Іграшка тирана
41 312

Іграшка тирана

Бойове фентезі

Анжеліка Вереск

Анжеліка Вереск · автор

В процесі · 61 стор. · Активно оновлюється
142
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 244
Анотація до книги "Іграшка тирана "
Я тікала від ворогів і попросила захисту в безжального мага. Мені потрібна безпека, йому — мій дар. Я мала стати його зброєю у війні, а він не збирався прив'язуватися до дівчини, яку вважав лише ресурсом, а кохання — слабкістю нікчемних людей. Та почуття не завжди питають дозволу.
***********
— Гаразд, — сказав він байдуже. — Я приймаю тебе, цілителько. Ти будеш жити й перебуватимеш під моїм захистом. Але за це ти даватимеш мені свій дар кожного разу, коли мені це буде потрібно. І кожного разу, коли я цього захочу.
Він простягнув руку, чекаючи, поки я поцілую її на знак вірності, — бліду, з довгими пальцями, на яких блищали чорні персні.
— Відтепер ти належиш мені.

протистояння характеріввладний небезпечний геройкохання наперекір світу

Зміст книги: 26 глав
Останнє оновлення: сьогодні
1. Життя, свобода, дар — розмінна монета.
24 дн. тому
2. Поцілуй руку дияволу, Естер!
24 дн. тому
3. Коли володар виносить суд.
23 дн. тому
4. Морок на відстані одного подиху.
22 дн. тому
5. Під маскою покірності.
20 дн. тому
6. Милосердя теж може бути зброєю.
20 дн. тому
7. Люди по інший бік.
19 дн. тому
8. Терплячість Повелителя має межі.
18 дн. тому
9. Дистанція
17 дн. тому
10. Маска для принца.
16 дн. тому
11. Право стояти поруч.
15 дн. тому
12. Нова загадка.
14 дн. тому
13. Небезпечні питання.
13 дн. тому
14. Напівправда.
12 дн. тому
15. Безпечне місце.
11 дн. тому
16. Лякаюча перспектива.
10 дн. тому
17. Вдвох на край світу.
9 дн. тому
18. Перст Волхва.
8 дн. тому
19. Про людський фактор і температуру.
7 дн. тому
20. Повелитель не любить лунатиків.
6 дн. тому
21. Довгі спідниці не для пригод.
5 дн. тому
22. Дивись під ноги!
4 дн. тому
23. Відгадай загадку, мандрівнику!
3 дн. тому
24. Таємниця Місячного Опалу.
2 дн. тому
25. Незаплановані побічні ефекти.
вчора
26. Амнезія буває корисною.
сьогодні

244 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Закріплений коментар від автора
avatar
Мілана
01.06.2026, 21:30:03

Стає все цікавіше думала що Естер її зцілить. А вона відчула від неї погану енергію і не зомогл чим поставила під сумнів свою силу перед Атанором. Буде тепер по іншому перевіряти.

Анжеліка Вереск
03.06.2026, 18:04:56

Мілана, Дякую за чудовий коментар ❤️❤️❤️

Що приховує Естер від Атанора про свою магію? Він вже має підозри і йому це зовсім не подобається. Тепер Естер буде постійно під контролем. І з першою помилкою її чекає що...? Смерть? Чи дещо інше? Дякую

Анжеліка Вереск
03.06.2026, 18:04:41

Наталья Храпакова, Ви так тонко відчули що Естер дещо приховує про свою магію (а по секрету скажу вона дещо реально приховує!) Дуже дякую за таку увагу до книги ❤️❤️❤️

avatar
Юлія Гирина
01.06.2026, 19:53:14

З Вогню та в полум'я. Від одного безжального ката до іншого тирана. З двох зол як кажуть....

Анжеліка Вереск
03.06.2026, 18:03:32

Юлія Гирина, Абсолютно правильно, тепер доведеться борсатися якось. Дякую ❤️❤️❤️

avatar
Дана Банні
01.06.2026, 19:48:35

У кожного своя правда. Для Атанора вона в рішеннях і вчинках, що можуть ошелешити інших. Але це не означає, що це не правильно. А Естер, мені здається, зникне з часом. Можливо, не прийме бо кінця, але точно звикне й не буде так реагувати.

Анжеліка Вереск
03.06.2026, 18:03:08

Дана Банні, Певно до кінця не прийме але до якоїсь міри вона таки звикне. Дякую за чудовий коментар ❤️❤️❤️

avatar
Sana Boboho
01.06.2026, 19:02:24

Знайомство Естер з усіма відбулося, правда, доволі емоційно і не лише від страти, а ще й від її непритомності...
Вона у Атанора тепер не лише на особливому контролі через цілительство, а ще й через перевірку) А він прискіпливий.
Дуже дякую за проду ❤️

Анжеліка Вереск
03.06.2026, 18:02:42

Sana Boboho, Атанор справді дуже прискіпливий. До того ж він дуже тонко відноситься до всього що може принести йому користь або навпаки. Неймовірно вам дякую за такі глибокі та цікаві коментарі ❤️❤️❤️

Естер прийшла до жорсткого мага Атанора шукати захист від принца Ризанії, бо принц був з нею ще більш жорстоким, катував її, коли вона відмовлялась зцілювати. А до Атанора вона прийшла добровільно, хоч і чула про нього багато лякаючого. І незабаром він підтвердив свою жорстокість, показово стративши наречену підданого, бо та виявилася шпигункою. І цим спровокував непритомність Естер, яке дуже роздратувало Анатора. Надіюсь з Естер він буде пом'якше поводитись, ніж принц. Дякую.

Анжеліка Вереск
03.06.2026, 18:01:55

Светлана Марченко, Дякую вам за чудовий коментар ❤️❤️❤️

avatar
Марина Моргун
01.06.2026, 14:12:59

Зціляти важко поранених не те саме, що воскрішати мертвих. Мабуть і для Атанора треба дещо усвідомити і прийняти "урок"

Анжеліка Вереск
03.06.2026, 18:01:38

Марина Моргун, Атанор вважає свої рішення єдино правильними, а отже ані Естер ані будь-хто інший не зможе на нього впливати. Дякую ❤️

avatar
Оксана Митчик
01.06.2026, 13:00:55

Гарна новенька обкладинка ❤️ Атанор перш за все правитель, і всі мають відчувати його силу, тому що якщо відчують шпарину слабкості - буде хаос! Естер ще тільки вливається в його світ темряви, її світло намагається протистояти! Дякую ❤️

Анжеліка Вереск
03.06.2026, 18:00:21

Оксана Митчик, Дякую вам що оцінили обкладинку ❤️ Ви дуже тонко відчуваєте Атанора!

avatar
Ліліана
30.05.2026, 19:31:44

Цікаво... Вона цилителька і він точно захоче її, але ж, цікаво як вона той дар отримала?

Показати 2 відповіді
Ліліана
02.06.2026, 20:49:52

Анжеліка Вереск, Я це зрозуміла, але чому саме вона?))

avatar
Ліліана
30.05.2026, 19:36:37

Цікаво, як будуть далі розвиватися їх стосунки) Цей чоловік починає мені подобатися ;)

Показати 2 відповіді
Ліліана
02.06.2026, 20:49:33

Анжеліка Вереск, Якщо так подивитись, то у всіх нас жахливі характери і натури)))

avatar
Марина Моргун
02.06.2026, 15:22:54

Перше випробування, дубль два. Зцілити Самуіла - це вже так би мовити "профільна робота" для Естер.

avatar
Сана
01.06.2026, 01:20:21

Бідолашна Естер... Вона стільки всього пережила. Принц жахливо знущався над нею

Анжеліка Вереск
01.06.2026, 11:23:10

Сана, Принц був страшною людиною, але і зараз у дівчини будуть нелегкі часи

avatar
Sana Boboho
31.05.2026, 20:55:57

Ох, яка показова страта!
Для всіх - урок, ну а для Естер, мабуть, попередження і показ того, що може бути за зраду та брехню.
От таке знайомство вийшло зі свитою Атанора, ефектне)
Дуже дякую за проду ❤️

Анжеліка Вереск
01.06.2026, 11:22:54

Sana Boboho, Ви повністю та абсолютно праві, показова страта як урок і для Естер і для інших його послідовників. Атанор взагалі тримає владу у своїх руках завдяки своїй репутації. Дуже вам дякую за коментар такий ❤️❤️❤️

avatar
Мілана
31.05.2026, 20:30:28

Ого, і це все зробив Атанор за зраду. Чи тепер хоче щоб Естер її зцілила? Дякую за проду чекаю продовження ❤️

Анжеліка Вереск
01.06.2026, 11:21:59

Мілана, Естер вміє зцілювати але не воскрешати, тож ... Ніяк вже не вийде. Дякую ❤️❤️❤️

Небезпечний чоловік вже на першій зустрічі показав, що він робить зі зрадниками)) Думаю про Естер він вже знає все тому і вирішив познайомити її з всіма, а далі слідкуватиме.

Анжеліка Вереск
01.06.2026, 11:21:35

Солодка черешенька, По секрету скажу що про Естер він ще далеко не все знає... Дякую ❤️❤️❤️

avatar
Оксана Митчик
31.05.2026, 15:04:26

Можете в мене кинути капцями, але я не вважаю цей вчинок Атанора - жахливим. Так, моторошно від результату, але відверто ж Альхена заслужила: йшла з метою бути щуром! Справедливість має бути і в темному середовищі, усюди! І те, що всі навколо побачили, ну і Естер теж - це превентивні міри, щоб розуміли свої дії надалі, що нічого безкарним не залишиться. А ще, я гадаю, Атанор також і за Естер спостерігав, і теж про неї все знає. Тому й допустив поки до себе. А далі спостерігатиме, чи не зробить вона хибного кроку! Дякую ❤️

Анжеліка Вереск
01.06.2026, 11:21:11

Оксана Митчик, З одного боку то ви навіть праві. Бо насправді то він справедливо вчинив по відношенню до зрадниці. До того ж страх - це недієвіший спосіб змусити коритися. А владу утримувати в руках під силу не кожному. Але звісно сама холоднокровність з якою він діє вселяє жах у серця людей. Ви дуже добре розумієте героїв і я вам вдячна за ваш влучний та глибокий коментар ❤️❤️❤️

avatar
Alexia
31.05.2026, 11:57:26

Для Естер це наче крок в безодню,але і назад дороги немає.
Жорстокий маг,але як інакше бути із зрадниками?Потрібно всім показати,що їх чекає ,щоб і думки такі не проскакували

Анжеліка Вереск
01.06.2026, 11:19:46

Alexia, Саме на безжальності і страху побудована його влада, а наступна ціль - отримати в свої руки правління над Ризанією. Дуже дякую за коментар ❤️❤️❤️

avatar
Elli dil
31.05.2026, 11:09:28

Вітаю вас з новинкою! З перших глав занурююсь у цю історію. Дуже інтригуюче і мрачно. Що ж далі буде? Чекаю продовження

Анжеліка Вереск
01.06.2026, 11:19:01

Elli dil, Неймовірно вдячна за ваш відгук ❤️❤️❤️

avatar
lanachak
31.05.2026, 08:59:29

Нда , вибрав слушну мить . Привітав так привітав , але урок демонстративний і запам"яитається багатьом і надовго . Ну й альтернативи як такої не було , зрадники будуть покарані і нещадно вирвані х лав . А тепер рідкісна перлина - представляю цілительку . Життя продовжується . Дякую

Анжеліка Вереск
01.06.2026, 11:18:52

lanachak, Думаю його мало хвилювало в яку саму мить він влаштовує суд, навіть краще - всі в зборі. Дуже вам дякую за ваш коментар ❤️❤️❤️

avatar
Ольга Оленіч
31.05.2026, 02:34:13

Невже Естер в нього теж закохається? А він покається? Підписалась. І ви підписуййтесь на мене, Анжеліко! Чекаю на вас!

Анжеліка Вереск
31.05.2026, 05:51:29

Ольга Оленіч, Хіба тирани стають ручними цуциками та лапочками? Йому ні в чому каятися, бо він вважає свої рішення правильними. А Естер...у них виникне певний зв'язок (чи радше залежність). Підписалася на вас теж)))

Жахлива розправа від Атанора. Страшний урок для всіх. Це була показова страта. Він показав усім, що чекає будь-якого зрадника. І насамперед це був урок для Естер. Дякую

Анжеліка Вереск
31.05.2026, 05:48:38

Наталья Храпакова, Ви абсолютно правильно мислити. Спосіб утвердження влади Атанора - страх. Його мають боятися і соратники і вороги. І зради він не пробачить. Естер має це знати. Дуже дякую за влучний коментар ❤️❤️❤️

avatar
Дана Банні
31.05.2026, 00:33:34

Я досі під враженням, як Атанор з Альхеною повівся. А потім ще такий спокійний щось про друзів сказав
(゚ー゚*)
Я б на місці Естер тікала б. Але може в неї і справді безвихідь.

Анжеліка Вереск
31.05.2026, 05:47:14

Дана Банні, Атанор дуже холоднокровний та жорсткий навіть з вірними. Що вже казати про зрадників? Ви не перша кажете про втечу, тому думаю що проясню цей момент у блозі. Дуже дякую ❤️❤️❤️

avatar
Sana Boboho
30.05.2026, 23:05:14

У Естер вибір невеликий! Виснажливе "користування" її даром принцем все ж акумулює сили не стати його цілковитою бранкою (особливо після весілля!), куди краще мати власний розсуд до своїх навичок зцілення.
І поки що Атанор викликає мороз від своєї важності та власності, але без крижаного страху бути знищеною вмить... А з цього вже може щось вийти)
Дуже дякую за цікавезний початок ❤️

Анжеліка Вереск
31.05.2026, 05:42:53

Sana Boboho, Як я вже писала нижче, Атанор безжальний холодний та жорстокий, і слово милосердя йому незнайоме. Однак, Естер сама прийшла до нього, і в нього хоча б немає садистських наклонностей як у принца, тож у Естер є шанси домовитися із ним. Дуже дякую за такий глибокий коментар ❤️❤️❤️

Сподіваюся вона не пожалкує про свій вибір. Дякую ❤️

Анжеліка Вереск
31.05.2026, 05:41:17

Солодка черешенька, Сподіватимемося на це, дякую ❤️❤️❤️

avatar
Сана
30.05.2026, 19:54:50

Дуже рішуча дівчина. Сподіваюсь, що цей могутній і небезпечний чоловік зможе їй допомогти.

Анжеліка Вереск
31.05.2026, 05:40:53

Сана, Він захистить її від принца бо достатньо могутній для цього, однак чи не буде гірше? Дякую ❤️❤️❤️

avatar
Ліліана
30.05.2026, 19:27:15

Вітаю вас з новинкою))) Бажаю вам всього найкращого і успіху)

Анжеліка Вереск
31.05.2026, 05:39:35

Ліліана, Щиро дякую за вітання ❤️❤️❤️

avatar
Ольга Діденко
30.05.2026, 19:06:09

Вибір зроблено. Але чи не буде гірше? Може з темним магом буде не так тяжко, як з принцем.

Анжеліка Вереск
31.05.2026, 05:39:20

Ольга Діденко, Атанор безжальний, холоднокровний та жорстокий. Однак він принаймні не має садистських наклонностей Як принц від якого вона втекла. Дуже вам дякую за класні коментарі ❤️❤️❤️

avatar
Ольга Діденко
30.05.2026, 18:52:25

Як не принцу, то магу прийдеться платити своїм даром зцілювати. Та будь-хто захоче володіти Естер, як тільки дізнається про її вміння. Може маг захистить від принца.

Анжеліка Вереск
31.05.2026, 05:38:31

Ольга Діденко, Так, ви абсолютно праві. З таким унікальним даром вона все одно комусь належатиме, нічого не поробиш. Дякую за коментар ❤️❤️❤️

Вітаю з новинкою.
Естер втекла від принца,який використовував її дар для своєї мети,знущався над нею.....не легше Естер буде і під захистом Атанора.....

Анжеліка Вереск
31.05.2026, 05:37:52

Ніна Михайловська- Спичак, Дякую за коментар ❤️❤️❤️

avatar
Ольга Оленіч
30.05.2026, 16:14:03

Темні маги такі страшні! Тому я підписалась. Люблю страшних. Підписуйтесь і ви на мене, Анжеліко! Буду вдячна. В мене теж багато страшного.

Тут тілтєьки одна надія у Естер, що Атанор не буле таким жахливим покидьком , як принц. Так, вона тепер належить йому і має виконуватимю його волю і забаганки. Але ж це по добрій волі, ніхто її не змушувув. Та й Ататор не здається неадекватом, з першого погляду. Дякую

Анжеліка Вереск
30.05.2026, 16:05:45

Наталья Храпакова, Атанор цілком адекватно контролює себе і не має на відміну від принца садистських наклонностей. Однак! Він використовує жорстокість як один з аспектів утвердження своєї влади, і слово мораль для нього пустий звук. Дуже дякую за глибокий коментар ❤️❤️❤️

avatar
Оксана Митчик
30.05.2026, 13:46:51

Ой, а темний маг, як на мене, то «світліше» принца-ката! Нічогенький такий наречений, який майбутню дружину увʼязнив і доводить до межі! Естер вірно зробила, що до Атанора звернулась - так, він ще той жах і страх, але за перші хвилини відчутна його порядність - діяти по умовам, які їй запропонував, а не просто свідомо знищувати, як принц! Інтригуюче і від темного мага така енергетика, вау! Дякую ❤️

Анжеліка Вереск
30.05.2026, 16:04:32

Оксана Митчик, Атанор діє за умовами, але ніколи не пробачає помилок. Він бачить людей лише інструментами для досягнення власних цілей. І він зовсім не добрячок. Але є позитивний момент в тому, Що до нього вона прийшла свідомо на відміну від принца. Дякую вам за такий глибокий розбір, ваш коментар можна в рамочку ставити ❤️

avatar
Світлана Ганчук
30.05.2026, 12:10:53

Катувати цілительку?!! Цілителі віддають своє здоров'я, частину свого життя і катувати?!!

Анжеліка Вереск
30.05.2026, 15:52:34

Світлана Ганчук, Не пощастило Естер народитися з таким рідкісним даром (((а принцу не цікаво чого вона хоче - йому треба були здібності та покора, і неважливо якою ціною. Дякую за коментар ❤️❤️❤️

avatar
Оксана Морус
30.05.2026, 11:49:42

Бідна дівчинка .
З вогню та в полим'я..
Але якщо перше було з примусу.
То до мага вона прийшла з власної волі.
І яким стане її життя покаже час.
Щось мені здається що маг щ часом дещо перегляне свої погляди на Естер..
Але однозначно що буде не легко їй..
Дякую ♥️❤️♥️

Анжеліка Вереск
30.05.2026, 15:51:29

Оксана Морус, Естер дуже не пощастило народитися із таким рідкісним даром ((тепер кожен захоче її використовувати. Легко їй точно не буде, але і тирану буде непросто - важко сказати як він реагуватиме на емоції які вона в нього викликатиме, Якщо вважає це прерогативою нікчем. Дуже вам дякую за такий емоційний коментар ❤️❤️❤️

avatar
Виктория Зёма
30.05.2026, 11:17:25

Для Естер це замкнене коло. Вважає що захист мага для неї менше зло ніж принц. Час покаже

Анжеліка Вереск
30.05.2026, 15:49:45

Виктория Зёма, Абсолютно так, краще і не скажеш. Тирани ніколи не бувають ручними песиками, можливо Естер вдасться домовитися із ним. Але в будь-якому разі свідомий вибір краще ніж неволя. Дякую за влучний коментар ❤️❤️❤️

avatar
Мілана
30.05.2026, 07:42:44

Вона опинилася в такому відчаї, що погодилася на ці умови. Хоч і важко передбачити, чим це обернеться надалі, усе ж це, напевно, краще, ніж знову опинитися в руках принца, який, за її словами, катував її. Дякую ❤️

Анжеліка Вереск
30.05.2026, 15:48:33

Мілана, В будь-якому разі свідомий вибір - це краще ніж неволя. Однак чи був це свідомий вибір правильним скоро дізнаємося... Дякую за коментар ❤️❤️❤️

avatar
lanachak
30.05.2026, 00:35:14

Ну , принаймі не обіцяє захмарних замків , а ріже правду матку в очі . Легко не буде , єдина втіха власний , свідомий вибір , а не примус . Руку дияволу поціловано , а тепер свято. Дякую

Анжеліка Вереск
30.05.2026, 15:47:53

lanachak, Він ніколи не вдаватиме із себе добряка. Естер і справді прийдеться важко. Дуже вам дякую що так гарно підмічаєте деталі ❤️❤️❤️

avatar
Дана Банні
30.05.2026, 00:24:24

Бачу Атанор дуже грізний і серйозний чоловік. І щось мені підказує, що він може бути ще небезпечніше від того принца. Тільки б Естер не наробила собі біди цим проханням про допомогу
( ・ω・)

Анжеліка Вереск
30.05.2026, 15:47:15

Дана Банні, Атанор дуже грізний, Естер ще неодноразово пошкодує що прийшла до нього

Сподіваюсь, що Естер не попаде з вогню та в полум'я. Цей маг теж може використовувати її здібності, навіть без її згоди. Чи може у Естер є свої якісь плани, щоб знаходитися поряд з ним? Дякую за нову історію)

Анжеліка Вереск
30.05.2026, 00:04:46

Наталья Храпакова, Естер вважає що в неї іншого виходу нема. Принц настільки могутній що його маги на раз-два її знайдуть. Єдиний варіант мати могутнього покровителя. Вона мислить так: який би не був цей небезпечний Атанор, але вона прийшла до нього сама - тобто Це був її вибір та її воля, на відміну від примусу принца. Дякую вам за влучний коментар ❤️❤️❤️

avatar
lanachak
29.05.2026, 14:41:17

Завжди людині хочеться робити все з власної волі , тож доведена до відчаю діями короля до відчаю , шукає порятунку у владного темного мага , бо впевнена що тільки він зможе захистити . Та чи не помиляється коли вважає що краще добровільно ділитись даром , ніж віддавати його з примусу і чи не буде зловживати маг її силою? Дякую

Анжеліка Вереск
30.05.2026, 00:03:29

lanachak, Естер дивиться на цю ситуацію так: сама прийшла - значить це її власний вибір, на відміну від примусу принца. Але Ви праві, адже людина до якої вона прийшла дуже небезпечна і всіх людей навколо себе бачить лише інструментами для досягнення цілі. Дуже вам вдячна за доречний коментар ❤️❤️❤️

avatar
Мілана
29.05.2026, 20:38:17

Вітаю вас з новинкою ❤️ Цікаво чи погодиться маг допомагати і захистити Естер і що попросить натомість.

Анжеліка Вереск
30.05.2026, 00:02:18

Мілана, Погодиться, але Естер відтепер більше ніколи не належатиме сама собі. Дуже дякую за вітання ❤️❤️❤️

avatar
Джуні Салем
29.05.2026, 21:10:48

Вітаю з новинкою!

Анжеліка Вереск
30.05.2026, 00:01:33

Джуні Салем, Дякую ❤️❤️❤️

Вітаю з новинкою) бажаю Вам натхнення!

Анжеліка Вереск
30.05.2026, 00:01:27

Сніжана Квіткова, Щиро дякую ❤️❤️❤️

avatar
Елія Еванс
29.05.2026, 20:39:16

Вітаю з новинкою❤️❤️❤️ бажаю успіху❤️

Анжеліка Вереск
30.05.2026, 00:01:20

Елія Еванс, Щиро дякую за підтримку книги ❤️❤️❤️

avatar
Джулія Блеквуд
29.05.2026, 18:54:56

Вітаю вас з новиночкою ❤️ Бажаю успіхів книзі! Авторці невичерпного натхнення!♥️

Анжеліка Вереск
30.05.2026, 00:01:06

Джулія Блеквуд, Дякую вам за таке круте побажання ❤️❤️❤️❤️

avatar
Віккі Грант
29.05.2026, 18:11:28

Вітаю з новинкою)))

Анжеліка Вереск
30.05.2026, 00:00:55

Віккі Грант, Дякую ❤️❤️❤️

Вітаю з новинкою!(⁠✷⁠‿⁠✷⁠) Натхнення і успіхів книзі!(⁠✷⁠‿⁠✷⁠)

Анжеліка Вереск
30.05.2026, 00:00:48

Светлана Марченко, Дякую вам за привітання та за побажання ❤️❤️❤️

Люблю фентезі, тому прийшла до вас на новинку. Цікавий початок)) і ще цікавіше, що буде далі)) Дякую ❤️

Анжеліка Вереск
30.05.2026, 00:00:40

Солодка черешенька, Дякую вам за приємний відгук ❤️❤️❤️

avatar
Лана Жулінська
29.05.2026, 15:42:26

Вітаю з новинкою ❤️

Анжеліка Вереск
30.05.2026, 00:00:21

Лана Жулінська, Дякую ❤️❤️❤️

avatar
Сана
29.05.2026, 15:17:40

Вітаю з новиночкою! Успіхів і натхнення

Анжеліка Вереск
30.05.2026, 00:00:13

Сана, Щиро вам дякую ❤️❤️❤️

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше