35 298
Анотація до книги "Ветеринарка для дракона"
Як вилікувати драконів без магії? Запитайте Олесю! Замість заклинань у неї — клізми та гігієна, замість фамільяра — єхидна коза Магда. Похмурий красунчик лорд-дракон уже на межі зриву, а родичі-змії плетуть інтриги. Не спалитися б перед «батьками», які приїдуть на заручини за два тижні! Та чи вдасться повернутись додому не закохавшись?
гумор магіямелодія коханняпотраплянка і дракони
“Весела й добра історія про ветеринарку та козу Магду, які потрапили до світу драконів. Легкий гумор, яскраві пригоди й море позитивних емоцій у кожному розділі!”
“Іронічне та неймовірно затишне фентезі про те, що справжнє покликання не боїться ні гострих ікол, ні вогняного подиху, ні... надто харизматичних драконів.”
Зміст книги: 41 глава
Останнє оновлення: сьогодні
284 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиПривіт любі читачі, дуже рада вас вітати у цій веселій історії ❤️
Оновлення будуть щодня о 00:00 окрім неділі ❤️
І пишіть ваші думки, сумніви чи просто коментарі — це дарує мотивацію, і бажання писати більше.
З теплом ❤️
18. Ого, аж 20 років. Якби не ця деталь, я б подумала, що Магда і є Еліра, напортачила, і в тіло кози попала...
Джул, Це дві різні мадам
Коза наче знущається з Кайдена))
Валентина Бродська, Та чого ж наче?)))
Дякую вам за проду ♥️
Аня Осадчук, Дякую вам за підтримку ❤️❤️❤️
відвар від запору порадував))))
Тетяна Степанкевич, Трішечки))
17. Я вірю в Олесю, вона викрутиться) А Магда допоможе)
Джул, Сто відсотків
З дощу та під ринву, а не життя. Дякую вам за проду ♥️
Аня Осадчук, Дякую вам за зворотній зв'язок ❤️❤️❤️
не коза а знахідка)))
Людмила Грешнова, Так, ще та козюля)))
16. Це що, дракони, як принцеси, не пукають і не какають?))))
Джул, Цілком можливо)))
Магда як скаже ,то хоч стій, хоч падай, хоч гопки скачи. Дякую вам за проду ♥️
Аня Осадчук, Тааак! Дякую вам ❤️❤️❤️
В моєї бабусі була коза. Безрога, а бодалась. Досі мрію по козу. Підписалась, читатиму. Ви теж до мене заглядайте, Неба Крайчик. У вас такий милий псевдонім. Буду рада.
Ольга Оленіч, Щиро дякую вам ❤️❤️❤️
Читаю із задоволеням.Сміялась в голос.Добре що живу сама а тл подумали що звихнулась.Задоволена дуже.
Неля Любомська, Щиро радію що вам сподобалось ❤️
От дійсно, зізнайся такому, а раптом реально сказ у нього?)))
Джул, Однозначно ❤️
Дякую ♥️
Аня Осадчук, Дякую вам ❤️❤️❤️
Дякую.
Наталія Остапчук, Дякую вам ❤️❤️❤️
14. Ветеринарка в Олесі сидить занадто глибоко, можна було любуватися гарним чоловіком, а вона контролює прикус)))
Джул, Так, її логіка дивує))
Яка гарна вийшла вечеря. ))
Крісті Ко, Дякую вам за теплий коментар ❤️❤️❤️
Гарний вид для вечері. Дякую вам за проду ♥️
Аня Осадчук, Так, однозначно ❤️
Дякую. Сподіваюся, що здобич буде, ну квіточка якась. а не тваринка.
Наталія Остапчук, Так, це потрібно
13. Ахаха, я уявила, як кіт під поріг приносить дохлу мишу. Оце Кайден))))
Джул, Так, є такий момент)))
Цікава в них традиція. ))
Крісті Ко, Так, незвична, але ж дракони... Такі дракони))
Дякую вам за проду ♥️
Аня Осадчук, Дякую вам ❤️❤️❤️ щиро радію що читаєте!
Дякую. Сподіваюся, вечеря пройде добре.
Наталія Остапчук, Обов'язково ❤️ дякую вам
12. Добре, що Міра така довірлива і співчутлива)))
Джул, Так, юна та чесна
Вже в очікувані, що ж розповість Міра.
Крісті Ко, Дякую вам за зворотній зв'язок ❤️
Дякую вам за проду ♥️
Аня Осадчук, І вам дякую ❤️❤️❤️
Дякую вам за проду ♥️
Аня Осадчук, Дякую вам за теплий коментар ❤️❤️❤️
Дякую.
Наталія Остапчук, Дякую вам що читаєте ❤️❤️❤️
Еліра молодець допомогла дракончику. ))
Крісті Ко, Так, вона в цьому плані по професії мусить
щодня забігаю! кожна глава просто клас!ヽ(✿゚▽゚)ノ❤️❤️❤️
Тетяна Степанкевич, Щиро вам дякую за теплий коментар ❤️❤️❤️
Цікаво, яке лікування допоможе, клізма чи прогонка глистів?))))
Тетяна Степанкевич, Навіть не уявляю)))
11. А я б не була так певна, що податкова ліпше за драконів)))))
Джул, Ну тут погоджуюсь)))
Здається, що Магда знає більше чим розповідає. ))
Крісті Ко, Так, цілком можливо
10. Ініціативу ахаха Та їх з Магдою ініціативи на все королівство вистачить))))))
Джул, Так, мабуть))) ви праві
Оце так Магда. Вже очікую на їх вечерю.))
Крісті Ко, Все буде добре ❤️
Чому так маааалоооо?Коли прода? :-( :-)
Ірина Абрамовська, Оновлення щодня о 12 ночі. Дякую вам за підтримку ❤️
Сторінка просто Щось неймовірне :-) особливо про підвіконня та швабру :-) :-) :-)
Ірина Абрамовська, Щиро радію що вам сподобалось ❤️
Яка неординарна обкладинка, відразу привертає увагу ❤️
Ганна Листопад, Так, справді гарна, дякую вам ❤️
То Еліра ще повинна перепросити?))
Тетяна, Ну... Думаю це виглядатиме трішки інакше
Справді цікаве питання для Олесі...
Христина Вілем, Ага, і я про це думала
Оооо.... буде перший бульк?))))
Христина Вілем, Все можливо))
Так тяжко, а день ще не закінчився. Дякую вам за проду ♥️ P.S.Мамина черешня це шедевр.
Аня Осадчук, Дякую вам, сподіваюсь трішки усміхнуло
Як мені подобається її спосіб мислення))))
Христина Вілем, Дякую вам за те що читаєте ❤️❤️❤️
Дякую
Наталія Остапчук, Дякую вам за підтримку ❤️❤️❤️
Які цікаві думки в голові у дівчини)))) щеплення, вітаміни... лорд Кайден точно сказиться)))
Христина Вілем, Так, дякую вам за підтримку ❤️❤️❤️
Дракони в шоці від знань кози. А Олеся в шоці від сміття та бруду )
Анна Лінн, Не без бардаку, звісно
Мені теж цікаво, що буде при перетворенні. ))
Крісті Ко, Мабуть так, я теж над цим думала
9. Отак, це дуже важливе питання. І самій цікаво! Чи це магія аля феї з Попелюшки чи щось по типу вовкулаків з сутінок)))
Джул, Ну, це обов'язково стане відомо в наступній частинці
Цікаве питання. Дякую вам за проду ♥️
Аня Осадчук, Так, Олеся в трохи в шоці
7. Добре, що її професія буде корисною в новому світі
Крісті Ко, Так, це однозначно ❤️
8. Це Крон принцу крило вибивав? Оце варвар.
Ну Олеся хоч чистоті цих ящерок навчить)
Джул, Сто відсотків, дякую вам ❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати