42 806
Анотація до книги "Влаштую весілля своєму колишньому "
— Якого біса ти організовуєш моє весілля?! — гарчання Дмитра розрізає крихку тишу мого кабінету, щойно за Беллою зачиняються двері.
— Твоя наречена підписала зі мною контракт, Дмитре. Офіційний. Із гербовою печаткою та величезною сумою неустойки, — я карбую кожне слово, відчуваючи, як у грудях розростається крижана куля. — Вона сама обрала мене серед десятків інших. Я не знала, хто наречений, поки ти не переступив цей поріг п'ять хвилин тому.
— Ти завжди була майстерною актрисою, Таню. Втекти без жодного слова, зникнути з усіх радарів, а тепер раптом з’явитися тут, у моєму житті, за два місяці до мого шлюбу? Що ти задумала?
Це він звинувачує мене? Чоловік, який попросив свою мати змусити мене зробити аборт? Нікчемний боягуз, який навіть не насмілився поговорити зі мною особисто!
— Твоя наречена підписала зі мною контракт, Дмитре. Офіційний. Із гербовою печаткою та величезною сумою неустойки, — я карбую кожне слово, відчуваючи, як у грудях розростається крижана куля. — Вона сама обрала мене серед десятків інших. Я не знала, хто наречений, поки ти не переступив цей поріг п'ять хвилин тому.
— Ти завжди була майстерною актрисою, Таню. Втекти без жодного слова, зникнути з усіх радарів, а тепер раптом з’явитися тут, у моєму житті, за два місяці до мого шлюбу? Що ти задумала?
Це він звинувачує мене? Чоловік, який попросив свою мати змусити мене зробити аборт? Нікчемний боягуз, який навіть не насмілився поговорити зі мною особисто!
від ненависті до коханнявладний герой і сильна героїнякохання_всупереч
“Він — наречений, вона — організаторка весілля. Він вважає, що колись давно вона кинула його заради грошей, а вона виховує їх спільну донечку. Чи зможе минуле залишитися таємницею, коли до вівтаря всього один крок?”
Зміст книги: 60 глав
174 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДякую, за таку чудову історію! Дуууже хвилювалася за Ггероїв. І неймовірно тішуся, що вони знайшли своє щастя! Натхнення вам та творчих успіхів!!!
Дякую за таку гарну життєву історію з хеппі ендом
Книга спадобалася. але з математикою в епілозі щось не так. Мілані - 17, тест ДНК робили , коли їй було 13, а не 13 років тому назад. Тож, вибачте за зауваження.
Татьяна Кузь, так, і ще "така ж міміка була у Мілани в гуртожитку", але Дмитро не бачив Мілану маленькою
Так добре,коли люди знаходять своє щастя!❤️❤️❤️
Хіба у власниці весільної агенції могло б бути інакше весілля..
Ніяк ні..Все бездоганно..
І гості на весіллі тільки бажані..
Ніяк не ті що потрібні для бізнесу..
Тут близькі і друзі наших нареченних..
Хто щиро радіє цій неймовірнощасливій родині..
Дякую ❤️♥️❤️
Дмитро влаштував коханій романтичну пропозицію ..З помічничкою малою..
І місце обрав їхнє...Знакове для обох..
Тепер Таня має готуватись до весілля..Чи то пак готувати своє ,власне ,весілля..
Дякую ❤️❤️♥️
Нарешті вони щасливі!))☀️
Треба втратити менше щоб знайти більше..Так і в Белли..
Коли Дмитро пішов-вона думала що все,життя втратило зміст..
Але вона сама відродилась,нова..Краща версія..І зустріла своє справжнє кохання .
Дякую ❤️❤️♥️
Добрий день, у Вас дуже цікавий початок книги, але є хибодрук (з числом "обличчя"), може, захочете виправити :) Не знала, куди написати, тож пишу сюди, сподіваюся, не ображу.
І Беллу щастя знайшло!❤️❤️❤️
Белла варта того, щоб нею захоплюватись!
Белла молодець..Не зламалась.Навпаки :зуміла побудувати себе..Іншу..Успішну,красиву... .Її слова Дмитрові -слова подяки за чесність..
За своє нове життя,без брехні...
Дмитро щиро радий за неї..
Залишитись не друзями,але в хороших стосунках-так важливо..
Дякую ♥️♥️♥️
Нове життя..В новому будинку.Разом,родиною..
В будинку де пахне спокоєм і затишком..
Тишею..
Дякую ♥️ ♥️ ♥️
Дякую!!!
Дмитрові хочеться і зірку з неба для Міланки..Адже він заборгував дівчинці за тринадцять років неймовірно багато всього..
Тож цей ведмідь і солодощі -перший його подарунок. Нехай не такий який би він хотів зробити.Але що є ...
Зате від щирого серця...
Дякую ❤️❤️♥️
Ось так просто зізнався Дмитро...І все стало на свої місця..
Хоч спочатку Міланка й налякалась. ..
Але ось він ...Тато ...Про якого дівчинка мріяла...
А могли ж ці тринадцять років жити щасливо..
Дякую ♥️❤️♥️
Дуже рада за наших героїв! Тільки разом вони будуть щасливі!☀️☀️☀️. Дякую!❤️
Обрати серцем,.
Саме так вчинив Дмитро..
Не гроші,не сите життя..
А родину:кохану жінку і доньку вибрав..Поставивши на кін все..
Тому що своє майбутнє бачить саме з ними.Жити родиною..Де вони оберуть..Тільки б разом..
Дякую ❤️ ❤️ ♥️
Як кажуть: від долі не втечеш..
І те що прийшлось Тані розрахуватись картою в аптеці-швидше плюс..
Тому що Дмитро вже на порозі будинку. ..І він знайшов своїх дівчат не для того щоб карати..Він вперше, за ці дні,вільно видихнув тримаючи Таню в обіймах. А що вже Мілані потрібне
лікування.. Тож , можна сказати,він вчасно..
Дякую ❤️❤️♥️
В такій ситуації Белла проявила себе мудрою жінкою. Багато претенденток на серце і руку заможних гарних зовні, перспективних бізнесменів не тільки не проявили б розуміння, а ще й мстилися б. Також і батько Белли. Вочевидь, Белла для нього - найдорожче з усього, що він має. Тому й почув її. І зрозумів Дмитра. Сказане ним " Нехай іде З МИРОМ ДО СВОЄЇ ДИТИНИ" свідчить саме про це. Хочеться думать, що доля винагородить Беллу щирим великим коханням і щасливим шлюбом. Можливо, в майбутньому Белла зі своїм судженим ще зустрінуться з Дмитром і Тетяною та стануть добрими друзями. В тому, що Дмитро вже подумки послав Маргариту... в Канаду, і що він обов'язково знайде Тетяну і доньку, я навіть не сумніваюсь. Можливо, не так відразу, але, хто шукає, той завжди знайде)))
Тетяна Худя, А може,Белла повернеться до Дмитра і Мілана стане називати її мамою
В Тані безвихідь і біда ,з донькою..
Тож мусила розрахуватись старою карткою..
Інакше б Дмитро її не засік з СБ...
Але на рахунок того що Таня вчинила дурість..Так сам же дав визначення причині її втечі.
Дякую ♥️❤️❤️
Такі умови, в яких оселилися Таня з Міланою, геть не сприяють одужанню дитини. А ще враховуючи моральний стан Мілани, коли вона подавлена з-за того, що довелося їхати з міста, де вона росла, де був її затишний дім, її друзі, студія, де вона займалась малюванням, і тепер позбавлена всього цього, то одужає вона не швидко.
Хоч би з Дмитром нічого поганого в дорозі не трапилось за такої погоди і з-за такого поспіху. А поспішати йому треба.
Все ж таки це неправильно..(((
13-річна дівчинка то вже підліток, а не дитина. Вона цілком могла б зрозуміти матір, якби мати їй розповіла, від кого і чого втікає.
У страху великі очі..
І саме завдяки цьому страху Таня з Міланкою поневіряються..
Прибити б ту каргу..
Дякую ♥️♥️♥️
Тепер перед Дмитром лише одна задача: знайти Таню і Мілану, та довести їм, що крім них йому не потрібна ніяка інша сім'я.
Алілуйя!☀️
Тепер карга пожинає плоди своєї підступності..
Дмитро вже не той юнак..Якого вона своєю брехнею зламала..
Цей чоловік може протистояти своїй брехливій матері..
І обійтись без неї і її холдингу..
В нього ціль:його дівчата..
Дякую ♥️♥️❤️
Я якось вірила що Белла проявить розуміння..Вона оцінила чесність..По відношенню до себе..Хоча б тепер,як не раніше..
Кого покарати треба то це стару мегеру..
А татко в Белли молодець..Попри гнів опанував себе..Почув доньку і підтримав ..
Дякую ♥️❤️♥️
Шкода Беллу. Вона не заслуговує на цей біль. Вона не винна в тому, що Маргарита має якісь амбіції і ще 13 років тому розлучила закоханих Дмитра та Тетяну.
Тетяна Худя, Звісно. Тут її найбільше шкода, але вона частково винна в тому, що дивилася на все крізь рожеві окуляри. Інша давно б побачила, що тут діється((((
Ну прямо такий благородний, що капець. Нащо було дотягувати до моменту, коли наречена в сукні перед дзеркалом стоїть?
Larisa Chelter, За це йому реально по мордам треба врізати, дуже негарно вчинив((((
Нарешті правильне рішення..І початок дій..Добре що Белла почула..І при чому правильно ..
Тепер у Дмитра земля горітиме в пошуках своїх дівчат..
Дякую ❤️❤️♥️
Оксана Морус, Щиро дякую ♥️♥️♥️ Приємно, що книга залишає емоції)))
А по камерах спостереження ж і справді можна визначити час відправлення поїзда, на який сіла Таня з Міланою, а виходячи з цього дізнатись напрямок. До того ж в квитках вказують прізвище пасажира. Але ж у Дмитра наступного дня весілля... Що ж він робитиме, святкуватиме весілля чи кинеться наздоганяти Таню?
Тетяна Худя, Щиро дякую ♥️♥️♥️ Приємно, що книга залишає емоції)))
а що він зробив, щоб вона йому довірилася?
Larisa Chelter, 100%
Щож...Що таке неустойка в порівнянні з тим жахом останніх днів і годин..
В яких жила Таня..
Тож тікати для неї (так вона це бачить) один варіант..
Дякую ❤️❤️♥️
Оксана Морус, Щиро дякую ♥️♥️♥️ Приємно, що книга залишає емоції)))
Від долі не втекти...
Тетяна Худя, Щиро дякую ♥️♥️♥️ Приємно, що книга залишає емоції)))
Шкода,що вона поїхала((
Nata Bond, Щиро дякую ♥️♥️♥️ Приємно, що книга залишає емоції)))
А якщо Белла розповість Дмитру..Що Таня їде..Було необережно їй казати про це..
Дякую ❤️♥️❤️
Оксана Морус, Щиро дякую ♥️♥️♥️ Приємно, що книга залишає емоції)))
Я вважаю, що Таня робить помилку.
Тетяна Худя, Щиро дякую ♥️♥️♥️ Приємно, що книга залишає емоції)))
Жанна..Знала б вона що підписуючи заяву Тані-підписує" смертний вирок"..
Але поки що в Тані є фора в часі .
Чи вона вважає що є..Доки Дмитро не дізнався все..
Як він ще охорону не приставив до неї..
Дякую ❤️❤️♥️
Оксана Морус, Щиро дякую ♥️♥️♥️ Приємно, що книга залишає емоції)))
Жанна Володимирівна, напевно, ще не знає про фінансовий бонус і додатковий пункт до угоди, який передбачає, що бонус і весь контракт анулюються з виплатою неустойки, якщо провідний розпорядник Тетяна Олександрівна покине проект? Інакше вона би точно не підписала Таніну заяву про звільнення. Але, схоже, що Жанна щось таке відчуває, оскільки попередила Таню, що якщо з-за Таніного зникнення на весіллі станеться хоч найменший збій, то вона знищить Таніну репутацію так, що Таня не зможе в подальшому навіть аніматором ніде влаштуватись.
Та й сама Таня, якби знала про такий крок Дмитра, то, напевно, не стала б ризикувати. Інакше їй доведеться починати з нуля навіть не в цій сфері, а ще невідомо де.
Тетяна Худя, Вона й так все з нуля починає, пощастило, що Жанна ще не знає і відпустила її
От що сказати...
Таня рятує себе і Міланку..
Так їй підказує материнське серце..
Дякую ♥️❤️❤️
Оксана Морус, Щиро дякую ♥️♥️♥️ Приємно, що книга залишає емоції)))
Я б чимсь стукнула,тяжким,Дмитра..
Він ,як і його мати,тільки по іншому хоче надавити на Таню.
Якщо знає як вона вчинить..
То може б краще розібрався з цим весіллям..Яке йому як ярмо .
Тому що з не коханою жінкою буде не життя,мука..І зі своєю ворогинею-матір'ю.
Дякую ♥️♥️♥️
Оксана Морус, Так, стукнути його хочеться))))
І знову, за рибу гроші... Куди тікати? НАВІЩО??? Вже ж з'ясували (Тетяна з Дмитром), що обоє були обманутими Маргаритою. Тепер Тетяна знає, що Дмитро не відмовлявся від неї, а Дмитро знає, що Таня не втекла до іншого, багатого. Невже не можна знайти раціональне рішення, яке б влаштувало і Дмитра, і Таню, та не порушило інтересів Мілани??? Спрчатку вони мають з'ясувати наміри одне одного щодо майбутнього і знайти принятне для обох на першому етапі нових відносин рішення. Потім треба підготувати узгоджену обома версію історії своїх колишніх відносин і розповісти Мілані, що Дмитро її батько, і що він хоче бути присутнім в її житті. Вони мають запропонувати Мілані варіанти форматів цієї присутності, а Мілана - вибрати прийнятний для себе. До того ж і Дмитро і Таня мали б бути зацікавленими в тому, щоб розрекламоване весілля Дмитра і Белли відбулося. Перш за все, щоб уникнути грандіозного скандалу. Пізніше Дмитро може і розлучитися з Беллою. Таня тим часом могла б спокійно жити і працювати, як раніше, тільки вже без боязні, що Дмитро знайде їх і забере Мілану. А своєю новою втечею Таня спровокує Дмитра на це.
Тетяна Худя, Таня не хоче ставати між Дмитром і Беллою, не хоче наражати на цей стрес Мілану і ось вирішує тікати. Не мудре рішення, але вона до іншого не додумалася(((
В одному Таня права..Як сказати дитині про те що це її батько .Адже дівчинка захоплюється Беллою.І для неї це черговий удар..
Дмитро трохи неправильно поставив саме питання розкриття правди..
Тому виходу іншого Таня й не бачить
Дякую ❤️❤️♥️
Оксана Морус, Щиро дякую ♥️♥️♥️ Приємно, що книга залишає емоції)))
Нарешті правда...Озвучена..
Шок для обох..Від того як ними скористалась та ,я а мала б допомогти ..Але вирішила все зламати..
Дмитро...Він тепер тим більш не відмовиться і не покине ...
А як це буде зроблено вирішувати Тані..
Умови озвучені...
Дякую ❤️ ❤️ ♥️
Оксана Морус, Щиро дякую ♥️♥️♥️ Приємно, що книга залишає емоції)))
Хотіла Белла гучне весілля,так і буде!
Nata Bond, Щиро дякую ♥️♥️♥️ Приємно, що книга залишає емоції)))
Неочікувала. Але загнана в кут львиця буде захищати своє дитя!
Nata Bond, В неї виходу немає, принаймні вона так думає)))
Відчай..Карга вже святкує перемогу..
Але Таня,в відчаї ,нарешті робить правильний крок..
Правда..Про минуле ,про брехню матері Дмитра нарешті має бути сказана..
Він має дізнатись хто справжній зрадник..
Дякую ♥️♥️♥️
Оксана Морус, Щиро дякую ♥️♥️♥️ Приємно, що книга залишає емоції)))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати