Примарна декларація
34 195
Букнет Фентезі Примарна декларація

Примарна декларація

Олександра Чернобай
Повний текст · 150 стор.
113
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 87
Анотація до книги "Примарна декларація"
Треба довіряти своїй інтуїції.
Я майстерно користувалася цим цінним вмінням в роботі і ніколи просто так не дослухалася до того, що пишуть або говорять навкруги. Ні, я звикла все ретельно перевіряти і робити виключно власні висновки.
Всього лише одне завдання мені не вдалося розв’язати одразу. Хто б міг подумати, що саме воно приведе до безкраїх лавандових полів, чарівних таємничих туманів, дивовижних традицій і... до... подій, через які мене тепер в жодному разі не відпустять! Аж поки я не розгадаю ВСІХ таємниць. Та чи вистачить мені сил? Бо Він, здається, сильніше.
Треба було довіряти своїй інтуїції...

Дорогі читачі! Буду безмежно рада і вдячна за будь-який зворотній зв'язок) За бажанням, натискайте «відстежувати автора», адже попереду ще багато різних цікавих ідей)))
Зміст книги: 40 глав
Пролог
Глава 1
Глава 2
Глава 3
Глава 4
Глава 5
Глава 6
Глава 7
Глава 8
Глава 9
Глава 10
Глава 11
Глава 12
Глава 13
Глава 14
Глава 15
Глава 16
Глава 17
Глава 18
Глава 19
Глава 20
Глава 21
Глава 22
Глава 23
Глава 24
Глава 25
Глава 26
Глава 27
Глава 28
Глава 29
Глава 30
Глава 31
Глава 32
Глава 33
Глава 34
Глава 35
Глава 36
Глава 37
Глава 38
Епілог

87 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
SV
09.12.2023, 13:40:42

Чудова, цікава, незвична історія, дякую)

SV, Дякую Вам безмежно за такий чудовий відгук) Мені неймовірно приємно)))

Дуже цікава історія, дійсно "віра" в нашому житті має велике значення. Дякую, книга дійсно варта уваги, сподобалась

Оксана Сидоренко, Дякую Вам з усього серця за такий неймовірний відгук) Мені безмежно приємно, що Ви відчули цей важливий меседж) Ідея цієї історії прийшла мені миттєво, я її дуже люблю) Щиро дякую Вам, що так високо оцінили цю книгу)

avatar
Levina Liliya
26.08.2023, 23:52:28

Коментар видалено

Супер я в захваті. Велике дякую автору, натхнення в майбутньому

Вікторія Гаєвська, Дякую Вам безмежно за неймовірно приємні слова) Я так радію, що одна з моїх найперших історій також Вам сподобалась) Для мене вона була початком віри в себе, як письменниці) Щиро дякую Вам за таку потужну підтримку і теплі побажання)

дякую автору за гарну історію!

Христина Погранична, Щиро дякую Вам за відгук) Мені приємно, що книга Вам сподобалась)))

avatar
Юлия
22.06.2023, 22:45:39

Дякую за таку чудову історію.Неймовірна історія,читала із захватом та не могла відволіктися поки не прочитала.Взагалі всі ваші книги мають дуже цікаву історію,кожна по-своєму захоплює,що хочеться читати та читати ще ваші книги.Дякую.

Юлия, Дякую Вам з усього серця за такий неймовірний відгук) Декілька раз перечитала і перечитую, бо мені безмежно приємно) Стільки чудових теплих слів) Щиро дякую Вам за увагу, за підтримку, за час і за те, що поділилися емоціями)

avatar
Алена
12.05.2021, 12:47:17

Прочитала на одному подиху! Сподобалася. "Віра творить чудеса".. Автору творчого надхнення в подальшій роботі! Молодець

Алена, Ооо, як приємно) Безмежно вдячна за такий чудовий відгук) Радію і тішуся від всього серця, що історія сподобалася) Щиро дякую за таку неймовірну підтримку, за увагу і теплі побажання)

Ця декларація так захопила що навіть непомітно наступив ранок
Натхнення Вам)

Оленка Тур Хомік, Щиро дякую Вам за такі чудові слова) Безмежно приємно, коли твою книгу читають, але, коли історія занурює в себе - це взагалі щось неймовірне) Радію, що книга Вам сподобалась) Дякую за відгук, за увагу, підтримку і побажання)

Дякую за приємні, цікаві, інтригуючі вечори з Вашою "... декларацією"!!! Вам- здоров'я, натхнення!

Показати 3 відповіді

Валентина Клімова, О, за це подвійне дякую) Мені надзвичайно приємно, що Вас зацікавила моя творчість) Маю велику надію, що моя "зловісна" історія теж Вам сподобається) Дякую величезне за увагу)

avatar
Наталья
19.09.2019, 00:14:22

Книга най най най шикарна! Стільки ємоцій, почуттів, захвату. Величезне дякую за цей витвір мистецтва.

Які надзвичайно приємні слова:) Перечитую їх багато-багато разів і моя усмішка яскравішає, це величезна мотивація для мене. Я вражена:) Безмежно Вам дякую за увагу, за час і такий чудовий відгук:) Завдяки Вашій підтримці натхнення зростає:)

avatar
Оксана Усенко
06.09.2019, 23:07:17

Сподобалось.

Дякую Вам величезне:))))

avatar
S***a Sha
01.09.2019, 08:44:45

Я зараз так хочу спати. Очі аж горять. Воно й не дивно. До третьої ранку (чи то ще ніч?!) не лягала спати бо була не в змозі відірватися від книги. Сказати що мені дуже сподобалося — нічого не сказати! Я в захваті від Вашого таланту, Олександро. Стоячі аплодую. Дуже цікавий сюжет. Загадка трималася до самого кінця. А як Вам вдається так гарно писати діалоги — тож така рідкість коли так легко і природно виходить. І так добре в сюжет вплетений опис місцевості чи зовнішнього вигляду героїв. І взагалі я в шоку від Ваших здібностей. То, мабуть, Ви народилися в повінь під золотий місяць, чи може Ви відьма (добра звісно)?! Гумор... Доречні про гумор і, тоді вже, і про сарказм — то заслуговую окремих рукоплескань. Чуєте як я плескаю? Мої долоні горять як і очі, але я щаслива. Щаслива що мені довелося прочитати таку книгу. Дякую, Олександро! Я Ваш фанат — забирайте вже фанклуб і вигадуйте його назву. Посилаю коханнячко Вам до кави з ранку.

S***a Sha, Сказати, що я в приємному шоці - це взагалі нічого не сказати!) Я перечитала цей неймовірний коментар разів сто і відчуваю, що перечитуватиму його ще, ще й ще!) Які казкові, надважливі для мене слова, це така шалена підтримка, така мотивація, мені здається, я справді відчуваю крила за спиною) Я дякую від всього серця за прекрасний відгук, за увагу, за інтерес, за час, за підтримку і за натхнення, яке Ви мені даруєте, завдяки Вам я ще більше повірила в себе, а ще окрема подяка за коханнячко до обожнюваної мною кави, з ним вона набагато смачніша, тепер і від себе з величезним-величезним щастям і вдячністю також посилаю коханнячко до душі, ще раз безмежно дякую)

avatar
S***a Sha
01.09.2019, 08:43:14

Коментар видалено

avatar
S***a Sha
01.09.2019, 08:41:41

Коментар видалено

avatar
S***a Sha
01.09.2019, 08:40:56

Коментар видалено

avatar
Maria Drogomyretska
30.08.2019, 00:12:40

Варто прочитати! Хороша нестандартна історія. Дякую!

Величезне дякую Вам за такий приємний коментар:) Дякую, що приділили увагу і час:)))

avatar
FanderlingART
22.08.2019, 09:09:03

Напрочуд цікава та оригінальна робота! Дякую авторці! Не жалкую про витрачений час! Я отримала море задоволення від читання!

FanderlingART, Безмежно вдячна Вам за такі приємні теплі слова) А коли читаю "оригінальна робота", відчуваю себе найщасливішою, бо дуже до того прагнула) Дякую, що не оминули мою історію) Величезне-величезне дякую за Вашу увагу, приділений час і такий чудовий відгук)

avatar
Юлия Гребенюк
17.08.2019, 22:28:28

Олександро, неймовірний твір!!!читала на одному подиху, сюжет та стиль вражає!!! Не перестаю захоплюватися твоїм талантом!!!:) Бажаю подальшого натхнення та особистого розвитку, не зупиняйся і твори далі, вірю в тебе та чекаю нових історій!!!:)

Ого!:) Я в такому приємну шоці, що годі й уявити:) Я навіть не очікувала, що сподобається:) Сонечко моє, дякую величезне за увагу, за підтримку, за теплі слова і надзвичайно приємні побажання:)

avatar
Людмила
14.08.2019, 09:53:46

Олександро,не можу підібрати потрібних слів щоб висловити свої почуття стосовно твору,це неймовірно! прочитала на одному подиху,хочу знову і знову читати ваші твори! відтепер ви моя улюблена письменниця!бажаю вам успіху!

Найважливіші і найприємніші слова:) Я безмежно вдячна Вам за розуміння і підтримку:) Саме Ви моє натхнення і мотивація:) Тепер хочеться творити ще більше:)

avatar
Саша Квітка
07.08.2019, 14:00:41

Вітаю! Хочу відзначити динамічний сюжет :) І круто, що без особливої сентиментальності. Інтрига, пригоди, почуття - все доволі збалансовано. Раджу читати!
Дякую авторці :)

Саша Квітка, Безмежно Вам вдячна за такі чудові слова і прекрасний відгук) Це надзвичайно приємно) Для мене дійсно дуже важливо, щоб твір був в міру насичений всім) Величезне дякую, що радите читати мою книгу)

avatar
Лія Щеглова
07.08.2019, 11:53:01

Пані Олександро, якщо у Вас є акаунт на Фейсбук, ось посилання: https://www.facebook.com/LijaSheglova/posts/2387067621564123
Написала враження-рекомендацію на цю вашу роботу!

Лія Щеглова, Я в такому приємному шоці, що навіть не можу спокійно писати) Дякую ще раз Вам від всього серця) Це така неймовірна підтримка, така мотивація, аж подих перехоплює) Дякую велике-велике-превелике!)

avatar
Марина
06.08.2019, 13:07:58

ох і шикарно.....в мені були емоції і переляку,і страху і ніжності.....чудово написано!!!Дякую автору

Які прекрасні, чудові слова!:) Безмежно вдячна Вам за такий приємний відгук:) Як я радію, що Вам сподобалась моя історія і викликала стільки емоцій, для автора, напевно, це найбільша нагорода:) Ще раз величезне Вам дякую за підтримку і за те, що поділилися враженнями, велике дякую:)

avatar
Svitlana Kvitka
05.08.2019, 07:56:11

Добрий ранок авторці! Переглядала твори з бібліотеки і раптом усвідомила, що дочитала Ваш твір, а враження фінальне так і не написала. Перепрошую! Я збиралась, тільки щось закрутилася та якось забула!

Робота просто неймовірна! Все так тонко, з інтригою, напруга та цікавість тримають ледь не з першої миті! Мова красива!
З того, що найбільше запам'яталося - це перший світанок Нори у загадковому місті, дуже тремтливо написано! І звісно інтимна сцена на висоті! Ніяких вульгарностей, не кожен так вміє з тих, хто береться описувати!

Щиро дякую, що поділилися своєю роботою! Я отримала естетичне задоволення, читаючи цей твір! Це було круто!

Додаю до бібліотеки Вашу другу роботу. Швидко не буде, але неодмінно напишу, якщо сподобається!

Натхнення Вам, гарних ідей та вдячних читачів!

Svitlana Kvitka, Доброго дня) Це безумовно найкращий понеділок за все моє життя) Які гарні слова, який приємний відгук, які прекрасні побажання) Ви зробили мене ще щасливішою) Я дуже старалася тримати емоційний рівень і тепер радію та тішуся, що мені вдалося) Щиро дякую Вам за таку підтримку і увагу до моєї творчості) Сподіваюся, якась з майбутніх книг також сподобається) Першу свою роботу продовжую редагувати, щоб все-все було красиво) Хочу побажати Вам побільше цікавих історій, захоплюючих сюжетів, непередбачуваних героїв та феєричного післясмаку і глибоких емоцій від прочитання)

avatar
ArabisAlpina
01.08.2019, 09:39:58

Гарна робота! Дякую Вам!

Дякую Вам величезне за приємні слова і увагу:))))

avatar
Ярина Мартин
31.07.2019, 00:58:10

Ого! Це справді круто! Захоплює з перших сторінок і тримає в напрузі до самого кінця! Аж мурахи по шкірі.

А в мене мурахи по шкірі від таких гарних слів:) Дякую Вам величезне за прекрасний відгук, це надзвичайно приємно:) Я дуже старалася тримати рівень:) Дякую за Вашу увагу:)

avatar
Торія Пере
27.07.2019, 08:54:07

Сашо, це самий крутий твір, який весь час тримав мене в напрузі! Дякую, що дала можливість трошки побути детективом та насолодитися коханням головних героїв! З нетерпінням буду чекати нових твоїх книг! Ти велика молодець, що зважилася відкритися своїми творами з публікою! Тільки вперед! Ні кроку назад! І повинна тобі сказати: "ХОЧУ ЩЕ!" :)

Показати 3 відповіді
Торія Пере
31.07.2019, 03:36:09

Александра Чернобай, Твори! У тебе це гарно виходить :)

avatar
Лія Щеглова
28.07.2019, 21:33:36

Книжка вийшла шикарна, і це без перебільшення! Було справді цікаво спостерігати за розвитком подій, чекати продовження, гадати, як там та що вийде. Красива мова, гумор тішив, інтриги розбурхували уяву, а інтимна сцена просто великий плюс і залік! Вітаю авторку з таким завершенням! Я не пошкодувала про час, що витратила на читання та отримала справжнє задоволення! Дякую!

Показати 2 відповіді

І окремо мені б хотілося подякувати Вам за нагороду:) Це так надихає і мотивує, що просто хочеться писати, писати і ще раз писати:) Відчуваю зараз себе найщасливішою людиною у світі:) Ще раз величезне Вам дякую:)

avatar
Sveta Melenchuk
29.07.2019, 18:37:08

Дякую, чудовий детектив з елементами містики. Мені дуже сподобалось розгадувати хто ж є цей невідомий негідник. Та сподобалась історія кохання. Бажаю вам подальших творчих успіхів, Александра:)))

Від всього серця дякую Вам за надзвичайно приємний відгук:) Це просто словами не описати, як я радію, що Вам сподобалось:) Я дуже старалася і напруження тримати, і пристрасть розпалювати з кожним разом сильніше:) Безмежно вдячна Вам за увагу, за підтримку і неймовірно приємне та важливе побажання:)

avatar
Олена Когут
27.07.2019, 14:41:39

Вав!!! Який твір!!! Яке захопливе завершення!!!!! Александро, Вам таке вдалося!!!!!! Просто любов!!!! Дуже інтригуюче, хвилююче, неочікуване, з сюрпризами!!! Надзвичайно рада, що вдалося залучити деякий розумних людей до читання, а головне вони теж у захваті!!)))))) Ваш твір безумовно один з кращих, хай він і не в топі, але його значимість від того не менша!!!! Мене переповнюють емоції)))) Натхнення у подальших роботах і щастя в особистому житті!!!! Не зупиняйтеся!! Чекаю нових творів!!!

Ох! В мене сльози щастя на очах від таких надзвичайно приємних слів!:) Хочу окремо від всього серця подякувати Вам за підтримку, за кожний коментар, на який я з нетерпінням чекала після оновлення глав, за емоції, які я разом з Вами і головними героями переживала, за прекрасні слова, що надихають мене писати ще більше:) Я так старалася Вас не розчарувати:) І тепер від високої оцінки моєї історії мені хочеться стрибати від радощів цілу ніч:) Безмежно вдячна Вам за такі гарні побажання:) Це так важливо:) Я також дуже хочу побажати Вам великої удачі, нових неперевершених сюжетів і цікавих головних героїв:) Хай все-все вдається:) Ще раз безмежно дякую, що Ви зі мною:)

avatar
Natalija M
27.07.2019, 22:22:13

З нетерпінням чекаю чергові шедеври! Натхнення улюбленому автору!

В мене навіть слів забракло, щоб висловити Вам, як мене вразив Ваш коментар:) До самої душі:) Це надзвичайно приємно!:) Дякую, що Ви зі мною, і що Ви в мене є:)

Яка чудова розповiдь

Дякую Вам величезне!:) Ваша підтримка для мене дуже важлива:)))

avatar
Лія Щеглова
25.07.2019, 10:10:10

Мені теж перша глава сподобалась більше, ніж наступна! Така пристрасна, а, що для мене головне, красива! Майже бездоганний був план, правда?))

Дякую Вам величезне, я справді дуже старалася передати емоції і відчуття головних героїв, і тепер безмежно радію, що Вам сподобалось:) План дійсно з хитринкою, але ж завжди знайдеться якась падлюка, що переверне все догори дригом:)))

avatar
Олена Когут
25.07.2019, 09:10:24

О!!!!!!!))))) Як побачила кількість символів, то так зраділа)) а як прочитала половину, то була дуже-дуже втішна))))) що вже нескажеш про про подальше...... Марфа) молодець) І знову Інна!!!(((( я думала, що її роль вже зникла, але не сталося...... Артемій, маю надію, поверне силу і якось її знешкодить...... інтрига, напруга!!!

О, щиро дякую за такий приємний відгук:) Ви завжди разом зі мною хвилюєтеся за героїв:) Так, передостання глава напружена, але завершення історії вже зовсім скоро:) Маю надію, не розчарую:)

avatar
Торія Пере
25.07.2019, 06:23:15

Сашо, яков завжди на висоті! Я заінтригована!

Дякую величезне за такі гарні слова:) Як приємно. Залишилось вже зовсім трохи:)))

Ой будемо чекати. Така пристрась ойойой.

Дякую Вам величезне за увагу і що чекаєте:) Мені безмежно приємно:)))

Коментар видалено

avatar
Лія Щеглова
20.07.2019, 18:56:11

На Інну не думала, бо вона майже не була зображена. Ну от якось не зацікавила мене, як персонаж. Але інтригу авторка тримає... Напружено дедалі більше! Нору вбити... цікавеньке рішення)))

Лія Щеглова, Дякую величезне за такий приємний відгук) Так, разслаблятися не дам))) Несолодко головним героям, ох як несолодко, але вони просто повинні щось вигадати.

avatar
Олена Когут
20.07.2019, 14:14:12

О!! Повилізали таємниці, спільники і недомовленості!!!!!? Не дарма та Інна мене дратувала!?!!!!! Ох і зміюка!!! Що ж далі веселіше!!!!! Думаю, що Атремій не погодиться на смерть Нори!

Показати 3 відповіді

І я разом з Вами:))))

avatar
Торія Пере
18.07.2019, 16:50:46

на одному подиху.... Я не тямлю себе від нетерпіння

Вікторія Перепьолкіна, О, величезне дякую) Неймовірно приємно)))

avatar
Олена Когут
18.07.2019, 16:34:06

Ох і противний!!!!!

Olena Kogut, Не те слово! Як уявляю його, аж самій прибити хочеться))))

Якаж чудова розповiдь я ВАМИ захоплююсь, чекаю чекаю

Наталия Глущенко, Які приємні слова) Ви навіть не уявляєте, якою щасливою мене робите) Безмежно Вам вдячна) Буду дуже старатися, щоб історія подобалась і надалі. Ще раз велике-велике дякую)

avatar
Олена Когут
15.07.2019, 13:23:13

А може це Світлана(Філіп міг поділитися інформацієб просто) головна, а шеф помічник.? Хто ж врятує Нору?

Olena Kogut, Хтось комусь допомагає, це точно) А в Нори все дуже несолодко буде, випробовування за випробовуванням. Можливо, доведеться самій себе рятувати. Але вона просто так не здасться)))

avatar
Торія Пере
15.07.2019, 11:42:56

Цікаво! Цікаво! Значить одного вгадала ;)

Вікторія Перепьолкіна, Так, "дехто" точно не білий і пухнастий))))

avatar
Анюта
13.07.2019, 19:16:25

чарівно

Анюта, Величезне-величезне дякую))))

avatar
Svitlana Kvitka
12.07.2019, 18:46:13

О вгадайка! Я люблю вгадайки! Пані Олександро, написано супер як гарно та несподівано!

Svitlana Kvitka, І я, і я люблю) Безмежно вдячна Вам за неймовірний коментар и такі приємні слова) Починаємо потихеньку розплутувати клубок, хоча й несподіванки ще будуть) Велике-велике дякую)

avatar
Торія Пере
10.07.2019, 08:31:20

О ні! ТІльки не це! Я сподівалася на якусь зачіпку! Але все, що мені приходить до мозку і змушує мене замислитися, то це те що поганий Оберіг це Максим, а його помічниця та коханка Світлана, бо напевно, тільки вони могли підкласти примарну декларацію, якої не існує :) Боже, Олександро, я вже не можу чекати! Хочу читати, читати і ще раз читати!

Показати 7 відповідей

Які гарні і надзвичайно приємні слова:) Безмежно вдячна за очікування:) Продовження вже є:) Починаються «веселощі»:)

avatar
Олена Когут
11.07.2019, 23:59:19

О!! Для мене поки що головне те, що Нора таки джерело))))))))) і цим поки буду тішитися, а далі... нехай весь світ зачекає)))

Так, тепер доведеться їм миритися з Артемієм і приборкувати свою впертість, хоча сперечатися часу не буде:))))

avatar
Олена Когут
09.07.2019, 12:41:38

Ну як так!?!?!? Може це Інна ще й замішана, як відволікаюча особа!?!? І так все було добре, чого вона прилізла?!?!?!?!?!

Olena Kogut, Так, відтепер у героїв починаються важкі часи. Незрозуміло, хто друг, а хто ворог. Але вони зі всім впораються))))

avatar
Людмила
08.07.2019, 16:10:51

Прочитала на одному подиху,! гадаю ,,,хто є хто? думаю що фінал буде неочікуваний для всіх читачів.

Людмила, О, дякую величезне) Мені неймовірно приємно від таких гарних слів) Так, дуже сподіваюся, що фінал вразить) Ще раз дякую за підтримку)

avatar
Лія Щеглова
06.07.2019, 19:02:22

мої підозри падають на Марфу!))
А глава така спекотна! Добра.
Щоправда, насмішила фраза: "Не знаю, чим би це все завершилось..."

Показати 3 відповіді

Olena Kogut, Цілком погоджуюсь) До того ж Марфа бачить видіння, могла щось десь і підгледіти) Але...Звісно не скажу, що там за "але" та залишилося небагато до розкриття таємниць і бурхливих подій в житті героїв) Дякую за Ваші роздуми, мені дуже цікаво)

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше