Ветеринарка для дракона
35 298
Букнет Молодіжна проза Підліткова проза Ветеринарка для дракона

Ветеринарка для дракона

Підліткова проза

Неба Крайчик

Неба Крайчик · автор

В процесі · 135 стор. · Активно оновлюється
279
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 284
Анотація до книги "Ветеринарка для дракона"
Як вилікувати драконів без магії? Запитайте Олесю! Замість заклинань у неї — клізми та гігієна, замість фамільяра — єхидна коза Магда. Похмурий красунчик лорд-дракон уже на межі зриву, а родичі-змії плетуть інтриги. Не спалитися б перед «батьками», які приїдуть на заручини за два тижні! Та чи вдасться повернутись додому не закохавшись?

гумор магіямелодія коханняпотраплянка і дракони

Зміст книги: 41 глава
Останнє оновлення: сьогодні
1
19 трав.
2
19 трав.
3
19 трав.
4
20 трав.
5
21 трав.
6
22 трав.
7
23 трав.
8
24 трав.
9
25 трав.
10
26 трав.
11
27 трав.
12
28 трав.
13
31 дн. тому
14
30 дн. тому
15
29 дн. тому
16
28 дн. тому
17
27 дн. тому
18
26 дн. тому
19
25 дн. тому
20
24 дн. тому
21
23 дн. тому
22
20 дн. тому
23
20 дн. тому
24
19 дн. тому
25
18 дн. тому
26
18 дн. тому
27
17 дн. тому
28
16 дн. тому
29
14 дн. тому
30
13 дн. тому
31
12 дн. тому
32
11 дн. тому
33
10 дн. тому
34
9 дн. тому
35
7 дн. тому
36
6 дн. тому
37
5 дн. тому
38
4 дн. тому
39
3 дн. тому
40
2 дн. тому
41
сьогодні

284 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Закріплений коментар від автора

як добре, що вони помирились)))

avatar
Оксана Соловій
12.06.2026, 10:11:13

Книга неймовірна. Неможливо відірватися. Коза-ван лав!

Неба Крайчик
19.06.2026, 14:55:43

Оксана Соловій, Щиро вам дякую за теплий коментар ❤️❤️❤️

avatar
Natalka
12.06.2026, 09:52:10

Вітаю з передплатою!) Але, на жаль, вимушена покинути Олесю і чарівну Магду на півдорозі до благородної мети) Дякую за час, проведений з ними, буду сумувати •́⁠ ⁠ ⁠‿⁠ ⁠,⁠•̀

Неба Крайчик
19.06.2026, 14:55:32

Natalka, Мені дуже шкода.

avatar
Каріна Морган
19.06.2026, 13:16:54

Це дуже круто! дякую за кингу ❤️

Неба Крайчик
19.06.2026, 14:23:36

Каріна Морган, Дякую вам за підтримку ❤️❤️❤️

Думаю, що пастка зачинилася для братика Еліри

Неба Крайчик
19.06.2026, 11:00:28

Валентина Бродська, Однозначно ❤️

avatar
Юля Голуб
09.06.2026, 14:23:48

Ніколи не думала, що коза може стати такою ключовою особою )

Неба Крайчик
19.06.2026, 11:00:14

Юля Голуб, Так, дякую вам ❤️❤️❤️

avatar
Оксана Соловій
19.06.2026, 09:14:58

Всі чоловіки однакові, хоч би й дракони. Ніколи не думають про почуття жінки, товстошкірі

avatar
Крісті Ко
19.06.2026, 09:05:36

Добре, що нарешті воно поговорили та все вияснили. ))

avatar
Анна Лір
19.06.2026, 09:01:46

Що ж тепер буде зі справжнім тілом Олесі і чи зможе вона в ього повернутися? Ох, а ще треба пережити вечерю з нареченим...

avatar
Анна Лір
19.06.2026, 08:59:45

Так, ну дійсно треба більше інформації про перетворення і все таке, до таких питань життя Олесю не готувало))

avatar
Анна Лір
19.06.2026, 08:57:23

Ну Олесю роботою не налякаєш, навіть підлогу помила! Пацієнти в надійних руках))

avatar
Елена
11.06.2026, 22:09:37

Дякую!!! Дуже незвичайна героїня-ветеринар!!! Коза теж дуже специфічна...спочатку трохи дратувала, але тепер вже до неї звикла і майже полюбила!!!)))

Неба Крайчик
19.06.2026, 01:15:47

Елена, Щиро вам дякую за теплий коментар ❤️❤️❤️

avatar
Крісті Ко
18.06.2026, 23:14:41

Добре він її приклав. Такий брат гірше ворога. ((

читаю і здається, що чим далі тим смішніше

Неба Крайчик
18.06.2026, 16:43:21

Тетяна Степанкевич, Будемо сподіватися ❤️❤️❤️

avatar
Анна Лір
10.06.2026, 18:02:57

Вітаю з передплатою! Успіхів чудовій книзі❤️❤️❤️❤️

Неба Крайчик
18.06.2026, 16:43:11

Анна Лір, Щиро вам дякую ❤️❤️❤️❤️❤️

а братик то геть дурний виявляється, а я то думала фітотерапія трохи поможе

avatar
Оксана Соловій
18.06.2026, 09:06:04

То вона тепер не просто наречена для союзу. Допригався дракончик

avatar
Анна Лір
18.06.2026, 08:30:18

Олеся увімкнула режим ветеринарки)) Зараз вона навчить правильно вправляти суглоби драконам)))

avatar
Анна Лір
18.06.2026, 08:28:26

Магда все більше інтригує, яка ж її справжня подоба? А те що Олеся розпитує про анатомію драконів, справді може здатися підозрілим для місцевих мешканців)))

avatar
Анна Лір
18.06.2026, 08:25:05

Ото понабудували казна-що, а люди тепер блукають (і кози) хіхіх ♥️♥️♥️

avatar
Крісті Ко
17.06.2026, 23:42:48

Відчуваю, що буде не проста розмова з братом.

avatar
Крісті Ко
17.06.2026, 23:35:16

Робота відволікає від думок, та людей що своїм егоїзмом роблять боляче.
Добре Магда поставила на місце Крона. ))

avatar
Аріна Лінк
17.06.2026, 10:14:17

Боже, що ця реклама книги, що попередня... вони легендарні!)))

Неба Крайчик
17.06.2026, 22:32:18

Аріна Лінк, Дякую вам за високу оцінку))

чого на самому цікавому місці? ахаха хочу щее

Неба Крайчик
17.06.2026, 22:32:04

Тетяна Степанкевич, Це ж так трапляється)))

Дякую. Отакої. А от нефіг приїздити, коли тебе не чекають.

Неба Крайчик
17.06.2026, 20:31:04

Наталія Остапчук, Однозначно

avatar
Анна Лінн
10.06.2026, 08:26:11

А ось й братик...

Неба Крайчик
17.06.2026, 20:30:52

Анна Лінн, Так, саме він

avatar
Оксана Соловій
17.06.2026, 10:08:00

Нелегка братика принесла. Що ж він хоче?

avatar
Оксана Соловій
17.06.2026, 10:02:18

Ситуація непроста і з магією авжеж треба щось вигадувати. Поки що їй вдавалося уникати питань, а далі?

avatar
Оксана Соловій
17.06.2026, 09:57:42

Ох вже ці чоловіки! Ніколи не переймаються почуттями жінки

avatar
Анна Лір
17.06.2026, 09:31:08

Кайден гарячий в усіх сенсах, але розмови про спадкоємця отак одразу нас із Олесею налякали)) Про шкарлупу у крейду це просто ахахах))))

avatar
Анна Лір
17.06.2026, 09:28:05

Ну з новим тілом Олесі пощастило))) Ахаха, у Магди дуже гострий язик, обожнюю її жартики і народну мудрість)))

avatar
Аня Осадчук
09.06.2026, 08:42:49

Дякую вам за проду ♥️

Неба Крайчик
17.06.2026, 09:27:57

Аня Осадчук, Дякую вам ❤️❤️❤️

avatar
Анна Лір
17.06.2026, 09:24:26

Оце так початок! Бідна Олеся))) Але ж цікаво, як Магда взагалі опинилася на тому даху! а про роги вона таки справді попереджала)))

Дякую. Магді треба трохи примусити язика і менше патякати. А то можна і зайвого наговорити.

Неба Крайчик
17.06.2026, 00:10:47

Наталія Остапчук, Є такий момент

avatar
Vita
09.06.2026, 07:06:55

Дякую! Дуже цікаво.

Неба Крайчик
17.06.2026, 00:10:34

Vita, Вам дякую ❤️❤️❤️

avatar
Крісті Ко
16.06.2026, 13:14:23

Шкода її трохи, що він так мовив про їх заручини. Але з це чоловіки...

avatar
Оксана Соловій
16.06.2026, 08:39:29

То він вже турбується про неї. Дуже зворушливо якщо б ця коза і тут не влізла

avatar
Оксана Соловій
16.06.2026, 08:33:34

Братику так і треба. Покращення рис характеру за допомогою очищення організму від токсинів

avatar
Оксана Соловій
15.06.2026, 13:15:15

Магда як завжди невчасно зі своїми спостереженнями

avatar
Оксана Соловій
16.06.2026, 08:26:52

З Магдою краще не шуткувати. Ким же вона була не у козячому втіленні? Напевно якась відьма

avatar
Крісті Ко
16.06.2026, 08:03:27

Цікава знахідка. Не береже себе Еліра. ((

avatar
Тетяна
08.06.2026, 23:33:23

Вони обидві неперевершені))) всіх підняли на дибки))

Неба Крайчик
16.06.2026, 00:50:08

Тетяна, Щиро вам дякую ❤️❤️❤️

avatar
Ирина
08.06.2026, 20:51:51

дуже дякую, добряча порція гумору забеспечила добрий настрій до наступного розділу, чекатиму з нетерпінням.

Неба Крайчик
16.06.2026, 00:49:57

Ирина, Дякую вам за підтримку ❤️❤️❤️

avatar
Юлія Куліш
15.06.2026, 21:07:30

Ой, мой улюблені теги. Магія, гумор, дракони. Забрала в бібліотеку та підписалась. Запришую і вас до своєї історії

avatar
Svitlana Anosova
15.06.2026, 14:31:54

Вау, яка гарна обкладинка книги ❤️✨
Вона одразу привернула мою увагу, тож уже біжу знайомитися з цією історією.

avatar
Оксана Соловій
15.06.2026, 13:25:56

Гадаю братик зробив правильні висновки

avatar
Оксана Соловій
15.06.2026, 13:20:17

Оце так сюрприз! На все інше тільки цього не вистачало!

22. Ахаха, і в цьому світі дихання маткою магічне))

Неба Крайчик
14.06.2026, 23:34:53

Джул, Стовідсотково

avatar
Аня Осадчук
08.06.2026, 08:57:17

Дякую вам за проду ♥️

Неба Крайчик
14.06.2026, 23:34:44

Аня Осадчук, Дякую вам за підтримку ❤️❤️❤️

avatar
Крісті Ко
14.06.2026, 23:28:21

Так Едріану і треба. Що із джерелом? Цікаво. ))

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше