Реєстрація
Книга. "Повернення: Без права на свободу " читати онлайн
Рейтинг:
38
360 4659

Поточний рейтинг:
#117 в Сучасний любовний роман
#5 в Детектив


В процесі: 24 берез. 59 стор

Публікація: 01.03.2023 — ...


Анотація до книги "Повернення: Без права на свободу "

Страх — найдієвіша емоція в житті, яка змушує за обставинами швидко діяти або, навпаки, заганяє у ступор. Елізабет дізналася, що це за емоція. Втеча від вимушеного шлюбу й один жорсткий інцидент змінив все її життя!
Море здіймало спогади й кидало душу немов на скелі під час лютого шторму, один погляд у безодню змушував серце битися повільніше та затримувати подих. Суміш запахів занурювала у спогади настільки сильно, що здавалось, ніби це все знову було наяву. Але вона з цим жила, навчилась жити, кожного разу переживаючи все знову і знову…
Тепер вона без права на помилку!
Чи зможе знову довіритися чоловіку, який зрадив?
Тепер вона без права на свободу!
Чи стане вона маріонеткою в чужих руках?

Обкладинка від Дарії Новицької :-)

42 коментаря

Авторизуйтесь, щоб додавати коментарі

Увійти
avatar
Анна Багирова
24.03.2023, 12:47:08

Привіт, моя люба!) Дійсно, навколо Елізабет одна брехня, її оточує невідомість та сумніви кому вірити і довіряти!) Це досить складна ситуація! Ще й ці заручини Адама з її подругою....я, навіть, не знаю як сприймати наміри Адама, а раптом і він не до кінця чесний з дівчиною!)) Дякую тобі, сонечко, за сьогоднішню продочку та чекаю на продовження. Обіймаю.❤️❤️❤️))))

Ірина Кузьменко
24.03.2023, 13:02:48

Анна Багирова, Привіт, мила ❤️❤️❤️ Адам не очікував, що татусь таке скаже, а точніше від злості ляпне про Аманду! Адам не думав, що розповідати про заручини варто було, адже він розірвав їх, ось така у нього логіка. Я думаю, що чоловік даремно не розповів все, тим паче Ліззі запитувала про це в Осло! Зараз Елізабет тепер не знає, чи можна довіряти Адаму!
Адам! Доріан! Тернери! Всі щось хочуть від неї, й у кожного різні мотиви та бажання!
Скоро познайомтеся ще з новими героями, й з тією Амандою також!
Дякую за відгук ❣️ Обіймаю) Спокійного дня :-)

avatar
Аля
24.03.2023, 08:56:13

Привіт, сонце)) Щось я не розумію Адама. В чому був сенс погоджуватись на фіктивний шлюб з якоюсь Амандою? Знову ті ж граблі? Він ледь вже втратив через цю дурість Ліз. І все одно погодився на ці заручини? Тим паче з її подругою!! Дякую, кицю)) Обіймаю)) Тихого легкого дня!!!❤️❤️❤️

Ірина Кузьменко
24.03.2023, 09:34:51

Аля, Ой, там така ще подруга…
Скоро познайомимося ще з цікавими героями❣️

avatar
Дар'я Новицька
22.03.2023, 23:28:47

Оце у ванільної принцеси оточення)) нікому не вірю, поки що. Сподіваюся, я помиляюся. Дякую за проду! Натхнення тобі))

Ірина Кузьменко
23.03.2023, 06:22:26

Дар, Привіт :-) Ну, доки маємо поряд таких «цинічних» людей!) Хтозна, чи люди взагалі змінюються…
Дякую)))❣️❣️❣️

avatar
Анна Багирова
22.03.2023, 14:21:02

Привіт, люба!) Ну хоч потурбувався про Ліззі, має квартиру і рахунок у банку. Та й паспорт тепер справжній, не фальшивий.) Ще й радісно, що Адам приїхав аби її забрати! Та, чомусь, мені здається, що спокій Ліззі буде лише снитися!)) Дякую тобі, моя хороша, за продочку та чекаю на продовження з нетерпінням. Обіймаю!)❤️❤️❤️))))

Ірина Кузьменко
22.03.2023, 14:26:01

Анна Багирова, Привіт, Анют ❤️❤️❤️ Щиро дякую за підтримку)))
Все, що потрібно було Доріану від Ліззі, він отримав) Батькові рахунки та порт!) Він лише показує всім, що йому начхати на сестру, однак, коли розповідай про минуле пригадав матір Елізабет, яка свого часу допомогла йому! До спокою їй ще далеко: не забуваємо про Тернерів, адже у них були свої плани...
Обіймаю у відповідь))) ❤️❤️❤️

avatar
Аля
22.03.2023, 11:32:46

Привіт, сонечко)) Що ж, вітаємо Ліз в світі бізнесу. Від нього навіть на краю світу не заховаєшся. Але Доріан мені подобається)) А ось та сімейка Тернерів не дуже. Окрім Адама звичайно!)) Тепер всі нарешті дадуть Ліззі спокій? Дякую, кицю)) Дуже чекаю далі!! Тихого-тихого дня!! Обіймаю))❤️❤️❤️

Ірина Кузьменко
22.03.2023, 11:41:49

Аля, ❤️❤️❤️ Привіт, мила))) Щиро дякую за підтримку)
Доріан ще покаже себе з різних сторін, і як старший брат також :-) Тернери «собі на умі», думають, що можуть вплинути на Ліззі! Вони ще не знають, що Елізабет передала порт Доріану, у декого істерика від цього буде!
Обіймаю у відповідь :-)
Тихого та спокійного дня!) ❣️

avatar
Анна Багирова
20.03.2023, 13:43:10

Привіт, люба! Я не сприймаю цього Доріана, він мені взагалі неподобається! От не зайшов мені цей персонаж, зовсім!!! Тварюка мстива він!!! Елізабет до чого тут, що хоче залишити її ні з чим?????? Терпіти неможу таких гнилих покидьків! Розумію Тернерів, хто така для них Елізабет??? Але ж це твоя сестра мудачило!!!)) Дякую тобі, сонечко, за сьогоднішню напружену проду. Чекатиму на продовження.❤️❤️❤️))))

Ірина Кузьменко
20.03.2023, 14:47:35

Анна Багирова, Привіт, мила ❤️❤️❤️ саме таким спочатку я хотіла зробити Доріана: мстивим падлюкою, антигероєм! Він ще не розкритий персонаж, й сподіваюсь потім думка про нього трішки зміниться! Елізабет й Доріан ще не договорили, продовження у наступному розділі!) й він все одно не зможе покинути Ліззі… Ось таким доки у нас Доріан — покинутий батьком, злобний «хлопчина», який ще не усвідомив, що життя це не лише чорна смуга й рано чи пізно прийдеться робити вибір на користь сестри, а не свого егоїзму!
Щиро дякую за підтримку ❣️❣️❣️ Обіймаю)

avatar
Аля
20.03.2023, 08:49:04

Привіт, кицю)) Мабуть, ще детальніше перевіряти спорідненість між ними немає вже сенсу. От цікаво, а якби Адам не забрав її звідти, Доріан наглядав би там за Ліззі усе життя? Що ж, цікаво буде дізнатись, як він досяг всього, чого має зараз. І в нього ж явно має бути щось компрометуюче на Тернерів. Бо окрім Адама, там ніхто більше довіри не вселяє. Дякую, моє сонечко)) Обіймаю)) Тихого вдалого дня!!❤️❤️❤️

Ірина Кузьменко
20.03.2023, 14:47:16

Аля, Привіт, сонце❤️❤️❤️
Тернери зруйнували його план з приводу Ліззі, проте він би все одно не зміг все життя наглядати за нею) у наступному розділі буде продовження розмови, ми про нього дізнаємося ще дещо! З приводу самих Тернерів, вони лише пішаки, й особливої загрози для Доріана не становлять, однак все одно будуть намагатися провокувати Елізабет!
❣️❣️❣️ Дякую мила за коментар та підтримку))) Обіймаю!)

avatar
Анна Багирова
17.03.2023, 17:41:14

Привіт, моя хороша!) Йде боротьба за спадщину, братик, доречі він мені неподобається, свого не упустить і сім'я Тернерів не відступиться! Чомусь здається, що до викрадення причетний і Олівер, або знає про це! Можливо я помиляюся!!!))) Почалися гойдалки!)) Чекатиму на продовження з нетерпінням. Дякую тобі, сонечко, за сьогоднішню проду. Обіймаю тебе, люба.❤️❤️❤️))))

Ірина Кузьменко
17.03.2023, 19:29:00

Анна Багирова, Привіт, мила ❣️❣️❣️ Тепер всі будуть намагатися контролювати Елізабет! Всі бажають багатства, й готові піти на все, не розуміючи, що це низько та цинічно, особливо це відноситься до Тернерів! З приводу Доріана, все дізнаємося! Буде емоційна та напружена розмова! ❣️❣️❣️
Обіймаю у відповідь, мила)))
Тихого та спокійного вечора) Чудових вихідних)❣️

avatar
Аля
17.03.2023, 15:50:11

Ооох, тут і переплетіння інтриг!! Що ж так жорстко то з Ліззі?! З власною сестрою ніби то. Вона як ключ до скриньки зі скарбами? Так терміново усім так терміново?! Хто ж її викрав? Чи не той покидьок, якому продала її тітка? Що ж відбувається насправді взагалі?!! Дякую, моє сонечко)) Обіймаю міцно-міцно)) Тихого легкого дня!! Цьом))❤️❤️❤️

Ірина Кузьменко
17.03.2023, 15:57:03

Аля, Привіт, мила ❤️❤️❤️ Як тільки родина Адама дізналися, що Елізабет жива, так й відразу подумали, що вони мають права вирішувати все замість неї! Однак, тепер у «гру» вступив Доріан! Хто її викрав, ми обов’язково дізнаємося) наступний розділ розкриє деякі таємниці! ❣️ Обіймаю :-) ❣️ Тихого та спокійного дня/вечора)

avatar
Дар'я Новицька
16.03.2023, 20:17:12

Якісь дивні її оточують чоловіки)) Один раптово повертається та "викрадає" її. Навіщо? Не розумію. Інший називається братом і теж її шукає. Теж навіщо? Оце так закрутилося у бідолашної Ліззі... Мабуть, не такого життя вона хотіла.
Дякую за оновлення! Чекатиму нової частини!

Ірина Кузьменко
16.03.2023, 20:45:55

Дар, Дякую))) ❣️ Доки не хочу спойлери писати, ахаа, а то я така!)

avatar
Анна Багирова
15.03.2023, 18:04:14

Привіт, сонечко!) Ого, оце так новини, виявляється Доріана Норман брат Ліззі! Цікаво, чи справді він хоче придбати до рук весь бізнес, як говорить Адам??! Чомусь же він платив гроші Міллерам ще й документи нові привіз! Чомусь нехотів той Доріан, аби Елізабет виявилася "живою"! Оце й насторожує мене!) Та й Адам має якісь сімейні секрети і мовчить! ) Божечки, одні недомовки та інтриги!)) Дякую тобі, моя хороша, за сьогоднішню продочку. Чекатиму на продовження з нетерпінням.❤️❤️❤️))))

Ірина Кузьменко
15.03.2023, 18:49:08

Анна Багирова, О, все вірно! Навіть не дивлячись на те, що Адам ГГ, однак інколи його дії та слова змушують задуматися! Він виправиться… згодом!
З приводу Доріана, то він ще той «поганець»!)
А родина Адама взагалі, це окрема тема!
Так що, герої далеко не ідеальні)
❤️❤️❤️

avatar
Аля
15.03.2023, 10:54:18

Отже таки брат... Мммм, який загадковий чоловік!)) Ох, що ж відбуватиметься по їх поверненню? Адам збирається закрити Ліззі за сімома замками? Ага, це однозначно додасть йому таких "плюсиків" в карму. Він вже бачив, ще нервовий стан у Ліззі на межі. З нею буде ой як весело) Дякую, моє серденько)) Дуже чекаю далі!! Оібймаю)) Тихого затишного дня!!❤️❤️❤️

Ірина Кузьменко
15.03.2023, 11:36:05

Аля, Привіт, мила ❤️❤️❤️
Доріан досить цікавий персонаж) згодом про нього також більше дізнаємося)
З приводу Адама, він немає на меті закрити Ліззі за сімома замками, проте його поведінка бажає кращого… будемо його виховувати разом, а то щось він думає лише про свої почуття!
Обіймаю у відповідь) Тихого та спокійного дня)❣️

Ірина Кузьменко
15.03.2023, 11:32:06

Галина Нікіфоровна, )))

avatar
Аля
13.03.2023, 20:21:03

Нікому довіряти не можна... Все продається, купується, підкуповується. А з іншої сторони, куди б вона поділася? Хоч цей містер Міллер ставився до неї по доброму. У інших і за гроші доброти не купиш. Дійсно, зі змішаними почуттями покидаємо Норвегію... А от що чекатиме там в Лондоні? Про що не договорює Адам?! І хто ж дійсно врятував Ліззі?!.. Дякую, моє серденько)) Дуже чекаю далі!! Обіймаю ніжно-ніжно)) Тихого спокійного вечора!!❤️❤️❤️

Ірина Кузьменко
13.03.2023, 21:03:03

Аля, Герой новий! Герой, який сколихнув моє серце, й план, ідея, яка була спочатку, трішки… Муза не туди повернула! Проте про нього я вже згадувала у попередніх розділах)
❣️❣️❣️

avatar
Анна Багирова
13.03.2023, 18:59:59

Доброго вечора, люба!❤️) Дійсно загадка, хто ж врятував Елізабет? А дядько все-таки вирішив відкрити таємницю, що врятував її не він і це напружує. Тітка змія ще та, лише гроші на умі.)) Дякую тобі, зірочко, за сьогоднішню невеселу продочку та чекаю на продовження з нетерпінням!)) Обіймаю міцно.❤️))))

Ірина Кузьменко
13.03.2023, 19:27:24

Анна Багирова, Привіт, мила ❤️❣️ Тітка дійсно ще та зміюка, однак вона отримає ще своє, й не лише вона! Освальд розповів правду, тому що він дійсно щирий й вже звик до Елізабет (хоча для всіх у містечку вона була Рейною) В наступному розділі буде неочікувана зустріч з одним героєм)
Обіймаю у відповідь ❣️

avatar
Дар'я Новицька
13.03.2023, 15:51:53

Оце так поворот подій... Які "добродії" вони виявилися! Все заради грошей, на жаль. Але мені здається, що дядько був щирий з нею. Подивимося, чи не помиляюся. Дякую за оновлення, Іринко! Натхнення тобі!

Ірина Кузьменко
13.03.2023, 17:16:32

Дар, Привіт, мила ❣️Дякую за відгук)
Так, «добродії» ще ті, особливо жіночка! З приводу дядька Освальда, то він дійсно був щирим! Згодом з ними ще зустрінемося… Причому один герой так «зустрінеться» з ними, що деяким мало не покажиться!)

avatar
Міла Федорук
12.03.2023, 13:56:06

Я як завжди з запізненням)) Успіху, люба ❤️❤️

Ірина Кузьменко
12.03.2023, 13:58:51

Міла Федорук, ❤️ щиро дякуююю))) рада, що ти повернулася!) Чекаю продовження історії Юрчика і Тоні)

avatar
Дар'я Новицька
11.03.2023, 21:22:47

Так-так... Пропустила останню главу і трохи шокована. Я розумію їхнє минуле й таке сяке... Але чому??? Чому вона йому вірить, після того, що він зробив, аби її забрати? Це ж... якось дивно було, якщо не сказати "гидко". Немає у мене довіри до нього, зовсім. А вона просто піддається емоціям. А має бути пильною після такого. Подивимося, що буде далі. Дуже цікаво. Дякую, мила та бажаю натхнення!

Ірина Кузьменко
11.03.2023, 21:30:41

Дар, ❤️ Адам зробив усе, щоб повернути її! Й навіть цей бридкий вчинок! Не дивлячись на те, що Елізабет вважає його зрадником, однак піддалася емоціям та почуттям! Також розуміє, що вона втратила усе, й вихід один: повернутися з Адамом! Скоро появиться ще один герой: а там… буде весело всім! Хоча я вже у нового героя закохалася, аха!
❤️

avatar
Анна Багирова
10.03.2023, 21:39:45

Привіт, люба! Пристрасть накрила Адама та Ліззі з головою, та...що чекає на них по поверненню додому??!)) Чекатиму на продовження. Дякую тобі, сонечко, за продочку.❤️❤️❤️)))

Ірина Кузьменко
10.03.2023, 23:15:48

Анна Багирова, ❤️❤️❤️ Доброї ночі, моя хороша))) Щиро дякую за підтримку)))
Елізабет намагалася боротися зі своїми почуттями, а Адам, чекав, розуміючи, що більше не зможе її відпустити) Попереду нас ще чекає поїздка, й ми дізнаємося дещо цікаве...
Тихої ночі ❤️

avatar
Аля
10.03.2023, 18:36:24

О, Адаму за стриманість жирний плюсик)) Але якщо вже Ліззі дозволила... Сама ж видала себе з головою тими ревнощами!))) О, головне, щоб це повернення заради подяки не було небезпечним! Дякую, моя зіронько)) Обіймаюююююю)) Тихої затишної ночі!!❤️❤️❤️

Ірина Кузьменко
10.03.2023, 23:12:07

Аля, ❤️❤️❤️ Доброї ночі, мила)))
Адам, хоче повернути Ліззі, він дійсно вважає себе винним у тому, що у свій час відпустив Ліззі) Тепер її повернення, як новий шанс! Якби Елізабет не намагалася "ненавидіти" Адама, однак почуття нікуди не подіти! А ця ревність... ахаа, не стрималася)
❤️ Тихої ночі, моя хороша) Дякую за підтримку)

avatar
Анна Багирова
08.03.2023, 15:55:24

Привіт, люба!) Ні, ну навіщо ж одразу псувати взуття? Яка невихована дівчина! (⁠✿⁠^⁠‿⁠^⁠) Мені подобається, що Адам такий щедрий і що почуття у нього до Ліззі не прошли!)) Дякую тобі, сонечко, за продочку та чекаю на продовження.❤️❤️❤️))))

Ірина Кузьменко
08.03.2023, 19:48:37

Анна Багирова, Щиро дякую ❤️❤️❤️

avatar
Аля
08.03.2023, 18:57:02

О, зламаний каблучок це такий особливий тонкий натяк?)) Нашу дівчинку не так то й легко тепер приручити. Нічого, хай старається краще) Оу, все Рейну тепер розкрито повністю? Його сім'я вже в курсі усього. А навіщо вона тепер його батькові? Дякую, моє сонечко)) Обіймаю ніжно-ніжно)) Тихого затишного вечора!! І зі святом весни ще раз!! Цьом))❤️❤️❤️

Ірина Кузьменко
08.03.2023, 19:48:05

Аля, Привіт, мила❤️❤️❤️
Елізабет пожартувала, щоб не купляли взуття на підборах, щоб легше було втекти від Адама) Адам своєю чергою таким чином дав зрозуміти Ліззі, що тепер вона точно не зможе від нього нікуди втекти) Однак, чи зможе він її приручити??? Хах, ще подивимося! З приводу родини Адама, то у них є свій план на Елізабет! Нехай спочатку наші ГГ розберуться у своїх почуттях, а потім поступово будемо розбиратися з іншими проблемами))) Обіймаю у відповідь)

avatar
Дар'я Новицька
07.03.2023, 19:56:09

Оця сцена з битою... то взагалі, вогонь! ))) Ото їй накипіло)) Дякую, мила. Чекаю продовження!

Ірина Кузьменко
07.03.2023, 19:59:04

Дар, Дякую за увагу!
Мене також потішила та сцена! Сама неочікувала такого від героїні))) ❣️ Накипіло не те слово…

avatar
Анна Багирова
07.03.2023, 00:07:31

Елізабет ображена на Адама, він, дійсно, зрадник! Хоча, можливо, на той час він не міг вчинити інакше?)) Дякую, сонце, за сьогоднішню продочку. Чекаю на продовження з нетерпінням.❤️)))

Ірина Кузьменко
07.03.2023, 00:32:59

Анна Багирова, Доброї ночі, мила ❣️❣️❣️ Елізабет мало володіє інформацією, й тому так вважає! Вина Адама полягає в тому, що він повірив не лише своїй родині… (про це буде згодом)! Адам всіма силами буде намагатися виправити ситуацію, однак, чи зможе знову повірити йому Ліззі?
Продовження у середу))) Тихої та спокійної ночі)

avatar
Тамара Миронова
06.03.2023, 22:45:22

Дякую, з нетерпіннчм чекаю продовження

Ірина Кузьменко
06.03.2023, 23:00:59

Тамара Миронова, Щиро дякую за увагу❣️ Продовження у середу))) Адаму та Елізабет необхідно розібратися у своїх почуттях) хоча американські гірки їх чекають…

avatar
Аля
06.03.2023, 10:56:24

Ооо, то він однозначно заслуговує ще не на один ляпас. Хоча по факту Адам її зараз багато від чого врятував. І краще вже бути "проданою" йому. Бо відгрібати її гнів і образу теж доведеться йому) Дякую, моя квіточко)) Обіймаю міцно-міцно)) Вдалого початку тижня!!❤️❤️❤️

Ірина Кузьменко
06.03.2023, 19:55:59

Аля, Доброго вечора, мила :-)
Адам ще отримає по заслузі, це лише початок!Однак маєш рацію, він дійсно врятував Ліззі від, фактично не її життя! Далі будуть розкриватися таємниці не лише головних героїв! Попереду Елізабет чекає ще одна зустріч…
❤️❤️❤️ Обіймаю у відповідь) Взаємно, мила)

avatar
Анна Харламова
05.03.2023, 16:37:23

Вітаю моя люба з новинкою!!! Натхнення та насолоди від написання! Обіймаю! Мирного неба!

Ірина Кузьменко
05.03.2023, 16:41:15

Анна Харламова, Дякую, Аню)))❣️ Дуже приємно))) Обіймаю у відповідь)))

avatar
Анна Багирова
03.03.2023, 23:55:55

Мдааа, Елізабет непозаздриш, ще й Адам її знайшов!) Тепер ще й підставила чоловіка, котрий її приютив. А цей гад повзучий Бірс, не пробачить їй витівку! Халепа!)) Дякую тобі, сонечко, за сьогоднішню продочку. Чекаю на продовження.) Обіймаю.❤️❤️❤️))))

Ірина Кузьменко
04.03.2023, 11:55:08

Анна Багирова, Привіт, люба ❤️❤️❤️ Бірс більше нічого не зможе зробити їй! Скажу наперед, вона буде далеко від того чоловіка! А от Адам? Він не просто так знайшов Елізабет, і також таємниця є у самого дядька Освальда!
Тихого дня) Обіймаю) ❤️

avatar
Тамара Миронова
03.03.2023, 23:55:39

Дякую, заінтригували! Чекаю продовження!

Ірина Кузьменко
04.03.2023, 11:52:48

Тамара Миронова, Щиро дякую Вам ❣️ Продовження в понеділок) Тихого дня)

avatar
Дар'я Новицька
03.03.2023, 18:43:30

Дякую за оновлення! Натхнення тобі!

Ірина Кузьменко
03.03.2023, 19:05:35

Дар, Щиро дякую ❣️❣️❣️

avatar
Аля
03.03.2023, 10:30:07

О, таки минуле знайшло її!! Правда тут таке і теперішнє, що хоч знов тікай світ за очі. Тільки потім вона подумала, як підставляє містера Освальда своїм вибухом? А жаль... Ситуація критична!! Дякую, моє сонечко)) Обіймаю міцно-міцно)) Тихого-тихого дня!!❤️❤️❤️

Ірина Кузьменко
03.03.2023, 10:48:37

Аля, ❤️❤️❤️ Привіт, мила)
Елізабет два роки жила з чужими людьми, згодом ми дізнаємося, чому так трапилося. Якщо до містера Освальда у неї хороше відношення, то якраз з його дружиною Агнесою, ну зовсім... не дуже гарні! А тут вона дізнається, що жіночка "фактично продала її, як товар" гидкому типу. Тому така емоційна реакція і трапилася. А вже потім, коли емоції пройшли, зрозуміла, що накоїла!
Обіймаю)))

Сонечко, вітаю з новинкою ❤️ Анотація захоплююча ) Натхнення тобі на нову історію, активних і відданих читачів, мирного неба та позитивних емоцій від творчості ))

Ірина Кузьменко
02.03.2023, 19:32:39

Оксана Мрійченко, Дякую за увагу та побажання :-)

avatar
Юлія Богута
02.03.2023, 08:25:29

Гарна обкладинка) Вітаю з новинкою)

Ірина Кузьменко
02.03.2023, 09:15:46

Юлія Богута, Щиро дякую :-)

avatar
Уляна Пас
01.03.2023, 18:43:51

Вітаю з новинкою!❤️

Ірина Кузьменко
01.03.2023, 20:11:02

Уляна Пас, Щиро дякую ❤️

avatar
Anna Pobegay
01.03.2023, 17:49:01

Хочеться дізнатися всі таємниці.

Ірина Кузьменко
01.03.2023, 20:10:37

Anna Pobegay, О, у кожного героя є свої таємниці))) Обов'язково про все дізнаємося) Дякую за увагу)))

avatar
Аля
01.03.2023, 17:13:58

Ваааау, сонце!! Початок супер!! Аж відчувається ця неймовірна сувора атмосфера!! Клас) Побільше натхнення і часу для творчості!!♥️♥️♥️

Ірина Кузьменко
01.03.2023, 20:09:40

Аля, ❤️❤️❤️ Привіт, мила))) Дякую за емоції :-) Я вже закохалася у героїв, й навіть у "антагоніста")

avatar
Анна Багирова
01.03.2023, 16:03:51

Вітаю тебе, люба, з новою історією! Легкого пера та успіху книзі.))
Початок вже інтригуючий! Отже Елізабет все-таки знайшли!)
Чекаю на продовження, сонце.❤️❤️❤️))))

Ірина Кузьменко
01.03.2023, 16:43:10

Анна Багирова, ❤️❤️❤️ Щиро дякую, мила))) постараюсь робити оновлення три рази на тиджень, адже історія в процесі написання :-) Дякую за відгук)

avatar
Рина Мир
01.03.2023, 15:29:59

Вітаю з новинкою! Бажаю натхненнячка та задоволення від творчості!

Ірина Кузьменко
01.03.2023, 15:31:54

Рина Мир, Щиро дякую ❣️

avatar
Ludmila Ivanitskay
01.03.2023, 15:04:40

Вітаю сонечко з новим романом.
Творчого натхнення люба, нестримної Музи, шалених емоцій, легкого пера, вдячних читачів.
Обнімаю міцно-міцно, цілую.
❤️❤️❤️❤️❤️

Ірина Кузьменко
01.03.2023, 15:12:27

Ludmila Ivanitskay, ❣️❣️❣️ Обіймаю у відповідь :-) Щиро дякую)))

avatar
Христина Маніль
01.03.2023, 15:00:41

Вітаю з новинкою! Гарна обкладинка) і емоція страху описана дуже влучно та вдало!

Ірина Кузьменко
01.03.2023, 15:11:48

Христина Маніль, Дуже- дуже дякую❣️

avatar
Каміла Дані
01.03.2023, 14:59:19

З новинкою, нехай пишеться легко!

Ірина Кузьменко
01.03.2023, 15:10:04

Каміла Дані, Щиро дякую ❣️

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше