Втеча. Вагітна від охоронця
24 300
Букнет Детектив/Трилер Бойовик Втеча. Вагітна від охоронця

Втеча. Вагітна від охоронця

Бойовик

Ванда Трезор

Ванда Трезор · автор

Фрагмент · 76 стор.
142
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 137
Анотація до книги "Втеча. Вагітна від охоронця"
Вона вагітна від охоронця, якого переплутала зі своїм нареченим. Чи не переплутала? Аліса була впевнена, що цю ніч вона провела зі своїм шефом, у якого закохана, але під маскою ховався зовсім інший чоловік. Влад — колишній легіонер, якому потрібні були гроші, і він найнявся виконати делікатне доручення. А отже, всі отримали те, що хотіли: мільйонер — спадкоємця, Аліса — коханого, вагітність і багатого нареченого, Влад — такі потрібні йому гроші... Але кохання, як завжди, втручається несподівано і зводить усі плани нанівець. Чи ж зможуть закохані вижити під прицілом, коли проти них влада, гроші й ненависть зрадженого мультимільйонера?

справжнє коханнявагітна героїняпригоди і виживання

Зміст книги: 34 глави
Останнє оновлення: 16 трав.
Розділ 1
15 Груд
Розділ 2
16 Груд
Розділ 3
17 Груд
Розділ 4
18 Груд
Розділ 5
19 Груд
Розділ 6
20 Груд
Розділ 7
21 Груд
Розділ 8
22 Груд
Розділ 9
23 Груд
Розділ 10
24 Груд
Розділ 11
25 Груд
Розділ 12
26 Груд
Розділ 13
27 Груд
Розділ 14
28 Груд
Розділ 15
29 Груд
Розділ 16
01 Січ.
Розділ 17
02 Січ.
Розділ 18
03 Січ.
Розділ 19
04 Січ.
Розділ 20
05 Січ.
Розділ 21
06 Січ.
Розділ 22
07 Січ.
Розділ 23
08 Січ.
Розділ 24
09 Січ.
Розділ 25
10 Січ.
Розділ 26
11 Січ.
Розділ 27
12 Січ.
Розділ 28
13 Січ.
Розділ 29
14 Січ.
Розділ 30
15 Січ.
Розділ 31
31 Січ.
Розділ 32
01 Лют.
Розділ 33
02 Лют.
Розділ 34
16 трав.

137 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Закріплений коментар від автора
avatar
Тіна Никитенко
30.05.2026, 23:48:45

яка чудова та нетипова історія. Не про мільярдерів і бідних дівчат, а про щирі почуття, довіру, витримку, стійкість та мужність. Дуже тепле та щемливе завершення.
Дякую Вам! Ви справжня чарівниця.

Ванда Трезор
31.05.2026, 23:57:27

Тіна Никитенко, Щиро вам дякую за підтримку ❤️❤️❤️

avatar
Наталія Діжурко
30.05.2026, 22:45:24

Як же хочеться, щоб всі в світі зрозуміли, що гроші і влада не можуть замінити справжню любов, віру і надію!
Дякую за дуууже цікаву і емоційну історію! Дочитала на одному подиху.
Аліса і Влад змогли подолати всі перешкоди на шляху до свого щастя. Вони заслужили на свій особистий Рай. ❤️❤️❤️

Ванда Трезор
31.05.2026, 23:57:16

Наталія Діжурко, Дуже дякую за підтримку і коментарі ❤️

цікава і напружена історія, але з гарним кінцем. дякую!

Ванда Трезор
31.05.2026, 23:57:03

Христина Погранична, Щиро дякую ❤️

дуже цікава історія, дякую.

Ванда Трезор
30.05.2026, 09:22:57

Магдалина Сверида, Щиро вам дякую за підтримку ❤️

avatar
Lyudmyla Kovdrysh
29.05.2026, 20:26:33

Щиро дякую за таку цікаву та неймовірну історію! Влад та Аліса виборолили своє щастя!

Ванда Трезор
30.05.2026, 09:22:48

Lyudmyla Kovdrysh, Щиро вам дякую за підтримку і коментарі, Людмило! ❤️❤️❤️

avatar
Lyudmyla Kovdrysh
29.05.2026, 20:20:51

Хух нарешті зловили того щура! Тепер ще їм пережити кошмар з відновлення своїх документів та доброго імені.
Щиро дякую!

Ванда Трезор
30.05.2026, 09:22:29

Lyudmyla Kovdrysh, Дякую за підтримку ❤️

avatar
Lyudmyla Kovdrysh
29.05.2026, 20:15:06

Нарешті й Данилу гроші не допомогли!
Щиро дякую!

Ванда Трезор
30.05.2026, 09:22:21

Lyudmyla Kovdrysh, Це точно))

avatar
Lyudmyla Kovdrysh
29.05.2026, 20:14:00

Як добре, що врятували їх!
Щиро дякую!

Ванда Трезор
30.05.2026, 09:22:15

Lyudmyla Kovdrysh, Дякую ❤️❤️❤️

avatar
Тетяна
29.05.2026, 17:34:21

Дякую за чудову книгу) такий екстрим, стільки випробувань, але нарешті перемога і щастя бути поруч) дуже сподобалось)

Ванда Трезор
30.05.2026, 09:22:09

Тетяна, Щиро вам дякую за підтримку ❤️

avatar
Олена Гушпит
29.05.2026, 16:51:22

Аааааа..!!! Клас-клас-клааааас..!!!.. Як співав ВасяКлаб :
Я нікому і ніколи не віддам рідного дому..!!!
Знає неня Чорна гора,гей-гей-гей!!!
Дякую,дорога,за таку чудову,цікавенну,захоплюючу пригоду!!! ❤️❤️❤️❤️❤️

Ванда Трезор
30.05.2026, 09:21:58

Олена Гушпит, Щиро дякую за підтримку і коментарі ❤️❤️❤️

avatar
Олена Гушпит
29.05.2026, 16:48:35

Оооо,як файно..!!! Добре,що попри завірюху,люди побачили біду..!!!
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️

Ванда Трезор
30.05.2026, 09:21:39

Олена Гушпит, Дякую за підтримку ❤️

avatar
Lyudmyla Kovdrysh
29.05.2026, 05:50:56

От чогось так й думала, що вогонь використають! Хтось все таки помітив?
Щиро дякую!

Ванда Трезор
29.05.2026, 12:18:59

Lyudmyla Kovdrysh, Дякую за підтримку ❤️

avatar
Олена Гушпит
28.05.2026, 16:02:31

Знайшли..!!! От блін..!!!.. Як же їм врятуватися..?!?…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️

Ванда Трезор
29.05.2026, 12:18:49

Олена Гушпит, Завтра буде далі)))

avatar
Тіна Никитенко
28.05.2026, 11:57:51

Я не уявляю, як вони мають врятуватися…(((

Ванда Трезор
29.05.2026, 12:18:33

Тіна Никитенко, Ну, побачимо завтра)))

avatar
Lyudmyla Kovdrysh
28.05.2026, 06:17:23

Все таки знайшли їх! Тепер справді боротьба на виживання!
Щиро дякую!

Ванда Трезор
29.05.2026, 12:18:20

Lyudmyla Kovdrysh, Це точно. Буде важко.

avatar
Lyudmyla Kovdrysh
27.05.2026, 06:39:17

Влад добре знає методи Корса! Що ж їх чекає?
Щиро дякую!

Ванда Трезор
29.05.2026, 12:18:11

Lyudmyla Kovdrysh, Багато чого чекає. Дякую ❤️

avatar
Тіна Никитенко
27.05.2026, 00:37:00

О, боже ! Ну й продовження

Ванда Трезор
29.05.2026, 12:17:58

Тіна Никитенко, Так, трохи загострилася ситуація

avatar
Тіна Никитенко
26.05.2026, 15:58:50

Хороша задумка. Але так вони відкриють новий образ дівчини …(((

Ванда Трезор
26.05.2026, 21:09:32

Тіна Никитенко, Ну, їм вже нічого втрачати

avatar
Олена Гушпит
26.05.2026, 07:56:14

От блін..!!! Викрутився..!!! Лайно всюди випливе..!!!…
Що ж… Ще один відчайдушний крок..!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️

Ванда Трезор
26.05.2026, 21:09:20

Олена Гушпит, Так. Побачимо, що воно буде

avatar
Lyudmyla Kovdrysh
26.05.2026, 07:30:43

Гроші вирішують все! То чи допоможе стрім?
Щиро дякую!

Ванда Трезор
26.05.2026, 21:09:03

Lyudmyla Kovdrysh, Отож. Побачимо

avatar
Тіна Никитенко
25.05.2026, 22:55:31

Данило, щоб його галушкою вдавило. Тільки почала читати, а він вже дратує. Прикривається, щоб з дитиною було все добре. Щоб Алісу ніхто не нервував. А закрити її і відрізати від світу - це не стрес ?

Ванда Трезор
25.05.2026, 23:28:25

Тіна Никитенко, Ну, він звик вважати, що він все знає краще))

avatar
Lyudmyla Kovdrysh
25.05.2026, 13:42:41

Що ж принесе новий день?
Щиро дякую!

Ванда Трезор
25.05.2026, 23:27:50

Lyudmyla Kovdrysh, Дякую. Побачимо))

дуже цікава історія, дякую.

Ванда Трезор
25.05.2026, 23:27:38

Магдалина Сверида, Щиро вам дякую за підтримку ❤️

avatar
Олена Гушпит
25.05.2026, 10:07:11

Йой,вдалося..!!! Мені аж самій пальці звело від хвилювання..!!!…
Але як їм тепер пережити ту пожежу,яку розпалили..?!?…
Дякую за проду,дорога!!! ❤️❤️❤️

Ванда Трезор
25.05.2026, 11:15:21

Олена Гушпит, Ох, буде видно далі. Буде важко.
Дякую за підтримку і коментарі ❤️

avatar
Lyudmyla Kovdrysh
24.05.2026, 11:20:05

Пароль добув, тепер що б заряду вистачило й встиг доїхати до дому, коли почнеться все.
Щиро дякую!

Ванда Трезор
25.05.2026, 11:14:52

Lyudmyla Kovdrysh, Так. Треба повертатися додому. Дякую за підтримку і коментарі ❤️

avatar
Олена Гушпит
23.05.2026, 12:57:05

От халепа..!!! Та що ж це за смуга така невдачі..!!! Як отримати той пароль..?!?…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️

Ванда Трезор
25.05.2026, 11:14:32

Олена Гушпит, Дякую за підтримку ❤️

avatar
Lyudmyla Kovdrysh
23.05.2026, 06:23:20

Де ж в таку завірюху знайти wi-fi ще й без пароля?
Щиро дякую!

Ванда Трезор
25.05.2026, 11:14:25

Lyudmyla Kovdrysh, Так, буде важко

avatar
Олена Гушпит
22.05.2026, 12:49:32

Що ж… Данило не залишив їм вибору..!!! Дуже брудно зіграв..!!! Тож тепер.. нехай не ображається..!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️

Ванда Трезор
22.05.2026, 22:50:21

Олена Гушпит, Дякую за підтримку ❤️

avatar
Lyudmyla Kovdrysh
22.05.2026, 10:11:17

От Данило й підступнтй щур! Чи вдасться його трохи прикоцькати?
Щиро дякую!

Ванда Трезор
22.05.2026, 22:50:15

Lyudmyla Kovdrysh, Ох, все дуже складно!

avatar
Наталія Діжурко
21.05.2026, 22:49:38

В наш час не можна повністю ізолювати від навколишнього світу. Адже продукти і інформація потрібні. Надіюсь, що похід буде успішним.
Дякую за проду і чекаю на продовження! Рада, що історія продовжується!

Ванда Трезор
21.05.2026, 23:14:42

Наталія Діжурко, Це точно. Цивілізація скрізь. Дякую за підтримку ❤️

avatar
Lyudmyla Kovdrysh
21.05.2026, 06:12:14

Оце напруга! Чекання це найгірше!
Щиро дякую!

Ванда Трезор
21.05.2026, 23:14:20

Lyudmyla Kovdrysh, Щиро дякую ❤️

avatar
Lyudmyla Kovdrysh
20.05.2026, 06:20:51

В них є ця найщасливіша мить, бо що буде завтра ніхто не знає!
Щиро дякую!

Ванда Трезор
20.05.2026, 23:50:07

Lyudmyla Kovdrysh, Згодна. Завтра буде важко

avatar
Олена Гушпит
19.05.2026, 18:35:53

Ловити миті спокою… поки це можливо..!!!… Бо далі… хтозна як буде..!!! Далеко загадувати не можуть..!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️

Ванда Трезор
20.05.2026, 23:49:53

Олена Гушпит, Так, треба жити сьогоднішнім днем

avatar
Lyudmyla Kovdrysh
19.05.2026, 00:28:57

Чи є в них той місяць?
Щиро дякую!

Ванда Трезор
20.05.2026, 23:49:26

Lyudmyla Kovdrysh, Не знаю)) Побачимо))

Дуже цікава історія.

Ванда Трезор
20.05.2026, 23:49:14

Магдалина Сверида, Щиро вам дякую за підтримку ❤️

avatar
Lyudmyla Kovdrysh
18.05.2026, 00:27:36

Оце для Аліси й курси виживання!
Щиро дякую!

Ванда Трезор
20.05.2026, 23:49:04

Lyudmyla Kovdrysh, Це точно))

avatar
Олена Гушпит
17.05.2026, 17:28:59

Як класно,що ви вирішили дописати історію!!! ❤️❤️❤️
Дякую за проду,дорога!!! ❤️❤️❤️

Ванда Трезор
20.05.2026, 23:48:55

Олена Гушпит, Щиро дякую за підтримку ❤️

avatar
Lyudmyla Kovdrysh
17.05.2026, 00:25:17

Хух пртїхали до хатинки! Та чи не зможе їх розшукати Корс і тут?
Щиро дякую!

Ванда Трезор
20.05.2026, 23:48:41

Lyudmyla Kovdrysh, Не знаю. Далі побачимо))

avatar
Маша Юхимчук
16.05.2026, 22:50:23

хотілось би щоб дописали. бажаю успіхів. цеж ще не все?

Ванда Трезор
20.05.2026, 23:48:23

Маша Юхимчук, Ні. Ще цікавого багато попереду))

avatar
Tatyana Shevchenko
23.03.2026, 19:45:30

Так хочеться далі читати! Чекаю!

Ванда Трезор
20.05.2026, 23:48:06

Tatyana Shevchenko, Щиро дякую ❤️
Вже є продовження

avatar
Maria
17.03.2026, 18:58:13

Коли буде продовження

Ванда Трезор
20.05.2026, 23:47:46

Maria, Вже є

avatar
Наталія Діжурко
02.02.2026, 12:23:39

З проблемою Влад розібрався. Навики допомогли. Он звідки він має такі знання і досвід.
Що ж їх чекає?
Дякую за проду і чекаю на продовження!

Ванда Трезор
20.05.2026, 23:47:38

Наталія Діжурко, Щиро дякую за підтримку ❤️

avatar
Lyudmyla Kovdrysh
02.02.2026, 06:43:33

То Влад зумів зазистити своїх! Що ж чекає їх в Карпатах?
Щиро дякую!

Ванда Трезор
20.05.2026, 23:47:29

Lyudmyla Kovdrysh, Дякую

avatar
Наталія Діжурко
01.02.2026, 20:34:07

Ох! Добре, що не люди Данила! Але все рівно - проблема. Хоч Влад і може з ними справитися, але ж це приверне увагу до них. Що ж так не везе!
Дякую за проду і чекаю на продовження!

Ванда Трезор
20.05.2026, 23:18:08

Наталія Діжурко, Дякую

avatar
Олена Гушпит
01.02.2026, 13:43:08

О,маєш..!!! І тут пригоди їх знайшли..!!! Чого тих бугаїв сюди занесло..?!?…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️

Ванда Трезор
20.05.2026, 23:17:58

Олена Гушпит, Щиро дякую ❤️❤️❤️

avatar
Lyudmyla Kovdrysh
01.02.2026, 08:39:37

Це ще що за бугаї розваг захотіли? Що ж то їх так люблять пригоди,
Щиро дякую!

Ванда Трезор
20.05.2026, 23:17:50

Lyudmyla Kovdrysh, Дякую за підтримку

avatar
Олена Гушпит
31.01.2026, 18:33:07

Через ту пильну консьєржку змушені швидше поїхати..!!! В Криворівню..?!?…
Дякую за проду,дорога!!! ❤️❤️❤️

Ванда Трезор
20.05.2026, 23:17:43

Олена Гушпит, Щиро дякую ❤️

avatar
Наталія Діжурко
31.01.2026, 15:02:01

Що сусідка така пильна, то добре. Але не для наших героїв. Прийшлося раніше вирушати. Надіюсь, що зміна зовнішності їм допоможе. Дорога далека, постів багато.
Дякую за проду і чекаю на продовження!

Ванда Трезор
20.05.2026, 23:14:46

Наталія Діжурко, Щиро дякую за підтримку ❤️

avatar
Lyudmyla Kovdrysh
31.01.2026, 14:26:25

То вони зможуть виїхати, бо дорога далека та сповнена пригод та несподіванок!
Щиро дякую!

Ванда Трезор
20.05.2026, 23:14:37

Lyudmyla Kovdrysh, Дякую

avatar
Олена Гушпит
15.01.2026, 09:29:42

Їм обом потрібне взаємне… тепло..!!! Особливо зараз,але…!!! Чи дозволять собі..???…
От же ж…!!! Що станеться до вечора..?!?…
Дякую за проду,дорога!!! ❤️❤️❤️

Ванда Трезор
20.05.2026, 23:14:29

Олена Гушпит, Щиро дякую ❤️

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше