Аурельська Академія. Фальшива емесса
31 496
Букнет Любовні романи Любовне фентезі Аурельська Академія. Фальшива емесса

Аурельська Академія. Фальшива емесса

Любовне фентезі

Мілена Фокс

Мілена Фокс · автор

В процесі · 226 стор. · Активно оновлюється
106
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 211
Аурельська Академія. Спляча душа
№ 2
Аурельська Академія. Спляча душа
Аурельська Академія. Фальшива емесса
№ 3
Аурельська Академія. Фальшива емесса
“Аурельська Академія”
Анотація до книги "Аурельська Академія. Фальшива емесса"
Третій рік навчання в Аурельській Академії обіцяє бути для Астара насиченим: магічний турнір, зустріч зі справжньою парою і необхідність будь-що зберегти свою таємницю.
Та коли до Академії прибувають делегації з інших магічних шкіл, його секрет опиняється під загрозою, а випадкова зустріч із першокурсницею перевертає все з ніг на голову.
Його нездоланно тягне до звичайної людини… хоча свою емессу він уже зустрів.
Чи справді все так, як здається? Чи, можливо, Астар помиляється і йому доведеться розібратися з фальшивою емессою, водночас приховуючи своє справжнє походження?
Адже якщо правда відкриється, під загрозою опиниться не лише його життя.
Чи зможе він зʼясувати, хто його справжня пара, перш ніж стане занадто пізно… або небезпечно?

академія магіїінтриги і таємниціістина пара

Зміст книги: 71 глава
Останнє оновлення: сьогодні
Пролог
11 берез.
Розділ 1
13 берез.
Розділ 2
15 берез.
Розділ 3
17 берез.
Розділ 4
19 берез.
Розділ 5
21 берез.
Розділ 6
23 берез.
Розділ 7
25 берез.
Розділ 8
27 берез.
Розділ 9
29 берез.
Розділ 10
31 берез.
Розділ 11
02 квіт.
Розділ 12
04 квіт.
Розділ 13
06 квіт.
Розділ 14
07 квіт.
Розділ 15
09 квіт.
Розділ 16
10 квіт.
Розділ 17
12 квіт.
Розділ 18
13 квіт.
Розділ 19
14 квіт.
Розділ 20
16 квіт.
Розділ 21
17 квіт.
Розділ 22
19 квіт.
Розділ 23
20 квіт.
Розділ 24
21 квіт.
Розділ 25
23 квіт.
Розділ 26
24 квіт.
Розділ 27
26 квіт.
Розділ 28
27 квіт.
Розділ 29
28 квіт.
Розділ 30
30 квіт.
Розділ 31
01 трав.
Розділ 32
03 трав.
Розділ 33
04 трав.
Розділ 34
05 трав.
Розділ 35
07 трав.
Розділ 36
08 трав.
Розділ 37
10 трав.
Розділ 38
11 трав.
Розділ 39
12 трав.
Розділ 40
14 трав.
Розділ 41
15 трав.
Розділ 42
17 трав.
Розділ 43
18 трав.
Розділ 44
19 трав.
Розділ 45
21 трав.
Розділ 46
22 трав.
Розділ 47
24 трав.
Розділ 48
25 трав.
Розділ 49
31 дн. тому
Розділ 50
29 дн. тому
Розділ 51
28 дн. тому
Розділ 52
26 дн. тому
Розділ 53
24 дн. тому
Розділ 54
22 дн. тому
Розділ 55
21 дн. тому
Розділ 56
19 дн. тому
Розділ 57
18 дн. тому
Розділ 58
17 дн. тому
Розділ 59
15 дн. тому
Розділ 60
14 дн. тому
Розділ 61
12 дн. тому
Розділ 62
11 дн. тому
Розділ 63
10 дн. тому
Розділ 64
8 дн. тому
Розділ 65
7 дн. тому
Розділ 66
5 дн. тому
Розділ 67
4 дн. тому
Розділ 68
3 дн. тому
Розділ 69
вчора
Розділ 70
сьогодні

211 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Lydmila
25.06.2026, 15:59:01

ЇВід гніву короля Бернанду вже нікуди не дітися , і надіюсь що вже ввечері цей клубок зрад може буде розмовним.А часом в короля не законно народженого брата,який так мріє про трон,що готовий на все.Так Торсіану добре поряд зі своєю Ванількою,що не хочеться навіть рухатися.але друзі чекають новин.☀️❤️❤️

Мілена Фокс
25.06.2026, 20:28:58

Lydmila, Незаконорожденного брата немає))

Як же йому складно! Швидше б уже все вирішилося. І зрадник був покараний!
Дякую за продовження, люба)

Мілена Фокс
25.06.2026, 12:56:13

Тетяна Овчіннікова, Дякую і тобі, що читаєш ☺️

avatar
Юлія Пєльт
25.06.2026, 02:02:12

Дуже вже хочеться щоб усі проблеми розрішились і Ванілька з принцем були щасливі, а зрадники покарані

Мілена Фокс
25.06.2026, 09:15:52

Юлія Пєльт, Ми рухаємося в цьому напрямку))

Отакої! Завжди зраджують найближчі. Але блін, невже ото маля таке ядовите? Чи то просто збіг?
Але в будь-якому випадку добре, що правда відкрилася))

Показати 4 відповіді

Мілена Фокс, ))))))

avatar
Карина Кльок
24.06.2026, 02:00:52

П...дець... ну не "батько", але ж таки причетний.. то це в нього так через укус чи що... і що це за ностальгія від короля) от нащо ти робиш так, аби серденько знову тануло, тягнучись розуміти цього правителя)жартую) але розділ дуже... непростий) Дякую, Мілено, чекаю на продовження з нетерпінням ♥️

Мілена Фокс
24.06.2026, 09:41:14

Карина Кльок, То все мій муз, вирішив, що і правителя треба трішки зрозуміти)))

avatar
Карина Кльок
24.06.2026, 01:42:40

Ох, як їм ще важко, але вже почуття прокидаються) може і вчасно ця істинність,бо як не як, а підтримка, хоч і важко Дрейку,бо ж не бажав всього цього) оу, то і наші герої, схоже, у стані не кращому)Сол злиться чи як) Дякую за проду, Мілено ♥️

Мілена Фокс
24.06.2026, 09:40:39

Карина Кльок, Дякую. Сол трішки втомилася прикидатися

avatar
Карина Кльок
24.06.2026, 01:40:13

Господи, ,кий же виродок цей "батько"... хто ж це такий... невже це ото кар... як його там, наближений до короля... бідне соонечко, як же її шкода і Вальміру... ось тут моє серце стосовно неї остаточно розтануло) Дякую за проду, Мілено♥️

Мілена Фокс
24.06.2026, 09:40:04

Карина Кльок, Дякую, що ти зі мною. ☺️

avatar
Lydmila
23.06.2026, 08:48:00

От не сподобався мені цей камердинер від самого початку.Хтось дуже близький до короля хоче прибрати владу в свої руки,хтось дуже заздрісний.☀️❤️❤️

Мілена Фокс
23.06.2026, 09:56:27

Lydmila, Так, хтось наближений, кому король довіряв

avatar
Юлія Пєльт
23.06.2026, 01:05:04

Оце так. Невже наближений до короля грає не в ті ворота? Неочікувано

Мілена Фокс
23.06.2026, 09:56:12

Юлія Пєльт, Дякую. Ну скажімо, не він один грає не в ті ворота

avatar
Lydmila
22.06.2026, 13:18:46

Ох як все ще складно і заплутано,закохані вже втомилися грати не свої ролі.☀️❤️❤️

Мілена Фокс
22.06.2026, 14:10:11

Lydmila, ❤️❤️❤️ ще трішки і вже зовсім скоро будуть насолоджуватися одне одним

Як же їм всім складно...
Скоріше вже розмотуй той чортів клубок, пані авторко!)

Мілена Фокс
22.06.2026, 00:30:11

Тетяна Овчіннікова, Я в процесі розмотування, пані читачко)))

avatar
Юлія Пєльт
21.06.2026, 23:54:55

Мені шкода маленьку Фелісіті. Бідна дитина застрягла в іграх дорослих пішаком. Скоріше б все розрулилось

Мілена Фокс
22.06.2026, 00:01:46

Юлія Пєльт, ❤️❤️❤️вже скоро все вирішиться

От блін! Ну що за ган*он той "батько"! Так і відтягує момент!

Показати 3 відповіді

Мілена Фокс, Ахааха)))) Я так і зрозуміла з твоєї відповіді)))

avatar
Lydmila
21.06.2026, 10:23:33

Хто ж такий цей ,,батько '',якому так хочеться заполучити трон ? Вальміра навіть не натішилася маленькою сестричкою,як її забрали.Шода дівчат,і Дрейк напевно вже скаженіє від розлуки з Вальміро.☀️❤️

Мілена Фокс
21.06.2026, 18:43:32

Lydmila, ❤️❤️❤️ так, не на тішилася тим паче, скільки не бачилися. Скоро дізнаємося, що то за «батько»

Ось я й наздогнала)))
Так круто було читати запоєм! І що тепер далі робити? Ех...
А тепер по тексту:
Що то в Аяди аж так планка падає? ':-) Чи вона там часом не вагітна?
Ну і сподіваюся, на Сол не чекає ніхто і нічого в гуртожитку. Бо ж той, хто її отруїв, досі на свободі.
Ну і наостанок - вітаю✧⁠◝⁠(⁠⁰⁠▿⁠⁰⁠)⁠◜⁠✧ Нехай всі задуми втілюються в життя!❤️❤️❤️

Мілена Фокс
20.06.2026, 00:20:39

Тетяна Овчіннікова, Дякую ❤️❤️❤️ поки Астар-Тарсіан від себе Сол далеко відпускати не планує.
Аяда не вагітна, пізніше буде, то вона просто образилася :)

Блін, а можна короля прихлопнути?
Я вже аж заколотників почала підтримувати...

Ладно, читаю далі...

Показати 2 відповіді

Мілена Фокс, А хіба не має? Оте його "твоя людина"! Клоун!

avatar
Карина Кльок
19.06.2026, 23:10:42

Невже скоро все скінчиться і наша парочка нарешті не ховатиметься) ох, Дрейк, хто його за язик тягнув) наша запальна Аяда) схоже когось не пустять додому або навпаки десь втече) але нарешті в Академії, кине палаці) дякую за проду, Мілено, чекаю на продовження з нетерпінням ♥️

Показати 3 відповіді
Мілена Фокс
19.06.2026, 23:37:15

Карина Кльок, Ну, коли ж же ж має бути той фінал

avatar
Карина Кльок
19.06.2026, 23:06:49

То йому здалося... Боже, я вже сама налякалася, подумала, що знову якісь чари і сталася зрада. Ну ти налякала, я в шоці. Так, новоспеченим зарученим трішки важче поки. Кров бушує. Трішки порадію за нашу парочку) дякую за проду Мілено ♥️

Мілена Фокс
19.06.2026, 23:16:30

Карина Кльок, Дякую, що ти зі мною. Ой, я лякати не хотіла☺️
Та Дрейк сам від себе не очікував, що його так крити буде

avatar
Lydmila
19.06.2026, 12:00:48

І з одної сторони добре ,що повернулися в академію,а з другої сторони- тут вилазять на світ деякі таємниці Астара.Тепер Солейріс буде ревнувати ще й до Айяди.☀️❤️❤️

Мілена Фокс
19.06.2026, 13:28:57

Lydmila, Ага, вона і так відчувала щось до вовчиці, а тепер і подавна

Йоп! Я би таки все одно вилізла раніше запланованого ':-)
Що ти ото таке закрутила???
Розділ 42. Яка нафіг емесса???
Я в шоку!

Мілена Фокс
19.06.2026, 11:38:17

Тетяна Овчіннікова, Привіт)))
Отак, бачиш як доля повернулася)))))

avatar
Юлія Пєльт
18.06.2026, 22:29:22

Ох. Швидше б вони викрили цих зрадників-змовників. І всі б демони заспокоїлись

Мілена Фокс
18.06.2026, 22:38:22

Юлія Пєльт, ❤️❤️❤️ згодна, хочеться, щоб вони вже насолоджувалися звичайними учнівськими будьнями й одне одним

avatar
Lydmila
18.06.2026, 12:12:47

Здається обидва друга мають чим зайнятися зі своїми дівчатами,а бал хай йде собі.От чогось камердинер дуже насторожує,якась дивна в нього поведінка☀️❤️❤️

Мілена Фокс
18.06.2026, 22:28:29

Lydmila, Та краще вже нехай з дівчатами, ніж заколотників ловити на живця)))

avatar
Lydmila
16.06.2026, 16:13:52

Що то роблять ревнощі, Дрейк заледве не наробив дурниць.☀️❤️❤️❤️

Мілена Фокс
16.06.2026, 20:09:27

Lydmila, ❤️❤️❤️

avatar
Карина Кльок
16.06.2026, 00:30:59

Бо просто їхній зв'язок дуже міцний, Дрейку) хтось отримає прочуханки) але добре, що план Вальміри вийшов) аби все нормально скінчилося, бо жах як страшно, аби не сталося біди) Дякую за проду, Мілено, чекаю на продовження з нетерпінням ♥️

Мілена Фокс
16.06.2026, 10:06:44

Карина Кльок, Ага, Дрейк про такий звʼязок і не мріяв))

avatar
Юлія Пєльт
15.06.2026, 23:31:47

Ох. Хто б міг подумати що мені стане шкода Вальміру. Я думаю що її план спрацює. Це краще ніж нічого

Мілена Фокс
16.06.2026, 10:06:10

Юлія Пєльт, ❤️❤️❤️ дякую. А чому саме шкода?

avatar
Lydmila
15.06.2026, 09:36:24

Може Вальміра і має рацію ,але ж потім їм з Дрейком буде набагато важче бути нарізно.Мені Дрейк все більше подобається,він не тільки дуже відповідальний ,а ще й справедливий і розумний.☀️❤️❤️❤️

Мілена Фокс
15.06.2026, 13:06:23

Lydmila, Дякую ❤️❤️❤️

avatar
Карина Кльок
15.06.2026, 00:30:31

Я одразу про це подумала, як тільки розділ розпочала читати.. а потім сиділа і думала, а чого раніше до цього не долумалася... ні я, ні вони) таки Вальміра розумна) от за що я люблю твої книги, так за те, що я починаю співчувати і любити того персонажа, якого ладна була вбити) ну окрім книги про Аяду, бо там таких не було) оту секретарку та того брехуна я таки хотіла кекнути:) сподіваюсь, що в них усе вийде) і який фінал, я хочу ше і ще) не треьа нам фіналу, рано ще:) Дякую за проду, Мілено, чекаю на продовження з нетерпінням ♥️

Мілена Фокс
15.06.2026, 13:06:10

Карина Кльок, Дякую, моя люба))) ну може ми ще дочекаємося книги, в якій злюки залишаться злюками))) але згадай за Дениса з «Кохання»)) ти його точно не хотіла любити

avatar
Карина Кльок
14.06.2026, 22:46:45

Чесно, я дуже зла на короля навіть не через його накази, а через те, як він говорить про Солейріс... невже демон, який мав емессу та втратив її так може говорити про обрану сина... я розумію, що можливо йому лосі важко через втрату старшого сина, бо ж не дурний і точно знає, чия Сол донька... аде і чому винна сама дівчина... ох, як швидко пролетів час, але Тарсіан молодець) мені вже страшно через той бал... дякую за проду, Мілено, чекаю на продовження з нетерпінням ♥️

Показати 2 відповіді
Карина Кльок
15.06.2026, 00:16:42

Мілена Фокс, Я просто дуже зла на нього і не можу раціонально мислити:))) аде як від правителя я в нього трішки в захваті, а там побачимо. Бо важко забути, що для Тарсіана старший брат був за батька)))

avatar
Карина Кльок
14.06.2026, 22:32:11

Ох, який ніжн й ранок, але схоже, що його продовження не буде таким хорошим) там Тарсіпн ще живий, бо дивує його наша Солейріс) Дрейк,такий Дрейк) але що знову хоче король... дякую за проду, Мілено♥️

Показати 3 відповіді
Мілена Фокс
15.06.2026, 00:12:53

Карина Кльок, Та ні))

avatar
Карина Кльок
14.06.2026, 22:39:08

А може не треьа до короля,а... так же усе добре, снідають, говорять... а зараз знову почнеться якийсь кіпіш через нові вигадки короля) щось після стількох милих моментів мегі вже страшно, що далі) Дякую за проду, Мілено ♥️

Мілена Фокс
14.06.2026, 22:46:31

Карина Кльок, Дякую, на жаль доведеться таки до короля іти, аби він сам не прийшов

avatar
Карина Кльок
14.06.2026, 22:27:07

Ох, який милий і ніжний розділ, попри не надто райдужні теми розмови) але ці обійми, те, що попросила лишитися... це так мімімі) наш Тарсіан такого точно боявся очікувати, щоб потім ще болючіше не було) а воно он як) Дякую за проду, Мілено ♥️

Мілена Фокс
14.06.2026, 22:45:29

Карина Кльок, Дякую, що ти зі мною ❤️❤️❤️
Вони насолоджуються присутністю одне одного як можуть

avatar
Юлія Пєльт
14.06.2026, 10:13:05

Бідний Тарсіан і його демон. Коли ж вони вже нарешті знайдуть тих зрадників

Мілена Фокс
14.06.2026, 15:53:48

Юлія Пєльт, Будемо сподіватися, що зрадники клюнуть на наживку і скоро себе проявлять

avatar
Lydmila
14.06.2026, 09:25:36

Бачте батьку не подобається синова емесса,подавай драконицю.А те що вже одного сина через розірваний зв'язок втратив,і тепер другого може втратити ,то байдуже ,головне корона ,влада.ї

Мілена Фокс
14.06.2026, 15:53:14

Lydmila, Батько просто вважає, що Тарсіан достойний кращого. Так буває, коли батьки засліплені і не довіряють думці дітей

avatar
Юлія Пєльт
12.06.2026, 00:41:26

Батько-король невгамовний. Невже справді буде ставити палки в колеса, аби не дати розвиватися стосункам Тарсіана і Сол?

Мілена Фокс
12.06.2026, 09:34:51

Юлія Пєльт, Та він собі хай старається, але ж зрештою має дойти, що проти природи не попреш

avatar
Lydmila
11.06.2026, 08:07:28

Дрейк такий гарний ранок зіпсував своєю появою,так закоханим було добре.Що ще батько знову придумав на цей раз?☀️❤️❤️❤️

Мілена Фокс
11.06.2026, 11:11:30

Lydmila, Ага, зовсім невчасно приперся зі своїми повідомленнями

avatar
Lydmila
09.06.2026, 12:57:54

Для Торсіана Доля зробила дуже цінний подарунок - його істинна виявилася доброю мудрою,розуміючою дівчиною.І разом вони і це випробування переживуть ☀️❤️❤️❤️

Мілена Фокс
09.06.2026, 17:13:59

Lydmila, Будемо сподіватися, що дійсно зможуть передити всі випробування. Головне бути чесними одне з одним

avatar
Юлія Пєльт
09.06.2026, 00:14:32

Як цікаво розвиваються події. А я думала що короля вже попустило. А ні. Ще лютує. Сподіваюсь що вони швидко знайдуть заколотників і все заспокоїться. І нарешті наші герої зможуть насолодитися ожне одним

Мілена Фокс
09.06.2026, 08:19:57

Юлія Пєльт, І я сподіваюся, що більше нічого їм не стане на заваді

avatar
Lydmila
08.06.2026, 20:28:24

Короля хвилює тільки влада ,а на почуття сина йому байдуже,невже він не боїться ,що Торсіан може справді зректися всього.Як тепер все має бути ,адже Солейріс тільки повірила в їх щастя.☀️❤️❤️

Мілена Фокс
08.06.2026, 21:19:20

Lydmila, Король думає, що робить, те що мусить і захистить сина

avatar
Карина Кльок
08.06.2026, 00:14:12

Ой йой... нє, я ото трішки розумію короля стосовно появою з Вальмірою... ось всі ці погрози це трішки перебір... адже він дійсно може втратити сина... невже не міг поговорити сам на сам і запевнити, що все це заради ж нього... а так... ох, як важко) але завершення... ось це про значно більше) але попереду ще одна непроста розмова... Головне, аби казав усе як є) Дякую за проду, Мілено, чекаю на продовження з нетерпінням ♥️

Мілена Фокс
08.06.2026, 08:19:48

Карина Кльок, Король зараз думає виключно за врятування престолу і думає, що цим рятує сина.

avatar
Карина Кльок
07.06.2026, 23:28:30

Я рада, що вона плбачтлася з татом і вони трішки поговорили) а ці служниці... немає слів. ти ба... хто дозволяв їм так поводитися... матінко, що там з Тарсіаном, що сталося... вже ж пізно, а його немає... дякую за проду, Мілено, чекаю на продовження з нетерпінням ♥️

Мілена Фокс
08.06.2026, 08:19:11

Карина Кльок, ❤️❤️❤️❤️ дякую, а служниці… то взагалі окрема тема

avatar
Lydmila
07.06.2026, 16:31:54

Звісно так одразу ще страшно повірити ,що Торсіан справді її кохає,але батько заспокоїв бо бачив ,що принц не лукавив

Мілена Фокс
07.06.2026, 19:31:17

Lydmila, Вона дезорієнтована і не може зрозуміти де правдиві почуття, а де навіяні

avatar
Карина Кльок
06.06.2026, 01:09:45

Ай, ну все, можна трішки поплакати від щастя, поки не дізналися, що вигадав король) Дрейк-гарчун) ох, стільки всього Тарсіан має розказати Сол) а цей момент із зап'ястками... так мило) щодо отрути... я в шоці, якщо це правда... дякую за проду, Мілено, чекаю на продовження з нетерпінням ♥️

Мілена Фокс
06.06.2026, 11:39:39

Карина Кльок, ❤️❤️❤️ можливо і правда, щодо отрути))) не дарма ж кров батька не подіяла… можливо суть ритуалу була в іншому

avatar
Карина Кльок
06.06.2026, 00:59:29

Ох, який момент) попри нерозуміння Сол стала на захист коханого)так, і шо вже там вигадав король)) але справді найперше це нагодувати дівчину, а вже потім усе інше) Дякую за проду, Мілено♥️

Мілена Фокс
06.06.2026, 11:38:51

Карина Кльок, ❤️❤️❤️ так, Солейріс второпала, що життя може бути коротким і не варто його витрачати на ненависть.

avatar
Юлія Пєльт
05.06.2026, 23:45:42

Все таки добре, що Астара не кинули за грати. Але. Що там батько-король придумав. І нашо йому Вальміра

Мілена Фокс
05.06.2026, 23:48:53

Юлія Пєльт, Татко хоче з усього отримати вигоду

avatar
Lydmila
05.06.2026, 10:37:27

І правильно ,не потрібно себе учити тою ненавистю,вона випалює душу,нарешті можна Солейріс бути щасливою ,коханою поруч з тим ,хто теж її кохає.І батько її теж дуже любить ,і може нарешті перестане так пробиватися за дружиною.От тільки що ще придумав король ,щоб наказати і сина ,і Вальміру?☀️❤️❤️

Мілена Фокс
05.06.2026, 18:52:06

Lydmila, Король все виверне гарним для себе чином.

avatar
Карина Кльок
02.06.2026, 22:23:14

Я там десь загубила щелепу... ох, ото король збунтувалися. Нє, воно то правильно, його ослухалися, але ж це рідний син, і він рятував свою істинну. Ото у Сол пробудження) а Астар молодець) здивувала його наша дівчинка спокійною реакцією) ох, і що ж далі) Дякую за проду, Мілено, чекаю на продовження з нетерпінням ♥️

Мілена Фокс
03.06.2026, 00:57:30

Карина Кльок, Дякую, що ти зі мною. Та король трошки перегнув. Але знаєш, йому треба тримати марку

avatar
Lydmila
02.06.2026, 12:10:10

Тато король трохи перебрав з погрозами.АлеиТорсіана тішить те,що його Ванілька пішла на поправку ,і йому вже не страшно ,що може її втратити.А тато скоро охолоне.☀️❤️❤️❤️

Мілена Фокс
02.06.2026, 14:01:33

Lydmila, Тато все виверне так, як йому треба. На те він і король

avatar
Юлія Пєльт
02.06.2026, 01:27:27

Еее. У мене немає цензурних слів. Серйозно? Власного сина?

Мілена Фокс
02.06.2026, 06:24:07

Юлія Пєльт, Ага, король трохи того…

avatar
Карина Кльок
31.05.2026, 23:36:03

Невже... я боялася, що вона знову побачить зраду, а тут таке) наші демон та принц точно на очікували на таке пробудження Сол, якщо це воно) Дякую за проду, Мілено, чекаю на продовження з нетерпінням ♥️

Йой, забулася))) вітаю тебе зі святом) з днем народження синочка) нехай усі мрії здійсняться) мирного неба й учпіхів) а ще гарного відпочинку)

Показати 3 відповіді
Мілена Фокс
01.06.2026, 09:34:51

Карина Кльок, Аа, дякую ☺️

avatar
Юлія Пєльт
01.06.2026, 00:34:08

Ох. Як добре що Сол нарешті прокинулась. Астар вже дуже розпереживався поки Сол блукала в своїй підсвідомості

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше