77 037
“Володарка Аєталь”
Анотація до книги "Володарка Еббона"
Вона не обирала власну долю. Але саме їй судилося стати Володаркою Еббона. Вона не вірить, що королеви бувають щасливими й коханими, проте її руки домагаються двоє чоловіків, готових довести протилежне. От тільки Аєталь не може до кінця довіряти ані тому, хто пропонує їй роль своєї дружини та імператриці, ані тому, з ким пліч-о-пліч доводиться розслідувати змову, знову мимоволі довіряючи йому безпеку − власну та своєї країни.
Тепер перед Таллі постають нові виклики та запитання. Хто перетворює людей на маріонеток? Де бере витоки змова проти неї, істинної королеви? І... як бути з колишнім наставником? Адже він досі вважає її своєю.
Тепер перед Таллі постають нові виклики та запитання. Хто перетворює людей на маріонеток? Де бере витоки змова проти неї, істинної королеви? І... як бути з колишнім наставником? Адже він досі вважає її своєю.
сильна героїнявладний геройпротистояння характерів
Зміст книги: 21 глава
Останнє оновлення: сьогодні
206 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиСкільки всього: сили, ворогів, нестримності і азарту. Клас
Ого! Перше перетворення і ще й в бою! Та й артефакт зарядити - на це пішло багато сили королеви. Але Аєталь впорається.
Він сильний стратег та досвідчений воїн..!!! Помітив пастку,але все прорахував,аби витягнути замовника..!!!.. Хто ж..?!? Хто так вперто прагне її смерті..?!?..
Ох ти ж..!!! Перший оберт..!?!?!… Хто ж вона…?!?!?…
Дякую за проду,дорога!!! ❤️❤️❤️❤️❤️
Дуже цікаво які будуть наслідки. Щиро дякую за нову главу.
Овва!!! Аж "мурахи" по шкірі! Потужно!
Оооо, як цікаво, ворогом явно такого не очікували, для них це буде шоком. В мене розриває від цікавості: хто ж цей "білий монстр", який саме звір?
З нетерпінням чекаю продовження, щоб дізнатись відповідь.
Натхнення.
Тайра судячи з усього ))
Така магічна битва розгорнулась, що Аєталь віднайшла свою другу сутність і стався перший оборот... Нарешті вони борються з ворогами відкрито, хоч готувався підступ... Нарешті зірвано маски... Дякую! Чекаю продовження
Дякую за проду❤️❤️❤️
Які пристрасті вирують... аж мороз по шкірі.
Ну нічого собі, оце розворот подій.
Дякую. Щось моторошно стає.
Ого, ого о це так справила закрутились... О це то буде глобальна чистка! Дякую!
Може Рік під ментальним впливом?
Втекли..!?!?!… І цим підтвердили свою причетність..!!! Ще й знищили агентів..!!! Невже і брата встигли вплутати в цей бруд..?!? Скільки запитань..!!!..
Ого..!!! Що відбувається..?!? Що за дивна гроза..?!?!?…
Дякую,дорога,за проду!!! ❤️❤️❤️❤️❤️
Таллі зрозуміла,яким коротким може бути життя,тому і… вирішила дати шанс..!!! Собі… Йому…!!! І спробувати те,що життя пропонує просто зараз..!!! З ким же ще,як не з ним..?!? І це було так палко,пристрасно…!!! Так… правильно..!!! Але тепер дороги назад немає..!!! Сінн вже не відпустить…!!!…
Дякую за проду,дорога!!! ❤️❤️❤️❤️❤️ Просто ВАУ!!! ❤️❤️❤️❤️❤️
Дякую:)
ой як класно... дякую дякую дякую....
Як солодко! Тішить що вона потягнулася до Сінна))) дякую за довгоочікуване продовження!
овва! палке оновлення! щиро дякую
Дуже дякую. Чудова прода)
Яке солодке продовження! Навіть не знаходжу слів щоб описати свій екстаз.
То коли вже оновлення?
Коли буде продовження, дуже хотілося б почитати
дуже цікавий сюжет. але поки не бачу нових глав. продовження книги буде?
А продовження коли? Цікаво все ж таки
Валентина Раєнок, Я сьогодні-завтра пишу фінальні розділи передплати. Як тільки завершу її, прискоримось тут.
Ви чудово пишете! З нетерпінням чекаю продовження!
Бодаються, як барани на містку)) за бажану жінку, але дехто вже має перевагу і вчасно її посилив
Нічого собі шороху навели в жандармерії) і як добре, що там затрималися, сподіваюся, з її супроводжуючими друзями все гаразд
Мені сподобалось. Читається легко.
Дякую цікаво
Дякую
Дякую! Дуже гарна книга.
Божечкі, як приємно порадували продовженням ❤️
Дякую ☺️
З нетерпінням чекатиму, що там далі. Стільки ще всього цікавого, прям відчуваю це
Добре, що Таллі погодилась на пропозицію Сінна, їй треба відпочити... А Беккі дійсно підозріло вчасно з'явилась біля брата, а потім Рік став віддаляться... Щось тут не так... Дякую!
Непроста розмова,але Морт правий - вони бойовики..!!! І все їх життя,та й служба,це постійний ризик..!!! Тож… не ображай їх..!!!..
А про ту змію дуууже цікаво..!!! Навіть Шай зло реагує на імʼя..!!!…
Ой,яка ж вона мила..!!! А яка гарненька..!!! Недарма Гедрок з Бруном в стійці..!!!
І так..!!!Аеталь потрібно відпочити ..!!! І де ж найспокійніше відпочиватиметься..?!? Звичайно,що у Сінна під боком..!!! Тож…
Дякую,дорога,за проду!!! ❤️❤️❤️❤️❤️
Як добре, що вона довірилась, це піде їм на користь.
Скільки інтриг і небезпек для юної королеви((.
Дякую! Сінн все робить для захисту Аеталь, а Сандер намагається перетягти увагу на себе. І поки королева не зробить вибір брати будуть суперничати... Добре, що з Сандером вона дуже обережна, не довіряє... Дякую!
Хто ж істинна і Сандера??... Він ж мусив її бачити. Чи він дійсно думає, що це Аеталь?
Як цікаво..!!! Яка історія..!!! Цікаво,які подробиці є в документах..?!?..
А вибір…!!! Схоже,що вона вже зробила,тільки ще не визнала..!!!…
Дякую,дорога,за проду!!! ❤️❤️❤️❤️❤️
о, як цікаво
Цікава книжка.Легко читається. Шкода що у авторки натхнення до цієї книжки закінчил
ось. Сподіваюсь все ж історія буде закінчена. Та інша книга , яка оновлюється регулярно також цікава
Ольга Островська, Думаю, що книга, як і вся серія має бути з платному доступі. Дуже якісно та цікаво ви пишете
Дуже вдячна за продовження. Зазвичай, не починаю читати незавершені історії, бо читаю багато і можуть плутатись книги і герої і події. Але тут, все чітко памʼятаю. Захоплююсь королевою, тішусь нашим безпечником
Дуууже чекаю на продовження.
З радістю придбаю підписку на книгу ❤️
Ой, як я чекала продовження цієї книжки!!! Біжу читати!
Ох матінко..!!! Як шкода..!!! Йой,як шкода Дуана..!!! Так підступно..!!! І що то за лялька була у нього в руці..?!? Сінн з Сандером щось знають…?!?…
І яку цікаву інформацію їй повідав Сандер..!!! …
Дякую за проду,дорога!!! ❤️❤️❤️❤️❤️
Як же шкода, що Дуан загинув... Сподіваюсь, що не даремно, що знайдена лялька приведе до замовників... Дякую !
Мурахи по шкірі. Нестерпно шкода Дуана, сподівалась до останнього що він виживе(((
Дуже чекаємо на продовження. Дякую Вам за вашу творчість.
Дуже-дуже чекаємо продовження...
10 днів без оновлення насторожує...
Надіюсь, в автора все гаразд і це тимчасова пауза.Дуже хочеться продовження.
Кожного разу, коли автор перестає оновлювати книгу, у мене лише одна думка: «Боже, головне, щоб усі були живі та здорові».
Дуже цікаво. Але так хочеться оновлення щодня...
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати