-10%
152 273
Анотація до книги "Хто сказав, що відпущу?"
Юна магиня Джеслін Вілс без тями закохана у вродливого Дрейка Тослі, мага з багатої сім’ї. Вони обоє навчаються в Магічній Академії у невеликому містечку Волорґ, також живуть разом в котеджі. Джеслін впевнена, що коханий завжди буде поряд і після навчання запропонує одружитися, але... Рожеві ілюзії розбиваються об жорстоку реальність. Дівчина вирішує покинути рідне містечко та їхати до столиці, де очікує нове життя й доведеться працювати з легендарним магом, суворим Стівеном Барстоном, який є світилом магічної науки, але має крижане серце та кепський характер...
ГРАФІК ОНОВЛЕНЬ - ЧЕРЕЗ ДОБУ
ГРАФІК ОНОВЛЕНЬ - ЧЕРЕЗ ДОБУ
зрада коханогоакадемія магіїпротистояння героїні та сильного героя
“Коли кохана людина зраджує довіру, ще й краде твої напрацювання, розлютиться навіть янгол. От і Джеслін розлютилася! Після блискучої помсти, дівчина їде у столицю, щоб почати нове життя. І хто знає, до чого це призведе?”
Зміст книги: 35 глав
Останнє оновлення: сьогодні
394 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиХоч би не загорівся стіл, за яким сидить екзаменаційна комісія...
Людмила Азорская, Все може бути)))))
А Джеслін готується до іспитів. Їй доводиться вчити, бо нема кому заплатити...
Людмила Азорская, Так, покладається лише на себе!
Це швидше Дрейка з Люсіндою залишать повторно! А Джеслін вже має нову розробку... Сподіваюся, вона вирветься з цього болота до столиці, на роботу до відомого мага!
Людмила Азорская, Побачимо, все попереду!
Попередила усіх важливих людей, зібрала речі. Бал і вона вільна від Дрейка з його інтригами, але і від рідних. Перспективи змушують...
Ах ти зрадник!!! Як тепер Джеслін встигнути? Годила і дочекалася подяки...
Людмила Азорская, Обпеклася наша дівчинка( Дякую за підтримку!!!
І я тримаю кулачки, щоб забаганки Дрейка не змусили Джеслін відмовитися. Адже що на неї чекає поруч із Дрейком? Одні принеси-подай та ще й її розробки можуть присвоїти...
Людмила Азорская, Саме так(((
Ах ти ж самовпевнена зараза! Навіть не задумується, що вкотре ображає дівчину.
Людмила Азорская, Він впевнений, що вона вкотре пробачить...
Шкода Джеслін...
Людмила Азорская, Так((
Ох, гвидше би вже настала та щаслива мить прозріння Джеслін!
Людмила Азорская, Колись настане!)
Так, Дрейк почувається у шоколаді! А Джеслін страждає... Сподіаюся Бар тон обире Джеслін асистенткою...
Людмила Азорская, Побачимо!)
Вітаю! Якісь споживацькі стосунки. Джеслін закохана, у рожевих окулярах. А Дрейк користується, радіє, що дівчина зручна. Але це може припинитися раптово...
Людмила Азорская, Авжеж, це до пори до часу... )
О юність , закоханість , коли перестаєш бачити всі недоліки обєкта обожнювання , так і наша Джеслін , бачила в Дрейку тільки позитив , а хлопець звикши до її уваги й обожнювання почав зловживати почуттями дівчини і хоч подруга часто вмовляла Джес зняти рожеві окуляри , закохане серденько вперто відмовлялося бачити зловживання Дрейка . Дякую
lanachak, Рано чи пізно доведеться зняти ті рожеві окуляри... Дякую за підтримку!)
Барстон геть чисто забув про її вихідний..!!! За роботою нічого не бачить..!!! Але зловив себе на думці,що не думав про чарівну Ліліан..!!! Чого б то..?!?..
А Годві не просто прогулянку,а ніби побачення влаштував..!!! Хоча… Джес не дуже налаштована..!!!..
Ох ти ж..!!! Невже та курка Люсінда..?!?…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Мабуть вона)))
Хоч і боляче розчаровуватись, але після зради Дрейка Джеслін нарешті побачила справжні обличчя свого коханого... Він вкрав її дипломну для Люсінди... А головне відносився до неї як до прислуги, крім того все робив, щоб вона й надалі нею залишалась... Добре, що вона вчасно дізналась про зраду, та встигла приготувати новий диплом, а крім того скористатись запрошенням на роботу до столиці. Тепер їй треба терпіти нестерпний характер боса... Але вона займається улюбленою справою та отримує достойну оплату за працю... Одне погано, що Стівен дуже суровий роботодавець і чомусь мені здається, що йому на подобається що ягодві до неї залицяється... Він навіть сам ще не зрозумів, що ревнує її... Цікава, як далі складуться їх стосунки....
Светлана, Барстон має складний характер, непросто з ним буде, але радує наразі, що він дорожить асистенткою) Дякую за коментар!)
Ой, кохання - сліпе, правду кажуть... От і Джес наша не бачить нічого. А Джейк - козел, він реально її за послугу має. А ще та падруга його, що вона ото собі дозволяє ота Люсігла, тьфу. Так, зараз ми відправимо нашу Джес до того професора і поза чергою нехай бере її із собою до столиці подалі від того телепня.
Светлана Селезнёва, Так, в неї все ще попереду!))) Дякую за підтримку!)
Мрії Джеслін вийти заміж за Дрейка після закінчення академії розбилися через його зраду. І їй боляче було не тільки через те , що він перемкнув свою увагу на Люсінду, а те, що він вкрав її дипломну роботу і віддав Люсінді. Але добре, що вона одразу побачила і зробила іншу дипломну роботу, бо їй би не повірили, якби Джеслін сказала про викрадення, бо доньці судді все б зійшло б з рук. А так добре, що Джеслін вчасно "розкрила" очі щодо Дрейка, і погодилась працювати з суворим наставником Барстоном. Дякую, цікаво читати.
Светлана Марченко, Побачимо, що то буде за співпраця) дякую за коментар!
Схоже дружбанчинк не на жарт запав на нашу дівчинку!)) Ох і дістанеться йому від боса-професора! А що до голосу, то ясна річ, багата кобила приперла до того ж самого ресторану і не здивуюся, якщо вона буде в компанії підсмаженого слимака Тосклі!
Vira, Побачимо))) Можливо, це Люсінда)
Тослі з Люсіндою припхалися? Дякую за проду (ʃƪ^3^)
Таня Олійник, Напевно, хтось з них... Побачимо. Дякую за коментар))
не працює промокод
Олена Лісова, Схоже, вже хтось активував
Ну нехай трохи помріє.. уборщіца..))). А потім такий облом буде!)))
Nata Bond, Рано чи пізно він дізнається правду...
О-о-у! Оце так халепа!!!!
Vira, Побачимо, що буде далі...
От гаденя..!!! Ну треба ж..!!! І тут знайшло її лайнятко..!!! Ще й претензії якісь кавкає..!!!… Агррррр..!!!.. Вона тут завдяки розуму,а не грошам..!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, В Тослі завжди лише претензії...
Ай як добре комусь прилетіло!))) Ще б охоронцям добре вліпити,щоб іншим неповадно було пускати чужих в лабораторію.
Nata Bond, Їм прилетить!)
Аххаахх! Підсмажений Тосклі дав драла з лабораторії!))) Хай знає, що займати робочий час працівників лабораторії "верховного Бога" не варто, а відволікати їх від важливих справ - тим більше! Чесно кажучи, я реально злякалася за Вілс, бо не знати, чого чекати від того слимака, проте ефектна поява боса все перевернула на користь бідної дівчини! Браво!!!!
Vira, Бос підсмажив слимака))) Дякую за підтримку!)
Погано, що не видно, хто автор.
Lydmila, Де саме? Є ж посилання на книгу)
а тепер Барстон насипе торбу сарказму Джеслін?
Юлія Волкова, Він може))
Яке воно недолуге..!!! Закохана Джес не помічала,що то є примітивна істота,яка гонорувалася статками та впливом батечка..!!! І воно ще хотіло дати їй урок..?!? Гммм… Що ж,Барстон наочно показав,чого варте це сцикливе створіння..!!! Тікай,Тослі..!!! Бо точно матимеш пришкварену «сосиску»..!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️ Ото насмішили..!!!)))
Олена Гушпит, Сосиска таки трохи постраждала, як і зад)))
Скоріш за все Барстон забув за вихідний... Ото зараз буде ревкати наче скажений дракон!!!!
Vira, Також він іще не знає, куди і з ким пішла Джеслін...)
Чудова та дуже цікава книга!!!
І дякую за промокод до книги Лари Роси ;)))
Anna Manoilenko, Дякую за відгук!) Приємного читання!)
Новина на новині!!! Уявляю здивування та обурення Джес, бо та напищена кобила і тут їй спокою не дасть...
Vira, На жаль(((
Ну не дадуть попрацювати нормально((. Секретарка і адміністраторка вже ,,потоваришували".
Nata Bond, Схоже, що так
Ох,Ліліан..!!! Два рази кліпнула,два слова цьвірінькнула і…!!! ! І Барстон поплив..!!!..
Ох ти ж бляха..!!! То стерво тут..!!! Ото халепа для Джеслін..!!! І тут близько..!!! Вже й з Ліліан подружилися..!!! Видно однаково поверхневі..!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Так, з Брікслі ще зустрінемося. Дякую за підтримку!
який же Барстон дурень! нехай в майбутньому Джеслін так просто йому не дістанеться, хай він постраждає, але не за рахунок Джеслін
Юлія Волкова, А може якраз і не дурень, просто наразі не усвідомлює, хто є хто)
навіщо писати що книга безкоштовна?
Галина, До передплати сайт зазначає, що книга безкоштовна. Я комерційний автор, це зазначено в шапці профіля.
Почала читати і не змогла відірватися! ❤️❤️❤️❤️Обурена поведінкою колишнього, проте слимак є слимак, що з нього взяти! А щодо Стіва, то усе він добре розгледів, просто не все говорить, навіть своєму другу!)
Vira, Та він і сам наразі не знає, що відчуває до Джес. Головне - це її мізки!)))
Вітаю з передплатою! Пригоди набирають обертів!!!
Бажаю Вам творчого натхнення і багато вдячних читачів!❤️
Наталія Діжурко, Дякую від серця!) Пригод буде чимало, обіцяю!)
Ох ти,Гудві дуже сподобалась наша дівчина! Зумів розгледіти диамант!❤️
Nata Bond, Саме так, Годві не дурень!)
Вітаю з передплатою, бажаю гарних продажів
Олена Кондак, Щиро дякую!)
Хух..!!! Ну і жартики у нього..!!! Дурні…..!!!…
Оооооо,а це вже цікаво..!!! І чому розумні чоловіки западають на тупоголових курок..?!?… Добре,що Годві бачить,який насправді скарб Джеслін..!!! І схоже,що дівчина йому дуже подобається..!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️ І за можливість!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Так, Годві на неї запав)))
Схожа на доньку сестри двейна русява
Marinela Tomasciuc, На яку доньку сестри?)
Вітаю з передплатою! Платоспроможних читачів!
Natalka, Дякую!)))
Вітаю з передплатою! Вдячних читачів))
Irina Zhelonska, Щиро дякую!)
З передплатою! То Говді сподобалась Джеслін,що і за дружину хоче взяти, то чому ж тоді сердиться Стівен,адже сам сказав,що вона не в його смаку? Хитрить і не признається ще і собі самому, що таки Джес подобається йому як науковець, і як людина.
Дякую за продовження!♥️
Наталья Русанова, Барстон наразі сам не розуміє, що відчуває саме до Вілс) Щиро дякую за підтримку!!!!
Вітаю з передплатою!!! ❤️❤️❤️ Успіху чудовій історії!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Дякую) подивіться особисті повідомлення в телеграм)
Вітаю з передплатою! Хай якнайбільше читачів куплять цю цікаву книгу і насолоджуються далі історією кохання! ❤️❤️❤️
Лариса Бондарчук, Ларисо, щиро дякую!)))
Ага, якийсь віслюк тослі РОКАМИ дурив і знущався з " геніальної липухастої трубадурочки",а в раптово усвідомленого себе як мачо-владики кулачки раптово зачесались, і мізки перейшли в режим авральної класифікації методів і способів ліквідації потенційних мішеней(суперників). Крім того- "осьо, дивися я ж КРАЩИЙ, ВУМНІШИЙ І ВЗАГАЛІ.." Як же не похизуватись кубиками, біцепсами,під приводом "перевиховання і зваблення кицюні"?? Така нагода..)))))))
Наталія Шевченко, Тослі такий. На жаль, гнилий...
Провокує її, щоб навчити постояти за себе!
Лада Сябро, Побачимо)
Козляра ти,Тослі..!!! Мав в руках скарб,який проміняв на дурноголову курку..!!! Хоча ви варті одне одного..!!! Ооооо,який лютий..!!! Песик відмовився стояти на задніх лапках і пішов жити своє життя..!!!… От тепер облитися..!!!..
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Так, Дрейк оскаженів)
Гммммм… І що ж той Дейн крутиться біля неї..?!? Невже сподобалася дівчина..?!?…
А Барстон що такий заведений..?!? А який злий та зверхній..!!! Чого сікається..?!?!?..
Ох ти ж..!!! Він.. чого..?!? Що задумав..?!? В договорі такого не було..!!!.. Здурів..?!?!?…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, До речі, Дейну дівчина подобається...)
Він знову з неї глузує) Почуття гумору в нього трохи незвичне)
nikon, Так, це правда)) незвичне)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати