Ветеринарка для дракона
35 298
Букнет Молодіжна проза Підліткова проза Ветеринарка для дракона

Ветеринарка для дракона

Підліткова проза

Неба Крайчик

Неба Крайчик · автор

В процесі · 135 стор. · Активно оновлюється
279
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 284
Анотація до книги "Ветеринарка для дракона"
Як вилікувати драконів без магії? Запитайте Олесю! Замість заклинань у неї — клізми та гігієна, замість фамільяра — єхидна коза Магда. Похмурий красунчик лорд-дракон уже на межі зриву, а родичі-змії плетуть інтриги. Не спалитися б перед «батьками», які приїдуть на заручини за два тижні! Та чи вдасться повернутись додому не закохавшись?

гумор магіямелодія коханняпотраплянка і дракони

Зміст книги: 41 глава
Останнє оновлення: сьогодні
1
19 трав.
2
19 трав.
3
19 трав.
4
20 трав.
5
21 трав.
6
22 трав.
7
23 трав.
8
24 трав.
9
25 трав.
10
26 трав.
11
27 трав.
12
28 трав.
13
31 дн. тому
14
30 дн. тому
15
29 дн. тому
16
28 дн. тому
17
27 дн. тому
18
26 дн. тому
19
25 дн. тому
20
24 дн. тому
21
23 дн. тому
22
20 дн. тому
23
20 дн. тому
24
19 дн. тому
25
18 дн. тому
26
18 дн. тому
27
17 дн. тому
28
16 дн. тому
29
14 дн. тому
30
13 дн. тому
31
12 дн. тому
32
11 дн. тому
33
10 дн. тому
34
9 дн. тому
35
7 дн. тому
36
6 дн. тому
37
5 дн. тому
38
4 дн. тому
39
3 дн. тому
40
2 дн. тому
41
сьогодні

284 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Закріплений коментар від автора
avatar
Крісті Ко
14.06.2026, 23:23:57

То Магда добре зробила із "фірмових екологічним продуктом". )))

avatar
Оксана Соловій
14.06.2026, 09:48:28

Я вже дочекатися не можу коли цей пекельний відвар знайде першу жертву

avatar
Оксана Соловій
14.06.2026, 09:42:22

Гадаю родичі не на жарт здивуються!

avatar
Оксана Соловій
14.06.2026, 09:36:32

Яке цікаве питання вона йому поставила

avatar
Крісті Ко
13.06.2026, 17:40:32

Оце так зустріч з братом. Оце так Магд. )))

avatar
Крісті Ко
13.06.2026, 17:31:50

Братець, як завжди не вчасно.((

avatar
Крісті Ко
13.06.2026, 17:18:28

Магда молодець за словом в кишеню не лізе. Бо дійсно, що там думати. ))

avatar
Аня Осадчук
10.06.2026, 07:11:22

Дякую вам за проду ♥️

Неба Крайчик
13.06.2026, 16:22:18

Аня Осадчук, А вам щиро дякую за підтримку ❤️❤️❤️

avatar
Yevgen
10.06.2026, 17:27:36

Бажаю здоров'я! Дякую вам за історію і колорит. Ми тут на службі, на жаль, частенько лаємось, але творчість з уст, так би мовити, Магди варта нотування та цитування. Бо такої фольклорної фантазії нам дуже не вистачає.

Показати 3 відповіді
Неба Крайчик
13.06.2026, 15:33:25

Yevgen, Щиро дякую вам за підтримку ❤️❤️❤️❤️❤️ буду старатись

avatar
Оксана Соловій
13.06.2026, 14:12:08

Невже він нарешті подивився на неї по-справжньому? Це схоже на перший крок до розуміння

avatar
Оксана Соловій
13.06.2026, 14:06:54

Вже уявляю це лікування ящерів. Хах

23. О я впевнена, що Магда виклече Крама на дуель за яблуко)))))

Неба Крайчик
13.06.2026, 14:00:35

Джул, Цілком можливо

Вітаю з передплатою!❤️

Неба Крайчик
13.06.2026, 14:00:16

Валентина Бродська, Щиро дякую вам за підтримку ❤️❤️❤️

avatar
Галина Шумская
09.06.2026, 12:34:06

дуже легко та весело читається, з нетерпінням чекаю продовження .

Неба Крайчик
13.06.2026, 12:46:16

Галина Шумская, Дякую вам за підтримку ❤️❤️❤️

avatar
Vita
08.06.2026, 06:27:46

Дякую!

Неба Крайчик
13.06.2026, 11:31:06

Vita, Дякую вам ❤️❤️❤️

оце так братик, дракони проти нього няшки

Неба Крайчик
13.06.2026, 11:30:59

Тетяна Степанкевич, Так, є таке

Бідна Магда((( оце ьак не пощастило ((

Неба Крайчик
12.06.2026, 20:12:01

Тетяна Степанкевич, Ну це ще питання))

avatar
Сергей Жук
07.06.2026, 11:42:40

я у захваті. наснаги у творчості

Неба Крайчик
12.06.2026, 14:25:45

Сергей Жук, Щиро дякую вам ❤️❤️❤️❤️❤️ це дуже мотивує

avatar
Сергей Жук
07.06.2026, 08:41:35

чудово

Неба Крайчик
12.06.2026, 08:55:50

Сергей Жук, Щиро дякую вам за підтримку ❤️

20. Я думаю Кайден оцінив Магду, коли вона не на нього кидалася, а на любих родичів. Впевнена, він прям кайфував))

Неба Крайчик
12.06.2026, 08:55:38

Джул, Так, дякую вам ❤️

avatar
Анна Лінн
05.06.2026, 10:53:11

ой той горобець =))

Неба Крайчик
12.06.2026, 00:49:28

Анна Лінн, Горобці ще ті свистять))

avatar
Крісті Ко
05.06.2026, 10:14:16

Магда молодець "дала їм життя".

Неба Крайчик
12.06.2026, 00:49:11

Крісті Ко, Мабуть так, дякую вам ❤️❤️❤️

avatar
Larisa Chelter
10.06.2026, 23:32:02

Цікаво, але не можу зрозуміти ,який літературний задум в тому, що коза по хамськи себе поводить?

Показати 2 відповіді
Larisa Chelter
11.06.2026, 23:46:15

Тетяна Степанкевич, угу. кому і таке норма.

avatar
Крісті Ко
11.06.2026, 23:40:42

Даа, брат іще той фрукт. Але мені подобаються їх ідеї, як його покарати. )))

avatar
Оксана Соловій
11.06.2026, 22:30:57

Яйце, гніздо, ректаллний градусник... Я ридаю

avatar
Natalka
06.06.2026, 17:55:40

Ооооо... Такому премилому братику треба і перше і друге і десерт і ще догнати добавкою;))) Зустріч з драконячими родичами пройшла можна сказати на висоті... Магда, як завжди в ударі;))) Дякую, повеселили, особливо новими видами вишивки:))

Неба Крайчик
11.06.2026, 20:58:25

Natalka, Дякую вам за підтримку, ❤️❤️❤️ радію що сподобалось ❤️

avatar
Аріна Лінк
11.06.2026, 13:48:07

Банерна реклама - вогонь!❤️

avatar
Сергей Жук
07.06.2026, 08:33:55

доброго дня вам. оце я вдачно зайшов , чим далі читаю тім більш хочеться .

Неба Крайчик
11.06.2026, 10:20:19

Сергей Жук, Щиро дякую вам за підтримку ❤️❤️❤️

avatar
Аня Осадчук
06.06.2026, 08:50:42

Не родина ,а гадючник. Дякую вам за проду ♥️

Неба Крайчик
10.06.2026, 23:34:25

Аня Осадчук, Дякую вам за підтримку ❤️❤️❤️

avatar
Vita
06.06.2026, 07:18:20

Дякую!

Неба Крайчик
10.06.2026, 23:33:40

Vita, Вам дякую ❤️❤️❤️

avatar
Крісті Ко
05.06.2026, 09:31:14

Да, відчувається зустріч з родичами буде "теплою".

Неба Крайчик
10.06.2026, 15:43:14

Крісті Ко, Гаряченькою, дякую вам ❤️❤️❤️

21. О так, брата треба добряче наказати)))

Неба Крайчик
10.06.2026, 14:37:32

Джул, Вони повеселяться))

avatar
Христина Вілем
10.06.2026, 11:36:33

Вітаю з передплатою ❤️

avatar
Джулі Мун
10.06.2026, 11:36:07

Вітаю з передплатою!))

avatar
Мельська Наталі
10.06.2026, 11:08:04

Вітаю вас!!!

avatar
Lyudmila Ekaterinina
05.06.2026, 20:53:00

дійсно весело пройшла зустріч, про вишивку- П...образно, це самий смішний момент. Сподобалось!

Неба Крайчик
10.06.2026, 00:21:30

Lyudmila Ekaterinina, Щиро дякую вам за теплий коментар ❤️❤️❤️

avatar
Аса Шель
05.06.2026, 00:00:11

Гумор просто на висоті! Для настрою й насолоди від читання - саме те❤️

Неба Крайчик
09.06.2026, 22:37:08

Аса Шель, Щиро вам дякую за теплий коментар ❤️❤️❤️

avatar
Крісті Ко
03.06.2026, 07:56:35

Хвилювання Олесі не безпідставні. ))

Неба Крайчик
09.06.2026, 12:29:24

Крісті Ко, Так, дякую вам ❤️❤️❤️

19. Він починає довіряти, а треба було декольте лише показати))))

Неба Крайчик
08.06.2026, 18:18:32

Джул, Ахахах)))

avatar
Аня Осадчук
05.06.2026, 08:03:51

Дякую вам за проду ♥️

Неба Крайчик
08.06.2026, 16:32:01

Аня Осадчук, Дякую вам ❤️❤️❤️

avatar
Крісті Ко
03.06.2026, 07:50:28

Родина це серйозного. Її можуть викрити.

Неба Крайчик
07.06.2026, 02:19:02

Крісті Ко, Так, і від того страшно

avatar
Hrigorii Panchuk
04.06.2026, 10:01:41

Вітаю з чудовим стартом нової історії! Бажаю вам безмежного натхнення, легкого пера та активного поповнення бібліотек. Нехай кожна глава пишеться на одному диханні, а читачі дарують море тепла у коментарях!

Неба Крайчик
06.06.2026, 22:54:55

Hrigorii Panchuk, Щиро дякую за підтримку ❤️❤️❤️

avatar
Аня Осадчук
04.06.2026, 07:53:12

Який розумний висновок. Дякую вам за проду ♥️

Неба Крайчик
06.06.2026, 22:54:41

Аня Осадчук, Дякую за теплий коментар ❤️❤️❤️

avatar
Анна Лінн
04.06.2026, 15:43:47

Як би ті родичи не побачили, що вона читати не може )

Неба Крайчик
06.06.2026, 12:32:50

Анна Лінн, Ну вона готується до того.

avatar
Анна Лінн
02.06.2026, 19:14:22

Магда щось занадто палить ту Олесю )

Неба Крайчик
06.06.2026, 12:32:27

Анна Лінн, Та не те щоб, хто ту козу зрозуміє

avatar
Анна Лінн
02.06.2026, 19:13:50

Пха евкаліптові інгаляції )

Неба Крайчик
05.06.2026, 16:52:12

Анна Лінн, Так, обов'язково ❤️

avatar
Анна Лінн
02.06.2026, 19:13:28

Ой-ой. А якого розміру той кабінет, що там аж 2 дракони в повний зріст?

Неба Крайчик
05.06.2026, 10:52:39

Анна Лінн, Це з лазарет у замку драконів, величеньке приміщення

avatar
Софія Рен
02.06.2026, 18:49:05

Саме такі книги і шукаю — з атмосферою і живими героями. Буду стежити.

Неба Крайчик
04.06.2026, 22:24:07

Софія Рен, Дякую за теплий коментар і підтримку ❤️

avatar
Крісті Ко
02.06.2026, 17:02:14

В Магди є всі шанси стати королевою з її гострим розумом та язиком. ))

Неба Крайчик
04.06.2026, 19:17:38

Крісті Ко, О так)) ця козуля могла б

avatar
Крісті Ко
02.06.2026, 16:54:54

Цікава в них вийшла розмова з лордом. Ох і Магда, ледь не видала Олесю. ))

Неба Крайчик
04.06.2026, 15:59:56

Крісті Ко, Магда любить побазікати

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше