Іграшка тирана
41 312

Іграшка тирана

Бойове фентезі

Анжеліка Вереск

Анжеліка Вереск · автор

В процесі · 61 стор. · Активно оновлюється
142
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 244
Анотація до книги "Іграшка тирана "
Я тікала від ворогів і попросила захисту в безжального мага. Мені потрібна безпека, йому — мій дар. Я мала стати його зброєю у війні, а він не збирався прив'язуватися до дівчини, яку вважав лише ресурсом, а кохання — слабкістю нікчемних людей. Та почуття не завжди питають дозволу.
***********
— Гаразд, — сказав він байдуже. — Я приймаю тебе, цілителько. Ти будеш жити й перебуватимеш під моїм захистом. Але за це ти даватимеш мені свій дар кожного разу, коли мені це буде потрібно. І кожного разу, коли я цього захочу.
Він простягнув руку, чекаючи, поки я поцілую її на знак вірності, — бліду, з довгими пальцями, на яких блищали чорні персні.
— Відтепер ти належиш мені.

протистояння характеріввладний небезпечний геройкохання наперекір світу

Зміст книги: 26 глав
Останнє оновлення: сьогодні
1. Життя, свобода, дар — розмінна монета.
24 дн. тому
2. Поцілуй руку дияволу, Естер!
24 дн. тому
3. Коли володар виносить суд.
23 дн. тому
4. Морок на відстані одного подиху.
22 дн. тому
5. Під маскою покірності.
20 дн. тому
6. Милосердя теж може бути зброєю.
20 дн. тому
7. Люди по інший бік.
19 дн. тому
8. Терплячість Повелителя має межі.
18 дн. тому
9. Дистанція
17 дн. тому
10. Маска для принца.
16 дн. тому
11. Право стояти поруч.
15 дн. тому
12. Нова загадка.
14 дн. тому
13. Небезпечні питання.
13 дн. тому
14. Напівправда.
12 дн. тому
15. Безпечне місце.
11 дн. тому
16. Лякаюча перспектива.
10 дн. тому
17. Вдвох на край світу.
9 дн. тому
18. Перст Волхва.
8 дн. тому
19. Про людський фактор і температуру.
7 дн. тому
20. Повелитель не любить лунатиків.
6 дн. тому
21. Довгі спідниці не для пригод.
5 дн. тому
22. Дивись під ноги!
4 дн. тому
23. Відгадай загадку, мандрівнику!
3 дн. тому
24. Таємниця Місячного Опалу.
2 дн. тому
25. Незаплановані побічні ефекти.
вчора
26. Амнезія буває корисною.
сьогодні

244 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Закріплений коментар від автора
avatar
Іванна Турецька
07.06.2026, 14:05:04

Вітаю з новинкою! Додаю в бібліотеку, успіхів та натхнення у вашій творчості, підписалась на вас, надіюся на взаємну підписку ❤️

Показати 2 відповіді
Іванна Турецька
08.06.2026, 15:30:06

Анжеліка Вереск, Щиро дякую ❤️❤️❤️

З Присцилою все набагато гірше, ніж подумалося з першого погляду. Вона реально божевільна і може нашкодити Естер, особливо, якщо почула, щось у підземеллі. До того ж видно, що вона ревнує Естер до Атанора. І ця ревність дуже зла. Естер треба бути ну дуже обережною. Хто зна, що вона може зробити. Дякую за продовження

Анжеліка Вереск
08.06.2026, 14:41:14

Наталья Храпакова, Вона почула такий дещо важливе але будемо сподіватися що інформація рвана та уривчаста... Можливо вона таки щось почула але не все?) дуже вам дякую за уважний коментар ❤️❤️❤️

avatar
Сана
08.06.2026, 00:05:41

Складне випробування приготував Атанор для Естер. Уявляю, як важкобуло цілительниці дивитися на те, що він робив з найманцем.Добре, що Атанор змінив спогади найманця, але чи допоможе це?

Анжеліка Вереск
08.06.2026, 14:39:51

Сана, А в нього виникне ще краща ідея))

А чого він спитав про Каїна? Щось глибоко дуже всередині явно не дає йому спокою ☺️❤️ Дякую ❤️

Анжеліка Вереск
08.06.2026, 14:39:35

Солодка черешенька, Ну... Дослідницький інтерес))

avatar
Дана Банні
07.06.2026, 18:29:34

По моєму Присцилла не дуже рада бачити Естер. Вона собі там нафантазувала, що Атанор має до неї почуття, а тут нове обличчя. Ця відьма ще покаже себе. І точно не з хорошого боку.

Анжеліка Вереск
08.06.2026, 14:39:23

Дана Банні, Вона там не те що нафантазувало скільки вона просто фанатично поклоняється Атанору))

avatar
Оксана Митчик
07.06.2026, 12:39:24

Ох, як же хвилююче! Насправді, не такий жорстокий Атанор, як у Естер його дії викликають переляк: чоловік за образом Естер тут був взагалі приречений, а там в нього хоч і примарний, але все ж був шанс на втечу (всяке ж буває) А от Присцилла в мене викликає занепокоєння! Її обожнювання Атанора дуже явне, ще й момент з порятунком: вирішить, що темний маг мав особистий інтерес) А тому над «суперницею» Естер може нависнути загроза, хм… Дякую ❤️

Анжеліка Вереск
08.06.2026, 14:38:38

Оксана Митчик, Прицилла справді зі своїм фанатичним захопленням може стати проблемою для Естер)) це візьму може зробити що завгодно за право цілувати руки повелителю)) дуже вам дякую за такий емоційний коментар ❤️❤️❤️

На щастя, перетворення чоловіка, приреченого на страту, на двійника Естер пройшло ідеально. Естер аж сама розгубилася, побачивши його. А потім і опереція по визволенню і обміну Прісцили на на так звану Естер пройшло успішно. Та тільки Прісцилі не сподобалося, що поряд з Атанором з'явилося нове жіноче обличчя. Невже вона не просто важлива піддана для повелителя та королівства. А там було щось більше між ними. Здається у Естер буде ворог в обличчі Прісцили. І їй треба бути обережною. Дякую за продовження

Анжеліка Вереск
08.06.2026, 14:37:29

Наталья Храпакова, Присциллі це прямо мега не сподобалось)) Але для того щоб зрозуміти чи було щось між нею та повелителем варто лише пригледітися до його байдужої реакції)) однак відьму це не зупиняє. Дуже дякую за глибокий та емоційний коментар ❤️❤️❤️

avatar
lanachak
07.06.2026, 01:40:32

Атанор переконався що Естер сказала правду про дар , та для дівчини , магія якої є житєдайною , світлою важко перебувати і взаємодіяти з темрявою . Їй буде важко , а ще й Каїн підставився. Та поки словесний урок. Дякую.

Анжеліка Вереск
08.06.2026, 14:36:18

lanachak, Каїн таки підставився Але чого не зробиш заради прекрасної леді))) Дуже дякую за коментар ❤️❤️❤️

avatar
Дана Банні
06.06.2026, 23:34:59

Та прямо таки для нього ця тема не цікава. Але нехай, зробимо вигляд, що повірили))

Анжеліка Вереск
08.06.2026, 14:35:48

Дана Банні, Ну скажімо він і сам не розуміє чим мишка зацікавила його)))

avatar
Оксана Митчик
06.06.2026, 14:54:34

Ой, поява Естер почала розбивати по краплям внутрішню сталеву броню Атанора. Він цього не показує, але ж навіть розмова з Естер - це вже шпарина слабини. Інша б вже давно поплатилась за свою зухвалість, а Естер отримала попередження) Ба, більше - якщо він послухав її спіч і навіть наважився піти у неї на поводу зі злочинцем, то хіба це не її «маленька перемога»?) Хм, словами Атанор може сіяти грубими і жорсткими, але всередині вже трапився «клац-клац) Дуже класні герої і емоції, дякую ❤️ Класна нова обкладинка ❤️

Анжеліка Вереск
06.06.2026, 18:08:43

Оксана Митчик, Тааак, от Каїна Він зовсім не шкодував, коли той його почав дратувати! Посміялася з "спічу")))) маленька мишка почала викликати у нього цікавість) Дуже дякую за крутезний коментар! ❤️❤️❤️

Виходить, що сперечатися з Атанором при його людях не можна, а на одинці значить можна, так? Треба Естер це взяти на замітку. В будь-якому випадку, мені здається, що Естер не зможе стриматися, у неї дуже розвинута емпатія. Вона знає, як це страждати і не може сприймати такий стан речей беземоційно. Тому вона не промовчить і наступного разу, навіть, якщо отримає покарання за це. От, так ми і повірили, у байдужість Атанора, щодо Естер. Ну зовсім не ревнує. Просто все помічає. Незважаючи на грізні слова, він дуже багато дозволяє Естер. Нікому б іншому він таке не спустив просто так. І це наштовхує на деякі здогадки. Дуже дякую за продовження

Анжеліка Вереск
06.06.2026, 18:06:28

Наталья Храпакова, Ооо, ви тонко підмітили цей момент))) сперечатися на людях - значить підривати його авторитет публічно) а наодинці можливо він і дослухається безболісно до якихось пропозицій))) А щодо ревнощів .. Ну він не закоханий в Естер, тож чи можна це назвати ревнощами? Можливо цікавість, наче спроба розгадати загадку. А тут Каїн намалювався, і заважає йому розглядати його мишку)) Ви дуже круто побачили героїв! Я в захваті, Дуже дякую за такий коментар ❤️❤️❤️

avatar
Сана
06.06.2026, 02:30:47

Схоже, що Атанор розсердився на Естер, коли вона запитала про людей принца. Цікаво, яке випробування він приготував для неї?

Анжеліка Вереск
06.06.2026, 18:01:54

Сана, Він сердився що вона поставила під сумнів його силу та розум)

avatar
Оксана Митчик
05.06.2026, 18:41:42

А мені подобається, як Естер відстоювала свою думку! І хоч Атанор, як правитель, був непохитний (не гоже, аби дівчисько його авторитет підривало, хі-хі!), але її випад його зацікавив. Каїн точно вподобав цілительку, тільки навряд Атанор його до неї близько підпускатиме) Дякую ❤️

Показати 2 відповіді
Оксана Митчик
06.06.2026, 14:55:48

Анжеліка Вереск, Дуже Вам дякую, мені дуже подобаються герої ❤️❤️❤️

Каїн, так захищає думку Естер)) Але Атанор непохитний)) Дякую ❤️❤️❤️

Анжеліка Вереск
05.06.2026, 21:45:12

Солодка черешенька, Атанору не подобається такий захист)))

avatar
Дана Банні
05.06.2026, 18:13:31

мені теж шкода ту дівчину, тому я на боці Естер. Але ж Атанор зробить по-своєму. Тут тільки змиритися, бо ще його гнів на неї перекинеться. Ми ж поки що не знаємо про всі його можливості й плани.

Анжеліка Вереск
05.06.2026, 21:45:01

Дана Банні, Каїн вже точно прогнівив Атанора бо заступався за Естер)))

Естер розуміє, що чекає на її двійника у замку принца Дестіна. І тому вона проти цього плану. Але хто вона така? Її слово і її думка не цікавлять Атанора. Та і він не пухнастий, білий зайчик. Він могутній маг, який бажає захопити Ризанію. І зробить це за будь-яких умов. Дякую за продовження

Анжеліка Вереск
05.06.2026, 21:44:19

Наталья Храпакова, Їй ще й дістанеться за те що сперечалися із ним на людях)) Дуже дякую за крутий коментар ❤️❤️❤️

avatar
Сана
05.06.2026, 02:02:07

Звісно, що Естер було важко бачити смерть нареченої. Добре, що Атанор не розсердився на неї і не покарав. Навіть свій плащ накинувїй наплечі, щоб вона не замерзла

Анжеліка Вереск
05.06.2026, 21:43:56

Сана, Надто цінний екземпляр у нього)))

avatar
Дана Банні
04.06.2026, 21:17:06

Це що таке? Перші спалахи ревнощі? Ну, Атанор, не очікувала такого. Гадаю, Каїн не дурний, як зрозуміє інтерес Атанора, то не буде руки тягнути до Естер)))

Анжеліка Вереск
05.06.2026, 21:43:17

Дана Банні, Скажімо: натяки на ревнощі, зіхзіхі))))

avatar
Ліліана
04.06.2026, 19:22:31

А чоловік прикольно вирішив скористатися її даром. Це було трішки кумедно)

Анжеліка Вереск
05.06.2026, 21:43:01

Ліліана, Дякую за коментар ❤️❤️❤️

avatar
Ліліана
04.06.2026, 19:20:02

Моя їй порада: нехай тримає язичок за зубами)

Анжеліка Вереск
05.06.2026, 21:42:49

Ліліана, Ооо, Атанор ще не раз їй про це нагадаю

avatar
Єва Томаш
04.06.2026, 19:09:10

Ой, як зручно, що можна замінити пам'ять. І справді, якщо не вбивати, то можна так зробити. І взагалі… хотів її здати, а вона його ще й лікує:/

Анжеліка Вереск
05.06.2026, 21:42:32

Єва Томаш, Дякую за коментар ❤️❤️❤️

avatar
Єва Томаш
04.06.2026, 19:05:28

«Магія життя не переносить смерті». Як гарно сказано. І взагалі дуже подобається вся ця ідея.
Хоча після таких слів ще не повірять, що вона цілителька. Але думаю, незабаром з’явиться можливість це довести

Анжеліка Вереск
05.06.2026, 21:42:17

Єва Томаш, Дякую за коментар ❤️❤️❤️

avatar
Єва Томаш
04.06.2026, 19:00:13

Цікаві у неї здібності. Але принц трохи охрінів.…так нею користуватися. Хоча, не факт, що тут буде краще

Анжеліка Вереск
05.06.2026, 21:41:59

Єва Томаш, Не пощастило естер мати таку унікальну магію ((

avatar
Оксана Митчик
04.06.2026, 12:07:00

Яке цікаве знайомство трапилося з Естер! Мені здається, що Каїн за декілька хвилин спілкування розповів дівчині набагато більше, ніж вона розуміла до цього. Про Атанора - згодна, він жорсткий, владний, але при всьому - порядний. Не думаю, що Атанор буде в захваті рук Естер та Каїна) Дякую ❤️

Анжеліка Вереск
05.06.2026, 21:41:23

Оксана Митчик, Ви знову так глибоко усе розкопали))) Каїн дуже цікавий персонаж, але Атанор буде незадоволений їхнім спілкуванням хоча назвати це стовідсотковими ревнощами поки що важко. Дякую Дуже вам за такі коментарі ❤️❤️❤️

avatar
Мілана
04.06.2026, 07:26:39

Напевно Атанору не сподобається, те що вона прийшла разом з Каїном на нараду і те що розмовляла з ним за його спиною.
Дуже інтиргуюче.

Анжеліка Вереск
05.06.2026, 21:39:45

Мілана, Ще як не сподобається)))

Естер проводить легку розвідку та розпитує про Атанора. Чи не зробила вона помилку звернувшись до нього за захистом? Адже він дійсно жорстокий, особливо до зрадників і ворогів. А Естер же не збирається його зраджувати, чи не так? Чи може вона тут не тільки для захисту? Можливо є ще якісь причини бути поряд з Атанором? Дякую за продовження

Анжеліка Вереск
05.06.2026, 21:39:34

Наталья Храпакова, Естер зраджувати його не збирається але в неї є певні секретики, втім у нього теж є секретики)) дякую ❤️❤️❤️

avatar
Ольга Діденко
03.06.2026, 22:10:16

Побачивши на що здатна Естер кожен захоче щоб вона належала йому. Але знаючи Атанора може поостережуться.

Анжеліка Вереск
05.06.2026, 21:38:51

Ольга Діденко, Вона зараз ласий шматочок))) дякую ❤️❤️❤️

avatar
Marisha Gerasimenko
01.06.2026, 23:13:40

Хммм.. І що ж це виходить? Тепер Естер буде під пильним наглядом і кожен крок буде розібраний до атомів? Та чи сподобається правда ? І що послідує далі?
Дуже цікаво. Дякую

Показати 3 відповіді
Анжеліка Вереск
05.06.2026, 21:38:18

Marisha Gerasimenko, Дякую вам за таку увагу до книги ❤️❤️❤️

avatar
Дана Банні
03.06.2026, 20:11:33

А й справді, яке не яке милосердя Атанор проявив. Але то скоріше план у нього такий був. Видно ж, що він не той, хто буде панькатися з кимось.

Анжеліка Вереск
05.06.2026, 21:38:07

Дана Банні, Так він панькатися не буде, дякую ❤️❤️❤️

avatar
Мілана
03.06.2026, 19:47:49

Оце, Атанор дуже жорстоке катування навіть уявити страшно, що переніс той найманець. Але відпустив змінивши йому пам'ять. Це геніально. Естер зовсім виснажилися, цікаво яке ще випробування придумав на сьогодні. Дякую ❤️

Анжеліка Вереск
05.06.2026, 21:37:52

Мілана, Дякую за чудовий коментар ❤️❤️❤️

avatar
Настя Бабич
03.06.2026, 18:47:55

Атанор лякає, захоплює і дратує одночасно. Дуже неоднозначний герой, але саме цим і чіпляє. Дякую:)

Анжеліка Вереск
05.06.2026, 21:37:28

Настя Бабич, Дуже дякую за таку оцінку героя ❤️❤️❤️

avatar
Настя Бабич
03.06.2026, 18:45:18

Коментар видалено

avatar
Любисток
02.06.2026, 13:01:55

Чудовий твір! Підписалася. Буду рада взаємній підписці)

Анжеліка Вереск
03.06.2026, 18:28:30

Любисток, Піду на вас теж підпишуся))

Дуже цікава книга ❤️❤️❤️

Анжеліка Вереск
03.06.2026, 18:17:17

Солодка черешенька, Дякую ❤️❤️❤️

Атанор вже на повну почав використовувати дар Естер. І так, її шукає принц Дестін. Але цей шпигун не зможе нічого розказати. Але ж будуть ще інші, і рано чи пізно, він все одно дізнається, що Естер під захистом Атанора. Дякую

Анжеліка Вереск
03.06.2026, 18:17:11

Наталья Храпакова, Звісно що принц все одно знатиме що вона тут. Але в них з'явилося більше часу для того щоб продумати план. І навіть я скажу що Атанор використає цю ситуацію щоб отримати вигоду) дякую ❤️❤️❤️

avatar
Оксана Митчик
03.06.2026, 02:57:00

Хм, а дар цілительства Естер можна дуже ефективно використовувати! Звісно, дівчина світла і для методів катування злочинців не пристосована, але ж на цей раз вона і собі гарну справу зробила - принцу не обломиться інформація про її перебування) Атанор мене приємно дивує, він крутий! Дякую ❤️

Анжеліка Вереск
03.06.2026, 18:16:01

Оксана Митчик, Атанор зміг знайти цікаве пристосування для її магії... Щоправда самій дівчині це явно не сподобалося. А зараз ще й було протиріччя - адже це не просто якась уявна людина а цілком реальний ворог. Дякую вам що ви так глибоко бачите цього героя❤️❤️❤️

avatar
Сана
03.06.2026, 01:25:13

Уявляю, в якому шоці була Естер після того, що побачила на весіллі. Атанор дуже суворо карає зрадників

Анжеліка Вереск
03.06.2026, 18:14:48

Сана, Естер і навіть ніхто інший не очікував цього... Дякую ❤️❤️❤️

Оце так вибір був у Естер... Принц знущався, використовував дах, катував, проти волі одружитися хотів... То вона обрала не менш небезпечного покровителя. Атанор - ще той подаруночок, але хоч попередив, що буде на неї чекати, не малював картини із сонечком, а по факту нагадав, що вчинки можуть бути різні

Анжеліка Вереск
03.06.2026, 18:14:23

Светлана Селезнёва, Зі своєї сторони він був чесним і не брехав їй, але чи буде від того Естер легше з ним... Дуже дякую ❤️❤️❤️

avatar
Ліліана
02.06.2026, 21:13:33

Це теж саме якби до героїв проник ворог і вони б його вбили. І так, їй читати йому моралі не потрібно, бо вона тут не для цього. Нехай краще відпочиває, набирається цілительних сил)

Анжеліка Вереск
03.06.2026, 18:13:45

Ліліана, Ахаха як влучно, і справді вона тут не для того щоб йому моралі читати! Її діло служити і виконувати свою частину угоди

avatar
Ліліана
02.06.2026, 20:57:39

А він класний стратег) Так все врахував і ще до дзвіночків почав стежити за тією дівчиною. І можливо, добре що вона так не мучалась. Все-таки, він міг би придумати для неї більш жахливе покарання.

Анжеліка Вереск
03.06.2026, 18:13:15

Ліліана, Він дуже продуманий та розумний чоловік, не просто так за ним ідуть. Дякую ❤️❤️❤️

avatar
Sana Boboho
02.06.2026, 20:25:53

Я в здібностях Естер не маю сумніву, вона доведе свої вміння і служіння Атанору, але загроза від Дестіна все ближче - це лякаюче!
І хоч маг точно захистить, але зважаючи на можливих "зрадників", то проблеми можуть бути серйозні, ех...
Дуже дякую за проду ❤️

Анжеліка Вереск
03.06.2026, 18:12:35

Sana Boboho, Дестін все одно рано чи пізно дізнався би про її союз із Атанором. Тому маг про це не париться, і навіть спробує собі це обернути на користь! Дякую ❤️❤️❤️

Думаю Естер впорається і більше свідомість не втрачатиме)) Дякую ❤️❤️

Анжеліка Вереск
03.06.2026, 18:11:48

Солодка черешенька, Дякую за коментар ❤️❤️❤️

avatar
Дана Банні
02.06.2026, 19:17:04

Думаю в Естер все вийде. Вона вже трохи пізнала Атанора, тож більше свідомість не втратить. Мабуть, там щось важливе раз той Самуїл так вперто хоче відрапортувати.

Анжеліка Вереск
03.06.2026, 18:11:38

Дана Банні, Естер намагатиметься тримати себе в руках) дякую ❤️❤️❤️

avatar
Оксана Митчик
02.06.2026, 16:17:16

О, то у Естер перше завдання! Але їй сміливості не займати - ледь не засумнівалась в могутності мага) Мені здається, він дещо «офігіває» від її рішучості і зухвалості, але так, як вона - новий трофей, то Атанор її намагається «розкусити» через її поведінку. Дякую ❤️

Анжеліка Вереск
03.06.2026, 18:10:56

Оксана Митчик, І головне ж в неї промайнула думка що небезпечно казати такі речі))) але бажання упевнитись було сильніше інстинкту самозбереження))) І до речі, ви абсолютно праві в тому що він намагається розкусити її бо вона зараз для нього темна лошадка. Дякую за класний коментар ❤️❤️❤️

avatar
Катя Акуленко
02.06.2026, 16:03:45

вітаю з новинкою. ось так і перше "бойове" хрещення. цікаво, чи впорається цілителька із поставленою задачею?!

Анжеліка Вереск
03.06.2026, 18:09:58

Катя Акуленко, Дякую за привітання, побачимо як Естер діятиме ❤️❤️❤️

avatar
lanachak
02.06.2026, 15:59:35

Слабкість це не про тих хто служить цьому магу і якщо Естер хоче захисту повинна наперекір своєму менталітету цілителя бути сильною , не піддаватись впливу магії смерті , навчитись не реагувати на неї , тільки так вона має шанс ііііі. Перше випробування не змусило себе довго чекати . Той хто переслідував , хотів повернути принцу і той хто зловив переслідувача , але постраждав . Вперед дівчинко , покажи свою силу . Дякую

Анжеліка Вереск
03.06.2026, 18:09:30

lanachak, Так, повинна. Вона сама на це підписалася І до того ж вже принесла присягу магові. А з Атанором усі випробування будуть не лише магічні а й моральні. Ваші коментарі дуже уважні та глибокі, дякую вам ❤️❤️❤️

avatar
Ольга Діденко
02.06.2026, 10:11:46

5. Страх потрапити до принца штовхає Естер запитувати мага чи зможе виконати свою частину угоди. А тепер перше випробування.

Анжеліка Вереск
03.06.2026, 18:08:06

Ольга Діденко, Дякую за коментар ❤️❤️❤️

avatar
Ольга Діденко
02.06.2026, 10:06:42

До Естер маг придивляється.

Анжеліка Вереск
03.06.2026, 18:07:43

Ольга Діденко, Дякую ❤️❤️❤️

avatar
Ольга Діденко
02.06.2026, 09:41:46

3. Невже думали, що такого сильного мага можна обманути. Зрадників він одразу карає.

Анжеліка Вереск
03.06.2026, 18:07:35

Ольга Діденко, Атанора майже неможливо обманути) звісно, він не всезнаючий але дуже розумний. Дякую ❤️❤️❤️

Ледь встигла Естер поговорити, а що якщо її знайде принц Дестін. А вже , як виявилося, його люди нишпорять навколо замку. А ось і перше випробування не забарилося. Зараз Атанор побачить, що може Естер. Дякую

Анжеліка Вереск
03.06.2026, 18:06:41

Наталья Храпакова, Атанор влаштує їй не тільки магічну а ще й і моральну перевірку... Що ж, доведеться Естер звикати. Дуже дякую ❤️❤️❤️

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше