Вогник для боса
219 191
Букнет Жіночий роман Вогник для боса

Вогник для боса

Оксана Мрійченко
Повний текст · 191 стор.
793
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 872
Дружина мільйонера
№ 1
Дружина мільйонера
Вогник для боса
№ 2
Вогник для боса
Тенета кохання. Ігри пристрасті
№ 3
Тенета кохання. Ігри пристрасті
“Виверти долі”
Анотація до книги "Вогник для боса"
— Вогник? — у чоловічому голосі з'явилося здивування.
— Моє дівоче прізвище, — тихо пояснила Уляна. — Не стала змінювати.
— Пасує під колір твого волосся, — чоловік усміхнувся, продовжуючи вивчати анкету. — Заміжня, є донька трьох років. Хм… А донька з ким буде?
— Вона у садочок ходить, — Уляна зустріла погляд неймовірно гарних карих очей, ховаючи хвилювання.
— Добре. Алекс казав тобі щось про цю роботу?
— Ні.
— Мені потрібна особиста помічниця. Робота не складна, але вимагає уважності. Зарплатнею не ображу. Є питання?
— Візьмеш мене на роботу? — здивувалася Уляна. — Після того, що... було вчора?
— Алекс би не порадив мені погану кандидатуру, — чоловік підвівся з-за столу. — Тебе прийнято на випробувальний термін, Вогник. Ходімо. Покажу твоє робоче місце.

Обкладинка: Дар'я Новицька
Зміст книги: 43 глави
Глава 1. Коли усе шкереберть
Глава 2. Зіпсований настрій
Глава 3. Вогник
Глава 4. Метелики
Глава 5. Заборонені відчуття
Глава 6. Встановити межі
Глава 7. Гостя
Глава 8. Вечеря з босом
Глава 9. Вечір вдома
Глава 10. Останній шанс
Глава 11. Заборонена жінка
Глава 12. Неприємний сюрприз
Глава 13. Тривожна здогадка
Глава 14. Рішучі кроки
Глава 15. Недооцінена небезпека
Глава 16. Порятунок
Глава 17. Вечір відвертості
Глава 18. Важкі думки
Глава 19. Нове знайомство
Глава 20. Кроки у нове життя
Глава 21. Звабливе тепло
Глава 22. Вечір ніжності
Глава 23. Візит до колишнього
Глава 24. Солодка пристрасть
Глава 25. Гарячий ранок
Глава 26. Особлива гостя
Глава 27. Відчути підтримку
Глава 28. Без права на помилку
Глава 29. Майже сімейний вечір
Глава 30. Нервовий день в офісі
Глава 31. Майже як родина
Глава 32. Кухар-початківець
Глава 33. Зміна планів
Глава 34. Відверта жіноча розмова
Глава 35. Наодинці
Глава 36. Знищене щастя
Глава 37. Несподівана загроза
Глава 38. Пошуки
Глава 39. Місце в дитячому серці
Глава 40. Разом
Глава 41. Просто щаслива
Глава 42. Здійснена мрія
Епілог.

872 коментаря

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

Переїзд відкладається на визначений термін.Сергій спеціально спровокував ситуацію.Дитина не розуміє.сумує за татом.Тяжко буде щось пояснити Ані.Головне .щоб Уляна не наробила дурниць.не відштовхнула Макара.Все налагодиться.Дякую.люба

Станіслава Барабошко, Сергій майстер провокацій ( Скористався почуттями дитини, щоб все перепаскудити. Анютка тепер розбита і ображена. Потрібен час заспокоїтись. Уляна не відштовхне Макара, вона розуміє справжню ситуацію і ні в чому його не звинувачує. Тепер буде пробувати якось пояснити все дитині. Але завтра за Анютку знову доведеться хвилюватися. У Фейсбуці вже є анонс.
Дякую за коментар )

avatar
Vasylyna F
25.03.2024, 15:47:18

Ну, й козел махнатий... Макар стільки кроків зробив, щоб наблизитися до Ані, а цей як справжній москаль прийшов і зірвав виплеканий місточок довіри. Матюків бракує до цієї падлюки, йому ж все одно до того чи є Аня чи її нема.

Vasylyna F, Сергій дійсно на москаля схожий. У самого повне "фе!" у голові та у житті, тож вирішив і Уляні з Макаром все перепаскудити ( Дитина йому не потрібна. А от Макар тепер у відчаї, бо знову доведеться будувати той місточок довіри. Ох, завтра будемо знову хвилюватися за Анютку.
Дякую за коментар )

avatar
Любов Трохимчук
25.03.2024, 13:12:22

Ото вже свиня, той сергій. Так грати на почуттях дитини. Вона ж ще не розуміє людської підлості, а особливо від рідного батька. Макар в ярості, Уляна в шоці, Анютка плаче за батьком. Так
погано закінчився в них цей вечір. Жах! Тепер Макару знову прийдеться налагоджувати стосунки з Анею. Він це зробить, з нього корона не впаде. Але чи підпустить його до себе знову Аня? Уляні дУже прийдеться постаратися, щоб все зрозуміло
пояснити донечці. Трохи не розумію позицію Уляни. Чому вона так швидко виставила Макара з квартири? Мала б поговорити з ним, він же захищав її і Аню, а не просто сварився з сергієм. Так, вона хвилюється за доньку, але і Макар мав би отримати від неї підтримку своїх дій. Дякую за проду, сумну, але всі ми ще раз побачили нутро того падли. Мирного дня. Хоча тиждень почався знову важко. Тримаємося...

Любов Трохимчук, Грати на почуттях Сергій вміє майстерно ( Аня дійсно багато чого не розуміє. У неї навіть думки немає, що тато може бути поганим чи скривдити (навіть Уляна не думала, що Сергій скривдить допоки не відчула на собі його гнів). Макар у відчаї, але не відмовиться від свого щастя. Уляна теж буде говорити і пояснювати все дитині. Зараз вона попросила Макара піти, щоб Аня його не побачила і не засмутилася ще більше. Уляна не звинувачує Макара і не збирається його відштовхувати. Але розуміє, що Анюті потрібен час - заспокоїтись. На жаль, це ще не всі хвилювання. Завтра доведеться знову переживати за Анютку, у Фейсбуці вже є анонс.
Дякую за коментар та за емоції ) Завтра зранку продовжимо. Тримаймося, хоч і важко... Дуже хочеться перемоги та мирної весни нашій Україні. Мирного дня.

Сергій - справжнісінька падлюка. Вигадати таке - Макар зробив так щоб Аня з татком не бачилися!!! Та якби ти дійсно хотів бачитися з донькою то поводився інакше. Навіть не поцікавився справами донечки... Фуууу! Одним словом - падлюка. Але я точно знаю що Макар знайде потрібні слова, щоб усе пояснити дитині. Можливо у анонсованій главі. Скільки ще Сергій руйнуватиме щастя цієї чудової родини? Так, я бачу Макара з Уляною та Анею вже родиною!

Людмила Азорская, Сергій майстер на такі вигадки ( Знав куди натиснути, щоб було боляче всім. Дитина йому не цікава і не потрібна. А от Макар вже прикипів до Анютки всім серцем. Він все зробить, щоб повернути гарні стосунки з дитиною, але тепер це буде не так легко. Уляна теж буде говорити та пояснювати. Але завтра за Анютку доведеться похвилюватися, у Фейсбуці вже є анонс.
Дякую за коментар )

avatar
Анна Багирова
25.03.2024, 11:41:22

От гнида! Треба ж було саме у той час тому козлу опинитися біля того магазину... Сучий потрох, так хочеться придушити покидька!!! От що тепер робити Макару? Все те, що він так старанно вибудовував у стосунках з Анею пішло у небуття. Тепер дівчинка категорично буде проти Макара!) Чекаю на продовження з нетерпінням. Дякую тобі, сонце, за сьогоднішню невтішну проду. Обіймаю і цьомаю в щічку.)))

Анна Багирова, Так вже все зійшлося, що Сергія занесло саме сюди... Анюті боляче, а Макар у відчаї. Все, що вибудовував тепер під загрозою знищення. Аня зараз розбита і ображена, але з часом емоції трохи вщухнуть. У неї багато гарних спогадів про Макара. Але завтра ми всі знову будемо хвилюватися. У Фейсбуці вже є анонс.
Дякую за коментар, кицю ) Тихого дня. Обіймаю )

І звідки взявся отой виродок? Ніби по всьому Києву тільки один магазин. Але доля так зле зіграла з ними. Шкода малечу, але більше шкода Макара,бо Уляна ставить його і їхні відносини на друге місце, а потрібно хоча б тримати на одному з дитиною. Моя така думка. Дитина може вирости егоїстом,а мати залишитися без коханого чоловіка і не важливо хто то буде Макар чи хто інший.
Дякую! Чекаю! Мирного понеділка та вдалого тижня!♥️

Наталья Русанова, Сергія занесло саме туди, де були Уляна та Аня ( Перепаскудив він усе і тепер боляче всім. Аня думає, що Макар забрав у неї татка і їй потрібен час, щоб заспокоїтись. Уляна розуміє ситуацію і не готова так легко відмовитись від щастя з Макаром. Вона лише попросила його піти зараз, щоб Аня не побачила і не розхвилювалася ще більше.
Дякую за коментар та емоції, Наталочко ) Завтра о 6 ранку буде нова глава. Мирного дня )

avatar
Inna Kuyan
25.03.2024, 10:24:26

Найлегший спосіб, це насилля над Уляною з боку Сергія на очах Анюти. Так це травма, але виривати треба з коренем. Бо якщо залишити як є, наслідки будуть жахливими. Моральні уроди виростають саме тоді, коли дітей не позбавляють впливу садистів і навіжених маніпуляторів. Дитина в своїй безмежній любові не розуміє, що близька людина робить погано. А згодом погані дії буде вважати нормою.

Inna Kuyan, Вітаю вас в коментарях )
Сергій навчився маніпулювати. Він навряд вдарив би Улянку, але прекрасно розумів, яку реакцію викличе у Макара. А Макар не міг мовчки спостерігати і кинувся на захист своїх дівчаток. Щодо Ані... Вона ще побачить справжню натуру Сергія, гарантую. Завтра додасться хвилювань, заходьте на нову главу о 6 ранку. На моїй сторінці у Фейсбуці вже є анонс.
Дякую за коментар )

avatar
Valentina
25.03.2024, 07:35:02

Дякую! Мдаааа... Підлість Сергія не має меж.(( Тут все зрозуміло для дитини тато, є тато... І не допомогла ні кашка, ні офіс.(( Але... навіщо ж так Уляні було відштвхувати Макара, можна було б хоч поговорити, а не виставляти одразу за двері. Вона ж то розуміє, що він їх захищав.((( Він зараз такий загублений... Шкода їх всих трьох. Чекаю, як Автор все розкрутити.) Зараз все у ваших руках та Ані.)

Показати 3 відповіді

Наталья Русанова, Зараз Уляна хоче дати Ані час заспокоїтись і вгамувати емоції. Вона ні в чому не звинувачує Макара і не буде різко розривати стосунки з ним через те, що сталося. Уляна буде говорити з Анюткою, пояснювати. Але не тиснути. Тут треба запастися терпінням )

avatar
Віра Вікторівна
25.03.2024, 10:03:34

Щось подібне я і припускала... Мала тепер про Макара і чути не захоче, не те щоб бачити...Мразота! Як таких земля носить???
''Із мене вийняли вогонь.
Із мене серце видирали.
І наче зграя злих ворон —
Клювали, дзьобали, з’їдали.
А я тепер — пуста й німа.
Вогонь погас і плачуть очі.
Облиште всі. Одна. Сама.
І зимний вітер серед ночі.''
*Дара Корній*
Дякую за продочку квітка!) Міцно обіймаю!) Тихого дня!☕❤️☘️

Віра Вікторівна, Сергій добре навчився маніпулювати дитиною за роки шлюбу. Ох, це ще не остання його поява ( А вірш - в саме серце. ''Із мене вийняли вогонь" - це про Макара, він у відчаї тепер. А Улянка "пуста й німа", бо не знає як все рятувати. Завтра будемо хвилюватися за Анютку.
Дякую за коментар, люба! Мирного дня. Обіймаю )

avatar
Оксана Морус
25.03.2024, 09:43:58

Сергій поступив підло,зіграв на почуттях дитини.
Макарові буде непросто знову
налагодити відносини з Анею.
Уляна затягнула час,треба було розповісти дівчинці про негідну поведінку її батька, пояснити.
Аня маленька,не розбирається в поведінці дорослих.Але для неї не було б шоком що Макар хотів захистити їх,а не вдарити "татка" негідника.

Оксана Морус, Сергій майстерно використав ситуацію та почуття Анютки, щоб все перепаскудити ( Макар тепер у відчаї, але не відступить. Уляна пояснювала дитині причину розлучення трохи інакше, а Сергій все перекрутив на свій мотив. А Аня просто не може уявити, що "татко" вдарить, вона любить Сергія і не чекає від нього подібного... Завтра додасться хвилювань за дитину, у Фейсбуці вже є анонс.
Дякую за коментар )

avatar
Svetlana Mischenko
25.03.2024, 08:39:47

Сергій підло зіграв на почуттях дитини((((( Дякую!!!!

Svetlana Mischenko, Ох той Сергій... На жаль, це ще не остання його поява тут...
Дякую за коментар )

avatar
Nastena Totskaya
25.03.2024, 08:14:17

Дякую за главу сонечко, виродок Сергій тобі нафіг не потрібна Анюта ти зовсім не любиш свою дитину ти бля нікого не любиш . Мені шкода всіх вони всі ранені , Макар полюбив Анюту як свою дитину і Вогника йому дуже боляче. Саме більше Анюта вона маленька і не розумію всіє ситуації і все рівно любить цього мудака. Ульяна сонечко розумію що боляче но треба постаратися поговорити з Анютою і розказати про все , не треба робити як хоче цей фу не можу як він мене бісить. Він хотів щоб ти не була з Макаром , треба боротися за своє щастя так боляче і страшно но треба попробувати можливо Анюта зрозуміє і почує я разом з ними розчавлена і плачу . Гарного дня , обіймаю.

Nastena Totskaya, Сергію не потрібна дитина. Він хотів вивести Макара на емоції та перепаскудити його гарні стосунки з Анюткою ( Боляче всім трьом. Ані болить від того, що вона побачила. Уляна буде пояснювати та говорити, але дитині потрібен деякий час. А Макар буде боротися за своє щастя. Він вже не уявляє себе без Вогника та Анютки. Ох, завтра знову додасться хвилювань. Заходьте у Фейсбук, там вже є анонс.
Дякую за коментар, серденько ) Мирного вам дня. Обіймаю міцно )

avatar
Reader Lana
25.03.2024, 08:05:59

Сварити треба Сергія! Провокація йому вдалася, не думаю що він би їх вдарив, ох і ''актор''! Ох, одні емоції...сподіваюся Улянка знайде потрібні слова, щоб пояснити усе Анюті, бо якщо Аня буде проти Макара, то боюся Уляна пожертвує своїм щастям.....
Дякую, Оксанко, за продочку!) Обіймаю) Мирного ранку та безтривожного тижня!

Reader Lana, Сергій майстерний у провокаціях і маніпулюванні дитиною ( Вдарити б може і не ризикнув, але знав як вивести Макара на емоції. Уляна буде пояснювати всіма можливими способами, але Ані потрібен час, щоб заспокоїтись. Завтра за дитину знову доведеться хвилюватися, у Фейсбуці вже є анонс.
Дякую за коментар ) Мирного дня, люба! Обіймаю!

avatar
Анітка Санніфео
25.03.2024, 07:59:04

Ох,бідолашна дитинка... Такий стрес їй влаштував той покидьок.
Звісно, реакція Ані цілком природня, дитяча, їй важко зрозуміти чому раптом тато зник з її життя, і в цій ситуації вона бачить Макара ворогом. Ех, потрібен час.
Ані просто треба пояснити все, можливо, психолога залучити, думаю, з часом вона все зрозуміє, вона розумна дівчинка...

Анітка Санніфео, Аня відреагувала природньо. Вона любить тата, скучила за ним. І побачене сприйняла саме так, як того хотів Сергій ( Макару тепер треба все починати спочатку. Але гарні спогади про нього в Ані все ж збереглися. Просто зараз образа переважає. Ідея з психологом гарна. Завтра будуть думки Макара і нові хвилювання. Заходьте на анонс у Фейсбук.
Дякую за коментар )

avatar
Наталія
25.03.2024, 07:40:28

Сволота все розрахував і передбачив таку реакцію Хотів зробити боляче і в нього все вийшло на всі 100 От тільки дечого не врахував що заспокоївшись Анюта може згадати усе що дав їй Макар чого так і не спромігся дати цей «тато» Якби не ця випадкова зустріч то він би навмисне її шукав щоб зробити теж саме
А Уляні потрібно знову поговорити з Анею та спробувати пояснити що там сталось Звісно підібравши слова для її віку але все таки незнаю чи почує зараз вона щоб не сказала їй Уляна
Мені так шкода їх усіх бо тільки життя почало наладжуватись як знову все треба починати спочатку...
Дякую сонце! Натхнення та мирного спокійного дня! Обіймаю!

Наталія, Сергій майстерно використав ситуацію та почуття Анютки ( Зробив дитині нервовий зрив і зруйнував той місточок симпатії між нею та Макаром. Скажу наперед, що це не остання поява Сергія... Аня має багато гарних спогадів, пов'язаних з Макаром. Але зараз образа на нього заглушає все. Уляна буде говорити та пояснювати, але дитині потрібен час, щоб заспокоїтись.
Дійсно шкода їх усіх ( Тільки відчули щастя і знову неприємності. Завтра будемо хвилюватися за Анюту. Дякую за коментар, сонце. Мирного дня. Обіймаю міцно )

avatar
Тетяна Маркова
25.03.2024, 06:39:14

Аня маленька дитина,яка любить всім своїм серцем,яка ще не знає ,що таке підлість,обман,маніпуляція.Це нормально,що вона побігла до тата,це нормально,що вона беззастережно йому повірила і прояви її злості теж нормальні.Потрібен час і розмова з дитиною,я впевнена,що все налагодиться.Аня і сама ще сумуватиме за Макарони,бо діти не вміють довго ображатися,а хороші спогади про всі їхні спільні справи,ігри витіснять весь негатив від слів Сергія
Дякую, чекаю з нетерпінням продовження

Тетяна Маркова, Аня поводиться так, як на її місці поводилась би будь-яка інша дитина. Вона любить тата. І ви вірно кажете - їй потрібен час, щоб заспокоїтись. У Ані купа гарних спогадів про Макара, вона відчуває його щирість і тепло. Але поки що слова Сергія переважають над усіма іншими емоціями. Макару треба набратися терпіння. А за Аню завтра знову доведеться хвилюватися. У Фейсбуці вже є анонс.
Дякую за коментар )

avatar
Наталія Силенко
25.03.2024, 06:22:54

Ну ось Сергій задоволений своєю грою, а дитина йому, як засіб для помсти, покидьок отакий. І як тепер Макару завоювати знову довіру Ані? Дитина ж повірила у брехню батька(((. Дякую, люба, за продочку. Чекаю продовження з нетерпінням, може думки Макара нас заспокоять? Обіймаю))). Гарного мирного дня)))

Наталія Силенко, Сергій зробив дитині нервовий зрив ( Аня по-своєму сприйняла побачене і тепер засмучена та ображена на Макара. Потрібен час, щоб заспокоїтись. А Макару тепер знову треба думати, як зблизитися з Анюткою, ох... Завтра знову доведеться похвилюватися за неї. У Фейсбуці вже є анонс глави від Макара.
Дякую за коментар ) Обіймаю, Наталочко. Мирного дня.

avatar
Nastena Totskaya
23.03.2024, 08:00:06

Дякую сонечко за главу, ух яка глава які вони запальні дочекалися коли можна залишитися один з одним і насолодитися часом разом .Анюта побуде разом з бабусею і дідусем, я рада що Вогник вирішила переїхати до Макара це великий крок для неї і тепер вони будуть завжди разом. Впевнена що Вогник і Анюта будуть щасливі поруч з Макаром він їх не образить а буде любити і оберігати. Хорошого і спокійного вам дня. Обіймаю

Показати 3 відповіді

Nastena Totskaya, Завтра Сергій доведе, що "гідний" очолити список поганців... А за Анютку буде боляче... Дякую, серденько!

Невже Уляна нарешті зважилася? Звісно разом краще. Особливо коли чоловік так легко став частиною їхньої родини.

Людмила Азорская, Улянка наважилася і Макар з радістю її забере. Але завтра з'явиться Сергій і будуть нам всім нерви... У Фейсбуці вже є анонс.
Дякую за коментар )

avatar
Vasylyna F
23.03.2024, 22:23:38

Ух, запалили, так запалили) Там ціле полум'я) Аня з Лудиком тримала дисципліну цим двом до нестями закоханих) Витримка була на межі) Аня в бабусі з дідусем, Лудик має миску корму)

P.S. Скоро будемо імена підбирати)

Софі хоч не руденька, а палає добряче)

Vasylyna F, Запалили так, що навіть нам спекотно стало ) Аня у бабусі з дідусем, Лудик десь там їсть свій корм на самоті, а Улянка і Макар насолоджуються свободою і своїм коханням ) Проте вже завтра на горизонті з'явиться Сергій і принесе з собою купу нервів. У Фейсбуці вже є анонс.
А щодо Софії - у неї буде гаряче з першої глави ) Новинка планується вже на початку квітня )
Дякую за коментар )

avatar
Svetlana Mischenko
23.03.2024, 16:37:48

Авжеж забере!!)))) Дякую!!!!

Svetlana Mischenko, Забере і вже нікуди не відпустить ) Але життя непередбачуване і завтра додасть хвилювань. У Фейсбуці вже є анонс. Дякую за коментар, Світланко! )

avatar
Анна Багирова
23.03.2024, 15:37:04

Макар та Уляна так скучили одне за одним. Як добре, що батьки забрали Анюту до себе. Тепер закохані неможуть насолодитися одне одним, пристрасть вирує у тілах з особливою чутливістю.) Чекаю на продовження з нетерпінням. Дякую тобі, моя хороша, за сьогоднішню продочку. Люблю тебе, сонечко, і цьомаю в щічку. Бережи себе, люба.))))

Анна Багирова, У Макара та Уляни справжнє полум'я пристрасті ) Батьки Уляни все розуміють, самі молодими були ) У наших закоханих попереду довга і дуже гаряча ніч. Але завтра у них будуть нові хвилювання. Ох, вже уявляю реакцію читачів на наступну главу...
Дякую за коментар, кицю ) Я теж тебе дуже люблю. Тихого вечора. Обіймаю міцно )

Скучили.дочекались.Відірватись не можуть один від одного.Добре їм разом.Уляна зрозуміла .що хоче до Макара.Хоче бути поруч.Правільно.Дякую за проду.Гарних вихідних

Станіслава Барабошко, Вони дуже скучили одне за одним ) Тепер насолоджуються ) Уляна наважилась на переїзд, а Макар давно мріє забрати її та Анютку до себе. Але завтра життя підкине нашим закоханим нове випробування. У Фейсбуці вже є анонс.
Дякую за коментар ) Мирного вечора )

avatar
Анітка Санніфео
23.03.2024, 12:50:31

Так мило та романтично:))
Уляна вже сама хоче жити з Макаром?)
Правильне рішення ❤️

Анітка Санніфео, Уляна довірилась серцю і позбулася останніх сумнівів. Але питання з Сергієм досі не закрите,тому... Завтра доведеться нервувати.
Дякую за коментар )

Дякую. Ну нарешті, дівчата згодилися переїхати. Що там вже Софі прирівнувала Назара? Думаю, їх історія то буде вулкан. Гарних вихідних. Натхнення.

Наталія Клімченко, Улянка дозріла для переїзду, а Макар цьому тільки радіє ) Але завтра будемо нервувати, бо на горизонті з'явиться Сергій. У Фейсбуці вже є анонс.
А вулкан на ім'я Софія почне вирувати емоціями вже на початку квітня )
Дякую за коментар, Наталочко! ) Мирного вечора.

avatar
Reader Lana
23.03.2024, 11:25:15

Поруч з таким чоловіком як можна не дозріти!) Але мене хвилює оце "хвилююче попереду''....воно часом не з Сергієм пов'язано? Як би я не раділа за Улянку та Аню, але....вона все ж його офіційна дружина і якщо б хтось сфотографував їхні поцілунки з Макаром, то Сергій явно б цим скористався і виставив Уляну в ролі "гулящої" дружини та поганої матері.....Не знаю чому раптом виникла така підозра, та все ж треба бути готовим до всього!
Дякую, Оксаночко, за продочку!) Обіймаю міцно! Мирних та безтривожних вихідних! Бережіться!

Reader Lana, Макар чоловік мрії. Огорнув Улянку своїм теплом і готовий берегти її та Анютку все життя ) Цікава у вас здогадка, у найближчих главах перевіримо ваше припущення. Хвилювання дійсно пов'язані з Сергієм. Завтра він несподівано з'явиться на горизонті і доведеться нам всім нервувати. У Фейсбуці вже є анонс.
Дякую за коментар ) Ви теж себе бережіть, мирного вечора. Обіймаю )

avatar
Віра Вікторівна
23.03.2024, 10:18:00

Вона дозріла!)) А батьки ж які молодці!)) Знаєш, після цієї продочки нічого й додавати не хочеться... лиш відчувати та радіти!)
''Моє серце для тебе відкрите
Наперед знаєш ти всі слова
Щастя в тому, що є ти у світі
Радість в тім, що ти лише моя
Знов кажу я тобі про кохання
І цілую жадані вуста
Ти чарівна, бажана ти жінка
Нескінченна ти ніжність моя
Знову в серці тепло відчуваю
Пригортаю до себе тебе
Я тебе так безмежно кохаю
Почуття це повік не мине.
* * * *
Оголилось навиворіт серце
І розхристана зовні душа.
Воно в ритмі для тебе, лиш б*ється
Й на побачення знов поспіша.
Ти – моє найжаданіше Щастя,
Моя втіха і радість моя.
Розлюбити тебе вже не вдасться,
Ти напам*ять ці знаєш слова.
Притискаю твої я долоні
До грудей обережно своїх.
Бо ти зовсім мені не сторонній,
Кожен крок твій обожнюю й сміх.
Я себе відчуваю надійно
У міцних твоїх, сильних руках.
І на вечір всі справи відкину
Та влаштую тандем при свічах.''
*Ітан Філіпс
& Ірина Славна*
Дякую за продочку, красуня!) Міцно обіймаю!) Мирних вихідних!

Віра Вікторівна, Уляна дозріла, Макар щасливий ) І все було б добре, якби не одне величезне "але", яке нагадає про себе завтра в новій главі. У Фейсбуці вже є анонс...
Такі гарні вірші. Дякую за натхнення, сонце. Мирного вечора. Обіймаю! )

Мирного дня!!! Чи є книга про історію Софії та Назара?

Марина Золотницкая, Вітаю )
Історія Софії та Назара активно готується, з'явиться на Букнеті вже на початку квітня ) Там буде гаряче з перших глав )
Дякую за коментар ) Мирного вечора.

avatar
Наталія
23.03.2024, 09:33:12

Дійсно дозріла...)))) Бо скільки можна ховатись та крадькома цілуватись адже давно уже не діти
Та й Аня вже звикла і прийме нові стосунки мами

Мммм як же вони все таки скучили один за одним Тепер все буде інакше...
Дякую сонце! Натхнення та мирних вихідних! Бережи себе! Обіймаю !

Наталія, Аня вже зрозуміла, що мама любить Макара. Та й сама до нього звикла. Діти відчувають щирість і тепло серця ) Улянка та Макар нарешті залишилися наодинці і можуть присвятити час одне одному. Але завтра у них буде нова несподіванка, ох... Зазирай на анонс у Фейсбук.
Дякую за коментар, люба! ) Тобі теж бажаю мирного вечора. Обіймаю! )

avatar
(Ivanka)
23.03.2024, 08:57:24

Які батьки хороші. Забрали онучку, бо страшенно скучили і заодно мама відпочине з Макаром. Ну нарешті наша Улянка довірилась на наважилась. Супер. Чекаю продовження, але як я зрозуміла, напевно '' Сірьожка '' дасть про себе знати. Дякую, моя люба ♥️ Спокійних вихідних. Обіймаю.

(Ivanka), Батьки Улянки чудово розуміють, що їй теж хочеться побути з Макаром наодинці ) От і виручили ) Улянка довірилась, а Макар її вже нікуди не відпустить. Але ж є той "Сірьожка", ох... Завтра він додасть нервів, у Фейсбуці вже є анонс.
Дякую за коментар, квітко ) Мирного вечора. Обіймаю міцно )

avatar
Valentina
23.03.2024, 08:19:41

Дякую! Уляна довірилася і дала собі шанс бути щасливою. ) Впустивши в своє життя її з Анею і для Макара воно стало повновноцінним. Що то сила кохання.)
А у Назара з Софією нешуточні пристрасті.) Вона, вогонь.) Важко доведеться Назару.)

Valentina, Уляна відкинула всі сумніви і довірилася Макару ) А він все готовий зробити заради неї та Анютки. Проте життя іноді буває непередбачуваним і неприємності можуть наздогнати тоді, коли їх зовсім не чекаєш. Завтра будемо добряче хвилюватися... У Фейсбуці вже є анонс.
Дякую за коментар ) А щодо Софії та Назара - вони почнуть запалювати вже на початку квітня )

avatar
Наталія Силенко
23.03.2024, 08:10:57

Нарешті Улянка дозріла! Тішуся за них! Яка з пристрастей і кохання наповнена ніч! Як же вони кохають одне одного. І Аня вже прийняла Макара! Дякую за таку продочку і чекаю продовження з нетерпінням.

Наталія Силенко, Уляна і Макар запалять цю ніч пристрастю ) Закохані, щасливі і нарешті наодинці. Але завтра будемо хвилюватися. Зазирайте у Фейсбук на анонс.
Дякую за коментар )

avatar
Любов Трохимчук
23.03.2024, 07:42:50

От ми ще раз побували на весіллі Інни та Алекса. Софія та Назар, як завжди, "кусаються" між собою. А Уляна та Макар щасливі! Макар знайшов ключик до серця не тільки Улі, а й Ані. Вони в трьох виглядають як щаслива сім'я. Як це чудово і дуже зворушливо! Улянка нарешті дозріла і попросила, щоб Макар забрав її з Анею до себе. Вони кохають і відкрито про це сказали один одному. Супер! Я за них дУже рада. Але є одне але... Швидше б вже те розлучення відбулося. Дякую за дуже ніжну, щасливу проду. Тихого дня.

Любов Трохимчук, Можемо ще раз порадіти за Інну та Алекса ) У Софії та Назара свої ігри, вже на початку квітня будемо знайомитися ближче з цими героями ) А Макар та Уляна смакують своє щастя. Вони вже дійсно почуваються як родина ) Уляна дозріла для переїзду, а Макар давно хоче забрати своїх дівчаток до себе. Але Сергій... Ох, завтра будемо хвилюватися. Зазирайте на анонс у Фейсбук.
Дякую за коментар ) Мирного вечора, серденько!

avatar
Тетяна Маркова
23.03.2024, 06:39:59

Нарешті Уля зважилась!Макар окутав дівчаток своїм теплом ,турботою,любов'ю,завоював довіру.Найбільшим страхом Уляни було те чи зуміє Аня прийняти Макара,чи він зможе полюбити її донечку,але знайомство з його батьками,ставлення до донечки та і те,як сама Аня тягнеться до нього поставили крапку у її сумнівах.
Дякую,чекаю з нетерпінням продовження

Тетяна Маркова, Уляна наважилась, а Макар готовий і надалі оготати її та Аню своєю турботою та любов'ю ) Улянка позбулася всіх сумнівів і довірилася серцю. Але життя непередбачуване і вже готує нашим закоханим нове випробування. Завтра буде дуже емоційна глава, у Фейсбуці вже є анонс.
Дякую за коментар )

Анечка - маленьке янголятко зачарувала всіх і Макара і його батьків. А Уляну вони прийняли в сім'ю, як свою дочку, бо щастя сина для них на першому місці.
Дякую, чекаю! ♥️

Показати 3 відповіді

Наталья Русанова, Завтра у Макара та Уляни буде смачно ❤️

avatar
Любов Трохимчук
21.03.2024, 06:25:38

Яка душевна та зворушлива вийшла розповідь мами Віри про своє дитяче життя. Батьки Макара щиро і з радістю прийняли Уляну з Анюткою у свою сім'ю. Дівчатка обидві їм сподобалися. І Віра розказала про своє дитинство. Думаю, що попередній невістці вона цього не розказувала. Що ж, життя в Уляни налагоджується. Залишилось одне не приємне - це розлучення. Швидше б вже! Ну, а тепер, ми всі готуємося до весілля Інни та Алекса. Дякую, Оксанко, за таку щиру, сімейну проду. Гарного дня.

Показати 3 відповіді

Любов Трохимчук, Тримаймося і віримо в нашу Перемогу ❤️

avatar
Gelena
22.03.2024, 13:57:01

фото чудові. і Уляни, і Макара, і найменшої Анечки. я б порадила вам осучаснити мову, ввівши у діалоги молодіжний сленг. герої твору молоді.
Коли питаю у внучки , як там справи у школі. завжди відповідає - норм.

Gelena, Вдячна за коментарі ) Мирного вечора )

avatar
Gelena
22.03.2024, 13:57:00

фото чудові. і Уляни, і Макара, і найменшої Анечки. я б порадила вам осучаснити мову, ввівши у діалоги молодіжний сленг. герої твору молоді.
Коли питаю у внучки , як там справи у школі. завжди відповідає - норм.

Gelena, Вітаю вас в коментарях ) Радію, що візуал сподобався ) Ох, той молодіжний сленг )) Маю доньку-підлітка і іноді такі слова у її лексиконі чую, що доводиться в інтернеті їхні значення дивитися ) Молодь )) Дякую за пораду, прийму до уваги )

avatar
Reader Lana
22.03.2024, 08:46:13

Віра Вікторівна просто неймовірна жінка! А ще любляча мама і, можна так сказати, що уже бабуся) Вони з Анею опинилися у схожій ситуації, але Віра була старшою і все більше розуміла.... Аня - це неймовірне сонечко, яке дарує тепло усім)
Дякую, Оксанко, за неймовірні емоції!) Обіймаю міцно) Бережіться!!!

Reader Lana, Життя показало Вірі, що чужих дітей не буває ) І Анютка для неї вже наче рідна, так само як і Улянка ) Так, Віра була старшою і більше розуміла ситуацію. А от Аня ще не розуміє в силу свого віку. І це додасть нам усім хвилювань наступного тижня, бо на горизонті з'явиться Сергій...
Дякую за коментар ) Заходьте завтра на смачне продовження, у Фейсбуці вже є анонс. Мирного вечора, обіймаю! )

avatar
Юля Руденко
22.03.2024, 00:11:40

Такі розділи "теплі"пішли...)))На останній я плакала(І сумно,і радісно... Оксаночко,щиро дякую за такі емоції.Анютка-це таке янголятко,яке зводить сім'ю разом))Чекаю продовження з нетерпінням!Успіхів!

Юля Руденко, Щемлива вийшла розмова у Віри та Уляни ) Але тепер вони зблизились. Минула глава була теплою, а завтрашня планується гарячою. У Фейсбуці вже є анонс ) А з наступного тижня ще доведеться понервувати через Сергія...
Дякую за коментар )

ЯКА тепла зустріч Уляни та батьків Макара! Одразу видно, що вони підтримують сина та бажають йому щастя. Приймають будь-який його вибір та у всьому шукають позитивний бік! Ще й Аня їх зачарувала! Гарно так, тепло, радісно!

Людмила Азорская, У Макара дуже класні батьки ) Віра одразу відчула до Улянки симпатію і зрозуміла, що така дівчина ідеально пасувала б її сину ) А Аня зачарувала всіх. Ця глава була тепла, а завтрашня буде гарячою. У Фейсбуці вже є анонс, заходьте читати ) Але з наступного тижня доведеться понервувати...
Дякую за коментар )

avatar
Анна Багирова
21.03.2024, 13:13:49

Он воно що...мама Макара також мала нерідного батька, причому дуже хорошого і люблячого. Це дуже зворушливо, адже є рідні батьки, які байдужі до своїх кровиночок, от як Сергій, наприклад. Тішуся, що батьки Макара прийняли Уляну та Анюту, але попереду ще боротьба з Сергієм. Відчуваю, що він вимотає нерви Улянці.) Дякую тобі, моя хороша, за сьогоднішню продочку та чекаю на продовження з нетерпінням. Міцно обіймаю тебе, зірочко, і люблю.)))

Анна Багирова, Віра мала наочний приклад як чоловік може любити навіть нерідну дитину, коли любить її маму. І вже готова прийняти Улянку та Аню в родину ) Макару пощастило з батьками ) Ох, той Сергій... Він наступного тижня з'явиться в будуть нам всім нерви... Але завтра підемо на весілля Інни та Алекса та запалимо пристрасть разом з Макаром та Уляною ) Анонс ти вже бачила.
Дякую за коментар, кицю! ) Продовження завтра зранку. Мирного тобі вечора, бережіться. Обіймаю і цьомаю в щічку )

avatar
Vasylyna F
21.03.2024, 11:22:41

Пощастило Уляні з розуміючими батька Макара! У Ані з'явилися дідусь і бабуся) Аня не "причеп", а "вишенька на тортику", всі її слухають, вона всіма керує))

Vasylyna F, Для батьків Макара Улянка вже майже невістка, а Анютка - онучка ) Ще не раз вони зберуться всі разом на голубці ) Завтра підемо на весілля Інни та Алекса, у Фейсбуці вже є анонс.
Дякую за коментар )

avatar
Віра Вікторівна
21.03.2024, 11:18:45

Власне, від люблячої мами іншого в не чекаєш!) Тільки для і на благо... все і вся, для щастя своєї дитини! І це добре, що свого часу, Віра почула ту розмову! Тут не згадується, та я думаю, що Макар дуже любить свого дідуся) І він зробив немало, щоб у нього виріс такий офігенний внук!) Дякую за продочку, красуня!) З нетерпінням чекаю на весілля! Міцно обіймаю!) Тихого дня! Бережи себе!☕❤️

Віра Вікторівна, Віра дуже любить Макара і навіть коли він з Катериною одружувався не втручалася ) А Улянку відчула серцем і вже полюбила. Так само як і Анюту. Невідомо як би склалося життя Віри, якби не з'явився Степан. Але тепер вона якоюсь мірою наслідує його поведінку і готова прийняти Анютку наче рідну онуку )
Дякую за коментар, сонце! ) Весілля вже завтра зранку, анонс ти вже бачила - буде смачно і гаряче. Нехай читання подарує хоч трохи позитивних емоцій. Тобі теж мирного дня. Бережися! ) Обіймаю )

Дякую. Добре, що мати та батько прийняли Вогників, і Макалу не доведеться "вибирати". Ох, чекаю на весілля, і не тільки Інни :). Натхнення. Легкої роботи.

Наталія Клімченко, Наші Вогники для батьків Макара вже частинка родини ) Весілля - то добре. Почнемо з Інни та Алекса, у Фейсбуці вже є анонс. А от в Уляни та Макара наступного тижня ще будуть серйозні хвилювання.
Дякую за коментар, Наталочко! ) Мирного неба і тихого вечора.

avatar
Nastena Totskaya
21.03.2024, 08:22:39

Дякую за главу сонечко, Степан просто неймовірний вчинок який показує наскільки можна любити навіть не рідну дитину. Якщо кохаєш нікого не будеш слухати і все зробив для них, Віра виросла дуже доброю і чистою жінкою яка просто зігріває все довкола і її чоловік теж такий а цей милий момент де він знімає капусти з голубці це дуже мило. Можливо тепер Вогник буде більше вірити у майбутнє разом з Макаром. Гарного і спокійного вам дня. Обіймаю

Nastena Totskaya, Степан є прикладом чоловіка, який навіть нерідну дитину коханої жінки може прийняти та полюбити наче рідну. І Віру він виховав гарно. Вона тепер має адекватні погляди на родину і ніколи не зруйнує щастя свого сина ) А може навіть і допоможе чимось далі... А у Ані тепер є ще один дідусь, який буде знімати для неї капусту з голубців ) І ще одна бабуся, яка ці голубці буде готувати ) Завтра навідаємось на весілля до Інни та Алекса, у Фейсбуці вже є анонс )
Дякую за коментар. Мирного дня, сонечко! Обіймаю )

Яка душевна прода.Таке розуміння Віри.її підтримка.Читала.раділа.Можна жити і без батьків але краще хай в Ані будуть дідусі і бабусі.Навіть сьози вийшли.Зворушили.Дякую за проду.Гарного дня

Станіслава Барабошко, Віра та Уляна встановили контакт ) У Макара дуже класна мама. І далі ми ще у цьому переконаємось ) А в Анюти тепер є ще один дідусь та ще одна бабуся. Завтра у нас візит на весілля до Інни та Алекса, у Фейсбуці вже є анонс )
Дякую за коментар, серденько. Мирного дня, бережіть себе )

avatar
Наталія
21.03.2024, 07:38:04

Аня ще не підліток ,але любить Сергія , а до підліткового полюбить Макара більше ніж рідного і думаю не буде чудити
Батьки Макара мудрі та досвідчені люди для них важливо щастя сина , а не якість надумані самими людьми відмовки
Дуже добре що ця відверта розмова була бо після неї Уляні легше буде спілкуватись з батьками Макара
Дякую сонце! Натхнення тобі, мирного неба, гарного настрою та вдалого дня! Бережи себе та рідних ! Обіймаю міцно!

Наталія, Думаю Аня взагалі не зможе дуже чудити навіть у підлітковому віці. Вона має трохи інший характер, ніж Віра. І Макара вона вже полюбила, але... Сергій для неї поки що на першому місці, бо ж рідний тато. Батьки Макара щиро бажають щастя своєму єдиному сину, тому приймуть будь-який його вибір ) І Уляна з Анею їм вже сподобались. Завтра побачимо весілля Інни та Алекса очима Улянки. А з наступного тижня доведеться нервувати...
Дякую за коментар, люба! Другий день масових дроново-ракетних атак, але тримаймось. Ти теж бережи себе. Мирного неба, обіймаю!

avatar
Svetlana Mischenko
21.03.2024, 07:22:27

Добре що поговорили, тепер буде до кого звернутися по допомогу. А в Аннусі тепер буде дві бабусі й два дідуся які її дуже люблять!!!!))))) Дякую!!!!!

Svetlana Mischenko, Так, у Ані тепер є ще один дідусь і ще одна бабуся ) А розмова Уляни та Віри допомогла їм стати ближчими. Завтра підемо на весілля Інни та Алекса, у Фейсбуці вже є анонс.
Дякую за коментар, Світланко! )

avatar
Valentina
21.03.2024, 06:47:37

Дякую!!! Які у Макара мудрі батьки.) Так мило, що Олег знімав капусту з середини для Анютки. Тепер в неї з'явилися ще одні дідусь з бабусею.) Та й розмова між жінками така щемлива та відверта, тільки більш їх зблизила.

Valentina, Віра та Олег люблять свого сина і ніколи не зруйнують його щастя. А ще їм вже онуків хочеться ) Аня їх причарувала з першого погляду. А Уляна і Віра після цієї розмови дійсно стали ближчими )
Дякую за коментар )

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше