136 899
“Володарка Аєталь”
Анотація до книги "Повернення спадкоємиці"
Ще вчора Аєталь була вигнанкою, а сьогодні покликана своїм батьком Володарем земель Еббон до столиці, щоб прийняти спадок покійної матері, підкорити стародавній родовий артефакт і запобігти війні. Бажаючи завоювати, якщо не любов, то хоча б визнання батька, дівчина багато на що ладна. Навіть стати студенткою випускного курсу факультету бойової магії в Академії Магічного мистецтва.
От тільки Аєталь не очікувала, що вже з першої зустрічі зненавидить свого куратора і наставника, в'їдливого, деспотичного магістра Сінна. Не знала вона й того, скільки інтриг та таємниць спливе з її появою у столиці та Академії. Але відступати не можна, тож усі потрібні уроки принцеса засвоїть. Особливо той, що від ненависті до любові й назад відстань дуже коротка.
Перша частина дилогії.
От тільки Аєталь не очікувала, що вже з першої зустрічі зненавидить свого куратора і наставника, в'їдливого, деспотичного магістра Сінна. Не знала вона й того, скільки інтриг та таємниць спливе з її появою у столиці та Академії. Але відступати не можна, тож усі потрібні уроки принцеса засвоїть. Особливо той, що від ненависті до любові й назад відстань дуже коротка.
Перша частина дилогії.
магічна академіясильна героїнявід ненависті до кохання
Зміст книги: 31 глава
327 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЦікаво буде дізнатися, до чого призведе її згода прийняти Сінна міантором. Я так зрозуміла , що це більш глибокий зв'язок між наставником та учнем... Цікаво, чому Сінн прийняв таке рішення, всупереч своїм принципам... Дякую! Чекаю продовження
Дуже цікаво, як будуть розвиватися стосунки між Аєталь та наставником)
Дякую❤️
Хоч Аєтель і ненавидить Сінна, готова його вбити, але її притягує. Та й погодилася щоб він став її міантором. Ще й допоміг пройти ритуал. Дуже сильний маг.
Маги підтримують принцесу. Хто ж захоче їхати з радником та секретарем в кареті, краще з воїнами.
Маленька дівчинка, яка тільки втратила свою маму отримує ще один удар , батько , уваги і схвалення якого прагне відправляє її з палацу , вона стає небажаною дитиною , бо у нього є спадкоємець - син . Хворе его чоловіка який був за владною і сильною жінкою і судячи з усього не дуже радів цьому факту . Та дівчинка потрапила в атмосферу любові, поваги, взаєморозуміння . Мудрі і люблячі дядечко з тіткою дали їй усе , з надлишком , в палаці від деспота батька Таллі не отримала б і дещиці з тих знань і вмінь що отримала в опікунів . Прибули гінці щоб забрати доньку в палац. Готуйся " таточко" тебе очікує сюрприз.
Дуже цікава та захоплива історія!!!
Таллі стала вигнанкою у власному королівстві, небажаним дитям для
власного батька, Короля... Завдяки люблячим дядечку та тітоньки, Аєталь навчилася володіти своєю магією,
отримала необхідні знання як справжня
Володарка Еббони...
Однак, час ішов та ситуація кардинально
змінилася, батечко згадав за своє дитя, ні не з любові до неї, а для того, щоб вона виконала свої обов'язки перед
королівством, одягла родовий артефакт та
захистила землі від ворогів... Пригоди,
навчання, підступи ворогів та небезпека ...усе ще попереду ♥️
Це ж як треба не любити власну дитину, щоб зруйнувати її концентрацію? Дякую і чекаю на продовження
дякую!
Вона змогла..!?!… Той нестерпний… її наставник(!!!)… допоміг,підтримав ,зміцнив…!!!… Проте все потім..!!! Зараз їй потрібно відпочити та прийти до тями..!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Дякую!
Неочікуванно і дуже потужно! З них вийде гарний тандем. Дякую! Дуже цікаво!
Це ж наскільки треба бажати провалу для Аєталь, щоб прийти в саму останню мить перед ритуалом, щоб вибити її з колії. Невже король заради якихось незрозумілих принципів бажає отримати слабкого спадкоємця?
Натхнення
Дякую за нову історію. Таке відчуття, що король не її справжній батько, тому так її не любить. А її батько хтось з перевертнів, тому типу і пророцтво, що віддасть королівство цим перевтоми, але скоріше об'єднає, можливо як істина правителька, а перевертні хочуть не напасти а повернути своє. Але в цій теорії не сходиться те, чому її перевертень за скільки років не проявився.
Схоже на те))))
цікаво! дякую
Супер.
Дякую!
Цікаві наставники плануються у Аєталь.
З нетерпінням чекаю подальшого розвитку подій.
Дякую! Дуже цікаво!
Зараз все виглядає так наче батько дійсно хоче її смерті , що б син став єдино можливим варіантом і обладунки його визнали .
Дякую!
Не все так гладко в королівстві Еббон, і таємниць насправді дуже багато. І батько Таллі мене ой як не подобається! А його намагання щоб принцеса з дороги, без відпочинку та підготовки приміряла обладунки Володарів Еббона? Тільки слушне запитання мага його зупинило. А й справді, зараді чого цей поспіх? Тож, для мене від дуже підозрілий!
Вітаю з новинкою!!! Натхнення і успіхів книзі!!! Аєталь заховали далеко від палацу на все дитинство, а тепер через 15 років вона знадобилася, і тепер принцеса. Може її батько заховав спеціально від палацових інтриг, щоб виховати достойною і доброю дівчиною? Чекаю продовження історії з нетерпінням. Дякую.
Вітаю з новою історією, Аєталь була вигнанка, а теперь принцеса, як цікаво. Успіхів в скорійшому наптсанні автору.
Щирі вітання з новинкою! Легкого пера вашому Музу та багато читачів! Творчого натхнення! Але це ,на жаль не мій жанр. В соцмережах поділюся новинкою!
Щиро вітаю з захоплюючою новинкою! Почала читати, дуже подобається. Як і всі ваші книги.
Довгих п'ятнадцять років для
принцеси пройшли як один день.Опікуни зуміли виховати дуже
гідну і справедливу людину. А от повернення додому, вороже ставлення
- напружує. Чи зможе Аєталь прийняти спадок покійної матері? Звичайно , що так. Але чому король так хотів це провести зразу? Думав, що може і не вийде в неї. Без підготовки.
Дякую за проду і чекаю на продовження! З нетерпінням?
Бажаю Вам творчого натхнення і багато вдячних читачів!
а мені от чомусь прийшла думка, шо тато знав, що вона обрана і просто сховав її подалі від всього палацового бруду. і родичі неспроста ним були вибрані такі, які б її добре виховали. і зараз не показує свої почуття вінценосний татко також не просто так.
ну або я наївна і хочу вірити, що в людях є щось хороше ;)
Таня Сторожук, От ,щось і мені так здається! Повністю з вами згідна!
Щось батько не дуже радий поверненню доньки, нелегко прийдеться Аєталь в рідному домі. Сподіваюсь, що хоча б брат буде більш прихильніший
Який крутий поворот...
Тепер дівчина треба,як повітря... А раніше була покинута і забута....Але чи це справді так ? Чи за цим велика таємниця і чіткий розрахунок? Як би там не було та наша дівчинка має сталевий стержень ) І покаже хто є хто) Неймовірно цікаво. Дякую
От і маєш, була не потрібна віддав, і думаю не через то що дуже схожа на маму. Ні , але коли приперло, і є небезпека то'' мусиш повернутись ''.Пощастило що опікуни дуже добрі і хороший, прийняли і полюбили як рідну. Дякую книга дуже цікава.
вітаю з новинкою дуже класне фентезі натхнення
Вітаю з новинкою! О, таких рідних мати то краще їх взагалі поменше бачити. Тітка з дядьком більше люблятьть ніж рідний батько. Як прийшла небезпека так і згадав, що у нього донька є.
З нетерпінням чекаю на продовження
Вітаю з новинкою ❤️.
Інтриги, захоплення сюжетом книги з перших сторінок..... дякую
Дуже інтригуючий початок, цікаво, це з якоїсь серіїї, чи окрема книга?
"Весело" дівчинці: татусь "люблячий", незрозумілий і дуже сильний майбутній наставник, невідомість у стосунках з братом, і вишенькою - народна ненависть. Ким тільки так вигодувана?
Ох і сил, і терпіння їй знадобиться незміряно.
Натхнення.
Аєталь, яку виховує дядько з тіткою , хоч і не знає ні в чому відмови і купається в любові рідних для неї людей , все ж десь дуже глибоко в душі сумує за домом, батьком і братом і трішки ображена рішенням батька відправити її геть з палацу після загибелі матері. Дівчині не зрозуміле це рішення і так хочеться щоб тато перепросив, обійняв і сказав що дуже сумував . Та коли за принцесою все ж прибувають , виявляється що родова магія не прийняла її брата і тільки необхідність в захисті кордонів від перевертнів змусила горе батька згадати про доньку . Ну а поки принцеса готується відправитись в академію, навчатися і очікує на зустріч з братом ,то ж чи не розчаруєтеся Аєталь ще й у браті , адже пройшло багато років і коли сестра з ним прощалася він був ще зовсім дитиною .
Ммм-дааааа..!!! Яке… кгм… «приємне» повернення..!!! Який.. «теплий» прийом..!!! Які «чудові» прояви батьківської «любові»..!!! Але вона міцна дівчинка..!!! І має сильний стрижень..!!!.. Так просто не здасться..!!!…
Дякую за проду,дорога !!! ❤️❤️❤️
Дуже цікаво! Дякую!
Вітаю з новинкою! Натхнення та успіху книзі Така цікава, захоплююча історія! В захваті від прочитаного. Таллі прибула до столиці за наказом батька, якій колись від неї відмовився та відправив в далеку провінцію. А тепер вона стала потрібна як живий щит, як захист від перевертнів. Що народ підбурюють проти принцеси ми побачили... Цікаво яка зустріч очікує її у палаці. Чекаю продовження.
Дуже крутий початок, вже заінтригувало. Неможливо відірватися)
Дякую за вашу працю і бажаю натхнення та всіляких гараздів!
Вітаю з новинкою!
Мої щирі вітання з новинкою!
Успіхів книзі ❤️❤️❤️
Таллі пережила "вигнання" батька, навчилась з цим жити, але тепер є в ній потреба, тому що на дівчину покладена важлива місія.
Інтриги та пригоди чекають на Аєталь) А ще...мабуть, і кохання!)
Дуже дякую за крутий початок ❤️❤️❤️
Героїня безстрашна,сильна,красива принцеса,яка не потрібна була батькові,Аєталь змирилась з цим ,навчилась жити,але тут знову все міняється, її думки не питають,а ставлять перед фактом... і знову випробовування, дякую)) чекаю на продовження...
Вітаю з новинкою!!! Успіхів книзі та високих рейтингів!!!
Небажана дочка короля, яка була заслана
подалі від очей батька наразі потрібна, однак не як дитя, а як річ яка повинна віддати борг своїєму королівству, народу,
батькові... бо обладунки Володаря Еббона брату не підкорилися... Цікаво. Дякую!!!
Аєталь в минулому батькові була не потрібна, а тепер вона має вирішити долю земель Еббон. Та дівчина хоче визнання батька, і тому ладна зробити все, аби він був задоволений. Багато випробувань чекає на неї)
Маленьку дівчинку Аеталь ,після смерті матері,батько відсилає з королівства визначивши меншого сина наступником..
Але тепер йому потрібна допомога , сильна,навчена і вміюча принцеса в ролі захисниці його трону.
Чи треба це Талі..
Її ніхто не питає..
Вона мусить залишити місце де її всі люблять..І їхати туди де ненавидять..
Дуже цікавий початок..
Вітаю з новинкою.
Дякую ♥️♥️♥️
Цікава та захоплююча історія, яку хочеться читати далі. Чекаю продовження !
Дійсно, який вибір. Але образливо, що віддали і забули, а коли брат не зміг зробити те, що очікували, згадали про старшу дитину.
Принцеса не очікувала, що коли повернеться додому, народ так непривітно її зустріне!! Але ж хіба винна, що спадок їй залишили, так безтурботно жила б у свого дядька!!
Король зрікся доньки, але вона виявилась йому потрібною. Дядечко гарно її виховував, навчав, та сильна магиня потребує сильних наставників з Академії!!
Вітаю з новинкою!
Цікавий захплюючий початок)) Так у Аєталь вибір без вибору, як то кажуть. І вона змушена їхати до батька в палац. Побачимо, що їй там приготувпли...
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати