35 298
Анотація до книги "Ветеринарка для дракона"
Як вилікувати драконів без магії? Запитайте Олесю! Замість заклинань у неї — клізми та гігієна, замість фамільяра — єхидна коза Магда. Похмурий красунчик лорд-дракон уже на межі зриву, а родичі-змії плетуть інтриги. Не спалитися б перед «батьками», які приїдуть на заручини за два тижні! Та чи вдасться повернутись додому не закохавшись?
гумор магіямелодія коханняпотраплянка і дракони
“Весела й добра історія про ветеринарку та козу Магду, які потрапили до світу драконів. Легкий гумор, яскраві пригоди й море позитивних емоцій у кожному розділі!”
“Іронічне та неймовірно затишне фентезі про те, що справжнє покликання не боїться ні гострих ікол, ні вогняного подиху, ні... надто харизматичних драконів.”
Зміст книги: 41 глава
Останнє оновлення: сьогодні
284 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиПривіт любі читачі, дуже рада вас вітати у цій веселій історії ❤️
Оновлення будуть щодня о 00:00 окрім неділі ❤️
І пишіть ваші думки, сумніви чи просто коментарі — це дарує мотивацію, і бажання писати більше.
З теплом ❤️
оце так , Магда залицяється!)))
Оце так втрапила! Коза неймовірна!
Оксана Соловій, Щиро вам дякую ❤️
О нарешті вони вийдуть у світ так би мовити. ))
Крісті Ко, Так, дякую вам ❤️❤️❤️
Саме так. З Кайденом давно час поговорити як слід
Оце так серенади. Батьки це вже цікаво. )))
Це неперевершено - я так залицяюся... повітряний поцілунок... хах...
ОМГ! Оце так братик начудив! Бідна Еліра(( А Кайден одразу як запереживав, видно , що теж у нього є почуття))
Ахах, гірська аклиматизація проходить успішно))) А Еліра таки запала, судячи з її емоційної реакції))
Магда аідлабузниця. Коли треба так і стелить
все більше цікавих персонажів, мені це подобається! натхнення вам!
Оце так залицяння в Магди. ))
Збили їм таки пиху. А то думають про себе бозна що. Жоден маг проти такого не встоїть
Оксана Соловій, Однозначно, дякую вам ❤️❤️❤️
Добрий вечір. Обожнюю історії, в яких в потраплянках вмикається професіоналізм (лікар, вчитель, психолог, інженер...) і вони починають оцінювати людей або події, говорити і робити, як бі робили у себе вдома. Це так кумедно, як місцеві реагують. Дякую Вам за веселу та цікаву книгу, бажаю натхнення і успіхів!
Аида Докова, Щиро вам дякую за теплий відгук, книга буде завершена за кілька тижнів. Дуже тішусь що вам сподобалось ❤️❤️❤️
Мені здається, що не варто було довіряти Мірі свою таємницю
Оксана Соловій, Олеся проста відкрита дівчина
Ох яка непроста ситуація у неї. Ще й зустріч з батьками
Оксана Соловій, Так, звісно
Ну якщо це справді хтось із Вищих Драконів, то все набагато серйозніше...
Ахах, ну Магда молодець, влаштувала фітотерапію братику-поганцю))))))))
Магда вміє вести переговори.
Коза в'є гніздо - неперевершено, я просто уявила. Ржу як кінь
Оксана Соловій, Так, дякую вам ❤️
Вітаю з відкриттям передоплати!
Анна Лінн, Дякую вам ❤️
Вітаю з переплатою))) Гарних продажів))
Стасія Мун, Щиро дякую вам ❤️
От жеж хуліганки!
Яктй чудовий ранок. Добряче вони їх проявили. ))
Едріан ще той козел! Але напевно так його не буду називати, а то ще Магда образиться такому порівнянню)))) Добре, що Кайден заступився♥️
А все було так добре, Еліра так героїчно врятувала того ремісника, і тут брат намалювався! Ой що буде(((
Оце так план "капкан". Я в очікувані, що з ними буде. )))
А братику буде весело)))
Добре, що Олеся придумала фільтр
Хто ж отруїв джерела?
Ой-ой, ще рада старійшин додалася до проблем. Та й навички верхової їзди доведеться демонструвати...
Оце точно, розворушила кубло. Ну справді, хай тепер Кайден захищає наречену))
Ох шикарна історія ) хочу ще ?
Я не можу! коза-диверсант!
Треба буде всі задуми Магди для того недоробленого родича виконати))))
Валентина Бродська, Обов'язково ❤️
Вітаю з передплатою, але, на жаль, покидаю вас, хоч сумуватиму за Магдою:) Вдалих продаж!)
Natalka, Дуже сумуватимемо за вами можливо долучитесь до акції чи пошуку промокодів ))
Здається вона обманює сама себе і справа не тільки в лікуванні
Я рада за Еліру, що вона знайшла магічного помічника.))
Ахах, як легко травмувати аристократичну психіку новим халатом))
Ага, Магда знайшла дещо корисне))
Ой-ой, зустріч із родиною це погано, як же бути? Як дізнатися про них хоч щось заздалегідь?
Щиро вітаю з відкриттям передплати! Вже придбала, щоб тішити себе і далі! сьогодні реготала увесь час поки читала))) сподіваюся на найскоріший вихід нових роздів і Магдині приколи! Це фентезі, мабуть увійде в десятку найкращих прочитаних мною!
Ви найкращі! бажаю успіху)))
Тетяна Степанкевич, Дякую вам ❤️❤️❤️❤️❤️
Щиро вітаю з передплатою, нехай буде вдала ♥️
Марія Залевська, Щиро дякую вам
Яке неприємне чмо цей Ендрі, нехай охолоне з друзями))
Валентина Бродська, Так трапляється
Чудово і весело
Надия Тиха, Щиро вам дякую ❤️❤️❤️
От і постало головне питання...
Таки вдалося домогтися свого))) ну все, тепер Кайдена чекають цікаві процедури)))
Отак, Кайден запідозрив бідну Олесю у злих намірах, як їй тепер викручуватися(
Міра трохи просвітила про традиції, не так, краще обручка з діамантом, ніж туша гірського барана))))
Мені теж цікаво чи захоче після всього Олеся повертатися додому? ))
а Магда діло каже! люблю, куплю, подарую діє прекрасно!))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати