Лише друг, нічого більше...
33 622
Букнет Молодіжна проза Лише друг, нічого більше...

Лише друг, нічого більше...

Кушнір Олександра
Повний текст · 231 стор.
193
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 72
Лише друг, нічого більше...
№ 1
Лише друг, нічого більше...
Лише мій, нікого більше...
№ 2
Лише мій, нікого більше...
“Лише... більше ❤️? ”
Анотація до книги "Лише друг, нічого більше... "
КНИГА ПЕРША!!!

Лія - звичайна студентка Нью-Йоркського університету, яка завжди знає чого хоче і готова зробити будь-що на шляху до своєї мети. Все її життя зміниться з появою в ньому одного хлопця. Дівчину чекають небезпеки, загадки та справжнє кохання. Чи зможе вона зробити все, щоб залишитись разом? Чи відпустить того, кому небайдужа?

Потребує редагування!

КНИГА ДРУГА!!! "Лише мій, нікого більше"
Зміст книги: 31 глава
Розділ 1
Розділ 2
Розділ 3.
Розділ 4
Розділ 5
Розділ 6
Розділ 7
Розділ 8
Розділ 9
Розділ 10
Розділ 11
Розділ 12
Розділ 13
Розділ 14
Розділ 15
Розділ 16
Розділ 17
Розділ 18
Розділ 19
Розділ 20
Розділ 21
Розділ 22
Розділ 23
Розділ 24
Розділ 25
Розділ 26
Розділ 27
Розділ 28
Розділ 29
Епілог
Від автора

72 коментаря

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Nadya
01.01.2023, 11:41:19

Дякую за цікаву книгу і бажаю творчих успіхів натхнення

avatar
Венера Савмар
08.07.2021, 20:13:29

Сюжет досить непоганий, але, справді, дуже потребує редагування.

Венера Савмар, Дякую за Ваш відгук) і справді, адже на сайті поки присутня лише чернетка твору

avatar
Tina Lynx
21.02.2021, 22:32:18

Я прочитала тільки частину першу, та мені уже сподобалось) А перша думка про Ніка Еванса була "Ах ти ж бааабнік )) Люблю таких))" Одним словом шедевр і плюс краш у копілку > -

Tina Lynx, Дякую за думку) Він таким і справді спочатку здається, але потім думка може трохи змінитись)

Доброго часу доби усім читачам ❤️❤️❤️ Якщо вам сподобалася історія, то буду рада побачити ваші думки щодо неї в коментарях під книгою та зірочки, що надихають творити мене далі))) Люблю вас безмежно та запрошую поціновувачів моєї творчості та історії Лії з Ніком приєднатись до відкритого телеграм-каналу "Лише...більше ❤️"

avatar
Софія Соколова
01.01.2021, 17:55:54

Дякую вам за цю історію, фінал просто неймовірний! Не могла відірватися від неї! Йду читати другу книгу циклу. Автору бажаю великого натхнення❤❤❤❤

Софія Соколова, Дякую за відгук та теплі слова ❤️❤️❤️ Чекатиму ваших вражень від другої частини ✨✨✨

Безмежно дякую Софії Антонишин за нагороду ❤️❤️✨

Дякую за Вашу працю читаючи отримала багато різних вражень і відчувала великий спектр емоцій.
Трішки неочікувано закінчився роман але я цілком задоволена що провела свій час читаючи цю неймовірну історі кохання. Бажаю Вам натхнення і наснаги до написання інших історій))))

Показати 2 відповіді

Кушнір Олександра, Дякую за продовження дуже цікаво що буде далі відбуватись адже відчувала що чогось ще бракувало в цій історії.

avatar
Вікторія Сонце
07.12.2020, 22:01:28

Я вже всі сльози виплакала, сподівалася, що— це помилка. Я не вірила що вона померла... Кінець мене приголомшив.

Вікторія Сонце, Вибач, сонечко, що довела тебе до сліз ❤️ Впевнена, початок 2 частини "Лише мій, нікого більше" принесе набагато позитивніші емоції ✨✨✨

avatar
Мар'яна Доля
05.12.2020, 19:12:14

#зимовий_марафон_читання
Непогана підліткова історія, може в чомусь трохи наївна, але я в вашому віці писала так само, тому не можу критикувати дуже сильно)) Прочитала, що ви редагуєте початок, думаю, це чудова ідея, варто трішки прибрати описи зовнішності, діалоги, які не несуть особливого смислового навантаження, а залишити епізоди, котрі якось характеризують героїв, викликають у читача бажання дізнатися, що ж буде далі. Впевнена, що у вас все вийде! Удачі та натхнення!

Показати 2 відповіді
Мар'яна Доля
07.12.2020, 23:52:03

Кушнір Олександра, Бажаю удачі! Хай книга знайде багато вдячних читачів!

avatar
Тарас Мельник
05.12.2020, 01:39:21

#зимовий_марафон_читання
Мені сподобалися ретельно продумані персонажі та увага до деталів. Порівняння України у першому розділі просто підкупає. Як на мій смак, сюжет дуже довго шукає кульмінації, тому доводиться читати більше, щоб схопити хвилю і рухатися далі. Але, в основному, роман написано чітко, читається легко... він заслужив на свою зірочку!

Показати 2 відповіді
Тарас Мельник
07.12.2020, 22:39:58

Кушнір Олександра, Мені головне сюжет. І зорочок для колег не шкода!!!

avatar
Холод Влада
05.12.2020, 12:10:52

#зимовий_марафон_читання
Хороші описи, красива в принципі мова, не дуже сподобалося злегка пусті діалоги з постійними іменами і вітаннями... як на мене в таких випадках краще описати це все якось без діалогів. Тим паче описи у вас виходять дуже добре. Персонажі цікаві, одразу зрозуміло що це буде любовний роман))

Показати 2 відповіді
Холод Влада
07.12.2020, 20:39:25

Кушнір Олександра, =))) у вас все вийде)))) Ви молодець))

#зимовий_читацькій_марафон
Доброго вечора! При прочитанні склалося враження, що стосунки та життя молоді (студентства) надміру ідеалізували. Вони так не живуть, так ідеально не спілкуються)))
Початок не зачепив. Бажання читати охопило після 6 розділу...
А, може, не варто писати про Америку і найпрестижніший університет. Бракуватиме досвіду та інформації. Якщо вже так милуєтеся красотами України, перенесіть дію в місто, яке відоме. В Буковелі гарно, а от ліси Карпат нищать.

Ксения Демиденко, Дякую за відгук ❤️ Ну, додала цей фрагментик-згадку про Україну не просто так, бо я ж типу патріотка. Ця деталь надалі зіграє досить важливу роль. Згодна, початок трішки не той, який би мені самій хотілось бачити, але книга саме в процесі редагування і щойно вона буде готова до оновлення на букнет, то відразу це буде здійснено)))

Вітаю!
Знову любовний роман - це просто моя карма :)
Не можу оцінити, наскільки вдало зображене навчання в універі та життя в гуртожитку, бо це ніби Штати. Я там не була, тому промовчу.
Книга для підлітків, тож діалоги, напевно, можуть бути і такі. Однак герої всі занадто вродливі, як на мою думку. Зрозуміло, що молодість = краса, але дууууууже вже солодко.
Текст непоганий, але над мовою треба попрацювати. Є русизми (наприклад, "відносини" - це насправді стосунки (рос. отношения). Можливо, пишете російською, перекладаєте українською?
Гарна спроба з таємницею :) Розвиток сюжету є.
Не зовсім зрозуміла стрибання від першої та третьої особи, особливо в одному й тому самому розділі. Це читається як спроба сценарію.
Успіхів!

Дарія Китайгородська, Дякую за відгук ❤️ Щодо особи ви правильно зауважили, там були деякі нюанси і скоро маю їх усунути, бо решта твору іде від першої

avatar
Ярина Мартин
03.12.2020, 21:52:22

#зимовий_читацькій_марафон
Дуде тяжко читається через трохи незграбну побудову тексту і велику кількість штампів. Спробую пояснити детальніше, але душе прошу не ображатись, якщо буду занадто суварою.
Твір починається з того, що героїня прокидається і потягується. Чому це погано? Тому що більше тисячі типових творів починаються так само, тому що жодної важливої інформації читачам це не несе, а початок повинен зацікавлювати. Якщо вже потрібно сказати про переїзд до великого міста та поселення в гуртожиток, опишіть це так, щоб викликати якісь емоції.Можливо вона прощається з рідними, або навпаки, спекалась опіки і тепер готується насолоджуватись самостійним життям. Можливо тікає від минулого, або приховує щось. Дайте героїні більше рис, що будуть характеризувати її особистість, та покажіть їх через дію.
Знайомство з сусідкою. Надто швидко і сумбурно. Знов ж таки, нехай знайомство буде вплетеним в сюжет і показує дію. Наприклад, Лія чує як дзвенить будильник сусідки, а та все не прокидається. Вона вагається, будити її чи ні. Її вибір одразу ж її характеризуватиме.
Продовження нижче

Показати 3 відповіді

Ярина Мартин, Дякую за такий розгорнутий відгук ❤️ Більше не можу нічого сказати

avatar
Ана Пест
03.12.2020, 02:25:29

#зимовий_марафон_читання
З кількох прочитаних розділів напрошується висновок, що книга написана для підліткової аудиторі. Головні герої, хоч і студенти, та поводять себе наче підлітки: сваряться, миряться, цілуються, зловтішаються. І це добре для підліткового роману.))))
Мова твору приємна і легка. Та мене трохи покоробило від надмірності солодких слів: ласкаво, ніжно, тендітно, ідеально, незвичайний, милий казковий, симпатичний, привабливий. І це лише в 1 главі! А у двох невеличких абзацах слово приємий зустрічається аж 5 чи 6 разів!
А от прогулянка містом у подруг вийшла зовсім не натуральною. Здалося, наче вони не гуляли мімтом, а сиділи перед монітором, клікаючи на міст, прк, вулицю та відкриваючи зображення моста, парку, вулиці...
І ще мене здивувало, що дівчина з Канади, де на всій території дикі ліси перемежовуються з горами, відпочиває на гірськолижному курорті України, тому що "Україна. має душу і незнищену природу." Невже замало їй природи в Канаді?)))
Сподіваюся, мої зауваження стануть в нагоді при редагуванні тексту))))
Натхнення вам, гарних творів і прихильних читачів!)))

Ана Пест, Дякую за відгук та побажання ❤️❤️❤️ Зауваження врахую, бо саме перші 5 розділів буду не просто редагувати, а переписувати

#зимовий_марафон_читання
З кількох сторінок всієї суті тексту не збагнути, але історія починається цікаво. Принаймні, таємниць і інтриги вистачає. Дивним здалось те, що дівчата так швидко стали подругами, буквально в перший же день. Є певні зауваження до оформлення історії, зокрема знайомство, де є лише імена, а потім опис і роз'яснення до героїв. Було б чудово вплести їх у процес знайомства. Читати легко і приємно оку. Русизмів і одруківок не помітила, а отже текст вичитаний і граматично цілісний, принаймні на початку історії))

Хелен Соул, Дякую ❤️ Зауваження врахую, бо скоро планую сісти за редагування. Приємно, що на перший погляд справила не надто погане враження і, впевнена, далі не розчарувала б ❤️❤️❤️

avatar
Олена Блашкун
02.12.2020, 21:27:54

#зимовий_марафон_читання
цікава книга, де у сюжеті гармонійно поєднуються не лише заборонене (ну, або ж недосяжне) кохання та справжній детектив. Якщо вже читача не привабить перша лінія, то обов'язково це зробить друга.

Олена Блашкун, Дякую за відгук ❤️ Ваші слова та читачам у вуха ❤️❤️❤️

avatar
Марко Войт
02.12.2020, 12:32:40

#зимовий_марафон_читання, що ти робиш зі мною - я читаю любовний роман))) Але спробую вкласти свої враження від прочитаного у традиційну схему трьох "плюсів" і трьох "мінусів" твору.
- розгортаючи сюжет у Нью-Йорку, авторка якось лубочно змальовує це місто, ніби за картинками. Нема відчуття, що вона сама там побувала.
- не вірю, що громадяни Великобританії їдуть відпочивати в Буковель (навіть за екзотикою вони радше поїдуть у Закопане), а якщо й були там, то мене дивує їхнє захоплення цим кітчем.
- дивно, що до студентів невеличкої, хоч і нової та експериментальної групи, приходить сам ректор, та ще й без декана факультету. А ще більше дивує, що в аудиторію можуть заходити люди вже після того, як туди увійшов ректор.
+ видно, що авторка детально виписує своїх персонажів, через що їхні вчинки зрозумілі.
+ тішить око відсутність мовних ляпів, текст читається легко.
+ свого читача ця історія, без сумнівів, знайде, бо має свої "гачки".

Показати 3 відповіді

Марко Войт, Я і не сприйняла це в поганому сенсі. Навпаки, ви підтвердили, що ці моменти справді варті переписання)))

avatar
Николь Лебидь
18.11.2020, 19:37:51

Інтригуючий сюжет. Натхненя вам !

Николь Лебидь, Дякую ❤️

avatar
Анна Багирова
17.11.2020, 03:12:08

Олександро, дякую Вам за неймовірну історію:))
Бліііін, читала фінал і плакала. Дуже сподобалась книга, ось вже четверта година ранку, а я не могла відірватися поки не дочитала.))
Обов'язково буду читати другу частину.)) Успіхів вам!))

Анна Багирова, Дякую і за відгук, і такі теплі побажання ❤️❤️❤️ Думаю, подальші події зацікавлять вас не менше

книга супер, читала на одному диханні, цікавить чи буде продовження? хочу дізнатися продовження.

Показати 2 відповіді

Кушнір Олександра , не можу дочекатися

avatar
Блакитноока
10.11.2020, 22:27:53

Оххх, яка ж це неймовірна історія! ❤️ Останній розділ та епілог я читала, затамувавши дихання. Ти так афігенно все розписала! Книга читається легко, було б у мене більше вільного часу, то прочитала б швидше. В мене слів нема, така вже чарівна ця історія! Саш, бажаю тобі натхнення та слухняної Музи! І вже з нетерпінням чекаю на прем'єру другої частини!❤️❤️❤️

Блакитноока, Ойййй, як мені це приємно від тебе чути ❤️❤️❤️ Сама уже не можу дочекатись 2 частини, бо питань багато, а відповідей обмаль))) Сподіваюсь, далі тебе не розчарую. Дякую за побажання ❤️❤️❤️

avatar
Валерія
09.11.2020, 14:28:03

Супер-супер!!! Шикарні розділи!!!!!! Мені Ліія дуже подобається,я її вже полюбила)))) розділи в тебе чудові,я б сказав неперевершені!!!!! Вони так легко читаються!!!! Хочеться читати далі і далі!!!!! Що буде далі, дуже цікаво!!!!!!! В тебе чудово виходить!!!!!! Ти молодець!!!!! Обожнюю Лію!!!!! Дуже цікаво,що ж там далі буде!!! Супер,це вже теж моя найулюбленіша книга!!!!!! Я впевнена,що буду її ще тисячу разів перечитувати!!!!)))))

Показати 2 відповіді
Валерія
09.11.2020, 18:18:38

Кушнір Олександра, І яя обіймаю!!!! Дякуююю за таку чудову книгу!!!!!!!

avatar
Валерія
08.11.2020, 14:48:27

Я вже тут!!!)))) Дуже цікава історія!!! Зараз же буду читати далі!!!))))))

Валерія, Сподіваюсь, Вам сподобається ❤️❤️❤️

avatar
Вислюк Марійка
08.11.2020, 02:24:10

Ти крутааа...реально крутааа)
Такі неочікувані події в останніх розділах...я чекала, поки вийде книга до кінця і прочитала останні розділи на одному подиху?Це щось нереальне) Шикарні діалоги і описи)
В тебе реально круто виходить писати прозу ❤️ Продовжуй! Чекатиму другої книги)
Дякую за всі ті емоцій, що я змогла відчути)

Вислюк Марійка, Дякую дякую дякую за таку кількість теплих слів ❤️❤️❤️ Просто шалено дякую, що читаєте, коментуєте і лайкаєте. Для мене, як автора, це найбільша подяка. Ви підняли мій настрій на увесь день ❤️

avatar
katia
04.11.2020, 22:56:30

Обоже все як в реальності сльози самі котяться

katia, Приємно, що змогла викликати емоції ❤️❤️❤️

avatar
katia
04.11.2020, 22:59:09

З нетерпінням буду надіятись що останні слова сказала Лія бо без неї книга буде не така цікава ❤❤

katia, Будемо разом сподіватись, що це все ж вона ❤️❤️❤️

Прочитала вашу книгу, і такого фіналу я не очікувала. Чесно, то я ледве стрималась, щоб не заплакати. На рахунок смерті головноі героіні, то я надіюсь, що це вона сказала останню репліку. Тільки не знаю, як вона вижила. Чекаю на другу книгу. Дякую за таку емоційну книгу.

Людмила Мельничук, Дякую, що приділили час моєму творінню ❤️ Справді, сподіваємось на краще, бо 2 книга точно має розвіяти усі сумніви і усе прояснити

avatar
Бетті Шміль
01.11.2020, 15:56:45

Почала читати Вашу книгу, Саш, і розумію що до вечора я її прочитаю. Початок просто воуу

Бетті Шміль, Сподіваюсь, у мене вийде приємно здивувати вас і надалі ❤️

avatar
Зоряна Мельник
01.11.2020, 14:01:51

Вітаю з завершенням твору! Дуже круто і емоційно, особливо в епілозі. В самої з очей котилися сльози.
Але читаючи останні рядки я зрозуміла, що ще не все втрачено. Маю підозру, що це сказала саме Лія. З нетерпінням чекаю на другу книгу.

Зоряна Остапенко, Дуже дякую за відгук ❤️ Приємно, що вдалось викликати такі емоції, але Ви праві, можливо, не все втрачено)))

avatar
Меліса Міллер
01.11.2020, 12:12:07

Який фінал))) Важко і шкода героїв, але уже в очікуванні 2 частини. Епілог добряче мене заінтригував. Тому буду чекати на "Лише мій, нікого більше", а автору бажаю багато натхнення і успіху для нової книги ❤️

Меліса Міллер , Дякую, колего, за такі слова ❤️ Буду старатись не розчарувати Вас

avatar
Віка Скаттер
01.11.2020, 08:48:00

Вітаю з фіналом! Ти - молодчинка, адже книга вийшла дуже класною, плюс кінець обіцяє багато цікавого у другій частині))) Тому я дуже на неї чекатиму♥️

Віка Скаттер, Дуже дякую ❤️❤️❤️ Навіть сама не знаю як дочекатись 15 листопада, вже так хочеться показати книгу світу

avatar
Меланія Литвин
01.11.2020, 00:12:05

Ааааааа❤️❤️❤️ Саш, це неймовірно❤️ Я плачу❤️❤️❤️ Фінал такий загадковий, залишає за собою купу запитань, та все ж, дає промінчик надії❤️ Дуже сильно чекаю 15 листопада, аби взятись за другу частину❤️❤️

Меланія Литвин, Дякую, мила ❤️ Думаю, 2 тижні пройдуть дуже скоро і "Лише мій, нікого більше" радуватиме читачів новими пригодами і загадками

avatar
Анастасія Білик
31.10.2020, 10:12:46

Сашо, книга просто супер) Лія та Нік дуже класні, шалені, загадкові ну і просто неповторні. З нетерпінням чекаю на продовження!

Анастасія Білик, Дякую, мила, за відгук ❤️❤️❤️ Намагаюсь подати вам історію цікаво, а продовження уже зовсім скоро, бо завершення книги 1 листопада, тобто, уже завтра)))

avatar
Vika bindweed
28.10.2020, 12:43:29

Дуже захоплююча та інтригуюча книга❤Почала читати вчора в вечері а вже прочитала усі глави) З нетерпінням чекаю продовження❤

Vika bindweed, Дякую ❤️ Сподіваюсь, продовження вас зацікавить ще більше)))

Дякую за запрошення! Люблю читати молодіжну прощу,ніби сама молодію, згадуються студентські роки з їх переживаннями. Підхопила в бібліотеку.

Наталья Русанова, Дякую, що звернули увагу на мою книгу ❤️❤️❤️ Сподіваюсь, у мене вийде вас приємно здивувати

avatar
Меліса Міллер
14.10.2020, 17:31:25

Прочитала всі наявні розділи за день))) Дуже захопила мене історія цієї парочки. Оххх, уже чекаю коли ж вони будуть разом ❤️

Показати 2 відповіді
Меліса Міллер
14.10.2020, 17:34:33

Кушнір Олександра , Думаю, вони лише більше розтоплять моє сердечко ❤️❤️❤️

avatar
Daria
14.10.2020, 15:40:06

Дуже захоплююча та цікава книга. З нетерпінням чекаю на продовження

Dashyylaaa, Дякую за такі теплі слова ❤️ Продовження зовсім скоро)))

Привіт! Почала читати, все так захопливо та інтригуюче)) Успіхів тобі та натхнення!

Лександра Славичч, Дуже дякую, мила ❤️ Приємно чути такі слова)))

avatar
Наталья Козинец
20.08.2020, 14:41:18

Вибачте, але 360 ° означає залишитися на тому ж місці.

Наталья Козинец, Дякую, що вказали, зараз виправлю ❤️

avatar
Оксана Кравчук
19.08.2020, 14:24:51

Чудовий роман,мені дуже-дуже сподобався.З нетерпінням чекаю продовження.

Оксана Кравчук, Дуже вдячна за такі слова ❤️ Продовження от-от вийде)))

avatar
Дівчина Осінь
03.08.2020, 15:51:42

Прочитала кілька розділів, мені все подобається ❤️
Особливо, ця інтрига та загадки — це просто вау

Дівчина Осінь, Дякую, люба ❤️

неймовірно цікаво ♥️
книга мені подобається... Певна інтрига і загадковість переслідує весь час героїв ♥️

Sonya Dream, Дякую ❤️ Буду далі тримати інтригу та додавати нові загадки)))

avatar
Джейн Лоурен
26.07.2020, 12:04:03

Привіт! Прочитала декілька розділів і можу сказати наступне:
Сонце, ти дуже непогано пишеш. Перші розділи були такі трохи «типові», а коли пішла зав‘язка - вже почалось щось цікавеньке. Імена героїв взагалі моя добірка улюблених імен)) Також ти помилилась, коли написала у першому розділі, що Меган зі столиці Канади - Торонто. Але Торонто не є столицею Канади!
Та й пораджу вирівнювати текст, щоб було зручніше читати і по бажанню, виділяти й діалоги маленькими пробілами. Але це вже як тобі зручно)
Успіхів♥️

Джейн Лоурен, Дякую, що звернула увагу на мою книгу. Так, згодна))) Трохи все ж тупанула щодо міста. Певно, потрібно знову провести редагування, щоб прибрати ось такого роду провтики ♥️♥️♥️

avatar
Вислюк Марійка
21.07.2020, 00:14:01

Чекаю романтичних моментів з Ніком)))
Книга просто вау❤️

Показати 3 відповіді

Меланія Литвин, Побачимо)))

avatar
Анна Тейлор
20.07.2020, 20:09:58

Вже чекаю на продовження, люба ❤️. Глава вийшла чудовою, як і книга :))

Показати 2 відповіді
Анна Тейлор
20.07.2020, 21:19:15

Кушнір Олександра, Ооо, вже чекаю ❤️

avatar
Teffi Linski
19.07.2020, 21:47:08

Я залипла у вашій книзі, прочитала за сьогодні всі наявні глави! Сподобалося.
Дуже хвилювалася за Лію у 17му розділа, але, на щастя, вона зі всім впоралася.
А що ж трапилось між Ніком і його родиною? Цьому буде ще приділено уваги чи розкрито деталей?

Teffi Linski , Дякую за такий відгук ❤️. Так, буду не раз приділяти увагу до родин головних героїв, бо саме відносини з сім'єю є одним з ключових моментів, що впливає на сюжет

avatar
Анна Тейлор
18.07.2020, 11:28:41

Цікава глава. Радію, що вже все гаразд) Лія тепер в безпеці, та чи надовго? Чекаю на продовження ❤️

Анна Тейлор, Сподіваюсь, що в неї буде час відпочити від цих пригод і нарешті побути з тим, кого любить)))

avatar
Анна Тейлор
15.07.2020, 23:22:46

Жах... Що ж тепер буде? Чекаю на продовження, люба(ᵔᴥᵔ)❤️

Анна Тейлор, Дякую ❤️ Продовження зовсім скоро

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше