136 900
“Володарка Аєталь”
Анотація до книги "Повернення спадкоємиці"
Ще вчора Аєталь була вигнанкою, а сьогодні покликана своїм батьком Володарем земель Еббон до столиці, щоб прийняти спадок покійної матері, підкорити стародавній родовий артефакт і запобігти війні. Бажаючи завоювати, якщо не любов, то хоча б визнання батька, дівчина багато на що ладна. Навіть стати студенткою випускного курсу факультету бойової магії в Академії Магічного мистецтва.
От тільки Аєталь не очікувала, що вже з першої зустрічі зненавидить свого куратора і наставника, в'їдливого, деспотичного магістра Сінна. Не знала вона й того, скільки інтриг та таємниць спливе з її появою у столиці та Академії. Але відступати не можна, тож усі потрібні уроки принцеса засвоїть. Особливо той, що від ненависті до любові й назад відстань дуже коротка.
Перша частина дилогії.
От тільки Аєталь не очікувала, що вже з першої зустрічі зненавидить свого куратора і наставника, в'їдливого, деспотичного магістра Сінна. Не знала вона й того, скільки інтриг та таємниць спливе з її появою у столиці та Академії. Але відступати не можна, тож усі потрібні уроки принцеса засвоїть. Особливо той, що від ненависті до любові й назад відстань дуже коротка.
Перша частина дилогії.
магічна академіясильна героїнявід ненависті до кохання
Зміст книги: 31 глава
327 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВітаю з новинкою, бажаю невтомної музи і натхнення автору, початок заінтригував!!!
Люди, це дуже цікаво. Історія про вигнанку, яка сама стала правителькою і про тих, хто допомагав їй на цьому шляху. Якщо подобається читати про перевертнів - вам сюди!
Вмієте ви заінтригувати, чекаю продовження⭐️❤️
Прочитала на одному диханні. Дуже цікаво як Аєталь зустрінуть у палаці. Дякую і чекаю на продовження
Цікаво, що дядько для Аеталь, а не принц,герцог, граф чи хто там ще, барон ніби ж не найвищий титул. Чи він зі сторони батька? відчувається, що люблять підопічну))
Ольга Островська, Ох, дякую. Бо я вже думала, якщо є такий брат королеви розважливий, чого та сила до нього не гайнула, на час поки діти підростуть!))) А це тільки мої фантазії і раз дядько далекий кузен, то "питання зняте, як дурне")))
схоже тато королеву й вбив. дивно, що на нього ніхто не подумав
Айсі Дора, Чому ви гадаєте, що ніхто не думав? Інше питання, чи міг це хтось якось довести, з урахуванням, що він став одноосібним правителем.
Бажаю успіху книзі!
Вітаю з новинкою!
Важко прийдеться принцесі. Добре,що дядько всі ці роки готував її.
Спочатку викинув,а тепер вимагає назад..?!? Таточко..!!! Нема кому бути щитом..?!?… Гад..!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Да, таточко у Аєталь ще той, добре хоч з опікуном поталанило, міг "татусь" і когось не дуже мудрого вибрати.
Новинка заінтригувала неймовірно, з нетерпінням чекаю продовження.
Натхнення.
Вітаю з новинкою, люба!
вітаю з новинкою бажаю натхнення!
дякую за красу
Вітаю з новинкою. Бажаю натхнення і безліч читачів)
а чому без солодкого'(? хоча б натяк, без опису, що було! чи планується у 2й частині? А так, з нетерпінням чекаю завершення))
Вітаю з новинкою, вже читаю... Натхнення вам.
З новинкою!!!
Вітаю! Успіху книзі і натхнення любий авторе❤️
Вітаю з новинкою,бджілко!!! ❤️❤️❤️❤️❤️ Легкого пера та невтомного,натхненого муза!!! ❤️❤️❤️❤️❤️
Вай, зразу новинка!!! Бажаю успіху з книгою
Овва! Вітаю знайомих незнайомців! Чекала. Дякую, Ольго! Натхнення та успіху.
Вітаю з новинкою бажаю натхнення та всіляких гараздів))
о! як чудово!
Початок вже заінтригував. Дуже рада знову зустрітися!
Вітаю з новинкою ʕっ•ᴥ•ʔっ натхнення Вам!
Така приємна несподівана новинка! З почином!^_^
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати