18 840
Анотація до книги "Приборкувачка проклять"
Щоб влаштувати життя – потрібні гроші, й Велорі знаходить цілком придатну для її здібностей роботу приборкувачем проклять в одного нахабного герцога. Щоправда, він звернув увагу трохи не на ті здібності дівчини, та йому дуже швидко й наочно пояснили – наскільки він був не правий. Але на роботу взяв. Тільки куди періодично зникає він сам? І чому саме після його зникнень в столиці відбуваються дивні викрадення?
владний геройгероїня з характеромдетективне фентезі
“Вона вміє приборкувати прокляття, і влаштувалася працювати до герцога, котрий якраз шукав таку людину. Але набагато важче приборкувати самого герцога, який має чимало таємниць і проблем. Дуже рекомендую!”
“Розкішна новинка від Лари Роси! Можна вивчитися на приборкувачку проклять, але куди складніше приборкати норовливого герцога, та ще й з купою скелетів в спадковій шафі! Подивимося, хто переможе в зіткненні характерів!”
Зміст книги: 19 глав
Останнє оновлення: сьогодні
219 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЗапрошую до гумористично-детективної історії! Тут буде і з чого посміятись, і відчути напругу, і зловити кайф від дуууже цікавих стосунків між героїнею й герцогом, та від їхніх пікіровок)) Оновлення щодня опівночі. Якщо цікаво побачити візуали й відео до цієї книги і не тільки до неї - запрошую до мого Телеграм-каналу: https://t.me/Rosafantasy
Яка цікава ліана? А чи не графиня причетна до цього гобелена?
Щиро дякую!
Lyudmyla Kovdrysh, Підозрюваних буде вистачати)) Дякую!
Чи не шлюбне татуювання на них з'явилось пісоя ліани?!))
Nata Bond, Думаю, що ні)) Дякую!
Як все цікаво! І що ж такого побачили на руках Тревоя?!
Дякую за проду і чекаю на продовження!
Наталія Діжурко, Завтра взнаємо, що там таке вона побачила)) Дякую!
Ого..!!! До який цікавих висновків вона дійшла..!!! То ціллю був… Тревой..?!? Але кому це потрібно..?!?… І що ж у нього на руках..?!?…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Цілком можливо, що він. А от кому потрібно - питання... Дякую!
Яка цікава у нас панночка! Між делікатесною для неї ягодою та прокляттями вибере останні, хоча проклять у її житті хоч жо... багато, словом! Трудоголік! І думка про те, на кого саме це прокляття націлене, дуже слушна, і дійсно схожа на правду.
Світлана Ганчук, Вона головоломки полюбляє, а суниця нікуди не дінеться тепер))) Дякую!
Справжній тандем тверезіючих)
Може їм групу створити, щось на кшталт анонімних...шопоголіків))))))
Наприклад, "Купідон у келиху" чи
"Приборкувачі сердець "))
Дяяяяякую ❤️
Halyna Shchyrba, Анонімні приборкувачі наливок)))) Дякую, люба!!!
Насолоджуюся)))
Ну то звільнили б мене, ахах))
Зараз герцог все кине і повне...кульки надувати, як у тому анекдоті, ахах))
Дякую, Ларочко ❤️
Ще маю один розділ для насолоди))
Halyna Shchyrba, О! А що за анекдот?)) Герцогу весело буде з такою помічницею))) Дякую, люба!
От знайшли один одного)). Ще та парочка!))) Дякую! Кайфую!)))
Nata Bond, Вони ще віджигатимуть))) Дякую!
Життя стає ще веселіше. Тверезіти точно прийдеться. Дивним було б якби Велорі залишилася в альтанці.
Ольга Діденко, Її тістечками не купиш))) Дякую!
Ох і вперта ж Велорі та й азартна до пари, а герцог поки їй у цього лиш підігрує. Дякую
Олена Кондак, Йому тепер точно нудно не буде))) Дякую!
Ого! Просто професійний зваблювач ....та ще й споювач!!!)))
Елена, Так він же пообіцяв витверезити))) Дякую!
Дякую вам за проду ♥️♥️♥️
Аня Осадчук, І Вам дякую!
Оце пропозиція від Тревоя! Цікаво хто буде загадувати бажання? Помічницю має відірвиголова!
Щиро дякую!
Lyudmyla Kovdrysh, Хто переможе - той і загадуватиме))) Дякую!
Та він ідеальний роботодавець! І з цього ідеального роботодавця Велорі, здається, скоро почне мотузки вити...
Світлана Ганчук, Він теж своє отримати спробує))) Побачимо: хто кого?))) Дякую!
Ох які палкі відносини, в неї в роду вампірчика не було, а то кров гарненько тягне )))) Дякую
Олена Кондак, Мабуть, дуже пощастило))) І Вам дякую!
Ух, як роздраконила його. Здається він зараз вибухне від гніву. Дякую. Як добре, що врятував. ♡♡♡
Наталка Сеник, Та ще йому таких ультиматумів не виставляли!))) Доведе герцога до ручки))) Дякую!
Щось хотіли сховати про дівчину якщо замінили сторінки. Не така Велорі проста сирота.
Ольга Діденко, На тих сторінках не лише вона була вписана, тож, може бути чисто збігом)) Дякую!
Дякую вам за проду ♥️
Аня Осадчук, Прошу! І Вам дякую!♥️♥️♥️
Цікаво,вирвали сторінки метричної книги.. . І у дивчини сильна магія. Вілчуваю,що загадок буде ще більше. Дякую,люба авторка!❤️
Nata Bond, Загадок тут вистачить)) Ще з цим прокляттям розібратись треба. Дякую!
Просто чудо, а не роботодавець!!! І на руках носить, і вином поїть, і на шантаж піддався.. ну, майже!!!)))
Елена, ❤️❤️❤️
Ахахах..!!! Яке їхало,таке й здибало..!!! Вони варті один одного..!!! Велорі теж майстерно вміє тріпати нерви та виносити мізки ватною паличкою..!!!.. Хахахах..!!!.. Ще та шантажистка..!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Герцог в шоці! Оце винайняв собі мізковиносяшку)))) Дякую!
І що ж хоче Валері? Тревой старався, рятував її, а вона умови виставляє)))
Щиро дякую!
Lyudmyla Kovdrysh, А вона хоче розширити свою роботу, бо займатись одією колекцією - їй нудно)) Хоча, там є ще дещо, але про це потім)) Дякую!
Тревою невтямки, що іноді те, що жінка сказала, означає лише те, що жінка сказала?
Світлана Ганчук, Він тепер сушить голову, що з цим робити))) Дякую!
А хіба не зрозуміло? В департамент Велорі хоче! Яка несправедливість. Жінок туди не беруть!
Ох, ну і як бути герцогу із цією приборкувачкою? Хто кого приборкує? І - без вина точно не розберуться.
Дякую за проду і чекаю на продовження!
Наталія Діжурко, А нащо йому така капризуля?))) Брати в Департамент дівчисько фактично з вулиці! І звільняти, схоже, не хоче))) Дякую!
То герцог встиг врятувати Валері. А що ж то за прокляття?
Щиро дякую!
Lyudmyla Kovdrysh, Герцог все розповість)) Дякую!
Яка інтрига. Як заплутано та інтригуючи. Ну сподіваюся на деякі питання граф таки дасть відповіді? Дякую. Дуже цікаво.
Наталка Сеник, Щось відповість, звісно, та чи на все?)) Дякую!
Добре що все обійшлося, на цей раз, але робота якась з надвисоким ризиком для життя. А герцог галантний , хоч і постраждав за свої дії. Дякую
Олена Кондак, І таке може бути!❤️❤️❤️
Добре що врятували Велорі. Герцог так швидко хотів доставити дівчину в сад, що порахував сходинки. І це добре що впав назад, бо так би Велорі теж порахувала сходинки.
Ольга Діденко, Пощастило, що рахував тільки він, та й те не всі))) Дякую!
Дякую вам за проду ♥️
Аня Осадчук, І Вам дякую!!!
Ох, яка в неї бурна фантазія!!! При всіх своїх недоліках герцог не схожий на чоловіка, який буде так ницо мститись!!!
Елена, Але підозри вже захопили її уяву... Дякую!
Ну герцог мститися точно б не став. А ось моє,нехай буде у мене дома. І він прав,це безпека дівчини.. Так гарно її ніс на руках і тут графиня під руку...((. І здається,вона ревнує)))
Nata Bond, Вона не так добре знає герцога, щоб думати про нього добре, а підстави для підозр є... А графиня і вчасно, і не вчасно))) Зате поцілувались майже))) Дякую!
Ох, яка ж небезпечна, нелегка робота! Попри все, мені б дуже сподобались їхні пікіровки... якби Велорі за мить до того не стояла на краю...
Світлана Ганчук, Робота в неї така, але не все можна передбачити)) Дякую!
Так віртуозно описати момент падіння на сходах! Дяяякую! Як в кіно бачила.
А цікаво, хто ж наслав те закляття? А то Велорі вже і герцога підозрює. А він ніде її не хоче залишати. І як її врятували?
Дякую за проду і чекаю на продовження!
Наталія Діжурко, Я старалась))) Думаю, герцог розповість, як її рятували, щоб точно знала героя))) Дякую!!!
Ого, як не просто все, це ж хтось зробив?
Натали Натали, Та хтось постарався! Дякую!
Велорі має повне право вимагати кратного підвищення зарплатні! Якщо виживе...
Світлана Ганчук, Отож! Там і втричі можна вимагати)) Дякую!
Ой, а прокляття не просто зняти. Воно захищене. Встигне Велорі відреагувати?!
Дякую за проду і чекаю на продовження!
Наталія Діжурко, Скоро дізнаємось - наскільки вона швидка... Дякую!
Дууууже цікаво..!!! І що то з хлопом стало..?!? Прокляття..?!? Цікаво-цікаво…!!!.. Все дослідили і перевірили..?!?… Гмммм….
Який красивий гобелен..!!! А який… ох ти ж бляха!!!… небезпечний..!!!.. Хто ж так постарався..?!?…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Не все те золото, що блищить! Буває, що й кусається))) Хтось розстарався. Дякую!
Ох хоч би Велорі не постраждала, ото підступний магія досить вправний. Дякую
Олена Кондак, Будемо сподіватись, що вона виплутається... Дякую!
Хтось дуже майстерно все зробив. Надіюсь Велорі встигне ухилитися і розплутає прокляття.
Ольга Діденко, Може й встигне. Хтозна... Дякую!
Уууу,тепер чекати до завтра...))). Цікавенько,хто ж так постарався?! Ясно що Муз! Але хто гобелен подарував?!
Nata Bond, Будуть все з'ясовувати)) Дякую!
Оце хтось заморочився з прокляттям! Що ж то вилетіло на Валері?
Щиро дякую!
Lyudmyla Kovdrysh, Мабуть, якась протидія від зняття прокляття. Дякую!
Цікаво, хтось дуже постарався. Дякую вам за проду ♥️
Аня Осадчук, Так. Хтось заморочився. Дякую!!!
Тепер цікаво, звідки той гобелен узявся?!
Елена, Думаю, їм теж буде цікаво. Хай шукають)) Дякую!
Я вже фанатую, як Валері буде доказувати, що ті сови зайві)))
Насправді, Валері теж пощастило. Бо і гроші, і улюблене справа та й ще розслідування!
Дякую, Ларочко ❤️
Halyna Shchyrba, Просто комбо! Це кайф, коли і робота подобається, та ще й платять за неї)) Дякую, люба!
Герцог звернувся по допомогу до Велорі. Вона вправна з прокляттями, то й у справі йому допоможе.
Ольга Діденко, Або просто хоче побути в її компанії)) Дякую!
Словесні дуелі герцог, явно, програє. А Велорі і так стримує свій гострий язичок! Немає чого чіплятися до дівчини. Але ж і робота потрібна. Цікаво, Велорі справиться із закляттям перша? Чомусь мені так здається.
Дякую за проду і чекаю на продовження!
Наталія Діжурко, Побачимо, хто там в чому буде першим)) Там, схоже, буде весело... Дякую!
Сам напросився..!!! Ніхто за язик не тягнув..!!! І коли нарешті зрозуміє,що дуже розумна дівчина у нього в помічниках..?!?…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Він, може, й розуміє, але визнавати не хоче)) Дякую!
Аааа,ви,схоже,не знали цього факту про троянди..!!! Так що бережіть свої пальці і… «тичинки»..!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Особливо тичинки)))) Дякую!
Невже помічниця швидше за роботодавця знайде прокляття? ))) І збільшить рахунок. Дякую
Олена Кондак, Не все ж йому робити)) Не обідніє)) Дякую!
герцог - це той тип чоловіка, якого хочеться одночасно і стукнути, і поцілувати) дуже цікаво, що буде далі)
Іда Нокс, Вона його, можна сказати, і стукнула))) Але цілувати не стала))) Дякую!
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати