Дві половинки одного почуття
14 194
Букнет Любовні романи Сучасний любовний роман Дві половинки одного почуття

Дві половинки одного почуття

Лександра Славич
Повний текст · 195 стор.
69
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Буктрейлер
  • Коментарі · 28
Анотація до книги "Дві половинки одного почуття"
Їх пов'язувала лише одна випадкова зустріч серед юрби на танцполі. Вони - двоє протилежностей, яких безперервно тягне одне до одного. Здавалось, що їхнє кохання настільки сильне, що здатне перебороти всі труднощі. І тут їм стала відома одна страшна таємниця, яка змінила їхні життя безповоротно. Що ж виявиться сильнішим - любов чи гнів та численні образи?
Зміст книги: 31 глава
Від автора. Плейлист
Літо.Однокласники.Любов (1)
Літо.Однокласники.Любов (2)
Історія лицаря (1)
Історія лицаря (2)
Два полюси одного магніту (1)
Два полюси одного магніту (2)
Смуга розчарувань (1)
Смуга розчарувань (2)
Привиди минулого (1)
Привиди минулого (2)
Недитячі ігри (1)
Недитячі ігри (2)
Коли забуте повертається (1)
Коли забуте повертається (2)
Свідок давнього злочину (1)
Свідок давнього злочину (2)
Красень біля річки
Віночок на щастя
Невидимий ворог
Винна без провини
Любовний прямокутник
Нестерпні убивчі думки
Перевтілення
Полунична пристрасть
Щастя на чужині
Паралельні не перетинаються чи... (1)
Паралельні не перетинаються чи... (2)
Вуличні перегони
Дім - це там, де тебе люблять (1)
Дім - це там, де тебе люблять (2)

28 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Nadya
03.05.2024, 22:00:40

Дякую за цікаву емоційну книгу і бажаю натхнення

Nadya, Дякую, що читаєте)))

avatar
Альонка
10.04.2021, 09:03:56

Оце історія... без сліз неможливо було читати. Сильно душу зачіпала. Але дуже класна, романтична, приємна і рідко так в житті буває, що Доля зводить людей, де б вони не були :)

Alona, Величезне дякую Вам за відгук та зірочку))) Дуже приємно знати, що історія Вам сподобалась ❤️

Коментар видалено

Твір сподобається молодим дівчатам, моливо і хлопцям, у яких тільки відбувся випускний або він попереду, а далі все життя... Текст чітко розрахований на молодіжну аудиторію. Стало цікаво, зараз вальс танцюють на випускних, чи це вже такий атавізм. Успіхів.

Валентин Тищенко, Не знаю, як там суто зараз, та років два тому, коли випускалась я, то була така традиція) Дякую, що зазирнули)))

#зимовий_марафон_читання
Дійшла до моменту, коли хлопець дізнався правду про свою Оленку. Молодіжний твір, написаний чітко для своєї аудиторії. Читалося дещо складно. Можливо, я просто з таких творів виросла, бо мені непросто дивитися на світ очима головних героїв. Хоча початок гарний, захоплює. І мені було цікаво, що хлопець з мого міста.
Як на мене, розділи надто маленькі, щоб робити до них епіграфи.

Показати 5 відповідей

Наталія Девятко (Natalia Devyatko), Побачимо, цивілізація завжди рухається вперед,особливо зараз з нашими технологіями) Навряд чи звернула б увагу на таке, тому дякую)))

avatar
Тетяна Юр'єва
20.12.2020, 17:37:16

#зимовий_марафон_читання
зовсім не моя тематика. Але написано "стильно, модно, молодьожно"! Початок цікавий, і мова гарна.

Тетяна Юр'єва, Спасибі, що завітали)))

avatar
Ліна Алекс
20.12.2020, 11:19:01

#зимовий_марафон_читання
Для тих, хто полюбляє читати про сутички студентів, проблеми, пов'язані з тим, як влаштувати доросле життя, і стереотипи про бідних і багатих - саме те. Це думка на основі першої частини. Я б радила назвати ім'я головного героя від самого початку, бо коли у другому реченні написано "...він більше не повернеться...", наче йдеться про навчальний рік, з якого почалася розповідь. Над текстом не завадило б попрацювати як зі стилістикою, так і з логікою.
Бажаю успіху!

Показати 7 відповідей

Ліна Алекс, (. ❛ ᴗ ❛.)♥️ Дякую за підтримку)

avatar
Анна Ост
19.12.2020, 12:51:11

#зимовий_марафон_читання
На жаль, прочитала тільки два розділи. Не мої герої)) Початок трохи втомлює від роздумів про організацію свята. Сашко душа компанії і всі від нього взахваті, а на ділі боязкий, невпевнений хлопчик, можливо, дійсно занадто ідеалізований, тому виходить якийсь дисонанс. Фраза про секс із вуст Оленки взагалі вразила))) Це такі зараз дівчата? Який жах... Ще було кілька одруківок в 1 розділі, але то не біда.
Загалом написано добре, проте пробачте, трохи не моє) А вам бажаю успіхів і побільше читачів))
Загалом

Анна Ост, Нема за що вибачатися, як там кажуть: "На смак і колір друзів немає"... Розумію, бо самій багато чого не подобається в творах, і не тільки на Букнет. Дякую за відгук)

avatar
Інка Вікторова
15.12.2020, 11:12:27

#зимовий_марафон_читання
Невпевнена, що саме так поводяться випускники, але початок зацікавлює. Історія обіцяє бути ніжною та, сповненою перепон, до поєднання двох сердець. Бажаю натхнення та вдячних читачів!))

Інка Вікторова, Дякую за коментар)))

avatar
Olena Mazur
15.12.2020, 10:23:50

# зимовий_марафон_читання
Дякую за нетипову історію кохання двох молодих людей. Сподобався буктрейлер. Про помилки Вам вже інші написали.)

Дуже рада, що сподобалось) Дякую, що завітали)

avatar
vitaly.dulenko
12.12.2020, 22:04:39

#зимовий_марафон_читання
Історію добре написано, легко уявити обставини та героїв, око ні за що не зачіпається. Мені особисто було трошки забагато пояснень, що подумав чи мав на увазі персонаж, можливо, було б цікавіше показати це через вчинки та діалоги. Дякую та бажаю наснаги!

vitaly.dulenko, Дякую, що завітали)))

avatar
Олена Блашкун
11.12.2020, 19:51:32

#зимовий_марафон_читання
по перших п'яти сторінках важко зрозуміти, чим може зацікавити твір - так, хлопець потрапив у важку для нього ситуацію, але не зрозуміло, що ж може далі вплинути на сюжет)
Цікаво було читати сцену в туалеті, коли ви там вправно повернули стереотип про "чоловікам потрібен секс")

Олена Блашкун, Рада, що сподобався цей момент) Щодо того, що не зрозуміло - це ж історія кохання, і у мене вона довга, з детальним розкриттям характерів усіх героїв, їхніми вчинками та ситуаціями, що впливають на сюжет. По факту, у першому розділі описується знайомство головних героїв під час танцю, а вже інтрига подається згодом... Дякую за висловлену думку)))

avatar
Леся Найденко
11.12.2020, 16:08:01

#зимовий_марафон_читання
Хлопець на обкладинці дуже підходить під зовнішність головного героя. Саме так я його і уявляю. Ідея хороша, та й текст досить легкий. Мені сподобалося.
Тільки сигарети=цигарки, та й тавтологія часом проскакує, але очі не ріше. Звичайний читач, може, й не помітить.
Удачі та натхнення)))

Леся Найденко, У мене теж Сашко асоціюється із тим, що на обкладинці) Хоча, візуалізацію спочатку робила трохи іншу, а потім довелось підбирати зображення з Інтернету під вже написаний текст. Дякую за відгук) Мені приємно, що книга сподобалась))) "Сигарети" виправлю.

#зимовий_марафон_читання
Обкладинка приваблива і доволі романтична. Анотація інтригує. Ідея зрозуміла і навіть можу передбачити проблеми пари, враховуючи теги " гріхи батьків". Герой неприродний, для свого віку ідеалізований. Над мовою варто попрацювати. Багато повторів: ми, щоб.... сигарети... Частину описів варто скоротити і замінити динамічними діалогами. Поки що я прочитала не так багато, щоб сказати більше про весь твір. Натхнення Вам!

Ксения Демиденко, Дякую за відгук) Над помилками попрацюю)

avatar
Мар'яна Доля
05.12.2020, 19:48:39

#зимовий_марафон_читання
Історія цікава, мені сподобалася. Хоча виникла думка - який це час описаний? Чомусь здалося, що минуле, бо нинішня молодь трохи інша. А може, то тільки моє суб'єктивне враження. Мова гарна, плавна, емоційна, головний герой викликає симпатію, хоча й не є ідеальним, але хто з нас ідеальний))

Показати 2 відповіді
Мар'яна Доля
05.12.2020, 20:28:41

Лександра Славичч, Це чудово, справді. Я сама не люблю шаблонних, занадто ідеальних героїв))

avatar
Холод Влада
05.12.2020, 12:17:01

#зимовий_марафон_читання
В емоції героїв віриться, вони здаються досить правдивими. Однак читається важкувато. Все через занадто довгі описи та саму довжину абзаців, можливо їх треба розбивати і трохи зменшувати? Мені не вистачало діалогів. Швидких і динамічних) Але грамотно дуже написано, у мене самої описи виходять в сто разів гірше)

Показати 3 відповіді

Холод Влада, Дякую, візьму до уваги)))

#зимовий_марафон_читання.
Текст грамотний, ідея простежується. Помилок мало зустрічала. Хлопець здався мені зацькованим, як і описується в перших частинах. В цілому читати було цікаво, але довго описи й роздуми знуджували. Мені здалось, що не вистачає динамічності, але то моя думка. Та й цілісної картини я не бачу.

Хелен Соул, У мене така концепція побудови твору: спочатку ознайомлюю читачів з героями, їхніми характерами, зовнішністю, локаціями і т.д. - звідси і багато описів, а динаміка розвивається поступово, з кожним розділом стараюсь робити напругу та інтригу; і плюс додаю події, які змінюють думку персонажа, змушують чинити щось нетипове, щоб простежувалась його трансформація і вловлювалась суть твору) Дякую за відгук)))

avatar
Тарас Мельник
04.12.2020, 12:54:10

#зимовий_марафон_читання. Прочитав перші розділи. Враженні цікаві. Вам вдалося на прикладі Сашка передати цілий спектр емоції підліткового віку. Згадалася своя юність, переживання, випускні, стосунки з друзями. Твір заманює своє простотою. Продовжу ще читати. У Вас можна навчитися багато цікавого. Текст читається невимушено і дуже легко переноситися з головним героєм по локаціях...

Тарас Мельник, Дякую))) Рада, що Вам сподобалось)

avatar
Ана Пест
03.12.2020, 15:39:23

#зимовий_марафон_читання
Молодіжна історія з з підлітковими переживаннями, проблемами та загадками. Мені імпонує головний герой: позитивний, романтичний, цілеспрямований. Але, на жаль, на його характері відбився брак батьківського виховання, занадто жіночий характер у хлопця: м'який, довірливий, високоморальний, ще й ведеться на "слабо". Ну просто рожевий плюшевий ведмедик.
Щодо тексту, то написано непогано, рівно, хоч інколи і трапляються хаотичні авторські думки, не завжди потрібні в творі. Текст потребує ретельної вичитки. І поради: не зловживайте займенниками, використовуйте синонімі і уникайте слововосполучення "наш випускник", "наш Ксандер", бо ваш твір - не народне сказання.
Тож бажаю вам удачі, натхнення та багато читачів!

Ана Пест, Дякую за коментар) Знаю, що треба працювати над помилками і обов'язково цим займуся) Сашко не завжди буде таким, як на початку: я задумувала трансформацію від оцього "маминого синочка" до дорослого справжнього чоловіка, яку намагалась передати у творі)

avatar
Марко Войт
03.12.2020, 11:18:40

#зимовий_марафон_читання продовжує занурювати мене в жанр СЛР, фанатом якого я не є. Але, уважно прочитавши перших три розділи, хочу сказати, що образ головного героя виписаний з жіночої точки зору. Сашко, попри опис його життя, мені незрозумілий, якийсь неприродній і занадто ідеалізований. Складається враження, що авторка за ним просто спостерігає й описує лише те, що бачить. А от психологія, внутрішні переживання героя якісь геть не хлопчачі. Я не кажу, що йому не вистачає стержня, але то якийсь солодкий пупсик виходить, надто моральний і правильний (а в кого з підлітків нема якогось скелета у шафі і пристрасті, яку дорослі не поділяють?). Олена ж мені набагато зрозуміліша, попри її поведінку, такому персонажу віриш.
Однак не буду зосереджуватися лише на негативі. Текст написано гарною мовою без грубих помилок, але є багато описок, тому при нагоді вартувало б пробігтися по ньому ще раз. Твір, безумовно, знайде свого читача - підліткові проблеми й переживання там є. Але кожному автору хочеться, щоб його читали різні цільові аудиторії.

Марко Войт, Скажу більше: у головного героя є реальний прототип, з якого я його і змальовувала, але так, виказувала виключно свою точку зору, при всьому цьому ще не навчилась передавати мислення і переживання чоловіків, щоб було хоч трохи наближене до реальності (над цим питанням працюю). Пристрасті - вони є, скелети в шафі також, просто мова про це йде далі, в інших розділах) Дуже дякую за розгорнутий відгук) Планую перечитати ще раз і виправляти помилки)

#зимовий_марафон_читання
Почала читати :) Відразу признаюся - не фанат любовних романів ;)
Але текст доволі атмосферний, тому замість 5 обов'язкових сторінок захопилася до двох розділів.
Однак є й зауваження.
Писати від імені хлопця доволі складно, раджу почитати щось із психології хлопців-підлітків. Хоча ви кажете. що він закінчив коледж, то вже й старший, а мислить, як підліток. І як дівчина. Подумайте над цим.
Головний герой у вас занадто ідельний - так солодко, аж ну ;) Додайте трохи гіркоти чи кислоти. Хай буде занудою хоча б, чи що... ;)
Анотація цікава, але я до таємниці поки не дотягнула ;) Дочитаю, тоді, можливо, ще щось прокоментую.
Дякую за нагоду!

Дарія Китайгородська, Погоджуюсь, що доволі складно писати про почуття чоловіка чи хлопця, тим паче я справді не мала під руками довідкової літератури, яка б працювала як зразок... Але можу зауважити: герой не ідеальний, можливо просто трохи правильний, але якщо заглибитись далі, то він може себе у чомусь проявити, показати характер (сюди ж і та сама таємниця - усе розкривається поступово, на початку ж героям до неї потрібно просто дійти) Дуже дякую за відгук і поради)))

avatar
Ярина Мартин
02.12.2020, 23:50:44

#зимовий_марафон_читання
Спершу кілька зауважень до тексту.
"Не знаю, гарно чи не гарно повелись вони, не запросивши своїх викладачів..." Загалом розповідь від третьої особи, а це речення від першої. І, здається, ще десь таке було. Склалось враження, що автор ніяк не може вирішити, переповідати історію своїми словами чи вглибитись в думки персонажа. Дуже часто повторюються слова "він", "своє", а також ім'я хлопця в різних варіаціях. Половину з того можна сміливо викреслювати. Читачу зрозуміло про кого йдеться, зайве уточнення не потрібне. Ставте займенники лише там, де вони справді потрібні. Словосполучення типу "наш випускник" взагалі дивно звучить. Наче автор зрісся з читачем. Таке може бути в казках, але для молодіжної прози вже не годиться.
Сюжет з анотації виглядає цікавим, та я прочитала лише два розділи і поки що це лише дещо передбачувана підліткова драма. Тим не менш, хлопцю я щиро співпереживала. Як персонаж він викликає симпатію. Має свої принципи, гарне виховання, але не позбавлений недоліків. Загальне враження: якщо трохи попрацювати з текстом, вийде хороша підліткова драма. Настрій історії дуже милий і "ламповий".

Ярина Мартин, Дуже вдячна, що так глибоко проаналізували книгу. Взагалі збираюся ще раз перечитати текст і почати редагувати, бо ж це перша моя книга тут, і звісно ж, не можу сказати, що все ідеально, тому дякую, що вказали на помилки) Щодо анотації: гадаю, вона цілком "про сюжет", просто старалась дію робити розгорнутою, (не викладати ж усю суть одразу в трьох розділах, тим паче, якщо це твір великого обсягу)... А, і я старалась писати від третьої особи, та знаю, що десь у окремих моментах пробігає плутанина; із займенниками, так, визнаю, трохи вийшло задуже, тому буду вдосконалювати текст) Дякую за відгук)))

avatar
Блакитноока
29.09.2020, 18:14:43

Привіт, я з марафону! Почала і я читати вашу книгу) Скажу одразу - мені сподобалось. Прочитала лише декілька перших розділів, трішки познайомилась з героями. Пишете ви чудово, тому я однозначно дочитаю вашу книгу. Натхнення вам!

Блакитноока, Дуже дякую за відгук! Мені дуже приємно, що Вам сподобалось!

avatar
Богдана Малкіна
15.08.2020, 09:32:50

Що ж, я нарешті дочитала Вашу книгу. Зізнаюся чесно, почала читати через те, що Вам дуже сподобався мій "Карантин". Ну я й вирішила на знак вдячності прочитати й Вашу книгу. Як я вже говорила, історія батьків страшенно мені сподобалася. А ще кінцівка приємна. Така й має бути, щоб у читача жила в серці надія на те, що все завжди закінчиться щастям, не дивлячись на чорні смуги долі. Дякую за книгу! Натхнення Вам, побільше читачів та творчих успіхів!

Богдана Малкіна, Дуже вдячна за такий щирий і змістовний відгук! Просто нереально приємно читати такі слова)) А без віри, надії і любові хіба можливе життя?
Людині треба вірити у себе, у власні можливості, завжди надіятись на краще і йти за покликом серця, ну і любити - себе, близьких, кохану людину, своє заняття, бо без цього ми - ніхто

avatar
Mariana Smeryk
22.05.2020, 21:18:08

Олена дуже жорстоко вчинила з Олександром ... Цікаво що далі чекає на героя... Дякую .... Чекатиму на продовження ....

Дякую Вам! Не буду спойлерити, та шлях Саші тільки починається, тут буде і радість, і кохання, і розчарування... Продовження уже скоро, не пропустіть

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше