41 265
Анотація до книги "Іграшка тирана "
Я тікала від ворогів і попросила захисту в безжального мага. Мені потрібна безпека, йому — мій дар. Я мала стати його зброєю у війні, а він не збирався прив'язуватися до дівчини, яку вважав лише ресурсом, а кохання — слабкістю нікчемних людей. Та почуття не завжди питають дозволу.
***********
— Гаразд, — сказав він байдуже. — Я приймаю тебе, цілителько. Ти будеш жити й перебуватимеш під моїм захистом. Але за це ти даватимеш мені свій дар кожного разу, коли мені це буде потрібно. І кожного разу, коли я цього захочу.
Він простягнув руку, чекаючи, поки я поцілую її на знак вірності, — бліду, з довгими пальцями, на яких блищали чорні персні.
— Відтепер ти належиш мені.
***********
— Гаразд, — сказав він байдуже. — Я приймаю тебе, цілителько. Ти будеш жити й перебуватимеш під моїм захистом. Але за це ти даватимеш мені свій дар кожного разу, коли мені це буде потрібно. І кожного разу, коли я цього захочу.
Він простягнув руку, чекаючи, поки я поцілую її на знак вірності, — бліду, з довгими пальцями, на яких блищали чорні персні.
— Відтепер ти належиш мені.
протистояння характеріввладний небезпечний геройкохання наперекір світу
“Втеча від жорстокого принца приводить Естер у пастку ще небезпечнішого чоловіка. Темний маг не знає жалю, але саме вона змусить його відчути те, що він зневажає. Пристрасть і кохання, яке народжується всупереч усьому. ”
“Вона тікає від принца й віддає свою свободу в обмін на захист безжальному тирану, який зневажає кохання та вважає його слабкістю, але не помічає, як стає залежним від неї.”
Зміст книги: 26 глав
Останнє оновлення: сьогодні
244 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЛюбі читачі!❤️
Вітаю вас у моїй новій історії про небезпечні стосунки, де кожен крок може стати останнім, а почуття легко перетворюються на пастку.
✨Додавайте книгу в бібліотеку, щоб не загубити!
❗ ОНОВЛЕННЯ ЩОДНЯ!
Так, ох і повелитель, загадки відвідував складні, припустити, чому дівчина ховає очі на може. Ну хоч понервує трохи, ахахах. Хоча поки на нервах вони там обоє)
О май Ґад, щось дійсно, якийсь побічний ефект вплинув на Атанора, що він так накинувся на Естер. Чи то може якісь його потайні думки? Ну добре, що Естер змогла дати цьому раду. А от що робити з цим далі?
Це та вразлива внутрішня сутність Атанора, яку ніхто не бачить і яку він стовідсотково заховав за сімома замками, але це його справжні приховувані бажання і жага до Естер найсправжнісінька) Всьо, зривається наш маг, і це тільки початок, ой, Естер тепер буде згадувати цей пристрасний поцілунок! Дякую ❤️
Оце так побічні ефекти(゚ー゚*)
Але непогано)) Добре, що Атанор впорався із завданням, можливо, далі трохи легше буде. Але то не точно)
Що це було з Атанором? Чому не спрацювала магія з першого разу і не зцілила його повністю? Що це ним оволоділо? Він дійсно такий дикий, і не володіє собою, коли втрачає контроль. В ньому є якісь темні сили, про , які, можливо, він і сам ні сном, ні духом? Дякую за продовження
Анатор - просто топчик, таку загадку розгадав, але я не зрозуміла, чому Естер не змонла б його зцілити повністю? Чи то не зцілити, а воскресити і то не воно. Шось я заплуталася, а хтось задивлявся на губи Естер.
Оце Ви нас потримали в напрузі, хух, і це тільки перший раунд) Атанор - розумник, і щось же йокнуло в його серці при дотиках Естер, її турбота дорівнює його захисту, але і іскра летить між ними) Дякую ❤️
Фух! Я видихнула з полегшенням. В цей раз Магу і Цілителькі пощастило і вони змогли вибратися з цієї небезпечно смертельної пастки живими і навіть, майже непошкодженими. Не дарма Атанор взяв з собою Естер. Знадобилися її цілющі здібності. А саме головне, вони не тільки вибралися з пастки, а ще й отримали те, за чим прийшли. першу частину артефакту. Щось мені підказує, що кожну наступну частину буде добути все складніше і складніше.. Дякую за напружений розділ. Читала майже не дихаючи
Атанор доволі терпляче ставиться до Естер. Я приємно здивована, невже тільки через її здібності старається? А хранитель такий стрьом... Ще й загадка складна, ох, хвилююся за них. А як було приємно читати, що Естер там хвилюється за повелителя. Ой, чекаємо на продовження ❤️
Боже, як тут дожити до наступного розділу. Це просто триндець. Така загадка складна, що навіть маг не зміг її розгадати. То може у Естер є якісь ідеї? Залишилась тільки одна спроба. А чи зможе Естер оживити Атанора, якщо він раптом не розгадає і помре? Тут такий адреналін, що серце вискакує з грудей! Дякую за неймовірно цікаву історію. З нетерпінням чекаю на наступний розділ.
Капець, така загадка, що я навіть не знаю що то може бути. Нуль варіантів( ・∇・)
Але думаю, Естер допоможе Атанору з відповіддю)))
Естер навіть змія потішила, наша метушлива дівчина) Ой, як напружено, але дуже цікаво, що останнє відповість Атанор! Крім смуги перешкод ще й інтелектуальні загадки - частинки Персту гарно захищені, тому що тільки безстрашний, мудрий, відважний і розумний зрештою зможе володіти цим артефактом! А ще витримка має бути, щоб витримати одну дуже говірку особу, ха-ха) Дякую ❤️
Таки Присцила розповіла зайвого Атанору про Естер. Дуже вже їй хочеться позбутися від цілительки
Ок, Анатор у нас такий турботливий і став трохи більш терплячим, он як відповідав Естер на всі питання, прям молодець. А от шлях у них капець, небезпека всюди. Що то там ще за зміни в тій залі...
Дуже напружений розділ. Стільки небезпек чатують на кожному кроці. Але кінець розділа... Там напевно якесь чудо-юдо( ・∇・)
Ох, цей чоловік просто створений із сарказму, зла і жорстокості. Ммм... Але він милий.
Зараз він їй такий рознос влаштує, що вона в слідуючий раз буде думати, що казати і коли.
Неймовірний розділ. За кожном їхнім кром, щось трапляється, аж серце завмирає. А Естер, як та монета з двома сторонами. З однієї сторони говорить слушні ідеї, а з іншої потрапляє халепи. Добре, що поряд сильний маг, який врятує, якщо що. Які пригоди на них ще чекають? З нетерпінням чекаю на продовження. Дуже таємние і моторошно. І це неймовірно
Ох, вибачте, але це справді круто! Обожнюю квест-кімнати, а тут такі пригоди і ходіння по лезу - це ж чистий кайф від концентрації адреналіну! Думала видихну від напруги наприкінці розділу, та куди там, впевнена, ще крутіше і напруженіше буде далі, бомбезно! Ну а Естер ще та любителька відгадування ребусів та загадок, вона Атанору он скільки ідей підкинула, до речі, правильних) І, подумаєш, сама трохи проштрафилась, то дівчина перевіряла реакцію мага прийти на допомогу, ха-ха) Але тут з очиськами вже щось страшнувато… Дякую ❤️
Присцила дуже вороже налаштована. Хоч би не накоїла нічого. Цікаво, чи справді вона дізналась щось про Естер?
це все дуже круто, що вони знайшли вхід, але тепер є інша проблемка. По моєму Атанор буде відволікатися на чиїсь стрункі ніжки( -∀・)
Ну, Естер точно тепер можна вважати «бойовою подругою» темного мага. Готова навіть спідницею пожертвувати заради важливого) Ой, як я люблю такі магічні квести, загадки, ходіння по межі, кайф сильний, дуже чекаю, як вони далі просуватимуться, розгадуючи секрети! Дякую ❤️
Ось і стали зрозумілим навіщо Атанор взяв з собою цілительку. І справа не тільки у тому, що її треба захищати. Йому потрібні її здібності у небезпечних пошуках артефакту. Ну що ж, побачимо чи буде користь з неї чи самі проблеми. Хоча їй вже можна додати плюсик у карму, за те що здогадалася. що прірва то не образ, а реальне підземелля. Атанор не прогадав узявши її з собою. Дякую за продовження і дуже цікаву історію
Кааайф)) А я ще хвилювалася, чому він її проганяє. А в нього там рефлекси☺️☺️
А я думала, що ж змусить їх опинитися в одному ліжку. А тут холод)) Може, в цьому й був його план? Хах, просто занадто розмріялася
Я промовчу які там рефлекси в нього( -∀・) Але хоча б тепло зробив))
Погрілася, он повелитель як близько до неї нахилився говорити, то щоб чула краще? Ахахах, ну хоч обігрів шатро, ну і майже не накричав, навіть попередив. Який дбайливий повелитель)
Лунатик! Сомнамбула! Ну й Естер розсмішила. Ну й вигадниця! Але цей раз не спрацювало, довелося говорити правду, що замерзла і залізла під ковдру грітися. А наш маг виявляється не залізний, може й зірватися. Тож зробив тепло у шатрі, і наказав Естер триматися від гріха подалі, щоб либонь запобіжники не зірвало. Дякую за продовження
Естер Атанора не припиняє шокувати, особливо своїми вигадками) Але правда має бути попри все, навіть попри збентеження. От, блін, тепер виходить обігрів є, і приводу залізти знову в ліжко до гарячого мага немає?) Ну нічо, наша Естер щось вигадає ще, щоб Атанор не розслаблявся, хі-хі) Дякую ❤️
Естер можна зрозуміти. Холодно стало, то вона знайшла найоптимальніший вихід із цієї ситуації)) Блін, а це ж Атанор прокинувся. Що зробить?(゚ー゚*)
Щось мене непокоїть така пильна увага Присцили до Естер. Ця бойова відьма здається мені дуже небезпечною
Ой, холодно підштовхнув Естер на відчайдушний крок, залізти під ковдру до повелителя - ще та авантюра. Ну а шо робити, коли холодно. От вона трохи відігралася, а хтось, здається, прокинувся.
Інструкція для Естер була цікава, робити те, що Анатор скаже, проста, але не для нашої дівчинки. Все ж щось важке буде знайти той перст, ще б допомогло...
Здається мені, що у Естер є прихована ціль випробовувати нерви Атанора на міцність. І поки що, дякувати Богу, він тримається. У ньогоиє ще не з'явилося бажання знищити цілительку. Зате вона пробуджує його цікавість розгадувати її таємниці. Ось цим Атанар найближчим часом і займеться. Цікаво, де саме. Куди він їх інверсує? І що там буде? Дякую за продовження
Наталья Храпакова, Я вам більше скажу — я сама разом із вами її вчу))
Атанор - жук, ледь не заморозив Естер) Але як справжній лицар підштовхнув її до єдиного джерела тепла, яким сам і є! Ну тут Естер тепер не віджартується, що сплутала ліжка) Дякую ❤️
Оксана Митчик, Ха-ха-ха))) от же всі так хочуть скоріше запихнути його у ліжко до Естер))) А може йому просто така комфортна температура?)) по секрету скажу що зближення між ними відбуватиметься тоді, коли Атанор вже зовсім не зможе відгавкуватися від певних почуттів які у нього викличе ця срібноволоса дівчина)))) Дуже дякую ❤️❤️❤️
Читаю з задоволенням ваші книги.Ви як автор,і людина неймовірна.Дякую що ми з вашою творчістю.
Ліда Козороз, Щиро та від душі Дякую вам за похвалу до моїх книг а також за похвалу мене як автора ❤️❤️❤️ мені дуже-дуже приємно і я вам вдячна за це. Бажаю вам щастя здоров'я та побільше світлих та радісних днів ❤️❤️❤️
Чудова історія. читала й не могла відірватися. дякую, люба авторко
Ольга Станіславівна, Вааау, ваш коментар мене дуже порадував, я неймовірно рада що вам справді подобається ця історія ❤️❤️❤️❤️ дякую ❤️
Значить буде пошук артефактів. Аое більше мене радує те, що вони будуть жити разом у одному замкнутому просторі))) Буде цікаво( ・∇・)
Дана Банні, Буде і пошук артефактів і пригоди І звісно замкнутий простір))))
❤️
Інна, Дякую ❤️❤️❤️
Ой, Атанор, ой бешкетник. Навмисно, мабуть, не поставив пічку у шатрі, щоб Естер замерзла і прийшла до нього грітися. І наша сором'яжка, не зважаючи на те, що боїться повелителя, як вогню, прийшла до цього вогника грітися. На те і був розрахунок. Нас чекає щось дуже гаряче у наступному розділі. Дякую за продовження
Наталья Храпакова, Та з цієї глиби льоду такий бешкетник як з мене балерина)) він зараз ще й сам буде в шоці що вона приперлася до нього під ковдру))) Дуже дякую за коментар ❤️❤️❤️
От хитрющий який)))
Олена Родан, Ну давайте будемо чесними він цього не планував)))) Дуже дякую ❤️❤️❤️
?
Оксана Каминская, ❤️❤️❤️
О , вона така вірна темна відьма , а об'єкт їх обожнювання, володар всю увагу приділяє якійсь цілительці . Ох начаклувала б їй Прісцила жаб'ячий рот і десять бородавок на. обличчі ))) , та завадили. Дякую
lanachak, Добре що нашу дівчинку спасли від жахливого жаб'ячого рота та десяти бородавок ха-ха-ха))))
Та блін, вже б розповів, куди їдуть і що брати. Біситься, так вони тільки даремно гають час, швидше було б відповісти.
А те, що вони будуть удвох, круто❤️
Єва Томаш, Ну він не вважає що має звітувати перед нею просто пробачимо йому таку пихатість))
Жах, добре, що втекла, інакше могла б опинитися повністю у владі того придурка, робити все так, ніби сама цього хоче.
Ох, вже ці дотики Атанора:)) думала, він щось витворить
Єва Томаш, А може Естер теж так думала?))))
Каїн такий милий, і турботливий, і вчасно зупинив Присциллу, яка не встигла заподіяти щось не добре Естер. Побачимо, яка буде їхня подорож.
Солодка черешенька, Подорож буде дуже цікавою і насиченою я обіцяю)))
Цікавий розділ, а ще цікавіше побачити буде як вони будуть проводити багато часу разом))
Солодка черешенька, Будуть спочатку дратувати одне одного а потім...)))
Круто, опинилися посеред галявини у лісі, і тут один помах руки і вже є житло для них двох. Дуже корисюсне вміння, коли подорожужш. Не палац, але зійде. А ось з іншим, там складніше. Треба шукати перстень і його складові не знамо де. Це щось по типу, піди туди не знаю куди, і принеси те, не знаю що. Головне, щоб цілителька все робила без мільйона заритань. Дякую за продовження.
Наталья Храпакова, Ну взагалі він же у нас дуже дуже темний дуже-дуже страшний і дуже-дуже великий маг))) звісно не без складнощів але думаю ще складові перста та сам артефакт вони обов'язково знайдуть)) а от скільки їм доведеться прийти заради цього це вже побачимо скоро... Дуже дуже дякую за неймовірно крутий коментар ❤️❤️❤️
«Пʼятизірковий Хілтон» посеред галявини - оце у Атанора круті здібності, хазяйновитий маг) Але я думаю, що зараз його найбільша мрія не цінний артефакт, а отримати дар «закривати ротика» нашій язикатій хвесі щойно вона подумає свій стомільйон запитань, ха-ха) Ну або хоча б відеречко валерʼянки для мага, тому що один на один з Естер - це випробування на міцність) А взагалі «Перст Волхва» розбурхує цікавість, може, вдвох його все ж знайдуть? Дякую ❤️
Оксана Митчик, Хаха я не можу))) п'ятизірковий Хілтон)))) але звісно круто мати під рукою такого хазяйновитого чоловіка який ото з нуля може дім за 5 секунд построїти)) з язикатої хвесі теж дуже-дуже посміялися Дякую вам за веселий настрій❤️❤️❤️
Прикольно... Змахнув рукою і апартаменти готові)))
Олена Родан, Я б сказала що це дуже зручно))) не треба купу всього таскати із собою)) Дякую дуже ❤️❤️❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати