(не)справжня відьма в академії
12 061
Букнет Фентезі (не)справжня відьма в академії

(не)справжня відьма в академії

Фентезі

Лада Астра

Лада Астра · автор

В процесі · 32 стор. · Регулярно оновлюється
167
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 161
Королівська іграшка
№ 5
Королівська іграшка
(не)справжня відьма в академії
№ 6
(не)справжня відьма в академії
“Такі різні відьмочки”
Анотація до книги "(не)справжня відьма в академії"
Хочете посміятись? Так от – мене викрав привид кота і затягнув у магічний світ. Я, з ще тепленькою латешкою у руках, стала потраплянкою.
Тепер я маю прикидатися відьмою, вступити до академії та знайти вбивцю його господині.
Але найсмішніше навіть не це. Тут мене вже встигли звинуватити у привороті. І смішно, і плакати хочеться. Бо той дурінь, на якого я випадково вилила своє лате, чомусь вирішив, що то особливий рецепт відьомського зілля, а не звичайна кава з мого світу.
Влипла я по самі вуха, якщо врахувати, що “постраждалий” – небезпечний маг, магістр академії, брат імператора й один із підозрюваних кота.
Ну ви посмійтеся, а я, певно, спочатку поплачу. Потім візьму себе у руки та покажу деяким, що сучасна дівчина з мого світу може бути гіршою проблемою, ніж найсильніша тутешня відьма

відьмагуморпотраплянка

Зміст книги: 12 глав
Останнє оновлення: сьогодні
Розділ 1
20 дн. тому
Розділ 2
18 дн. тому
Розділ 3
16 дн. тому
Розділ 4
14 дн. тому
Розділ 5
12 дн. тому
Розділ 6
10 дн. тому
Розділ 7
8 дн. тому
Розділ 8
8 дн. тому
Розділ 9
6 дн. тому
Розділ 10
4 дн. тому
Розділ 11
2 дн. тому
Розділ 12
сьогодні

161 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
AlesT
27.06.2026, 08:14:09

Оце Зоя дала вогню приймальній комісії)))

avatar
lanachak
27.06.2026, 01:51:54

Моє ж ти сонечко , таки влаштувмла фаєр шоу))). Ох , хоч би тепер не вигнали , а породу видно , от з відьомської вреднючості не говорила те що Васька підказував))). Васька в шоці .

avatar
lanachak
26.06.2026, 21:17:13

Мабуть Юліну фразу час вивчити Васьці і всій приймальній комісії , точно буде якийсь фейервверх))) . Запам'ятається всім , на страху й адреналіні так шандарахне))) . Ой , щось я побігла попереду локомотиву))). Дякую

Лада Астра
27.06.2026, 01:30:01

lanachak, ❤️❤️❤️

avatar
AlesT
26.06.2026, 10:47:03

Головне щоб після фрази "Госпаді дапамажи" не знадобилась фраза "всьо прапала"

Лада Астра
27.06.2026, 01:29:49

AlesT, Як у воду дивитесь)))

avatar
Ольга Діденко
25.06.2026, 23:50:50

Щось зробить з ляку. Але до академії повинна вступити, а то Васька життя їй не дасть.

Лада Астра
27.06.2026, 01:29:12

Ольга Діденко, Чи вона Ваські, чи Васька їй))

avatar
Світлана Корх
25.06.2026, 14:49:43

Сумніваюся що брата імператора не буде у комісії. А як буде, то буде дуже весело

Лада Астра
27.06.2026, 01:28:18

Світлана Корх, Ну весело має бути точно))

avatar
Таня Олійник
25.06.2026, 13:43:15

Ну вона їм там покаже)))) Дуже цікаво! Дякую за проду (⁠ʃ⁠ƪ⁠^⁠3⁠^⁠)

Лада Астра
27.06.2026, 01:27:27

Таня Олійник, ❤️❤️❤️

avatar
Олена Кондак
25.06.2026, 11:31:47

Ну цікаво що ж цього експерименту вийде, адже впевнена що у комісії буде її запеклий знайомий )))) Дякую

Лада Астра
27.06.2026, 01:27:18

Олена Кондак, А от побачимо)))

avatar
Світлана Ц
25.06.2026, 08:47:55

Ну от чому я думаю, що магістр все ж таки буде в комісії і Зоя знову щось "учудить"))

Лада Астра
27.06.2026, 01:26:58

Світлана Ц, Нууу Зоя точно вчудить)))

avatar
Юлія Гирина
25.06.2026, 07:56:09

Шару забула покликати....

Лада Астра
27.06.2026, 01:25:01

Юлія Гирина, Ахахах)))))

avatar
Тіна Никитенко
25.06.2026, 02:42:14

Ех, думаю, що цілий магістр таки буде в комісії))

Лада Астра
27.06.2026, 01:24:52

Тіна Никитенко, Думаю я таки здивую))

Дякую за проду ♥️. Цікаво як пройде знайомство з приймальною комісією.

Лада Астра
27.06.2026, 01:24:37

Вікторія Нагаївська, Буде весело, але не всім)))

avatar
Ольга Діденко
24.06.2026, 22:37:10

Доля це, а не приворот. Хто з нав що порятунок від хлопця прийде від магістра.

Лада Астра
27.06.2026, 01:24:11

Ольга Діденко, Доля на бідну голову магістра)))

avatar
Таня Олійник
24.06.2026, 11:19:16

Ооох ця історія підіймає настрій моментально)))) Зоя це щось неймовірне! А ця зустріч з магістром тільки чого варта... Політ на пегасі теж веселенький видався. Дякую за проду (⁠ʃ⁠ƪ⁠^⁠3⁠^⁠)

Лада Астра
27.06.2026, 01:22:54

Таня Олійник, Щиро дякую))❤️❤️❤️

avatar
Світлана Ц
23.06.2026, 22:45:56

Ох і насміялася з поїздки Зої на "конику", ще й Васька десь там збоку маячив з порадами))) ... Думаю, що Зоя потрапить до академії, а магістр напевно буде ходити та інколи оглядатися чи не вискочить раптом десь із за кутка нахабна відьмочка))

Лада Астра
27.06.2026, 01:22:37

Світлана Ц, Точно буде тепер травма в магістра)))

avatar
Мія Золота
23.06.2026, 22:37:43

Дуже цікава історія!

Лада Астра
27.06.2026, 01:21:45

Мія Золота, Дякую❤️

avatar
AlesT
23.06.2026, 20:52:50

Ти диви який, погрожує....Схоже Кайрену не сподобалось, що його персону не розглядають для шури-мури.

Лада Астра
27.06.2026, 01:21:37

AlesT, Певно звик до іншого, а наша Зоя ще та ягідка)))

avatar
Марина Моргун
23.06.2026, 17:35:06

Та що ж тому магістру наче медом намазано: повсякчас трапляється на шляху у Зої. Цього разу звісно дуже вчасно трапився, бо врятував Зою від її ж випадкової жертви придушення, який за це дуже таки хотів помститися! І хто сказав, що Зоя скористається порадою магістра швидко втекти? Ха, та вона ще не раз кровушку його поп'є, немає чого мріяти про спокійне буття!

Лада Астра
27.06.2026, 01:20:48

Марина Моргун, Та всі пізнають що таке наша потраплянка)))

avatar
Наталія Діжурко
23.06.2026, 17:31:42

Ох і Зоя! Ще і за ворота академії не встигла ступити, а вже отримала масу пригод. Тут точно всі зорі зійшлися, і на голову Зої звалилися. Ну що зробиш, якщо мовчати вона ніяк не може.
Дякую за проду і чекаю на продовження!

Лада Астра
27.06.2026, 01:20:03

Наталія Діжурко, Дякую за коментар❤️❤️

avatar
lanachak
23.06.2026, 17:06:19

Ой , халепуся моя ходяча , регочу , не можу зупинитись))). Коротше в Зої супер набір , жертва латешки і жертва удушшя))) . І то ще тільки приземлилась))). Васькаааа , бідний тм бідний. крго ти прикликав на свої бідні бубенці))). Дякую

Лада Астра
27.06.2026, 01:19:48

lanachak, )))❤️❤️❤️

З такою дівчиною сперечатися, собі дорожче буде. Всеодно будеш винуватим. Чекаю на продовження з нетерпінням ♥️

Лада Астра
24.06.2026, 23:36:04

Вікторія Нагаївська, Уе точно)))

avatar
Олена Кондак
23.06.2026, 13:27:01

Чудове шаленне продовження початкового знайомства )))) Відчуваю що подальші відносини будуть не менш палкі і спекотні. Дякую

Лада Астра
24.06.2026, 23:35:48

Олена Кондак, ❤️❤️❤️

avatar
Танюша Тимохина
23.06.2026, 11:26:56

Дякую за вашу працю, дуже захопливо. Цікаво, що буде далі)
Чекаю на продовження.

Лада Астра
24.06.2026, 23:35:34

Танюша Тимохина, Щиро дякую❤️❤️❤️

avatar
Юлія Гирина
23.06.2026, 07:47:19

Такого звернення принц мабуть ще не чув. "жертва латешки"

Лада Астра
24.06.2026, 23:35:13

Юлія Гирина, З легкої Зоїної руки матиме тепер прізвисько)))

avatar
Юлія Гирина
23.06.2026, 07:46:38

Ой не можу... посідались на пегаса , як широти. як уявила, то мене розігравало

Лада Астра
24.06.2026, 23:34:27

Юлія Гирина, ))))

avatar
Nat R
22.06.2026, 19:37:39

Принц не помітив нашу відьмочку? Не біда. В академії помітить. Нікуди цей принц від нашої Зої не дінеться, ще й бігати за нею буде по всій академії))

Лада Астра
24.06.2026, 23:33:10

Nat R, Таку спробуй не помітити)))

avatar
Марина Моргун
21.06.2026, 12:51:23

Не знаю, чи буде той сон у руку, чи вже ж таки із розряду"дурне спить, дурне й сниться", та зранку знов на нього, брата короля, не пам'ятаю як звуть, натрапили. Шкода звісно, що не помітив Зою у черзі до пегасів, відповідно й до карети своєї не запросив. Але ж і в оранжерею не відправив. Поки що.

Лада Астра
24.06.2026, 23:32:32

Марина Моргун, Поки що)))

avatar
Світлана Ц
22.06.2026, 01:17:17

Чомусь я теж думала, що той "екземпляр" помітить Зою)) Але все ще може бути))

Лада Астра
24.06.2026, 21:30:19

Світлана Ц, Він собі гордо крокує. Де там щось помітити)))

avatar
AlesT
21.06.2026, 23:48:38

Цікавий сон наснився. ....А жертва латешки міг би і запросити дівчину в екіпаж ..

Лада Астра
24.06.2026, 21:28:37

AlesT, Жертва її певно не помітив))

avatar
Наталія Діжурко
21.06.2026, 17:57:14

Ну, конкретно не повезло Зої із новим світом! Все не так, як вона читала у фентезі. А зубасті і кусючі квіти - вражають. Взагалі, цікаво, а оранжерея буде?
Дякую за проду і чекаю на продовження! Дуууже цікаво! Що ж там буде в Академії? Зоя покаже той фокус із сильною бульбашкою?

Лада Астра
24.06.2026, 21:28:05

Наталія Діжурко, Ой)) там вона такі фокуси показуватиме)))

avatar
Тіна Никитенко
21.06.2026, 17:09:05

Ви дивуєте з кожним розділом все більше. Я ні в кого не зустрічала алергії на магію. Це геніально

Лада Астра
24.06.2026, 21:27:30

Тіна Никитенко, Ну то лиш припущення Мелінди;))

avatar
Тіна Никитенко
21.06.2026, 17:06:18

Кіт почав валувати. Боже, звідки ви витягли це слово. Воно ж таке шикарне)))

Лада Астра
24.06.2026, 21:26:47

Тіна Никитенко, Моя бабця так до діда казала))

avatar
Тіна Никитенко
21.06.2026, 16:59:30

Ой неможу. Так насміялася з 5 розділу. Там, що не фраза, то перли ❤️
Що про принців з висолопленими язиками, що про жертву латешечки))))

Лада Астра
24.06.2026, 21:26:20

Тіна Никитенко, Дякую)))❤️

avatar
Світлана Корх
21.06.2026, 13:58:17

Фантазії у Зої )))). А я думала, що вона побіжить до нього і скаже щоб підвіз ))

Лада Астра
24.06.2026, 21:25:55

Світлана Корх, Та ж вона горда)))

avatar
Олена Кондак
21.06.2026, 10:38:13

Ну того нахабного вискочку ще можна перевиховати. Відчуваю що відьмочка скоро цим займеться.)))) Дякую

Лада Астра
24.06.2026, 21:25:23

Олена Кондак, Без перевиховання нікуди)))

avatar
Ольга Діденко
24.06.2026, 19:17:06

9. І присниться ж таке. Жах. А тепер ще й до Академії таким ось чином добиратися.

avatar
Ольга Діденко
24.06.2026, 17:37:22

8. Плани, планами, а все вирвшить доля. А Василеус хитрий, але здається і на нього чекає сюрприз.

avatar
Ольга Діденко
24.06.2026, 17:29:12

7. Ох, Зоє, тікай , не тікай, а якщо вже вирішили наділити іскрою, то не відчепляться.

avatar
Ольга Діденко
24.06.2026, 17:20:15

6. Коли сита, то й життя здається стало добріше. І що ж буде робити кіт, якщо виявиться що в дівчини алергія на магію?

avatar
Світлана Корх
21.06.2026, 09:49:43

А можливо якраз тут і пощастить в коханні і Зоя сама не захоче повертатися

Лада Астра
24.06.2026, 14:08:26

Світлана Корх, Ой побачимо ще)))

А дівчина швидко знаходить пригоди на свою голову. Дякую за проду ♥️

Лада Астра
24.06.2026, 14:08:09

Вікторія Нагаївська, Дякую❤️

avatar
Ксения Разкевич
21.06.2026, 00:06:26

От щось мені здається, що Зоя насправді більше зможе в магії. Принаймні дуже хотілося б, щоб вона виявилась сильною відьмою))

Лада Астра
24.06.2026, 14:07:55

Ксения Разкевич, Побачимо))

avatar
Світлана Ц
20.06.2026, 22:44:10

Зоя така, що не всидить на одному місці) А якщо Васька буде часто відлучатися, то ще й і її проґавить))

Лада Астра
24.06.2026, 14:07:36

Світлана Ц, Зою пригоди самі знаходять)))

avatar
Світлана Ц
20.06.2026, 22:20:08

Хтозна, можливо співпало так, що Зою назвали на честь родички і вона отримала від неї "силу"... А Васька "добубниться", що ще точно залишиться без "дзвіночків")))

Лада Астра
24.06.2026, 14:06:58

Світлана Ц, Точно колись добубниться)))

avatar
Світлана Корх
23.06.2026, 14:01:12

Оце Зоя втрапила ))). Ну не може вона без пригод

avatar
Юлія Гирина
23.06.2026, 07:41:08

Ну все повелась на умовляння і погодилась знайти вбивцю відьми. і пригоди починаються. Бережіться

avatar
Наташа Ледян Ка
20.06.2026, 17:27:38

цікавезно, та ще й котик присутній, супер.

Лада Астра
20.06.2026, 21:23:53

Наташа Ледян Ка, Без котика ніяк)) Дякую❤️

avatar
lanachak
19.06.2026, 01:27:37

От бурчить , бурчить Мелінда на Василеуса , а таки допомогає паршивцю , ось і іскру магії сестри вділила вазі Зої))). Дякую

Лада Астра
20.06.2026, 21:23:32

lanachak, ❤️❤️❤️

avatar
Софія Рен
20.06.2026, 11:14:24

Атмосфера тримає в напрузі — не можу відірватись від сюжету. Дякую за історію ❤️

Лада Астра
20.06.2026, 21:23:25

Софія Рен, Щиро дякую❤️

avatar
Олена Кондак
19.06.2026, 09:02:32

Ну з вазою трохи образливо , але шанс довести до мізки в вази таки є. Цікаво а бабусине коріння дасть свої паростки ? Дякую

Лада Астра
20.06.2026, 21:23:07

Олена Кондак, Щиро дякую за коментар❤️

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше