Контракт
23 533

Контракт

Олександра Чернобай
Повний текст · 216 стор.
87
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 67
Анотація до книги "Контракт"
Всім відомо, що конкуренція у світі моделінгу – просто шалена. На що тільки не йдуть агентства та будинки моди заради попиту й палкого інтересу.
Цього разу Мелісі запропонували взяти участь у конкурсі для фотомоделей. Таємнича природа лісу, заміський стародавній маєток з власною історією, дівчата з вибриками та чудернацькі завдання, здавалося б, пригода, яка має запам’ятатися.
А вона й запам’ятається, коли серед дивних звуків, хитрих задумів та не зовсім чесної гри, почнеться інша гра..., з вбивствами й химерними «подарунками» від схибленого злочинця. А він десь серед них...
Хтозна, чи зрозуміє хтось, коли ж станеться перше вбивство?
Зміст книги: 36 глав
Пролог
Глава 1
Глава 2
Глава 3
Глава 4
Глава 5
Глава 6
Глава 7
Глава 8
Глава 9
Глава 10
Глава 11
Глава 12
Глава 13
Глава 14
Глава 15
Глава 16
Глава 17
Глава 18
Глава 19
Глава 20
Глава 21
Глава 22
Глава 23
Глава 24
Глава 25
Глава 26
Глава 27
Глава 28
Глава 29
Глава 30
Глава 31
Глава 32
Глава 33
Глава 34
Епілог

67 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

Р.10
Хто ж вдарив? Може, хтось одягнув маску? І навіщо? Вибити з фотосесії?
І що то шурхотить весь час? Цікаво! Я не хочу спойлерити))) тому пишу загадками. Щоб читачам наступним було цікаво)))
А мужчина гарний! Невже це Захар?

Лариса Бондарчук, О, як мені тішать душу здогадки і припущення) Ледь втримуюсь, щоб на все не відповісти) Особливо щодо шурхотіння) Щиро дякую, що ділитеся ними)

Р.7. Ізольда сновида? Може, там таємний хід у душовій? Цікаво!!!!

Лариса Бондарчук, Щоб не спойлерити, скажу, що стосовно дечого Ви стовідсотково вгадали))))

Продовжую читати далі. Маю мало часу, тому буду читати, як книгу в процесі))) по розділу в день.
Аріна стерво, я вже зрозуміла.
Цікаво, чому аж такі строгі правила? Дивно. І Тата теж дивна. Ліфт?
Пишу так, щоб не було спойлерів)))
Дякую. Завтра далі)))
Дууууже цікаво!

Лариса Бондарчук, Щиро дякую Вам) Дуже приємно, що продовжуєте читати) Хочеться одразу на все відповісти, але теж стримуюсь, щоб спойлерів не наробити) Сподіваюся, вдасться здивувати)

avatar
Яна
27.04.2024, 08:46:30

Надзвичайно захоплюючий детектив! Дякую Вам за неймовірні емоції.

Яна, Щиро дякую Вам за такий приємний відгук) Я неймовірно радію, що книга Вам сподобалась)))

Читаю далі. Дивна ця Тата. Поки що не розумію, навіщо вона тут, серед дівчат. Я якраз на тому місці, де Ізольда впала на дорозі. Ох, мало часу на читання. Але затягує. Далі читатиму - буду писати коментарі. Ви, мабуть, знаєте, що коментування покращує рейтинг книги?
Дуууууже подобається)))

Лариса Бондарчук, О, Тата - це особлива героїня, думка про неї ще змінюватиметься) Щиро дякую Вам за такий чудовий коментар, безмежно приємно, що Вам подобається)))

Почала читати вашу книгу. Дуже сподобалася. Мені її показало у рекомендаціях. Зачепила обкладинка. А потім я відкрила для себе цікаву авторку)))
Продовжую далі. Писатиму коментарі)) Щиро дякую! У вас чудова мова і гарний стиль. Це на Букнеті не часто зустрінеш))) Натхнення вам. Підписалася на вашу творчість.

Лариса Бондарчук, Дякую Вам безмежно за таку високу оцінку моєї творчості) Мені неймовірно приємно) Сподіваюся, не розчарую, але в будь-якому разі вдячна за Вашу увагу) Щиро дякую за побажання та чудові слова)

avatar
Анна Ступак
25.01.2024, 18:56:49

дуже цікава книга, я не полюбляю читати, але вона дійсно заборонила!!!

Анна Ступак, Дякую Вам безмежно за чудовий відгук) Приємно, що книга сподобалась)))

avatar
Кони эн
19.01.2024, 04:23:40

мене рідко цікавлять книги, але ця захопила.

Кони эн, Щиро дякую Вам) Мені невимовно приємно, що книга Вам сподобалась)))

avatar
Люда Касян
10.01.2024, 17:31:09

Захоплюючий сюжет! Дякую за цікаву книгу... от би багато розслідувань Меліси почитати) мені хочеться продовження)

Люда Касян, Дякую Вам безмежно за такий чудовий відгук) Мені неймовірно приємно, що книга Вам сподобалась) Поки продовження не думала робити, але все може змінитися) Та над новим детективом уже працюю, вірю всім серцем, що він також Вам сподобається)

avatar
Аліса
21.12.2023, 10:41:50

Дуже цікава книга. Події динамічні та інтрига зберігається до кінця. Дякую автору та бажаю натхнення і надалі

Аліса, Щиро дякую Вам за чудовий відгук) Мені безмежно приємно, що історія Вам сподобалась) Тішуся, що вдалося зберегти інтригу) Дякую Вам за теплі побажання)

Детективи - це мій улюблений жанр! Вони мені ніколи не набридають, хоча іноді історії повторюються. Але ця історія - це щось неймовірне!!! Щиро вдячна за час проведений з романом, я в захваті!!!

кафедра Економіка підприємства, Дякую Вам з усього серця за такий приємний відгук) Радію і тішуся від душі, що історія Вам сподобалася) Своїми теплими словами Ви подарували мені натхнення і ще більше мотивації для нової книги) Щиро дякую Вам за чудові коментарі, за те, що поділилися враженнями, за підтримку і приємні слова)

О, як здивувала мене Тата! У неї повно своїх тарганів в голові, але ж мати настільки надійну подругу - це велика рідкість. А вона, чим далі, тим проявляє такі якості, що з нею в розвідку можна йти не боячись за свою спину

кафедра Економіка підприємства, Так, цілком з Вами погоджуюсь, з Татою дійсно можна і в розвідку, і в нетрі маєтку) Дуже неординарна особа, однак цим вона і вирізняється) Тата - справді чудова подруга) Дякую за Ваш коментар, приємно читати про Ваші емоції)

avatar
Вика Тори
07.11.2023, 18:08:30

Дякую за захоплюючу історію! Ваш стиль написання як завжди на висоті! Справжній детектив з елементами трилера! Сюжет тримав у напрузі до самого кінця. Особистість убивці неможливо розгадати. Натхнення наснаги Вам! Чекатиму нову історію.

Вика Тори, Дякую Вам з усього серця за такий неймовірний відгук) Мені шалено приємно, що і ця історія Вам сподобалася) Обожнюю читати про Ваші емоції та враження і завжди з нетерпінням їх чекаю) А ще хочу подякувати Вам, що залишаєтесь зі мною, що завжди бажаєте дорогоцінного натхнення, а без нього нікуди, що підтримуєте і продовжуєте цікавитись моєю творчістю, новому детективу бути)

Ух, як страшенно цікаво! Неначе фільм жахів! і так це живо описано, що ніби усе це своїми очима бачу

кафедра Економіка підприємства, Дякую Вам безмежно) Мені неймовірно приємно, що вдалося перенести Вас до світу книги)))

avatar
Кристина
04.11.2023, 12:41:17

це неймовірно!! Усе прекрасно описано. Я перенеслась разом із Мелісою у переживання,потаємні ходи,маєток,випробування. Я зрозуміла ,що книга буде цікавою від моменту пропажі Аріни. Мені дуже подобаються книги подібного жанру,але ця найулюбленіша. Тата спочатку мені дуже не сподобалась. Перші думки про неї — зверхня, не нормальна дівчина,але потім я поміняла свою думку. Коли Каріна говорила,що її вдарив привид я подумала,що це маєток з привидами та це буде книга фантастичного характеру. Уже понавидумувала що це привиди спускаються ліфтом живуть у скритій частині будинку,але прочитавши ще кілька сторінок зрозуміла ,що помиляюсь. На Дмитра подумала після знайденого тіла помічника Валентини. А також думала,що це Вікторія. Були думки куди ж пропала Анна була всюди поряд.. «невже настільки у неї проблеми зі здоров'ям виявились» думала я, але усе важче ніж здається на перший погляд. Пустила сльозу на епілозі) Книга читається дуже легко тому що вона мега цікава,за один вечір я прочитала 173 сторінки як говорить мені додаток. За наступний вечір усе ,що залишилось і ось пишу відгук. Автор, ви неймовірно пишите книги подібного жанру,бажаю удачі у написанні і на далі.Дякую

Кристина, Дякую Вам з усього серця за неймовірний відгук) Читаю і в мене сльози на очах від щастя) Це вартувало безсонних ночей і далеких подорожей думками на роботі, аби потім прочитати такі приємні слова) Мої музи святкують, серйозно) Ви мене надихнули на нову історію, тож ще трохи дам посвяткувати музам і вперед за роботу) Обожнюю розгорнуті відгуки, я прямо побачила все Вашими очима і невимовно тішуся, що Ви так добре відчули кожну мить історії) Ладна перечитувати і перечитувати) Дякую, що прожили книгу разом зі мною) Дякую, що поділилися емоціями, дякую за підтримку, побажання і чудові слова)

avatar
langouer
30.10.2023, 18:38:44

Я нарешті знову повернулась до читання). Насправді, це було як завжди - фантастично! Вийшла цікавезна історія, довжиною в життя. У тебе, Сашенько, все як в гостросюжетних, американських фільмах. Обожнюю таке! ❤️
Чекатиму від тебе книг схожих за жанром!) ❤️

langouer, Щиро дякую тобі, люба моя) За віру в мене, за приділений час і звісно, ж, за підтримку) Мені неймовірно приємно, що ця історія тобі теж сподобалась) Детективи ще будуть, без них ніяк)

Захоплива книга, читала із заловоленням. Я вважаю, що пані авторці варто продовжити писати детективні історії з елементами пригод бо в неї це добре виходить.

Надія Баранова, Дякую Вам безмежно за такий чудовий відгук) Мені неймовірно приємно і радісно від того, що історія Вам сподобалась) Детективи - один з найулюбленіших моїх жанрів, тому без них не зможу) Дякую Вам за таку високу оцінку моєї творчості)

avatar
Dana N
29.10.2023, 22:08:09

Вітаю з завершенням книги, буду з цікавістю читати, чим же завершаться усі ці події.

Dana N, Щиро дякую Вам) Сподіваюся, завершення Вам також сподобається)))

avatar
Маряна Політова
06.11.2023, 23:36:08

коли меліса захватила Анну і тримала їх коліном, де були інші дівчата, чому не прибігли на поміч?

Маряна Політова, Бо вона забрала з собою лише Мелісу, дівчата залишились на містку

Що ж там за страшні історії у Меліси за плечима? Наврядчи вона потрапляла до них лише через моделінг?! Скоріш за все то особисте, не пов'язане з роботою...

Олександра Пашкова, О, ти цілком маєш рацію) Деякі події з минулого - зовсім змінили її вподобання)))

Довелося погуглити які бувають прикраси для зубів, бо раніше я з таким не стикалася. Цікавенько виглядає:) Відразу зрозуміло було, що Меліса за словом у кишеню не полізе і що прийде на допомогу слабшим за себе. А от, що конфлікт у майбутньому стане їй на користь, — такого б я не подумала. Взагалі-то, дуже цікаво читати історію з посиланням на подальші події, сприймається так, ніби це моя подруга розповідає про свої колотнечі, ще цьому відчуттю сприяє формат оповідання від першої особи. Дякую, Олександра:*

Олександра Пашкова, Полюбляю я експерименти) Захотілося саму історію подати теж якось особливо, бо вона для мене особлива) Хоча для мене кожна книга така) Вони ж, як діти) Як я радію, що тобі подобається) Ти дуже уважна до деталей і від цього мені просто шалено цікаві твої здогадки) Щиро дякую за кожний коментар) Твоя підтримка - дуже цінна) З нетерпінням чекаю наступні)

Я тільки но почала читати, тож буду коментувати по мірі просування історією) Одразу скажу, що сюжет захопив мене з першої глави. І, мабуть то ще зарано, та я вже підозрюю ту білявку. Гадаю це вона надіслала повідомлення і кинула листа у скриню, типу, там же було написано "нас", а кого ще можна поєднати крім цих двох?! Логічно ж ;) Пішла читати далі:*

Олександра Пашкова, Дякую, моя люба) Мені неймовірно приємно, що сюжет припав тобі до душі) Сподіваюся, не розчарую і надалі) Ох..., скільки всього кортить сказати з приводу твоїх припущень, особливо враховуючи, що книга вже завершена, проте буду триматися)

avatar
Людмила
06.10.2023, 11:39:02

Не знаю,як правильно висловитися,але закрутили інтригу ви хвацько,ох і напруга,ну давайте вже нам,,далі буде,,

Людмила, Дякую безмежно) Мені неймовірно приємно) Сподіваюся, закінчення теж сподобається і не менше заінтригує) Історія вже завершена)

avatar
langouer
17.08.2023, 20:39:35

Теж, здавалось, що то може бути Дмитро) Але чи може бути все так просто? У випадку Саші то радше ні, аніж так)
Мене, як і Мелісу, теж насмішило те, як серйозно Захар сказав, що буде просто спати на кріслі))))
Не знаю, як написати неперевершений коментар, але, все як завжди, дуже цікаво та захоплююче!) Вигадати краще, аніж було, не можу і вигадати щось краще , аніж пишеш ти, теж не можу) але ти і так знаєш, що мені все дуже подобається!)
Хочеться вже якомога швидше дістатись до кінця. Розтягуєш тут на цілу книгу загадку про те, хто ж вбивця. ))))

langouer, Дякую неймовірно, люба моя, за такий чудовий коментар) Я дійсно радію і тішуся, що тобі подобається) Насправді всі карти майже розкриті, просто треба зрозуміти, що їх поєднує) Ми вже майже вийшли на фінішну пряму)

Коментар видалено

avatar
langouer
07.08.2023, 15:21:08

Я навряд чи напишу кращий коментар, аніж пишеш ти, проте...
Усі твої твори змушують відчути те, що не я можу відчути у повноцінних книгах про кохання. Начебто, кохання там не багато, проте воно якесь особливе!
Дуже цікаво , хто ж вбивця. Це точно повинен бути якийсь незнайомець, або ж той, хто ще нічого не казав)))))
Сподіваюсь, що до розв'язки залишилось ще зовсім трохи, адже не трапиться дізнатись всю правду)

langouer, Ооо...Оце так захвалила, я червона, мов рак) Щиро дякую, люба моя) Мені шалено приємно) Ми якраз входимо в кульмінацію)

avatar
Aleks
25.07.2023, 20:44:32

тяжело отрываться от книги,супер.спасибо большое.я уже догодалась;это Сократ

Aleks, Щиро дякую Вам за чудовий відгук) Мені неймовірно приємно, що книга Вам подобається) Гарна здогадка, я б теж подумала на нього) Але чи так це, чи ні, дізнаємося згодом)

avatar
langouer
20.07.2023, 19:40:55

Дуже круто)
От і з'явились перші зачіпки)
Але до правди ще ой як далеко , мені здається)

langouer, Тут я задоволено потираю долоні) До правди вже не так і далеко, але колами я таки ще поводжу) І в наступній главі знову заплутаю) Щиро дякую, люба за коментар)

avatar
Вика Тори
19.07.2023, 00:05:15

Дякую за цікаву проду!

Вика Тори, Щиро дякую Вам за коментар) Приємно, що Ви продовжуєте читати цю історію)))

avatar
Алла Поліщук
18.07.2023, 14:52:04

Книга супер.Дуже чекаю продовження.Дякую,Олександра,ви молодець.

Алла Поліщук, Щиро дякую Вам за чудовий відгук) Мені неймовірно приємно, що Вам подобається)))

avatar
langouer
13.07.2023, 19:46:07

Коментарі тут зайві)
Ти знаєш, що мені і так все дуже подобається)♥️
Лякає лише велика кількість таємниць та загадок)
Все, як завжди, заплутано - і мені це неймовірно до вподоби

langouer, Щиро дякую, сонечко) Твоя підтримка не знає меж) Тішуся, що тобі подобається) Сподіваюся, коли дізнаєшся розгадки, здивую ще дужче)

avatar
Вика Тори
11.07.2023, 09:21:45

Дякую за цікаву проду!

Вика Тори, Щиро дякую, що чекаєте і читаєте))))

avatar
Dana N
09.07.2023, 19:04:12

Дивовижно, як ніхто з колег, особливо затята "фанатка" Тата, не знав про минуле Меліси, бо ж у 21- му розділі йдеться, що тітка розголосила всю історію журналістам?!

Показати 2 відповіді
Dana N
10.07.2023, 08:02:11

Олександра Чернобай, О, то я просто забула...досить рідко виходить продовження, втрачається нитка оповідання.

avatar
Вика Тори
02.07.2023, 11:20:27

Чим далі тим більше моторошно, довіряти до кінця не можна нікому... Що буде далі. Дякую за цікаву проду!

Вика Тори, Щиро дякую за коментар і що ділитеся емоціями, мені приємно, що вдається тримати в напрузі) Редагую і викладаю продовження)))

avatar
langouer
28.06.2023, 20:27:03

Ухх, як захопливо!!
Ледь серце не захололо!
Не затримуй більше з продовженням!

langouer, Щиро дякую, сонечко) Дуже і дуже намагатимусь не втомлювати затримками оновлень) Як приємно, що тобі подобається) Сподіваюся, вдасться підвищити напруження)

avatar
Вика Тори
26.06.2023, 09:46:31

Здається, що Тата має рацію, багато збігів та підозрілого навколо Ізольди. Що буде далі. Дякую за цікаву проду!

Вика Тори, Щиро дякую Вам за коментар) Я з захопленням читаю і чекаю на Ваші здогадки та припущення) Я б теж запідозрила Ізольду) Але в цій проді підозра впаде на ще декого)

avatar
langouer
06.06.2023, 17:36:33

Вау, у стилі американських фільмів)
Дуже цікаво )
Тепер мені терміново потрібне продовження!!!!
Не змушуй чекати так довго !

langouer, Щиро дякую, люба моя) Прошу вибачення, що трохи затягнула, однак треба було гідно попрощатися з іншою моєю книгою) Але тепер, я вся ваша) Завтра продовження)

avatar
Вика Тори
06.06.2023, 13:21:33

Чим далі, тим страшніше. Маніяк серед них і здається людина на яку менш за все подумають. Дуже сміливо з боку героїні йти разом з таким підступним спокусником. Дякую за цікаву проду!

Вика Тори, Дякую Вам безмежно за такий чудовий коментар) Мені надзвичайно приємно) Перепрошую, що давно не було оновлень, але від завтра глави виходитимуть частіше) О, сподіваюся, мені вдасться Вас здивувати)

avatar
langouer
13.05.2023, 16:52:55

Оххх, яка ця міледі - Валентина)
Глава, як завжди - на висоті)
Неочікувано було таке дізнатись про минуле Міли)
Сподіваюсь на швидке продовження)

langouer, З усього серця дякую, мила моя) Так, Валентина - ще той персонаж, влаштує вона їм розслідування) А наступна глава - досить бентежна для Меліси) Щиро дякую, що читаєш і ділишся враженнями)

avatar
Кристина
12.05.2023, 16:27:53

скільки ще приблизно часу буде писатися книга?

Показати 3 відповіді

Кристина, О, дякую Вам безмежно) Мені неймовірно приємно, що книга змогла захопити) Сподіваюся, не розчарую, принаймні дуже старатимусь) Я не планую досить велику історію, тож гадаю, довго чекати не доведеться)

avatar
langouer
01.05.2023, 14:02:16

Ну й справді, почався справжнісінький трилер - все, як я обожнюю!)
Як завжди - купа запитань)
Не затягуй з продовженням, люба! ❤️

Показати 2 відповіді
langouer
13.05.2023, 00:54:20

Олександра Чернобай, Шефа змусити прочитати книгу))

avatar
Ірина Лошик
21.04.2023, 19:54:05

круто

Ірина Лошик, Щиро дякую))))

avatar
langouer
21.04.2023, 18:32:10

Ледь серце не похололо від тієї сцени з Аліною.
Глава - так глава! Мене аж мурашками посипало!
Відчаю початок чогось мега крутезного!

langouer, О, щиро дякую, сонечко) Починається трилерний трилер) Хоча поміж бентежних подій буде ще всього) Дякую, що читаєш)

avatar
langouer
16.04.2023, 15:42:22

Погоджуюсь з коментарями нижче - що круто - то круто! ♥️
Хочеться читати і читати. Шкода, що не можна все і одразу)
Чекатиму продовження!)

langouer, О, розхвалила мене — так розхвалила) Щиро дякую, люба моя) Я стараюсь, аби заплутати конкретно) Далі події розгортатимуться досить непередбачувано)

avatar
Вика Тори
15.04.2023, 14:45:22

Дуже цікава історія - відмінно закручений сюжет. Весь час тримає в напрузі невідомість, що ж буде далі, ху із ху... Дякую!

Вика Тори, Щиро дякую Вам за такі чудові слова) Мені неймовірно приємно, що історія сподобалася) Сподіваюсь, що і далі вийде тримати у напрузі) Безмежно дякую, що поділилися своїми враженнями) 

avatar
langouer
04.04.2023, 15:48:53

Як то кажуть: "як багато запитань - і як мало відповідей"))!
Оце так сюрприз з тим Захаром))
Моя люба, все як завжди - неперевершено!)
Дуже інтригує!)
Чекатиму продовження!!!

langouer, Щиро дякую, сонечко) Вже хоч одна відповідь у цій главі з'явиться) А у Меліси замайорить надія з'ясувати нарешті, звідки беруться ті дивні звуки) Безмежно дякую за твої коментарі)

avatar
Андрій Репай
04.04.2023, 15:51:05

що так мало?

Андрій Репай, Книга поки в процесі написання))))

avatar
langouer
28.03.2023, 21:05:33

Ох Меліса, ох молодець. Вдало взула того Мартіна)
Тепер зрозуміло чому так дивно поводилась Тата) я так само була вражена, як Мелісаа)
Що з дівчатами? Невже їх отруїли?
Швидкого одужання та чекаю якнайшвидшого продовження)

langouer, Так, дівчат чимось цікавим нагодували, щоб не пхали свої носики, куди не слід) Але, скажімо, то не про Мелісу) Хоча вона тепер замислюватиметься, аби злиняти) Щиро дякую, люба, за коментарі та підтримку)

avatar
Dana N
26.03.2023, 16:55:37

І скількі-то років моделі Аліні, що вона вже п'ятнадцять років курить? Тридцять? Чи навпаки, вона почала в п'ять?:)

Показати 8 відповідей
Dana N
26.03.2023, 21:36:48

Олександра Чернобай, Ну що ж, буду читати!)

avatar
Dana N
26.03.2023, 10:54:19

"Очі, сповнені порожнечі"...Кумедно звучить.

Показати 2 відповіді
Dana N
26.03.2023, 13:07:07

Олександра Чернобай, Я про слово"сповнені".На мій погляд, краще б звучало - "очі, неначе порожні",чи ще якось, бо ж сповненість та порожнеча-протилежні поняття, хіба ні? В цілому оповідь мені цікава, присікуватись до дрібниць наміру не маю, просто цей вираз кинувся в очі:)

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше