12 061
“Такі різні відьмочки”
Анотація до книги "(не)справжня відьма в академії"
Хочете посміятись? Так от – мене викрав привид кота і затягнув у магічний світ. Я, з ще тепленькою латешкою у руках, стала потраплянкою.
Тепер я маю прикидатися відьмою, вступити до академії та знайти вбивцю його господині.
Але найсмішніше навіть не це. Тут мене вже встигли звинуватити у привороті. І смішно, і плакати хочеться. Бо той дурінь, на якого я випадково вилила своє лате, чомусь вирішив, що то особливий рецепт відьомського зілля, а не звичайна кава з мого світу.
Влипла я по самі вуха, якщо врахувати, що “постраждалий” – небезпечний маг, магістр академії, брат імператора й один із підозрюваних кота.
Ну ви посмійтеся, а я, певно, спочатку поплачу. Потім візьму себе у руки та покажу деяким, що сучасна дівчина з мого світу може бути гіршою проблемою, ніж найсильніша тутешня відьма
Тепер я маю прикидатися відьмою, вступити до академії та знайти вбивцю його господині.
Але найсмішніше навіть не це. Тут мене вже встигли звинуватити у привороті. І смішно, і плакати хочеться. Бо той дурінь, на якого я випадково вилила своє лате, чомусь вирішив, що то особливий рецепт відьомського зілля, а не звичайна кава з мого світу.
Влипла я по самі вуха, якщо врахувати, що “постраждалий” – небезпечний маг, магістр академії, брат імператора й один із підозрюваних кота.
Ну ви посмійтеся, а я, певно, спочатку поплачу. Потім візьму себе у руки та покажу деяким, що сучасна дівчина з мого світу може бути гіршою проблемою, ніж найсильніша тутешня відьма
відьмагуморпотраплянка
“Магічна академія. Кіт. Кумедні пригоди. Харизматичний маг і героїня, яка постійно влипає в халепи.
Ідеальна історія для гарного настрою!”
“Зоя потрапила в інший світ і її відразу відьмою назвали та ще й до академії змусили вступати. Бідний світ фентезі ще не здогадується, що Зоя гірше за будь-яку місцеву відьму) Легке гумористичне фентезі.”
Зміст книги: 12 глав
Останнє оновлення: сьогодні
161 коментар
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиОце Зоя дала вогню приймальній комісії)))
Моє ж ти сонечко , таки влаштувмла фаєр шоу))). Ох , хоч би тепер не вигнали , а породу видно , от з відьомської вреднючості не говорила те що Васька підказував))). Васька в шоці .
Мабуть Юліну фразу час вивчити Васьці і всій приймальній комісії , точно буде якийсь фейервверх))) . Запам'ятається всім , на страху й адреналіні так шандарахне))) . Ой , щось я побігла попереду локомотиву))). Дякую
lanachak, ❤️❤️❤️
Головне щоб після фрази "Госпаді дапамажи" не знадобилась фраза "всьо прапала"
AlesT, Як у воду дивитесь)))
Щось зробить з ляку. Але до академії повинна вступити, а то Васька життя їй не дасть.
Ольга Діденко, Чи вона Ваські, чи Васька їй))
Сумніваюся що брата імператора не буде у комісії. А як буде, то буде дуже весело
Світлана Корх, Ну весело має бути точно))
Ну вона їм там покаже)))) Дуже цікаво! Дякую за проду (ʃƪ^3^)
Таня Олійник, ❤️❤️❤️
Ну цікаво що ж цього експерименту вийде, адже впевнена що у комісії буде її запеклий знайомий )))) Дякую
Олена Кондак, А от побачимо)))
Ну от чому я думаю, що магістр все ж таки буде в комісії і Зоя знову щось "учудить"))
Світлана Ц, Нууу Зоя точно вчудить)))
Шару забула покликати....
Юлія Гирина, Ахахах)))))
Ех, думаю, що цілий магістр таки буде в комісії))
Тіна Никитенко, Думаю я таки здивую))
Дякую за проду ♥️. Цікаво як пройде знайомство з приймальною комісією.
Вікторія Нагаївська, Буде весело, але не всім)))
Доля це, а не приворот. Хто з нав що порятунок від хлопця прийде від магістра.
Ольга Діденко, Доля на бідну голову магістра)))
Ооох ця історія підіймає настрій моментально)))) Зоя це щось неймовірне! А ця зустріч з магістром тільки чого варта... Політ на пегасі теж веселенький видався. Дякую за проду (ʃƪ^3^)
Таня Олійник, Щиро дякую))❤️❤️❤️
Ох і насміялася з поїздки Зої на "конику", ще й Васька десь там збоку маячив з порадами))) ... Думаю, що Зоя потрапить до академії, а магістр напевно буде ходити та інколи оглядатися чи не вискочить раптом десь із за кутка нахабна відьмочка))
Світлана Ц, Точно буде тепер травма в магістра)))
Дуже цікава історія!
Мія Золота, Дякую❤️
Ти диви який, погрожує....Схоже Кайрену не сподобалось, що його персону не розглядають для шури-мури.
AlesT, Певно звик до іншого, а наша Зоя ще та ягідка)))
Та що ж тому магістру наче медом намазано: повсякчас трапляється на шляху у Зої. Цього разу звісно дуже вчасно трапився, бо врятував Зою від її ж випадкової жертви придушення, який за це дуже таки хотів помститися! І хто сказав, що Зоя скористається порадою магістра швидко втекти? Ха, та вона ще не раз кровушку його поп'є, немає чого мріяти про спокійне буття!
Марина Моргун, Та всі пізнають що таке наша потраплянка)))
Ох і Зоя! Ще і за ворота академії не встигла ступити, а вже отримала масу пригод. Тут точно всі зорі зійшлися, і на голову Зої звалилися. Ну що зробиш, якщо мовчати вона ніяк не може.
Дякую за проду і чекаю на продовження!
Наталія Діжурко, Дякую за коментар❤️❤️
Ой , халепуся моя ходяча , регочу , не можу зупинитись))). Коротше в Зої супер набір , жертва латешки і жертва удушшя))) . І то ще тільки приземлилась))). Васькаааа , бідний тм бідний. крго ти прикликав на свої бідні бубенці))). Дякую
lanachak, )))❤️❤️❤️
З такою дівчиною сперечатися, собі дорожче буде. Всеодно будеш винуватим. Чекаю на продовження з нетерпінням ♥️
Вікторія Нагаївська, Уе точно)))
Чудове шаленне продовження початкового знайомства )))) Відчуваю що подальші відносини будуть не менш палкі і спекотні. Дякую
Олена Кондак, ❤️❤️❤️
Дякую за вашу працю, дуже захопливо. Цікаво, що буде далі)
Чекаю на продовження.
Танюша Тимохина, Щиро дякую❤️❤️❤️
Такого звернення принц мабуть ще не чув. "жертва латешки"
Юлія Гирина, З легкої Зоїної руки матиме тепер прізвисько)))
Ой не можу... посідались на пегаса , як широти. як уявила, то мене розігравало
Юлія Гирина, ))))
Принц не помітив нашу відьмочку? Не біда. В академії помітить. Нікуди цей принц від нашої Зої не дінеться, ще й бігати за нею буде по всій академії))
Nat R, Таку спробуй не помітити)))
Не знаю, чи буде той сон у руку, чи вже ж таки із розряду"дурне спить, дурне й сниться", та зранку знов на нього, брата короля, не пам'ятаю як звуть, натрапили. Шкода звісно, що не помітив Зою у черзі до пегасів, відповідно й до карети своєї не запросив. Але ж і в оранжерею не відправив. Поки що.
Марина Моргун, Поки що)))
Чомусь я теж думала, що той "екземпляр" помітить Зою)) Але все ще може бути))
Світлана Ц, Він собі гордо крокує. Де там щось помітити)))
Цікавий сон наснився. ....А жертва латешки міг би і запросити дівчину в екіпаж ..
AlesT, Жертва її певно не помітив))
Ну, конкретно не повезло Зої із новим світом! Все не так, як вона читала у фентезі. А зубасті і кусючі квіти - вражають. Взагалі, цікаво, а оранжерея буде?
Дякую за проду і чекаю на продовження! Дуууже цікаво! Що ж там буде в Академії? Зоя покаже той фокус із сильною бульбашкою?
Наталія Діжурко, Ой)) там вона такі фокуси показуватиме)))
Ви дивуєте з кожним розділом все більше. Я ні в кого не зустрічала алергії на магію. Це геніально
Тіна Никитенко, Ну то лиш припущення Мелінди;))
Кіт почав валувати. Боже, звідки ви витягли це слово. Воно ж таке шикарне)))
Тіна Никитенко, Моя бабця так до діда казала))
Ой неможу. Так насміялася з 5 розділу. Там, що не фраза, то перли ❤️
Що про принців з висолопленими язиками, що про жертву латешечки))))
Тіна Никитенко, Дякую)))❤️
Фантазії у Зої )))). А я думала, що вона побіжить до нього і скаже щоб підвіз ))
Світлана Корх, Та ж вона горда)))
Ну того нахабного вискочку ще можна перевиховати. Відчуваю що відьмочка скоро цим займеться.)))) Дякую
Олена Кондак, Без перевиховання нікуди)))
9. І присниться ж таке. Жах. А тепер ще й до Академії таким ось чином добиратися.
8. Плани, планами, а все вирвшить доля. А Василеус хитрий, але здається і на нього чекає сюрприз.
7. Ох, Зоє, тікай , не тікай, а якщо вже вирішили наділити іскрою, то не відчепляться.
6. Коли сита, то й життя здається стало добріше. І що ж буде робити кіт, якщо виявиться що в дівчини алергія на магію?
А можливо якраз тут і пощастить в коханні і Зоя сама не захоче повертатися
Світлана Корх, Ой побачимо ще)))
А дівчина швидко знаходить пригоди на свою голову. Дякую за проду ♥️
Вікторія Нагаївська, Дякую❤️
От щось мені здається, що Зоя насправді більше зможе в магії. Принаймні дуже хотілося б, щоб вона виявилась сильною відьмою))
Ксения Разкевич, Побачимо))
Зоя така, що не всидить на одному місці) А якщо Васька буде часто відлучатися, то ще й і її проґавить))
Світлана Ц, Зою пригоди самі знаходять)))
Хтозна, можливо співпало так, що Зою назвали на честь родички і вона отримала від неї "силу"... А Васька "добубниться", що ще точно залишиться без "дзвіночків")))
Світлана Ц, Точно колись добубниться)))
Оце Зоя втрапила ))). Ну не може вона без пригод
Ну все повелась на умовляння і погодилась знайти вбивцю відьми. і пригоди починаються. Бережіться
цікавезно, та ще й котик присутній, супер.
Наташа Ледян Ка, Без котика ніяк)) Дякую❤️
От бурчить , бурчить Мелінда на Василеуса , а таки допомогає паршивцю , ось і іскру магії сестри вділила вазі Зої))). Дякую
lanachak, ❤️❤️❤️
Атмосфера тримає в напрузі — не можу відірватись від сюжету. Дякую за історію ❤️
Софія Рен, Щиро дякую❤️
Ну з вазою трохи образливо , але шанс довести до мізки в вази таки є. Цікаво а бабусине коріння дасть свої паростки ? Дякую
Олена Кондак, Щиро дякую за коментар❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати