Два життя
172 908

Два життя

Сучасна проза

Мар'яна Доля

Мар'яна Доля · автор

Повний текст · 163 стор.
440
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 302
Чорна королева
№ 3
Чорна королева
Два життя
№ 4
Два життя
Муза
№ 5
Муза
“Незвичайні історії кохання”
Анотація до книги "Два життя"
Він - власник великої телекомпанії, що спеціалізується на розважальних шоу. Багатий і впливовий, проте незадоволений власним життям, яке вважає прісним і нецікавим. Вона - розлучена жінка з "проблемною" дитиною та купою матеріальних негараздів. За всіма законами логіки і здорового ґлузду, ці два життя, як дві паралельні лінії, не повинні були перетнутися. Але десь щось пішло не так...
Роман став одним із переможців конкурсу "Кохання не купити".

пригодисильні почуттякохання не купити

Зміст книги: 51 глава
Пролог
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16.
17.
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50

302 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Закріплений коментар від автора
avatar
Олена Когут
31.12.2020, 21:34:15

Ооооооо!!!! Шок про Матвія!!!!! Нік- то молодець!!! Дякую, що в такий день ще й главу написали!))

Мар'яна Доля
31.12.2020, 22:25:55

Олена Когут, Глава не дуже святкова)) З Новим роком вас! Хай все буде чудово!

avatar
Наташа Горецька
31.12.2020, 14:55:31

цікаву інформацію повідомив Матвій

Мар'яна Доля
31.12.2020, 15:00:17

Наташа Горецька, Дякую, що уважно стежите за перебігом подій! Саме пишу новий розділ, сьогодні увечері викладу))

avatar
Tetiana Bakulina
31.12.2020, 10:39:58

Спіймала себе на думці, що читання Вашої історії для мене, як американські гірки, правда емоційні. Ось-ось наче повинно стати легше, але тоді розповідь "заходить на новий віраж". Особливо тішать щоденні продовження, оскільки коли читаєш такі твори без перерви, не встигаєш втратити читацький запал і емпатія підтримується на належному рівні.

Мар'яна Доля
31.12.2020, 11:28:27

Tetiana Bakulina, Дякую! Я дуже рада, що книга не залишає читачів байдужими. Якщо чесно, це моя перша спроба написати такий собі "екшн", але мені сам процес сподобався, то з задоволенням щодня пишу продовження))

avatar
Олена Когут
31.12.2020, 09:18:18

З прийдешнім новим роком!!! Бажаю ніколи не потрапляти в такі пригоди, в які Ви занурюєте своїх героїв!!
Що ж щодо Нелі, то очікувано!!! Мала пістолетом Віці пригрозити і Олегу) Шкода Віку, переживаю би бандіти не знущалися з неї.... і що ж то зранку буде??????????????

Показати 2 відповіді
Олена Когут
31.12.2020, 09:36:14

Мар'яна Доля, Ооо! Дякуюю!))) Вже чекаю!

"Вновь новый поворот и мотор ревет", -це я до того, що знову новий поворот у сюжеті і так розумію, що далеко не останній)) Оце пригоди! Ні-пригодиська!!!!!! Влипли герої роману по самі вуха! А ще дуже страшно, що комусь це може коштувати життя(( Я не зла людина, але нехай це буде Неля, якщо в романі хтось повинен загинути. Дякую за проду і вітаю з наступаючим Новим роком! Нехай він, принесе багато читачів, творчого натхнення, втілення мрій, кохання, сімейного затишку і трішки чародійства!

Мар'яна Доля
31.12.2020, 09:07:00

Людмила Макаренко, Щиро дякую за привітання! Вам теж у Новому році зичу здійснення всіх мрій. міцного здоров'я та чудового настрою! Сподіваюся. сьогодні ще встигну написати новий розділ))

avatar
Олена Когут
30.12.2020, 09:34:19

А шо я казала!!!! Лесю, це вже капець як плутаєте карти!!!!! Якккк???? Де всі!!??!?!?!!!! Але ж знаєте, кого я люблю )))

Показати 3 відповіді
Мар'яна Доля
30.12.2020, 13:48:15

Олена Когут, Не розповідатиму поки, що трапиться далі, але самі вони ще будуть))

avatar
Tetiana Bakulina
30.12.2020, 10:03:06

Супер цікаво! Хто ж ті люди в масках , якісь бандюки ? А цей загадковий дід? Ох, події, як заплутаний клубок ...

Мар'яна Доля
30.12.2020, 10:55:06

Tetiana Bakulina, Дякую! Я дуже рада, що виходить цікаво))

avatar
Alex@ua
29.12.2020, 22:51:21

ще й партизани якісь, це капець...

Мар'яна Доля
29.12.2020, 22:58:58

Alex@ua, )))

avatar
Олена Когут
28.12.2020, 21:55:31

РЕКОМЕНДАЦІЯ для нових читачів
1. Спершу читаєте главу
2. Пишете свій коментар
3. Читаєте інші коменти
Хто не дотримався цієї рекомендації- вибачте) бо можете натрапити на спойлер чи впасти на хвіст чужої думки)
Люблю всіх!))

Показати 2 відповіді
Олена Когут
28.12.2020, 22:05:47

Мар'яна Доля, :☆))

avatar
Наташа Горецька
28.12.2020, 20:41:12

у скрутну ситуацію потрапили Нік та Ірина

Мар'яна Доля
28.12.2020, 21:20:38

Наташа Горецька, Ой, я вже згадувала, що дуже хвилююся за них, хоч і знаю, що буде далі))

Пригода за пригодою! Ото Ірині контраст з її буденним життям удома. Але все ж таки лячно! Що це за бандюки, чи якась групировка незрозуміла? І чому ховаються в лісі? Чи це так за сценарієм потрібно? Для гострих відчуттів так би мовити. Питань багато, а відповідей поки нема. Дякую за проду і чекаю на продовження.

Мар'яна Доля
28.12.2020, 21:22:52

Людмила Макаренко, Дякую, що читаєте і коментуєте! Так, поки що ясно, що нічого не ясно)) Але в наступних розділах трохи розберемося з цією ситуацією, що склалася ( хоча не факт, що герої тут же не втраплять в іншу історію))

avatar
Люба
28.12.2020, 19:13:42

(((( Ще не читала нового розділу, але сподіваюсь, що я багато що пропустила.
Коментар Оленки мене вбив. Звісно методом наукового втику мала свого "фаворита", та я людина вредна, і нікому секрету фірми не здам.
Це як фраза :"О , а я цей фільм вже дивилася, його вбила ________"
Для нових читачів буде зовсім без хвилюванньььь(

Показати 21 відповідь
Мар'яна Доля
28.12.2020, 21:44:22

Олена Когут, Все, побігла, не поминайте лихом))

avatar
Олена Когут
28.12.2020, 17:01:44

Ооо!! Цей Нік хлопець ШО ТРЕБА))) недарма він власник каналу)))) ооооо!!!!! Які хвилюванняяяяя!!!!!!

Мар'яна Доля
28.12.2020, 18:21:14

Олена Когут, Треба вже мені, як Лії, писати в анотації -- обережно, спойлери :D Я сама як пишу, то хвилююся, в мене дві книги, в обох саме зараз герої потрапили в "перепльот", тож адреналіну вистачає))

Ото квест на виживання! З вогню да в полум'я! Малот їм діда-маньяка, так ще й на якихось бандюків натрапили! Ото лісочок, нічогенький такий!!!! Дякую за проду ❤

Мар'яна Доля
27.12.2020, 23:36:44

Людмила Макаренко, Ой, чи я не перестаралася з пригодами?)) Дякую, що читаєте!

avatar
Олена Когут
27.12.2020, 23:14:33

Людоньки!!! Лесю!! Що цей ліс кишить ненормальними людьми??? А що ж ті сараки 4 на чолі з Нельою ніде не втрапили? Ніхто їх не схотів???? Ооооо!!! Дід це таке, а дядьки грабіжники це вже зовсім інше!!!!!

Мар'яна Доля
27.12.2020, 23:16:54

Олена Когут, Кудись і ті "курортники" забрели не туди, я думаю))

avatar
Tetiana Bakulina
27.12.2020, 22:15:25

Ого... після прочитання цього розділу мені стало навіть трохи моторошно. Дуже заінтригована!

Мар'яна Доля
27.12.2020, 22:51:35

Tetiana Bakulina, Дякую! Так, героям не позаздриш, але, що робити, мусять знаходити якісь шляхи виходу з ситуації. Хоча часто це буває в житті як "міняти шило на мило"))

avatar
Люба
27.12.2020, 20:15:49

Дякую за продовження. Дуже подобається історія. Чим далі тим більше розгадок-загадок, які неймовірно затягують.

Мар'яна Доля
27.12.2020, 22:50:07

Люба, Дякую вам! Тільки що виклала новий розділ, сподіваюся, він теж буде цікавим))

avatar
Witold Pajgert, Sonia Pajgert
27.12.2020, 17:25:47

Ідеально. Авторка так добре витримує темп оповіді, стільки задає загадок, що затягуєшся в читання з головою. Успіхів. Так тримати!

Мар'яна Доля
27.12.2020, 17:47:48

Witold Pajgert, Sonia Pajgert, Щиро дякую! Дуже приємно, що "перший млинчик" в новому для мене жанрі отримав таку високу оцінку))

avatar
Юлія
27.12.2020, 00:27:59

Порадувало оновлення! Стрімко і цікаво розвиваються події!

Мар'яна Доля
27.12.2020, 06:05:53

Юлія, Дякую! Продовження вже сьогодні))

Так це що? Маньяк зі стажем? Отакої.... Тікати треба з тої пряничної хатинки! А то цей відьмак ще надумає чого злого! Дякую, Мар'яно!

Мар'яна Доля
26.12.2020, 23:05:29

Людмила Макаренко, Будь ласка! Очікуємо, що буде далі)

avatar
Олена Когут
26.12.2020, 20:33:36

Лиш про вас подумала, а тут продовження є))) оооооо!!! Цей дід що їсть людей?????????? Вже страшно!!!!

Мар'яна Доля
26.12.2020, 20:50:49

Олена Когут, Я читаю думки на відстані))

А дідок-то з привітом! Трішки не друже з головою)) Цікаво він знає в якому столітті живе? Та головне нагодував і за це вже йому треба подякувати! Доречі, а чому це він не захоче наших "одружених" героїв залишити на ніч(підгледіла в коментах)? Спаляться?)) Вигоне блудників?)) Дякую за проду!!!!

Мар'яна Доля
26.12.2020, 15:42:54

Людмила Макаренко, Дякую! Скоро все дізнаємося)) Пишу продовження))

avatar
Олена Когут
26.12.2020, 09:00:05

Оооооо!! 10 років одружені))))) дід ще доказів схоче))))))) але поїли нормально і то добре))

Показати 7 відповідей
Мар'яна Доля
26.12.2020, 11:03:32

Олена Когут, Ще не вирішила))

Таки Нік і є той організатор шоу (мільйонер)! Бо це "фільтрування" відповіді)) Ірина настільки вже недовіряє чоловікам, да і людям взагалі, що у кожному запитанні шукає підтекст. Ніку буде складно розворушити Ірину, постаратися, щоб вона йому довіряла. Але мені здається, що в них все вийде)) Дякую за проду! І цікаво хто ж той лісник з рушницею?

Мар'яна Доля
24.12.2020, 20:18:44

Людмила Макаренко, Дякую! Вже завтра дізнаємося, з ким вони зустрілися і що трапиться далі.

avatar
Наташа Горецька
24.12.2020, 18:45:42

ох,оце так і зустріч із господарем будиночка

Мар'яна Доля
24.12.2020, 18:50:33

Наташа Горецька, Ще ж невідомо, що то за господар такий...

avatar
Олена Когут
24.12.2020, 09:22:50

Оооооо!!! Як смачноліс погодував))) оооо!!! Які душевні розмови і зновууук руки вгору!!!

Мар'яна Доля
24.12.2020, 09:58:42

Олена Когут, Люблю ваші коменти))

avatar
Alex@ua
21.12.2020, 20:38:23

ого... оце так-так... але ж Ірина ГГ, так що в Нелі нема шансів)))))

Показати 7 відповідей
Мар'яна Доля
24.12.2020, 07:07:55

Alex@ua, Ага))

avatar
Олена Когут
23.12.2020, 22:54:32

Доброго вечора)) а сьогодні не мало б бути продовження??

Мар'яна Доля
23.12.2020, 22:59:17

Олена Когут, Добрий вечір! Саме дописую, бо трохи на роботі перед святами була запарка))

avatar
Alex@ua
23.12.2020, 21:44:15

отак в жахастиках, тільки розділяться так і.... хоча тут напевне в більшій групі менше шансів, адже там 'недообстежиних' більше)))

Показати 3 відповіді
Мар'яна Доля
23.12.2020, 22:48:33

Alex@ua, На те й усі ми люди, аби допускатися часом помилок і робити дурниці))

avatar
Наташа Горецька
23.12.2020, 08:58:25

ух,обійшлося Ірині лише вигнанням від решти

Мар'яна Доля
23.12.2020, 09:24:00

Наташа Горецька, Але розслаблятися ще зарано))

avatar
Олена Когут
22.12.2020, 21:55:31

Я така обурена на ту чімку Нелю , але ТАКА щаслива, що мій коханий Нік пішов з Ірою)))

Показати 5 відповідей
Мар'яна Доля
23.12.2020, 00:17:48

Олена Когут, Головне, щоб я не захопилася. і звернення не вийшло довше від самої глави))

Щось мені підказує, що Нік і мільйонер з пропоную одне й теж саме лице. Дякую за проду!

Показати 2 відповіді

Мар'яна Доля, Ох цей Т9!!!! Мільйонер з Прологу!!!

avatar
Олена Когут
22.12.2020, 21:54:38

Нік))) ото сюрприз!!!!!

avatar
Олена Когут
22.12.2020, 21:54:22

Охриніти!!!!

Несподіваний вивірт від Олега! Він не виглядав як неврівноважений підліток, але ж обставини, в яких всі опинилися.,.. Неллі геть здуріла, якщо думає, що може вбити людину і ніхто цього не помітить! Хоча мені здається, що вона все ж хоче налякати. Дуже цікава книга, відірватися не можливо! Автор, дякую!!!!

Мар'яна Доля
22.12.2020, 07:10:44

Людмила Макаренко, Дякую за відгук! Дуже рада, що книгу цікаво читати)) Я думаю, в таких обставинах часто з людей "вилазить" те, що вони зазвичай приховують під респектабельною оболонкою. А як вирішиться конфлікт між Іриною і Нелею, дізнаємося вже сьогодні з нового розділу.

avatar
Tetiana Bakulina
21.12.2020, 23:38:04

Ой-ой, погано ж я розбираюся в психології персонажів) Але ж нічого не вказувало спочатку на те, що Олег такий негідник(

Мар'яна Доля
21.12.2020, 23:55:43

Tetiana Bakulina, Та тут і правда. як кажуть у народі. без ста грамів не розберешся, хто є хто))

avatar
Наташа Горецька
21.12.2020, 19:48:11

ну і розмова з Нелею

Мар'яна Доля
21.12.2020, 19:49:56

Наташа Горецька, Будемо сподіватися, що все закінчиться благополучно))

avatar
Олена Когут
21.12.2020, 18:55:58

Капець!! Ця Неля що здуріла???Олег поросятко) де Нікккк????

Мар'яна Доля
21.12.2020, 19:01:59

Олена Когут, Слушні питання))

avatar
Elina Stavarachi
20.12.2020, 21:37:40

мене дуже інтрегує сюжет

Мар'яна Доля
20.12.2020, 22:34:31

Elina Stavarachi, Дякую! Я дуже стараюсь, щоб було цікаво і непередбачувано))

avatar
Alex@ua
19.12.2020, 20:02:36

останній раз коли вона подумала, що все буде добре? невже скоро кінець?((( чи далі ще більша катастрофа... і жаль що ніякої містики, бо читаючи, вже очікуєш, що ось ось і трапиться...

Показати 2 відповіді
Alex@ua
19.12.2020, 20:57:24

Мар'яна Доля, о це добре

avatar
Наташа Горецька
19.12.2020, 09:21:59

нарешті вибралися із острова

Мар'яна Доля
19.12.2020, 10:15:19

Наташа Горецька, Так, хоча на цьому їхні проблеми ще далеко не закінчилися))

avatar
Олена Когут
16.12.2020, 09:06:29

Хо, Вадим хоче залишитися?!?!? То годинник вночі шукав, то добре умови прочитав.... цікавий підхід..... і як вони переправляться? Хто залишиться??? Яким чином в човен сідатимуть? Ох тут так багато варіантів!!!!

Показати 4 відповіді
Олена Когут
18.12.2020, 19:38:24

Мар'яна Доля, Ура!! Чекаю того продовження!!!

avatar
Анна Дейна
17.12.2020, 14:54:22

#зимовий_марафон_читання
Текст дуже цікавий, життєвий, не відпускає. Прочитала перші дві частини. Хочеться читати далі. Сподобалось, що описані сьогоднішні короновірусні реалії. Актуальність на десять з десяти. Помилок не знайшла, як не шукала.
Точно читатиму далі. Зберегла в бібліотеку.

Мар'яна Доля
18.12.2020, 18:19:00

Анна Дейна, Дуже дякую! Рада, що книга зацікавила, бо знаю тебе як суворого критика)) Сподіваюся, продовження теж не розчарує!

#зимовий_марафон_читання
Почала читати. Текст легкий стилістично, але важкий емоційно і психологічно. Дивне поєднання. Відчувається, що буде нестандартна історія. Але такі твори треба читати повністю, якщо фрагментами - випадатимеш із тексту.

Мар'яна Доля
18.12.2020, 18:18:05

Наталія Девятко (Natalia Devyatko), Щиро дякую! Так, історія дещо нестандартна для мене, але от такий був настрій)) Сподіваюся, вам буде цікаво після завершення прочитати її повністю.

#зимовий_марафон_читання
Текст чіпляє своєю реалістичністю, та проблемами сьогодення. Ніби не читаєш, а спостерігаєш за життям своєї сусідки, чи подруги, співчуваєш, переймаєшся її труднощами. І так хочеться, щоб все у неї налагодилося.
Ще хочеться відзначити гарну мову. Це не перша ваша книга, яка потрапляє до мене у руки, і кожного разу насолоджуюся описами, які вдало передають атмосферу, та "живими" діалогами.

Мар'яна Доля
18.12.2020, 18:15:24

Надія Голубицька, Щиро дякую за ваш відгук! Радію, що книга залишила по собі приємні враження))

В анотації немає нічого, крім короткої суті, яка і повинна бути такою. І, насправді, мене в ній зацікавило поєднання двох людей з різних прошарків суспільства. Особливо хочеться дізнатися який характер в цих героїв, і як вони вплинуть одне на одного, і що з цього вийде. Як, і в яку сторону вони зміняться?.. Книгу вже додав у бібліотеку. Автору побажаю успіху на конкурсі і творчої наснаги ;)

Мар'яна Доля
14.12.2020, 22:43:25

Павло Дубковецький, Дякую! Дуже сподіваюся, що книга не розчарує вас!

avatar
Tetiana Bakulina
13.12.2020, 20:05:42

Ну, що ж....Очевидно, я помилися щодо Олега) Отже, нашого супер героя будемо обирати між Матвієм і Ніком.

Мар'яна Доля
13.12.2020, 20:08:31

Tetiana Bakulina, Будемо думати-гадати)) Бо попереду ще півкниги різних перипетій))

avatar
Наташа Горецька
13.12.2020, 19:57:06

добре,що знайшли човен

Мар'яна Доля
13.12.2020, 20:07:13

Наташа Горецька, Ага. і справді пощастило!

avatar
Олена Когут
13.12.2020, 19:39:23

Ооо!! Цікаваавооо!! Ну і знахідка!!! Що Матвій, а шо Нік гарно себе показали!! (Я за них вболіваю, бо серед них є головний герой, який змінить життя Іринці))).. а тепер супер дилема: хто ж сяде у того човна і куди може привести та мандрівка??!!??! Оооооо!!!! Чекаюююююю!!!

Мар'яна Доля
13.12.2020, 19:47:09

Олена Когут, Дякую, що так активно читаєте і вболіваєте! Продовження вже скоро))

#зимовий_марафон_читання
Не знаю скільки сторінок я прочитала, але мені сподобалось. Героїня – пересічна жінка з купою негараздів, якій віриш та співчуваєш. Її усвідомлення, що лише заради дитини добровільно увязнювати себе в квартирі не можна, радує і викликає бажання дізнатись її подальші кроки. Хочеться аби ГГ вийшла з токсичних стосунків і відчула себе справжньою щасливою жінкою.
Твір дуже легко читати, бо мова легка та реалістична.

Дякую за ще одну чудову книгу для моєї бібліотеки! Натхнення вам!

Мар'яна Доля
12.12.2020, 15:30:15

Аля Галентюк, Щиро вам дякую за такий гарний відгук! Сподіваюся, книга не розчарує))

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше