Холоднокровні
9 856
Букнет Фентезі Холоднокровні

Холоднокровні

Інна Турянська
Повний текст · 182 стор.
96
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 30
Анотація до книги "Холоднокровні"
В центральному парку міста знайдено труп. На перший погляд, звичайна смерть, але навколо неї витає багато загадковостей і темного зла. При розтині трупа встановлюється, що він був холоднокровним. Але, як таке можливо, щоб в людському тілі текла кров рептилії? Слідча Анна та судмедексперт Андрій беруться за власне розслідування. Як далеко вони зможуть зайти, якщо темрява бажає вселитися в них самих? Вони ганяються за загадковою істотою, яка постійно ловить їх у полон страху.

Дорогі читачі, якщо ви читаєте мою книгу і вона вам до вподоби, відмітьте її, будь ласка, зірочкою. Дякую!
Зміст книги: 20 глав
Розділ 1. Знайдено тіло.
Розділ 2. Розтин. Ідентифікація.
Розділ 3. Зло замість душі.
Розділ 4. Самотність і темрява.
Розділ 5. Він сам прийде по тебе.
Розділ 6. Людина-рептилія.
Розділ 7. Значення імені.
Розділ 8. Дзеркало.
Розділ 9. Утопленик.
Розділ 10. Це ревність?
Розділ 11. Таємниця древнього дракона.
Розділ 12. Привіт від Маври.
Розділ 13. Подих дракона.
Розділ 14. Я йду за тобою.
Розділ 15. Зізнання.
Розділ 16. Прощавай, дружба.
Розділ 17. Я знаю, хто для тебе найдорожчий.
Розділ 18. Квиток в одну сторону.
Розділ 19. Віч-на-віч з холоднокровністю.
Розділ 20. Світло в її душі.

30 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

Дякую за цікавий детектив.

Інна Турянська
05.06.2024, 22:45:33

Вікторія Нагаївська, Вам дякую за відгук.

Написано цікаво, але, перепрошую, коли бачу оте СОГ та поліція, то не можу не зауважити, що слідчо-оперативна група і є поліцією, це не якась окрема структура, а через щоденне чергування кожного дня формується нова СОГ з працівників поліції, які працюють слідчими та операми, плюс інспектор-криміналіст. Судмедексперт входить до складу СОГ лише у випадку необхідності огляду трупа.

Інна Турянська
18.05.2024, 21:42:20

Сніжана Федорова, Дякую за зауважання))
Думаю в тих ситуаціях судмедексперт був потрібен, саме тому до нього і телефонували.

avatar
Марійка Козарик
16.03.2024, 10:23:07

Прочитала книгу, дуже цікава, яка заставляє задуматися про наше життя та вибір між добром та злом.

Інна Турянська
16.03.2024, 10:40:29

Марійка Козарик, Дуже дякую за ваш відгук))

avatar
Наталія Ковган
22.08.2023, 00:35:15

Прочитала першу главу, а вже стільки протиріч щодо головної героїні. З однієї сторони вони викликає захват, з іншого роздратування. Особливо, коли "розкрила" зраду батька. З одного боку чого ти лізеш не в своє діло? З другого: татку, хотів зраджувати і думав, що ніхто не дізнається? З одного боку, зруйнувала родину, з іншого, що то за родина, де панує брехня?
Те ж саме з цукерками. З одного боку, тобі що, шкода для брата цукерок? З іншого, чого ти береш цукерки які тобі не належать?
Анна така яка вона є! Людина, для якої справедливість понад усе. Вони встановлять ту справедливість, і навіть не подумають що за це доведеться платити. (Сидіти у кімнаті два дні, зруйнувати стосунки з батьками та інше). Не можу навіть сказати, як правильно вчинити, але хто знає? Анна розкриває слідства, бо це її покликання. І на цьому мабуть все... інакше не може.
Щось мені підказує, що молодик дарма узяв гроші. Ох дарма...
Дякую вам за твір, тільки почала читати, але буду ділитися враженнями.

Показати 2 відповіді
Тіна Никитенко
08.01.2024, 00:44:07

Наталія Ковган, Знаєте, я намагаюся не чіпати читачів. Вести діалог лише з автором. Але ваш коментар мене зачепив ))) мої власні тригери.
Анна зруйнувала родину ???? Родину зруйнував батько який зраджував!!!
Як-то кажуть перекинути зі хворої голови на здорову. У зраді винен тільки зрадник. Не дружина, яка не така )) не дочка яка то все викрила. А зрадник. Крапка.
Пишу як людина, в якої батько гуляв все життя і людина, яку намагалися зробити крайньою. Батько-кобель, якраз фразою : от бачиш через тебе сварка в сімʼї, бо ти мамі сказала. Завіса. Не через його поведінку, а через мене. .
І від мами : через тебе він пішов від мене , бо ти не сказала за цю шалаву, хоч і знала за неї. Знову завіса. Тобто попередніх разів не вистачало? Вона не бачила і не знала, що так все закінчиться.
Тому патологічно не навиджу зрадників. І не розумію людей, які вибирають позицію жертви і надіються, що зрадник виправиться ))) ха-ха три раза.

avatar
Елена
06.11.2023, 20:18:10

Дякую автору за цей містично-філософський детектив, який заставляє задуматися над нашим життям і нашим щоденним вибором між добром і злом!

Інна Турянська
06.11.2023, 20:30:41

Елена, Дякую вам за те, що прочитали і залишили відгук. Дякую ❤

avatar
Наталія Ковган
22.08.2023, 23:38:40

Насправді багато людей надають перевагу самотності. Я навіть статтю про це читала. Далеко не кожен хоче чути крик дітей та мати проблеми із другою половинкою. Не хочу працювати над стосунками, а це постійна робота. Самотність це ціна за свободу, і не завжди вона така вже і висока. По суті, це вибір кожного.
Андрій... та куди в нього стільки влазить? От реально :) Але добре, коли є людина з якою можна ось так просто провести час. Щодо настирності Анни... ніхто не знає, як правильно, відступитися чи йти до кінця. Тому, мабуть, варто діяти, як підказують принципи.
Читаю далі, бо твір реально цікавий. Дякую вам)

Інна Турянська
23.08.2023, 13:19:25

Наталія Ковган, Дякую вам зворотній зв'язок))
Самотність часто лякає людей, але особисто мені її зараз бракує в житті))
Ну, Анна мабуть скоро не захоче бути самотньою, як і Андрій))

Дочитала.... На ніч глядячи... Не здивуюся, якщо насниться Мавра або який крокодильчик. Насправді книга змусила замислитися серйозно. Чомусь пригадався фільм, не памятаю назви, де такі собі сучасні Бонні та Клайд знайшли сумку з грошима. Сума була кругленька. Жінка ще якось просила не чіпати цих грошей, мовляв, від такої халяви нічого гарного не чекати, але чоловік на раз-два запевнив - та нічого ж не втрачаємо. І парочка почала реалізовувати усі свої мрії, купувати усе, що раніше не могли собі дозволити. Дорогі речі. В один момент з'явився чоловік ( як ото у вас рептилоїд холоднокровний без людяності взагалі), який змусив повернути усе до копійки. Бив, знущався, парочка не була рада, що на світ народилася. Двісті разів пожалкувала, що ті гроші взагалі чіпала.
А взагалі - шикарно написаний твір. Я сьогодні переварю прочитане і завтра напишу розгорнуту рецензію у блог. Дякую, я давно від твору не отримувала такого задоволення, чисто літературно-естетичного. Але місцями було страшно. І дракон все ж ЖІНКА))) Як у Біблії винуватиця Єва. Усе зло від жінок, капець)))

Показати 3 відповіді
Інна Турянська
18.08.2023, 20:14:00

Ксенія Демиденко, Дякую вам, йду читати)

Ота Мавра мені з самого початку не сподобалася. Я тут стільки цитат понавиписувала. Доволі філософський детектив вийшов. Затягнуло, як крокодил своїх жертв))) Розумно написано. Дякую!

Інна Турянська
17.08.2023, 18:16:24

Ксенія Демиденко, Дякую вам) сподіваюся кінцівка вас не розчарує і твір буде цікавим до кінця)

Почала читати й залипла. Інтрига шалена. Клубок загадок розмотуєте обережно, поступово, підживлюючи читача фактами. Якісний детектив!

Інна Турянська
11.08.2023, 23:25:53

Ксенія Демиденко, Дякую вам) сподіваюся вам сподобається історія.
Хоч можливо вона не дуже якісна граматично;)

avatar
Кристина
01.04.2023, 21:14:12

ця незвичайна історія була прочитана мною за два дні,що є признаком те,що книга справді чудова.Я переживала усі емоції разом із анною.Дякую

Інна Турянська
01.04.2023, 21:28:19

Кристина, Дякую за ваш відгук ❤. Дуже приємно, що історія вам сподобалася)

avatar
Валера Дорович
13.12.2022, 08:43:10

Початок подібний до супер популярних детективів, на кшталт Несбе або Нокса. Однозначно в бібліотеку, такі інтригуючі речі в мене влітають за пару днів. Головне щоб було світло, коли під час читання його раптом захочеться увімкнути :) Зав'язка вийшла ладною, винахідливою й оригінальною. Єдине, що за око чіпляється згадування персонажами в діалогах імен одне одного - мені здається знайомі люди так розмовляти між собою не будуть.
На обкладинці, як на мене, можна було б прибрати трохи туману і збільшити "страшний оскал", зі шрифтами теж можна ще погратися, а от анотація - шикарна.
Бажаю "Холоднокровним" читацького успіху у теплокровних, роман на це заслуговує :)

Інна Турянська
13.12.2022, 11:46:57

Валера Дорович, Дякую за такий розгорнутий та приємний відгук). Обожнюю детективи та трилери, тому і самій хотілося написати щось в
такому жанрі). Зауваження дуже доречні,
обкладинка залишає багато кращого, але от з
фотошопом я не на ти))

avatar
Галина Левтер
29.11.2022, 15:22:11

Знову завітала до вашої книги.
На ніч читати не рекомендую, бо опмсси такі живі, здається, та нечисть так і вилізе з якогось кутка.
Історія хоч з містикою, але дуже правдоподібна. Видно, що автор ознайомився з професіями своїх героїв та попередньо вибудував сюжет.
P S. Інші книги теж із цікавим і закручеим сюжетом))
Успіху і натхнення.

Інна Турянська
30.11.2022, 18:59:19

Галина Левтер, Дякую за ваш відгук)

avatar
Анітка Санніфео
24.11.2022, 12:02:50

Ну дуже захоплююча історія, не можливо відірватися, так кортіло дізнатися чи здолають Андрій та Анна то зло. Вони здолали, не пустили його в своє життя, хоч й дійсно не змогли здолати його зовсім.
Сильна історія, сповнена містики, але разом із тим життя. Адже холоднокровні дійсно ходять посеред нас...
Світло переможе. Воно завжди Перемагає...
Миру та спокою, світла в оселі й тепла на душі!
Все буде Україна!

Інна Турянська
24.11.2022, 17:34:12

Anitka SunnyFeo, Все буде Україна. Дякую, що дочитали, рада, що вам сподобалося).

avatar
Анітка Санніфео
23.11.2022, 07:36:43

О це так детективчик... Із містикою.
Прочитали перші три розділи й вже кортить читати далі. Дуже цікаво з чим або з ким зв'язався Олександр, що став таким холодним та чорствим, що навіть батьки від нього відмовилися. ..
Бізнес, змова з дияволом... Холоднокровна людина з великими грошима... Жах...
Цікаво й що потім буде з Петром, який знайшов кошти та забрав собі, вони явно нечисті. А Олександр так поспішав, що хотів й гроші на той світ забрати...
Анна, Андрій, .Роман - слідчі всі гарно прописані, у кожного своя історія, й це дуже відчувається...

Давненько не читала такого, тому продовжую)
Успіхів та натхнення)) Зірочки поставила:))

Інна Турянська
23.11.2022, 10:01:42

Anitka SunnyFeo, Так, Олександр дійсно зв'язався з самим злом, от і став на нього подібним, а все ради якихось грошей. От і хотів віддати їх, але зло тебе вже ніколи не відпустить...а щодо батьків, то це швидше він від них відмовився.
А нарахунок Петра ви праві, його чекає не краща участь(.
Далі ще багато цікавого, розслідування, вбивство і зустріч із злом віч на віч.
Дякую за зірочку, та коментар.

avatar
Софія Вітерець
21.11.2022, 17:32:13

Нічого не зрозуміло, але так цікаво)))) Обожнюю подібні історії, де, на скільки я розумію, головні герої поліцейські і дія немов відбувається у справді сучасному світі, а не як у книжках, де поліція прирівнюється з брудом, який ні на що не здатний.
А ще мені подобаються ваші описи))) Яскраві, насичені подіями, без зайвих домішок))))
Одразу ж відчувається атмосфера книги)))) Вже хочеться й собі носа чимось прикрити, коли дочитуєш до того моменту, коли поліцейські наближають до тіла. І це круто))) Я про те, що читач відчуває події, про які описано в книзі, якщо що))))
Також мені подобається обкладинка - така страхітлива й загадкова водночас))))
А анотація просто чудова - маленький витвір мистецтва, що бере у власний полон з перших слів))) Тільки не через страх, а через захоплення)))

Інна Турянська
21.11.2022, 22:15:35

Софія Вітерець, Дякую за теплі слова ❤

avatar
Аліна Скінтей
10.11.2022, 22:32:19

Вітаю з читацького марафону!
Якось мені траплялась ваша книга, точніше обкладинка, мимо якої складно пройти, але часу не мала на читання, а тут марафон, і приємно здивувалася, коли відкрила вашу книгу.
Назва, анотація і обкладинка - все в одному настрої, і коли відкрила сьому главу, де назва була "людина-рептилія", ніби пазлик склався. Історія затягує, інтрига робить своє. Кожен ваш герой унікальний, зі своїм характером-родзинкою, які рухають сюжетну історію.
Враження лишилось після читання приємне!
Натхнення!
Вподобайку мою маєте!

Інна Турянська
10.11.2022, 22:49:41

Skintey Alina, Дякую за ваш теплий коментар), зустрінемося під вашими книгами)

avatar
Роман Тихий
10.11.2022, 16:46:36

Цікавий задум. Прочитав за раз шість розділів. Історія затягує, а ще коли все відбувається у рідному місті. Як на мене, варто змінити жанр фентезі на детектив. В книзі багато фізіологічних деталей, в яких не дуже розбираюся, але читати це не заважає. Додав книгу в бібліотеку. Після закінчення марафону, як матиму більше часу дочитаю. +зірочка :)

Інна Турянська
10.11.2022, 17:34:48

Роман Тихий, Дякую, сподіваюся вас книга не розчарує і буде цікавою. Дякую за пораду, додам жанр детективу.

avatar
Наталка Черешня
03.11.2022, 00:19:47

Привіт з марафону.
Цікава задумка. Гарно закручена інтрига. На жаль прочитала не дуже багато, як на мене надмір фізіологічних неприємних деталей.
Добре, що є багато персонажів з різними характерами. Трохи гіперболізовані, але, можливо, так видасться лише на початку.
Обкладинка з мобільного зливається, можливо варто спробувати контрастніший варіант.

Показати 3 відповіді
Інна Турянська
03.11.2022, 10:54:29

Наталка Черешня, Дякую, можливо заміню.) Якщо потраплю на щось підходяще)

avatar
Наталія Косенко
04.09.2022, 12:03:52

Вітання з марафону)

Читається швидко і легко. Трохи очі спотикаються об дефіси замість тире, але потім звикаєш. Сюжет цікавий. Все класно продумано. Тільки от персонажі ніби картонні трохи. Тобто вони такі офіційні всі. Люди давно разом працюють і того ж Андрія хтось з колег міг би кликати Андрюхою. А Анна інколи могла б бути Анею, а коли Давид жартує Ганнусею, аби досадити. А то всі повним іменем і це викликає реакцію, ніби ти на якомусь офіційному зібранні.

Успіху вам і книзі на конкурсі))

Інна Турянська
04.09.2022, 21:53:23

Наталія Косенко, Дуже дякую за ваші зауваження та поради. Для мене дійсно найважчі були діалоги) не знала як правильно їх оформити.

Вітання з марафону.
До вас міське фентезі читав тільки раз. В цілому сюжет проглядується цікавий, але мене від нього відволікають численні тригери. Цифри, здається, краще писати буквами, бачив деякі одруківки, по пам'яті можу сказати тільки "із-за цього" в другому розділі. Діалогам, як на мене, не вистачає живості, якогось руху: там десь плечем смикнув, там носом шмигнув. Є ще суб'єктивщина щодо частих змінів кадру, я про ###, але то така жанрова особливість. Проте читається бодро і бажаю вам натхнення

Інна Турянська
28.08.2022, 18:04:30

Віталій Партицький, Дякую за коментар, щодо живості діалогів цілком погоджуюся, то моя слабка сторона.Вітання з марафону. Надто детальні описи героїв. Вони такі докладні, що зовсім не залишають простору для уяви. Трохи нереалістичні діалоги слідчих. Хоча сюжет йде добре. Можна відразу впізнати жанр твору.

Інна Турянська
28.08.2022, 13:38:35

Володимир Кошелюк, Дякую за вашу думку.)

avatar
Дар'я Новицька
26.08.2022, 13:01:25

Привіт з марафону читання нелюбовних книг!
Хочу подякувати за нетипову історію. Спочатку було незвично читати маленькими уривками з перестрибуванням після ##, але після кількох глав це стало непомітним, адже сюжет затягує. Не буду писати спойлери - але "тип" жертви, точніше трупа, з якого все починається, доволі цікава тема. Якісь професійні деталі читати не складно, вони не описані наче скопійовані з вікіпедії))
Стосовно самого тексту, треба трошки вичитати, бо трапляються хибодруки та росіянізми, але мені вони не заважали читати. А взагалі, враження приємні, мабуть, навіть додам до бібліотеки, й у майбутньому дочитаю. Дякую за твір! Бажаю натхнення та мирного неба!

Показати 4 відповіді
Інна Турянська
26.08.2022, 16:33:50

Дар, Дякую за такий приємний відгук, у вас теж цікавий твір був, тому обовязково почитаю ще щось з ваших книг.)

Вітання з марафону) Справжній містичній детектив. Вам чудово вдалось створити атмосферну історію. Задум цікавий, до того ж відчувається певна філософська думка щодо збереження душі. Поки що прочитала тільки три розділи. Та думаю продовжити. Цікаво, як далі розгортатимуться події...

Інна Турянська
22.08.2022, 23:04:00

Анастасія Дніпровська, Дякую за ваш коментар, сподіваюся вам буде цікаво і ви прочитаєте до кінця. Скоро почну читати і вашу книгу)

avatar
Natalia Prymak
12.08.2022, 18:42:22

Прочитала Вашу книгу, дуже приємні враження. В деяких місцях навіть мурашки по шкірі пробігали, а деколи не могла не посміхатися. Пишіть далі, із задоволенням почитала б ще. Бажаю успіхів на творчому фронті)

Інна Турянська
12.08.2022, 20:35:44

Natalia Prymak, Дякую, це дуже мотивує писати. Рада, що вам сподобалося.

avatar
Мері Малфо
12.08.2022, 18:55:46

Вітаннячка)
Книга непогана. Особливо сподобається людям даного напряму. Містика/Жахи — це моя особлива пристрасть. Якщо й ще прикрашено детективом, то все, мене не відірвати.
Ідея непогана. Герої відповідають своєму жанру. Анна сподобалася мені найбільше. Гарний із неї слідчий. У різних ситуаціях поводить себе невимушено, інколи проявляє емоції. Але загалом дотримується своїх правил та обов’язків. Однак, не дивлячись на це, мені дещо не вистачило проникнення. Хотілось більше розкриття персонажів через емоції.
Так само і з атмосферою книги. Вона містична, і це видно, неозброєним оком, але трішечки б додати містичності. І буде пречудово.
Також, я б писала цифри в тексті буквами, дуже сильно вибиваются з основної маси. До того ж розділяла б абзаци на декілька. Зараз вони (особливо розділ 1 -2), зливаються в одне ціле, через це незручно читати.
Взагалом враження приємні. Трішки почаклувати й буде дуже добре.
Натхнення та наснаги вам ♡

Інна Турянська
12.08.2022, 20:32:40

Мері Малфо, Дякую за ваш коментар. А також за зауваження, рада, що вам сподобалася книга.

avatar
Ільяна
11.08.2022, 10:27:56

Книга мене приємно вразила. Важливо, що добро перемагає зло. Це ніби видумка, але подумки співставляєш життя і намагаєшся відшукати, що дійсно ховається за людською подобою. Дякую за цікаву та захоплюючу історію.

Інна Турянська
11.08.2022, 13:18:19

Ільяна, Дякую за ваш відгук. Для мене це дуже важливо. Нажаль зараз живемо в такий час, що інколи людей більше боїшся ніж диких звірів.

avatar
Аліна Закладна
18.06.2022, 10:28:20

Додала собі в обране вашу книгу, дуже цікаво! Удачі на конкурсі)

Інна Турянська
18.06.2022, 12:07:21

Аліна Закладна, Щиро дякую.

avatar
Irina
12.06.2022, 22:17:31

Захоплююче! Змістовно! Люблю читати книги, кінцівку яких не завжди можна передбачити. Якраз це про Вашу книгу. Продовжуйте писати. Успіхів!

Інна Турянська
12.06.2022, 22:27:17

Irina, Дякую за відгук. Приємно, що вам сподобалося. І вам удачі.

avatar
Траяна
12.05.2022, 15:56:05

Цікаво

Показати 2 відповіді
Траяна
12.05.2022, 19:54:05

Innaturianska, Дякую. Приємного читання

avatar
Букнет admin
29.03.2022, 19:10:25

Надішліть, будь ласка, на конкурсну поштову скриньку contests@booknet.com синопсис твору, адже наразі модераторам не зовсім зрозуміло чи відповідає ваш твір вимогам конкурсу і у них є до вас запитання. Дякуємо.

Інна Турянська
31.03.2022, 09:38:15

Букнет, Дякую, написала вам на пошту.

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше