41 312
Анотація до книги "Іграшка тирана "
Я тікала від ворогів і попросила захисту в безжального мага. Мені потрібна безпека, йому — мій дар. Я мала стати його зброєю у війні, а він не збирався прив'язуватися до дівчини, яку вважав лише ресурсом, а кохання — слабкістю нікчемних людей. Та почуття не завжди питають дозволу.
***********
— Гаразд, — сказав він байдуже. — Я приймаю тебе, цілителько. Ти будеш жити й перебуватимеш під моїм захистом. Але за це ти даватимеш мені свій дар кожного разу, коли мені це буде потрібно. І кожного разу, коли я цього захочу.
Він простягнув руку, чекаючи, поки я поцілую її на знак вірності, — бліду, з довгими пальцями, на яких блищали чорні персні.
— Відтепер ти належиш мені.
***********
— Гаразд, — сказав він байдуже. — Я приймаю тебе, цілителько. Ти будеш жити й перебуватимеш під моїм захистом. Але за це ти даватимеш мені свій дар кожного разу, коли мені це буде потрібно. І кожного разу, коли я цього захочу.
Він простягнув руку, чекаючи, поки я поцілую її на знак вірності, — бліду, з довгими пальцями, на яких блищали чорні персні.
— Відтепер ти належиш мені.
протистояння характеріввладний небезпечний геройкохання наперекір світу
“Втеча від жорстокого принца приводить Естер у пастку ще небезпечнішого чоловіка. Темний маг не знає жалю, але саме вона змусить його відчути те, що він зневажає. Пристрасть і кохання, яке народжується всупереч усьому. ”
“Вона тікає від принца й віддає свою свободу в обмін на захист безжальному тирану, який зневажає кохання та вважає його слабкістю, але не помічає, як стає залежним від неї.”
Зміст книги: 26 глав
Останнє оновлення: сьогодні
244 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЛюбі читачі!❤️
Вітаю вас у моїй новій історії про небезпечні стосунки, де кожен крок може стати останнім, а почуття легко перетворюються на пастку.
✨Додавайте книгу в бібліотеку, щоб не загубити!
❗ ОНОВЛЕННЯ ЩОДНЯ!
Стає все цікавіше думала що Естер її зцілить. А вона відчула від неї погану енергію і не зомогл чим поставила під сумнів свою силу перед Атанором. Буде тепер по іншому перевіряти.
Мілана, Дякую за чудовий коментар ❤️❤️❤️
Що приховує Естер від Атанора про свою магію? Він вже має підозри і йому це зовсім не подобається. Тепер Естер буде постійно під контролем. І з першою помилкою її чекає що...? Смерть? Чи дещо інше? Дякую
Наталья Храпакова, Ви так тонко відчули що Естер дещо приховує про свою магію (а по секрету скажу вона дещо реально приховує!) Дуже дякую за таку увагу до книги ❤️❤️❤️
З Вогню та в полум'я. Від одного безжального ката до іншого тирана. З двох зол як кажуть....
Юлія Гирина, Абсолютно правильно, тепер доведеться борсатися якось. Дякую ❤️❤️❤️
У кожного своя правда. Для Атанора вона в рішеннях і вчинках, що можуть ошелешити інших. Але це не означає, що це не правильно. А Естер, мені здається, зникне з часом. Можливо, не прийме бо кінця, але точно звикне й не буде так реагувати.
Дана Банні, Певно до кінця не прийме але до якоїсь міри вона таки звикне. Дякую за чудовий коментар ❤️❤️❤️
Знайомство Естер з усіма відбулося, правда, доволі емоційно і не лише від страти, а ще й від її непритомності...
Вона у Атанора тепер не лише на особливому контролі через цілительство, а ще й через перевірку) А він прискіпливий.
Дуже дякую за проду ❤️
Sana Boboho, Атанор справді дуже прискіпливий. До того ж він дуже тонко відноситься до всього що може принести йому користь або навпаки. Неймовірно вам дякую за такі глибокі та цікаві коментарі ❤️❤️❤️
Естер прийшла до жорсткого мага Атанора шукати захист від принца Ризанії, бо принц був з нею ще більш жорстоким, катував її, коли вона відмовлялась зцілювати. А до Атанора вона прийшла добровільно, хоч і чула про нього багато лякаючого. І незабаром він підтвердив свою жорстокість, показово стративши наречену підданого, бо та виявилася шпигункою. І цим спровокував непритомність Естер, яке дуже роздратувало Анатора. Надіюсь з Естер він буде пом'якше поводитись, ніж принц. Дякую.
Светлана Марченко, Дякую вам за чудовий коментар ❤️❤️❤️
Зціляти важко поранених не те саме, що воскрішати мертвих. Мабуть і для Атанора треба дещо усвідомити і прийняти "урок"
Марина Моргун, Атанор вважає свої рішення єдино правильними, а отже ані Естер ані будь-хто інший не зможе на нього впливати. Дякую ❤️
Гарна новенька обкладинка ❤️ Атанор перш за все правитель, і всі мають відчувати його силу, тому що якщо відчують шпарину слабкості - буде хаос! Естер ще тільки вливається в його світ темряви, її світло намагається протистояти! Дякую ❤️
Оксана Митчик, Дякую вам що оцінили обкладинку ❤️ Ви дуже тонко відчуваєте Атанора!
Цікаво... Вона цилителька і він точно захоче її, але ж, цікаво як вона той дар отримала?
Анжеліка Вереск, Я це зрозуміла, але чому саме вона?))
Цікаво, як будуть далі розвиватися їх стосунки) Цей чоловік починає мені подобатися ;)
Анжеліка Вереск, Якщо так подивитись, то у всіх нас жахливі характери і натури)))
Перше випробування, дубль два. Зцілити Самуіла - це вже так би мовити "профільна робота" для Естер.
Бідолашна Естер... Вона стільки всього пережила. Принц жахливо знущався над нею
Сана, Принц був страшною людиною, але і зараз у дівчини будуть нелегкі часи
Ох, яка показова страта!
Для всіх - урок, ну а для Естер, мабуть, попередження і показ того, що може бути за зраду та брехню.
От таке знайомство вийшло зі свитою Атанора, ефектне)
Дуже дякую за проду ❤️
Sana Boboho, Ви повністю та абсолютно праві, показова страта як урок і для Естер і для інших його послідовників. Атанор взагалі тримає владу у своїх руках завдяки своїй репутації. Дуже вам дякую за коментар такий ❤️❤️❤️
Ого, і це все зробив Атанор за зраду. Чи тепер хоче щоб Естер її зцілила? Дякую за проду чекаю продовження ❤️
Мілана, Естер вміє зцілювати але не воскрешати, тож ... Ніяк вже не вийде. Дякую ❤️❤️❤️
Небезпечний чоловік вже на першій зустрічі показав, що він робить зі зрадниками)) Думаю про Естер він вже знає все тому і вирішив познайомити її з всіма, а далі слідкуватиме.
Солодка черешенька, По секрету скажу що про Естер він ще далеко не все знає... Дякую ❤️❤️❤️
Можете в мене кинути капцями, але я не вважаю цей вчинок Атанора - жахливим. Так, моторошно від результату, але відверто ж Альхена заслужила: йшла з метою бути щуром! Справедливість має бути і в темному середовищі, усюди! І те, що всі навколо побачили, ну і Естер теж - це превентивні міри, щоб розуміли свої дії надалі, що нічого безкарним не залишиться. А ще, я гадаю, Атанор також і за Естер спостерігав, і теж про неї все знає. Тому й допустив поки до себе. А далі спостерігатиме, чи не зробить вона хибного кроку! Дякую ❤️
Оксана Митчик, З одного боку то ви навіть праві. Бо насправді то він справедливо вчинив по відношенню до зрадниці. До того ж страх - це недієвіший спосіб змусити коритися. А владу утримувати в руках під силу не кожному. Але звісно сама холоднокровність з якою він діє вселяє жах у серця людей. Ви дуже добре розумієте героїв і я вам вдячна за ваш влучний та глибокий коментар ❤️❤️❤️
Для Естер це наче крок в безодню,але і назад дороги немає.
Жорстокий маг,але як інакше бути із зрадниками?Потрібно всім показати,що їх чекає ,щоб і думки такі не проскакували
Alexia, Саме на безжальності і страху побудована його влада, а наступна ціль - отримати в свої руки правління над Ризанією. Дуже дякую за коментар ❤️❤️❤️
Вітаю вас з новинкою! З перших глав занурююсь у цю історію. Дуже інтригуюче і мрачно. Що ж далі буде? Чекаю продовження
Elli dil, Неймовірно вдячна за ваш відгук ❤️❤️❤️
Нда , вибрав слушну мить . Привітав так привітав , але урок демонстративний і запам"яитається багатьом і надовго . Ну й альтернативи як такої не було , зрадники будуть покарані і нещадно вирвані х лав . А тепер рідкісна перлина - представляю цілительку . Життя продовжується . Дякую
lanachak, Думаю його мало хвилювало в яку саму мить він влаштовує суд, навіть краще - всі в зборі. Дуже вам дякую за ваш коментар ❤️❤️❤️
Невже Естер в нього теж закохається? А він покається? Підписалась. І ви підписуййтесь на мене, Анжеліко! Чекаю на вас!
Ольга Оленіч, Хіба тирани стають ручними цуциками та лапочками? Йому ні в чому каятися, бо він вважає свої рішення правильними. А Естер...у них виникне певний зв'язок (чи радше залежність). Підписалася на вас теж)))
Жахлива розправа від Атанора. Страшний урок для всіх. Це була показова страта. Він показав усім, що чекає будь-якого зрадника. І насамперед це був урок для Естер. Дякую
Наталья Храпакова, Ви абсолютно правильно мислити. Спосіб утвердження влади Атанора - страх. Його мають боятися і соратники і вороги. І зради він не пробачить. Естер має це знати. Дуже дякую за влучний коментар ❤️❤️❤️
Я досі під враженням, як Атанор з Альхеною повівся. А потім ще такий спокійний щось про друзів сказав
(゚ー゚*)
Я б на місці Естер тікала б. Але може в неї і справді безвихідь.
Дана Банні, Атанор дуже холоднокровний та жорсткий навіть з вірними. Що вже казати про зрадників? Ви не перша кажете про втечу, тому думаю що проясню цей момент у блозі. Дуже дякую ❤️❤️❤️
У Естер вибір невеликий! Виснажливе "користування" її даром принцем все ж акумулює сили не стати його цілковитою бранкою (особливо після весілля!), куди краще мати власний розсуд до своїх навичок зцілення.
І поки що Атанор викликає мороз від своєї важності та власності, але без крижаного страху бути знищеною вмить... А з цього вже може щось вийти)
Дуже дякую за цікавезний початок ❤️
Sana Boboho, Як я вже писала нижче, Атанор безжальний холодний та жорстокий, і слово милосердя йому незнайоме. Однак, Естер сама прийшла до нього, і в нього хоча б немає садистських наклонностей як у принца, тож у Естер є шанси домовитися із ним. Дуже дякую за такий глибокий коментар ❤️❤️❤️
Сподіваюся вона не пожалкує про свій вибір. Дякую ❤️
Солодка черешенька, Сподіватимемося на це, дякую ❤️❤️❤️
Дуже рішуча дівчина. Сподіваюсь, що цей могутній і небезпечний чоловік зможе їй допомогти.
Сана, Він захистить її від принца бо достатньо могутній для цього, однак чи не буде гірше? Дякую ❤️❤️❤️
Вітаю вас з новинкою))) Бажаю вам всього найкращого і успіху)
Ліліана, Щиро дякую за вітання ❤️❤️❤️
Вибір зроблено. Але чи не буде гірше? Може з темним магом буде не так тяжко, як з принцем.
Ольга Діденко, Атанор безжальний, холоднокровний та жорстокий. Однак він принаймні не має садистських наклонностей Як принц від якого вона втекла. Дуже вам дякую за класні коментарі ❤️❤️❤️
Як не принцу, то магу прийдеться платити своїм даром зцілювати. Та будь-хто захоче володіти Естер, як тільки дізнається про її вміння. Може маг захистить від принца.
Ольга Діденко, Так, ви абсолютно праві. З таким унікальним даром вона все одно комусь належатиме, нічого не поробиш. Дякую за коментар ❤️❤️❤️
Вітаю з новинкою.
Естер втекла від принца,який використовував її дар для своєї мети,знущався над нею.....не легше Естер буде і під захистом Атанора.....
Ніна Михайловська- Спичак, Дякую за коментар ❤️❤️❤️
Темні маги такі страшні! Тому я підписалась. Люблю страшних. Підписуйтесь і ви на мене, Анжеліко! Буду вдячна. В мене теж багато страшного.
Тут тілтєьки одна надія у Естер, що Атанор не буле таким жахливим покидьком , як принц. Так, вона тепер належить йому і має виконуватимю його волю і забаганки. Але ж це по добрій волі, ніхто її не змушувув. Та й Ататор не здається неадекватом, з першого погляду. Дякую
Наталья Храпакова, Атанор цілком адекватно контролює себе і не має на відміну від принца садистських наклонностей. Однак! Він використовує жорстокість як один з аспектів утвердження своєї влади, і слово мораль для нього пустий звук. Дуже дякую за глибокий коментар ❤️❤️❤️
Ой, а темний маг, як на мене, то «світліше» принца-ката! Нічогенький такий наречений, який майбутню дружину увʼязнив і доводить до межі! Естер вірно зробила, що до Атанора звернулась - так, він ще той жах і страх, але за перші хвилини відчутна його порядність - діяти по умовам, які їй запропонував, а не просто свідомо знищувати, як принц! Інтригуюче і від темного мага така енергетика, вау! Дякую ❤️
Оксана Митчик, Атанор діє за умовами, але ніколи не пробачає помилок. Він бачить людей лише інструментами для досягнення власних цілей. І він зовсім не добрячок. Але є позитивний момент в тому, Що до нього вона прийшла свідомо на відміну від принца. Дякую вам за такий глибокий розбір, ваш коментар можна в рамочку ставити ❤️
Катувати цілительку?!! Цілителі віддають своє здоров'я, частину свого життя і катувати?!!
Світлана Ганчук, Не пощастило Естер народитися з таким рідкісним даром (((а принцу не цікаво чого вона хоче - йому треба були здібності та покора, і неважливо якою ціною. Дякую за коментар ❤️❤️❤️
Бідна дівчинка .
З вогню та в полим'я..
Але якщо перше було з примусу.
То до мага вона прийшла з власної волі.
І яким стане її життя покаже час.
Щось мені здається що маг щ часом дещо перегляне свої погляди на Естер..
Але однозначно що буде не легко їй..
Дякую ♥️❤️♥️
Оксана Морус, Естер дуже не пощастило народитися із таким рідкісним даром ((тепер кожен захоче її використовувати. Легко їй точно не буде, але і тирану буде непросто - важко сказати як він реагуватиме на емоції які вона в нього викликатиме, Якщо вважає це прерогативою нікчем. Дуже вам дякую за такий емоційний коментар ❤️❤️❤️
Для Естер це замкнене коло. Вважає що захист мага для неї менше зло ніж принц. Час покаже
Виктория Зёма, Абсолютно так, краще і не скажеш. Тирани ніколи не бувають ручними песиками, можливо Естер вдасться домовитися із ним. Але в будь-якому разі свідомий вибір краще ніж неволя. Дякую за влучний коментар ❤️❤️❤️
Вона опинилася в такому відчаї, що погодилася на ці умови. Хоч і важко передбачити, чим це обернеться надалі, усе ж це, напевно, краще, ніж знову опинитися в руках принца, який, за її словами, катував її. Дякую ❤️
Мілана, В будь-якому разі свідомий вибір - це краще ніж неволя. Однак чи був це свідомий вибір правильним скоро дізнаємося... Дякую за коментар ❤️❤️❤️
Ну , принаймі не обіцяє захмарних замків , а ріже правду матку в очі . Легко не буде , єдина втіха власний , свідомий вибір , а не примус . Руку дияволу поціловано , а тепер свято. Дякую
lanachak, Він ніколи не вдаватиме із себе добряка. Естер і справді прийдеться важко. Дуже вам дякую що так гарно підмічаєте деталі ❤️❤️❤️
Бачу Атанор дуже грізний і серйозний чоловік. І щось мені підказує, що він може бути ще небезпечніше від того принца. Тільки б Естер не наробила собі біди цим проханням про допомогу
( ・ω・)
Дана Банні, Атанор дуже грізний, Естер ще неодноразово пошкодує що прийшла до нього
Сподіваюсь, що Естер не попаде з вогню та в полум'я. Цей маг теж може використовувати її здібності, навіть без її згоди. Чи може у Естер є свої якісь плани, щоб знаходитися поряд з ним? Дякую за нову історію)
Наталья Храпакова, Естер вважає що в неї іншого виходу нема. Принц настільки могутній що його маги на раз-два її знайдуть. Єдиний варіант мати могутнього покровителя. Вона мислить так: який би не був цей небезпечний Атанор, але вона прийшла до нього сама - тобто Це був її вибір та її воля, на відміну від примусу принца. Дякую вам за влучний коментар ❤️❤️❤️
Завжди людині хочеться робити все з власної волі , тож доведена до відчаю діями короля до відчаю , шукає порятунку у владного темного мага , бо впевнена що тільки він зможе захистити . Та чи не помиляється коли вважає що краще добровільно ділитись даром , ніж віддавати його з примусу і чи не буде зловживати маг її силою? Дякую
lanachak, Естер дивиться на цю ситуацію так: сама прийшла - значить це її власний вибір, на відміну від примусу принца. Але Ви праві, адже людина до якої вона прийшла дуже небезпечна і всіх людей навколо себе бачить лише інструментами для досягнення цілі. Дуже вам вдячна за доречний коментар ❤️❤️❤️
Вітаю вас з новинкою ❤️ Цікаво чи погодиться маг допомагати і захистити Естер і що попросить натомість.
Мілана, Погодиться, але Естер відтепер більше ніколи не належатиме сама собі. Дуже дякую за вітання ❤️❤️❤️
Вітаю з новинкою!
Джуні Салем, Дякую ❤️❤️❤️
Вітаю з новинкою) бажаю Вам натхнення!
Сніжана Квіткова, Щиро дякую ❤️❤️❤️
Вітаю з новинкою❤️❤️❤️ бажаю успіху❤️
Елія Еванс, Щиро дякую за підтримку книги ❤️❤️❤️
Вітаю вас з новиночкою ❤️ Бажаю успіхів книзі! Авторці невичерпного натхнення!♥️
Джулія Блеквуд, Дякую вам за таке круте побажання ❤️❤️❤️❤️
Вітаю з новинкою)))
Віккі Грант, Дякую ❤️❤️❤️
Вітаю з новинкою!(✷‿✷) Натхнення і успіхів книзі!(✷‿✷)
Светлана Марченко, Дякую вам за привітання та за побажання ❤️❤️❤️
Люблю фентезі, тому прийшла до вас на новинку. Цікавий початок)) і ще цікавіше, що буде далі)) Дякую ❤️
Солодка черешенька, Дякую вам за приємний відгук ❤️❤️❤️
Вітаю з новинкою ❤️
Лана Жулінська, Дякую ❤️❤️❤️
Вітаю з новиночкою! Успіхів і натхнення
Сана, Щиро вам дякую ❤️❤️❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати