30 274
Анотація до книги "Назви мене коханою"
ВОНА— Катерина Ткачук, донька впливового будівельного магната, яка мріє не про гроші й статус, а про акторську кар'єру. У домі, де все вирішує батько, її життя давно розписане наперед. Єдиний шанс вирватися з-під його влади — погодитися на фіктивний шлюб.
ВІН— Владислав Мельник, амбітний власник будівельної компанії, що стрімко набирає обертів. Йому потрібна угода, яка відкриє шлях до великого бізнесу, і він без вагань погоджується на шлюб наосліп із донькою свого конкурента.
Цей союз мав бути холодним розрахунком. Без почуттів. Без зобов’язань. Без права на кохання.
ВІН— Владислав Мельник, амбітний власник будівельної компанії, що стрімко набирає обертів. Йому потрібна угода, яка відкриє шлях до великого бізнесу, і він без вагань погоджується на шлюб наосліп із донькою свого конкурента.
Цей союз мав бути холодним розрахунком. Без почуттів. Без зобов’язань. Без права на кохання.
любовний трикутникфіктивний шлюбемоційна напруга
“Фіктивний шлюб для Каті – це крок до свободи, як своєї, так і рідної сестри. Для Влада – це вигідний контракт, де немає місця почуттям. Але щось пішло не так. ”
“Це справжній емоційний коктейль, в якому під тиском обставин та інтриг між двома сильними особистостями народжується щирість і кохання, що здатні розтопити лід фіктивного шлюбу.”
Зміст книги: 72 глави
337 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДякую всім читачам, підписниках, за те, що ви були зі мною під час написання книги і тим, хто приєднається згодом. Левова частина коштів йде на донати для наших захисників і захисниць. Робимо добрі справи разом❤️.
Дякую за ваші коментарі і вподобайки❤️❤️❤️.
Неочікуваний діалог від мами Владислава. Мені сподобався❤️ Дякую за продовження.
Адепт мухопітомника, Дякую, що ви зі мною❤️
Приємно вражена висновками Влада! Валю, ти перевертаєш мій світ романів) дякую :-)
Вікторія Насвіт, Дякую, я теж люблю чоловіків здатних до самоаналізу))
Дякую за продовження❤️
Юлія Самборська, ❤️❤️❤️
от так тобі і треба Владе! заробив!!
ох, як побачить Оксана статтю і фото , то буде зла. а попереду розмова з мамою
Тетяна Мещишина, Вже є
ну от шо йому належить?!?!! оце придумав!!! оце вимоги хоче і гру на публіку! хлопче, та ти з коханкою пів відпустки провів і бігав майже щоночі, а тут почув Вадим і хочеш претензії якісь?!?!? шок
Олена Когут, Ага, мрії Влада не завжди збігатимуться з реальністю
Дуже гарна обкладинка)))✨♥️✨♥️✨
Ніка Цвітан, Дякую❤️
ох, тепер можна і спатоньки) ох, наш Влад відчув різницю між двома жінками. як добре, що були ті інші 5 днів. пустих і зовсім не душевних))
знаєте, а для мене теж проблема в житті імена Вадік -Владік . я ніколи не можу запам'ятати хто є хто. стою і згадую і ніяк не кажу щоб не помилитись)))) ще й в такому стані як Катерина я б точно спалилась
Єля, Каті треба сказати було Вадік, тоді б Владислав полумав, що в неї язик заплітається)))
Яка історія, просто вогонь! Фільм за нею вийшов би просто на УРА❤️Серйозно)
Яна Тарасевич, Дякую за коментар, сьогодні ближче до ночі буде продовження. ❤️
класно
Валю, он де ти заховала душ для Влада)) Ти знову мене здивувала, чекала остужалку трішки в іншому контексті, а тут такий сюжетний поворот)
Вікторія Насвіт, Чоловік має зрозуміти, що САМЕ ЦЯ жінка йому потрібна, щоб хотіти з нею зустріти старість. Так що хай крокує по цій дорожці, а ми будемо спостерігати з попкорном.
Ого-го Облом Іванович підкрався непомітно)
Я теж відчув біль Владислава, але от про власність якось вийшло грубувато, дарма він так.
Адепт мухопітомника, То в переносному сенсі. Він, як хижак, окреслив свою територію)))) Ну і віддамо данину його емоціям в цей момент, коли рве на шмаття.
Вітаю із першою передплатою. Успіху))
Щастя, Щиро дякую❤️
Цікаво жду продовження
Дякую за емоційне продовження ♥️
чудово
33. Нарешті....✨♥️✨♥️✨
Сцена в лагуні — просто магія. Дуже ніжно, інтимно й водночас стримано. Хочеться читати далі й боятися моменту, коли ця рівновага зруйнується.
Дуже тонко передана напруга між героями — без різких рухів, без пафосу, але з відчуттям, що між ними ось-ось щось станеться. Особливо чіпляє внутрішній конфлікт Каті: ревнощі, які вона сама собі заборонила, і тепло, якого не очікувала. Дуже живо й чуттєво.
дякую. приємно відчувати наближення щастя
Леся Літвішко, Упс, але переписувати не буду, це не кінець книги.
Щось назріває між Катериною і Владиславом, або мені здається;))
Адепт мухопітомника, А якже, двоє привабливих молодих людей на відпочинку — це ж класика)))
ооо! дякую, що ви така справна і нова глава є)) між ними така хімія!!
Олена Когут, Через 8 хвилин, буде ще одна.
цікаво
Леся Літвішко, Дякую❤️
оооо!!! так цікаво!! ці 5 днів стануть чарівними!!!
Олена Когут, Для Каті так;))) Зараз пишу проду, яка мала вийти 5.02, і проду за 7.02. в 00.00 постараюся дати вчасно.
Добрий день! Чомусь в лютому оновлення збилося?
Валентина Бродська, Дякую за відповідь і пояснення
Бажаю якнайшвидшого одужання та гарного самопочуття.
Буду чекати на оновлення, головне — бережіть себе.
Подобаєтьсяя
Ніколи б не подумала , що ти можеш бути злюкою, але крижаний душ для Владіка піде на благо))
Я в захваті від цього сюжету!♥️
Яка цікава жінка, ця Олена Вікторівна✨❤️
Добре, що Влад
визнає, що Катя не винна в цій ситуації. Не люблю чоловіків-істеричок. Дякую за продовження. ✨
Дякую за приємні емоції. Гра у фіктивність вже програна, принаймні у голові Владислава❤️
Захоплююча книга. Щиро дякую.
дякую
Дякую, цікаво читати. Подобається що головні герої цієї книги від початку чесні один з одним, а інші персонажі щось грають і вдають з себе як декорації
Єля, Ті що декорації :)):Вони другорядні персонажі, але здійснюють вплив на події в романі.
28. Свекруха у Каті - крута жінка. Що ж чекає на Катю та Влада на островах? І яка буде реакція Владислава на дії Оксани, що призвели до витоку інформації?
чудово
Чекаю на продовження. Подобається, читається легко
Цікава історія, читається дуже легко. Жду продовження
27. Класна ситуація. Все думала, чи зможе хтось або щось, трохи пригальмувати батька Каті. Ось Вона! Браво, Валю)))✨♥️✨♥️✨
Шок контент) Варіантів було безліч, але такого не очікувала) Браво, Валю!
А можна Вас обійняти за таку проду
Я щось і не замислювався де мама Владислава, а тут на тобі вона з'являється та ще й в такий момент. І як виявилося вона ще й з Ткачуком знайома і навіть більше чим просто знайома. Капець))
Оце так емоційний вибух! Я тріщу!!! Супер!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Як мило✨
Вже чекаю на подорож❤️
Alika Ost, Подорож буде просто феєрверком, авторка саркастично посміхається, смайлик з ріжками.
16-17. Владислав добрий до Каті. Але її шкода. Вона в золотій клітці. Волю забрали, призвище, життю своєму не господиня. Чужий дім. Чужий чоловік, хоч і поруч. Наче все добре. Криша є, гроші є. Наче і чоловік є. Але все іллюзія. Спокійна порожнеча.
Анастасія Коваленко, Діло молоде, може все буде добре?
17. Власний спокій на перше місце - молодець. Влада, мабуть, зачепила відсутність реакції з її боку. Дякую за продовження)))✨♥️✨♥️✨
Ніка Цвітан, Так, не таку він собі уявляв❤️
18.1. Репетиція вистави... А в неї в душі своя вистава... Дякую, Валю)))✨♥️✨♥️✨
Ніка Цвітан, Дякую, що читаєте і підтримуєте❤️
дякую. у мене було кілька варіантів, але із Вашим -
не збігся. Чудово.
читаю ту книгу, подобається поки-що
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати