Реєстрація
Книга. "Останній ангел" читати онлайн
Рейтинг:
135
264 11367

Поточний рейтинг:
#101 в Детектив
#152 в Містика/Жахи


В процесі: 31 Січ. 187 стор

Публікація: 13.07.2021 — ...


Анотація до книги "Останній ангел"

Коли демон вмирає - разом з ним гине ще чиясь душа. Залишаються тільки тенета, здатні привести до несподіваних наслідків.

Через тисячоліття після боротьби за трон між ангелами, демонами і занепалими, на землі з'являється особливий хлопчик - «ангельське дитя». Дитина, що бачить дивні сни, в яких раз по раз вмирає ангел, а над ним у відчаї схиляється та плаче демон. І все це було б світом його мрій, але одного разу сни починають збуватися.

Відстежувати автора ♡

99 коментарів

Авторизуйтесь, щоб додавати коментарі

Увійти
avatar
Натхнення
19.03.2023, 13:23:39

Остання глава це щось, стільки подій і понеслось так би мовити… Смерть Джеремі мені взагалі здалась безглуздою, тим паче я не зрозуміла його мотив викрадати Кейт. З цим розділом треба попрацювати та більш детально про все розповісти. Бо я чесно кажучи бачу це так: дуже багато всього й мало пояснень.

Іра Грек
21.03.2023, 03:55:29

Натхнення, Автор, наче все очевидно розписала. Хлопець заплутався у світах. Він хотів урятувати сестру й цим скористалися демони. Тим паче Пуртароту потрібна Кейт(Кеті), ось він і вирішив здобути її легким способом))

avatar
Ніна Роса
09.03.2023, 13:47:45

Вітаю! Марафон взаємочитання, читання поза списком.
Мені складно визначитися з жанром вашої книги. Починала читати як сучасний роман з містикою, але чим далі - усе заплуталось, коли ви стали більше описувати ангельский світ.

Цікава річ: демони є в будь-який релігії, а ангели - лише в авраамічних. І ваші на каноничні описи зовсім не схожі. І це один з тих моментів, які заплутали мене, як читача. Бо почалась книга з начебто традиційного англомовного світу, який здебільш живе у христіянських традиціях. А згодом з'ясовується, що у вас дивні ангели, з дивними стосунками і рисами, та ще і з катанами. Сюжет рухається, а ти його не розумієш, бо велика частина інформації невідома - ви від початку не розповіли про правила гри у світі вищіх істот, бо підходити до них зі звичними хрестіянськими уявленнями неможливо.

Це один бік того, що я побачила. Є і інший - присвячений Алексу.

Від початку першого розділу мені не вистачало інформації, скільки йому років. Вказано, що школьник, але ж і в Бритнатії, і в Америці школьником-тінейджером може бути і людина до 21 року. Що Алексу вісімнадцять знайшлося лише наприкінці величенької першої глави, коли уявлення про нього вже якесь сформувалось.

Мері Малфо
12.03.2023, 22:06:59

Ніна Роса, Я взагалі не дотримувалась і не намагалася створити канонічних будь-яких істот у своїй історії. Із самого початку, я планувала відокремитися від цього і створити істот, що існують у моїй голові. Тому я і зазначила, що в тексті є фентезі, бо саме цей жанр дає можливість не спиратися на конкретні канони й розкривати світ, яким його бачу я. Коли я почала створювати цю книгу, я вже розуміла, що багато, хто привяжеться до конкретних уявлень про ангелів та демонів, можливо релігії. Мені, навіть про це говорила найкраща подруга, бо її перше враження було точнісінько, як у вас. Згодом усе змінилося.
Теж і стосується місця, де відбуваються події. Я не хотіла прив’язувати Алекса до конкретного міста, країни і тд.

Усе, що стосується ангелів, сестри, школи і т.п. — terra incognita. Звісно, на початку багато, чого невідомо, адже тут я була більш зосереджена на розкритті Алекса. До того ж задум і був у цьому: подарувати читачам окремі пазли і згодом зібрати їх докупи.

Сподіваюсь я роз’яснила деякі питання, хоча, можливо, я ще більше вас заплутала. Дуже дякую, що приділили увагу моїй книзі ♡

avatar
Валера Дорович
24.12.2022, 13:10:57

Зізнатися далекий від жанру жахів, ангелів і демонів. Але простенькі сюжети, сповнені емоційної динаміки (дуже сподобався опис внутрішніх відчуттів і почуттів героя), розділ за розділом нанизується на нитку глобального сюжету з безліччю дійових осіб і починає привабливо поблискувати на намисті цільної картини містичного світу "Останнього ангела".
Велика кількість назв героя в одному абзаці (блондин, хлопець, Алекс, Аллен), на мій погляд, перебір :) Обкладинка вельми незвичайна, щоправда, назва роману читається не одразу, а ось анотація дуже інтригуюча.

Продовження
По-друге, в четвертій главі, я так розумію, мати дівчинки, у якої подруга загинула. Та, що квіточки поливає. Трохи дивно. Вона іншого часу для цього не знайшла? Напевно, її дочка ще не знає, що подруга загинула, але вона дуже турбується. Гг її знайшов в дуже важкому психологічному стані, що зрозуміло. А мати – квіточки, замість того, щоб підтримати та заспокоїти дитину. А друзі, взагалі, вечірку влаштовують. Хоча там гг думає про себе, що йому неприємно це. Можливо, було б добре, щоб він підкреслив подумки: неприємно, що таке сталося, а вони святкують.
Це такі, звісно, дрібниці. Просто звернула увагу на ці моменти.
В цілому твір обіцяє бути дуже вдалим. Сюжет цікавий, багато загадок, яскраві герої.
Бажаю Вам успіхів та натхнення!

Добрий вечір! Вітаю з марафону! (друга спроба відгука)
Сильна, масштабна історія. По ній би вийшов вдалий сценарій для фільму. Такий в сіро-чорних красках, з "камбеками", неочікуваними вистрибуваннями привидів. Мені сподобалося. Місцями моторошно, місцями є можливість видихнути. Сподобалося, що, окрім центральної лінії, є маленькі справи, які вміщуються в межах єдиної глави. Особисто знаю, як це непросто. І чудово, що поступово основна нитка сюжету перехоплює на себе увагу читача.
Помилок особливо я не помітила. В деяких місцях були невеликі проблеми з пунктуацією. Думаю, вичитка ще попереду. В цілому, все дуже гарно.
Що змусило задуматися... Можливо, це не є сюжетотворючим, важливим, але моє око ніби зачепилося. По-перше, в другій главі відвідувачка, котра увірвалася до кабінету поліції. Я не дуже знайома з відділками, але часто там є пости, увірватися якось складно, не дадуть. Навіть у податкову поліцію не увірвешся. Ось якби вона скандал чинила на пості, а там її побачила сестра гг, то так. З іншого боку, якщо містечко зовсім маленьке, можливо, співробітників там небагато. Я навіть задумалася, як у нас у селах? Не знаю, але пост по правилам безпеки мусить бути.

Доброго дня) Прочитала 7 розділів. Читала потрошку кожного дня і тепер можу висловити свою думку)

Мені дуже сподобалися описи. Атмосфера. Ви вміло передаєте настрій героїв. Привиди — то моя любов) Містика також. Обожнюю трилер, який тримає в напрузі. Для мене завжди є головним як автор зможе зробити героя живим. У вашому творі для мене персонажі дуже реалістичні. Я занурювалася в читання, і коли треба було повертатися до реального життя, трішки відчувала смуток)) Мені нагадало якийсь серіал, на продовження якого я очікувала)

Бажаю вам успіху і натхнення) Щира вподобайка)

Мері Малфо
13.12.2022, 22:54:05

Діана Козловська, Дуже дякую за відгук. Рада, що вдалося передати атмосферу та створити живих героїв ♡

Так, все не помістилося в один коментар)). І доречі написано все так реалістично, що не сприймається як реальність, а не як фентезі. Ну наче б все так і має бути, це круто коли автор може так гарно все зобразити.
Я ще не проситала все звісно)), десь 6 розділів, але є певні питанні, які я так і не зрозуміла. Хто такий цей Морфей, якийсь демон? Чому Серафим намагався вбити Аллена, я від початку думала що вони на одному боці. )) Серафим це типу падший ангел чи як?
Дякую за вашу працю, мені було цікаво, зірочка моя вже стояла))

Мері Малфо, О дуже дякую за пояснення ❤

avatar
Ал Бєлко
09.12.2022, 17:55:39

Як і попереднього разу, дуже сподобалось)) читаєш, наче дивишся фільм. Я все уявила в вигляді серіалу, де сюжет з кожною новою частиною обростає деталями, аби в кінці карколомно розв'язатися.
Динамічно, постійно щось відбувається, і не дає знудитись. Хоча відповіді прийдется пошукати, не все одразу зрозуміло.
Орфографія на висоті, я не побачила помилок, хоча я не шукаю їх в тексті, коли мені просто цікаво читати.
Дуже раджу любителям містичних серіалів, атмосфера прямо як там і одразу захоплює!
Натхнення автору)

Мері Малфо
13.12.2022, 22:34:30

Ал Бєлко, Дуже дякую за відгук ♡

Вже якось починала читати вашу книгу, і вона трималася в мене в бібліотеці. Тож знову
повернулася) взагалі я люблю читати всілякі
розлідування з нотками трилеру чи жаху, тож ваша книга мені подобається. Круто, що в основу сюжетну лінію заховані маленькі історії окремих осіб. Це цікаво, бо постійно знайомишся з чимось новим. Але інколи іза великої кількості персонажів і подій, у мене в голові як в блендері все перемішується)) і я трохи гублюся, не розуміючи про кого зараз йде мова ангела демона, людину?))). Ну от наприклад в 5 розділі спочатку йдеться про Серафима, а потім починається вже абзац про Аллена. Це трохи збиває, але потім читаєш і розумієш, а мова вже йде про інших персонажів. Я радила б вам якось відділити це чи крапками, чи більшим абзацом чи зірочками, щоб було зрозуміліше.
Взагалі мені подобається коли йдеться про одне, а потім інше, так розділ не здається рівним, а більш загадковим)). Проте, класно коли між таким є чітка межа, так набагато зрозуміліше.
У вас класна фантазія, адже стільки персонажів, та щей різних, ну тобто тут люди і ангели і демони.

avatar
Тетяна Гищак
07.12.2022, 09:07:32

Доброго ранку! Із задоволенням поборсалася у Вашому світі містичних істот. Прочитала 6 розділів. Звичайно мені не дуже подобається, коли у творі багато персонажів, але тут вони, нібито, кожен має свою місію. В такому різнорівневому світі є де розгорнутися) Виявляється, проблеми в ангелів і демонів ті ж самі, що й в людей. За що воюють, поки що не зрозуміло, але вірогідно за владу. А нижчі істоти вимушені страждати. От бісові душі!)
Текст буде гарно сприйматися тими, хто любить таємниці, екшен і магічні світи. Магії, як такої, майже немає, що можу відмітити як плюс. Подруга-досвідчений привид також гарний вибір, як та чарівна паличка — підкаже, попередить, побачить крізь стіни.
Мене, як вашу Арішу, важко злякати, поки пазурі у горло не встромити, але на читачів, судячи по відгукам, моторошні появи привидів і рогатих істот, вирвані душі із серця, впливають на всі сто відсотків. Містичний шарм відчувається.

Тетяна Гищак
07.12.2022, 19:17:48

Мері Малфо, Я зрозуміла, що Олександр - це Алекс. Мова шла про стиль. Ви вибираєте різні слова для того, щоб називати одного героя, задля уникнення повторення. То хлопець, то хлопак, то Ален крім Алекса. Це зустрічаєть і у інших героїв, не тільки у Алекса. Я пропоную подивитися на ці ж фрази без застосування цих слів взагалі або хоч через одне речення. Особливо у великих абзацах.
Цей сайт незручний тим, що не можна копіювати текст. Я би показала на прикладі, але не хочу передруковувати цілий абзац.
Як для прикладу: Алекс спускався сходами. Повернув праворуч і побачив .... Без "хлопець" перед словом повернув. Якщо поряд немає інших зрозуміло про кого йде мова.

Привіт з марафону ще раз) Вже раз коментувала, але багато не буває...
Ото чесно, обкладинка не приваблює. А сюжет гарний, головне розібратися в героях і почати пливти за течією думок автора. Описи напружують. Хоча відчувається симпатія автора до Алекса, але Кас більш харизматичний вийшов.
Перечитала, згадалося швидко.
Натхнення, вдячних читачів і нових ідей!

Мері Малфо
07.12.2022, 18:21:08

Ксенія Демиденко, FanClub Каса поповнюється)) Дуже дякую за відгук ♡

avatar
Софія Вітерець
04.12.2022, 23:34:27

Книга зацікавлює з самісінького початку))) Як фанатка фільму "Fallen" і серіалу "Lucifer" з радістю занурилася в дану історію))) Але чесно кажучи, ненавиджу страх, особливо його відчувати, тож далеко зайти не змогла, на жаль. Так-так, це говорить та сама людина, що в дитинстві бігала всюди й визбирувала моторошні історії, а потім розповідала їх друзям пізно ввечері при світлі ліхтарика, приходила додому й трусилася від страху)))) А наступного дня знову ходила визбирувати містичні страхітливі історії))) В моєму дитинстві вони були ну дуже популярними))))
Що ж я можу сказати, то це те, що ви майстриня слова))) Книга пронизана таємничістю й очікуванням чогось))) А атмосфера - це щось нереальне))))
У книги великий потенціал і я вже бачу, що вона знайшла свою чималеньку читацьку родину))) Бажаю не зупинятися на досягнутому й успіхів у всьому)))))

Мері Малфо
07.12.2022, 18:19:58

Софія Вітерець, Дуже дякую за відгук. Ніщо не гріє душу, як знання, що книга дійсно лякає ♡

avatar
Маркіза де Бюсі
25.11.2022, 14:22:32

Привіт з марафону, критикувати чесно дуже не люблю, прочитала 5 глав, прочитала б більше, але проблеми зі світлом і інтернетом, є русизми і помилки, передивіться будь ласка . Жанр не мій, дуже боюся жахи дивитися і читати, але ж тут без варіантів). Сюжет цікавий, є зав'язка яка інтригує. Головні герої своїм описом настільки справили враження, що боялася навіть в ночі встати в туалет. Для поціновувачів містики і жахів гадаю буде справжня знахідка.

Мері Малфо
07.12.2022, 18:18:43

Маркіза де Бюсі, Ніщо не гріє душу, як знання, що книга дійсно лякає ♡

avatar
Тетяна Гищак
06.12.2022, 13:05:01

Вітаю! Почала читати. Мені імпонує така подача тексту, але про загальне враження напишу пізніше. Поки що підкину компанію бліх з першого розділу:
потривоживши їх живих істот (потривоживших)
не збиралася - не збиралося
тому дні видалися - видавалися
несподіваний дзвінок, що зажадав Кейт повернутися назад - зажадав невдале слово, можливо змусив?
володіє не помітною зовнішністю - непомітною разом
Звичайнісінький не відрізняючись від інших школярів підліток - "відрізняючись" не підходить
Відтепер Тернеру при найменшому погіршенні самопочуття, доволилось користуватися інгалятором - не зрозуміло навіщо кома.
Озиратися по сторонах - з російської мови. Є гарне слово навсібіч.

avatar
Лара Роса
26.11.2022, 16:56:24

Жахлива історія Ліліт. Бідна дівчинка(

Мері Малфо
01.12.2022, 23:14:10

Лара Роса, Доля жорстоко обійшлася з нею((

avatar
Роман Тихий
26.11.2022, 11:27:11

Прочитав лише один розділ, тому можливо ще не достатньо зрозумів задум автора. Це містичний детектив, де головний герой завдяки містичним здібностям допомагатиме сестрі-поліцейському розпутувати складні справи? Хоча анотація обіцяє щось більше і вже в першому розділі розкидані відповідні інтриги-зачіпки. Тож історія може вийти досить цікавою. Щодо детективної складової, то занадто просто все розв'язалось - хлопцю все показали-розказали прямим текстом, йому не довелось самому щось розгадувати, складати пазл із непрямих суперечливих доказів, фактів. Власне кримінал тут присутній, а от детектив - не дуже. Попрацювати є над чим.

Мері Малфо
01.12.2022, 23:13:25

Роман Тихий, Алекс більше допомагає примарам закінчити справи та піти до кращого світу. Це, як одна із складових сюжету, задум в іншому.
Щодо детективної складової, яка вам здалася сирою, то вона більше зав'язана навколо самого Алекса. Хто ж він насправді? Тут усе набагато заплутаніше.
Дякую за відгук♡

Мері Малфо, Буває.)

avatar
Валерія Кубік
18.11.2022, 22:32:43

Остання глава просто щось)) Шкода, що Серафима занадто мало в книзі, хотілося б його побільше. Мисливець вийшов гарним чудовиськом. Але герцог Агарес кращій))

Мері Малфо
20.11.2022, 20:59:25

Валерія Кубік, Я бачу тут фан-клуби різних персонажів збираються. Це чудово)) Якщо що, то я в клубі фанатів Кастеля))
Дякую за відгук ♡

avatar
Аліна Скінтей
14.11.2022, 14:51:04

Яке продовження. Історія все більше й більше стає цікавішою!
Натхнення!

Мері Малфо
20.11.2022, 20:56:01

Skintey Alina, Добре, що історія затримує у своїх сітках))
Дякую за відгук ♡

Вітаю!
Прочитав вже 4 глави. Сама перша думка - ого, яка крути ідея, схожа на Стівена Кінга "Згодом". Але ви повели історію у іншу сторону. І тут вже історія стала схожа на "Шосте відчуття"))
Такі історії мені подобаються, ваша не стала виключенням))) Спочатку не розумів навіщо були потрібні ангели, вистачило розлідувань мерців)) Але ангели роблять історію біль насиченою і глибшою.
Не дуже зрозумілими для мене були частини де Аліса спілкається с павшим. Якось так заплутано і мало деталей, як на мене. Це вона з Серафимом цілувалася на початку? І навіщо ангелам прізвища? Коли вони розмовляли про смерть дівчинки у кабінеті, я спочатку думав їх там істот десять, а вього троє.
Однозначно буду дочитувти у вільний час, такі історії мені цікаві)
Натхнення вам!)

Мері Малфо
20.11.2022, 20:54:54

Дмитро Євтушенко, Ні, то був не Серафим))
Дякую за розгорнутий відгук ♡

avatar
Наталя Котюк
08.11.2022, 20:34:41

Вітаю з марафону. ))) Та да там!!!))) Нарешті дочитала всі доступні глави) до речі вже починала читати вашу книгу оскільки обожнюю тему ангели демони.)))) Але почала читати з початку. На жаль читала книги подібного, лише мовою рашистів, то читати українською трохи було не звично.
Позитивне: цікавий сюжет, ( фантазії - респект) герої прописані, сюжетні лінії їх багато і співчуваєш героям, атмосферка та ще( особливо о 2 годині ночі)). Загадковість переплітається з містикою та детективчиком. Старанно потрудилися. З позитивного ще те, що події відбуваються десь за кордоном.
Негативне: не зрозуміла хто такі темні, занепалі, що за війна міжними, чому переродження, не прописане небесне та підземне царство хто там головний над ними. Чи є 1 бог чи їх багато, оскільки в книзі зустрічається "небесне божество"( це бог) Серафим - бог? Не докінця зрозуміло хто з них хто і яка їх роль у світі.
Події відбуваються десь за кордоно, але мають яскраво виражений український діалект))))ахаха) наші українці вони кругом))).
Слова з неправильними відмінками, досить багато слів які потребують погратися із синонімами. Зустрічаються слова із пропущеними буквами, невистачає знаків оклику та запитань...

Мері Малфо
08.11.2022, 23:26:05

Наталя Котюк, Та нічого, це допомагає зрозуміти, який саме момент потрібно доопрацювати.
Якщо ви мали на увазі Лінсі, то вона була відьмою від народження, сама її душа оповита магією. До того ж, у минулому житті в неї є зв’язок із Відступником та Ліліт. Про це більш докладніше буде в окремій главі про саму Ліліт.

avatar
Alla Hutnichenko
07.11.2022, 12:30:47

Некваплива, спокійна оповідка нагадала мені англійських письменників 19 ст, де кінь, який галопом мчить по центральній вулиці Лондона, - єдиний нестримний момент у розповіді) Твір читається легко, описані герої - типові для містичної історії про привидів, медіумів, янголів і демонів) Єдине що пораджу, читати текст вголос, аби відчути, де розповідь тратила плавність.
Дякую за чудову книгу. Успіху Вам і натхнення)

Мері Малфо
08.11.2022, 21:43:39

Alla Hutnichenko, Добре, дякую за відгук ♡
Після завершення треба буде більше часу приділити редагуванню))

avatar
Наталія Косенко
02.11.2022, 11:08:26

Мені трохи нагадує серіал) кожна справа як розкриття нового злочину з примарою, а ще гарна основна лінія з купою загадок і інтриг.

Викрадені малюнки, дивні сни, сестра відьма, все так класно переплітається. Далі навіть краще, ніж спочатку. Поки купа загадок і припущень, проте мало що зрозуміло.

Дуже сподобалась та дівчинка привид. Хотілося б, аби в нього було багато друзів з потойбіччя, таких як вона.

Загалом мені дуже і дуже подобається. Не очікувала, що так затягне! Успіхів вам, читатиму далі))

Мері Малфо
08.11.2022, 21:40:49

Наталія Косенко, Дякую за відгук ♡

avatar
Сакуура
03.11.2022, 19:01:59

Неймовірно! Наче дивлюся фільм. Я вже раніше ставила зірочку, поставила б ще раз. Цікавий сюжет, подобаєтьс що історія відкривається з різних боків, що багато персонажів. Люблю таке.
Чомусб шкода Каселя, мені здається, що Алекс викоритсовує його, але що сталося з ним навіть не намагається дізнатися.
Сподіваюся все ж таки він згадає про про доуга, в не тільки пол своі проблеми/
Натхнення вам! Будемо слідкувати далі❤️

Мері Малфо
08.11.2022, 21:42:19

Сакуура, Це не провина Алекса. Кас сам вирішив відсторонитися від друга, у нього була на це причина.
Дякую за відгук ♡

avatar
Алена Бондар
07.11.2022, 20:14:40

Пропоную дружити сторінками. Якщо згодні відстежуйте.

avatar
Анні Ксандр
27.10.2022, 08:21:11

Не знаю, що б я робила, якби мої сни здійснювались... Дивуюсь постійно, як у Алекса досі не зірвався мозок від всього...

Мері Малфо
31.10.2022, 12:01:29

Анні Ксандр, Він міцний горішок)) Хоча інколи все таки, його емоції беруть над ним верх.
Дякую відгук ♡

avatar
Галина Левтер
30.10.2022, 21:14:50

Вітання з марафону.
Одразу зазначу, що я з тих читачів, які не в темі. Я не знаю законів цього жанру, не цікавилася основоположними книгами цього напряму, і взагалі не в курсі, що там за мутки між ангелами, демонами, нечистю та святими... Тому, автор у виграші. Бо, написано ефектно, яскраві образи, продумані герої, присутня таємниця та тема допомоги тим, хто потребує. Тобто, не лише розкриття теми і підтем, а ще й розвиток емпатії.
Чесно, своїм дітям не читала би, бо і самій порою страшнувато, особливо коли сни збуваються.
Тому лишаю собі таке читання, як маячок: моя боротьба не така страшна і виснажлива, як у Алекса...

Мері Малфо
31.10.2022, 11:59:42

Галина Левтер, Усі істоти в книзі вигадані, тож книгу можуть читати навіть ті, хто не розуміється на ангелах та демонах. Дякую за розгорнутий відгук ♡

Плюси: історія затягує з перших сторінок, бо з головним героєм одразу ж кояться дивні та містичні речі. Як читач, я поринаю у самий епіцентр подій і з цікавістю спостерігаю, що буде далі. Сподобався елемент детектива. Перший розділ міг би бути повноцінною серією якось американського серіалу) Цікаві герої, видно, що ви попрацювали над їх характером та зовнішністю. Класно переплітаються події світів – досить важко таке вигадати і правильно описати, тож тут вам великий уклін)
Мінуси: Краще перечитайте написане кілька разів, може щось додасте чи зміните. Іноді не вистачає синонімів. Наприклад, замість «фотографія», у кількох реченнях поспіль, одне зі слів можна замінити на «фото, зображення, фотокартка»,тощо. Щоб не повторювалось. Також часом виникають русизми, скажімо: «пару раз» замість «кілька разів»; «привів себе в порядок» замість «привів до ладу»; «чорт візьми» замість «чорт забирай», тощо. Із власного прикладу скажу, що свій текст я «проганяла» 3 рази і все одно читачі знаходили дрібні одруки й інші недоліки. Вам треба як мінімум 2 рази (з переривами) відшліфовувати свою книгу.

Мері Малфо
31.10.2022, 11:57:18

Катерина Колесник, Дякую, що вказали на недоліки. Обов'язково перечитаю заново та виправлю ♡

avatar
Аліна Скінтей
23.10.2022, 22:06:53

Дорогий авторе, вкотре напишу вам, що ваша книга неймовірно цікава. Містично й атмосферно. Ви чудово поєднали у своїй книзі реальність та містичність. Хороший задум, вдала обкладинка що підкреслює назву книги та самий текст. І відразу хочеться сказати, що над цією історією добре доклали зусиль, адже тут цілісінький прописаний світ, хоча, на перший погляд, гадається, що все легко й просто, адже події повязані з реальним світом. Головний герой який здатний бачити померлі душі, що просять його про допомогу, сестра якій здається більше відомо про дар чи то прокляття брата ніж йому самому. Розслідування, поліціянти, інтриги, протистояння ангелів та демонів. Поступово отримуючи інформації сюжет розкривається, як самого демона Серафима, так і головного героя та як його доля пов'язана з демоном. Написаний текст легко читається, лаконічно, окремої уваги заслуговують описи та детальне звернення на них уваги. Це також дозволяє чітко уявити описані події.
Натхнення та наснаги:)
Мою зірочку вже маєте, на жаль вдруге не можу її поставити:(

Мері Малфо
31.10.2022, 11:55:37

Skintey Alina, Дякую за розгорнутий відгук та теплі слова ♡

avatar
Наталка Черешня
21.10.2022, 10:42:16

Ох і ризик
..

Мері Малфо
31.10.2022, 11:55:14

Наталка Черешня, ♡

Привіт з марафону:))

Історія доволі швидко затягує, хочеться розібратися що ж таке коїться з Алексом у дивних снах. І взагалі його незвичний дар, який водночас заважає жити, але й домогає розкривати те, що деякі хочуть приховати .

В книзі багато детективу в перемішку з містикою. Іноді важко зрозуміти що до чого, бо події наче стрибають одна в одну. Ще й істоти, на яких я не дуже розуміюся. Сподіваюся, що далі стане більш зрозуміло.

Сподобалася перша главу про маленьку Меган. Добре, що Алекс зміг розплутати цю справу, ще й сестрі допоміг. Такий дар дійсно допомагає слідству.
Цікаво більше дізнатися по Ліліт, привид, що допомогає.

А той Серафим загадковий, чи не Алекс сам у минулому? Чому закралася така думка.


Загалом враження позитивні поки що:)

Мері Малфо
31.10.2022, 11:54:55

Anitka SunnyFeo, Усі істоти в книзі вигадані, тож книгу можуть читати навіть ті, хто не розуміється на ангелах та демонах. Дякую за розгорнутий відгук ♡

avatar
Selene Evance
18.10.2022, 22:34:54

Перша частина, де дівчина блукала лісом, мені неймовірно сподобалася! Така містично-жахастична) під Гелловін саме те! Але чує моє серце, ця історія добром не завершиться, ой не завершиться.
Серафим поки ні риба ні м'ясо якось для мене. Не знаю, як його характеризувати. Для Алекса він якимось іншим уявлявся))
Сподіваюся, у Алекса в наступних розділах все вийде, бо в нього є всі круті задатки детектива!) Може допомагати своїй сестрі) але, мабуть, він буде частинкою всіх цих містичних пригод, але тільки аби з ним все було добре, інше неважливо!
Єдине, що хочу зауважити, це кількість героїв. Я трошки не встигла всіх запам'ятати і хто кому кум, сват і брат, а тим паче з прізвищами. Але в принципі, думаю, з часом і це можна здолати, це не така вже й проблема.
Успіхів та натхнення!)

Мері Малфо
19.10.2022, 21:00:30

Selene Evance, На початку другорядні герої змінюють один одного, адже хотілося більше розкрити світ Алекса. Далі вже більш зрозуміліше, хто, кому, що і тд.
Дякую за розгорнуті відгуки та теплі слова ♡

avatar
Selene Evance
18.10.2022, 22:28:19

Хм, цікавий момент. Якщо Алексу зателефонував привид, значить, і його рідні, які їх не бачать, можуть їх почути? Бо ж мама покликала і сказала, що це йому телефонують. І як вона зрозуміла, що кличуть до телефону саме Алекса, якщо привид спочатку ні слова не сказав? Хм, цікавий момент, цікавий.
А ненависть, яку відчував Алекс, могли бути ревнощі)) хоча ні, не будемо вносити такі подробиці, бо це заведе нас в такі глибинки, в які нам не треба)
Кейт треба було йти працювати психологом, вона так вміло заспокоїла жіночку) Кейт класна, навіть в таких коротких моментах я це розумію)

Мері Малфо
19.10.2022, 20:58:08

Selene Evance, Не те щоб ревнощі, але ви вгадали. Це своєрідний, малесенький натяк на зв’язок. Я рада, що вам сподобалася Кейт.
Дуже дякую за відгук ♡

avatar
Selene Evance
18.10.2022, 22:19:53

Ох, щось мені з перших рядків аж стало шкода Алекса. Він хоч і не каже, але відчувається, що йому не дуже до вподоби те, що саме він успадкував такий дар від бабусі. Чи прокляття?
Щонайменше у Гвендолін з книг Керстін Гір з таким самим даром трошки виникали проблеми)
Цікава історія в одному розділі) я так розумію, що книга планується (або вже спланована) масштабна, якщо один розділ такий величенький)
Але біжу читати далі)

Мері Малфо
19.10.2022, 20:54:54

Selene Evance, Дивлячись, із якого боку Алекс розглядає свій дар. Його одночасно приваблюють та лякають невідомі знання. Усе залежить саме від його вибору.
Так, книжка планувалася величенькою))
Дуже дякую за відгук ♡

avatar
Корнелія Гот
14.10.2022, 20:32:08

Сподобався зв'язок між Кейт та Джеремі. Мені здається між ними могло бути більше ніж дружба, але бачу, що це не лр. До того ж чекаю розкриття зв'язку між Ліліт та Відступником. Відчуваю, що вона його сестра.

Мері Малфо
19.10.2022, 20:52:10

Корнелія Гот, Кейт та Джеремі своєрідна пара, побачимо, що буде далі. А щодо Ліліт та Відступника зв’язок уже розгаданий.
Дуже дякую за відгук ♡

Привіт з марафону.
Зразу хочу попередити - не знавець і не прихильниця детективів/жахів, тому дещо важко довелося розбиратися в ангелах, демонах, занепалих, душах. Але поступово все начебто стало на своє місце і навіть деякі ідеї щодо душ "назовні" видалися цікавими.
Сюжет захопливий, інтерес до читання не послаблюється, проте заважають надто великі (розлогі) описи. Я вас розумію, хотілося усе докладно пояснити. Але це уповільнює сюжет. Алекса ви створювали з любов'ю, відчувається, що автор персонажа любить, але мені більше Кас сподобався)))
Твір залишив приємний післясмак. Давно містичного не читала)
Натхнення Вам! Легкого пера!

Мері Малфо
19.10.2022, 20:49:14

Ксенія Демиденко, Бачу, Кас тут багатьом подобається й це чудово. Дуже дякую за відгук ♡

avatar
Вірджинія Хоуп
08.10.2022, 00:03:51

Ох яка вона... серйозна. В хорошому сенсі. Поки що прочитала лише три розділи, тож буду говорити свої думки стосовно них (але, запевняю, тільки-но стане трохи легше, маю намір продовжити читати книгу).
Отже почнемо. Вам вже писали, та я повторюся, кожний розділ "Останнього ангелу" немов одна серія містичного детективу. Мало того, вона ще й так добре написана, що дійсно немов дивишся, а не читаєш. Описи в міру детальні та яскраві, діалоги — реальні, а персонажі — живі. Хоч мені і важкувато дався початок (це не через Вас, а через особисті проблеми та повну відсутність концентрації уваги), ближче до кінця першого розділу я вже втягнулася у незвичайне, повне паранормального життя Алекса.
Дуже сподобалися коротенькі розслідування за допомогою примар, бо прописано інтригуюче та моторошно. А ще ці замути з ангелами та демонами, цікаво що там і до чого.
З мінусів. Єдине, про що хотіла б сказати: дуже багато слова "хлопець". В хлопця є ім'я, фамілія, може якесь прізвисько. Не слід забувати про такі дрібниці, особливо коли мова йде про головного героя. Загалом, воно просто ріже око, особливо коли йде підряд. В іншому, все сподобалося :)

Мері Малфо
19.10.2022, 20:47:25

Вірджинія Хоуп, Дуже дякую за розгорнутий відгук. Врахую зауваження ♡

avatar
Ньюбі Райтер
30.09.2022, 20:44:07

Ну що ж, скажу я Вам, нічогенький такий сюжет, тягне на екранізацію. Від початку мені чомусь повіяло моїм улюбленим серіалом з дитинства "Та, що говорить з привидами" з шикарною Дженніфер Лав Г'юїтт. Продовження ж у стилі братів Вінчестерів із Supernatural. Проте Вам вдалося додати сюди свої родзинки: сестру-поліцейську,що допомагає у розслідуваннях загиблих і зниклих людей, маленького привида Ліліт, що за шармом і безпосередністю не поступається головному герою.
Містика, ангели і демони, особливі люди з надздібностями - суміш неперевершена! Мені трішки не вистачило діалогів, але це суб'єктивна думка, не заважайте на неї))
Натхнення Вам та активної музи)

Мері Малфо
19.10.2022, 20:44:59

Ньюбі Райтер, Дякую за розгорнутий відгук ♡
Справді, я надихалася «Та, що говорить із привидами», адже це мій улюблений серіал не тільки дитинства, обожнюю його й досі.
Ліліт — це така булочка, що мала стати символом цієї історії. Вона має своїх тарганів у голові. Здається, не тільки Ліліт, кожен герой цієї історії має таємне минуле.
З діалогами в мене трішки не дружні відносини. Бо мені завжди здається, що їх надто багато, або надто мало. Не можу, поки що знайти ту золоту середину. До того ж на початку хотілося більше розкрити світ героїв.

Алексу скоріше потрібно усвідомити себе, інакше ним так і будуть продовжувати маніпулювати усі.
Герцог Агарес вийшов файним. Не зрозуміло з якою цілю Відступнику потрібно було вбивати Агареса. Хто ж цей занепалий король? До того ж маю припущення, що Ліліт насправді сестра Відступника. Не даремно в кінці нам розповіли про цю сцену. Цікаво. Чекатиму)))

Мері Малфо
25.09.2022, 22:03:39

Катаріна Олександрівна, Карти вже почали відкриватися, тож чекаємо. Дякую за відгук♡

avatar
Юлія Міхаліна
24.09.2022, 13:32:59

Дуже цікавий, незвичний та містичний початок. З перших же сторінок одразу поринаєш в таку дещо моторошну атмосферу. Дар Алекса (чи все ж прокляття?) – це капець. Не уявляю, як він з ним справляється. Воно-то зрозуміло, що за стільки років він вже звик, але все рівно це дуже страшно. Молодий хлопець, а такий тягар. Добре, що в нього є така Кейт, котра завжди зрозуміє та підтримає. Але, здається, в неї є якісь таємниці, котрі дуже хочеться розгадати.
Дуже сподобалося, що кожен розділ – це ніби своя окрема історія, пов’язана головними героями. Це як дивишся якийсь детективний серіал (або в даному випадку містичний), де серія присвячена чомусь новому.
Багато героїв, але це ні краплі не заважало. Всі доволі самобутні та характерні, запам’ятовуються.
Загалом, цікаво пропрацьований світ, видно, що Ви багато тому приділяли уваги.
Обкладинка незвична, цікаво її розглядати. А вже коли починаєш читати, складається враження, що Алекс з Серфамом мов би дві сторони одного цілого: світлий та темний.
Дякую! Успіхів Вам, натхнення та багато читачів! ❤️❤️❤️

Мері Малфо
25.09.2022, 11:57:56

Юлія Міхаліна, Алекс сам має вирішити для себе, прокляття це чи дар. Тим паче, у якійсь мірі Алексу, справді, це подобається, але водночас його це й лякає.
Кейт ще розкриється з іншої сторони й не раз.
Дякую за розгорнутий відгук ♡

avatar
Наталка Черешня
22.09.2022, 19:48:25

О, як закручено все з самого початку!
Хлопець, що бачить привидів, його сестра-поліцейська - відразу поринаєш у вир подій. Один злочин, другий, та ще й загадкові видіння.
А далі - ще крутіше. Поринаєш у цілий магічний світ, в яком вирують баталії.
Чудова крута задумка!
Мені здається, сюди можна навіть іншу обкладинку. Ця теж гарна, але мені здалося, що вона не повністю відбиває енергію та насиченість подіями, може, більше пасувала б до класичних жахів.
Так само і анонс. Він інтригує, але не відображає енергію книги. Додати б перчинки, інтриги, щоб було не відірватися.
Ну і мої поюажання побільше вдячних читачів ;)

Наталка Черешня
25.09.2022, 11:53:06

Мері Малфо, Дякую за задоволення :)

avatar
Сакуура
22.09.2022, 20:23:07

моторошно напевно Алексу жити з таким даром. А скільки випробувань підкине життя...

Мері Малфо
25.09.2022, 11:52:09

Сакуура, Я б нікому не побажала такого життя, як в Алекса. Дякую за відгук♡

avatar
Лоре Лея
22.09.2022, 06:16:03

дякую за проду)

Мері Малфо
25.09.2022, 11:47:59

Лоре Лея, Дякую за відгук♡

Щось я не розумію, вже скоро кінець? Демон відьомського будинку вже знайден и все, що лишилося Алексу це покінчити з ним. А як же Ліліт, минуле, Серафим, Кас і так далі?

Доречі, Кас відкрився з нового боку. Хоча він і ніби негативний персонаж, але в той же момент і позитивний. Неоднозначний, короче кажучі.
Сцена з Пуртарханом була чудовою. Я вже думала він, когось обов'язково поглине.

Що ж чекатиму майже завершення)))

Мері Малфо
25.09.2022, 11:47:48

Марго Рудніченко, Ні, це ще не кінець, лише початок.

Кас має свої причини буди різнобічним і про це дізнаєтесь згодом.

Дякую за відгук♡

Привіт вам з марафону.
Назва книги цікава, але я б змінила обкладинку.
Щодо тексту... Це перше фентезі, яке я читаю.
Із самого початку хлопчина Алекс притягує увагу. Після сну, який повторюється раз на рік в його день народження стає зрозумілим, що він не звичайний хлопчина. Сни які він бачить, події які відбуваються... Все дуже чітко і гарно описано. Детально. Картинка перед очима вимальовується ... майже чітка. Майже, бо одна дія змінюється іншою дуже швидко і без переходів, які б дали зрозуміти, що , де і як.
Історія подобається. Хочеться читати і дізнатися, що там далі, адже навіть сам герой і досі не може зрозуміти хто він такий (це якщо я все правильно зрозуміла).

Мері Малфо
25.09.2022, 11:46:15

Ліліт Наві (Lilit Navi), Дуже дякую за відгук ♡

Щодо духа Ліліт. Ви пишете, що привиди не відчувають жодних емоцій, але в наступній же главі йдеться про її переживання за стан Алекса, коли він дізнається про чергову жертву. Також не зрозуміло, як вона з'явилася і схопила хлопця за руку, щоб порятувати від смерті, коли знаходилася на вулиці і не могла ступити всередину і кроку.
Кожна глава, це як окрема розповідь. Та я губилася трохи, бо не зрозуміло про який світ йдеться, наш чи інший. Це мене плутало і бентежило (виникало відчуття, що я трохи "тупенька" для такого).
Та ви велика Молодець. Такі деталі, дрібниці, це не кожен зможе описати. Сюжет цікавий і навіть більше ніж... Мені здається, що саме з таких історій знімають жахастики. Дякую вам. Успіху, натхнення і море вдячних читачів.

Мері Малфо
25.09.2022, 11:46:13

Ліліт Наві (Lilit Navi), Лілт особлива дівчинка, в усіх сенсах цього слова. Перше що її відокремлює від інших примар, їй більше сотні років. Вона блукала не одне століття й із часом здобула сили. Чому ж вона, може відчувати, про це ми дізнаємося згодом.
Дякую за відгук♡

avatar
Avee Delmonico
21.09.2022, 17:17:07

Отже, фінальний відгук, гиг.
У мене зараз досить суперечливі враження від творику, але я спробую їх гарненько викласти. Почнемо з позитивного: 1. дуже класний і заплутаний (запаморочливо заплутаний!) сюжет. Ангели, всі ці паранормальні істоти, вони роблять історію колоритною. Тематика хороша, тут можна працювати і досить успішно. Мені сподобалося, як ви у кожен розділ намагаєтесь вкласти чиюсь окрему історію, зробити, можливо, такий собі мінісеріал. 2. цікаві герої. вони справді запам'ятовуються (ну, головні точно, бо їх дещо багато, тому мені було складнувато (•_•) 3. хитросплетіння жанрів: тут справді всяке поєднано, воно круто виглядає, продумано. Детектив і містика, можливо, навіть трилер трохи. Любителям жанрів має сподобатися. Мені було цікаво спостерігати, продумувати разом з героями можливі варіанти розв'язання проблем, хоча іноді це бувало важко, бо я плуталася між світами.

Мері Малфо
25.09.2022, 11:43:10

Avee Delmonico, Дякую за такий розгорнутий відгук. Є над чим ще попрацювати ♡

avatar
Avee Delmonico
19.09.2022, 09:05:03

Я трошки не зрозуміла, хто кому батько, брат і чому на зустріч Мантію покликала повитуха, а говорила з нею якась тітка. Чому батько у Мантії демон, а вона янгол?
Я щось пропустила? Не зрозуміла? Ця вся паранормальна штука для мене занадто складна (⁠@⁠_⁠@⁠)

Avee Delmonico
21.09.2022, 17:04:46

Мері Малфо, ох ці сімейні перипетії

avatar
Злата Соловей
18.09.2022, 11:33:43

Одразу хочеться відзначити, що світ дуже масштабний і, я навіть сказала би, епічний, попри те, що більшість подій відбувається в нашому світі. Я би віднесла роман до жанру міського фентезі.
Поки що не все зрозуміло з хитросплетінь інтриг, але більш-менш вимальовується картина небесного протистояння янголів та демонів. Безумовно, це вплине і на простих людей, причому, боюся, вони можуть постраждати найбільше.
Поки що не можу визначитися з відношенням до героїв. Алекс, як найближчий до читача на даний момент, викликає більш всього співчуття. З приводу Кейт є питання. Наприклад, я не схвалюю те, що вона втягує Алекса в поліцейські розслідування та дозволяє нишпорити по лісу на навідуватися до розлючених чоловіків зі зброєю.

Сподобалася детективна складова, хочеться більше дізнатися, хто ж вбиває небесних створінь, які живуть в людських тілах.

Мері Малфо
21.09.2022, 13:47:27

Злата Соловей, Про більшість пригод Алекса, Кейт взагалі й не знає. Він це тримає в таємниці.

Детективну складову, мені, здається, я так заплутала, що самій буде важко розплутувати. Але то нічого, головна інтрига зберігається й вона ой яка приємна.

Дуже дякую за відгук ♡

Ось тобі Алексе й плани, яких ти не мав. Дуже сподобався Кас, я ще більше в нього закохуюся. Збудував навколо себе льодяну стіну, а в іншої сторони береже свою маленьку Елі. Відкрився з іншої сторони, в прямому сенсі.
Лінсі теж порадувала, правда її дуже шкода. Але мені здається, щось тут не те. Буду чекати продовження))

Мері Малфо
21.09.2022, 13:42:03

Олександра Грищенко, Бачу, Кас подобається багатьом про героя, якого відкривають поступово.
Вам не просто так, здається♡

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше