Ветеринарка для дракона
35 298
Букнет Молодіжна проза Підліткова проза Ветеринарка для дракона

Ветеринарка для дракона

Підліткова проза

Неба Крайчик

Неба Крайчик · автор

В процесі · 135 стор. · Активно оновлюється
279
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 284
Анотація до книги "Ветеринарка для дракона"
Як вилікувати драконів без магії? Запитайте Олесю! Замість заклинань у неї — клізми та гігієна, замість фамільяра — єхидна коза Магда. Похмурий красунчик лорд-дракон уже на межі зриву, а родичі-змії плетуть інтриги. Не спалитися б перед «батьками», які приїдуть на заручини за два тижні! Та чи вдасться повернутись додому не закохавшись?

гумор магіямелодія коханняпотраплянка і дракони

Зміст книги: 41 глава
Останнє оновлення: сьогодні
1
19 трав.
2
19 трав.
3
19 трав.
4
20 трав.
5
21 трав.
6
22 трав.
7
23 трав.
8
24 трав.
9
25 трав.
10
26 трав.
11
27 трав.
12
28 трав.
13
31 дн. тому
14
30 дн. тому
15
29 дн. тому
16
28 дн. тому
17
27 дн. тому
18
26 дн. тому
19
25 дн. тому
20
24 дн. тому
21
23 дн. тому
22
20 дн. тому
23
20 дн. тому
24
19 дн. тому
25
18 дн. тому
26
18 дн. тому
27
17 дн. тому
28
16 дн. тому
29
14 дн. тому
30
13 дн. тому
31
12 дн. тому
32
11 дн. тому
33
10 дн. тому
34
9 дн. тому
35
7 дн. тому
36
6 дн. тому
37
5 дн. тому
38
4 дн. тому
39
3 дн. тому
40
2 дн. тому
41
сьогодні

284 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Закріплений коментар від автора

18. Ого, аж 20 років. Якби не ця деталь, я б подумала, що Магда і є Еліра, напортачила, і в тіло кози попала...

Неба Крайчик
04.06.2026, 13:12:17

Джул, Це дві різні мадам

Коза наче знущається з Кайдена))

Неба Крайчик
04.06.2026, 00:13:26

Валентина Бродська, Та чого ж наче?)))

avatar
Аня Осадчук
03.06.2026, 09:40:45

Дякую вам за проду ♥️

Неба Крайчик
03.06.2026, 22:41:33

Аня Осадчук, Дякую вам за підтримку ❤️❤️❤️

відвар від запору порадував))))

Неба Крайчик
03.06.2026, 21:21:38

Тетяна Степанкевич, Трішечки))

17. Я вірю в Олесю, вона викрутиться) А Магда допоможе)

Неба Крайчик
03.06.2026, 15:57:37

Джул, Сто відсотків

avatar
Аня Осадчук
02.06.2026, 07:19:15

З дощу та під ринву, а не життя. Дякую вам за проду ♥️

Неба Крайчик
03.06.2026, 15:56:58

Аня Осадчук, Дякую вам за зворотній зв'язок ❤️❤️❤️

не коза а знахідка)))

Неба Крайчик
02.06.2026, 12:59:41

Людмила Грешнова, Так, ще та козюля)))

16. Це що, дракони, як принцеси, не пукають і не какають?))))

Неба Крайчик
02.06.2026, 08:27:03

Джул, Цілком можливо)))

avatar
Аня Осадчук
01.06.2026, 07:58:47

Магда як скаже ,то хоч стій, хоч падай, хоч гопки скачи. Дякую вам за проду ♥️

Неба Крайчик
01.06.2026, 21:22:13

Аня Осадчук, Тааак! Дякую вам ❤️❤️❤️

avatar
Ольга Оленіч
01.06.2026, 06:25:09

В моєї бабусі була коза. Безрога, а бодалась. Досі мрію по козу. Підписалась, читатиму. Ви теж до мене заглядайте, Неба Крайчик. У вас такий милий псевдонім. Буду рада.

Неба Крайчик
01.06.2026, 15:51:49

Ольга Оленіч, Щиро дякую вам ❤️❤️❤️

avatar
Неля Любомська
31.05.2026, 16:11:05

Читаю із задоволеням.Сміялась в голос.Добре що живу сама а тл подумали що звихнулась.Задоволена дуже.

Неба Крайчик
31.05.2026, 18:01:19

Неля Любомська, Щиро радію що вам сподобалось ❤️

От дійсно, зізнайся такому, а раптом реально сказ у нього?)))

Неба Крайчик
31.05.2026, 17:20:06

Джул, Однозначно ❤️

avatar
Аня Осадчук
31.05.2026, 08:01:16

Дякую ♥️

Неба Крайчик
31.05.2026, 09:40:47

Аня Осадчук, Дякую вам ❤️❤️❤️

Дякую.

Неба Крайчик
30.05.2026, 23:28:11

Наталія Остапчук, Дякую вам ❤️❤️❤️

14. Ветеринарка в Олесі сидить занадто глибоко, можна було любуватися гарним чоловіком, а вона контролює прикус)))

Неба Крайчик
30.05.2026, 17:01:03

Джул, Так, її логіка дивує))

avatar
Крісті Ко
30.05.2026, 10:35:35

Яка гарна вийшла вечеря. ))

Неба Крайчик
30.05.2026, 16:03:34

Крісті Ко, Дякую вам за теплий коментар ❤️❤️❤️

avatar
Аня Осадчук
30.05.2026, 09:11:31

Гарний вид для вечері. Дякую вам за проду ♥️

Неба Крайчик
30.05.2026, 16:03:27

Аня Осадчук, Так, однозначно ❤️

Дякую. Сподіваюся, що здобич буде, ну квіточка якась. а не тваринка.

Неба Крайчик
30.05.2026, 12:50:11

Наталія Остапчук, Так, це потрібно

13. Ахаха, я уявила, як кіт під поріг приносить дохлу мишу. Оце Кайден))))

Неба Крайчик
29.05.2026, 20:33:28

Джул, Так, є такий момент)))

avatar
Крісті Ко
29.05.2026, 07:57:19

Цікава в них традиція. ))

Неба Крайчик
29.05.2026, 14:45:34

Крісті Ко, Так, незвична, але ж дракони... Такі дракони))

avatar
Аня Осадчук
29.05.2026, 06:54:32

Дякую вам за проду ♥️

Неба Крайчик
29.05.2026, 13:04:44

Аня Осадчук, Дякую вам ❤️❤️❤️ щиро радію що читаєте!

Дякую. Сподіваюся, вечеря пройде добре.

Неба Крайчик
29.05.2026, 00:27:21

Наталія Остапчук, Обов'язково ❤️ дякую вам

12. Добре, що Міра така довірлива і співчутлива)))

Неба Крайчик
28.05.2026, 22:30:27

Джул, Так, юна та чесна

avatar
Крісті Ко
28.05.2026, 07:48:12

Вже в очікувані, що ж розповість Міра.

Неба Крайчик
28.05.2026, 17:42:47

Крісті Ко, Дякую вам за зворотній зв'язок ❤️

avatar
Аня Осадчук
28.05.2026, 07:26:00

Дякую вам за проду ♥️

Неба Крайчик
28.05.2026, 17:41:26

Аня Осадчук, І вам дякую ❤️❤️❤️

avatar
Аня Осадчук
27.05.2026, 22:17:17

Дякую вам за проду ♥️

Неба Крайчик
27.05.2026, 23:51:39

Аня Осадчук, Дякую вам за теплий коментар ❤️❤️❤️

Дякую.

Неба Крайчик
27.05.2026, 18:08:10

Наталія Остапчук, Дякую вам що читаєте ❤️❤️❤️

avatar
Крісті Ко
24.05.2026, 21:39:43

Еліра молодець допомогла дракончику. ))

Неба Крайчик
27.05.2026, 18:07:56

Крісті Ко, Так, вона в цьому плані по професії мусить

щодня забігаю! кожна глава просто клас!ヽ(✿゚▽゚)ノ❤️❤️❤️

Неба Крайчик
27.05.2026, 15:57:17

Тетяна Степанкевич, Щиро вам дякую за теплий коментар ❤️❤️❤️

Цікаво, яке лікування допоможе, клізма чи прогонка глистів?))))

Неба Крайчик
27.05.2026, 15:56:53

Тетяна Степанкевич, Навіть не уявляю)))

11. А я б не була так певна, що податкова ліпше за драконів)))))

Неба Крайчик
27.05.2026, 14:37:38

Джул, Ну тут погоджуюсь)))

avatar
Крісті Ко
27.05.2026, 09:13:53

Здається, що Магда знає більше чим розповідає. ))

Неба Крайчик
27.05.2026, 14:37:21

Крісті Ко, Так, цілком можливо

10. Ініціативу ахаха Та їх з Магдою ініціативи на все королівство вистачить))))))

Неба Крайчик
27.05.2026, 00:21:02

Джул, Так, мабуть))) ви праві

avatar
Крісті Ко
26.05.2026, 07:43:42

Оце так Магда. Вже очікую на їх вечерю.))

Неба Крайчик
27.05.2026, 00:20:45

Крісті Ко, Все буде добре ❤️

Чому так маааалоооо?Коли прода? :-( :-)

Неба Крайчик
27.05.2026, 00:20:20

Ірина Абрамовська, Оновлення щодня о 12 ночі. Дякую вам за підтримку ❤️

Сторінка просто Щось неймовірне :-) особливо про підвіконня та швабру :-) :-) :-)

Неба Крайчик
26.05.2026, 23:22:57

Ірина Абрамовська, Щиро радію що вам сподобалось ❤️

avatar
Ганна Листопад
26.05.2026, 22:12:03

Яка неординарна обкладинка, відразу привертає увагу ❤️

Неба Крайчик
26.05.2026, 23:22:40

Ганна Листопад, Так, справді гарна, дякую вам ❤️

avatar
Тетяна
26.05.2026, 14:08:42

То Еліра ще повинна перепросити?))

Неба Крайчик
26.05.2026, 21:30:47

Тетяна, Ну... Думаю це виглядатиме трішки інакше

avatar
Христина Вілем
25.05.2026, 20:53:36

Справді цікаве питання для Олесі...

Неба Крайчик
26.05.2026, 21:29:16

Христина Вілем, Ага, і я про це думала

avatar
Христина Вілем
25.05.2026, 20:48:55

Оооо.... буде перший бульк?))))

Неба Крайчик
26.05.2026, 21:29:03

Христина Вілем, Все можливо))

avatar
Аня Осадчук
26.05.2026, 08:35:20

Так тяжко, а день ще не закінчився. Дякую вам за проду ♥️ P.S.Мамина черешня це шедевр.

Неба Крайчик
26.05.2026, 14:47:49

Аня Осадчук, Дякую вам, сподіваюсь трішки усміхнуло

avatar
Христина Вілем
25.05.2026, 19:48:14

Як мені подобається її спосіб мислення))))

Неба Крайчик
26.05.2026, 10:55:43

Христина Вілем, Дякую вам за те що читаєте ❤️❤️❤️

Дякую

Неба Крайчик
26.05.2026, 10:55:10

Наталія Остапчук, Дякую вам за підтримку ❤️❤️❤️

avatar
Христина Вілем
25.05.2026, 19:43:24

Які цікаві думки в голові у дівчини)))) щеплення, вітаміни... лорд Кайден точно сказиться)))

Неба Крайчик
26.05.2026, 10:55:00

Христина Вілем, Так, дякую вам за підтримку ❤️❤️❤️

avatar
Анна Лінн
25.05.2026, 17:10:34

Дракони в шоці від знань кози. А Олеся в шоці від сміття та бруду )

Неба Крайчик
26.05.2026, 00:30:54

Анна Лінн, Не без бардаку, звісно

avatar
Крісті Ко
25.05.2026, 13:41:17

Мені теж цікаво, що буде при перетворенні. ))

Неба Крайчик
26.05.2026, 00:30:31

Крісті Ко, Мабуть так, я теж над цим думала

9. Отак, це дуже важливе питання. І самій цікаво! Чи це магія аля феї з Попелюшки чи щось по типу вовкулаків з сутінок)))

Неба Крайчик
25.05.2026, 11:19:58

Джул, Ну, це обов'язково стане відомо в наступній частинці

avatar
Аня Осадчук
25.05.2026, 07:25:54

Цікаве питання. Дякую вам за проду ♥️

Неба Крайчик
25.05.2026, 11:19:35

Аня Осадчук, Так, Олеся в трохи в шоці

avatar
Крісті Ко
24.05.2026, 21:37:01

7. Добре, що її професія буде корисною в новому світі

Неба Крайчик
25.05.2026, 07:03:51

Крісті Ко, Так, це однозначно ❤️

8. Це Крон принцу крило вибивав? Оце варвар.
Ну Олеся хоч чистоті цих ящерок навчить)

Неба Крайчик
25.05.2026, 07:03:35

Джул, Сто відсотків, дякую вам ❤️

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше