44 973
Анотація до книги "Таємний син боса"
Цинічний бізнесмен Мирон Ярош звик зносити все на своєму шляху. Зокрема й мій дім. Щоб урятувати його, я влаштовуюся до ворога секретаркою. Він думає, що загнав мене в кут робочими днями до ночі, і прагне підкорити своїй волі. Але Ярош не знає головної таємниці. У моїй квартирі росте його чотирирічний син. Якщо цей безжальний багатій дізнається, що хлопчик – його біологічний спадкоємець, він забере його. Тепер на кону не просто дім, а життя моєї дитини.
службовий романвід ворогів до коханцівкохання наперекір світу
“Вона влаштувалася секретаркою до чоловіка, який хоче забрати її дім. Але Меліса ще не знає, що бос виявиться батьком її чотирирічного сина. Що станеться, коли правда вирветься назовні?”
“Щоб зберегти власний дім, вона готова на все. Навіть влаштуватися працювати секретаркою до мільярдера, якого ненавидить. Але що станеться, якщо ворог виявиться надто привабливим?”
Зміст книги: 27 глав
Останнє оновлення: сьогодні
296 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВітаю з новинкою бажаю натхнення та всіляких гараздів ❤️❤️❤️
Ная Хорувата, Щиро дякую ❤️❤️☺️
Ох, нічого собі умови в Мирона, а як же форс- мажори, які взагалі то можуть виникнути не тільки в Меліси, а й в самого Мирона теж, але схоже доведеться Мелісі погоджуватись на ці умови, якщо хоче втілити свій план в реальність.
Ліза, Щиро дякую за коментар ❤️
Якщо з жодною вагітністю ще можна можна якось потерпіти..
То жодних лікарень перебір...
Ярош наймає робота на роботу чи людину???
А хвороба ж не питає...
Елементарна простуда може статись зненацька...
Але цьому ,поки що,бездушному босу вочевидь це не зрозуміло..
Хочеться надіятись що з/п така ж висока як і вимоги...
І Меліса зможе знайти няню Тимкові.
Таку ж відповідальну як і вона.
Бо ця "шафа" без людських розумінь..
Зате з вимогами...
Дякую ❤️❤️♥️
Оксана Морус, Щиро вдячна за ваш коментар ❤️☺️ мені дуже приємно ❤️☺️
Міліса прийшла на відбір, щоб стати його секретаркою. Мирон дуже жорстко ставить вимоги: відсутність лікарняних, вагітності та повна віддача на роботі 14 годин на добу, без історик, як робот... Та в неї немає вибору, треба погоджуватись з такими умовами, щоб досягти своєї мети. Вона його явно зацікавила, бо він навіть підвівся та підійшов. Що ж за питання він задав... Дякую! Чекаю продовження
Светлана, Щиро дякую ❤️❤️❤️❤️
Вітаю з новинкою ❤️
Ann, Дякую ❤️
Вітаю з новинкою! Успіхів і натхнення ❤️❤️❤️
Тейлор Грін, Щиро дякую ❤️❤️☺️✨
Вітаю вас з новинкою ✨❤️
Мілана, Щиро дякую ❤️❤️☺️
Вітаю із новиночкою, цікавий початок! Вже не терпиться побачити чи вдасться Меліссі привести свій план у дію
Ліка Костюк, Щиро дякую ❤️❤️
Вітаю з новинкою)
Сніжана Квіткова, Дякую ❤️❤️❤️
Вітаю з новинкою ❤️❤️❤️
Наталія Косенко, Дякую ❤️❤️☺️
Ситий голодного не зрозуміє..Так і багатий бідного..
Але в розгніваної жінки розбіг від тихої миші до скаженної фурії ну та в один пак документів.Рекомендації є.Вакансія вільна .
Тож не захотів Ярош по хорошому..
Отримає в свій офіс "ядерну бомбу" в особі секретарки.
Початок :вау, вау..
Дякую ♥️❤️❤️
Оксана Морус, Неймовірно радію, що початок сподобався ❤️☺️❤️✨
Вітаю з новинкою❤️❤️❤️
Тамара Юрова, Щиро дякую ❤️❤️☺️
Вітаю з новинкою)
Вікторія Франко, Дякую)
Вітаю з новинкою❤️ бажаю успіху❤️❤️❤️
Елія Еванс, Дякую ❤️❤️☺️✨
Вітаю з новинкою, Вікторіє) Успіхів історії беру в бібліотеку.
Лія Матвійчук, Дякую ❤️
Вітаю з новинкою! Дуже цікавий початок, цікаво, що буде далі і чи візьмуть Мелісу на роботу?
Daria Mironshuk, Щиро дякую ❤️❤️☺️
Мирончику, ти дарма ляпнув дівчині у відчаї такі слова - тепер заробив собі на ляльку-вуду від Меліси! Причому вона особисто колючки тобі тикатиме зі свого секретарського крісла, хі-хі) От, тільки пройде співбесіду… Дякую ❤️
Оксана Митчик, Щиро дякую, рада, що ви приєдналися і до цієї історії. Мені неймовірно приємно ❤️☺️✨
Вітаю з новинкою ❤️
Оксана Митчик, Щиро дякую ❤️❤️
Вітаю з новинкою, Вікусь ❤️
Інна Турянська, Щиро дякую ❤️❤️❤️
Вітаю з новиночкою!))) ❤️❤️❤️❤️❤️
Марина Тітова, Щиро дякую ❤️❤️❤️
Вітаю з новинкою ❤️
Даша Кривцова, Дякую ❤️❤️
Вітаю з новинкою
Олена Ранцева, Дякую
Вітаю з новинкою! Натхнення та успіху книзі ❤️❤️❤️ Небажання Мирона вислухати Мілісу може йому дуже дорого коштувати, бо в гніві жінки нещадні... Чекаю продовження
Светлана, Щиро дякую ❤️❤️☺️❤️
Мирон недооцінив Мелісу, знав би мету дівчини, то розумів би її завзяття) А от знайдена таємниця дуже цікава, і, я гадаю, вона для всіх буде шокуючою… Дякую ❤️
Оце інтрига. Аж нерви лоскоче. Велике дякую. Чекаю продовження.
Швиденько роботу зробила і вперед нишаорити по шафкам і шукпти компромат. Нічого не боїться. Безирашний воїн. Але що роьить тут лист від її покійної подруги? Що її пов'язує з цим бездушним роботом-тираном? Дякую. З нетерпінням чекаю на наступний розділ, щоб дізнатися, що у тому листі.
Робота отримана, няня для синочка знайдена. Інформація про варвара і його компанію вивчена. Меліса готова захистити свій дім і своє життя від "сірого вовка". Нехай начувається. Буде йому непереливки. Війну розпочато, і Меліса планує її виграти. Дякую
Я вже думала, що все це кінець. Але ні, Меліса міцний горішок і вміє болюче кусатись. Відповила тирану так, що він навіть дар мови ледь не загубив від нахабства кандидатки. Він до такого не звик. Головне вона отримала це місце і скоро знайде те, що їй потрібне. Ьудемоина це сподіватись. Дякую
О, то у Меліси є козир перед іншими кандидатками у секретарі до тирана. Вона знає 3 мови. Але де усі інші кандидатки? А їх не має. Всіх розлякав бездушний звір. Але Меліна не з лякливих, її його умови не злякають, у неї своя місія. І вона має бути виконана. Дякую
План з помсти Мирону готовий , головне б він з тріском не провалився . Чекаю продовження!
Дарма Ярош навіть не захотів розмовляти з Мелісою. Тепер Меліса іде у наступ. А розгнівана жінка, яка захищає свій дім і дитину, це страшна сила. Дякую за нову цікаву історію.
Вона не боїться ритися в кабінеті, можливо там камери
Наталія Ковтонюк, Мабуть, Меліса про них забула, якщо Мирон побачить, план накриється мідним тазом, з цілою дюзиною проблем. Дякую ❤️
А ось і італійці... перший день (чи перший бой) оголошено розпочатим! А ще Меліса встигла поцупити дещо цікаве.
Заради збереження житла сусідка підставляє Мелісі своє плече допомоги , синочок з конструктора "будує" башню, щоб ніякий сірий вовк Ярош не зруйнував їх життя. Ну що ж, Мироне, готуйся, сокиру війни вирито!
Яка цікава співбесіда! Ярошу, крім володіння трьома мовами, робот потрібен?
Хух..!!! Одна проблема вирішена..!!! Що ж,пане Ярош..!!! Вона готова..!!! А ви..?!?…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Як добре,коли поруч такі сусіди,що можуть виручити .
Тримайся Мироне))
Добре, що пані Віра запропонувала побути нянею для Тимка так Мелісі й спокійніше буде, й більше зможе зосередитись на роботі та на своєму плані.
Меліса заради дитини готова боротися за свій будинок.
Бажання перемогти "вовка"- найкращий стимул для Меліси..
Показати свою пофесійну пригодність..Зробити так щоб він не зміг обійтись без такої вмілої помічниці..
А дома .Дома добра сусідка допоможе..
Дякую ❤️♥️❤️
Ой, щоб не наврочити, але ж у Меліси «поперла» світла полоса! Робота - done, найкраща няня для Тимка - done, налаштування на знищення одного «мудака» - done, хі-хі) Усьо, тепер Мирончику хана! Дякую ❤️
Меліса яка хвацька! Клас! Мирон думав, що швидко прогнав активістку і канєц, питання вирішив і пішов далі. А ні, шановний, буде ця чарівна пані тобі чааарівною секретаркою. Вже і прізвисько у нього файне ''варвар'')
Жінка, що захищає свій дім і свою дитину - то страшна сила! І якщо на її дім хтось накинув оком - вона зробить все і навіть трішки більше, щоб відстояти своє. Тож готуйтеся до війни, пане Мироне Ярош!
Меліса дозволила собі висловити критику на адресу майбутнього боса. Вона зробила ставку на те, що йому потрібен перекладач. Мирон все ж взяв її на роботу, але чи зможе дівчина впоратись, маючи маленьку дитину?
Блін, якби це не було проти закону але справді є компанії які шукають собі отаких от роботів працівників... Але ж в неї дитина То як вона збирається викручуватися??
Вітаю з новинкою.
Мирон самозакоханий тиран,дуже багато в нього зневаги,претензій.....а Меліса опустила великого боса ....на його крісло....
Ого..!!! ОГО..!!! Як вона його…!!! Мммммм… пісня..!!! І Мирон явно шокований таким нахабством..!!!.. А отак тобі..!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Тут вже спірне питання,хто тут акула)))Тримайся Мироне,бо тобі будуть непереливки))))
Оце Меліса розлютила Мирона. Але він вів себе погано.
Розмазала Меліса Яроша! Місце - в кармані) Оце так харизма і характер у дівчини! Я думаю, Мирон лишився під враженням, але тепер буде це не робота, а поле бою, тому що щохвилини він буде випробовувати Матвійчук на міцність після її зухвалих слів) Дякую ❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати