Зловісне натхнення
45 804
Букнет Детектив/Трилер Детектив Зловісне натхнення

Зловісне натхнення

Олександра Чернобай
Повний текст · 158 стор.
196
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 57
Анотація до книги "Зловісне натхнення"
Що робити, коли минуле повертається? А особливо, коли воно повертається, щоб забрати невинні життя. Скільки? Скільки цього разу має загинути людей, щоб просякнуті кров’ю, римовані рядки припинили з’являтися? Колись я думала, що то збіг обставин. Та зараз, тримаючи в руках аркуш зі знайомими уривками, розуміла – «поет» чекав на моє повернення. Але тепер, хай там що, та я не тікатиму...

Любі мої читачі! Якщо Ваша ласка, не шкодуйте зірочок та коментарів, бо для автора Ваша увага - то справжній скарб) Всім дякую!)))
Зміст книги: 27 глав
Пролог
Глава 1
Глава 2
Глава 3
Глава 4
Глава 5
Глава 6
Глава 7
Глава 8
Глава 9
Глава 10
Глава 11
Глава 12
Глава 13
Глава 14
Глава 15
Глава 16
Глава 17
Глава 18
Глава 19
Глава 20
Глава 21
Глава 22
Глава 23
Глава 24
Глава 25
Епілог

57 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Аліса
06.02.2024, 15:34:59

Як завжди, книга цікава, динамічна з непередбачуваним кінцем. Дякую автору

Аліса, Щиро дякую Вам за чудовий відгук і такі теплі слова) Мені неймовірно приємно, що книга Вам сподобалась)))

Дякую автору за неймовірно захоплюючу історію. Натхнення в майбутньому

Вікторія Гаєвська, Щиро дякую за теплий і приємний відгук) Радію і тішуся, що історія Вам сподобалася) Коментарі завжди надихають) Дякую за підтримку та побажання)

avatar
Галя Постоленко
26.04.2023, 11:37:09

дякую .

Галя Постоленко, Щиро дякую Вам))))

avatar
Іванна Гаркало
01.04.2023, 01:14:24

Дуже круто

Іванна Гаркало, Щиро дякую) Мені дуже приємно)))

avatar
Вика Тори
18.02.2023, 15:21:16

Дуже сподобалась історія! Просто неможливо відірватися, прочитала на одному диханні. Справжній детектив з елементами трилера з несподіваною розв'язкою. Дякую за таку неймовірну книгу! Натхнення наснаги та успіхів Вам!

Вика Тори, З усього серця дякую Вам за такий прекрасний коментар) Це така неймовірна і важлива підтримка для мене, мотивація та натхнення) Безмежно дякую, що поділилися враженнями, мені шалено приємно, що книга Вам сподобалася) Щиро дякую за побажання і таку високу оцінку книги)

Починала читати і не думала, що так може затягнути в історію. Слів немає одні емоції.
Дуже приємно коли думки співпадають з розв'язком
Дякую ;)
Вам бажаю наснаги і не полишати свою майстерність

Антоніна Близнюк, Щиро дякую Вам за такий неймовірний відгук) Мені безмежно приємно, що історія сподобалася і фінал потішив) Радію, що змогла викликати емоції, для письменників це дуже важливо) Дякую Вам за приємні слова і чудові побажання)

avatar
Алена
19.05.2021, 14:10:18

Це найкраще, що мені довелося прочитати з сучасної літератури! Дякую Саша! Отримала задоволення

Алена, Неймовірний відгук) Мотивуючий і надихаючий) Дякую від усього серця, мені безмежно приємно) Щиро дякую за підтримку і такі чудові слова)

avatar
Блакитноока
13.01.2021, 23:24:41

Як же мені сподобалась ця книга! Вже давніше її читала, але загубила в бібліотеці, добре, що тепер знайшла. З кожним розділом все більше захоплювалась книгою та поринала у її таємничий світ. Взагалі, я не фанат детективів, але цей - це щось неймовірне! Стільки емоцій, що не передати словами. Дякую Вам! Натхнення та творчої наснаги!❤️

Блакитноока, Дякую Вам від усього серця за такий чудовий і надихаючий відгук) Це не просто неймовірно приємно, Ваші слова та емоції - справжня нагорода для моєї душі) Особливо радію, що в світі детективів Вам моя історія сподобалась) Щиро дякую за увагу, за такі важливі для мене враження, високу оцінку і гарні побажання)❤️

Написано загадково із захоплюючим сюжетом.Підозрювала всіх ,але так і не передбачила серійного вбивцю.Дякую за інтригуючу історію...

Ярослава Шеверак, Щиро дякую Вам за такий приємний відгук) Я завжди надзвичайно радію, коли вдається тримати інтригу до останнього) Мені безмежно приємно, що книга Вам сподобалась) Дякую за увагу, час, проведений разом з моєю історією, підтримку і чудові слова)

avatar
Аля
03.12.2020, 12:08:57

Це були неймовірні захоплюючі дні з Вашою книгою!! А найкраще - її треба було б екранізувати!!

Аля, Дякую Вам від всього серця за нагороду і такі неймовірні слова) Почуваю себе просто найщасливішою, що Вам сподобалася моя книга) А щодо екранізації - це взагалі справжній мед для моєї душі тому, що є однією з моїх найбільших мрій) Щиро дякую Вам за надзвичайно приємний відгук, за час, за увагу і за цінну підтримку)

Книга дуже сподобалась. Читала на одному подиху. Вдячна автору за чудовий сюжет.

Антонина Волкова, Щиро дякую за такий приємний відгук) Я від всього серця радію, що Вам сподобалось)))

avatar
Стовпова Оля
07.10.2020, 19:20:24

Дуже цікава та захоплююча книга, з перших сторінок так затягує ніби це я з героями веду розслідування. Прочитала на одному диханні. Дякую вам за вашу творчість.

Стовпова Оля, Дякую від всього серця за такий чудовий відгук:) Мені надзвичайно приємно, що книга змогла занурити Вас у свій світ і Ви прожили її разом зі мною:) Такі гарні слова для автора справжній скарб:) Щиро дякую за Вашу увагу до моєї творчості та підтримку:)

avatar
Олена Матвієць
27.08.2020, 10:01:17

Дуже захоплючий сюжет.Не могла відірватися від читання.Дякую автору.

Олена Матвієць, Дякую Вам від всього серця:) Мені безмежно приємно читати такі чудові слова:))))

avatar
Галя Миронюк
07.06.2020, 22:25:19

Прочитала книгу на одному подиху,підозрюючи всіх ,та бажаючи дізнатися,що ж той вбивця.Світ перестав існувати...І ось фінал-неочікуваний,хвилюючий,напружений та добре,що щасливий.Дуже вдячна за цікаву книгу! Ви неймовірна!!!Чекаю нових історій.

Галя Миронюк, Мені слів бракує, щоб висловити Вам свою вдячність і захват від такого надзвичайного відгуку) Мені безмежно приємно) Це справжнє щастя перечитувати такі теплі слова) Дякую Вам від всього серця за підтримку, за увагу, за те, що поділилися враженнями і подарували неоціненне натхнення)

avatar
Віра Галабурда
15.05.2020, 18:34:40

Прекрасний детектив. Постійне напруження, переживання на протязі всієї книги. І нарешті - щасливий кінець, можна спати спокійно. Дякую автору.

Віра Галабурда, Щиро дякую Вам за такі приємні та гарні слова) Надзвичайно теплий і надихаючий відгук) Я так радію, що мені вдалося тримати напруження) Для мене це було дійсно важливо) Дякую за підтримку, за час і за увагу до моєї творчості)

avatar
Сана Вільна
12.04.2020, 22:44:19

мені дуже сподобалося книга, прочитала не відриваючись. Така хвилююча, інтригуюча і з нотками романтики. Ви молодець

Oksana Skulska, Щиро дякую за такі приємні слова) Це надзвичайно важливо і безцінно читати такі гарні відгуки) Це дарує натхнення) Безмежно вдячна Вам за увагу, час та підтримку)

avatar
Natalija M
27.03.2020, 21:33:49

Останнім часом лише додавала книги до бібліотеки, залишаючи їх на потім. А сьогодні відкрила першу сторінку і не змогла закрити, поки не прочитала. І ще раз впевнилась- ви мій улюблений автор❤️! Натхнення вам! І дякую! За вашу творчість та літературну мову!❤️

Natalija M, Від всього серця дякую Вам за такі прекрасні слова) Це Ви неймовірні, бо якби не Ваша увага, Ваша підтримка, Ваші чудові слова і побажання, стільки б натхнення не було) ❤️Щиро дякую Вам. Читаю Ваш відгук і відчуваю себе щасливою людиною) Ще раз величезне, просто велитенське дякую)❤️❤️❤️

avatar
Алена 86
19.03.2020, 09:23:14

Дуже дякую за чудову книгу .

Алена 86, Безмежно вдячна Вам за відгук, мені надзвичайно приємно) Щиро дякую за увагу, час та підтримку)))

avatar
Ліана
09.03.2020, 01:49:12

Дуже захоплююча книга. Дякую !!! Друга година , прочитала на одному диханю.....

Ліана, Дякую Вам від всього серця за такий чудовий відгук) Мені безмежно приємно, що книга сподобалась) Радію, що вдалося зберегти інтригу до останнього) Щиро дякую за Вашу увагу, підтримку, час і надзвичайно приємні слова)

Дякую за ще одну Вашу книгу у моїй бібліотеці!!! Що далі, чому все так???- тримало до останніх глав! Бажаю Вам творчого натхнення, нам- насолоди читання цікавих історій Вашого талану.

Валентина Клімова, Від всього серця дякую Вам за такий прекрасний емоційний відгук) Отримувати такі надзвичайно гарні і теплі слова - це не просто приємно, це вражає до глибин душі) Безмежно вдячна Вам за підтримку, увагу, час і чудове побажання, дякую, що залишаєтесь зі мною) Хочу побажати багато цікавих історій, захоплюючих сюжетів, неочікуваних обертів, пристрасних героїв і вражаючого післясмаку)

avatar
oксана
01.02.2020, 19:23:11

Дуже захопливо! Інтрига зберігається до кінця! Дякую за чудовий детектив!

oксана, Щиро дякую Вам за такий гарний відгук) Мені надзвичайно приємно, що Вам сподобалося) Я радію, що вдалося тримати інтригу впродовж всього твору) Безмежно вдячна за чудові слова, увагу і підтримку)

avatar
Віталіса
19.01.2020, 12:09:17

Фантамтично! Історія просто неймовірна. Я до останього думала , що це Юра, а тут такий поворот.
Натхнення.

Vita, Від всього серця дякую Вам за такий прекрасний відгук) Як я тішуся, що мені вдалося Вас здивувати) Це, безумовно, найкраща нагорода отримувати такі приємні слова та побажання) Щиро дякую Вам за них, а також за увагу і підтримку)

avatar
Ольга Гринюк
14.01.2020, 21:36:00

Неймовірно! Хочу ще!
Історія просто чудова!
Побільше вам натхнення для нових захопливих історій.

Ольга Гринюк, Я навіть висловити не можу, як мені приємно) Щиро дякую Вам за такий чудовий відгук, хочеться перечитувати і перечитувати його) Такі гарні слова - справжня нагорода для автора) Дякую величезне за підтримку і побажання, скоро вже розпочну нову історію)

avatar
Людмила
09.01.2020, 10:26:32

Я в захваті!!! Фінал неочікувано вражає,хто міг подумати що таке може бути,Олександро,ви молодець!!! Цей твір заслуговує уваги та подяки! Дякую вам та чекаю нових творів! Ваша шанувальниця,

Людмила, Яка надзвичайна підтримка) Я дякую від всього серця) Я намагалася тримати інтригу, певне напруження, фінал зробити неочікуваним і безмежно радію, що Вам сподобалось) Ще раз величезне дякую за увагу, за час, за прекрасні слова підтримки і за натхнення, яке з'являється завдяки Вам)

avatar
Ermine Weasley
31.12.2019, 09:57:37

Що ще треба для доброго настрою? Загадка й інтригуючий вихилястий сюжет :).
У цьому творі добре майже все, окрім віршів (але це логічно й, мабуть, задумано :) ). Дякую й успіху у новому році!

Ermine Weasley, Ваш відгук - справжній новорічний подарунок) Дякую величезне, мені надзвичайно приємно, що Вам сподобалось) Віршики справді дещо "хворі", зазвичай я такі не пишу, але тут ситуація вимагала того) Дякую велике за побажання і від себе також хочу привітати з новорічними святами, і побажати, щоб всі-всі мрії та бажання здійснювались)

avatar
Олена Когут
28.12.2019, 03:48:33

Цікава історія.Епілог оригінальний!! Дякую!!!

Olena Kogut, Дякую Вам величезне за приємний відгук) Ваша увага для мене завжди дуже важлива) Ваша підтримка вражаюча) Дякую, що не залишаєте)

avatar
Шаграй Наталія
28.12.2019, 16:13:58

Заплутана історія й несподівана розвязка. Зуміли здивувати. Дякую!

Шаграй Наталья, Безмежно Вам вдячна за увагу і за такі гарні слова) Дуже хвилювалася, бо це перший мій детектив, щиро дякую за Вашу думку, вона надзвичайно цінна для мене)))

avatar
Larysa Zahorodna
28.12.2019, 10:21:28

Ви чудово попрацювали, дякую за книгу! Натхнення Вам для інших історій!

Larysa Zahorodna, Які приємні слова!) Дякую Вам величезне) Я дуже радію і тішуся, що Вам сподобалось) Окрема подяка за чудове побажання, натхнення - то справді цінний скарб)

avatar
Людмила
23.12.2019, 10:28:20

Да,,,,, хто міг подумати,,,,, чекаю продовження з нетерпінням!!!

Людмила, Дякую величезне) Я дуже радію, що вдалося здивувати) Завтра заключні глави) Дякую велике за очікування)

avatar
Larisa Chelter
15.12.2019, 18:39:24

Даже цікаво, дякую!

Larisa Chelter, Дякую Вам величезне за такі гарні слова) Мені дуже приємно))))

Коментар видалено

коли оновлення?

Зараз в мене невеличка відпустка, тому оновлення на наступному тижні, почекайте, будь ласка, трохи:) Велике дякую:)))

Коментар видалено

avatar
Олена Когут
18.11.2019, 16:51:47

Ну це може бути або Олексій, або Назар, або Юрчик

Olena Kogut, Так, їх цілком можна підозрювати: Назар якийсь дуже спокійний, Юрчик безпідставно звинувачує інших, а з Олексієм взагалі все складно і незрозуміло. Та згодом, ця каламуть почне світлішати) Дякую Вам величезне за коментар)))

avatar
Олена Когут
15.11.2019, 18:41:00

А вона зробила- цілувалася з Данте!!! Цікаво, що ж там у продовженні вірша!!

Показати 3 відповіді

Olena Kogut, Я неймовірно радію і дуже-дуже вдячна за це))))

avatar
Шаграй Наталія
15.11.2019, 08:25:02

Історія породила масу запитання і я з нетерпінням чекаю розвязки, як дітки Святого Миколая. :)Поки ніяк не можу зрозуміти, які мотиви розглядає поліція. Єдине, що допоки зрозуміла, що як тільки поїхала Зоряна з країни вбивства припинилися. Тобто якби вона не повернулася убивств би не було? Відповідно якщо все повторюється по сценарію, то з її відїздом з країни все б припинилося?

Шаграй Наталья, О, як мені б хотілося зараз все розповісти) Та розумію, почну і видам купу таємниць) Але ви маєте рацію, Зоряна повернулася і викликала ще більший гнів. Хоча була ще одна причина того, що вбивства на якийсь час припинилися. Колеги розуміють, все навколо неї вертиться, але не знають, за що вхопитися, адже головна героїня ніколи нікому не робила зла та й носа не встромляла, куди не просять, щоб їй так жорстоко мстити. Ще трохи інтриги і почнемо про все дізнаватися) Дякую величезне за Ваш коментар)

avatar
Larysa Zahorodna
15.11.2019, 06:43:42

Дуже напружено і цікаво, дякую! Чекаю продовження!))))

Larysa Zahorodna, Як приємно) Дякую Вам величезне за такі гарні слова) Дуже сподіваюся, що продовження сподобається) Велике дякую за підтримку)

avatar
Шаграй Наталія
14.11.2019, 21:12:44

Цікавий початок. Приєднуюсь до читання.

Шаграй Наталья, Дякую величезне) Мені дуже приємно) Сподіваюся не розчарую) Ну а раптом що, все одно дякую за увагу)

avatar
Людмила
05.11.2019, 13:29:56

Ох Олександро,впевнено крокуєте по сюжету,міцно тримаєте руку на пульсі читачів,ні рядка без хвилювання! дуже чекаю продовження,

Людмила, Дякую величезне) Мені безмежно приємно читати такі гарні слова) Стараюся тримати інтригу) Велике дякую за підтримку)

коли оновлення?

Тетяна Ремінська, Вже є) Дякую, що чекаєте)))

avatar
S***a Sha
23.10.2019, 17:14:37

О. Нічого собі. Олександра, дякую за привітаннячко (^o^) Так приємно! Ти ж знаєш, що я люблю тебе навзаєм?! І також надихаюся нашим спілкуванням! Твоя нова книга дуже інтригуюча. Ти вмієшь заплутати сюжет і робиш це вже з перших сторінок. Дякую за твій труд. Ты неймовірна :-*

S***a Sha, Дякую величезне, сонечко) Мені надзвичайно приємно читати такі гарні слова) Маю велику надію, що не розчарую і здивую розв'язкою) Взаємне натхнення творить дива)

Добре нпомирились

Наталия Глущенко, Так, дівчата є дівчата) Дякую величезне, що коментуєте)))

коли оновлення?

Тетяна Ремінська, Оновлення завтра))))

Ну щож то за друзi, не хочуть спiлкуватись, а Льоша не кохав, як можна в такому зви нувачувати

Наталия Глущенко, То Зоряна собі трохи надумала, друзям звісно важко далося її рішення поїхати ще й трагедія гіркоти додала, але віддалилися вони через інше, в розмові подруг дізнаємося, хто там кому не вгодив) Дякую величезне за Ваш коментар)))

Класна книга

Тетяна Ремінська, О, як приємно) Дякую Вам безмежно)))

Дуже цікаво, що буде далі.
Чекаю з нетерпінням на продовження.

Безмежно Вам дякую за увагу і чудові слова:) Мені надзвичайно приємно, що Вам подобається, продовження у вівторок:)))

коли продовження?

Тетяна Ремінська, Дуже вибачаюсь, що змусила Вас чекати, на жаль сьогодні вже не встигаю з оновленням, але завтра все буде, обіцяю) Ще раз вибачаюсь)))

avatar
Людмила
09.10.2019, 15:44:17

Дуже цікаво хто ж слідуючий? чекаю продовження

О, як приємно:) Можна сказати, веселощі тільки починаються:) А в наступній главі головній героїні буде дуже складно:) Безмежно вдячна за коментар і за очікування:)

Коли оновлення?

Тетяна Ремінська, Наступне оновлення в п'ятницю)

ЦІКАВИЙ СЮЖЕТ

Тетяна Ремінська, Дякую Вам величезне) Дуже приємно)))

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше