8 303
Анотація до книги "Випадкова родина. Щастя на десерт"
Що робити, якщо донька вчепилася в грізного мільярдера і кричить на весь торговий центр: «Татусю!»?
Звісно ж, хапати малечу й бігти без зупину!
Хто ж міг подумати, що наша наступна зустріч відбудеться за скандальних обставин у ресторані, звідки цей божевільний повезе мене просто… до РАЦСу?!
Ми уклали фіктивний шлюб на три роки, але як не збожеволіти в одному будинку, де наші діти щодня влаштовують партизанську війну, а в очах мого новоспеченого чоловіка читається зовсім не фіктивний інтерес?
Звісно ж, хапати малечу й бігти без зупину!
Хто ж міг подумати, що наша наступна зустріч відбудеться за скандальних обставин у ресторані, звідки цей божевільний повезе мене просто… до РАЦСу?!
Ми уклали фіктивний шлюб на три роки, але як не збожеволіти в одному будинку, де наші діти щодня влаштовують партизанську війну, а в очах мого новоспеченого чоловіка читається зовсім не фіктивний інтерес?
фіктивний шлюбвід ненависті до коханнідуже чуттєво
Зміст книги: 35 глав
Останнє оновлення: сьогодні
36 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиТак, Христина нікому нецікава на цьому святі...
Людмила Азорская, Але ж скільки було самовпевненності)
о, Артем гарно присадив ту курку. А Яр закопав по вуха
. Дякую! З такими лярвами лише так можна
Оля Пасічник, Так, Христина шось зовсім знахабніла
Яка відчайдушна захисниця у Артемка! Так, тільки вона може виховувати хлопчика! Ти подиви, як пір'я розпустила ощипана курка Христина...
Людмила Азорская, Так, шось занадто самовпевнено себе відчуває
Така святкова атмосфера!!! А емоції які радісні!!! Особливо радіє Аліна...
Людмила Азорская, :)
Ось і настав день дружніх родинних посиденьок...
Людмила Азорская, Так :)
Шкода...
Людмила Азорская, Є таке
Що знову? Програвся?
Людмила Азорская, Напевно...
Мені аж цікаво,хто на такому заході буде ставити такі питання )))Нехай Ярослав ще і лінійку Аліні візьме,щоб для кращого ефекту тикцнула нею в потрібне місце,якщо хтось вже аж так допитуватись буде)))
Тетяна Маркова, Це да... і на що тіки не підеш...
Як цікаво!
Людмила Азорская, :)
Ні,ну родимки,шрами міг би і начно показати- так би мовити,для кращого запам'ятовування)))))
Тетяна Маркова, Ахахах) ідея :)
Як цікаво виходить!!! Чи відбудеться відверта розмова?
Людмила Азорская, :)
Сподіваюся, що Ярослав та Аліна знайдуть спільну мову. Обом нелегко. Ще й діти. Ох...
Людмила Азорская, Усім не легко, але що поробиш :)
Шлюб? Та ще й фіктивний? Це таки удача для Аліни чи все ж катастрофа? Хоча звісно проблема із житлом вирішена.
Людмила Азорская, Думаю удача)))
Який настирний хлопчик Артем!!! Не бажає приймати чужу жінку та дівчинку в домі. Чому ж так налаштований?! А де його мама?
Людмила Азорская, Про маму дізнаемось згодом :)
Як же ж цікаво чи скаже Ярослав правду?
А малий шпіон надумав занотовувати всі промахи дівчат?
Тетяна Маркова, Артем буде як нюхач шукати навіть дрібні косяки)))
Ввечері дізнаемось, що саме скаже Ярослав :)
Ну поні то за що?Скільки того дитинства.Приціпили зверху рамочку на малюнок і зразу готова картина)Івсі щасливі)
Тетяна Маркова, Поні то просто щоб вона зрозуміла, що може втратити)
Ахахах)))оце Артем утнув.)))Бідний Ярослав)))
Тетяна Маркова, )
Малого можна зрозуміти,адже ним керує страх,бажання захистити свою територію,страх залишитись непотрібним рідному тату.Ярослав мав би поговорити з Артемом і запевнити,що він був,є і буде найважливішим для нього.
Тетяна Маркова, Та звісно що малий просто наляканий змінами і Ярослав, думаю, це прекрасно розуміє
Чому б синочку не пояснити, що якщо не буде дружини у тата, то Артемка соцслужби зможуть забрати у тата.
Tamara Polovinska, Кумедно зі соцслужбами)) Це ж, якшо шо, не та причина, чому Ярослав одружився :)
Самі все закрутили тож разом і розгрібати.А ще ж як діти між собою будуть притиратися.Відчуваю,що буде весело всім
Тетяна Маркова, Діти то взагалі окрема тема))))
Що ж там трапилось з малечею?
Тетяна Маркова, Завтра дізнаємось :)
Ого,як між ними гаряче)))Поки що від цієї ідеї обоє у виграші,а як буде проходити процес притирання,то побачим))
Тетяна Маркова, Це ще так, тіки розпал) далі буде куди гарячіше)))
Здається,зірки вдало склалися для обох,а за такий термін ще й сам Ярослав із малим Ярославовичем так звикнуть до дівчаток,що відпускати не захочуть)
Тетяна Маркова, Але думаю зараз малий явно не буде радий такому сусідству)
То що ж там за заповіт такий,що Ярослав іде на такі крайні міри.Але інколи ,спонтанні рішення найправильніші у житті
Тетяна Маркова, Хороший запівт))))
Сам покаже чи бракований екземпляр,а може ексклюзив))
Тетяна Маркова, Може і ексклюзив))))
Ну Христина і стерво та тут ніякі статки не покриють паскудний характер.А Ярослав?Де були його очі?????
Тетяна Маркова, Ярослав до цього дня не бачив Христину, тому не міг знати, наскільки вона насправді отруйна
Ну а що?Сказала мій,значить мій.Характер явно в псевдотатуся)))А насправді,то дуже шкода крихітку,якій так не вистачає татуся
Тетяна Маркова, Ну от тепер і отримє))))
Добряче Ярослава потріпало раз він так боїться протилежної статі)
Тетяна Маркова, Ну трошки потріпало)))
Дуже цікава книга... "донька буде рада татусю"
Оксана Шинкаренко, Вона буде просто у захваті)
Початок цікавий. Дякую.
Євгенія Сидоренко, І вам дякую за увагу :)
Вітаю з новинкою )))
Віккі Грант, Дякую
Вітаю з новинкою!
Людмила Азорская, Дякую:)
Вітаю з новинкою,успіху книзі!
Тетяна Маркова, Дякую :)
Вітаю з новинкою! Підписалася. Буду рада взаємній підписці)
Любисток, Дякую :)
Вітаю з новинкою. Бажаю успіхів книзі
Наталья Храпакова, Дякую :)
вітаю з новинкою)
Соланж Седу, Дякую :)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати