(Атанор)
Естер пішла хвилин десять тому, проте я все ще дивився на зачинені двері.
Цікава дівчина.
Брехню я відчуваю добре. Не завжди бездоганно, але достатньо добре, щоб зрозуміти, коли мене намагаються зробити дурнем. Мене дратувало, що я не зміг на сто відсотків відчути чи не бреше вона мені. Можливо, десь вона і сказала правду. Принаймні її більшу частину.
Та я бачив її тваринний страх, і тремтячі руки; помітив, як прискорився її пульс під час імпровізованого допиту.
Я бачив, як вона боялася самої думки про той ритуал, але водночас бачив і дещо інше — це дівчисько приховало від мене щось важливе. Причому, щось настільки важливе, що готова була ризикнути моїм гнівом.
Я задумливо постукав пальцями по столу. Це робило ситуацію значно цікавішою. Тепер я вже хотів дізнатися правду не тому, що вона могла становити загрозу, а тому що мені стало цікаво.
О вищі сили, ненавиджу загадки! А конкретно ця загадка, стояла і дивилася на мене своїми сірими очима, вдаючи, що ніяких секретів немає.
У двері постукали.
— Заходь.
До кабінету увійшов Айзек. Поглянувши на його обличчя, я одразу зрозумів, що його новини мені не сподобаються.
— Повелителю, принц дізнався.
Я підняв брову.
— Про що саме?
— Про те, що його ідіоти віддали нам Присциллу.
Ха! Не заздрю я долі цього сміття, яке Дестін називає своїми слугами!
Айзек невесело посміхнувся.
— Схоже, хтось із його людей дуже голосно виправдовувався, інакше, вони б потягнули час заради своєї цілої голови.
Я відкинувся на спинку крісла.
— І як відреагував наш дорогий принц?
— Кажуть, розніс половину свого кабінету.
Я хмикнув: напевно ще водночас закатував парочку своїх рабів.
— І це ще не все. За нашими даними, він настільки розлючений, що може плюнути, і розпочати відкриту війну.
— Я так не думаю, Айзеку. Присцилла, звісно, корисний кадр — але для нас. Для принца вона вже давно відпрацьований матеріал.
— Повелителю. — Айзек став серйозним. — Мені здається, проблема не в Присциллі.
Я мовчки подивився на нього.
— Естер, наша цілителька. — пояснив він.
Посмішка повільно зникла з мого обличчя.
— Продовжуй.
— Дестін не заспокоїться. Якщо принцу настільки потрібна ця дівчина, він шукатиме способи повернути її.
— Це очевидно, Айзеку.
— Вони можуть використати підкуп, або шантаж. Можуть схилити до зради когось із наших.
Я задумався. На жаль, Айзек мав рацію. Та до відкритої війни Дестін поки не готовий — я, до речі, теж — але це не означає, що він сидітиме склавши руки.
Ні, такі люди не будуть бездіяти. Дестін може вдатися до хитрощів, використавши чужу жадібність та тупість.
Айзек схрестив руки на грудях.
— Можливо, нам варто сховати її, Повелителю?
— Сховати?
— Так, тимчасово, поки ми не підготувалися до відкритого протистояння.
Я кілька секунд мовчав, а потім раптом усміхнувся.
Айзек одразу насторожився.
— Що? Вам щось прийшло в голову, володарю?
— У мене з'явилася краща ідея.
Я підвівся з крісла й підійшов до вікна. За мурами замку вже сутеніло, десь далеко тренувалися маги. Життя тривало своїм ходом.
— Ти сказав одну правильну річ.
— Яку саме?
— Естер потрібно сховати.
— Ви згодні із цим? Але куди?
Я усміхнувся.
— Ти і сам знаєш, що найбезпечніше місце для неї зараз — поруч зі мною. Водночас, принц не стане нападати на замок та наших союзників, якщо знатиме що дівчини тут немає.
Айзек намагався зрозуміти, що я маю на увазі.
— Ви кудись зібралися, Повелителю?
— Можливо.
— Куди?
— Це не твоя справа, Айзеку. Але деякий час ми із Естер будемо відсутні у замку — я знову перевів погляд у вікно. — До того ж у мене є кілька запитань до нашої маленької цілительки.
Незабаром нам із Естер доведеться провести дуже багато часу наодинці, і щось підказувало мені, що для неї це буде значно менш приємна новина, ніж для мене.
#34 в Фентезі
#5 в Бойове фентезі
#166 в Любовні романи
#36 в Любовне фентезі
протистояння характерів, владний небезпечний герой, кохання наперекір світу
Відредаговано: 23.06.2026