Володарка Еббона
76 677
Букнет Фентезі Бойове фентезі Володарка Еббона

Володарка Еббона

Бойове фентезі

Ольга Островська

Ольга Островська · автор

В процесі · 162 стор. · Регулярно оновлюється
826
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 205
Повернення спадкоємиці
№ 1
Повернення спадкоємиці
Володарка Еббона
№ 2
Володарка Еббона
“Володарка Аєталь”
Анотація до книги "Володарка Еббона"
Вона не обирала власну долю. Але саме їй судилося стати Володаркою Еббона. Вона не вірить, що королеви бувають щасливими й коханими, проте її руки домагаються двоє чоловіків, готових довести протилежне. От тільки Аєталь не може до кінця довіряти ані тому, хто пропонує їй роль своєї дружини та імператриці, ані тому, з ким пліч-о-пліч доводиться розслідувати змову, знову мимоволі довіряючи йому безпеку − власну та своєї країни.

Тепер перед Таллі постають нові виклики та запитання. Хто перетворює людей на маріонеток? Де бере витоки змова проти неї, істинної королеви? І... як бути з колишнім наставником? Адже він досі вважає її своєю.

сильна героїнявладний геройпротистояння характерів

Зміст книги: 21 глава
Останнє оновлення: сьогодні
Розділ 1
04 квіт.
Розділ 2
06 квіт.
Розділ 3
08 квіт.
Розділ 4
10 квіт.
Розділ 5
13 квіт.
Розділ 6
16 квіт.
Розділ 7
23 квіт.
Розділ 8
27 квіт.
Розділ 9
27 квіт.
Розділ 10
27 квіт.
Розділ 11
27 квіт.
Розділ 12
07 трав.
Розділ 13
09 трав.
Розділ 14
10 трав.
Розділ 15
30 дн. тому
Розділ 16
29 дн. тому
Розділ 17
29 дн. тому
Розділ 18
6 дн. тому
Розділ 19
6 дн. тому
Розділ 20
5 дн. тому
Розділ 21
сьогодні

205 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ганна Тодорів
24.06.2026, 17:20:15

Ого! Перше перетворення і ще й в бою! Та й артефакт зарядити - на це пішло багато сили королеви. Але Аєталь впорається.

avatar
Олена Гушпит
24.06.2026, 15:52:33

Він сильний стратег та досвідчений воїн..!!! Помітив пастку,але все прорахував,аби витягнути замовника..!!!.. Хто ж..?!? Хто так вперто прагне її смерті..?!?..
Ох ти ж..!!! Перший оберт..!?!?!… Хто ж вона…?!?!?…
Дякую за проду,дорога!!! ❤️❤️❤️❤️❤️

Дуже цікаво які будуть наслідки. Щиро дякую за нову главу.

avatar
Sonya
24.06.2026, 14:51:47

Овва!!! Аж "мурахи" по шкірі! Потужно!

avatar
Светлана Фотина
24.06.2026, 13:22:31

Оооо, як цікаво, ворогом явно такого не очікували, для них це буде шоком. В мене розриває від цікавості: хто ж цей "білий монстр", який саме звір?
З нетерпінням чекаю продовження, щоб дізнатись відповідь.
Натхнення.

Іра Антоненко
24.06.2026, 14:12:50

Тайра судячи з усього ))

avatar
Светлана
24.06.2026, 13:29:51

Така магічна битва розгорнулась, що Аєталь віднайшла свою другу сутність і стався перший оборот... Нарешті вони борються з ворогами відкрито, хоч готувався підступ... Нарешті зірвано маски... Дякую! Чекаю продовження

avatar
Viktoriia
24.06.2026, 12:43:35

Дякую за проду❤️❤️❤️
Які пристрасті вирують... аж мороз по шкірі.

avatar
Іра Антоненко
24.06.2026, 12:36:45

Ну нічого собі, оце розворот подій.

Дякую. Щось моторошно стає.

avatar
Olena
20.06.2026, 17:49:31

Ого, ого о це так справила закрутились... О це то буде глобальна чистка! Дякую!

avatar
Іра Антоненко
19.06.2026, 13:20:55

Може Рік під ментальним впливом?

avatar
Олена Гушпит
19.06.2026, 13:00:44

Втекли..!?!?!… І цим підтвердили свою причетність..!!! Ще й знищили агентів..!!! Невже і брата встигли вплутати в цей бруд..?!? Скільки запитань..!!!..
Ого..!!! Що відбувається..?!? Що за дивна гроза..?!?!?…
Дякую,дорога,за проду!!! ❤️❤️❤️❤️❤️

avatar
Олена Гушпит
19.06.2026, 12:43:23

Таллі зрозуміла,яким коротким може бути життя,тому і… вирішила дати шанс..!!! Собі… Йому…!!! І спробувати те,що життя пропонує просто зараз..!!! З ким же ще,як не з ним..?!? І це було так палко,пристрасно…!!! Так… правильно..!!! Але тепер дороги назад немає..!!! Сінн вже не відпустить…!!!…
Дякую за проду,дорога!!! ❤️❤️❤️❤️❤️ Просто ВАУ!!! ❤️❤️❤️❤️❤️

avatar
Тетяна Худя
19.06.2026, 09:11:23

Дякую:)

ой як класно... дякую дякую дякую....

avatar
Оленька Владыка
18.06.2026, 21:53:57

Як солодко! Тішить що вона потягнулася до Сінна))) дякую за довгоочікуване продовження!

avatar
Sonya
18.06.2026, 21:31:43

овва! палке оновлення! щиро дякую

Дуже дякую. Чудова прода)

avatar
Іра Антоненко
18.06.2026, 20:47:48

Яке солодке продовження! Навіть не знаходжу слів щоб описати свій екстаз.

То коли вже оновлення?

avatar
Lyudmila Korniychuk
09.06.2026, 12:56:17

Коли буде продовження, дуже хотілося б почитати

avatar
Серж
05.06.2026, 09:41:57

дуже цікавий сюжет. але поки не бачу нових глав. продовження книги буде?

А продовження коли? Цікаво все ж таки

Валентина Раєнок, Я сьогодні-завтра пишу фінальні розділи передплати. Як тільки завершу її, прискоримось тут.

avatar
Marina Marina
02.06.2026, 12:51:09

Ви чудово пишете! З нетерпінням чекаю продовження!

avatar
Marina Marina
02.06.2026, 11:34:36

Бодаються, як барани на містку)) за бажану жінку, але дехто вже має перевагу і вчасно її посилив

avatar
Marina Marina
02.06.2026, 11:22:34

Нічого собі шороху навели в жандармерії) і як добре, що там затрималися, сподіваюся, з її супроводжуючими друзями все гаразд

avatar
Валерий Цуман
31.05.2026, 20:38:09

Мені сподобалось. Читається легко.

avatar
Юлія Василькова
31.05.2026, 20:36:24

Дякую цікаво

Дякую

avatar
Тетяна Худя
29.05.2026, 02:28:09

Дякую! Дуже гарна книга.

avatar
Di
28.05.2026, 17:59:02

Божечкі, як приємно порадували продовженням ❤️
Дякую ☺️
З нетерпінням чекатиму, що там далі. Стільки ще всього цікавого, прям відчуваю це

avatar
Светлана
28.05.2026, 15:27:42

Добре, що Таллі погодилась на пропозицію Сінна, їй треба відпочити... А Беккі дійсно підозріло вчасно з'явилась біля брата, а потім Рік став віддаляться... Щось тут не так... Дякую!

avatar
Олена Гушпит
27.05.2026, 09:12:56

Непроста розмова,але Морт правий - вони бойовики..!!! І все їх життя,та й служба,це постійний ризик..!!! Тож… не ображай їх..!!!..
А про ту змію дуууже цікаво..!!! Навіть Шай зло реагує на імʼя..!!!…
Ой,яка ж вона мила..!!! А яка гарненька..!!! Недарма Гедрок з Бруном в стійці..!!!
І так..!!!Аеталь потрібно відпочити ..!!! І де ж найспокійніше відпочиватиметься..?!? Звичайно,що у Сінна під боком..!!! Тож…
Дякую,дорога,за проду!!! ❤️❤️❤️❤️❤️

avatar
Іра Антоненко
26.05.2026, 22:14:49

Як добре, що вона довірилась, це піде їм на користь.

avatar
Nata Bond
26.05.2026, 21:12:44

Скільки інтриг і небезпек для юної королеви((.

avatar
Светлана
26.05.2026, 12:38:57

Дякую! Сінн все робить для захисту Аеталь, а Сандер намагається перетягти увагу на себе. І поки королева не зробить вибір брати будуть суперничати... Добре, що з Сандером вона дуже обережна, не довіряє... Дякую!

avatar
Vira
26.05.2026, 12:35:03

Хто ж істинна і Сандера??... Він ж мусив її бачити. Чи він дійсно думає, що це Аеталь?

avatar
Олена Гушпит
26.05.2026, 11:24:45

Як цікаво..!!! Яка історія..!!! Цікаво,які подробиці є в документах..?!?..
А вибір…!!! Схоже,що вона вже зробила,тільки ще не визнала..!!!…
Дякую,дорога,за проду!!! ❤️❤️❤️❤️❤️

avatar
Марина Глушко
26.05.2026, 05:56:49

о, як цікаво

avatar
Ірина Койдан
23.05.2026, 16:01:59

Цікава книжка.Легко читається. Шкода що у авторки натхнення до цієї книжки закінчил
ось. Сподіваюсь все ж історія буде закінчена. Та інша книга , яка оновлюється регулярно також цікава

Показати 2 відповіді
Di
26.05.2026, 01:47:20

Ольга Островська, Думаю, що книга, як і вся серія має бути з платному доступі. Дуже якісно та цікаво ви пишете
Дуже вдячна за продовження. Зазвичай, не починаю читати незавершені історії, бо читаю багато і можуть плутатись книги і герої і події. Але тут, все чітко памʼятаю. Захоплююсь королевою, тішусь нашим безпечником
Дуууже чекаю на продовження.

З радістю придбаю підписку на книгу ❤️

avatar
Vira
25.05.2026, 21:53:14

Ой, як я чекала продовження цієї книжки!!! Біжу читати!

avatar
Олена Гушпит
25.05.2026, 14:52:01

Ох матінко..!!! Як шкода..!!! Йой,як шкода Дуана..!!! Так підступно..!!! І що то за лялька була у нього в руці..?!? Сінн з Сандером щось знають…?!?…
І яку цікаву інформацію їй повідав Сандер..!!! …
Дякую за проду,дорога!!! ❤️❤️❤️❤️❤️

avatar
Светлана
25.05.2026, 13:15:10

Як же шкода, що Дуан загинув... Сподіваюсь, що не даремно, що знайдена лялька приведе до замовників... Дякую !

avatar
Іра Антоненко
25.05.2026, 12:24:24

Мурахи по шкірі. Нестерпно шкода Дуана, сподівалась до останнього що він виживе(((

Дуже чекаємо на продовження. Дякую Вам за вашу творчість.

avatar
Марина Базиль
21.05.2026, 09:45:19

Дуже-дуже чекаємо продовження...

avatar
Світлана Гуцул
21.05.2026, 06:57:50

10 днів без оновлення насторожує...
Надіюсь, в автора все гаразд і це тимчасова пауза.Дуже хочеться продовження.

avatar
Lesya Smyrnova
20.05.2026, 18:29:53

Кожного разу, коли автор перестає оновлювати книгу, у мене лише одна думка: «Боже, головне, щоб усі були живі та здорові».

avatar
Таля
19.05.2026, 11:08:01

Дуже цікаво. Але так хочеться оновлення щодня...

avatar
Ирина
17.05.2026, 07:24:56

все цікавіше і цікавіше.Натхнення автору.

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше