35 298
Анотація до книги "Ветеринарка для дракона"
Як вилікувати драконів без магії? Запитайте Олесю! Замість заклинань у неї — клізми та гігієна, замість фамільяра — єхидна коза Магда. Похмурий красунчик лорд-дракон уже на межі зриву, а родичі-змії плетуть інтриги. Не спалитися б перед «батьками», які приїдуть на заручини за два тижні! Та чи вдасться повернутись додому не закохавшись?
гумор магіямелодія коханняпотраплянка і дракони
“Весела й добра історія про ветеринарку та козу Магду, які потрапили до світу драконів. Легкий гумор, яскраві пригоди й море позитивних емоцій у кожному розділі!”
“Іронічне та неймовірно затишне фентезі про те, що справжнє покликання не боїться ні гострих ікол, ні вогняного подиху, ні... надто харизматичних драконів.”
Зміст книги: 41 глава
Останнє оновлення: сьогодні
284 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиПривіт любі читачі, дуже рада вас вітати у цій веселій історії ❤️
Оновлення будуть щодня о 00:00 окрім неділі ❤️
І пишіть ваші думки, сумніви чи просто коментарі — це дарує мотивацію, і бажання писати більше.
З теплом ❤️
То Магда добре зробила із "фірмових екологічним продуктом". )))
Я вже дочекатися не можу коли цей пекельний відвар знайде першу жертву
Гадаю родичі не на жарт здивуються!
Яке цікаве питання вона йому поставила
Оце так зустріч з братом. Оце так Магд. )))
Братець, як завжди не вчасно.((
Магда молодець за словом в кишеню не лізе. Бо дійсно, що там думати. ))
Дякую вам за проду ♥️
Аня Осадчук, А вам щиро дякую за підтримку ❤️❤️❤️
Бажаю здоров'я! Дякую вам за історію і колорит. Ми тут на службі, на жаль, частенько лаємось, але творчість з уст, так би мовити, Магди варта нотування та цитування. Бо такої фольклорної фантазії нам дуже не вистачає.
Yevgen, Щиро дякую вам за підтримку ❤️❤️❤️❤️❤️ буду старатись
Невже він нарешті подивився на неї по-справжньому? Це схоже на перший крок до розуміння
Вже уявляю це лікування ящерів. Хах
23. О я впевнена, що Магда виклече Крама на дуель за яблуко)))))
Джул, Цілком можливо
Вітаю з передплатою!❤️
Валентина Бродська, Щиро дякую вам за підтримку ❤️❤️❤️
дуже легко та весело читається, з нетерпінням чекаю продовження .
Галина Шумская, Дякую вам за підтримку ❤️❤️❤️
Дякую!
Vita, Дякую вам ❤️❤️❤️
оце так братик, дракони проти нього няшки
Тетяна Степанкевич, Так, є таке
Бідна Магда((( оце ьак не пощастило ((
Тетяна Степанкевич, Ну це ще питання))
я у захваті. наснаги у творчості
Сергей Жук, Щиро дякую вам ❤️❤️❤️❤️❤️ це дуже мотивує
чудово
Сергей Жук, Щиро дякую вам за підтримку ❤️
20. Я думаю Кайден оцінив Магду, коли вона не на нього кидалася, а на любих родичів. Впевнена, він прям кайфував))
Джул, Так, дякую вам ❤️
ой той горобець =))
Анна Лінн, Горобці ще ті свистять))
Магда молодець "дала їм життя".
Крісті Ко, Мабуть так, дякую вам ❤️❤️❤️
Цікаво, але не можу зрозуміти ,який літературний задум в тому, що коза по хамськи себе поводить?
Тетяна Степанкевич, угу. кому і таке норма.
Даа, брат іще той фрукт. Але мені подобаються їх ідеї, як його покарати. )))
Яйце, гніздо, ректаллний градусник... Я ридаю
Ооооо... Такому премилому братику треба і перше і друге і десерт і ще догнати добавкою;))) Зустріч з драконячими родичами пройшла можна сказати на висоті... Магда, як завжди в ударі;))) Дякую, повеселили, особливо новими видами вишивки:))
Natalka, Дякую вам за підтримку, ❤️❤️❤️ радію що сподобалось ❤️
Банерна реклама - вогонь!❤️
доброго дня вам. оце я вдачно зайшов , чим далі читаю тім більш хочеться .
Сергей Жук, Щиро дякую вам за підтримку ❤️❤️❤️
Не родина ,а гадючник. Дякую вам за проду ♥️
Аня Осадчук, Дякую вам за підтримку ❤️❤️❤️
Дякую!
Vita, Вам дякую ❤️❤️❤️
Да, відчувається зустріч з родичами буде "теплою".
Крісті Ко, Гаряченькою, дякую вам ❤️❤️❤️
21. О так, брата треба добряче наказати)))
Джул, Вони повеселяться))
Вітаю з передплатою ❤️
Вітаю з передплатою!))
Вітаю вас!!!
дійсно весело пройшла зустріч, про вишивку- П...образно, це самий смішний момент. Сподобалось!
Lyudmila Ekaterinina, Щиро дякую вам за теплий коментар ❤️❤️❤️
Гумор просто на висоті! Для настрою й насолоди від читання - саме те❤️
Аса Шель, Щиро вам дякую за теплий коментар ❤️❤️❤️
Хвилювання Олесі не безпідставні. ))
Крісті Ко, Так, дякую вам ❤️❤️❤️
19. Він починає довіряти, а треба було декольте лише показати))))
Джул, Ахахах)))
Дякую вам за проду ♥️
Аня Осадчук, Дякую вам ❤️❤️❤️
Родина це серйозного. Її можуть викрити.
Крісті Ко, Так, і від того страшно
Вітаю з чудовим стартом нової історії! Бажаю вам безмежного натхнення, легкого пера та активного поповнення бібліотек. Нехай кожна глава пишеться на одному диханні, а читачі дарують море тепла у коментарях!
Hrigorii Panchuk, Щиро дякую за підтримку ❤️❤️❤️
Який розумний висновок. Дякую вам за проду ♥️
Аня Осадчук, Дякую за теплий коментар ❤️❤️❤️
Як би ті родичи не побачили, що вона читати не може )
Анна Лінн, Ну вона готується до того.
Магда щось занадто палить ту Олесю )
Анна Лінн, Та не те щоб, хто ту козу зрозуміє
Пха евкаліптові інгаляції )
Анна Лінн, Так, обов'язково ❤️
Ой-ой. А якого розміру той кабінет, що там аж 2 дракони в повний зріст?
Анна Лінн, Це з лазарет у замку драконів, величеньке приміщення
Саме такі книги і шукаю — з атмосферою і живими героями. Буду стежити.
Софія Рен, Дякую за теплий коментар і підтримку ❤️
В Магди є всі шанси стати королевою з її гострим розумом та язиком. ))
Крісті Ко, О так)) ця козуля могла б
Цікава в них вийшла розмова з лордом. Ох і Магда, ледь не видала Олесю. ))
Крісті Ко, Магда любить побазікати
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати