228 135
Анотація до книги "(не) Ідеальний"
Темне скло розкішного авто плавно опускається.
— Сідай у машину, Міло! — холодно наказує.
Міцніше стискаю ручку старої дорожньої сумки.
— Я не поїду з вами. Ви вже достатньо “допомогли”.
Дверцята відчиняються. Він виходить просто під зливу, і його широка постать миттєво затуляє собою світло вуличних ліхтарів. Від того, як важко і безапеляційно на мене дивиться, повітря ніби стає густішим, а серце зривається кудись у прірву.
— Це не прохання.
Я працювала офіціанткою на вечірці мажора, який перетворив моє життя на пекло. Коли його знущання перейшли всі межі, мене врятував ВІН. Кирило Раєвський. Дорослий, владний і абсолютно недосяжний чоловік. Але родина мажора не пробачила образи: за кілька днів мене знищили, викинувши на вулицю. Я втратила все. І тоді мій рятівник повернувся.
— Сідай у машину, Міло! — холодно наказує.
Міцніше стискаю ручку старої дорожньої сумки.
— Я не поїду з вами. Ви вже достатньо “допомогли”.
Дверцята відчиняються. Він виходить просто під зливу, і його широка постать миттєво затуляє собою світло вуличних ліхтарів. Від того, як важко і безапеляційно на мене дивиться, повітря ніби стає густішим, а серце зривається кудись у прірву.
— Це не прохання.
Я працювала офіціанткою на вечірці мажора, який перетворив моє життя на пекло. Коли його знущання перейшли всі межі, мене врятував ВІН. Кирило Раєвський. Дорослий, владний і абсолютно недосяжний чоловік. Але родина мажора не пробачила образи: за кілька днів мене знищили, викинувши на вулицю. Я втратила все. І тоді мій рятівник повернувся.
різниця у віцівладний геройсильні почуття
“Звичайна студентка та впливовий бізнесмен. Він врятував її від знущань, але зруйнував звичне життя. Він старший і не звик відступати. Вона завжди покладається на себе, і тепер її лякає ціна, яку він попросить за допомогу”
“Одна жахлива ніч змінила все. Міла залишилася без роботи та засобів до існування. Але доля вже звела її з Кирилом Раєвським — дорослим і небезпечно привабливим чоловіком, який несподівано вирішив стати її захисником. ”
Зміст книги: 45 глав
Останнє оновлення: сьогодні
273 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДуже цікаво пишете і інтригуюче,але мало...В мене велике бажання читати ще і ще.Дякую.
Цікаво)
+.Дякую. Ой,як мало.
Ось і академка виявилась дуже навіть доречною)) А тепер завдяки цьому несподіваному відрядженню Міла отримала можливість у сприятливих умовах, адже Ліза практично надає Мілі майстер-клас, підстраховує її, отримати перший досвід роботи асистенти керівника.
Він поруч..!!! І знову підтримує..!!!… Та навіть не уявляє,що робить з нею..!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Чудовий роман!
Дякую за цікаву проду
Як говорять: "з вогню та в полум'я")). Це про Мілу в цій ситуації))
Що ті дрібнички порівняно з важливим контрактом..?!? Кирилу на один чих..!!!..
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Напевно втрати від зірваного (не підписаного) контракту, якщо Кирило з Мілою не встигнуть на літак до Франкфурту, на багато вагоміші, ніж витрати на необхідні в відрядженні речі для Міли)))
+
Дякую за цікаву проду
Що він..?!? Ох,і треба ж було саме зараз принести ті документи…!?!.. Як же це..?!? От бліііін..!!! І не відкрутишся..!!!..
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Інколи вчасно потрапити на очі не дуже добре, а інколи... як карта ляже)
Ну, а що? Все чітко, по-діловому. Зрештою, для Міли це крок в напрямку зростання кар'єри. Зараз сама за допомогою Полі, яка готова допомагати у всьому ввійде в курс справи, зрозуміє, що не такий страшний рогатий, як його малюють, проявить свої здібності перекладача, відчує себе корисною для фірми бо знатиме, що врятувала важливий контракт, матиме шанси в перспективі, коли Поля піде в декретну відпустку, посісти її місце. На мій погляд, в цій ситуації для Міли одні плюси.
Гарний початок книги ❤️✨❤️ і назва просто неймовірна — вона одразу привернула мою увагу
захоплює
інтересно
Чого дивиться?Певно полетить Міла.
Напевно, Кирилу прийшла думка взяти з собою у відрядження замість Лізи Мілу)))
Дякую за цікаву проду
візьме з собою Мі лу
Міла потрапила Кирилу на очі і він може запропонувати їй летіти з ним в Франквурт на переговори, якщо дівчина добре знає англійську.
Відчуваю,що летіти потрібно буде Мілочці
От щось мені підказує що Міла полетить з зКирилом на переговори,тому що вона знає англійську
Кирило вирішує проблеми Міли, і у Франкфурт скоріш за все полетить Міла.
Коментар видалено
Дякую за цікаву проду
Доля чи фатум) але хтось як навмисно додає їм варіанти для зустрічі
О, власник явно не без втручання Кирила дізнався про те, що трапилось насправді. Чи все-таки Ілона постаралась прибрати Тілу і з поля зору Кирила?
Компенсація це добре, а ось повертатись на ту роботу точно не варто. На фірмі у Кирила, хоч і важко, але є шанс на якесь кар'єрне зростання, особливо після закінчення Вишу, навіть, якщо це буде не так швидко.
Натхнення.
Дякую за цікаву проду
Їй треба гарно подумати... І не кидатись у вир з головою від образи! Це може виявитися пасткою. Кирило їй нічого не обіцяв що вона там би собі не вигадувала...
Ох ти ж..!!! Вау!!! Аж поплавило…!!! … І така болюча… його реакція..!!!…
Ооооо,а цьому чого треба..?!? Що..?!? Та ти шо..?!? «Оцінили»..?!? Компенсація..?!? Це добре ..!!!… Назад..?!?.. Гмммм…..
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Чергова допомога Кирила?Дякую
І що ж це змусило Кирила залишити Ілону і повернутись наніч додому?))
Чудова книга!!
І це прийдеться чекати ,щоб взнати як він цілує.Так хочеться знати ,що далі?Дякую
Оце так..!!!… І… що ж далі..?!?!?…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
нарешті, поцілунок. чого так боїться?
О-О..!!! Ото несподіванка..!!! Але… чого вона так злякалася..?!? Він же дозволив..?!? Чи то інше..?!?!?…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Дякую за цікаву проду
Чому вона так весь час панікує? Ну і що що вона залізла в ванну? Це що злочин? Він же сам наполіг щоб вона залишилась...значить це у межах норми і навіщо так лякатись? Сподіваюсь, вони мирно розійдуться на цій території...))) Я не думаю що він її з'їсть за це!)))
Дуже інтригуюче ,ну і вмієте ж ви так не вчасно зупинитись...
Ох,випробування для обох але чому повернувся?Дякую
Дуже подобається книга. Дякую авторе
Ця книга планується бути платною?
Наталія Забейда, Швидше за все.
Роман - казочка подобається, але даєте по кофейній ложці .Це починає набридати .
Живи, Знаєте, мене інколи просто шокують такі коментарі. Остання прода була майже 6к знаків, але вам і того мало. Ви б хотіли, щоб я щодня видавала по 10 сторінок? Я пишу книгу, а не генерую її за допомогою штучного інтелекту. Ви хоч розумієте, що за кожним абзацом стоїть важка праця? Роздуми, плани, переписування (бо здається, що щось не те), аналіз вчинків героїв, робота зі словником, щоб підібрати найкраще слово? Мабуть ні, не розумієте. А я Вас не розумію.
Не розумію, чому Міла соромиться? Вона ж працює, а не милостиню просить. А недоброзичливці є в кожному колективі, взяти хоча б Дениса на попередній Мілиній роботі. І найвірогідніше вони були б у Міли на іншому місці роботи, навіть, якби вона влаштувалась кудись сама (без протекції Кирила). І Кирила їй треба сприймати, як безкорисливого благодійника, і не чекати від нього нічого більшого, ніж він вже їй дає.
Дякую за цікаву проду
От стерво..!!! Таки боїться,що Кирило віддасть перевагу дівчиську,а не їй..!!!.. Така впевнена,але така… жалюгідна..!!!…
О-О..!!! І що то за колюча хвиля..?!?…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати