18 840
Анотація до книги "Приборкувачка проклять"
Щоб влаштувати життя – потрібні гроші, й Велорі знаходить цілком придатну для її здібностей роботу приборкувачем проклять в одного нахабного герцога. Щоправда, він звернув увагу трохи не на ті здібності дівчини, та йому дуже швидко й наочно пояснили – наскільки він був не правий. Але на роботу взяв. Тільки куди періодично зникає він сам? І чому саме після його зникнень в столиці відбуваються дивні викрадення?
владний геройгероїня з характеромдетективне фентезі
“Вона вміє приборкувати прокляття, і влаштувалася працювати до герцога, котрий якраз шукав таку людину. Але набагато важче приборкувати самого герцога, який має чимало таємниць і проблем. Дуже рекомендую!”
“Розкішна новинка від Лари Роси! Можна вивчитися на приборкувачку проклять, але куди складніше приборкати норовливого герцога, та ще й з купою скелетів в спадковій шафі! Подивимося, хто переможе в зіткненні характерів!”
Зміст книги: 19 глав
Останнє оновлення: сьогодні
219 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЗапрошую до гумористично-детективної історії! Тут буде і з чого посміятись, і відчути напругу, і зловити кайф від дуууже цікавих стосунків між героїнею й герцогом, та від їхніх пікіровок)) Оновлення щодня опівночі. Якщо цікаво побачити візуали й відео до цієї книги і не тільки до неї - запрошую до мого Телеграм-каналу: https://t.me/Rosafantasy
Що ж то на них пригоди сипляться як з мішка? То що ж в ночі трапилося?
Щиро дякую!
Lyudmyla Kovdrysh, Хтось не розрахував сил з наливкою))) Дякую!
Випадковість, отже. Що ж, це значно краще, ніж спланований замах, але шукати злодюжку таким кустарним способом в маєтку настільки сильного мага дійсно трохи дивно...
Світлана Ганчук, Та кухарка ж думала, що то хтось зі своїх бешкетує, та, може, підставляти не хотіла, а сама розібралася б - от і мовчала)) Дякую!
Качалка, то велика зброя. Але хоч наїлися. А настоянка добра, не пам'ятають як заснули разом.
Ольга Діденко, От герцог, мабуть, пам'ятає, бо ж це він доніс до ліжка))) Дякую!
Халепи їх так і переслідують. От що може статися на кухні?
Ольга Діденко, Та що завгодно))) Дякую!
От же ж..п'янички!)))
Елена, Не те слово!))) Дякую!
Дякую за Альфу❤️
Марина Ши, Це авторкам, що поділились промиками!❤️❤️❤️
О, на, маєш Ганю празник! Що то на них звалилося?
Щиро дякую!
Lyudmyla Kovdrysh, Хтозна! Щось)) Сьогодні ввечері дізнаємось)) Дякую!
Розум і здібності Велорі заслуговують найвищих похвал! А на кухні що? Шпигун, випадковість?
Світлана Ганчук, Сьогодні взнаємо - що там?)) Дякую!
То хто ж так наглий способом вплинув на нашого герцога?
Добре, що Валері трапилася на шляху!!!
Дякую, Ларочко❤️
Halyna Shchyrba, Їм теж це цікаво - шукатимуть)) Велорі життя навчило викручуватись)) Дякую!
То на Тревоя хтось магічно впливає? Що за чортівня в них діє?
Щиро дякую!
Lyudmyla Kovdrysh, Десь Тревой промахнувся й потрапив під вплив явно. Шукатимуть)) Дякую!
Да, життя у Велорі було не мед. Дівчині приходилося нелегко. Але ж її реакція на самі незвичайні і незрозумілі ситуації вражає! Вже не перший раз рятує герцога. І що ж то так їм не везе? Якийсь привид чи звірятко їм на голову впало?
Дякую за проду і чекаю на продовження!
Наталія Діжурко, Привид, мабуть, так не гримів би))) Думаю, щось більш матеріальне))) Дякую!
Кому ж це так заважає герцог! Він точно під якимсь прокляттям, що так себе поводить. А Велорі молодець, швидко дії. Тільки що ж робити якщо кольє знайдуть?
Ольга Діденко, Може й прокляття, а, може. щось інше. Скоро дізнаємось)) Дякую!
Гм. Щось мені здається, що Велорі зможе замаскувати те кольє. Чи ні? Спокій героям лише сниться.
Дякую за проду і чекаю на продовження!
Наталія Діжурко, Поки що вона в шоці... Дякую! Пишу))
Запрошую до гумористично-детективної історії! Тут буде і з чого посміятись, і відчути напругу, і зловити кайф від дуууже цікавих стосунків між героїнею й герцогом, та від їхніх пікіровок)) Оновлення щодня опівночі. Якщо цікаво побачити візуали й відео до цієї книги і не тільки до неї - запрошую до мого Телеграм-каналу: https://t.me/Rosafantasy
З вогню та в полум'я! Але ж ця ситуація - постановка, а кольє Тревою явно підкинули.
Світлана Ганчук, А це ще довести треба, тож, поки вони в програшній позиції. Дякую!
Спровадили..?!? А герцог….. Та що це з ним..?!? Він що,щось курнув..?!? Чому так поводиться мов під впливом..?!? Кольє..?!? Ох ти ж бляха..!!! І то гаденя повернулося..!!! Що ж… радикальні методи нам в поміч…!!!… Хух… отямився..!!! Але… артефакт..!!! Що робити..?!?…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Навряд чи він курив щось, але десь точно вляпався... І те гаденя про це, схоже, знало. Сьогодні взнаємо, що вдалось. Дякую!!!
Дякую за серце❤️
Марина Ши, Приємного читання!
Герої живі і справжні — неможливо не стежити за їхньою історією. Буду читати ❤️
Софія Рен, Дякую величезне за Ваш відгук!!!❤️❤️❤️
Велорі - геніальний комбінатор, Тревою на неї молитись треба! А ще треба хоч трошки ввести в курс, що навколо нього відбувається.
Світлана Ганчук, Він ще не довіряє їй настільки)) Дякую!
От чого ж герцог повертався додому саме зараз. Велорі все вдалося, ще б хвилина і патруль пішов.
Ольга Діденко, Мабуть, на те були причини... Потім дізнаємось) Дякую!
Надіюсь, що Велорі вдалося владнати ту проблему із патрулем. І зустріч із герцогом не принесе несподіванок.
Дякую за проду і чекаю на продовження!
Наталія Діжурко, Вона дуже старатиметься))) Але, побачимо... Дякую!
Вітаю з передплатою! То в Тревоя є ненависник? Цікаво чи не почне той залицятися до Валері?
Щиро дякую!
Lyudmyla Kovdrysh, Цей - точно не почне! Надто високо несе себе. Скоріше, хотітиме втопити разом з Тревоєм. Дякую!
Валері доволі ризикова дівчинка)
Боюся, що дістане по повній, біднятко))
З нетерпінням чекаю продовження!
Вітаю з передплатою та щиро бажаю успіхів книзі❤️
Halyna Shchyrba, Все може бути)) Але дівчинка вміє викручуватись))) Дякую, люба!
Мале гаденя вирішило помститися..?!? Ахахах..!!! І нарвався на Велорі… на свою голову..!!!…
Ох,як невчасно Тревой повернувся ..!!! Що ж робити..?!?…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Ловити герцога))) Скоро взнаємо, чи впіймають))) Дякую!
Прямо-таки магію впокоювання? Невже вона захотіла впокоїти всіх біля будинку?)))
Mister X, Аудіо?))
Дивно чому патруль о такій порі? Мені здається що він несе нові проблеми для нашої парочки
Олена Кондак, Обов'язково несе! Без цього ніяк)) Дякую!
Це ще що за патруль? І чого прийшов до них?
Щиро дякую!
Lyudmyla Kovdrysh, Скоро взнаємо... Дякую!
Дякую вам за проду ♥️
Аня Осадчук, І Вам дякую!
Міська варта до герцога?! Цікавооо! Кого ж він так зацепів??? Сподіваюсь,що до дівчини браві вояки не причепяться (((. Чи розумом не блістають?!)(
Nata Bond, Та когось дістав десь... Побачимо, чи встигнуть причепитись)) Дякую!
Яке цікаве прокляття? Кому так дошкулив герцог, що стільки рівнів прокляття отримав?
Щиро дякую!
Lyudmyla Kovdrysh, Мабуть, перейшов комусь дорогу... Дякую!
Вітаю з передплатою!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Дякую!!!❤️❤️❤️
Вітаю з передплатою!!! ❤️
Наталка Черешня, Дякую, Наталочко!!!❤️❤️❤️
Наша парочка без пригод не може. Ще й патруль .
Ольга Діденко, Без пригод ніяк!)) Дякую!
вітаю з передплатою) вдячних читачів)
Tanya New, Дякую!!!❤️❤️❤️
Люблю читати книгу, коли вже повністю написана, щоб зануритись у неї сповна. Та цю не дочекалась'). Весела, цікава, інтригуюча, легка для чтива. Харазматичні герої додають пікантності та емоцій. Дуже круто! А візуали , щей додають "смаку"! Дякую!
Ірина Мовчан, Дякую величезне!!!❤️❤️❤️ Дуже приємно чути))
Вітаю з передплатою. Успіхів, здоров'я, натхнення, легкого пера. Книга Вау. У вас тільки так виходить писати, що потім фіг відірватися можна поки не до читаєш. Дякую
Наталка Сеник, Дякую сердечно!!!❤️❤️❤️
Вітаю з передплатою, вже традиційно: ТОПів і Бестів!
Світлана Ганчук, Дякую величезне!!!❤️❤️❤️
Вітаю з передплатою.Бажаю безліч топів і гарних продажів.
Олена Кондак, Дякую!!!❤️❤️❤️
А їй цю магію впокорювання потім у вину не поставлять? І що знадобилося міській варті у домі герцога?
Світлана Ганчук, Можуть, якщо вона припуститься помилки)) Щось знадобилось - завтра взнаємо... Дякую!
А в кінці ще й подаруночок. Дякую вам за проду ♥️
Аня Осадчук, І Вам дякую!!!♥️♥️♥️
Цікаво написано, хочеться читати і разом розбиратись з ними, хто ж це зробив
Натали Натали, Дякую!!! Будемо розбиратись))
Афігеть. То тепер втрачено доказ і важче тепер зрозуміти хто це створив і хто ціль. Дякую. Інтрига вогонь. ♡♡♡
Наталка Сеник, Будуть займатись опитуванням, щоб знайти хоч якісь кінці)) Дякую!
Цікавеньке прокляття. А вибухнуло щоб не змогли добре дослідити.
Ольга Діденко, Схоже на те... Дякую!
Ох так нічо сє… «подаруночок»..!!! Хто ж так «постарався»..?!?!?…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, От їм теж цікаво... Дякую!
А Велоррі хоч і дещо нахабна та вміла працівниця, яка віддала борг герцогу. Дякую
Олена Кондак, Її життя змусило бути нахабною)) Дякую!
Якийсь дуже сильний проклятийник((
Nata Bond, Знайшовся якийсь розумник... Дякую!
Може Велорі й права в своїх судженнях. Хто ж знає чи справді все було влаштовано щоб заманити герцога.
Ольга Діденко, Поки схоже на те, що влаштували пастку на герцога. А там - хтозна... Дякую!
Тобто, там ще й самознищення було запрограмовано, якщо хтось підбереться близько до таємниці створення?
Світлана Ганчук, Схоже на те... Хтось дуже постарався. Дякую!
Все ж таки їхній тандем доволі органічний у цій справі. Цікаво хто зазіхає на нього? Інтрига вогонь. ♡♡♡
Наталка Сеник, Герцогу теж цікаво - хто? Будуть шукати)) Дякую!
Дякую вам за проду ♥️
Аня Осадчук, І Вам дякую!
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати