233 408
Анотація до книги "Другий шанс для ворони"
Раніше я ненавиділа ту, що зараз стоїть навпроти мене. Вона забрала мого коханого чоловіка, стала обожнюваною принцесою, вважалася обраницею Світлого Батька. Крім того, що вона красива і невинна, як найніжніший первоцвіт, мені нічого не було про неї відомо.
Але в одну мить все змінилося, адже тепер вона – це я.
Але в одну мить все змінилося, адже тепер вона – це я.
реінкарнаціянезламна героїняпалацові інтриги
Зміст книги: 69 глав
281 коментар
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
Увійтитак, от і добігла історія свого кінця. А тепер чекай бонус
змії підступні і хтось може їх вмертвити, до прикладу медоїд
геніально, схоже що погодиться але....
мда, баш на баш. Цей сюжет, це ж не гра у шахи, чи все-таки гра? На кону все, виживи або вмертвися. Можу дещо запропонувати але доведеться почекати, поки дай відстрочку на парочку днів.
мда, а всюди пацюки, такі худенькі і живучі. Прям серіал знімай
та твою на ліво, хто стибзив скриньку?
аха, ну носити маски — це треба вміти. А ще грати по повній у лігві кровожерливих створінь.
не зовсім вгадали, прям цікаво дізнатися інгредієнти
Ого, Лаура має своїх пацюків.
Еріка схоже інтро? Ще й меланхолік чи флегматик. Нагадує мишу і це може турбувати Ласс.
Велиза? Питати не буду, многоходівка мда геніально.
тадам, окей, продовжу читати далі
опача, нежданчик під'їхав. Суддя і Фелікс та й імператор — кубло так змій. Треба дещо пошукати, сподіваюся тобі сподобається. От цікаво, чию голову відкусять раніше? Це я до саранчі
мда а коли здогадається то?
аха карти, потрібна допомога
завжди будуть такі категорії, як: серпентарій і стервятники. Цікаво, хто кого вмертвить першим
ааа, розумієш та. Невже виявиться що дитина не його? Значить донька темного мага, сюрприз.
аха
оце поворот, значить вона дізналася про закоханість Велізара до Ворони, а Аріанда=вороні.
дуже цікаво і куди ж
ого, мені подобається
аха, отже ж, знайшов вихід. От думаю, я вас можу відшукати в threads?
Dark owl, Дякую, що читаєте і коментуєте!
В treads я не дуже активна.
Але підписана так само як в інстаграм: a.l.caine
мда але....сподіваюся дійду до балу. Цікавий підхід до речі, тобто розповідь від 2-х персонажів?
дятел? ага все може бути. Хоч вижила хоча вона завжди бореться за свою шкуру. Звиняй що грубо, але як є. Варіантів може бути десь 3 але то не точно
ого Берек, належить Дарьяру. Поки один союзник є, звісно є служниця та ті котрі являються вигнаницями
мда
оце поворот
цікаво, навіть дуже
будуть ще сюрпризи
заітригувала
хм нежданчик завжди під'їжджає
ржу, чудненько
от падло і ці плітки аха
ого викрадення кронпринцеси, тішуся як кіт.
О та, до речі Меланію і Лауру коли-небудь вмертвлять чи ні?
та твою на ліво, хочеться вмертвити Лауру і Меланію. Якісь подвійні стандарти.
аха, ну на війні всі засоби хороші хоча це з якої сторони подивитися. Не всі ефективні то вже лірика.
Меланія, ржу не те що чайкою. шкода що не має смайликів
Лаура то гадюка ні? Блін а це ідея, потім скажу яка.
ржу чайкою (переносне значення), все цікавіше і цікавіше
мгм, що від нової служниці очікувати!
так дівчина із коротким волоссям, зацікавила мене от тільки яку роль вона грає? І відношення до неї таке собі.
неочікувано, от Фелікс під питанням. Одна справа чутки а от інше то є правдивість.
нууу, слухи можуть бути брехливими у будь-якому випадку, а ці фрейліни — пліткарки
стервятники і серпентарій, чудненько
фрейліни та твою на ліво, це ж головняк ще той
хм інстригуєте
Служниця із тараканами і це насторожує, щось тут не так. Якось підозріло а від дам очікую скоріше за все якусь гниль. От чоловік під питанням
щось мені підказує що хтось хоче вмертвити Аріандну от тільки хто не той що на Р?
Прочитала на одному подиху за 2 дні. Отримала невимовне задоволення!!!!
Дякую Авторе, Ви пишете прекрасні твори!!!
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати