Не мала Леся клопоту
17 291
Букнет Фентезі Міське фентезі Не мала Леся клопоту

Не мала Леся клопоту

Міське фентезі

Тетяна Гуркало

Тетяна Гуркало · автор

В процесі · 113 стор. · Регулярно оновлюється
164
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 242
Анотація до книги "Не мала Леся клопоту"
Коли колишній дістає так, що й похід вночі на кладовище здається не надто страшною прогулянкою, мабуть все-таки не варто того робити. Особливо якщо твою родичку, вступати в спадок котрої ти приїхала, все село називало відьмою. Бо дізнаєшся про себе багато нового і несподаваного.
І добре, якщо на тому кладовищі виявиться некромант у своїх власних справах. Він накричить, обізве, але ж врятує.
І взагалі, якщо некромант велить — лягай, відьмо — порядні відьми лягають. Особливо якщо некромант симпатичний. А не он те все, що ти наробила.

Книга частина літмобу "літшабаш".

літшабашвідьманекромант

Зміст книги: 46 глав
Останнє оновлення: сьогодні
розділ 1
28 квіт.
1 (2)
29 квіт.
розділ 2
30 квіт.
2 (2)
02 трав.
розділ 3
03 трав.
3 (2)
05 трав.
розділ 4
07 трав.
4 (2)
10 трав.
розділ 5
11 трав.
5 (2)
13 трав.
розділ 6
14 трав.
6 (2)
16 трав.
розділ 7
18 трав.
7 (2)
19 трав.
розділ 8
20 трав.
8 (2)
21 трав.
розділ 9
22 трав.
9 (2)
23 трав.
розділ 10
24 трав.
10 (2)
26 трав.
розділ 11
30 дн. тому
11 (2)
29 дн. тому
розділ 12
27 дн. тому
12 (2)
26 дн. тому
розділ 13
25 дн. тому
13 (2)
24 дн. тому
розділ 14
23 дн. тому
14 (2)
21 дн. тому
розділ 15
21 дн. тому
15 (2)
20 дн. тому
розідл 16
19 дн. тому
16 (2)
18 дн. тому
розділ 17
17 дн. тому
17 (2)
15 дн. тому
розділ 18
13 дн. тому
18 (2)
13 дн. тому
розділ 19
12 дн. тому
19 (2)
10 дн. тому
розділ 20
10 дн. тому
20 (2)
7 дн. тому
розділ 21
6 дн. тому
21 (2)
5 дн. тому
розділ 22
3 дн. тому
22 (2)
2 дн. тому
розділ 23
вчора
23 (2)
сьогодні

242 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Олена Кондак
26.06.2026, 08:02:32

Шкода що Леся з передсердя не начаклувала їм лишню пару копит чи зелені на лоба, чи ще якісь подарунки зі злості ))) Цікаво як пройде знайомство з майже богом. Дякую.Чекаю на продовження історії

Тетяна Гуркало
27.06.2026, 16:48:02

Олена Кондак, то хм просто пощастило))

avatar
Анна Лінн
25.06.2026, 21:36:10

А Леся любить хлопців на байках по ходу )

Тетяна Гуркало
27.06.2026, 16:47:35

Анна Лінн, так то ж гарно))

avatar
Олена Кондак
27.06.2026, 15:34:21

Від вашого неперевершеного гумору отримала черговий заряд позитиву, а Кату просто сонечко, шкода що не розмовляє людською, а то багато цікавого б розповів. Дякую

avatar
Аня Осадчук
27.06.2026, 09:27:41

Дякую, Катц неперевершений.?♥️♥️♥️

avatar
Аня Осадчук
27.06.2026, 09:26:44

Коментар видалено

avatar
Анна Лінн
25.06.2026, 17:51:57

І що? Ромчик проникся?

Тетяна Гуркало
26.06.2026, 20:00:40

Анна Лінн, дивлячись що в це слово вкладати))

avatar
Лара Роса
26.06.2026, 14:21:54

Скільки магічного в них довкола! Ех, якби і в нас - ото повеселішало б!)))

avatar
Лара Роса
26.06.2026, 14:16:54

Ого! Ціла змова! Скільки ж ласих до відьом!

avatar
Лара Роса
26.06.2026, 14:08:35

Класний бар! І на пригоди зовсім не тягне)))

avatar
Лара Роса
26.06.2026, 14:04:01

Яка цікава теорія про богів)))

avatar
Лара Роса
26.06.2026, 13:05:17

Як добре, коли є такий Григорій!))

avatar
Лара Роса
26.06.2026, 13:02:01

Який цікавий Олав! Випадково надибав? Чи за нею стежать всюди?

avatar
Лара Роса
26.06.2026, 12:57:15

19. Оце занесло! Ох, і наслухається вона потім від Григорія, як він її знайде. Мабуть...

avatar
Лара Роса
26.06.2026, 12:49:01

18.2. Бідося таки нажалілась... Господи! Що то Леся утворила?)))

avatar
Лара Роса
26.06.2026, 12:43:37

Ой, посміялась з жаби-перевертня)))) Бідосі й не пожалітись)))

avatar
Анна Лінн
25.06.2026, 17:03:38

Ну, корисний ж привид! Світе ака сонечко! =) А ось Ромчику лопату не треба було класти. Чи він як Микола Гоголь лякався таки після похорон пробудитися? -)

Тетяна Гуркало
25.06.2026, 21:27:41

Анна Лінн, він при житті в жінках погано розбирався))

avatar
Анна Лінн
25.06.2026, 15:28:47

Ого, прям є такі люди як той Олег з його мамкою. Я б теж вважала таке перебільшення, але мала одну знайому в такому шлюбі. Так там ще у них була дитина, та мати "Олега" ходила потім казала, що колишня невістка вийшла заміж за її бусинку, щоб мати їхню кров та гарне личко у дитини. То в додаток майже всім описаним в книзі прибамбахам.

Тетяна Гуркало
25.06.2026, 20:33:27

Анна Лінн, я знаю історію, коли мамця проклинала дівчину-гагаузку, бо вважала її циганкою, котра бусинку приворожила. Дитину вони вдвох не признали і настільки спартачили їй життя, що вона поїхала з маленькою дитиною в нікуди. Потім та мадам бігала і всім розповідала, що в її синочки особисте життя не складається через "зглаз" тієї циганки.

Люди бувають дуже дивні))

avatar
Аня Осадчук
24.06.2026, 08:30:45

Дякую вам за проду ♥️

Тетяна Гуркало
25.06.2026, 20:27:10

Аня Осадчук, будь ласка))

avatar
Аня Осадчук
25.06.2026, 07:57:24

Цікаві будуть гості. Дякую вам за проду ♥️

Тетяна Гуркало
25.06.2026, 12:54:54

Аня Осадчук, Думаю, їм зрадіють))
Будь ласка))

avatar
Ніа Нейтер
24.06.2026, 21:44:47

Вітаю, запрошую оцінити і мій твір)

avatar
Аня Осадчук
23.06.2026, 09:35:48

Спостерігати бійку бажано з комфортом.? Дякую вам за проду ♥️

Тетяна Гуркало
24.06.2026, 21:37:42

Аня Осадчук, на глядацьких місцях))

avatar
Олена Кондак
24.06.2026, 08:16:24

Цікава розповідь , цікаво чи правдива але з часом я думаю це перевіриться. А Григорій схоже на свою голову знайшов ще одну проблемку . Дякую

Тетяна Гуркало
24.06.2026, 20:56:57

Олена Кондак, такий той шлях воїна - постійно втрапляти в чужі проблеми і намагатись їх героїчно перемогти.
Будь ласка))

avatar
Олена Кондак
23.06.2026, 12:55:22

Дуже цікава бійка ))) З новими наслідками ))) Дякую

avatar
Наталія Ситник
22.06.2026, 14:55:30

Чекати продовження буде цікаво.

Тетяна Гуркало
23.06.2026, 11:27:02

Наталія Ситник, Дякую))

avatar
Олена Кондак
21.06.2026, 10:58:35

І знов пригоди не обійшли їх боком. А чарівний язичок схоже зробив свою справу.Дякую , не дочекаюсь продовження їхніх пригод з Григорієм , схоже на його кулаки знайшовся претендент і не один)))).

Тетяна Гуркало
23.06.2026, 09:52:25

Олена Кондак, Шлях воїна, він такий))

avatar
талина лиепа
22.06.2026, 09:28:37

Леся ну 100 процентная одесситка!!! Так виртуозно ругаться и желать добра и счастья на всяких с "хваталками" можно научиться только на Привозе)))

Тетяна Гуркало
22.06.2026, 23:39:07

талина лиепа, скоріше в транспорті))

avatar
Любовь
21.06.2026, 10:40:32

Читати вашi iсторii' --- одне задоволення! Дякую Вам. Натхнення та миру

Тетяна Гуркало
22.06.2026, 22:49:28

Любовь, дякую))

avatar
Аня Осадчук
21.06.2026, 09:29:55

Краще б вона цього типа з поплічниками прокляла на срачку в самий не підходящий момент. Дякую вам за проду ♥️

Тетяна Гуркало
22.06.2026, 22:49:20

Аня Осадчук, та нє, іще не втримаються, комусь неприємно буде.
Будь ласка))

avatar
Лара Роса
19.06.2026, 13:56:49

р.15. Схоже, Григорій втрапив))) Якщо вже й відьми кажуть про зв'язок, то бігай-не бігай - фінал один)))

Тетяна Гуркало
22.06.2026, 22:48:31

Лара Роса, а він в подібне не вірить))

avatar
Олена Кондак
20.06.2026, 21:43:23

Ну не життя а пригодницький фільм .))))) Дякую

Тетяна Гуркало
21.06.2026, 17:48:33

Олена Кондак, ото, так, а всього лиш в село приїхала.
Будь ласка))

avatar
талина лиепа
20.06.2026, 11:16:40

Ох, держись Леся, скандал дома закатывают, в безопасности)) а то можно в чужой стороне и остаться) а Григорий так тихо и уйдёт как пришёл

Тетяна Гуркало
21.06.2026, 17:04:31

талина лиепа, це так, краще почекати, хоча Григорій все одно б повернувся, про лесю його родичі вже знають))

avatar
Аня Осадчук
20.06.2026, 10:04:36

Дякую вам за проду ♥️

Тетяна Гуркало
21.06.2026, 17:03:44

Аня Осадчук, будь ласка))

avatar
Nata Bond
21.06.2026, 16:16:43

Дааа,важко освіта дається ! Особливо,коли без теорії і практика..))).

avatar
Олена Кондак
18.06.2026, 11:49:08

Ох Леся і проблеми це єдине ціле ))). Не щастить же Григорію з відьмами. Дякую, чекаю на продовження історії.

Тетяна Гуркало
20.06.2026, 14:38:11

Олена Кондак, відьми, то його покарання))

avatar
Tetiana Nakonechna
18.06.2026, 19:28:46

Дякую за нові розділи! :)

Тетяна Гуркало
20.06.2026, 09:16:00

Tetiana Nakonechna, будь ласка))

avatar
Nata Bond
18.06.2026, 12:28:39

Ні,ну Леся не спеціально! Ну просто в голові стільки думок,що не завжди услідиш за ними. Ось і попала в Нью Йорк

Тетяна Гуркало
19.06.2026, 18:51:31

Nata Bond, Мрії збуваються невчасно))

avatar
Аня Осадчук
18.06.2026, 09:19:33

Дякую вам за проду ♥️, добре що Григорій знайшов Лесю.

Тетяна Гуркало
19.06.2026, 18:08:09

Аня Осадчук, Будь ласка))

avatar
талина лиепа
18.06.2026, 08:36:59

Ну и в нашем мире куча мужиков, которые себя считают мелкими божками))

Тетяна Гуркало
19.06.2026, 06:45:02

талина лиепа, Да, таких вистачає.

avatar
Олена Кондак
17.06.2026, 16:28:54

Куди ж приведе її новий знайомий, невже до нових пригод на її чарівну дупцю? Дякую

Тетяна Гуркало
18.06.2026, 21:07:47

Олена Кондак, поки що ні))

avatar
Аня Осадчук
17.06.2026, 08:12:37

Дякую вам за проду ♥️

Тетяна Гуркало
18.06.2026, 08:03:21

Аня Осадчук, Будь ласка))

avatar
Аня Осадчук
16.06.2026, 07:25:52

Да втрапила Леся. Дякую ♥️♥️♥️

Тетяна Гуркало
17.06.2026, 16:27:43

Аня Осадчук, Будь ласка))

avatar
Олена Кондак
15.06.2026, 20:47:32

Веселе переміщення після судового уроку )) Цікаво як швидко її знайде Григорій? Дякую

Тетяна Гуркало
17.06.2026, 16:12:12

Олена Кондак, Йому спочатку звідти вирватись треба.
Будь ласка))

Леся вже й навіть вирішила сходити на кладбище чаклувати, щоб відвадити колишнього чоловіка Олега, бо дійсно таких як Олег і його мамця важко витерпіти. Цікаво читати про пригоди Лесі. Дякую.

Тетяна Гуркало
17.06.2026, 13:13:29

Светлана Марченко, Будь ласка))

avatar
Світлана Ц
15.06.2026, 17:34:37

Історія дуууже цікава, весела та захоплююча!!!

Тетяна Гуркало
16.06.2026, 22:16:17

Світлана Ц, дякую))

avatar
Світлана Ц
15.06.2026, 14:08:15

Поки дочитала перший розділ, то від того Олега вже в самої "око сіпатися" почало)))

Тетяна Гуркало
16.06.2026, 22:16:02

Світлана Ц, зато надихнув на пригоди))

avatar
Аня Осадчук
15.06.2026, 09:24:23

Нічого, попрактикується і все у Лесі буде виходити. Дякую вам за проду ♥️

Тетяна Гуркало
16.06.2026, 21:55:51

Аня Осадчук, тільки практикуватись багато треба))
Будь ласка))

avatar
Олена Кондак
16.06.2026, 13:28:18

От тобі і нове знайомство , але чи воно буде корисні безпечне. Дякую

avatar
Марина Моргун
16.06.2026, 11:51:52

Ой да, в такий ситуації краще вже на кладовище вночі сходити, якщо вже руки почали вимагати купити рушницю і позбутися нарешті і Олега, і його матері!

avatar
Лара Роса
15.06.2026, 07:45:57

р.14.2. Тепер ще й ревнощі)) Може, безпідставні?))

Тетяна Гуркало
16.06.2026, 11:44:14

Лара Роса, Та тільки знайшла некроманта, а тут іще відьми))

avatar
Світлана Ц
16.06.2026, 10:01:16

Можливо з Григорієм на тому болоті було безпечніше, ніж у цьому багатолюдному Нью-Йорку?..

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше