ №30. Щедрі гроші
Розділ №31. Божевільні мандрівники
Розділ №32. Ефект сходинок
Розділ №33. Пояснювальна на пояснювальну
Розділ №34. Можливості
Розділ №35. Ви — мій стратегічний ресурс
Розділ №36. Шлях до кращого життя
Розділ №37. Неочікувані подарунки
Розділ №38. Жест доброї волі
Розділ №39. Гучний постріл
Епілог | Прощання космічного бовдура
Епілог | Терапія на краю світу
БОНУС | Комікси
БОНУС | Ілюстрації
БОНУС | ТЕРАПІЯ З ГЕРОЯМИ

354 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Закріплений коментар від автора
avatar
Аня Осадчук
20.04.2026, 07:15:31

Дякую вам за містера Глоу. Йому нарешті вдалося знайти себе і місце ,де ти потрібен.♥️♥️♥️

Юлія Богута
20.04.2026, 08:14:29

Аня Осадчук, Нехай всі знайдусь таке місце.

avatar
Неба Крайчик
18.04.2026, 15:20:13

І справді, дім там де є близькі нам люди

Юлія Богута
20.04.2026, 08:13:57

Неба Крайчик, Згодна

avatar
Аня Осадчук
18.04.2026, 07:37:28

Дякую, затишна ніч в обіймах ,те що треба після важкого вечора.

Юлія Богута
20.04.2026, 08:13:29

Аня Осадчук, Дякую за коментар)

avatar
Ная Хорувата
18.04.2026, 06:16:26

Дякую за вашу працю, як завжди прекрасна історія затишна та кумедна)
Чекаємо продовження ❤️❤️❤️

Юлія Богута
20.04.2026, 08:13:24

Ная Хорувата, Рада знову бачити)

avatar
Олена Кондак
17.04.2026, 21:20:12

Здається мені що цей красень і на підлозі заради її безпеки радий буде примоститися аби вберегти. Дякую

Юлія Богута
20.04.2026, 08:13:14

Олена Кондак, Буде. Він цілком дорослий чоловік і все розуміє

avatar
Неба Крайчик
17.04.2026, 15:14:01

Борщ з бабусь, оригінально)) тішусь що навчить його справжнього борщу

Юлія Богута
20.04.2026, 08:12:53

Неба Крайчик, Дякую за коментар)

avatar
Неба Крайчик
17.04.2026, 15:02:08

Так свої космічні свинтуси є у кожного

Юлія Богута
20.04.2026, 08:12:39

Неба Крайчик, Поменше б їх)

дуже цікава історія. коли я була маленькою, то мене дуже цікавив космос. та я зараз пишу книгу " Морті Мок у космосі". та рекомендую на мене підписатися.

Юлія Богута
20.04.2026, 08:10:27

Софія Анастасьєва, Успіху вам)

avatar
Nata Bond
17.04.2026, 09:58:22

Як добре,що вони вспіли. Але Брайт правий,тепер вони обидві в небезпеці((.

Юлія Богута
20.04.2026, 08:10:07

Nata Bond, Але в них є вони

avatar
Анна Лінн
17.04.2026, 08:55:43

Святі слова =) У кожної їдальні є така своя поважна пані =)

Юлія Богута
20.04.2026, 08:09:32

Анна Лінн, Хороша жіночка)

avatar
Анна Стоун
17.04.2026, 07:46:13

Дякую за проду ❤️

Юлія Богута
20.04.2026, 08:09:20

Анна Стоун, Дякую)

Капітан налаштований серйозно, захищати дівчат від покидька.

Юлія Богута
20.04.2026, 08:09:17

Вікторія Нагаївська, Так, він хороший.

avatar
Неба Крайчик
17.04.2026, 00:02:05

Загребла в бібліотеку ❤️

Юлія Богута
20.04.2026, 08:09:05

Неба Крайчик, Приємного перегляду)

Дякую за проду. ❤️

Юлія Богута
20.04.2026, 08:08:57

Евгения Дегтярева, Дякую)

Капітан правий, щось Пейн мабуть залишила собі з минулого життя. Що стало зачіпкою і привело колишнього до неї.

Юлія Богута
20.04.2026, 08:08:53

Вікторія Нагаївська, Так. Але такі люди мають нарцисичну травму і відмова жертви їх ще більше збуджує. Таке собі полювання.

avatar
Анна Стоун
16.04.2026, 22:07:40

Добре, що вона встигла, але вся ця ситуація дуже моторошна

Юлія Богута
20.04.2026, 08:07:51

Анна Стоун, Яка є(

avatar
Аня Осадчук
16.04.2026, 21:26:53

Навіть не знаю ,що сказати. У мене була подруга, яка розійшлася через тиждень після весілля, бо він її побив. Рідні допомогли,не засуджували. Вона зняла побої , його на 15 діб посадили, якраз зібрала свої речі і подала на розлучення. Розійшлася, але морально відходила довго, боялася нових стосунків і чоловіків.

Юлія Богута
20.04.2026, 08:07:44

Аня Осадчук, Я не поважаю чоловіків, які підійммають руку на жінок. Навіть щоб налякати просто. Навіть якщо він кидається речами під час сварки чи кулаками в стіну. З такими стосунки не побудуєш. Я рада, що твоїй знайомій пощастило мати турботливу сім'ю. І вдалося спокійно розлучитися. Насправді велика частина жінок навіть не розповідають про це нікому. Бо про таке не прийнято говорити. Дуже багато осуду. Сорому. Болю. Тому я хотіла підняти цю тему.

avatar
Джулі Мун
16.04.2026, 18:52:07

Дуже гарна обкладинка ♥️

Юлія Богута
20.04.2026, 08:02:47

Джулі Мун, Дякую)

avatar
Тетяна Філософ
16.04.2026, 18:19:17

У розділа 5 є прям ВЕЛИЧЕЗНИЙ недолік: читаєш - і відразу їсти хочеться :)))) А якщо чесно - то браво!!!

Юлія Богута
20.04.2026, 08:02:41

Тетяна Філософ, Дякую) .Приємного перегляду та апетиту)

avatar
Аня Осадчук
16.04.2026, 07:40:55

Дякую вам за проду ♥️

Юлія Богута
20.04.2026, 08:02:21

Аня Осадчук, Дякую за підтримку)

avatar
Аня Мельник
16.04.2026, 07:08:16

Це жахлива ситуація насправді. Єдине добре, що Еверлін була поруч з капітаном і він допоможе відвезти.

Юлія Богута
20.04.2026, 08:02:13

Аня Мельник, Шкода, що в реальності поруч таких людей частіше за все немає.

Дійсність, вона така, що потім ще й у всьому крайня буде... психолог.
Без коментарів.

Юлія Богута
20.04.2026, 08:01:15

Евгения Дегтярева, Особистий досвід увійшов у чат) Якщо чесно, теж бувало.

avatar
Nata Bond
15.04.2026, 23:23:30

Бідна Пейн..((

Юлія Богута
20.04.2026, 08:00:36

Nata Bond, На жаль, таких "Пейн" багато

avatar
Анна Стоун
15.04.2026, 22:25:03

Який жах. Все таки Пейн не здавалося( Дуже сподіваюся що Еверін встигне

Юлія Богута
20.04.2026, 07:59:56

Анна Стоун, Обов'язково встигне)

avatar
Аня Мельник
18.04.2026, 18:56:27

Добре, коли дають можливість побути вразливою

Юлія Богута
18.04.2026, 22:37:46

Аня Мельник, Якщо завжди бути сильною, можна поїхати здоровим глуздом

avatar
Анна Лінн
18.04.2026, 19:41:54

Вітаю!!! Книга у топ-3 наукової фантастики й у віджеті топ на першій сторінці сайту =)) Клас!

Юлія Богута
18.04.2026, 21:22:53

Анна Лінн, Дякую) навіть не бачила)

avatar
Олена Кондак
18.04.2026, 15:28:32

Усім нам потрібно мати такій якір стабільності, чи кам'чну стінку за яку можна заховатися коли закінчуються сили. Дякую

Показати 2 відповіді
avatar
Олена Кондак
18.04.2026, 18:46:04

Юлія Богута, Бажаю швидше його знайти і закріпити біля себе.

avatar
талина лиепа
14.04.2026, 11:32:54

Мммм... для меня дом тоже пахнет борщем, мамиными пирогами и вкусняшками

Показати 2 відповіді
avatar
талина лиепа
16.04.2026, 09:28:32

Юлія Богута, О да, Монталь шоколад... мммм..

От після цієї сцени докажи капітану, що між ними нічого немає . Тут Гідеон признається, що обожнює Лін і кормить її.

Юлія Богута
15.04.2026, 21:10:27

Вікторія Нагаївська, Може і не треба. З часом сам зрозуміє

avatar
Олена Кондак
15.04.2026, 18:49:32

Ох якби капітан міг убивати поглядом то Ліну було б лихо.Як добре що є істоти які тебе підтримають і зрозуміють як Лін для великого друга )). Дякую

Юлія Богута
15.04.2026, 21:10:09

Олена Кондак, Добре, що він не може)

avatar
Аня Осадчук
15.04.2026, 18:23:04

Оце Гідеон попав. Дякую вам за проду ♥️

Юлія Богута
15.04.2026, 21:09:53

Аня Осадчук, Будь ласка)

avatar
Тетяна Філософ
15.04.2026, 16:41:42

Вже аж хочеться взнати, чи вийде в бідолашного норммальний "бор-щик" :)))) Дуже цікава тема - земна кулінарія очима інопланетників... або техніки

Юлія Богута
15.04.2026, 21:09:46

Тетяна Філософ, Дякую за підтримку) рада бачити нових читачів)

avatar
Анна Стоун
15.04.2026, 09:02:09

Я в захваті)

Юлія Богута
15.04.2026, 21:08:44

Анна Стоун, Дякую)

avatar
талина лиепа
14.04.2026, 12:31:09

Обожаю твои меткие сравнения: пахучая деспотия пассажира )))

Юлія Богута
15.04.2026, 21:08:40

талина лиепа, Болюча тема)

avatar
талина лиепа
14.04.2026, 12:08:48

Внутри человека -кактуса доброе и нежное нутро)))) ага, а текила тоже из кактусов!

Юлія Богута
15.04.2026, 21:08:22

талина лиепа, У всіх нас є свої колючки)

avatar
талина лиепа
14.04.2026, 11:56:03

Человек без третьей руки!!!! Ха! Милый ИИ, попробуй сгенерировать романтическое рукопожатие без шестого пальца))))

Юлія Богута
15.04.2026, 21:08:06

талина лиепа, Ти про що?

avatar
талина лиепа
14.04.2026, 11:41:10

Хи хи хи! Оружие массового удовольствия)) так борщ ещё не называли))

Юлія Богута
15.04.2026, 21:07:54

талина лиепа, Головне, щоб не вдавилися)

avatar
талина лиепа
14.04.2026, 11:35:42

Хороший борщ точно "мову вiднімає", ибо "язык можно проглотить" )))

Юлія Богута
15.04.2026, 21:07:28

талина лиепа, Так)

avatar
талина лиепа
14.04.2026, 11:23:09

Даже странно стало: высмеиваешь клише и фобии клиентов психолога, и тут же клише своё - толстая кухарка-сплетница. Вроде бы и не на космической станции события, а в фазенде из фильма про Изауру))) так и представляю толстую афроамериканку-кухарку, передающую сплетни о хозяевах))

Показати 2 відповіді
Юлія Богута
15.04.2026, 21:06:51

талина лиепа, Насправді не висміюю. Просто торкаюся соціальних тем. Через гумор краще сприймається

avatar
Анна Стоун
14.04.2026, 11:17:14

Смажена картопелька, то справжнє щастя. Обожнюю її їсти під серіал. замість попкорну))

Юлія Богута
15.04.2026, 21:05:03

Анна Стоун, Я теж)

avatar
талина лиепа
14.04.2026, 11:16:29

Узнаю фирменный "черный юмор" автора: бабушка в жидком состоянии)) смешно!

Юлія Богута
15.04.2026, 21:04:56

талина лиепа, Дякую)

avatar
Анна Стоун
14.04.2026, 09:50:35

Іноді мені здається, що я містер Лейзі. Хочеться більше часу у дні, щоб все встигнути зробити та поспати

Юлія Богута
15.04.2026, 21:04:51

Анна Стоун, Я з себе писала

avatar
Nata Bond
13.04.2026, 14:45:51

☀️☀️☀️

Юлія Богута
15.04.2026, 21:04:42

Nata Bond, Гарного вечора)

avatar
Аня Мельник
13.04.2026, 13:21:16

Дивно, чому Еверлін не їде на обід до Чумацького шляху на борщ. Я наприклад могла так ходити на обід до Пузатої цілий тиждень на борщ. І нормально, не набрид)))

Юлія Богута
15.04.2026, 21:04:19

Аня Мельник, Далеко) їде вечором)

avatar
Аня Мельник
13.04.2026, 12:05:10

Хіба немає адвокатів, що розлучають в таких випадках? А коли є розлучення, то вже можна домогтись заборони наближатись.

Юлія Богута
15.04.2026, 21:04:08

Аня Мельник, Є. Загалом дають заборону на найближення і часто навіть поселяють жінок в таємні сховища. Але їх все одно знаходять. Глянь статистику вбитих жінок. На жаль таких випадків море. Тому хотіла зачепити цю тему.

avatar
Олена Кондак
13.04.2026, 10:51:50

Ох і важкі ж пацієнти на Старлайті. Дякую за проду.Вітаю з святом .

Юлія Богута
15.04.2026, 21:02:19

Олена Кондак, Дякую)

avatar
Аня Осадчук
13.04.2026, 08:35:30

Як страшно, але таких ситуацій безліч . Особливо, якщо є діти і вони також живуть у постійному страху. Дякую вам за проду ♥️

Юлія Богута
15.04.2026, 21:02:11

Аня Осадчук, Дітей завжди шкода. Вони заручники ситуації

avatar
Анна Стоун
13.04.2026, 08:23:05

Мері це щось) Ну як можна злити адресу??

Юлія Богута
15.04.2026, 21:01:54

Анна Стоун, Ось так)

avatar
Volant Volant
13.04.2026, 01:28:20

Дякую за чудовий (практичний план) 23 розділ

Юлія Богута
15.04.2026, 21:01:48

Volant Volant, Дякую за підтримку) рада вас знову бачити

avatar
Олена Кондак
12.04.2026, 17:23:53

Яке чарівне залицяння і яка тактовна відповідь одночасно. Дякую за проду. Вітаю з святом.Миру, здоров'я, сімейного затишку, натхнення невгамовного.

Юлія Богута
15.04.2026, 21:01:37

Олена Кондак, Дякую)

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше