-10%
152 273
Анотація до книги "Хто сказав, що відпущу?"
Юна магиня Джеслін Вілс без тями закохана у вродливого Дрейка Тослі, мага з багатої сім’ї. Вони обоє навчаються в Магічній Академії у невеликому містечку Волорґ, також живуть разом в котеджі. Джеслін впевнена, що коханий завжди буде поряд і після навчання запропонує одружитися, але... Рожеві ілюзії розбиваються об жорстоку реальність. Дівчина вирішує покинути рідне містечко та їхати до столиці, де очікує нове життя й доведеться працювати з легендарним магом, суворим Стівеном Барстоном, який є світилом магічної науки, але має крижане серце та кепський характер...
ГРАФІК ОНОВЛЕНЬ - ЧЕРЕЗ ДОБУ
ГРАФІК ОНОВЛЕНЬ - ЧЕРЕЗ ДОБУ
зрада коханогоакадемія магіїпротистояння героїні та сильного героя
“Коли кохана людина зраджує довіру, ще й краде твої напрацювання, розлютиться навіть янгол. От і Джеслін розлютилася! Після блискучої помсти, дівчина їде у столицю, щоб почати нове життя. І хто знає, до чого це призведе?”
Зміст книги: 35 глав
Останнє оновлення: сьогодні
394 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиФеєричне прощання))))))
Инна Куринна, Авжеж!)
Привіт від Джес,голубки..))))
Nata Bond, Гарно вона "попрощалася"))
Бабаххх )) Ото вже сюрприз на прощання )))
Svettka Bts, Цей бабах ніхто не забуде!))
:-) катюгам по заслузі
Ira, Згодна!)
Оце глава, бальзам на душу, жалко тільки, що не при всіх цей вибух був, щоб всі побачили цю красу
Натали Натали, Всі побачили наслідки))
Так ,так .Дуже вже хочеться щоб вона вирвалась і влаштовувала своє життя без загарбників і невдах що її оточують .Молі дуже гарна подруга ,пощастило Джес .Чекаємо на зустріч в столиці....
Svettka Bts, Дякую за увагу до книги!) Попереду чимало пригод...
Дякую. Ото видовище буде)
Наталія Остапчук, Так, феєричне!))
Прощавай Дрейку! Смачного торту!))
Nata Bond, Авжеж, смачного!)))
Ну прощавай гіке минуле, привіт нове незвідане майбутнє. Надіюсь ті гади її не дістануть у столиці? Дуже не терпиться почитати про її прощальний подарунок ))) Дякую
Олена Кондак, Пригоди лише починаються! Дякую за підтримку!)
молодчинка Джеслін !
Кара Дженерс, Нарешті прозріла!)
Фух..., добре, що Джес без пригод дісталась до Маг-автівки. Вибачення буде феєричним;))) Надіюсь Люсінда з Дрейком оцінять по заслузі :)))
Natalka, Вони будуть в шоці!))
Мммммм… Яке класне «вибачення» Джес їм приготувала..!!!.. Та глиста Люсінда зацінить..!!! Та й гівнюк Тослі теж..!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Так, "вибачення" феєричне!)
Спочатку був скотина так він ним напевно і залишиться
Кара Дженерс, На жаль((
от і все поїхала в нове життя))
Людмила Грешнова, Так! Пригоди лише починаються!) Дякую за підтримку!)
Які в тебе мрії?
Дам тобі роботу секретарки!
Попроси в Люсі вибачення?
А не охринів(перепрошую)ти, Дрейку????
Дякую, Таню!
Halyna Shchyrba, Ось таке воно, пихате і самозакохане...
Удачі, Джес! Як же дочекатись, коли ця весела компашка добереться до торта
Ira, Вже добралися))
Добре, що вона встигла виїхати, бо могли її ще і затримати, вони же можуть собі це дозволити, мажори
Натали Натали, Так, встигла! Побачимо, що буде далі... Дякую за підтримку!)
Дякую за главу ) Нарешті в неї почнеться нове життя без токсичних людей ....ну може один таки буде....
Svettka Bts, Ой, не кажіть "гоп")))) мабуть, без токсичності не обійдеться, зважаючи на характер Барстона...
Ну привіт, нове життя, цікаво невже в маєток мага завезе? Дякую
Олена Кондак, Побачимо, куди завезе))
От і сюрприз під Джес. В Дрейк такий впевнений що дівчина повернеться і не підозрює що її нема в батька.
Ольга Діденко, Дрейк навіть думати не хоче, що вона його залишила...
дуже цікаво
Ольга Саїнчук, Дякую)
Ниций покидьок! Якось не поєднуються "ти моя дівчина" і "раджу попросити пробачення в Люсі".
Світлана Ганчук, Та отож((( радше не дівчина, а власність...
7. Тікала б швидше з того дому. Але Джес щось задумала.
Ольга Діденко, Іще встигне)
Хах... Вибачення дісталось адресата!) Шкода, що лиш один глядач!)
Natalka, Ні, не один... Побачимо, що буде далі і які наслідки))
Ця Брікслі точно ненормальна! Цікаво, у тому магічному світі існує поняття "важкі тілесні ушкодження"?
Світлана Ганчук, Існують. Але також там існує і корупція та несправедливість(
Цікава історія! В очікуванні.
Дякую!
Євгенія Сидоренко, Щиро дякую за увагу до книги!)
Добре було б на прощання влаштувати вибуховий погром
Ira, Побачимо... )
Ох яке гарне лице буде у Тослі коли песика ввечері він не помітить і котедж не прибраний. Та ще й без дозволу і не повідомивши його Джем поїде у нове життя. Дякую
Олена Кондак, Сподіваємося, так і буде... Дякую за підтримку!)
ох що ж Джем придумає????
Людмила Грешнова, Побачимо)
Ти моя дівчина!( домработниця-секретарка))). Але на вечір прийде Люсі)). Тупий самозакоханий індик)).
Nata Bond, Він саме такий, самозакоханий!
Ох, краще би вона поїхала, вони ще викрадуть її направлення, вона там сидить для чого? Драпати від таких треба
Натали Натали, Нічого не викрадуть, вони ж навіть не знають, що вона збирається до столиці.
Дякую. Та нафіг цих чмоньків, хай залишаються тут. Треба їхати бігом звідси, бо буде лихо.
Наталія Остапчук, Вона й збирається поїхати!)
Може помста таки буде!? Невже на прощання ніякий подарунок їм не вигадає?))
nikon, Побачимо...
Та вже б поїхала і мала чистий спокій
Яна, Треба ж речі забрати. До того ж, хоче піти красиво...
чому вона лишилась, я думала вона поїде і не буде бачити типу її хлопця. розвернулась поїхала в нове життя.
Інна, Речі треба забрати, а перед батьком не хоче з'являтися з прорізаною рукою.
Мені сподобалося. Чекаю продовження.
Ганна Чорна, Дякую за відгук! Опівночі буде продовження)
❤️❤️❤️
Ira, Дякую)
от же ж діти суддів в усіх світах думають що вони вище за інших
Людмила Грешнова, Саме так, навіть у світі магії...
Ну Дрейк і не здивував. Він давно сприймав Джес як служницю, а не як дівчину. Тому відразу кинувся допомогати подружці.
Вікторія Нагаївська, На жаль(((
Навіть коментувати поведінку еліти суспільства не хочу...
За все в житті треба платити. Час прийде!!!
Дякую, Таню ⚘️
Halyna Shchyrba, Саме так! Дякую за підтримку!)
От стерво білобрисе..!!! Брехлива с@@а..!!! Ще й той недолугий Тослі…. ідіот..!!!.. Ох..!!! Джеслін треба швидше забиратися з цього гадюшника..!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Так вона і чекає, коли вже поїде звідти...
Оце стерво, от як можна жити з таким покидьком, викрав дипломну роботу,і тут зробив вид, що нічого не побачив, що плаття на ній порване, що кров на руці, який гад
Натали Натали, Гад, згодна!(
Ох і зміюка а парубок їй під стать. Добре хоч подруга справжня. Дякую
Олена Кондак, Так, Моллі гарна подруга. Дякую за підтримку!
Мені цікаво, а відео ж знущання дівчата зробили, чи мені здалось? Якщо воно повне, то буде доказ хто на кого напав.
Ольга Курок, Так, одна з подруг знімала, але відео в тих змій.
Ой, вона може її порізати, оце донька судді, нормально, вседозволеність робе такі речі
Натали Натали, На жаль...(
Можливо врятує мамин кулон зі смарагдом, спрацює захист… і якщо вели пряму трансляцію можуть і врятувати
Akseniya Nika, Опівночі дізнаємося)
Є маленька надія що хтось допоможе Джес
Ira, Побачимо, що буде далі...
Таким як Люсінда та Дрейк байдуже що вони зробили. Всерівно винен будь-хто, тільки не вони.
Ольга Діденко, Саме так(
От заздрісна Люсінда. Ще й знущається з дівчини.
Ольга Діденко, Вона така(
Сподіваюся Моллі помітить,що подруга зникла і піде її шукати. Після такої зустрічі, Джес потрібно придумати артефакти для захисту.
Вікторія Нагаївська, Побачимо... Дякую за підтримку!
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати