12 233
“Такі різні відьмочки”
Анотація до книги "(не)справжня відьма в академії"
Хочете посміятись? Так от – мене викрав привид кота і затягнув у магічний світ. Я, з ще тепленькою латешкою у руках, стала потраплянкою.
Тепер я маю прикидатися відьмою, вступити до академії та знайти вбивцю його господині.
Але найсмішніше навіть не це. Тут мене вже встигли звинуватити у привороті. І смішно, і плакати хочеться. Бо той дурінь, на якого я випадково вилила своє лате, чомусь вирішив, що то особливий рецепт відьомського зілля, а не звичайна кава з мого світу.
Влипла я по самі вуха, якщо врахувати, що “постраждалий” – небезпечний маг, магістр академії, брат імператора й один із підозрюваних кота.
Ну ви посмійтеся, а я, певно, спочатку поплачу. Потім візьму себе у руки та покажу деяким, що сучасна дівчина з мого світу може бути гіршою проблемою, ніж найсильніша тутешня відьма
Тепер я маю прикидатися відьмою, вступити до академії та знайти вбивцю його господині.
Але найсмішніше навіть не це. Тут мене вже встигли звинуватити у привороті. І смішно, і плакати хочеться. Бо той дурінь, на якого я випадково вилила своє лате, чомусь вирішив, що то особливий рецепт відьомського зілля, а не звичайна кава з мого світу.
Влипла я по самі вуха, якщо врахувати, що “постраждалий” – небезпечний маг, магістр академії, брат імператора й один із підозрюваних кота.
Ну ви посмійтеся, а я, певно, спочатку поплачу. Потім візьму себе у руки та покажу деяким, що сучасна дівчина з мого світу може бути гіршою проблемою, ніж найсильніша тутешня відьма
відьмагуморпотраплянка
“Магічна академія. Кіт. Кумедні пригоди. Харизматичний маг і героїня, яка постійно влипає в халепи.
Ідеальна історія для гарного настрою!”
“Зоя потрапила в інший світ і її відразу відьмою назвали та ще й до академії змусили вступати. Бідний світ фентезі ще не здогадується, що Зоя гірше за будь-яку місцеву відьму) Легке гумористичне фентезі.”
Зміст книги: 12 глав
Останнє оновлення: сьогодні
163 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиАтмосфера тримає в напрузі — не можу відірватись від сюжету. Дякую за історію ❤️
Софія Рен, Щиро дякую❤️
Ну з вазою трохи образливо , але шанс довести до мізки в вази таки є. Цікаво а бабусине коріння дасть свої паростки ? Дякую
Олена Кондак, Щиро дякую за коментар❤️
План на майбутнє є, але цікаво чи він співпадає з тим що їм підготувала Доля. Чекаю на продовження з нетерпінням ♥️
Вікторія Нагаївська, Щиро дякую за коментар❤️
Про пусту вазу трішки образливо.
Світлана Корх, Зої не сподобалось таке порівняння
Так , зустріли називається , з квітами))). Ну нічого , жоржині он теж зуби повибивали , так що нічия))). Нічого всіх підлікували , ого це що за лоскоти такі? Це як га землі алергія на котячу шерсть , то тут на Василеусову магію?. Дякую
lanachak, Щиро дякую за коментар❤️
Ну дууууже весела реакція Зої на магію))))
Ксения Разкевич, ❤️❤️❤️
А якщо у Зої справді алергія на магію)... Вже навіть стає шкода Ваську, щось не щастить йому, як "не одне, то друге"(
Світлана Ц, Ой не треба переживати за Ваську)) Він ще той пройдисвіт))
От Васька))). Коханнячко пильнував , відьму профукав . А гонору , яка ти відьма , ми тобі дали , от Васька і є))). Нічого , час покаже . Мелінда підозрює що дівча прийшло в цей світ недарма . А іскра мтже й не захотіти повертатись , отак собі помаленьку розгориться , все може бути , потраплянки вони такі. Дякую
Р.6 Головне, що дупця готова до пригод)))
AlesT, Стратегічне місце)))
Р.5 Життя дійсно несправедливе... Замість залицяльників кусючі квіти... Ще й треба вбивцю шукати.
AlesT, Ніякого справедливого фентезі))
Ото цікава реакція на магію )))) Дякую
Олена Кондак, ❤️❤️❤️
І Васька просто неймовірний. Від мені все більш подобається.
Nat R, Він ще той паскудник))
Нарешті Зою помили, накормили, напоїли, перевдягли. От тільки магія чомусь дуже лоскотною виявилася.
Марина Моргун, ❤️❤️❤️
?
Гадаю, не дарма магія почала лоскотати Зою. Прийняла за свою? Відьмочка вона, відьмочка, і здається доволі могутня))
Nat R, Можливо відьмочка та от чи могутня)))
Виходу немає. треба знайти вбивцю відьми і повернутись у свій світ. Але ніхто не обіцяв що буде легко...
Юлія Гирина, ❤️❤️❤️
Початок історії зацікавив. Кіт неймовірний . Наші дівчата(земні) не з лякливих. Нас магією не злякаеш
Юлія Гирина, Саме так!))
Цікава реакція на магію у Зої. Так на всю магію, чи лише Василесіуса?
Вікторія Нагаївська, А то он далі буде ясно))
Ой, Зоя — справжня потраплянка! Примудрилася потрапити на очі не кому-небудь, а самому братові імператора. Чекаємо дуже цікаве протистояння між цими двома і запасаємось попкорном))))
Nat R, Дякую за коментар)❤️❤️
Цікаве життя починається у героїні, а ще купа проблем на додачу. Дякую
Олена Кондак, ❤️❤️❤️
Читаю чергову проду про пригоди Зої, квітами погризеної та закляттям прибитої, і настрій на весь день забезпечено))) А про "жертву латешки", то взагалі класно!! ))
Ксения Разкевич, Дякую))❤️❤️
Як я зрозуміла Зоя українка, а українки дуже живучі )). Тому нехай Мелінда не дивується що вона досі жива
Світлана Корх, Українка точно))
От Васьок , я заблокований , квіточки невинні , сестра моєї відьми обожнює потрапляночок , ага , обожнює періщити їх магією , не бути тобі Василеусом , не бути))) . Дякую.
lanachak, ❤️❤️❤️
От уже Васька обманщик - квіточки не тронуть, ну може трішечки)) А Зоя тепер "у відключці", хоч і добряче пошматувала ті квіти)))
Світлана Ц, Був бій рівний)))
Василеус чи як там ще, а от Ваською точно буде))))
Світлана Ц, Вже не відкрутиться))
Ото Зоя попала, так попала! Отак сходу пролити каву на брата імператора. Щось мені здається, що не просто буде з ним.
А ця битва із квітками - це супер! Як уявила! А фамільяр Василько, привид - красень. Нелегко йому, тяжко. А чи вийде їм знайти винного? Але в академію ще треба поступити. І сестра відьми не дуже привітна.
Дякую за проду і чекаю на продовження!
Наталія Діжурко, Дякую за коментар))❤️❤️❤️
Щось цей кіт не договорює? Натянуті у нього відносини з сестрою відьми.
Вікторія Нагаївська, Прим'якшує))
Скажіть, книга буде платною
Ірина Ста, Передплата можлива, оскільки я комерціний автор)
Василиус .... Ага. звичайно. Будеш Ваською
Нууууу, чисто теоретично, квіточки самі винні)) Гарне перше знайомство. Дякую за проду (ʃƪ^3^)
Таня Олійник, Дякую за коментар))❤️
Мабуть квіточкам дісталося більше чим Зої )))
Світлана Корх, Порізала їх на салат))
Цікаво скільки ще підстав, підсуне цей хитрюга нашій красуні і як пройде знайомство з відьмою. Дякую
Олена Кондак, Там вона й сама собі знаходитиме пригоди га голову)))
Який хитрий привид кота , ти йди до дверей, бо на ньому заборона. А квіточки які.
Ольга Діденко, Квіточки трохи не гостинні)))
І треба ж зіткнутися з братом імператора. І це не одна зустріч буде.
Ольга Діденко, Точно не одна))
Попила кави Зоя. І треба ж було щоб Василеус затягнув її у свій світ.
Ольга Діденко, Отак їй "пощастило"))
Мелінда, добрійшей душі...відьма, он і квіточки які чудові в неї ростуть, мрія для бажаючих зекономити на послугах охорони! От тільки після цього намагання добратися до дверей "хатинки" неушкодженою, Зоя аж ніяк не виглядає на нещасну і беззахисну потрапляночку, яка потребує допомоги. Тож наразі Мелінда мчить на допомогу своїм квіточкам
Марина Моргун, Щиро дякую за коментар❤️
Ні, ну нормально. Зупинись. Хай її далі кусають чи за волосся смикають?
Тіна Никитенко, Ніякого жалю до потрапляночки)))
"Я просто йду й нікого не чіпаю" не пройшло)) Не дарма Зоя не вірила привиду, прости Господи, кота) Дуже подобається ваш гумор)
Ксения Разкевич, Дякую❤️
Бій з квітами, це щось... Зоя розійшлась і добряче зубчатим квітам наваляла))))
AlesT, Квіти напросились)))
Да, не легке випало завдання дівчині.
Я думаю, що латешка все ж таки стала "приворотним зіллям", але поки що тільки невдало привернула увагу Кайрена і він ще згадає Зою)))
цікава книга, а який графік викладки?
Nimona Artys, Дякую. Зараз публікую через день опівночі)
Здається, легко Зої точно не буде. Три підозрювані і всі три впливові і сильні особи.
А ще ж навіть кави зранку не можна випити для релаксу!
Ксения Разкевич, Оце ж як проблеми долати без кави))
Василько тепер напевно і сам не радий що її до нього затягнуло))) Дякую за проду(ʃƪ^3^)
Таня Олійник, Точно не радий))
Василько він і в паралельному світі- Василько )))))
Тіна Никитенко, Василеусів ми не знаємо))
Р.2 Ох і маніпулятор котик-привид..Гімнюк звичайний, трошки породистий це топ)))
AlesT, В Зої своя класифікація чоловіків))
Р.1 Цікаву задачку підкинув привид кота мейкуна...
AlesT, Цілу місію))
От тобі і фентезі наяву.
Ну а шо , вже як обливати кавою , то зразу брата короля , нема чого на дріб'язок розмінюватись , а ти котику сховай свої прозорі кігтики і погоджуйся на Ваську , поки на Василису не переробили))) .Про кастрацію не чув? А земні коти знають!))). Ох , зарядилась позитивчиком від наших героїв))). Дякую
lanachak, Пхахах))) Точно не чув Васько про кастрацію))
Найкращий захист це напад, ото ж Зоя примудрилася вразити (а не тільки обляпати кавою) не аби кого, а самого брата короля. Ну, все вірно, нема чого розмінюватися на дріб'язок! До того ж, він стоїть третім номером у Васькиному списку підозрюваних.
Марина Моргун, Ще на Зою чекають 2 номери)) там теж... екземпляри))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати