12 233
“Такі різні відьмочки”
Анотація до книги "(не)справжня відьма в академії"
Хочете посміятись? Так от – мене викрав привид кота і затягнув у магічний світ. Я, з ще тепленькою латешкою у руках, стала потраплянкою.
Тепер я маю прикидатися відьмою, вступити до академії та знайти вбивцю його господині.
Але найсмішніше навіть не це. Тут мене вже встигли звинуватити у привороті. І смішно, і плакати хочеться. Бо той дурінь, на якого я випадково вилила своє лате, чомусь вирішив, що то особливий рецепт відьомського зілля, а не звичайна кава з мого світу.
Влипла я по самі вуха, якщо врахувати, що “постраждалий” – небезпечний маг, магістр академії, брат імператора й один із підозрюваних кота.
Ну ви посмійтеся, а я, певно, спочатку поплачу. Потім візьму себе у руки та покажу деяким, що сучасна дівчина з мого світу може бути гіршою проблемою, ніж найсильніша тутешня відьма
Тепер я маю прикидатися відьмою, вступити до академії та знайти вбивцю його господині.
Але найсмішніше навіть не це. Тут мене вже встигли звинуватити у привороті. І смішно, і плакати хочеться. Бо той дурінь, на якого я випадково вилила своє лате, чомусь вирішив, що то особливий рецепт відьомського зілля, а не звичайна кава з мого світу.
Влипла я по самі вуха, якщо врахувати, що “постраждалий” – небезпечний маг, магістр академії, брат імператора й один із підозрюваних кота.
Ну ви посмійтеся, а я, певно, спочатку поплачу. Потім візьму себе у руки та покажу деяким, що сучасна дівчина з мого світу може бути гіршою проблемою, ніж найсильніша тутешня відьма
відьмагуморпотраплянка
“Магічна академія. Кіт. Кумедні пригоди. Харизматичний маг і героїня, яка постійно влипає в халепи.
Ідеальна історія для гарного настрою!”
“Зоя потрапила в інший світ і її відразу відьмою назвали та ще й до академії змусили вступати. Бідний світ фентезі ще не здогадується, що Зоя гірше за будь-яку місцеву відьму) Легке гумористичне фентезі.”
Зміст книги: 12 глав
Останнє оновлення: сьогодні
163 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЦікаво, що такого магістр знайде у каві, що буде думати що це приворот?
Світлана Корх, Побачимо чи знайде щось))
Що ж побачимо чи цей запальний молодик буде нашим «принцом» )))
ПС: чи дійсно Зоя не буде мати геть крихту магії? Як їй то виживати ?
Тіна Никитенко, Ой... там ще скільки всього буде))) тут би світ фентезійний після Зоїчки нашої вижив)))
Все вірно, найкращий захист це напад. У Зої хороша інтуїція .Та й пригоди на свої нижні 90 вона швидко знаходить.
Вікторія Нагаївська, Ага. Головний Зоїн талант)
Котєйко неперевершений ))) його часом Мангус не покусав ?))
Тіна Никитенко, Ахахах))) Це школа Магнуса)) Всі в нього проходять підготовку)))
Ого, яке ви імʼя вигадали для не відьми )) за все своє життя (не буду уточнювати скільки мені, но не 17)) зустрічала лише одну жінку з таким імʼям. Однокласницю мого батька )))
Тіна Никитенко, А мама Зої назвала її на честь бабусі;))
Р.3 Гімнюк таки породистим виявився, цілий брат імператора, ще й підозрюваний у вбивстві відьми.
Де собі знайти ту кавʼярню )) відьомські історіі )))
Тіна Никитенко, Я б відкрила таку)) шкода фінансів немає)))
Перше речення - прямо життєво))₴ . Думай, що лапаєш язиком і бажаєш. Якось конкретизувати думку треба в позитивному напрямку))
Тіна Никитенко, Точно)) Бо може збутись))
Ага , ага дівчинко і гном і півень , а наш менкун точно з роду пана Коцького , лисичку за дружину мав , хитрощів набрався))) . І не встигла дівчинка трііііішечки відволіктись , от тобі й на , гівнюк- звичайний трошки породистий)))) Аха ха ото різновид! Регочу не можу зупинитись))). Дякую
lanachak, Дякую)))
А новий Зоїн знайомий точно не страждає від дефіциту жіночої уваги)
Не встигла лате вилити, так одразу приворот))
Ксения Разкевич, Оце ж. Кидається тут звинуваченнчми))
Кіт знав, як дотиснути Зою. От чоловіки, куди не глянуть вбачають що їх хтось хоче причарувати
Світлана Корх, Чоловіки всюди однакові))
І хто це там такий красунчик? Гівнюк-звичайний)))) ото ж підняли настрій))) Дякую за проду (ʃƪ^3^)
Таня Олійник, Дякую)))
А кіт хитрюга ще той. Цікаво з яким породистим звела доля і авторка нашу потраплянку?
Олена Кондак, Там такий прям добре породистий)))
Мені все більше подобається цей кіт - актор від Бога)) "Оксара" йому, "Оскара"!!
Nat R, Оскара він точно має отримати)))
От котяра і маніпулятор) Вирішив випробувати різні способи, щоб умовити Зою - то лякає, то плаче - але ж і досяг своє мети)))
Світлана Ц, Влаштував їй емоційні гойдалки)))
Не кием, то палицею! Якщо погрозами нашу Зою не налякаеш, треба починати ридати, бо скупа чоловіча сльоза мабуть теж не подіяла б. І такі досяг свого, хитрун хвостатий! Тільки ось шлях до перевдягання (читай - маскування) трошки ускладнився. Цього разу Зоя потрапила, вірніше - прям феєрично так врізалася у фентезі -красеня. Ех, такого зіткнення латешка не витримала, і теж стала потраплянкою...на одежу красеня.
Марина Моргун, Дякую за коментар❤️
А кіт ще той маніпулятор. А чоловіки поки рота не відкриють, то білі і пухнасті. А потім наче полуда з очей спадає.
Вікторія Нагаївська, Точно сказано)))
Вітаю з новинкою!(✷‿✷) Натхнення і невтомного Муза!(✷‿✷)
Светлана Марченко, Щиро дякую❤️
Бійся своїх бажань, Зоє, вони завжди збуваються))). Інтригуючий початок. Вітаю з новинкою!
Nat R, Щиро дякую❤️
Чудово веселий і цікавий початок , чекатиму на продовження історії.
Олена Кондак, Дякую!)
Вітаю з новинкою ⭐
Вікторія Нагаївська, Дякую!
Вітаю з новинкою)))
Олена Ранцева, Дякую))
Вітаю з новинкою!
Ira, Дякую!
Вітаю з новинкою!
Кристина Асецька, Дякую!
Вітаю з новинкою, побігла знайомитись .Бажаю для книги побільше топів і безліч вдячних читачів
Олена Кондак, Щиро дякую!
Серед всіх Зоїних недоліків (або чеснот) коту сподобалася її стресостійкість. Вже дещо, для початку. Ну і важка розмова з мамою відкладається на рік, що теж непогано. І в вимога академії навчатися з красенями, хоч і чаклунами всілякими, врахуємо за позитив. Отже, відкриваємо детективну агенцію Зоя Холмс і Кіт Ватсон...або щось на кшталт цього.
Марина Моргун, Ахахах))) Зоя Холмс це сильно))))
Вітаю вас з новинкою! Дуже подобаються всі ваші книги)
Бідний котик, притягнув катастрофу на свою голову) А Зоя молодець! Не панікує)
Ксения Разкевич, Щиро дякую)❤️
Вітаю з новинкою! Початок цікавий і схоже, що нудно не буде не тільки Зої)))
Світлана Ц, Дякую! Всім буде "весело"))))
Вітаю з новинкою! Натхнення і багато читачів!
Світлана Корх, Щиро дякую!
Вітаю з новинкою
Цього разу читатиму а процесі)
✍️хай все вдасться!
Halyna Shchyrba, Щиро дякую))❤️
Вітаю з новинкою ❤️❤️☺️
Вікторія Вецька, Щиро дякую❤️
Вітаю з новинкою ❤️❤️❤️
Аріна Спел, Щиро дякую❤️❤️❤️
Вітаю з новинко і дуже їй тішуся. Люблю цей цикл ❤️
Тіна Никитенко, Щиро дякую) Та от і мене він ніяк не відпустить))
Дуже рада, що невгамовна відьмочка побачить світ) Вдалго старту!
Джуні Салем, Щиро дякую, люба❤️
Ото ж Зоя втрапила))) точно треба за мовою слідкувати... Дуже цікавий початок! Чекаю продовження (ʃƪ^3^)
Таня Олійник, Втрапила по повній)) Дякую❤️
Вітаю з новиночкою, люба♥️♥️♥️
Іванна Желізна, Дякую, сонечко❤️❤️❤️
Вітаю з новинкою! Ну, несправжня відьма то на Землі була. А тут Зоя їм покаже хто справжня відьма, а хто просто так. Такий цікавий початок!
Бажаю Вам творчого натхнення і багато вдячних читачів!
З нетерпінням чекаю на продовження!
Наталія Діжурко, Щиро дякую, пані Наталю❤️❤️❤️
Вітаю з новинкою! Підписалася) Буду рада взаємній підписці)
Вітаю з новинкою! Обожнюю ваших відьмочок♥️
AlesT, Щиро дякую❤️
Вітаю з новинкою)))
Віккі Грант, Дякую))
Вітаю з новинкою!
Ольга Діденко, Дякую!❤️
Вітаю вас з новиночкою \(^o^)/ Бажаю вам успіху у книзі та сил писати класні історії ❤️❤️❤️ Нехай у вас все виходить❤️
Кора Лайт, Щиро дякую❤️
Вітаю з новинкою! Успіху та натхнення)
Мартіна Зоріна, Щиро дякую)
Вітаю з новинкою ❤️
Ді Мія, Дякую❤️
Вітаю з новинкою) вдячних читачів)
додала в бібліотеку, щоб обов'язково почитати))))
Tanya New, Дякую) Приємного читання))
Вітаю з новинкою. Така позитивна обкладинка. Анотація зацікавила. Люблю пригоди з гумором і романтикою. Сердечко та бібліотека обов'язково. Запрошую і вас до своєї історії
Юлія Куліш, Дякую)
Вітаю з новинкою. Бажаю успіхів книзі
Наталья Храпакова, Щиро дякую!
Вітаю з новинкою . Я вже закохалась в книгу. Девіз Зої - вогонь , легко там нікому не буде))). Але після таких пригод зустріч з мамою вже буде не страшна))). Дякую
lanachak, Дякую❤️ Легко не буде, зате буде весело)))
Вітаю з новинкою! ❤️
Яскрава обкладинка обіцяє круту історію))
Ганна Літвін, Щиро дякую))❤️
Вітаю з новинкою!❤️ Яка обкладинка гарна!❤️ Особливо кіт)))
Анна Потій, Щиро дякую!)))❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати