35 298
Анотація до книги "Ветеринарка для дракона"
Як вилікувати драконів без магії? Запитайте Олесю! Замість заклинань у неї — клізми та гігієна, замість фамільяра — єхидна коза Магда. Похмурий красунчик лорд-дракон уже на межі зриву, а родичі-змії плетуть інтриги. Не спалитися б перед «батьками», які приїдуть на заручини за два тижні! Та чи вдасться повернутись додому не закохавшись?
гумор магіямелодія коханняпотраплянка і дракони
“Весела й добра історія про ветеринарку та козу Магду, які потрапили до світу драконів. Легкий гумор, яскраві пригоди й море позитивних емоцій у кожному розділі!”
“Іронічне та неймовірно затишне фентезі про те, що справжнє покликання не боїться ні гострих ікол, ні вогняного подиху, ні... надто харизматичних драконів.”
Зміст книги: 41 глава
Останнє оновлення: сьогодні
284 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиПривіт любі читачі, дуже рада вас вітати у цій веселій історії ❤️
Оновлення будуть щодня о 00:00 окрім неділі ❤️
І пишіть ваші думки, сумніви чи просто коментарі — це дарує мотивацію, і бажання писати більше.
З теплом ❤️
як добре, що вони помирились)))
Книга неймовірна. Неможливо відірватися. Коза-ван лав!
Оксана Соловій, Щиро вам дякую за теплий коментар ❤️❤️❤️
Вітаю з передплатою!) Але, на жаль, вимушена покинути Олесю і чарівну Магду на півдорозі до благородної мети) Дякую за час, проведений з ними, буду сумувати •́ ‿ ,•̀
Natalka, Мені дуже шкода.
Це дуже круто! дякую за кингу ❤️
Каріна Морган, Дякую вам за підтримку ❤️❤️❤️
Думаю, що пастка зачинилася для братика Еліри
Валентина Бродська, Однозначно ❤️
Ніколи не думала, що коза може стати такою ключовою особою )
Юля Голуб, Так, дякую вам ❤️❤️❤️
Всі чоловіки однакові, хоч би й дракони. Ніколи не думають про почуття жінки, товстошкірі
Добре, що нарешті воно поговорили та все вияснили. ))
Що ж тепер буде зі справжнім тілом Олесі і чи зможе вона в ього повернутися? Ох, а ще треба пережити вечерю з нареченим...
Так, ну дійсно треба більше інформації про перетворення і все таке, до таких питань життя Олесю не готувало))
Ну Олесю роботою не налякаєш, навіть підлогу помила! Пацієнти в надійних руках))
Дякую!!! Дуже незвичайна героїня-ветеринар!!! Коза теж дуже специфічна...спочатку трохи дратувала, але тепер вже до неї звикла і майже полюбила!!!)))
Елена, Щиро вам дякую за теплий коментар ❤️❤️❤️
Добре він її приклав. Такий брат гірше ворога. ((
читаю і здається, що чим далі тим смішніше
Тетяна Степанкевич, Будемо сподіватися ❤️❤️❤️
Вітаю з передплатою! Успіхів чудовій книзі❤️❤️❤️❤️
Анна Лір, Щиро вам дякую ❤️❤️❤️❤️❤️
а братик то геть дурний виявляється, а я то думала фітотерапія трохи поможе
То вона тепер не просто наречена для союзу. Допригався дракончик
Олеся увімкнула режим ветеринарки)) Зараз вона навчить правильно вправляти суглоби драконам)))
Магда все більше інтригує, яка ж її справжня подоба? А те що Олеся розпитує про анатомію драконів, справді може здатися підозрілим для місцевих мешканців)))
Ото понабудували казна-що, а люди тепер блукають (і кози) хіхіх ♥️♥️♥️
Відчуваю, що буде не проста розмова з братом.
Робота відволікає від думок, та людей що своїм егоїзмом роблять боляче.
Добре Магда поставила на місце Крона. ))
Боже, що ця реклама книги, що попередня... вони легендарні!)))
Аріна Лінк, Дякую вам за високу оцінку))
чого на самому цікавому місці? ахаха хочу щее
Тетяна Степанкевич, Це ж так трапляється)))
Дякую. Отакої. А от нефіг приїздити, коли тебе не чекають.
Наталія Остапчук, Однозначно
А ось й братик...
Анна Лінн, Так, саме він
Нелегка братика принесла. Що ж він хоче?
Ситуація непроста і з магією авжеж треба щось вигадувати. Поки що їй вдавалося уникати питань, а далі?
Ох вже ці чоловіки! Ніколи не переймаються почуттями жінки
Кайден гарячий в усіх сенсах, але розмови про спадкоємця отак одразу нас із Олесею налякали)) Про шкарлупу у крейду це просто ахахах))))
Ну з новим тілом Олесі пощастило))) Ахаха, у Магди дуже гострий язик, обожнюю її жартики і народну мудрість)))
Дякую вам за проду ♥️
Аня Осадчук, Дякую вам ❤️❤️❤️
Оце так початок! Бідна Олеся))) Але ж цікаво, як Магда взагалі опинилася на тому даху! а про роги вона таки справді попереджала)))
Дякую. Магді треба трохи примусити язика і менше патякати. А то можна і зайвого наговорити.
Наталія Остапчук, Є такий момент
Дякую! Дуже цікаво.
Vita, Вам дякую ❤️❤️❤️
Шкода її трохи, що він так мовив про їх заручини. Але з це чоловіки...
То він вже турбується про неї. Дуже зворушливо якщо б ця коза і тут не влізла
Братику так і треба. Покращення рис характеру за допомогою очищення організму від токсинів
Магда як завжди невчасно зі своїми спостереженнями
З Магдою краще не шуткувати. Ким же вона була не у козячому втіленні? Напевно якась відьма
Цікава знахідка. Не береже себе Еліра. ((
Вони обидві неперевершені))) всіх підняли на дибки))
Тетяна, Щиро вам дякую ❤️❤️❤️
дуже дякую, добряча порція гумору забеспечила добрий настрій до наступного розділу, чекатиму з нетерпінням.
Ирина, Дякую вам за підтримку ❤️❤️❤️
Ой, мой улюблені теги. Магія, гумор, дракони. Забрала в бібліотеку та підписалась. Запришую і вас до своєї історії
Вау, яка гарна обкладинка книги ❤️✨
Вона одразу привернула мою увагу, тож уже біжу знайомитися з цією історією.
Гадаю братик зробив правильні висновки
Оце так сюрприз! На все інше тільки цього не вистачало!
22. Ахаха, і в цьому світі дихання маткою магічне))
Джул, Стовідсотково
Дякую вам за проду ♥️
Аня Осадчук, Дякую вам за підтримку ❤️❤️❤️
Так Едріану і треба. Що із джерелом? Цікаво. ))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати