17 291
Анотація до книги "Не мала Леся клопоту"
Коли колишній дістає так, що й похід вночі на кладовище здається не надто страшною прогулянкою, мабуть все-таки не варто того робити. Особливо якщо твою родичку, вступати в спадок котрої ти приїхала, все село називало відьмою. Бо дізнаєшся про себе багато нового і несподаваного.
І добре, якщо на тому кладовищі виявиться некромант у своїх власних справах. Він накричить, обізве, але ж врятує.
І взагалі, якщо некромант велить — лягай, відьмо — порядні відьми лягають. Особливо якщо некромант симпатичний. А не он те все, що ти наробила.
Книга частина літмобу "літшабаш".
І добре, якщо на тому кладовищі виявиться некромант у своїх власних справах. Він накричить, обізве, але ж врятує.
І взагалі, якщо некромант велить — лягай, відьмо — порядні відьми лягають. Особливо якщо некромант симпатичний. А не он те все, що ти наробила.
Книга частина літмобу "літшабаш".
літшабашвідьманекромант
“Лесю так дістав колишній, що вона пішла на кладовище робити ритуал, щоб його відвадити. А там тобі і привиди, і якісь чудовиська. І некромант, котрий накричить, але врятує. Цікаво, як все у авторки. Дуже рекомендую!”
“Отримала Леся будиночок, а до нього купу проблем. В неї, щоправда, й колишні проблеми залишились у вигляді колишнього і його матусі - от і зібралась їх вирішити чарами на кладовищі. Гірше ж не буде? Некромант в допомогу!”
Зміст книги: 46 глав
Останнє оновлення: сьогодні
242 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиШкода що Леся з передсердя не начаклувала їм лишню пару копит чи зелені на лоба, чи ще якісь подарунки зі злості ))) Цікаво як пройде знайомство з майже богом. Дякую.Чекаю на продовження історії
Олена Кондак, то хм просто пощастило))
А Леся любить хлопців на байках по ходу )
Анна Лінн, так то ж гарно))
Від вашого неперевершеного гумору отримала черговий заряд позитиву, а Кату просто сонечко, шкода що не розмовляє людською, а то багато цікавого б розповів. Дякую
Дякую, Катц неперевершений.?♥️♥️♥️
Коментар видалено
І що? Ромчик проникся?
Анна Лінн, дивлячись що в це слово вкладати))
Скільки магічного в них довкола! Ех, якби і в нас - ото повеселішало б!)))
Ого! Ціла змова! Скільки ж ласих до відьом!
Класний бар! І на пригоди зовсім не тягне)))
Яка цікава теорія про богів)))
Як добре, коли є такий Григорій!))
Який цікавий Олав! Випадково надибав? Чи за нею стежать всюди?
19. Оце занесло! Ох, і наслухається вона потім від Григорія, як він її знайде. Мабуть...
18.2. Бідося таки нажалілась... Господи! Що то Леся утворила?)))
Ой, посміялась з жаби-перевертня)))) Бідосі й не пожалітись)))
Ну, корисний ж привид! Світе ака сонечко! =) А ось Ромчику лопату не треба було класти. Чи він як Микола Гоголь лякався таки після похорон пробудитися? -)
Анна Лінн, він при житті в жінках погано розбирався))
Ого, прям є такі люди як той Олег з його мамкою. Я б теж вважала таке перебільшення, але мала одну знайому в такому шлюбі. Так там ще у них була дитина, та мати "Олега" ходила потім казала, що колишня невістка вийшла заміж за її бусинку, щоб мати їхню кров та гарне личко у дитини. То в додаток майже всім описаним в книзі прибамбахам.
Анна Лінн, я знаю історію, коли мамця проклинала дівчину-гагаузку, бо вважала її циганкою, котра бусинку приворожила. Дитину вони вдвох не признали і настільки спартачили їй життя, що вона поїхала з маленькою дитиною в нікуди. Потім та мадам бігала і всім розповідала, що в її синочки особисте життя не складається через "зглаз" тієї циганки.
Люди бувають дуже дивні))
Дякую вам за проду ♥️
Аня Осадчук, будь ласка))
Цікаві будуть гості. Дякую вам за проду ♥️
Аня Осадчук, Думаю, їм зрадіють))
Будь ласка))
Вітаю, запрошую оцінити і мій твір)
Спостерігати бійку бажано з комфортом.? Дякую вам за проду ♥️
Аня Осадчук, на глядацьких місцях))
Цікава розповідь , цікаво чи правдива але з часом я думаю це перевіриться. А Григорій схоже на свою голову знайшов ще одну проблемку . Дякую
Олена Кондак, такий той шлях воїна - постійно втрапляти в чужі проблеми і намагатись їх героїчно перемогти.
Будь ласка))
Дуже цікава бійка ))) З новими наслідками ))) Дякую
Чекати продовження буде цікаво.
Наталія Ситник, Дякую))
І знов пригоди не обійшли їх боком. А чарівний язичок схоже зробив свою справу.Дякую , не дочекаюсь продовження їхніх пригод з Григорієм , схоже на його кулаки знайшовся претендент і не один)))).
Олена Кондак, Шлях воїна, він такий))
Леся ну 100 процентная одесситка!!! Так виртуозно ругаться и желать добра и счастья на всяких с "хваталками" можно научиться только на Привозе)))
талина лиепа, скоріше в транспорті))
Читати вашi iсторii' --- одне задоволення! Дякую Вам. Натхнення та миру
Любовь, дякую))
Краще б вона цього типа з поплічниками прокляла на срачку в самий не підходящий момент. Дякую вам за проду ♥️
Аня Осадчук, та нє, іще не втримаються, комусь неприємно буде.
Будь ласка))
р.15. Схоже, Григорій втрапив))) Якщо вже й відьми кажуть про зв'язок, то бігай-не бігай - фінал один)))
Лара Роса, а він в подібне не вірить))
Ну не життя а пригодницький фільм .))))) Дякую
Олена Кондак, ото, так, а всього лиш в село приїхала.
Будь ласка))
Ох, держись Леся, скандал дома закатывают, в безопасности)) а то можно в чужой стороне и остаться) а Григорий так тихо и уйдёт как пришёл
талина лиепа, це так, краще почекати, хоча Григорій все одно б повернувся, про лесю його родичі вже знають))
Дякую вам за проду ♥️
Аня Осадчук, будь ласка))
Дааа,важко освіта дається ! Особливо,коли без теорії і практика..))).
Ох Леся і проблеми це єдине ціле ))). Не щастить же Григорію з відьмами. Дякую, чекаю на продовження історії.
Олена Кондак, відьми, то його покарання))
Дякую за нові розділи! :)
Tetiana Nakonechna, будь ласка))
Ні,ну Леся не спеціально! Ну просто в голові стільки думок,що не завжди услідиш за ними. Ось і попала в Нью Йорк
Nata Bond, Мрії збуваються невчасно))
Дякую вам за проду ♥️, добре що Григорій знайшов Лесю.
Аня Осадчук, Будь ласка))
Ну и в нашем мире куча мужиков, которые себя считают мелкими божками))
талина лиепа, Да, таких вистачає.
Куди ж приведе її новий знайомий, невже до нових пригод на її чарівну дупцю? Дякую
Олена Кондак, поки що ні))
Дякую вам за проду ♥️
Аня Осадчук, Будь ласка))
Да втрапила Леся. Дякую ♥️♥️♥️
Аня Осадчук, Будь ласка))
Веселе переміщення після судового уроку )) Цікаво як швидко її знайде Григорій? Дякую
Олена Кондак, Йому спочатку звідти вирватись треба.
Будь ласка))
Леся вже й навіть вирішила сходити на кладбище чаклувати, щоб відвадити колишнього чоловіка Олега, бо дійсно таких як Олег і його мамця важко витерпіти. Цікаво читати про пригоди Лесі. Дякую.
Светлана Марченко, Будь ласка))
Історія дуууже цікава, весела та захоплююча!!!
Світлана Ц, дякую))
Поки дочитала перший розділ, то від того Олега вже в самої "око сіпатися" почало)))
Світлана Ц, зато надихнув на пригоди))
Нічого, попрактикується і все у Лесі буде виходити. Дякую вам за проду ♥️
Аня Осадчук, тільки практикуватись багато треба))
Будь ласка))
От тобі і нове знайомство , але чи воно буде корисні безпечне. Дякую
Ой да, в такий ситуації краще вже на кладовище вночі сходити, якщо вже руки почали вимагати купити рушницю і позбутися нарешті і Олега, і його матері!
р.14.2. Тепер ще й ревнощі)) Може, безпідставні?))
Лара Роса, Та тільки знайшла некроманта, а тут іще відьми))
Можливо з Григорієм на тому болоті було безпечніше, ніж у цьому багатолюдному Нью-Йорку?..
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати