-10%
152 273
Анотація до книги "Хто сказав, що відпущу?"
Юна магиня Джеслін Вілс без тями закохана у вродливого Дрейка Тослі, мага з багатої сім’ї. Вони обоє навчаються в Магічній Академії у невеликому містечку Волорґ, також живуть разом в котеджі. Джеслін впевнена, що коханий завжди буде поряд і після навчання запропонує одружитися, але... Рожеві ілюзії розбиваються об жорстоку реальність. Дівчина вирішує покинути рідне містечко та їхати до столиці, де очікує нове життя й доведеться працювати з легендарним магом, суворим Стівеном Барстоном, який є світилом магічної науки, але має крижане серце та кепський характер...
ГРАФІК ОНОВЛЕНЬ - ЧЕРЕЗ ДОБУ
ГРАФІК ОНОВЛЕНЬ - ЧЕРЕЗ ДОБУ
зрада коханогоакадемія магіїпротистояння героїні та сильного героя
“Коли кохана людина зраджує довіру, ще й краде твої напрацювання, розлютиться навіть янгол. От і Джеслін розлютилася! Після блискучої помсти, дівчина їде у столицю, щоб почати нове життя. І хто знає, до чого це призведе?”
Зміст книги: 35 глав
Останнє оновлення: сьогодні
394 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиМожливо, звикне. Або Барстон зміниться
Ira, Будуть притиратися))
Хороша і цікава книга !!!
Galina Radova, Щиро дякую!)
гарний твір гарні герої дякую автору
Людмила Полохало, Дякую!
ой думаю Джем не сильно буде мовчати))) на хамство Барстонна)))
Людмила Грешнова, Побачимо, якою буде в них співпраця...
Хоч Барстон і хам але він приємніший Дрейка! Щось цікаве буде, дякую!
Olena, Так, Барстон - не Дрейк, однозначно...
От гад..!!! Хам патлатий..!!! «Не на побаченні «…!!! Та щоб тебе..!!! … Навіть і в думках не мала такої дурниці..!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, В нього жарти їдучі))
Добре що вона наважилась сказати про голод.
Цікаво, він зарання подумав про сніданок?
Akseniya Nika, Побачимо))
Чи зможе терпіти? Хамство не зможе, буде вчити хороших манер))
Та їй неймовірно цікаво!!!!
Дякую ⚘️
Halyna Shchyrba, Змушена наразі терпіти))
гарний твір гарні герої дякую автору
Людмила Полохало, Дякую!)
Мені здається за своїм їдким характером Барстон приховує якійсь біль і тому вдає крижину. А юній машині поки що просто не можливо розтопити цю кригу.Можливо з часом серце- крига розтане від вчинків машині. Дякую
Олена Кондак, Побачимо, чи так просто розтопити ту крижину...
Який колючий та черствий! Тільки себе любить, їй треба звикнути і не ображатись, нехай зі своїми вибриками сам мириться, а в неї зате хороша зарплата та є де жити і робота така, що сумувати не буде коли))
nikon, Ой, характер в нього дійсно паскудний!) Важко з таким шефом...
Барстон в одне місце ранений? Паскудний характер від природи чи довели ? :)))
А тоді ще цей потужний вибуховий артефакт хтось викраде і тероризуватиме столицю чи владу?
Юлія Волкова, Ніхто не викраде) його не так просто викрасти...
?❤️
Цікаво яка ж буде зустріч після того інциденту з кавою? Аито талант це добре, а осад зустрічі мабуть залишився. Дякую
Олена Кондак, Авжеж)))
Ще й цьому пихатому доведеться переказувати такі невдалі моменти з життя! Чи можливо не скаже всіх подробиць, нема чого її жаліти, дівчина переїхала і хоче почати життя з чистого листа! Але чи пройде співбесіду? Дуже цікаво як він вирішить!))
nikon, Побачимо, опівночі дізнаємося)
Найшла коса на камінь)).Молодець дівчина! Окреслила особисті кордони. Життя навчило.
Nata Bond, Саме так!)): Дякую за підтримку!
Як же важко буде пояснити Барстону про її нестатусність перед тими покидьками що вкрали її дипломну роботу і що її навіть і вислухати ніхто б і не подумав через це. Дякую
Олена Кондак, Барстон не дурень, де-що розуміє))
Гарний твір . Цікаво читати.
Юлія Полянська, Щиро дякую за відгук!)
Ох ти ж бляха..!!! Він..!!! Той хам… з Академії..!!! От же ж… втрапила..!!! Але одразу ж показала,що не терпітиме грубість..!!!…
Гмммм… Дивний він…!!! «Чому не відстоювала..?»..?!? А кому б повірили..?!?..
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, То він і цікавиться, бо наразі не знає ситуацію.
8.1. Прощальний подарунок від Джеслін вдався. Супер. А помічник боїться все розповісти про характер Барстона щоб не злякати дівчину.
Ольга Діденко, Саме так!))) Дякую за підтримку!)
От і зустрілися. Дівчина не дасть себе образити. Весело їм буде.
Ольга Діденко, Так, нудно однозначно не буде!)
Та він за справедливість?
Може ще і відновить її?
Непогані думки, попри прикрий характер.
Дякую ❤️
Halyna Shchyrba, В нього є власні принципи)
Може вона його поставе на місце, щоб не хамив, та поводився більш менш терпимо, і характер в неї є, хватить вже прогинатися, подивимось
Натали Натали, Не так просто його на місце поставити....)
Тримаю кулачки. Таланти + ще й зовнішність, як в нашої дівчинки, цінні і рідкісні. Стівен має це розуміти.
Дівчина, яка перед ним не трусилась листочком, згадає його паскудний вчинок. Цікаво що буде
Akseniya Nika, Згадає!))) Дякую за увагу до книги!)
Уявляю момент знайомства)))
І вже неипершого, ахах))треба тільки кави ще, для відтворення першої зустрічі)))
З нетерпінням чекаю продовження⚘️
Halyna Shchyrba, Опівночі буде оновлення)
Ахах))) знайомство буде феєричним... мабуть;)) Цікаво яку роль зіграє пролита кава для налагодження співпраці;))
Natalka, Каву він пам'ятає)))
Сюрприз.... Хотіла б я вже побачити перші секунди їх знайомства
Ira, Сподіваюся, опівночі побачимо!))
Ох..!!! Перше знайомство..!!! Хух…!!!… Що ж…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Дякую за підтримку!)
Зараз вони впізнають одне одного, перше знайомство пройшло не дуже вдало! Невже знову ображати її буде?!
nikon, Побачимо, як він відреагує))
Дякую. Мабуть сюрприз вдасться)
Наталія Остапчук, Мабуть))
От дівчині не везе, той її змушував на себе працювати, а як вона буде з цим поряд, раз всі навкруги вже їй співчувають, грубіян ,і як всю ночь був в лабораторії, то і їй прийдеться поряд працювати скількі він захоче
Натали Натали, Так, в нього доведеться важко працювати...
Цікаво) бажаю удачі книжці! Також запрошую оцінити і мій твір)
Ніа Нейтер, Дякую!))
Доброго дня. Скажіть будь ласка як відбуваються оновлення. Дякую
Lan TAnium, Зазвичай публікую оновлення через добу, але зараз, на жаль, трохи занедужала, тому й паузи((( сподіваюся, опівночі буде. Дякую за увагу до книги!
Читаю назву і сміюсь)). Мабуть все ж таки магістр так дістане дівчину,що захоче втекти)). Але він не захоче її відпустити)).
Nata Bond, А він може довести!)))
дякую
Ирина, Приємного читання)
???
Марія Качмарик, Продовження опівночі, зазвичай публікую через добу
Готель? Ахах, якщо працюватиме на Барселона, то і житиме з в його будинку(можливо))...буде весело)))
Чекаю з нетерпінням!
Дякую
Halyna Shchyrba, Буває))))
Так хочеться прочитати далі, мабудь він впізнає, коли вона розлила на нього кофе і який у них був діалог, а як вона буде в шоці
Натали Натали, Звісно, впізнає!) Так, зустріч буде цікавою...
Дякую. Сподіваюся, що вона знайдуть спільну мову.
Наталія Остапчук, Побачимо...
Ахахахах..!!! Який класний прощальний подарунок вийшов..!!! Просто вау..!!! ..
Ой, не договорює той хитрий Годві..!!! .. Не хоче лякати наперед..?!?…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Годві добре знає паскудний характер Барстона)
❤️❤️❤️
Ira, Дякую!
Сподіваюсь, епізод з кавою не вплине на бажання Барстона працювати з Джеслін.
Світлана Ганчук, Побачимо...)
Дякую. Змирися, Тослі. Все , далі сам.
Наталія Остапчук, Так, далі сам...
Що ,Тослі..?!? Самовпевненість тебе підвела..!!! Бо «песик» відмовився стояти на задніх лапках і зазирати тобі до поганого рота..!!!.. То ж облили своє приниження..!!!..
Ой,яка ґаздиня..!!! Готового тортика вона поріже..!!! Ахахах..!!! Насолоджуйтеся..!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Вже порізала)))
Смачного!)))
Що Дрейку, доходить потроху?
Пізно Івасю до школи))
Дякую!
Halyna Shchyrba, Карма наздожене))
От і скуштували солоденького!))) Дрейк трохи засмутився, звичайно тільки він мав право когось покидати, в Джес це не дозволено!
nikon, Та він оскаженів!)
Була у нас чорна Брікслі, тепер буде біла Брікслі. Ще й солодка!
Світлана Ганчук, "Щастить" їй з вибухами від Джес)
Нарешті! Вірне рішення і вірний шлях!
Світлана Ганчук, Згодна, але легко не буде...
Дуреписько ця Люсінда! Все ж повернеться, багатократно причому.
Світлана Ганчук, Побачимо))
Ти ба! "Песик" виявився гарною дівчиною! Здивований, Джейку?
Світлана Ганчук, Ще лікті кусатиме той Тослі...
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати