-10%
152 273
Анотація до книги "Хто сказав, що відпущу?"
Юна магиня Джеслін Вілс без тями закохана у вродливого Дрейка Тослі, мага з багатої сім’ї. Вони обоє навчаються в Магічній Академії у невеликому містечку Волорґ, також живуть разом в котеджі. Джеслін впевнена, що коханий завжди буде поряд і після навчання запропонує одружитися, але... Рожеві ілюзії розбиваються об жорстоку реальність. Дівчина вирішує покинути рідне містечко та їхати до столиці, де очікує нове життя й доведеться працювати з легендарним магом, суворим Стівеном Барстоном, який є світилом магічної науки, але має крижане серце та кепський характер...
ГРАФІК ОНОВЛЕНЬ - ЧЕРЕЗ ДОБУ
ГРАФІК ОНОВЛЕНЬ - ЧЕРЕЗ ДОБУ
зрада коханогоакадемія магіїпротистояння героїні та сильного героя
“Коли кохана людина зраджує довіру, ще й краде твої напрацювання, розлютиться навіть янгол. От і Джеслін розлютилася! Після блискучої помсти, дівчина їде у столицю, щоб почати нове життя. І хто знає, до чого це призведе?”
Зміст книги: 35 глав
Останнє оновлення: сьогодні
394 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиНапевно, Барстон вирішив перевірити, чи здатна Джеслін взагалі захищатися.
Тетяна Худя, Хтозна, що в нього на умі...)
Цікава і захоплююча історія.Дякую .
Юлія Полянська, Дякую за відгук!)
Дякую. Та ні, не зробить він їй нічого.
Наталія Остапчук, Побачимо))
Зелена жаба заздрощів, і чорна пітьма ревнощів на грунті вселенського власництва психопата- це вам не хухри мухри, це гостре почуття ментального малюка на посягання щодо його нової, і явно улюбленої іграшки. Це геніальний і безконтрольно злочинний розум, який отримав нову ціль для активності, це явна насолода від мрій мільярд способів знищити тригери нової , єдиної,(можливо і першої) лапусі- крихітки, бо ж КИШ КОНКУРЕНТИ З МОЄЇ ТЕРИТОРІЇ
Ойойой, що ж він задумав?
Ira, Невдовзі дізнаємося))
Дякую за проду
Svettka Bts, Прошу))
думаю він хоче щоб вона йому також шрамики підлатала)))
Людмила Грешнова, Побачимо)))
ух який чоловік він мені все більше подобається)))
Людмила Грешнова, Він цікавий, але характер має непростий)))
цікавенько :))
Daria, Дякую))
Ох невже наступна перевірка ))) А він не промах, цікаво що ж буде далі ? Дякую
Олена Кондак, Побачимо, що він надумав) Дякую за коментар)
Коментар видалено
Коментар видалено
Маг вирішив повчити Джес захищати себе?!)))
Nata Bond, Побачимо, що він надумав)))
Оо так, Дрейк у своїй самозакозаності, як, його, не оцінили, просто жах. Думає що без нього Джес не справиться, цікава його реакція коли взнає де Джес, бо це ж справа часу:)
Та і для його подружки теж буде цікаво:)
Olena, І Вам дякую за увагу до книги)
Він не може повірити, що його вже не кохають, це ж так приємно було , а тут нежданчик, немає «песика», все сам,сам, тільки як він її знайде, то він її буде докучати, чи зможуть її захистити, тут такі акули
Натали Натали, Побачимо, але без пригод однозначно не обійдеться)
добре
Коментар видалено
Коментар видалено
інтрига присутня. подобається
Irina Ska, Дякую)
відмінно
"Удачі" Дрейку)))
Разом з Брікслі))
Дякую ⚘️
Halyna Shchyrba, Авжеж))
відмінно
відмінно
Микола Костюк, Дякую))
Щоб в їх транспорті колеса повідлітали і вони не доїхали
Ira, Та якраз доїдуть))
Що підпікає Дрейка, що Джес його покинула та поїхала до столиці? Та то лише початок,бо буде ще більше пекти, коли дізнається де вона працює її цінність - її мізки, яких немає ні в нього, ні в його білявці.
Дякую!♥️
Наталья Русанова, Та отож!))
Як?! Його покинути?! Він же хотів навіть секретаркою-домприслугою її зробити! А вона?! Невдячна...((
Nata Bond, Звик її знецінювати( пиха не дозволяє навіть і думати, що вона на щось здатна!
Всі зберуться в столиці і рано чи пізно зведе їх доля разом ,а там подивимося..
Svettka Bts, Так, буде цікаво))
Ох як же не хочеться щоб ці гади зустрілися з Джес. Але відчуваю що зустріч неминуча.Дякую
Олена Кондак, Схоже, що так...
веселощі намічаються)))
Людмила Грешнова, Авжеж!)
І, що буде далі? Як складеться життя? Дякую
Anna Kotetska, Побачимо... Далі буде цікаво))
Що вони там "забули" двоє неуків?
Надежда Качанова, Хочуть столичного життя)
Як же він відреагує на таку новину, що дівчинка не винна, а він приніс їй тільки проблеми, і роботу викрав, ще і не повірив, а вийшло зовсім інакше, що ж він скаже цій брехухі? А вона дочка судді і сваритись з нею не дуже і потрібно
Натали Натали, Опівночі дізнаємося, як саме Тослі на те відреагує) Дякую за підтримку!)
Дякую. Нічого, якось знайде спільну мову з Барстоном. Цікаво і що ж Дрейк зробить? Ось не вірю я що він поступить по совісті.
Наталія Остапчук, Побачимо, чого від нього варто сподіватися... Дякую за коментар!
Джеслін справитися з Барстоном, а от що тепер з отриманою інформацією робитиме Дрейк. Чи прокинеться його совість? Хоча, викрадаючи її роботу, вона не прокинулась. То й тепер нічого не зміниться
Ira, Совісті в нього, як кіт наплакав((
Даа ,з характером Барстон. Але наша героїня теж не подарунок
Надежда Качанова, Життя навчило, що не варто терпіти приниження!) Дякую за увагу до книги!
гарний початок, чекаю продовження
Олена, Дякую! Опівночі буде)
Ох Барстон дійсно крижина тверда і непохитна але все ж не безсердечна і не нахабна до глибини кісток, як Тослі. Цікаво чи Мозок Тослі зможе обробити інформацію настільки правильно , щоб він нарешті зрозумів кого втратив і пошкодувати про це , бажано і не один раз? Дякую
Олена Кондак, На жаль, воно надто самозакохане(
О, так це тільки початок твору... а що буде на закінчення? Дякую
Anna Kotetska, Так, усе лише починає закручуватися)) Дякую за цікавість до книги!)
Може то містер Барстон почав втілювати у життя свої принципи. Ох, як мені до вподоби..хто б це не зробив)
Дякую ⚘️
Halyna Shchyrba, Відео? Це подруга, яка знімала у вбиральні, надіслала Брікслі, а Дрейк випадково побачив.
Добре що Дрейк відео побачив. Трохи очі відкриються,але вже пізно... .
Nata Bond, Так, але як саме відреагує на ту правду?
Джем не легко з Барстонном? а кому з ним легко, але ж ніхто не забороняв Джес його перевиховати))) ти. паче робота їй подобається
цікаво що Дрейк тепер зробить?
Людмила Грешнова, Дрейк невдовзі поїде до столиці...
Ох ти ж..!!! Ото неприємність..!!! Де ж вона знала..?!?.. Ще й Дейн… «постраждав»..!!!..
Що,Тослі..?!? Очуняв..?!? І нарешті побачив… правду..?!?!?…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Побачимо, як відреагує на ту правду...
Ох, яка неоднозначна ситуація сталася з Джес в лабораторії та незаслужено знущальні коментарі отримала від
мага. Та вона навчиться захищатися
від нього. А колишній вже і шкодує,що
втратив її, коли побачив,що не вона
винна,а дурна білявка Брікслі,яка
добивалася його.
Дякую!♥️
Наталья Русанова, Може і шкодує, але надто він самозакоханий...
Аж цікаво як далі поступить Дрейк, щось усвідомить, чи буде гнути далі свою лінію, чи буде ще третій варіант. Чи буде ще якимось чином докучати чи відстане, дякую!
Olena, Дякую за цікавість до книги)
Дрейк такий самозакоханий, що навряд чи поспівчуває Джес!
nikon, Можливо...
Нарешті очі тому недоумку відкрилися... Може хоч зараз йому соромно буде за те, як він поводився з Джес? Дякую за проду (ʃƪ^3^)
Таня Олійник, Може трохи і буде, але... Це Дрейк.
?
Якщо не можешь змінити обставини,зміни до них відношення))).
Nata Bond, Саме так!))
Зараз чітко видно що вона йому потрібна для роботи ,і тільки А от що буде далі то вже цікаво,і цілий місяць в його маєтку ...мм
Svettka Bts, Так, вона однозначно потрібна йому для роботи)
Яка реакція на каву! Мабуть маг, ще досі не може забути,як на нього пролили каву.
Вікторія Нагаївська, Мабуть)))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати